Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 07:13:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc...  (Przeczytany 60904 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« : Listopad 29, 2012, 14:51:18 »

Witam, Was wiem że podobne wątki już są ale proszę o zostawienie tego wątku tutaj. Zostało nam praktycznie miesiąc do końca roku. Gdzie ten koniec świata? Czy coś się dzieje? Coś się zmienia? Gdzie jest łobos? Co z enkim? Myślę, że ten temat powinniśmy poruszyć aby OSTATECZNIE OBALIĆ MIT LUCYNY ŁOBOS. I przy okazji rozwiązać nurtujące nas pytania.

Zamieszczajcie tylko najnowsze informacje.
Co o tym wszystkim myślicie?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 29, 2012, 19:37:23 »

od 5 lat myślę dokładnie to samo - brednie, kłamstwa, manipulacje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 19:37:32 wysłane przez arteq » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 29, 2012, 20:04:31 »

No to po kolei proszę, bez ogólników.
Skoro wywołujecie temat to go pociągnijcie.
Jestem za wami, tylko konkretnie poproszę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 29, 2012, 20:08:03 »

1. No to może na początek to co było głównym motywem założenia pch - ochrona przed nibiru i ściśle związane z tym solenne zapewnienia że nadleci (będzie widoczna na niebie gołym okiem)... już w 2009 r. Potem oczywiście data była kilka razy przesuwana - więc Blueray gdzie jest ta nibiru, widzisz ją?

2. Odkrycia archeologiczne dokonane przez pch które to rzucą na kolana cały świat archeologiczny i tym samym otworzą im dorogę do wykopalisk w dowolnym miejscu - mógłbyś Blueray wymienić jakie to odkrycia i kogo rzuciły na kolana?
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 29, 2012, 20:30:25 »

Nie jestem obrońcą, ani zwolennikiem PCH, nawet nie mam wcale zamiaru dyskutować w tym wątku, ale chętnie poczytam i mam nadzieję, że nie będziecie się ślizgali jedynie po wygodnych dla was faktach i nie pozostaniecie jedynie przy waszych domniemaniach.
Owocnej lektury sobie życzę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kate
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 29, 2012, 20:45:50 »

Ostatnie rozwiazanie to bedzie - sudoku- a te "blogoslawione stany" sa out!

Chcieliscie - macie!

 Buziak
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 29, 2012, 20:46:55 »

Naprawdę nie wiem jak z Tobą rozmawiać - przedstawiłem fakty - konkretne zapowiedzi pch - i to zapowiedzi sztandarowe, fundamenty na których budowali resztę wizerunku - które okazały się (co już kilka lat temu przewidziałem - byłem przekonany na podstawie wielu znaków, sposobów wypowiedzi, zachowań, stosowania uników) kłamstwem. Więc weź i wytłumacz mi o jakim ślizganiu teraz mówisz? Gdzie w tym co wyżej napisałem jest miejsce na domniemania? Tylko proszę - zgodnie ze swoimi wcześniejszymi uwagami aby nie tworzyć wielu postów - krótko i merytorycznie.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 29, 2012, 20:55:03 »

Napisałem, że nie będę dyskutował. Odpowiedzi na te dwa tematy są na forum i w przekazach Enki, czasami szczere aż do bólu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 29, 2012, 23:53:07 »

A ja gotów jestem uwierzyć w Planetę X w takim sensie, w jakim przedstawiali ją Sumerowie w swojej spuściźnie opisanej na glinianych tabliczkach i reliefach (co odbiło się też echem w artefaktach pozostawionych przez inne starożytne cywilizacje - choćby egipską).

Co innego "przepowiednia" Majów. To tylko jeden artefakt, a właściwie jego współczesna interpretacja.

Inne fakty są póki co takie, że w Yellowstone nie dzieje się nic niezwykłego. Zaglądałem tam ostatnio przez zainstalowane w Parku kamery.

A będzie, co będzie. Albowiem "niezbadane są wyroki Boskie..."  Coś
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 30, 2012, 03:00:45 »

A ja gotów jestem uwierzyć w Planetę X w takim sensie, w jakim przedstawiali ją Sumerowie w swojej spuściźnie opisanej na glinianych tabliczkach i reliefach (co odbiło się też echem w artefaktach pozostawionych przez inne starożytne cywilizacje - choćby egipską).


 Śmiem twierdzić, że Sumerowie się nie mylili umieszczając na glinianych tabliczkach infos o Planecie X, czyli Nibiru.
Tylko, że Sumerowie dowiedzieli się o tej planecie od Nibirian (mieszkańców tej planety), którzy po prostu odwiedzali Sumer.

Tylko jest jedno ale....

Wczytując się bardzo głęboko w różne treści, a następnie próbując je logicznie ze sobą łączyć, to wychodzi na to, że Nibiru znajduje się w tzw. potocznie mówiąc - równoległych światach.
Tylko właśnie, czym są te równoległe światy ?
Równoległe światy, to struktury oparte na innych strukturach falowych.
Są to dalej struktury falowe, ale inaczej zbudowane, a co zatem idzie są one niewidoczne i nie obserwowalne np. przez teleskop.
Myśle, że można podać twierdzenie, że w pewnym sensie  wzajemnie się zazebiają z naszym światem,  w którym żyjemy, ale z drugiej strony jest to odrębny świat.
Czyli, możemy z tego  wyciągnąć ostateczne wnioski, że  Nibiru nie może bezspośrednio wpłynąć na naszą przestrzeń, w której żyjemy.

Owszem pojawienie w  układzie słonecznym Nibiru jakiś wpływ w sensie zakrzywienia ''czasoprzestrzeni'' może mieć, ale nie w sensie jakichkolwiek kataklizmów, czy innych spektakularnych wydarzeń, bo jak wspomniałem są to inne struktury falowe.

Tak przy okazji powiem, że czasem się zdarza, że nasza świadomość przesuwa się w tamte struktury.
Osobiście miałem taki przypadek, gdzie jadąc samochodem nagle zobaczyłem dziwne rzeczy, które na tej trasie  nie istnieją.
Zobaczyłem jakieś transformatory. A, raczej jakieś pole transformatorów poustawiane jedne przy drugim.
Jak na moje oko były to trochę prymitywne konstrukcje.Niemniej jednak dałbym sobie głowę uciąć, że były to transformatory, tylko nieco inaczej  zbudowane. Zasadnicza różnica polegała na tym, że  wyraźnie było widać zwoje grubych drutów, czego nie widać na transformatorach, które ludzie budują, ponieważ nasze transformatory są obudowane, zaekranowane.

Jednym słowem świadomość moja przesunęła się w obszar równoległych struktur falowych, gdzie akurat istniała, funkcjonowała tam jakaś cywilizacja.

Dlaczego grupa pod nazwą Enki straszy Nubiru, to tego nie wiem.
Ale, domyślam się, że  ten straszak-fałsz jest sprytnie wymyślony. Bo z jednej strony prawdpodobnie, albo napewno istnieje Nibiru, ale z drugiej nic nie może on w naszej rzeczywistości namieszać.
A ponieważ nikt  nie może tego zweryfikować, to straszak dla głupich gotowy - zapedzając tym samym owce do owczarni.

Coś mi wewnętrznie mówi, że właśnie NWO, czyli kontrolerzy, to właśnie istoty z tamtej strefy, z tamtych równoległych struktur falowych, a nie w sensie stricto Draconis, czyli Reptylianie. A Reptylianie to tylko ''narzędzia'' w ''rękach tamtych istot.
A, więc mamy Borgiów, Hitonów i Archonów....z tamtych, równoległych struktur falowych.








 



« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 03:06:19 wysłane przez Astre » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 30, 2012, 06:31:51 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8649.msg108928#msg108928
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
sfinks
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 30, 2012, 07:29:19 »

Podoba mi się bardzo ,takie podejście do sprawy ,,Koniec kalendarza Majów,,
,,Koniec egoizmu i początek braterstwa .Koniec indywidualizmu i POCZĄTEK kolektywizmu,,
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 30, 2012, 08:51:50 »

O cholibka, wyjdzie na to, że niejaki Karol Marks miał rację. Brr !!
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 30, 2012, 08:55:45 »

..oby tylko reszta "breivików" się nie przebudziła w akcie desperacji  Cool
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
sfinks
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 30, 2012, 12:19:38 »

O cholibka, wyjdzie na to, że niejaki Karol Marks miał rację. Brr !!
Czy egoizm i indywidualizm to dobre rozwiązanie na koniec tego cyklu ?
Dlaczego braterstwo i wspólnota ,tak bardzo się ludziom nie podobają ?
Dokąd zaprowadził nas indywidualizm i wybujałe ego ? Wystarczy wspomnieć tutaj specjalistów od wojen i bitew ,które miały udowodnić ich wielkie osobowości  -strategów  , ich wielkość i samozwańcze uznanie siebie za ,,NAD LUDZI,,.
Koniec z tym ! Albo będzie wspólnota i bezwarunkowa miłość ,albo żegnamy się ze wszystkim i wszystkimi!
Takie jest moje niezachwiane zdanie i zaznaczam ,że nie jestem zajadła i pełna nienawiści dla inności ,ale sercem całym jestem za ludźmi prawymi i prawomyślnymi ,którzy potrafią działać na korzyść swoich bliźnich całkowicie bezinteresownie.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 30, 2012, 12:47:08 »

Prezydent Boliwii akurat jest takim człowiekiem. Oddaje 90% swojej pensji na społeczne cele i jeździ starym garbusem, mieszka tam gdzie mieszkał itd. A co jeszcze zrobił np. wielkim koncernom możecie poszukać sobie z wujkiem Google.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 30, 2012, 12:56:20 »

jestem z tobą sfinks, i tu nie chodzi o Marksa, Engelsa czy Lenina,-
ale o fundamentalną zmianę.

PS. prezydent czy premier Szwajcarii też jeździ autobusem/tramwajem do swojej PRACY!
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 12:56:31 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
sfinks
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 30, 2012, 13:12:18 »

jestem z tobą sfinks, i tu nie chodzi o Marksa, Engelsa czy Lenina,-
ale o fundamentalną zmianę.

PS. prezydent czy premier Szwajcarii też jeździ autobusem/tramwajem do swojej PRACY!
songo masz rację ,tutaj nie chodzi o to kto komu co daje ,kto czym jeździ ani nawet o to, co kto mówi i robi .
Chodzi o nas wszystkich ,abyśmy się nie oglądali na nikogo tylko sami podjęli decyzję ,co tak naprawdę się liczy?
Co jest najważniejsze  dla nas ,jacy my jesteśmy ? Na co nas stać?Do czego dążymy ?
Tutaj nie chodzi o prawicowe poglądy ,ale o prawość serca ,naszego serca.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 30, 2012, 15:48:11 »

Wg mnie  przemiana zajmie trochę czasu  a jej  trzon zajdzie za kadencji obecnego premiera Polski,

namaszczonego przez "Duchową Hierarchię"  już w momencie swojej inkarnacji  na dotrwanie do końca  "Starej Ery"

Donald  (imię po ojcu - celtyckie "Silny Władca" )   Tu..Sk... nazwisko jakby niedokończone, urwane

Całkiem prawdopodobne, że zmiany zaczną się  w tym przesileniu zimowym,  a trzon zmian w roku  13tym - liczba Chrystusa (12apostołów +ON- dlatego znienawidzona przez demony)

Obecnie planeta jest stale w czasowym  władaniu Rdzenia, czyli Lucyfera, ale ta powszechna "Cyfryzacja i Wolność ponad wszystko",

powinna zostać zahamowana przez   OJCA
    poprzez  "wrzenie"  i eskalację zachowań zwierzcych  które dominują  w określonych częściach Ziemi, obecnie także w Polsce(zresztą zgodnie z "Planem").

wg jasnowidzącego ks. Adama Skwarczyńskiego  dojdzie w tym okresie do ostrego szykanowania i prześladowania KK, 

ale ten okres potrwa (wg tego Księdza) około 10 miesięcy.

A potem  powinien przyjść czas na ... Nibiru, czyli tzw. Boską Ingerencję i zmianę osi Ziemi.

Wg cytowanego przeze mnie Zetatalk -   Obiekt  Px   niezmiennie stoi i czeka  w pobliżu Słońca.

Pozostaje  ufać  Najwyszym Władzom,  szczególnie Chrystusowi  cokolwiek złego (np. wojna) by się nie działo.

Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 30, 2012, 16:22:17 »

Kod:
1. No to może na początek to co było głównym motywem założenia pch - ochrona przed nibiru i ściśle związane z tym solenne zapewnienia że nadleci (będzie widoczna na niebie gołym okiem)... już w 2009 r. Potem oczywiście data była kilka razy przesuwana - więc Blueray gdzie jest ta nibiru, widzisz ją?

Popieram te słowa artqa mimo ogromnych różnic myślowych. PCH dało nam w nie jednej sesji dowody na swoje kłamstwa, Nibiru itd. Oszukało większość darczyńców i doprowadza do samego złego. Jestem zdecydowanie długo na tym forum, bo od samego jego powstania i już wiele widziałem i czytałem. Co by ktoś chciał zwątpić, to w jednym arteq ma rację jak i inni sceptycy że to BYŁO KŁAMSTWO. A dowód ostateczny otrzymacie już wkrótce, po to ten wątek.

Dodatkowo powiem od siebie, że będę pierwszą osobą która wypowie się w dniu ostatecznym w tym temacie. Wyleje wtedy wszystkie kłamstwa lucyny zebrane w całość, a druga rzecz sprawa pójdzie do prokuratury za wyłudzanie pieniędzy naiwnych ludzi. Trzecia rzecz sprawa pójdzie do mediów wraz z dowodami na obalenie tego chorego projektu Cheopsa. Czas z tym skończyć. Dlatego też będzie koniec świata ale tylko dla PCH. Już wkrótce polecą pierwsze głowy jak się ludzie "obudzą" z tego oszustwa. Ile trzeba mieć głupoty aby wierzyć komuś, kto tak kłamie w sesjach.

Pozdro
Mora(Ci co pamiętają)

PS: Koniec z kłamstwami, obudźcie się ludzie albo ja Was obudzę. Ale to będzie to zimny prysznic dla tych wszystkich manipulatorów.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Listopad 30, 2012, 17:00:12 »

..poczekaj jeszcze te 20 dni zanim pójdziesz do sądu,-
i obejrzyj co Grzesiek ma do powiedzenia.

http://youtu.be/HnhaaWccrw0
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 30, 2012, 21:17:39 »

Songo , ten Grzesiek nieźle się wkręcił Duży uśmiech
Jedno zastanawia, że skoro gościu był manipulowany przez tylu różnych kolesi, jak sam twierdził, to jaka jest gwarancja , że GFOL ,którym uważa , że jest , to nie kolejna manipulacja ? Masz tylko jego słowo i bardzo, bardzo silne JA .
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Listopad 30, 2012, 21:34:55 »

East, tu tylko działa "dar" rozróżniania. I on działa tylko indywidualnie! Oczywiście efekt tego rozróżniania w znaczącym stopniu zależy od twojej świadomości, wibracji itd., pewnie są dziesiątki innych warunków. Ale liczy się głos wewnętrzny, intuicja którą w ostatnim przekazie AA Michał nazwał głosem ducha.
W obecnych warunkach logika (3D) zawodzi, a wkrótce pewnie ona też będzie jak bajki.
I wszystkie szumne zapowiedzi też wkrótce tak będziemy traktowali. Czyjeś oczekiwania są zwykle pochodną jego wyobraźni, nawet nie logiki. Zwracam też uwagę na retorykę - słowo kłamstwo można stosować tylko do faktów.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
between
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 30, 2012, 22:30:03 »

..poczekaj jeszcze te 20 dni zanim pójdziesz do sądu,-
i obejrzyj co Grzesiek ma do powiedzenia.

http://youtu.be/HnhaaWccrw0

eee, jakieś to mętne, zagmatwane.
w połowie mi się odechciało.


pozdro
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudzień 01, 2012, 02:56:57 »

Songo , ten Grzesiek nieźle się wkręcił Duży uśmiech
Jedno zastanawia, że skoro gościu był manipulowany przez tylu różnych kolesi, jak sam twierdził, to jaka jest gwarancja , że GFOL ,którym uważa , że jest , to nie kolejna manipulacja ? Masz tylko jego słowo i bardzo, bardzo silne JA .


ponieważ wszyscy grają znaczonymi kartami,-
pozostaje os. intuicja i bezpośredni kontakt ze swoją duszą Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika the-world-is-magic naszemaluchy forumhumorystyczne radiomms