Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 05:59:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2012 - Ostatnie Rozwiązanie - Ostatni Miesiąc...  (Przeczytany 61122 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #125 : Grudzień 21, 2012, 22:14:58 »

W sprawie tego ,,mięcha,, czuję się jak syrenka...- Z PERLU, cuchnąca z zepsutym gaźnikiem ,który wydaje od czasu do czasu nieprzyjemny zapach i wiem o tym ,że nie tylko ja.Nie chcę mieć ciała ,które trzeba szorować ,myć ,czyścić ,bo inaczej cuchnie  jak stara skarpeta .Na pewno odezwa się głosy,że nic podobnego ,że inni są pachnący i świeży o każdej godzinie dnia i nocy.Naturalny zapach człowieka jest w dzisiejszych czasach ,umiejętnie zakamuflowany ,kilogramami mydła i pachnidła ,co nie znaczy że go nie ma. To jest tylko taki mały przykład ,dlaczego nie lubię ludzkiego ciała.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : Grudzień 21, 2012, 22:17:35 »

Teraz Szmer, to poleciałeś, jak przedmiotowy Enki. Każdy ma swoje doświadczenia i swoje obawy i one nie są dla nikogo dobre, ale są takim wyznacznikiem w psychice, jak ból fizyczny dla ciała. Ból trudno znosić to bierzemy tabletkę odpuszczając sobie przyczynę, tu jest tak samo: trzeba odnaleźć przyczynę inaczej to tylko się pogłębia.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : Grudzień 21, 2012, 22:21:12 »

Sfinksie, napiszę krotko: jeśli nie potrafisz pokochać samej siebie, to nie masz prawa mieć żalu i pretensji o cokolwiek do innych.
To podstawa!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Szmer
Gość
« Odpowiedz #128 : Grudzień 21, 2012, 22:23:38 »

Teraz Szmer, to poleciałeś, jak przedmiotowy Enki. Każdy ma swoje doświadczenia i swoje obawy i one nie są dla nikogo dobre, ale są takim wyznacznikiem w psychice, jak ból fizyczny dla ciała. Ból trudno znosić to bierzemy tabletkę odpuszczając sobie przyczynę, tu jest tak samo: trzeba odnaleźć przyczynę inaczej to tylko się pogłębia.

Dobrze powiedziane z tym bólem... tylko widzisz, radzimy sobie z bólem w taki czy inny sposób tylko dlatego że wiemy że to ból i że jest jakaś nieprawidłowość w naszym ciele. Więc jak chcemy się leczyć to poznajmy naszą dolegliwość :>
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #129 : Grudzień 21, 2012, 22:23:55 »

Sventer- pamiętacie kim był wcześniej ? : Mora, Kot, bądź Kapłan 716 ?  Trafiłem ??  Duży uśmiech
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #130 : Grudzień 21, 2012, 22:28:27 »

Ja nie mam żalu do nikogo ,tylko do tego ,że jestem ,,mięchem,, Wyrażam tutaj swoje żale ,ale bez pretensji ,ponieważ nikt nie jest winny ,że jestem taka jaka jestem .Moim marzeniem jest pozbyć się tego ,,mięcha,,i tyle .Oto cała moja filozofia i problem.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Grudzień 21, 2012, 22:37:35 »

Sfinksie, reagujesz jak typowe starseed, które dokładnie maja największe problemy z akceptacją "ciężkiego" ciała.
Może w tym coś jest, tak czy inaczej jesteś duchem, który jest w ciele, bo chciał w nim być, takie wybrał, takie warunki i dla niego ono jest doskonałe, więc może weź pod uwagę wybór twojej duszy. W tym jest wyższy cel.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #132 : Grudzień 21, 2012, 22:40:43 »

Sfinksie, reagujesz jak typowe starseed, które dokładnie maja największe problemy z akceptacją "ciężkiego" ciała.
Może w tym coś jest, tak czy inaczej jesteś duchem, który jest w ciele, bo chciał w nim być, takie wybrał, takie warunki i dla niego ono jest doskonałe, więc może weź pod uwagę wybór twojej duszy. W tym jest wyższy cel.
Ale chciałabym  już wyzwolić się , czy uważasz to za nie możliwe .Czy dawne decyzje są wiążące na całą wieczność?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 22:41:38 wysłane przez sfinks » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #133 : Grudzień 21, 2012, 22:43:18 »

Cytuj
Ale Tobie nic do tego, więc nie wrzucaj nas do jednego worka.
Dużo mi do tego, to forum jest publiczne.
Dwa, może i wrzucam ale słusznie, bo tak jak Kiara i wielu z Was, piszących tutaj gada podobne brednie jak Lucynka. Mógłbym tak wymieniać ale niechce mi się, wyraźiłem swoje zdanie do którego mam prawo, jest ono krytyczne dla wielu ludzi i każdy się bedzie wypierał. Trudno, mnie to nie obchodzi, niech teraz każdy poniesie konsekwencje tego co zrobił z tym projektem. Choćby dlatego że wyłudzano pieniądze o biednych, naiwnych ludzi.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #134 : Grudzień 21, 2012, 22:54:29 »

Cytuj
Ale Tobie nic do tego, więc nie wrzucaj nas do jednego worka.
Dużo mi do tego, to forum jest publiczne.
Dwa, może i wrzucam ale słusznie, bo tak jak Kiara i wielu z Was, piszących tutaj gada podobne brednie jak Lucynka. Mógłbym tak wymieniać ale niechce mi się, wyraźiłem swoje zdanie do którego mam prawo, jest ono krytyczne dla wielu ludzi i każdy się bedzie wypierał. Trudno, mnie to nie obchodzi, niech teraz każdy poniesie konsekwencje tego co zrobił z tym projektem. Choćby dlatego że wyłudzano pieniądze o biednych, naiwnych ludzi.
Człowieku, jakiś ty ciemny, to normalnie szok !!!
Co Ty chrzanisz ??
Co my nakazywaliśmy dawanie złota dla PCH ?
Nie Ty poprostu jesteś nawiedzony i tyle, gadasz od rzeczy jak mało który.
Zmień lepiej prowadzącego, lub prowadzących, bo oni nie ze Światła są, a z ciemni fotograficznej!!! Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : Grudzień 21, 2012, 22:55:31 »

Nie sfinksie, według mnie na życie, ale nie zrealizowanie "programu" skutkuje powtórką z dodatkowo uzbieraną karmą, przynajmniej tak było w 3D.
Więc bardziej logiczna jest pełna akceptacja "tego co jest" i płynięcie z prądem, zamiast stawania "okoniem".
Teraz czas jest niepowtarzalny, nie daj się nabrać na rozczarowanie, to produkt czysto mentalny, bardzo podbudowany ego.
Znam podobne zdanie innej kobiety, ale ona ma prawie 90 lat i przykre dolegliwości, ale 2 lata temu jeszcze była bardzo optymistyczna, mimo że nie była miss i też na lekach, aha samotna i praktycznie bez rodziny i znajomych.

Edit: Sventer, to już pomówienia, więc lepiej ugryź się w palec i nie stukaj w klawisze.
       Komandosie - tylko Mora, pozostali nie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 22:59:45 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #136 : Grudzień 21, 2012, 23:08:34 »

Nie sfinksie, według mnie na życie, ale nie zrealizowanie "programu" skutkuje powtórką z dodatkowo uzbieraną karmą, przynajmniej tak było w 3D.
Więc bardziej logiczna jest pełna akceptacja "tego co jest" i płynięcie z prądem, zamiast stawania "okoniem".
Teraz czas jest niepowtarzalny, nie daj się nabrać na rozczarowanie, to produkt czysto mentalny, bardzo podbudowany ego.
Znam podobne zdanie innej kobiety, ale ona ma prawie 90 lat i przykre dolegliwości, ale 2 lata temu jeszcze była bardzo optymistyczna, mimo że nie była miss i też na lekach, aha samotna i praktycznie bez rodziny i znajomych.

Edit: Sventer, to już pomówienia, więc lepiej ugryź się w palec i nie stukaj w klawisze.
       Komandosie - tylko Mora, pozostali nie.
Czułem że to ta z Mora. Mrugnięcie  Duży uśmiech
Ale miałem rację wymieniając, bo Kapłan był sympatykiem projektu, i Kot chyba również. Mrugnięcie
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Grudzień 21, 2012, 23:16:11 »

Kapłan oficjalnie chyba był numerologiem PCh, a kot może wypowie się sam, bo zagląda tu czasem.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #138 : Grudzień 21, 2012, 23:27:36 »

A ja jestem ciekawa czy ci wieszcze kataklizmów i potopów już powychodzili ze swoich podziemnych schronów czy jeszcze tam siedzą profilaktycznie? Może czekają czy koniec świata się nieco nie opóźnił?


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #139 : Grudzień 21, 2012, 23:32:07 »

A ja jestem ciekawa czy ci wieszcze kataklizmów i potopów już powychodzili ze swoich podziemnych schronów czy jeszcze tam siedzą profilaktycznie? Może czekają czy koniec świata się nieco nie opóźnił?


Kiara Uśmiech Uśmiech

No nie wierzę po prostu... jeszcze kilka dni temu sama rozgłaszałaś tutaj jakieś niestworzone historie, dematerializacje... Ty sama ze sobą rozmawiasz na forum? :> Tak swoją drogą... nie przyjęli Cie do 4D że jeszcze tu jesteś? co? Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #140 : Grudzień 22, 2012, 00:11:11 »

A ty jesteś pewien na 100% iż nie jesteś w czasie poza czasem i cała ta akcja od 21  rozgrywa się tylko w twoim umyśle jak było zresztą zapowiadane?
Ja takiej pewności nie mam nie wiem jak to zweryfikować, ale wiem iż odróżnienie tego stanu od normalnego fizycznie nie jest możliwe. Bycie w nim spowodowane jest jednym łącznikiem, nie chcemy żadnego kataklizmu.
Co będzie dalej? Ano zobaczymy może po nowym roku sytuacje będą bardziej klarowne.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #141 : Grudzień 22, 2012, 00:23:51 »

A ty jesteś pewien na 100% iż nie jesteś w czasie poza czasem i cała ta akcja od 21  rozgrywa się tylko w twoim umyśle jak było zresztą zapowiadane?
Ja takiej pewności nie mam nie wiem jak to zweryfikować, ale wiem iż odróżnienie tego stanu od normalnego fizycznie nie jest możliwe. Bycie w nim spowodowane jest jednym łącznikiem, nie chcemy żadnego kataklizmu.
Co będzie dalej? Ano zobaczymy może po nowym roku sytuacje będą bardziej klarowne.


Kiara Uśmiech Uśmiech

W sumie zauważyłem u siebie nadprzyrodzone zdolności... mam chyba dar przepowiadania przyszłości bo wiedziałem że to napiszesz. Tylko po co ten 21.12? Toż to typowe zagadnienie z dziedziny filozofii. A odpowiadając na pytanie... tak jestem pewien.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #142 : Grudzień 22, 2012, 14:01:16 »

Kiara po prostu jako pierwsza wyszła z ukrycia Mrugnięcie udając miłego kociaka aby się nie spalić Mrugnięcie

A co do komandosa i reszty to żal mi Was. Nie ma pojęcia o niczym co się tutaj działo, co się działo z projektem. Jak widać już nawet arteq się nie wypowiada, nie dziwie mu się. Można by zwariować, bo waszej chorej egzystencji nie da się przenieś nigdzie indziej, wolicie wierzyć w niego Mrugnięcie i wierzyć w swoje bajki o potworkach a ty komandosie o czymś innym Mrugnięcie wiem o czym. Zostańcie przy swoich będzie wam do twarzy.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : Grudzień 22, 2012, 14:10:42 »

Sventer wiesz, że ja os. jestem tu nie od początku,-
ale jak czytam posty ludzi którzy są niemal od samego startu PCh,-
to się nie/dziwię, te ciągłe narzekania,-
a że to się nie zdarzyło, a to nie tamto, etc., etc. i nie jestem obserwatorem, tudzież aktywny na innych forach,-
ale to co znam i widzę- b.jest interesujące dla psychologów, bo nigdzie indziej nie ma takich żali do jakiegoś tam projektu.

PS. mam nadzieję, że nie podpisaliście cyrografów z Enki, bo jeżeli tak- to już gorsza historia  Zły 
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : Grudzień 22, 2012, 14:27:00 »

Sventer, to już obsesja, na to co się działo z projektem, są wątki, ale już nikomu nawet nie chciało się tam nic wklejać, a ty grzmisz dalej. Obudź się już bo tu nie ma czarownic do zapolowania na nie. Ale cię wzięło chłopie, żeby zaraz wariować?
Każdy wierzy w takie bajki do jakich dorósł, ale bajek do których się odwołujesz już dawno tu nie ma, nieco spóźniony jesteś, a może u ciebie czas się zatrzymał, bo u większości przyspieszył.
Nigdy nie żałuj innych - niech mają to na co sobie zasłużyli ( to powszechne prawo przyciągania), i nie ważne co ty chcesz w tym widzieć. Nie dociera do ciebie jeszcze, że każdy jest inny? Jego poglądy i wierzenia to jego prywatna sprawa, jak Przebiśnieg twierdzi próby przekonywania to już interwencja. I tu się zgadzam. Tak trudno zaakceptować, że ktoś jest inny i ma inny ogląd i pogląd?
Czas nietolerancji, "jedynie słusznych" właśnie się skończył. Nie da się nikogo zbawić wbrew jego woli i moim zdaniem nie warto nawet próbować, ale tu się chyba różnimy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #145 : Grudzień 22, 2012, 14:40:03 »

koliberek zaproszon był na jazzową wigilię wczoraj i potem wspólny posiłek
i miał wrażenie, że był nie w czwartym, czy piątym,
ale conajmniej szóstym, bądź siódmym wymiarze,
bo, takie to było granie i ogólnie atmosfera;

lecz gdy zajrzał tutaj,  zdumiał się straszliwie
czy to jeszcze trzeci, a może i drugi wymiar
gdy tak sobie próbuje poczytać
takiego swentera, artqa lub nie daj boże, szmera


piszę ja to Waściom z olbrzymim humorem
jeślim skłamał, niechaj moja paszcza
szczeźnie wraz z moim ozorem!


  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2012, 14:44:43 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hohol eye watahaskromnych nazarinh bestgame