Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:29:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: spór arteq - Kapłan 718 (tylko dowody - żadnych bluzgów!)  (Przeczytany 7532 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 09, 2008, 19:32:26 »

OK, ja już poczyniłem odpowiednie kroki, po pierwsze, zapytam Andrzeja Wójcikiewicza o to czy padła odpowiedź, że nie ma takiego stanowiska jak Anlity Liczbowy Projektu Cheops i czy coś wie o tym? po drugie arteq - DOWÓD na twoje słowa - wklej to co odpowiedział A.W. - nie masz? kłamies! - proste, dalej, STOLO wie jak było i pamięta ostatnią moją wiadomość, o tym, że złamię regulamin CELOWO i to drastycznie i się pożegnam - ban na własną prośbę (nie życzenie!)

i się spór skończy bo mam dość dyskredytowania mojej osoby i zarzucania mi kłamstwa, którym się brzydzę bo poszukuję PRAWDY! to co napisał arteq mnie obraża i dotyka osobiście bo zaprzecza on temu co robię i miesza w to jeszcze A.W. - tak być nie może!

otóż mam namacalny i rzeczowy dowód - jeśli faktycznie nie mam NIC wspólnego z PCH to dlaczego od kilku lat na stronie oficjalnej są zamieszczone moje teksty i analizy a na dodatek jest podpisane przeze mnie imieniem i nazwiskiem a dokumenty pdf, które rozsyła A.W. zainteresowanym posiadają prawa autorskie należące do Projektu Cheops co jest zaznaczone wyraźnie na końcu! - uważam to za koronny dowód, że tego co mówi arteq o tej sprawie nie należy brać na poważnie - czekam na dowody więc ze strony artqa...

zamieściłem to w tym dziale bo są to "inne o projekcie" wg mnie - ponieważ arteq zarzuca mi, że nie mam nic z tym wspólnego, udowodnie, że jest inaczej!

do STOLO - napisz jaka była sytuacja z moim banem na poprzednim forum i co pisałem Ci na PW wtedy?

718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 21:38:14 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2008, 21:15:10 »

Nie chcę się wtrącać ale może przeniesiecie tą dyskusję na PW?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 09, 2008, 21:37:50 »

ja nie chce z nim dyskutować a po za tym to WY FORUMOWICZE macie zobaczyć kto mówi prawdę a kto nie, bo zostałem posądzony o kłamstwo i dowiodę, że to arteq łże...

arteq - dowody twoich "faktów" tutaj daj - odpowiedź A.W. będzie dobra - ja przedstawie aktualną odpowiedź jak nadejdzie...

nie chodzi o dyskusję ale o przedstawienie dowodów - czekam!

718!
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 09, 2008, 22:55:43 »

Kapłan718 nic Cię nie upoważnia do pisania do kogokolwiek na forum "PSIE"
Świadczy to tylko o tym jak prymitywną osobą jesteś
To że nie dostałeś za to ostrzeżenia mimo wcześniejszych upomnień ze strony moderatorów jest
bynajmniej dziwne

Pytanie do moderatorów
Dlaczego na to pozwalacie?
Jestem pewien że do każdego innego użytkownika poleciałyby ostrzeżenia
tom1ek rozumiem że skoro nie Ty zostałeś nazwany psem to jeszcze nie jest tak źle?
Uważam Cię za naprawdę dobrego Administratora ale czy w tym konkretnym przypadku jesteś obiektywny?
Czy z "pewnych względów" nie uciekasz od podjęcia jakiś sprawiedliwych kroków?


EDYCJA (tom1ek):
Nie ma żadnych "pewnych względów". Co najwyżej takie względy, że NIKT nie zgłaszał mi ani na PW, ani poprzez opcję "zgłoś do administratora/moderatora" żadnego łamania regulaminu w ostatnim czasie przez użytkownika @Kapłan 718. A ja nie mam ostatnio zbyt wiele czasu, żeby czytać WSZYSTKO na forum. Ani nie jestem też wszechwiedzący (narazie Język). Jeśli widocznie nikt nie czuł się obrażony - nikt nic nie zgłosił.

Jeszcze jedno. Pytania, które mi zadajesz wysyłaj do mnie na PW. A nie - wypisujesz je gdzieś tylko w jakimś temacie na forum. Możesz tak robić z różnych względów (ok, no problem), ale wtedy chociaż KOPIĘ zapytania wyślij mi na PW. Chyba nie sądzisz, że będę czytał wszystkie tematy na forum, nawet te, które mnie KOMPLETNIE nie interesują, bo a nuż ktoś się tam o coś mnie zapyta.

tom1ek, admin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 10:21:20 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 09, 2008, 23:07:58 »

Ja rzadko kiedy ostatnio mam czas, dzisiaj wchodzę i czuję, że będzie źle i się okazało, że dobrą mam intuicję. Poza tym nie wiem jak to działa, ale nie mam możliwości warnowania.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 09, 2008, 23:32:33 »

Wybacz OLO,
ale co to znaczy:

nie mam możliwości warnowania.

A tak szerzej, gdzie >718< nazwał kogoś "psem"?
Być może nieuważnie czytam, ale wykażcie mi to.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 09, 2008, 23:34:19 »

1. To oznacza, że nie widzę żadnego przycisku do dawania ostrzeżeń w moim menu.
2. Możesz sobie sam wykazać wchodząc do jego profilu i przeglądając jego posty.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzień 09, 2008, 23:38:58 »

1. To oznacza, że nie widzę żadnego przycisku do dawania ostrzeżeń w moim menu.
2. Możesz sobie sam wykazać wchodząc do jego profilu i przeglądając jego posty.
No właśnie nie ma takiej opcji niestety,a wielu osobom przydałoby się ostrzeżenie Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 09, 2008, 23:40:49 »

2. Możesz sobie sam wykazać wchodząc do jego profilu i przeglądając jego posty.

Uprzejme dzięki. Ale ze mnie ślepiec i nieważny czytacz.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 10, 2008, 00:05:45 »

mobius jesteś nowy więc mało wiesz a arteq na to mocno zasłużył swoją postawą do mnie a pies w sensie, że nie potrzebnie tak kłapie! i tak byłem bardzo delikatny bo ktoś mi wysłał PW i zaproponował inne rozwiązanie - ta osoba wie, że to o nim a z rady już skorzystałem!

powtarzam TYLKo arteq na to zasłużył bo mnie uraził i przesadził - oczerniając mnie i tak kłamiąc co udowodnie jak pisałeem wcześniej udowodnię tutaj...

P.S. to nie temat do WASZYCH dyskusji ale do wymienienia dowodów między nim a mną - czekam na dowody jego...

718!
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 10, 2008, 00:45:17 »

Cytat: regulamin forum
Główna zasada
Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania

Admin zamknął i usunął temat, ja wyjaśniłem swoje zachowanie i powody już 10 razy w różnych miejsach i nie kontynuuje tego - zdecydowałem się ba bitwę na dowody i to rzeczowe, tak więc czekam na to co ma arteq do zaoferowania w tej kwestii...

718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 00:45:51 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzień 10, 2008, 07:38:49 »

Tym wątkiem zamykam temat i proszę by zainteresowane strony nie wracały do dawnych spraw w innych miejscach forum. Zostawcie to co było i zajmijcie się tym co jest. Proszę by Kapłan i Arte swoje przemyślenia zostawili dla siebie a jeżeli chcą coś komuś udowadniać to niech to dotyczy bieżących spraw i bieżących wpisów.

Jak wyglądała sprawa na poprzednim forum:

Prawdą jest, że obaj bardzo mocną na siebie naskakiwali. Nie jest to miejsce by wyciągać wszystko na nowo, ale z tego co pamiętam to faktycznie zarzewiem była nazwa jaką Kapłan operował mówiąc o sobie (analityk numeryczny PCH). Jego odejście z forum było jego decyzją, muszę jednak przyznać, iż nie pamiętam czy otrzymane ostrzeżenia były zaplanowane? Faktem jest, iż otrzymałem list od Kapłana informujący mnie o jego odejściu zanim dostał trzecie ostrzeżenie. Po otrzymaniu bana nigdy nie próbował pod zmienionym IP dostać się na forum.

To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 world-anime madex wild-reign magicalespackluporum