Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 02:27:17


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy nowych forumowiczów  (Przeczytany 8617 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Grudzień 16, 2012, 22:48:10 »

Jeden z naszych nowych forumowiczów napisał, że nie znalazł wątku, w którym mógłby się przywitać więc uczynił to w pierwszym napisanym przez siebie poście. I dobrze uczynił, praktycznie większość z nas tak czyniła ale chyba słusznym będzie utworzenie tego wątku, w celu wstawienia tu swej informacji przez nowych forumowiczów, że przyłączają się do naszego grona/forum.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Villemo
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 16, 2012, 23:20:03 »

Czuję się wywołana Język

Witam się w takim razie oficjalnie Uśmiech

Widzę, że forum ma sporo lat aktywności, więc nadrobienie chociażby części tego, co tutaj pisaliście jest prawie niemożliwe... próbuję zacząć od tematów, które ostatnio są poruszane, ale zobaczymy też jak to będzie z moją aktywnością na forum. Przyznaję, że mimo 15 letniego wgłębiania się w tematykę rozwoju duchowego czasem mam wrażenie, że tak niewiele wiem w tym temacie... Wciąż zmieniam ścieżki zainteresowania, drogi zgłębiania tajemnic poszczególnych działów. heheh śmiem twierdzić, że tak około 7 lat temu byłam na wyższym poziomie niż teraz - o ile w wypadku ścieżki duchowej możemy mówić o jakimkolwiek poziomie , by nikogo nei urazić.. Mrugnięcie

Myślę, ze za wiele pisać o sobie nie będę, bo ciężko na poczekaniu w skrócie sklecić kilka zdań do osób, ktorych jeszcze nie znam Mrugnięcie
 Pewnie część informacji zostanie przekazanych w miarę mojego pobytu tutaj, gdy będę chciała opisać coś ze swojego punktu widzenia w danym temacie Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 16, 2012, 23:30:33 »

Witaj Villemo na naszym forum Uśmiech

Zastanawiałam się skad znam twój nik.Własnie sobie przypomniałam że kiedys czytałam "Sagę o ludziach lodu " i w jednej z jej części, główna bohaterka miała tak na imię Chichot Czy to po niej ? 
ps; fajnie się czytało te sagę Chichot
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 23:30:50 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Villemo
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 16, 2012, 23:37:21 »

ojjj taaaakkkk.... to po niej Chichot
Zapisane
b16rr
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 17, 2012, 05:51:27 »

Witam wszystkich.

Chyba nikogo nie zaskoczę pisząc, że jestem nowym użytkownikiem  Uśmiech
Chociaż kiedyś miałem konto, ale nie korzystałem, a to założyłem z pół roku temu.

To forum to niezły kawałek wiedzy, choć pewnie mały procent z niego póki co udało mi się przeczytać.
W skrócie o mnie:
W tematach duchowych jestem pewnie na levelu mięczak- może z przebłyskami.
Jestem młody i głupi, "ćpam" sport, wciąż szukam nie wiem czego ,tematy jakie mnie najbardziej tutaj interesują to Sobótka, Ślęża i wszystkie szczyty w rejonie, Riese i DK, UFO, wszystkie dawne i pradawne kultury i to nich powinienem być lepszy, a że jestem z Wrocławia to najbardziej mnie ciągnie do Sobótki- co najmniej raz w tygodniu jestem i czasem to tylko lubię się wyrwać i przejechać z kimś późną porą przez Tąpadła i okolice zatrzymać gdzieś na chwilę i podumać i popatrzeć w niebo. Tym bardziej od czasu nowej nawierzchni  Mrugnięcie
Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 17, 2012, 07:09:21 »

Ja też od niedawna na forum Mrugnięcie Witaj Uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 17, 2012, 09:03:22 »

Witajcie nowi forumowicze!
Bardzo mnie to cieszy, ze taka kultura tu zapanowala, gdy ja tu postawilam pierwsze kroki (pod innym nickiem, bo konto wykasowalam ze zlosci), to od razu otrzymalam pstryczka w ucho, ze nieregulaminowo wpisalam posta! Nikt z administracji mnie nie przywital.
Jedynie east jako zwykly uzytkownik.
b16rr - jaki sport "cpasz"?
Villemo - a co to za sniezna saga?
Ciekawe, ze istnieje watek "Jak masz na imie?" - a nie ma watku skad pochodzi twoj nick.
Pozdrawiam Kate.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 09:03:54 wysłane przez Kate » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzień 17, 2012, 10:14:38 »

witaj Villemo, coraz ładniejsze avatary Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 17, 2012, 10:40:33 »

Witajcie i czujcie się swobodnie.. tzn, nie dajcie się szybko zniechęcić do niczego naczelnym dyżurnym w tych rolach.... Mrugnięcie Uśmiech



Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzień 17, 2012, 11:30:52 »

Witajcie, zmieniłbym nieco powyższe oświadczenie Kiary na "w swoich rolach", gdyż tutaj nie jest to wyłącznie domeną moderatorów i administratorów.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Szmer
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 17, 2012, 14:04:29 »

Witajcie i czujcie się swobodnie.. tzn, nie dajcie się szybko zniechęcić do niczego naczelnym dyżurnym w tych rolach.... Mrugnięcie Uśmiech

Kiaro, Tobię polecam utworzyć dział z pożegnaniami... wszak za 4 dni nas opuścisz...
Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 17, 2012, 15:52:52 »

Kate Saga o Ludziach Lodu całkowicie mnie pochłonęła swoim klimatem kilkanaście lat temu, gdy podczas wakacji przeczytałam 47 tomów Chichot co prawda krótkie i malutkie to książeczki, ale autentycznie styl Margit Sandemo jest porywający. Naprawdę polecam Uśmiech

a tu kilka zdań z wikipedii :

"Akcja obejmuje okres od XVI do XX wieku i toczy się przeważnie w krajach skandynawskich: Norwegii, Szwecji i Danii. Opowiada o dziejach rodu Ludzi Lodu, którego przodek, Tengel Zły, aby otrzymać nieśmiertelność, zawarł pakt z diabłem. W ramach umowy przynajmniej jedna osoba w każdym pokoleniu rodziła się "dotkniętą" i musiała służyć złu. W XVI wieku przyszedł na świat jeden z dotkniętych, Tengel, który podjął starania zniszczenia przekleństwa, dlatego został nazwany Dobrym.

Ludzie Lodu byli oskarżani o czary, dlatego niechętnie przyjmowano ich w społeczeństwie. Członkowie rodu potrafili okazywać sobie nawzajem i otaczającym ich ludziom ciepło i miłość. Obdarzeni byli empatią do skrzywdzonych przez życie ludzi i zwierząt. Członkowie rodu potrafili także nawiązywać kontakty z istotami nadprzyrodzonymi. Saga o Ludziach Lodu zawiera także wątki mistyczne, romantyczne, humorystyczne."

wiesz, jako nastolatce świat magii i czarów totalnie odpowiadał Chichot a Villemo (jedna z bohaterek dotkniętych możliwością czarowania Mrugnięcie ) do tej pory zostawiła na mnie swoje piętno.... w formie nicku Mrugnięcie


songo1979 nie mogłam się zdecydować Uśmiech wiem, wiem , kobieta zmienną jest to i avatarki zmienia jak rękawiczki Mrugnięcie postaram się przy tym avatarku pozostać dłużej niż tydzień Mrugnięcie


Kiara postaram się Mrugnięcie hihihi


"Kiaro, Tobię polecam utworzyć dział z pożegnaniami... wszak za 4 dni nas opuścisz..."

a to czemu? Smutny
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 17, 2012, 18:17:52 »

Witam Villemo i  b16rr  Uśmiech
Miło i hm pifkiem Duży uśmiech
Zapisane
b16rr
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 17, 2012, 22:44:41 »

Dzięki za miłe przywitanie  Uśmiech

Kate praktycznie każdy, żeby była jakaś uczciwa rywalizacja i adrenalina, a najbardziej to coś takiego jak trójbój siłowy (nie kulturystyka), bieganie, chodzenie po górach, survival, koszykówka i sporty motorowe - tak więc jestem uzależniony od tego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 22:49:29 wysłane przez b16rr » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Grudzień 20, 2012, 21:09:38 »

Witam cię serdecznie b16rr Uśmiech

Ciebie Kate powitałam pod starym nikiem ,ale ty tego nie zauważyłaś  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 21:09:50 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy fifa11 world-anime wild-reign madex