Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:53:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Propozycja i Reforma  (Przeczytany 6440 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Uduchowiony Piotr
Gość
« : Grudzień 18, 2012, 04:36:17 »

Temat do usunięcia...

Dziękuję
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 08:58:53 wysłane przez Piotr » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2012, 10:06:46 »

Piotrze, moja propozycja jest taka: załóż własne forum - to nic nie kosztuje - jeśli będziesz korzystał z któregokolwiek z darmowych hostingów. Technicznie, a raczej administracyjnie, przy takim zaawansowaniu, jakie wcześniej tu zademonstrowałeś, też nie widzę problemu.
Po co się męczyć i zmieniać na siłę innych. Zaczyna się era Kreacji, więc stwórz to, zacznij od nowa.
Nie będzie wtedy żadnych obciążeń pamięci przeszłością, wytykania itd.
Moja propozycja jest jak najbardziej serio.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2012, 11:19:49 »

Popieram blueray21 w tym pomyśle. Piotrze . Stwórz miejsce dla nowego ruchu i działaj. Na pewno wielu zaciekawionych userów z PCH przybędzie obadać co i jak Chichot
 I nie zapomnij podzielić się odnośnikiem do forum jak już powstanie (może być na PW) . Pozdrawiam
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 18, 2012, 12:02:26 »

Popieram także blurey'a. Uśmiech
Poza tym to jest kolebka Naszego powstania i poznania.
Nie wiem czy wiesz Piotrze, ale My powstaliśmy tu ze zwolenników, sympatyków i sceptyków tego Projektu, i analizowaliśmy wszelkie aspekty channelingów począwszy od Laury z 2004 roku, a skończywszy na kanałach z Lucyną Łobos, i Anną Dolińską. Obecnie będąc odrębnym ciałem Duchowym tworzymy i analizujemy dosłownie wszystko, co jest ciekawe Duchowo, i poparte podstawami Duchowej Świadomości.
Dlatego też nie mogę znieść Twojego Nacisku na nas i Nasze Rodzinne Forum, i choćby było nawet napisane PCH, to wiedz, że jak w/w była to kolebka naszej tu przyjaźni i koleżeństwa, o której nie masz tu zielonego pojęcia.

Po drugie Twoja interpretacja jest "czysto wojskowa" - musicie i tyle... A figa, nic nie musimy.  Duży uśmiech
Nie podoba się tu Panu, to do widzenia. Uśmiech Jak to bardzo ujęli moi przedmówcy a wspaniali kompani na Forum blueray i east.
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 12:08:17 wysłane przez komandos040 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 18, 2012, 18:08:56 »

Piotrze, moja propozycja jest taka: załóż własne forum - to nic nie kosztuje - jeśli będziesz korzystał z któregokolwiek z darmowych hostingów.
Jednak z jakiś powodów wiele osób (nawet te które mają swoje fora) występować tutaj... namawiać do zapisania się, wklejać chanellingi od rana do wieczora, oświecać...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzień 18, 2012, 19:40:20 »

Channelingi, niezgodne z doktryną, kiedyś zgodnie z doktryną oświecać mogli tylko uprawnieni (przez samych siebie).
Chwała Bogu, te czasy minęły - to se ne vrati pane Havranek.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 18, 2012, 20:18:10 »

... namawiać do zapisania się, (..) oświecać...
Czujesz się przymuszony ? Nie możesz sie oprzeć ?
Duży uśmiech
Arteq  jeśli możesz się oprzeć i nikt Cię nie zmusza to daruj sobie te odnośniki. Prezentujesz tutaj swój punkt widzenia i jakoś nikt tego nie neguje specjalnie. Chyba że się czujesz w jakiś sposób dyskredytowany to napisz Chichot
Coś się poradzi.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 18, 2012, 20:26:08 »

Channelingi, niezgodne z doktryną, kiedyś zgodnie z doktryną oświecać mogli tylko uprawnieni (przez samych siebie).
Ależ ja Ci nie bronię reksiować. Zadaję tylko rzeczowe pytania, a raczej zadawałem - bo na żadne nie byleś w stanie udzielić odpowiedzi - pytanie dotyczące powodów bezrefleksyjnego ich zamieszczania oraz treści - np. ska wiesz jak ma wyglądać 5 wymiar (co w nim będzie a czego nie będzie) gdy sam pisałeś 2 posty wcześniej, że... nie istnieją definicje które są w stanie opisać... 5 wymiar - to tak pierwsze z brzegu. Albo wytknąłem bzdury w zamieszczanych "informacjach" nt. ustawienia się planet w jednym rzędzie. Stąd unikanie rzeczowej dyskusji - bo gdy poddamy zagadnienie głębszej analizie... wychodzą "braki". Stąd bieg naprzód, zanim ktoś zajrzy do jednej wklejki... zamieścić już 4 kolejne...  przy okazji - w nawale tych śmieci - łamiąc cyklicznie regulamin (post za postem) którego... samemu się pilnuje.

Arteq  jeśli możesz się oprzeć i nikt Cię nie zmusza to daruj sobie te odnośniki. Prezentujesz tutaj swój punkt widzenia i jakoś nikt tego nie neguje specjalnie.
No stary, rozwaliłeś mnie.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 18, 2012, 21:42:07 »

Arteq, daruj sobie, to twoje oceny mnie i mojej wiedzy, jak widać mylą ci się osoby, a powielasz to samo za każdym razem, czasami coś dopisując.
Nudne to już to twoje powielanie siebie, czy ja kiedykolwiek zmuszałem cię czytania czegokolwiek?
A jeśli już przeczytałeś, to dyskutuj z autorem, a nie tłumaczem. Tłumacz nie będzie ci tłumaczył.
Szkoda mi czasu, ja nie zabraniam ci pisać, ale może czas zejść ze mnie i nie powiem czym miałbyś się zająć w przeciwieństwie do ciebie.
Czas to skończyć.

Edit: Jeśli będziesz nadal pisał personalnie o mnie, będę prosił  usuwanie takich postów.
        Zarzut wstawiania zbyt dużej ilości przekazów / artykułów, bo nie są to same przekazy, jeśli nie zauważyłeś, jest co najmniej
        śmieszny, jeśli nie możesz zdążyć przeczytać, to nie moja sprawa.
        Regulamin regulaminem, ale nie sklejamy postów, które mówią o czym innym lub np. przekazów różnych nadawców, to tak na zdrowy  rozsądek, na szczęście, nie muszę nic robić według twojej wizji tego forum, bo mógłbym się załamać.

Mamy różne widzenie tego forum i tego świata i przyjmij to w końcu do wiadomości. Nie ma nic złego w różnorodności, jest ciekawiej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 23:08:42 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 19, 2012, 15:44:59 »

Oceniam przede wszystkim niektóre z treści zamieszanych przekazów - treści co do których nie masz ochoty się odnieść, ok.
Nie zabraniem tego robić - pytałem jedynie o powód - milczenie.
Nie mylę autorów - o planetach pisał Songo, odniosłem się do tych informacji w kontekście wiarygodności licznych z zamieszczanych przekazów.
Pisałem również o odpowiedzialności za pisane/tłumaczone treści.

Usuwasz posty z treściami dla Ciebie niewygodnymi - gdzie zwracam uwagę na ślepe wklejanie. Moich odniesień personalnych nie jest więcej niż Twoich.

Regulamin regulaminem, ale nie sklejamy postów, które mówią o czym innym lub np. przekazów różnych nadawców, to tak na zdrowy  rozsądek, na szczęście, nie muszę nic robić według twojej wizji tego forum, bo mógłbym się załamać.
Żadne moje wizje... wskazuję na KONKRETNE punkty regulaminu których nie raczysz przestrzegać - co zabawniejsze jako moderator - a tak ochoczo będziesz rozliczał innych na podstawie swoich subiektywnych odczuć. Rozumiem, że jeżeli moje posty będą dotyczyły czegoś innego, to śmiało można walić jeden za drugim, tak?

To, że co chwila musisz to robić (post za postem) świadczy przecież o niczym innym jak przeładowaniem wklejkami. Czasami pomagacie sobie z Songo przeplatając je, ale jak widać i to nie pomaga.

Widzenia widzeniami ale chyba działania winny zawierać się w zakresie regulaminu, Panie Moderatorze...

yyyy... ten post także wyleci? oczywiście jako "personalny"?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Grudzień 20, 2012, 00:54:15 »

Cytat: arteq
Oceniam przede wszystkim niektóre z treści zamieszanych przekazów...

A przy okazji tworzysz coraz więcej of'ów.
Może warto byłoby utworzyć wątek, w którym będą wytykane wszystkie oceny dotyczące tych przekazów, a poszczególne wątki będą dzięki temu klarowniejsze.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign fifa11 madex halotupsy magicalespackluporum