Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:30:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Odnośnie nowego forum.  (Przeczytany 1947 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Styczeń 08, 2013, 14:12:13 »

Ptaku robisz z igły - widły. Każdy posiadający własną, stronę, portal, forum sam tworzy zasady panujące tam. I jeśli się to komuś nie podoba to niech się nie rejestruje proste.
Wydaje mi się, ze właśnie o tym Ptak mówi. Jednak to co napisałeś nie jest żadnym kontrargumentem dla tez Ptaka, żadnym. Oczywiście zawsze - zamiast sprzeciwiać się jawnym niesprawiedliwościom - można zastosować Twoje zalecenie - odwrócić się, bo... mnie to nie dotyczy. Jednak każdy kto nie jest krótkowzroczny momentalnie zdaje sobie sprawę, że taka postawa jest niestety milczącą akceptacją i jest tylko kwestią czasu jak zacznie się rozprzestrzeniać. Zanim się obejrzysz dotknie Ciebie bądź Twoich bliskich, wtedy oczywiście zacznie mocno Ci dokuczać, ale... inni przejdą obok - wszak ich to nie dotyczy. Czy Ci się to podoba czy nie - tak to wygląda.
Nie lubię do tego się odwoływać, ale tutaj jest to konieczne - być może jeszcze za krótko żyjesz aby to dostrzec i obyś nigdy nie musiał się przekonać.

Ktoś kto jest wolny i doświadcza tej wolności pragnie tego dla wszystkich wokół.

Pokażcie mi na tym lub nowym forum żeby usunięto post personalny, pozytywnie mówiący o kimś innym.
Oczywiście - wielbić jak najbardziej, krytykować (rzeczowo), wskazywać niedociągnięcia w tezach - oj nie.

Ptaku moim cytatem tylko udowodniłaś to, co tam napisałem, natomiast, co do moich domniemanych przyczyn, ja ich nie publikuję, w przeciwieństwie do wielu innych.
Niektórzy mają na tyle cywilnej odwagi, że mówią wprost co i jak. Tym samym biorą na siebie i odpowiedzialność za słowa, tezy.

aha, założę się, że w przeciągu miesiąca, co ja mówię - 2-3 tygodni,  byłbym w stanie wskazać na nowym forum negatywny/krytyczny personalny post który nie zostyał usunięty ale nawet nie zwrócona autorowi uwagi na niego - warunek: autor musi być z KWA.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 14:17:15 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign companions madex managerzuzlowy truegaming