Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 15:03:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Odnośnie nowego forum.  (Przeczytany 1854 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Styczeń 14, 2013, 14:20:49 »

Cytat: chanel
Pozwolę sie z Tobą nie zgodzić PHIRIOORI ,prowokujesz i zaczepiasz Janusza a potem podnosisz larum.Upatrzyłes sobie kilka osób na forum i cały czas prowokujesz i wcale mnie nie dziwi reakcja Janusza ,który moim zdaniem miał rację.Nie zauważyłam żeby zmienił cos w twoim poście,natomiast ty to robisz notorycznie ,czasem zapominając dodać słowa " edit " .Kiedyś nawet arteq o to toczył z tobą boje.Tradycyją  stała się już prowokacja z twojej strony ,a potem wielki płacz.
Dlaczego ty tak nienawidzisz Janusza ? Podobno jesteś uduchowiony,madry i wykształcony ,a jednak twoje ego jest od ciebie silniejsze.Na nic twoja mądrość .
Zastanawia mnie jedna rzecz........odeszła Lady ,a pojawił się PHIRIOORI i mści się na Januszu
Fakt, że tak to odbierasz - potwierdza jedynie jak skutecznie panoszy się po tym forum perfidna manipulacja.
A obecne grono adoracji administracjno-mderacyjnej tworzy klimat który ma jej sprzyjać i ją uwiarygadniać.
Ale widać Bardzo boicie się prawdy w tym wzgledzie, skoro (jeszcze zanim użyłem ostrzejszych słów) janusz nie omieszkał zablokowac mi konta.
Mało tego - tak się boi, ze po naprodukowaniu tu steku pomówień na mój temat, zamknał temat - by uniemozliwić przedstwaienie argumentów i pozycji ze strony pomawianego.
Jest to przykład najbardziej perfidnej, ohydnej manipulacji w stylu jezuico-faszystowsko-katolickim. Mozecie sobie pogratulować.
Bo pomimo iż wielu da sięjeszcze na to nabrać - to są i tacy, dla których wasze działania i intencje są czytelne.

"Upatrzyłes sobie kilka osób na forum i cały czas prowokujesz".
Ta, musilbym nie miec co robić, by trawic czas na takie zabawy.
Wlasnie dlatego ze to mnie upatrzono - to jesienia 2011 aktywnosc na tem forum zmarginalizowalem
Odwracasz kota ogonem. Dosyć często i lekką rączką Ci to wychodzi.
Niewiedza i głupota czyni iluzję bezkarności do czasu.
Ale to lekkość cudzym kosztem - a rachunek zostanie wystawiony. Prędzej czy później.
Nikogo sobie nie upatrzyłem.
Nie mam na to czasu.
Lecz ktoś sobie upatrzył mnie.. i regularnie prowadzi destrukcję tematów i wątków,
które przedstawiam.
Oczywiście sprowadza sie to do ataków personalnych.. a następnie odwaracania kota ogonem.
Trzeba być albo ślepym, albo komplednie głupim, albo wybitnie perfidnym ..by tego nie dostrzec.

Gdyby uwazniej czytano wybrane zasoby śmietnika - niejedna globalna zbrodnia stałaby się oczywista szybciej.
A tak to współudział się tylko zbednie dociąża.

"Dlaczego ty tak nienawidzisz Janusza ?"
Projekcja, ze nienawidzę janusza jest nietrafiona.
Jak wiesz, był czas, kiedy z sympatią i radością interakcji tworzyliśmy takie wątki jak panna z rybą.
On się zakończył w bardzo konkretnym momencie. Ale to inny temat związany bardziej z współczesna historią.
Co więcej, zapewne nic Ci o tym nie wiadomo i januszowi również,
ale w pewnych gronach chodziły jakiś czas temu bardzo nieciekawe słuchy o Januszu.

I co paradoksalne ..ja byłem tą osobą, która w tym środowisku przedstawiała odmienne opinie i broniła tej osoby,
opierając się na niepełnej, wiele uboższej wiedzy - za co teraz płacę taką cenę,
że facet ma teraz pole(narzędzie) do manipulacji.
No ale to bardziej problem tych, na których materiale się to wypali.
Przepraszam wszystkie te osoby, które miały PRAW-widłowy odczyt stanu rzeczy w kwestii Janusza.
Dałem się uwieźć, jak wspominałem w wątku skrzętnie usuniętym do śmietnika:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8625.0
Śladów nie musi usuwać osoba, która jest czysta - Janusz czysty tu nie jest.
Zastanawiam się, Kim musi być osoba, która usuwa taki post i taką informację,
by nastepnie preparować taką nagonkę na kogoś, kto ją przedstawił,
jednocześnie siłowo(instrumentalnie) wykluczając PHI z jakiejkolwiek mozliwości obrony czy prezentacji innego oglądu.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8626.0

Wystarczy przyjrzeć się FAKTOM:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?board=12.100
adres Strony wśmietniku: 12.100  
Oraz INTERPRETACJOM - jednostronnym, po wykluczeniu strony PHI.

Co do natężenia emocji, które tak pokrętnie nazywasz nienawiścią: Przesadzasz,
sądząc że to ku niemu żywię tak zdecydowaną emocjonalnie pozycję.
Otóż ona jest skierowana do okreslonego mechanizmu, spotyka każdego, kto wybiera realizować określone postawy... a to,
czy ową zaimplantowaną tym ścierwem jest ta, czy inna bezrefleksyjna osoba - nie ma znaczenia.
Po prostu nie lubię niektórych zarazków.
..a na zarazki jest dezynfekcja.

"Podobno jesteś uduchowiony,madry i wykształcony"
Dziękuję Uśmiech
Nic nie wspominałem o swoim wykształceniu, mądrości ani uduchowieniu - ale skoro takie są akta wywiadowcze UśmiechUśmiech

Cytuj
raczej PHI upatrzyl sobie Lady i chcial pokazac kozaka przed nia , zamiast sie z niąumówić. Pamiętam takie rezczy z przedszkola,
Jesteście mistrzami w rozmywaniu rzeczy istotnych i ważnych - na rzecz zwidów(domena epoki ryb, neptuna),
 które następnie przypisujecie innym przy użyciu projekcji Mrugnięcie

Cytat: janusz
nie było żadnej ingerencji i żadnej manipulacji z mojej strony. Bo i po co miałem to zrobić.
Był natomiast prywatny post do mnie od pana PHIRIOORIEGO, w którym widać wyraźnie jego manipulacje wobec mnie i to od samego początku jego kontaktów ze mną.
Kolejne Kłamstwo Janusza.
Priv Post opublikowałeś -  wbrew regulaminowi(ktory wpierw sam narzuciłeś) - sam go(na swoje potrzeby) za chwile złamałes.
(pokazując tym samym Twoje, januszu wyobrażenie o szacunku, jaki masz dla userów pod skrzydłami Twojego adminienia MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie
Tylko Skończony Dureń skusiłby się na takie podejście MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie
A post, ponieważ go opublikowałeś - jest do wglądu.
I widać wyraźnie ..że żadnych rzekomych manipulacji tam nie ma.
(a zwłaszcza rzekome od samego poczatku kontaktów z tobą - CO Ty bredzisz człowiecze.
Mam wrażenie jakbym rozmawiał z robotem, który ma wgrane jakieś kuriozalne oprogramowanie,
a całkowicie pozbawiony jest pamięci o realnych, faktycznych relacjach od początku tych kontaktów - do momentu owego wgrania).

Co zas do tematu wątku zmiany treści postu.. to skoro nie ja tę zmianę uczyniłem, ani nie Ty - to KTO?
Moim zdaniem, jesli zrobiłeś coś bezwiednie (jak wynika z deklaracji) - ale jednak to Ty to zrobiłeś,
to wystarczyło się przyznać i przeprosić za fakt iż jako administrator nie panujesz nad funkcjonowaniem skryptu.
Zamiast najeżdżać mnie z taką łatwością w tej sprawie.

Przeciez to administracja odpowiada za skrypt jaki postawi, za jego działanie, wady i zalety.

Cała ta akcja właśnie dbitnie pokazuje przeciez pewną postawę.
Ale niekrórzy wybrali obsobaczyc PHI, zamknać wątek - by uniemożliwić sprostowanie, a utrzymać utrwalenia stanu nagonki.
Ich lęk jest zrozumiały. Niegodziwość zdumiewająca. Bezwzględność instrumentalna i tępa.
Czyniąc takie cuda mozna się oczywiście liczyć z NALEŻYTĄ zapłatą.
A ta przychodzi znienacka.. i z niespodziewanej strony. Bo przychodzi - to pewne.
Ale zapamiętaj sobie, Januszu, że pisze to dlatego, by każdy tchórz wiedział,
że skoro manipulacją zasłania się przed ripostą w twarz - to dotrze ona choćby w plecy.
RiPOSTA wysłana została w Twarz - lecz słowo może trafić w plecy, za Twoich juz sprawą operacji, janusz & co. (manipulacji).
Jednak, gdy juz dotrze  ..to wiedz jednak że ten zwrot pochodzi ode PHI.
Mówię to publicznie i otwarcie.
Ci którzy mnie znają od tej strony ..wiedzą o czym tu piszę.
W żadnym razie nie piszę tu o katolickiej klątwie, która polega na prymitywnym, prostackim skrytym tępieniu określonych jednostek,
przy użyciu bandyckich metod oraz nierozgarniętego motłochu.
Piszę tu o czymś naturalnym, jak to, ze zmarli potrafią przemówić.

Uwazam, że jak ktoś staje się czyimś pahołkiem, nawet jeśli staje się pahołkiem zawodowego trola,
to powinien jednak już być sługusem zdyscyplinowanym:
Cytat: arteq
P.S. Janusz, Phi nie może w tym przypadku odnieść się do umieszczanych treści/zarzutów (nie odnoszę się w tym momencie czy/na ile są one zasadne),
nie może zamieścić jakiegoś komentarza do tego - nieco przypomina mi to szturchanie związanego.
Proponuję aby dać mu możliwość wypowiedzenie się, przynajmniej do czasu aż dyskusja się zakończy - obie strony się wypowiedzą.
i odp:
Cytat: janusz
Szanowny Arturze
30 dni to czas na przemyślenia i wyciągnięcie wniosków i niech tak pozostanie.
Może przejdzie mu nienawiść, którą wyraźnie do mnie czuje
Tak sie akurat składa, ze nie janusz wyznacza czas i tryby mojego i innych myślenia.
Również żadna opcja cenzorska.
A skoro istnieją jeszcze na tej planecie osoby, które uzurpują sobie bezkarność w takich działaniach,
to świetnie.. niech dalej brną.
Zawsze mozna poPodziwiać stopień zbucowania i pychy.

Cytat: janusz
Wówczas nie było jeszcze żadnego punktu ujemnego z mojej strony.
Mógł spokojnie skopiować ten post i umieścić go znowu, ale już bez linijek dotyczących mojej osoby i wszystko było by OK.....
Tu takie sprawy:
Czasem ( własciwie każdorazowo) trudno dojść o które linijki Ci chodzi.
Nieuwierzysz przypuszczalnie - ale Dla mnie to każdorazowo wielka zagadka.
Ja nie siedze na emeryturze zeby tak slęczeć na forum i też nikt mi nie płaci za dzielenie się.
Więc nie poświęcam az tyle czasu, by kazdą myśl separacyjnie prezentować. Więc idą pakiety.
Januszowe wpisy moderatorskie sa zazwyczaj ogólnikowe i naprawdę kompletnie czasem nie wiem o który aspekt wypowiedzi jest sprawa.
W tym akurat wypadku, nawet mi nie przyszło do głowy iz moze być to prostacki aspekt ego - nietykalności,
związany z tymi trzema linijkami.
Prostacki ..gdyż ego zrównowazone (nie to fałszywe) ..byłoby w swoim interesie zainteresowane wyjaśnieniem - a nie ucięciem sprawy.
Mozliwe że kwestia by się rozproszyła albo znalazła inną perspektywę.. i wówczas ja zmieniłbym zdanie.


Sprawa kolejna, to fakt, że tu janusz publikuje właściwie coś, co wyszło ode mnie - nie od niego.
Bo taką intencję wyartykułowałem raz na piśmie priv: żeby wskazywał konkretnie CO stanowi
tę rzekoma "obrazę", "szkodliwość dla forum" itp ogólniki, którymi tak zręcznie Janusz w swym administrowaniu się zasłania.
(nie wiem czy ma to on w otrzymanych priv (szło tamtedy); Dopuszczam tez fakt wgladu okreslonego sztabu w
kwestje pisane na moim kompie live, a następnie implikacji ich 180stopniowego obrócenia w biologicznych instrumentach wykonawczych,
po uprzednim zawieszeniu transferu sieci bezpośrednio do forum.
Efektem tego, wykorzystując moją intencję i pomysły - narzędzia biologiczne przedstawiają sie w tej konwencji świetle działając jednocześnie na rzecz deprecjonowania PHI.

Kolejna to kwestia dlaczego niby miałbym usuwać posty poddające krytycznemu ogladowi różne działania kogokolwiek ( w tym i moda janusza, który awansował ostatnio do administratora)
Dochodzilibyśmy tym sposobem do jakiegoś kuriozalnego zaakceptowania apodyktyczności.

Cytat: janusz
.Ale oczywiście tego nie zrobił tylko zaatakował mnie osobiście w temacie ''Muzyka''
Zasłaniasz sie "dobrem forum" - ale to nie Ty tworzyłeś jego zasoby, wniosłes jedynie Swój Swoisty wkład.
Posługiwałes się ogólnikami (lubisz sobie zostawić pole manewru) - to tez charakterystyczne.

Natomiast w temacie muzyka, wcale Cię nie zaatakowałem, co tak uparcie proklamujesz,
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8624.0
A Tym bardziej błędnie wyobrażasz sobie powiazanie tych watków (jest ono najwyraźniej gdzieś w Tobie zakorzenione)
W temacie muzyka, nawiązałem do Twoich ataków na FairLady, połaczonych z szerszymi uprzednimi INSYNUACJAMI z Twojej strony wobec tej osoby,
zręcznie umywajac raczki - co po wejsciu po 3-kwartalnej nieobecności rzuciło sie w oko - i niechciałem pozostać obojetnym.
Cytat: janusz
 Październik 21, 2012, 16:25:42
Dla wszystkich lubiących miłe i spokojne życie bez ''wojenek''
Cytat: PHI
Janusz piszac te słowa lansuje sie na osobę pokojową.

Otóz w temacie Muzyka zareagowałem na swoje długo(już)terminowe spostrzezenie, co do lansów*(spostrzerzeń jest więcej) janusza.
On uwaza że to "atak". Tyle ze jakoś parę osób go tam nie dostrzegło.
Jest garnek - to pisze: widze garnek. Garnek by sie nie obraził. Czułby się uhonorowany.
Jest lans - to pisze: lans. Ale Garnek sie obraził.
I jesli ktoś tu kogoś zaatakował ..to przecież nie ja wymyśliłem sobie,
że Fair Lady i Phi to ta sama osoba.
Facet zaczął wszędzie widzieć wroga Mrugnięcie Każdy kto ośmieli się na krytykę lub odmienne podejście (charakterystyczne).
Dał wyraz kompletnemu BRAKU CZUCIA, podstawowego rozeznania, w swym obłędzie pielęgnując tę tezę.
A tymsamym wyraz temu,na jakim poziomie funkcjonuje.
Strikte emocjonalnym - skoro jak zauważył zdajesie nagamul "podobne emocje" reprezentowała Kate.
A jeśli tak funkcjonuje - to tym samym oznacza, ze jest pozbawion podstawowych narzedzi sensorycznych
do trzeźwego odbioru faktów - zatem jego wnioski czy syntezy muszą z natury rzeczy być przemanipulowane
i funta kłaków warte.
Punkt dla Ptaka  -  i o dziwo.. też dla atreqa. Rówież i dla Kiary.
(Ptak wykazał się intuicją.
Kiara doszła do tego pewnie logiką i magazynowaniem danych, a arteq inteligencją. Szkoda jednak że bardzo często te narzędzia słuzą strukturalnie złej sprawie).
To właśnie w strukturalnych sprawach są te postaci zmanipulowane i zawsze użyja tych narzędzi w/g oprogramowania matrix w każdej sprawie wiekszej wagi.
W sprawie drobiazgów moga sobie pozwolić na rzetelne ich użycie).

Cytat: Ptak
No coś Ty nagu? Na jakiej podstawie tak uważasz?
Wg mnie, zupełnie inna energia.
Cytat: arteq
blisko, blisko... ale nie to...
Cytat: Kiara
Co wam przychodzi do głowy,  Lady... i Phi..   to dwie rożne osoby

 
Cytat: arteq
Już pisałem - jak sam nieraz napyszczył to zasłaniał się "byciem niepożądanym posłańcem",
 ale... jak ktoś wyraził się konkretnie odnośnie jego postawy
 to był już... napastnikiem który obraża i wtedy Phi... leciał na skargę.
 Jak dziecko, jak tchórzliwe dziecko, które podstawiając nogi czerpie radość i satysfakcję z potykających się kolegów, ale jak któryś da mu za to prztyczka w nos, drze się wniebogłosy lecąc z płaczem do Pani na skargę ...
Indoktrynacja społeczna.
 Mi natomiast NIE jest szkoda tych osób, które jeszcze mogłeś zmanipulować taką perfidna gadaniną.
 A parę Ci się udało. Jednocześnie chciałem Ci bardzo za to podziękować.
 Bo mógłbym inaczej potraktować je zbyt poważnie. Jak onegdaj Janusza.
 A niedawno pewną osobę do akcji związanej z 21.12.2012
 Dzieki Tobie wiem pod co są te osoby podłączone.
 istotki biegające za każda energią, która ma chwilę kumulacji, bez podstaw wewnętrznych.
 To juz trzecia taka synchronicznośc. I to łatwo zweryfikować.
 Pozwala mi to trafniej dobierać kierunek pewnych propozycji. Także pośród "przyjaciół".
 
 Mrugnięcie Bardzo chciałes zrobić mi krzywdę - A zrobiłeś Januszowi(swojej prawej ręce) i Darkowi.
 Pokazując tymsamym nierzetelność i instrumentalne stosowanie regulaminu przez adminów.
 Insynuowanie radości z porażek kolegów podpada pod artykuły o zniesławienie.
 Oczywiście jest kolejną projekcją i popisem własnego BRAKU odpowiedzialności za to co się czyni.
 Z Twoich wypocin -powierzchowna osoba- wywnioskuje że jestem tu trolem a ty ostatnim sprawiedliwym piewcą rzetelności.
 Jest jednak mały problemik ! Artequ:
Twoje 5464 postów na tym forum.  Taki drobiazg.
 vs
Moje  2436 postów na tym forum.

Otóz większość z Twoich postów to przykłady książkoweko trollowania, ataki personalne i próby deprecjonowania innych pogladów,
nie za pomoca argumentów - a insynuacji, pomówień i innych świństw. Tolerowane przez janusza ze wzgl. na opcję strukturalną* (tylko i wyłacznie).
Twoje posty nie wnoszą dosłownie NIC do dyskusji - i KAŻDY średnio rozgarnięty mod by dawno usuwał tego rodzaju wpisy.
W tym ogromie ponad 5 tysięcy postów znajdzie sie jedynie jakiś procent rzetelnej krytyki czy argumentów. Choc postep jest zauwazalny.
(zreszta naszym kosztem - bo zamiast prezentować zagadnienia - trzeba biekac za rozwalonymi tematami lub tłumaczyć sie z formy.
To absurd! )
Oczywiście.. rozwijasz się. Pozyskałes od nas sporo wiedzy, którą się teraz JAKBY jawisz.
Robisz jednak podstawowy błąd, który jest charakterystyczny równiez dla Twoich matrycowych kolegów:
Jestes NIEWDZIĘCZNY.

Zauważ, ze na forum dzieliłem sie pewnym materiałem związanym z pewną pracą badawczą, Nie tylko dotyczaca brzmień i zapisów slowa, ale i
dotyczącą swojego rodzaju przekrętu strukturalnego oraz jego powiązania z wszelakimi wymiarami funkcjonowania człowieka.
Bardzo Ci nie wsmak były te ujawnienia.  

Co do "mojego latania na skargę" ..nie ja narzuciłem ten schemat funkcjonowania tutaj - to TWOJE DZIECKO.
Równiez nie ja dałem sobie tę stylistyke funkcjonowania narzucić. (heja admini).
A ja byłem Ciekaw JAK TO JEST  administrowane. Sam wielokrotnie powtarzałeś: Po owocach ich poznacie.
No i POZNAŁEM Mrugnięcie
To jezuicka stylistyka donościcielstwa. Zwłaszcza w Twoim wykonaniu.
Skoro juz przy jesieni jestesmy.. po jesieni jest zmierzch.
Pasywna agresja chrześcijańska - jak mówią w amerykańskich filmach. Niektórzy sa na to ślepi.

Ponadto zauważam kolejny błąd "zespołu skostniałych egotyków". Polega on na prostactwie odbicia, tj. przykładania niewłasciwej miary.
Dzieje sie to wówczas, gdy właściwej przyłożyć nie sposób. A nie sposób jest wówczas, gdy się nie wypracowało poziomu świadomości.
To stad wrazenie w przestrzeni mniej-wymiarowej, że coś jest analogicznym odbiciem sytuacji.
A nie jest.
W istocie jednak odbicia w tym nie ma.
A to dlatego, ze miary i wagi nie sa z wspólnego mianownika ( tj. nie realizują istoty lustra,
a jedynie pofragmentaryzowane kawałki stłuczonego lustra.
Powierzchownie, od ego_strony   - owszem: tu skarga, tam skarga (byćmoże dlatego ze adminem jest Skarga.. nic się nie zmieniło od wtedy?)
(Mi sie czasem nazwiska pieprzą - i z tym Kadłubkiem wyjechalem raz omyłkowo)

Stąd  Arteqa imperatyw do niszczenia wszelakich znamion i przejawów wszelkich odbic sięgających dalej, po wymiar strukturalny.
Automatycznie aktywizuje sie wówczas rozwadnianie informacji przejawionej w tym wzgledzie.
Wasza odgórna Dyrektywa jest prosta i czytelna:
Wszelkie informacje z tego wymiaru obnażające manipulację mają być usuwane, cenzurowane,
a dostawcy tych informacji poddani inkwizycyjnej nagonce.
To jest banał.
To już było.
I żadne kombinacje tego nie przywrócą.


Cytat: nagumulululi
Hej czy może już się wyjaśniło jakoby phi to fair lady?
Haha emocje te same
Bardzo współczuję jego fanom bo gość nadmuchany bardziej niż kiara

Tak wiele razy się wyjaśniło..
Ale "zespół skostniałych egotyków" nie dojrzał jeszcze do przeprosin i sprostowań w tej kwestii.
Zdajesię trudno im sie przyznać do tak spektakularnej porazki na polu serca, umysłu, rozumu, kazusu, wartości, idei ..także emocji.
idą w zaparte Mrugnięcie
A "nadmuchana" to moze być Twoja panna muloku goły.
Owszem, promień świadomosci u Kiary jest zdecydowanie krótszy. I jest tu pare informacji, które to rozświetlają ale to innym razem.

Fajnie, To nawet nie wiedziałem ze mam fanów.
A Twoja troska o nich bardzo mnie cieszy.
To dla mnie komplement, że tak sie troszczysz o nieswoich fanów. Dziękuję.
Ubolewam tez, ze nie mogę się takową troska odwdzięczyć.
Poprostu Twoich fanów(o ile wogóle istnieją) mam w dupie i wogóle mnie nie interesują.

Cytat: songo1970
wydaje się, że phitanie zawiera odpowiedź  

rzeczywiście.. wydaje się Mrugnięcie
 
 
Cytuj
Wasza ''obrona'' pana Phi, a szczególnie argumenty jakie w niej użyliście jeszcze bardziej upewniły mnie w tym,
 że jego zachowanie było jawnym atakiem nie na mnie, a właśnie na obowiązujący tutaj porządek.
 Jasne jest, że przypisywane moderatorom i administracji insynuacje (czyli w skrócie tzw. osobiste wycieczki) w rodzaju:
 ''mają wszczepione implanty i są przedstawicielami katolickiej kultury, która wypatroszyła ich tworząc zarazem jej świńskimi kacykami'',
 to tylko ''zasłona dymna'' ukrywająca prawdziwe cele tego pana. Dziękuję szanowni za mimowolne z waszej strony rozwikłanie prawdziwych poczynań tworzącego takie wymysły.
 
Acha. Obowiązujący tutaj (w Kali Judze) "porządek".
Ten BURDEL, co tu zrobiło wasze pokolenie nazywasz "porządkiem"?
Jawne gwłacenie minimów rzetelności nazywasz "porządkiem"? Acha.
Przytoczoną wyżej diagnozę potwierdzam i rozszerzam - o czym w osobnym artykule.

Wciąż, pomimo pytania o doprecyzowanie wprost -  nie wysłowiłes rzekomych "ukrytych celów tego pana".
Schowałes się za wymyślonym ogólnikiem, którego nie możesz rozwinąć, gdzyż za nim jest pustka -nic nie ma.
Dlatego zapewne tak unikasz dopowiedzenia tej sprawy z osobą kompetentną ..bezposrednio oskarzaną.
Przerosłes juz inkwizycję.
Myślę ze to test typu: jak dalece można bazować na autorytecie i dawnym zaufaniu społecznym do istoty,
którą sie właśnie zjadło na kolację i mozna posługiwać sie instrumentalnie jej tozsamością wraz z paletą relacji.
Badaj dalej robalu który takie koncepty "zasłony dymnej" wymysla.
Naiwniaków znajdziesz - bo nie brakuje.

Co do mojego stosunku do regulaminu forum - to winszuje pychy i zarozumialstwa w byciu autorytetem w tej kwestii.
Wystarczyło po prostu zapytac.
Mam na ten temat zdanie,  które po raz kolejny przekracza twoja wyobraźnię ..jak sie okazuje.
Równiez i z Ptakiem,  sie tu nie do końca zgadzam, pomimo iż w innym zakresie oczywistośc jest.

Cytuj
Natomiast ''Intymne'' posty jakie otrzymywałem na priv od Lady świadczyłyby o wielkim, wbrew pozorom braterstwie krwi ''świetlistych'',
 ale jak na razie to moje prywatne tajemnice.

 ALE KOLEŚ odpływa. Żal patrzeć.
 Ale to już nie mojego labiryntu bolaczką.

Cytat: Kate
I bardzo dobrze, zaoszczedzi Ci to konfrontacji ze "swietlista" rzeczywistoscia, gdy sie obudzisz.
Mrugnięcie Dobre!

{Jak czytam watek dalej - to leca jakieś lokalne infa o pomnijszych manipulacyjkach i miazmatach wypływających
z rozkwaszonych ciał mentalnych na owym wirażu. Wiec to juz pomijam}

Cytuj
Arturze na wielu forach są regulaminy i zapewniam Cię, że takie ''występy'' jak znanego nam tutaj pana
są traktowane bezwględnie. Delikwent obrażający admina nie ma żadnych szans na jakikolwiek powrót.
W/w pan już spotkał się z takim postępowaniem na innych forach.

 I znowu Janusz  daje popis KŁAMSTWA i akcji deprecjonowania PHI.
 Nigdzie takie januszowe wymysły nie miały miejsca na powaznych forach.
Więc kolega snuje tutaj bezceremonialnie fałszywą, mająca na celu deprecjonowanie PHI propagandę.
Lekka raczką Ci to wychodzi.. i to jest naprawdę trzeźwiące.
Co więcej w swej bazczelności posuwa sie do tego, że anektuje jakieś informacje usłyszane ode mnie, wypacza je
i instrumentalnie angazuje do pomawiania mojej osoby. Zupełnie jak arteq. Zaraza się rozprzestrzenia.
Tym ludziom nie można udzielac zadnej informacji - bo każdą bez zmróżenia oka są gotowi wykoślawić na swoje żenujące potrzeby.
  
Cytat: Dariusz
Jak słusznie zauważył >East<, wątek ten dotyczy insynuacji, jakoby to >janusz< zmieniał posty >PHI'rioriego<, a nie pw  

Przesadzasz z ta insynuacją.
Jesli nawet nie taka był ajego intencja - to jednakowoż za skrypt i techniczne funkcjonowanie forum odpowiada administracja.
Janusz jest administratorem. Więc odpowiada za zaistniał sytuacje.
Post został zmieniony poza moją widzą i wolą - Fakt.
Zwłaszcza ze to Janusz przy nim umieszczał wpis moda, gdy to zaszło - Fakt.
No, prosze was.. Nie zachowujcie sie jak smarkacze, albo starcy.

Normalny administrator by po prostu przeprosił - a nie umywał rączki
i jeszcze atakował przestrzeń, gdzie (nawet jeśli jako wypadek) nastąpiło naruszenie integralności utworu.

To sa FAKTY ..i nie zakrzyczycie tego żenującym wybiegiem personalnej nagonki.

Przeciez nie ja odpowiadam za skrypt, i za nahalne moderowanie wpół- słowa ( w trakcie artykułownia mysli).

« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 14:22:42 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

panzerdivisiontiger schoolmonster julandia naszemaluchy the-world-is-magic