Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:05:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wyraź siebie!  (Przeczytany 1876 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« : Styczeń 14, 2013, 23:18:29 »

Oczywiście nie zmieściło się.  Mrugnięcie

Ciąg dalszy cytatu Phiriooriego:


Cytat: PHIRIOORI


(oczywiscie sie nie miesci)

Ale nie oszukujmy  się!
Tu problem lezy gdzie indziej - że są PEWNE myśli zakazane  ))
Jedną z nich jest ta, że janusz wcale nie jest święty. Ups.. "obrazam" administratora.
Dla czlowieka który lansuje się na aniołka to może być czytane nie jako fakt - lecz jako atak (nie wnikam).
Świętoszek nie jest swięty - Mysl prost ZAKAZANA.

Wszystko sie wyjaśnie jak doczekacie w kolejce z dostępem do paru informacji.
One na razie pracują w bardziej dostrojonym środowisku,
nawet bardziej krytycznym niż tu, ale takim, gdzie jest nastawienie na POZNANIE i ZROZUMIENIE - a nie na utrzymywanie pozorów czy pozycji.
To przypuszczalnie strata dla jedynie kilku osób z tego forum. Niemniej Takich które akurat szanuję.
Ale tu kłania się temat niegdysiejszego zaangażowania (lub jego braku) w harmonijniej zorganizowanym rozwiązaniu (które zawisło- więc nie utonie.
Czeka na udziałowów dwoje). Tak, że tez teraz spijają (my) zapewne niezbyt radosny smak nieprecyzyjnie ukierunkowanego potencjału swego. Dryfu.

Jako admin też ciągle muszę przepraszać za jakieś techniczne niedoróbki tu i ówdzie.
Ludzie od spraw technicznych również nie zawsze są gotowi na takie ataki i zdarza sie polec na jakimś froncie.
Cytat: janusz
Zauważyłem, że lekce-ważenie to dla niektórych fajna zabawa i gra.
Obowiązujący na forum Regulamin jest właśnie od tego, aby takie ''gierki'' ukrócić i czy się komuś to podoba, czy nie,
będzie miał tutaj nadal zastosowanie.

ŁOŁ !   
..a gdzie była administracja, gdy artek przez 5464 postów bez ogródek trolluje, atakuje wszystkich i wszędzie,
gdy tylko czegoś nie pojmuje, a odbiega to od jedynie słusznej linni myślenia najsłabszego ogniwa.
Mówisz o administracji czy swoim nadętym brzuchu?

Spijał gość tę naszą krew i spijał.. trochę wzrósł - a teraz błyszczą tym odbitym światłem,
a kompleks nakazuje im zniszczyć faktyczne źródła tych energii. Chore.
Tym właśnie się kończy taka polityka.
Oczywiście prąd się skończy później.
Ale tymczasem hulaj dusza - sumienia nie mają.

Dlatego uwazam że nie warto wikłać się w przestrzenie administrowane przez osoby o niedorozwiniętej rozróżniającej funkcji świadomości,
bo zawsze się pogubią w zachodzących procesach w tym braku dystansu do siebie.
Dziś kazdy idiota może sobie poadminić. Ale nie u kazdego idioty musisz pozwalać siebie adminić. Takie czasy.
Cytat: janusz
Forumowiczko Kate
Cytuj
''...bo niby dlaczego ja miałbym odpowiadać za to, że komuś jest nieprzyjemnie''
To cytat kogoś, kto w łatwy sposób chciałby się pozbyć odpowiedzialności,
zrzucając skutki swego nieodpowiedzialnego postępowania na barki poszkodowanego.
To myśli człowieka, który sam deprocjonował innych, a potem zarzucał to im samym. Takie postępowanie to jak uderzenie pejczem w niespodziewającego się tego niewinnego człowieka.
Sama w postach do mnie obniżałaś wartość intelektualną niektórych użytkowników tego forum, a mi samemu proponowałaś leczenie u specjalisty.
A za co? Za drobne przypomnienie abyś szanowała innych. Ja kate-m tutaj nie jestem i nigdy nie byłem.
To nie administracja jest problemem a ci z forumowiczów,  którzy problemy tworzą.
Zrozumienie prostej zasady: ''Nie rób drugiemu tego co tobie nie miłe'' może rozwiązać każde niesnaski.
To nie obrażany ma się poprawić a obrażający.
Nikt tutaj nie chce nikogo na siłę porządkować. Trzeba samemu nauczyć się samodyscypliny i samokontroli nad sobą
i posiąść umiejętnośc szanowania innych.
Jeśli taką postawę będziesz starała się tutaj reprezentować to na pewno polubię Twoje nauki.

Jak już smiesz pierdzieć o deprecjonowaniu innych - to może wpierw pochwal się jak to wydzwaniałeś do znajomych..
i powtarzałeś te pomówienia, jak to ja nic innego na tym forum nie robie tylko ludzi obrazam.
To weź przeczytaj sobie moje posty na forum którego jesteś adminem - bo one dowodzą czego innego.Tyle ze Ci co mnie trochę znają - to widzą ze to realizacja pefidnego planu. No chyba że komuś na odcisk wlazłem,
że ktoś nie znosi krytyki (odarcia z pozorów) - to się chętnie przyłączy. Ale chyba jednego znalazłeś sojusznika dotąd.

Facet Rozmawia z kate, a cytuje mnie..  to się wyjasnia z tym leczeniem.
Choć przytyk to niesmaczny i zapewne cytatem z Arteqa, którego juz nie raczyła administracja pouczać wedle zasady zapewne owej dyscypliny.

Cały czas potok projekcji i pomowień.
Facet myśli że Kate to PHI.. i gadając do Kate mówi co myśli o PHI. ALe paranoja.
Równocześnie ten sam gość uniemożliwił PHI jakikakolwiek obrona.
Ty, ale inkwizycja PRYMITYWNA - PROSTACKA - CHAMSKA.
Trzeba być niezłym chamem, by takie wykoślawienia mej myśli przedstawiać.
Bardzo proszę jak już cytujesz - to całość idei. Bo sorry, ale to - co z tego zrobiłes się mija z przesłaniem.
Jest jedynie wyrazem Twoich i Artqa działań na tym polu.
Perfidnie wypaczając moją myśl używasz mojej wypowiedzi jako podpórki.
W takich sytuacjach sa dwie opcje: mam do czynienia z choroba, Kretynizmem lub z perfidną intencją.
Przypisujesz mi krętactwa, które sam uprawiasz 

A może mam do czynienia z wszystkim naraz:
chorobą byłoby tu chrzęścijaństwo, głupotą byłoby zapatrzenie w siebie, a perfidią niszczenie wszelakiej reprezentacji innej miary.

Jedyna prawda w tym poście: "Nie rób drugiemu tego co tobie nie miłe".
..nie jest zresztą autorstwa admina. Lecz jej używa do SWYCH celów.

TA Administracja jak najbardziej jest problemem. Wiekszym niż moznaby sadzić.

Oto EPOKA SERCA!?!.. jakiego? Kompletnie sterowanego serca. sa serca i serca.
..Niejedno się ze swym rozumem pożegnało.. lecz.. INNY ROZUM(nie serce) - tym sercem włada - i NIE ZAWACHA się GO UŻYĆ.
Słów szkoda.

Niezłe jaja. Skoro chcecie sie pozabijać w ten sposób   
..proszę.
Ja już nie mam siły do takich uparciuchów.

Przeciez tu KOMPLETNY BRAK SPÓJNOSCI januszu pokazujesz.
Jeśli by nawet przyjąć Twoją filozofię w tej kwestii - to powinieneś ją choćaż uczciwie i konsekwentnie - a nie wybiórczo stosować.
Nie miało to miejsca niestety.

Inną rzeczą jest absurd takiego podejścia.
Własnie obciążyłeś mnie odpowiedzialnością za to, że artkowi(czy innemu nygusowi) nie chciało się rozwijać zrozumienia wymiatu myśli przez eony.
za to że wolał każdorazowo mnie deprecjonować, insynuować, wypaczać przesłanie - zamiast postarać się zrozumieć
Wpierw je zrozumieć a nie oceniać.(zresztą wiadomo że rozumie aż za dobrze- a ocena jest wybiegiem dla uniku odpowiedzialnosci właśnie).
A nie porównywać do swych ograniczeń.
A na koniec swoje porażki lokuje w projekcje, że to niby ja mu te nogi podstawiam.
?!? Kto tu zrzuca brak odpowiedzialności ?!?!?!?
Zastanówcie się nad tym.


Zarzucasz Kate obniżanie wartości intelektualnej. Ja w to nie wnikam. Ja Kate nie do końca czuję.
Ale czy jak przykładasz miarę do np. góry.. i wydaje Ci się ze ona ma  144000 metrów .
A potem odkrywasz, ze ma 300 metrów ..i to jawnie wypowiesz - to czy góra bedzie Ci miała za złe,
to że określiłeś szacunek? = O-Szacowałeś jej Miarę (Miar, Mir, Pokój).
Nie ma powodu, by BOCZYĆ się na FAKTY.
Jesli komuś intelektu nie staje - to zapewne w czymś innym jest dobry.

Pozbawianie złudzeń i iluzji mylisz z iluzją ujmowania wartości januszu.
To dwa rózne zjawiska.
W tym pierwszym przejawia się Świadomość - W tym drugim fałszywe ego (z paletą implantów).

A wystarczy pojąć prostą rzecz,
że kazdy ma inne meandry umysłu, duszy, serca ..i inne nieco na watrobie rzeczy leżą kazdemu bardziej niż pozostałe.
że chodzisz po polu minowym w tym względzie - i tak nie unikniesz, ze w końcu jakiś NIEWYPAŁ się wyzwoli.
Ludzie mają różne kompleksy. Nie przewidzisz, kto jakie holuje.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8624.0
Jeśli utożsamiłeś się z zaprezentowanym wywodem - to pamiętaj przynajmniej - że to Ty się pod tym podpisałeś tym utożsamieniem.
Nie byłes Tam wymieniony z Imienia ani nazwiska (pomijając kwestię lansu) - mechanizm potencjalnie dotyczący kazdego.
Skoro jednak mówisz że to jednak bardzo DOTYCZY Ciebie, januszu - To ja się zapytam: Jak to się mogło stac?
Ano bardzo prosto. Manipulacje emocjami. Gdy rozum śpi budzą sie demony. Epoka Serca obudzi demony. A serca pękną.
No przecież w epoce serca .. serce włada rozumem - tyle ze sercem niejednokrotnie inny rozum włada (!) bagatelizować ten ogląd to głupota.
Dopuki ciało mentalne wadliwie steruje emocjami doputy jego niedoskonałości powodują dyskomfort.

Zarzucasz mi brak odpowiedzialności - ale chcesz, zebym to ja ją ponośił za to,
co wyprawiasz swoimi myślami ze swoimi emocjami.

Taka płynie nauka od janusza - A ja jej nie kupuję.
Z oczywistych względów - Niewdzięcznicy chromoleni.

Pamietajmy jednak, ze nie to jest punktem wyjścia całej tej sprawy  - a CO - to nie jest to wciąż opisane.*
..i jeszcze o tym:
"Żaden problem nie może być rozwiązany na tym samym poziomie świadomości, na którym ów problem został stworzony" Albert Einstein
..i to dlatego twierdzę jednak, że administracja jest problemem ..nie jakotaka - ale właśnie TA a nie inna.
Tu regulamin nie rozwiąże kwestii.

Ale jak znajdę wolne przerobowe.. na stronie polarshifta przedstawię wam kilka fal strukturalnych z historii tego forum w innym kontekscie.

Konstatuje, ze ten janusz do dziś nie pojął, co było przedmiotem moich 2436 postów, gdyż pojąć nie zamierzał.
Konstauję iż arteq je po części pojął - lecz jest bardzo mu nie w smak ich znaczenie - skoro tak daleko sie posuneli owi wykonawcy czarnej kat-opcji.
Cytat: arteq
Sprawa sprowadza się tak naprawdę do jednego: albo jest się mężczyzną albo siuśmajtkiem.
no no .. męszczyzno  kawał chłopa z ciebie.
A jaki odważny.
Mężczyzna zdajesie jest gotów skonfrontować swój punkt widzenia w sprawie.
Siuśmajtek będzie hulał po człowieku gdy tylko zaknebluje mu usta.
Ale to rzecz wiadoma od zawsze.
Cytuj
Mężczyzna nie ucieka od odpowiedzialności, nie zasłania się wymówkami - bierze na klatę i po sprawie,
jak trzeba powie dobitnie ale i da taką samą możliwość drugiemu tym samym postępując fair - jeżeli się z kimś ściera robi to uczciwie
i nie stosuje podwójnych zasad. Jak trzeba to i zbierze po pysku, ale nie schowa głowy w piasek.
A jeżeli palnie głupstwo to potrafi powiedzieć przepraszam i postara się naprawić wpadkę.
Tutaj jak widzę, wśród chłopców, i to jakże oświeconych (zgodnie z autozapewnieniami),
słowo "przepraszam" jest niemożliwe do przełknięcia. Szkoda, że nie dorośli do tego aby zrozumieć,
że przyznanie się do błędu, złego zachowania nie stanowi ujmy lecz właśnie strach przed tym i próby zasłonięcia wpadki szlochami i pokrzykiwaniami.

Teza słuszna.
Widać że umiesz poczytać dobra literaturę. Nawet zrelacjonować.
Ciekawe na ile Podmioty własciwie zdefiniowane 
Przepraszam, jednakże że pytam:
-a gdzie mogę zobaczyć przeprosiny Arteqa w kwestii insynuacji, pomówień i deprecjonowania sporej ilości osób na tym forum?
-Albo chociaz przeprosiny administracji, która nie zrobiła z tym porządku?
To tak w kwestii "podwójnych zasad"  )))

Heja, PHI nie chwoał głowy w piasek.
Ktoś inny to zrobił banując PHI. No ale co ja wam będę tłumaczył, że nie jestem Wielbłądem.
Przecież to Wy wiecie wszystko najlepiej.
Sami prawdziwi Siurśzczyźni.

Sprawa w przypadku kolegów sprowadza się tak naprawdę do jednego:
albo jest się Siurśzczyźną albo siuśmajtkiem.
inne opcje przeminęły z wiatrem ;( i wcale mnie to nie cieszy.
Cytat: janusz
Na wielu forach, także i tych ezoterycznych pojawiają się ludzie pokroju pana PHI,
którzy chcą narzucić administracji jak powinna postępować.

A to dopiero!
Się "pokroju" doczekałem.
To oczywiście nie jest już deprecjonowaniem. Kali pełnym ryjem.
Przeszedłeś samego siebie już chyba.
Jedyne, co ja tu zaproponowałem administracji to przepis utrudniający manipulacje podbijania wątków
w celu sterowania uwagą (o niedublowaniu postów).
Zresztą zaczał on być stosowany mechanicznie i bez zrozumienia ducha i intencji jego powstania. Żadna ameryka, stosowane na wielu forach.
Nie ja go wymyśliłem.
A  jak chodzi o "rozkazuje Ci" to kazdy średnio rozgarniety spadochroniaż z oślej ławki wiedział że to ironia i obezwładnienie tym Twym buractwem (tak).
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8628.0
Zerknąć można - bo tam są FAKTY.
Cytat: janusz do kate
Twoje wyskoki jak widać poniżej są dziwnie podobne do stylu niejakiego PHI.

niessamowite. Że tak można zabrnąć.
Podobieństwa i róznice. Tożto kiełkująca zaledwie zdolność świadomości do rozróżniania zjawisk.
Zaznaczam że to nie "umniejsznie" - to punkt wyjścia do MOCY, jak kazda trafna diagnoza.
Cytuj
Mnie też.... smuci beztroska i brak poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności za ''ukryte'' wulgarne słowa, szczególnie w postach w/w osób
..Ale! zapamiętajćie uważnie Drooogie Dzieeeeeeci, że TYLKO w/w osób.
Tylko takie chamstwo jest smutne. Ibędzie napiętnowane. Inne natomiast chamstwo jest i ma pozostać BEZKARNE.
CO wolno Wojewodzie, Księdzu i Wójtowi i innym Siurśzczyznom - nie Wam ..siuśmajtki!
..i bez deprecjonowania proszę! (..tzn. zalezy kogo! Bo niektórych trzeba. Tu sie  przedzwoni, tam szepnie słówko ..subtelnie)
A mondry naród wie jak głosować i jak podjąć TĘ WŁASCIWĄ decyzję.
Boki zrywać.

East:
"Człowiek, który wskazywał - fakt że w niewyszukany i dość mocny sposób - na istotę wielu rzeczy został po prostu wyrzucony okresowo, ale tych tematów się nie da już pod dywan zamieść.

Sprawa PHI to coś więcej niż wywalenie chama z porządnego forum. To pytanie o granice wolności słowa kontra wytyczne od władzy jako parawanik dla własnej urażonej godności. I dalej - to pytanie o granice godności.

To będzie powracać jak bumerang."

Tak. Sprawa jest poważna.
To był pewien pokaz, samoprezentacja stylu administrowania janusza ..i pewne złudzenia bezpowrotnie opadły.
Nikt by podejrzewał.
Mnie poznaliście już wcześniej  dlatego skala kłamstw i lekko ferowanych oraz
z zamysłem GRUNTOWANYCH oszczerstw ma swoje granice.
Ale przyznam.. pasożyty mocno zaskakujące.
..Się dowlokły do XI.2012
...i prrrrrrrrru sesrało się.
Jak uprzedzałem - pewne granice sa sztywne.

O reszcie ciekawostek jest cisza - bo nie sa publikowane od IX 2011.
CAŁY ROK z okładem bogaty w dopowiedzenia i informacje. Obraz jest powalający.
Ślepota oddala ból.
Niech zgadne.. im dalej oddalony - tym większy, gdy pojawi się chęć wyjścia ztamtąd.
Cytuj
I wszystko jasne (ang. Now you see it...). Nic dodać i nic ująć.
Ale Ciemna Wszystkojasność.
Jego WszechŚwietlistość już skonstatowała swe pomieszanie w kwesti Kate?
Jest "świetliście"?
Jakby nie było - to moge jednak dodać, że słowo na Ch mogą na świecie znać tylko i wyłącznie dwie osoby na ziemi:
PHI oraz Kate.
Oraz dodać to, ze pan Żobro nagrał na dyktafon to, że nie powiedział.
Cytuj
PRECZ z preczem !
... jak mawiał mój ulubiony bohater romantyczny Tytus (bo mi najbliżej do niego) z domu Romek i A'Tomek
Cytuj
Nie myślałem, że ktoś jeszcze może Tytusa pamiętać, choć on chyba jeszcze leciał długo potem, jak przestałem tą gazetkę czytać.
A w ogóle to jestem za, a nawet przeciwko.
Ciekawe czy ulubiony bohater romantyczny jeszcze leci?
Cytat: janusz
Panie PHI nie jesteśmy na Ty i na pewno nie będziemy.
Czas na wypisywanie przez pana nienawistnych insynuacji wobec kogokolwiek na tym forum się skończył.
Coś zupełnie niebywałego.
Facet ma faktycznie jakieś przytępienie i wgrany program.
Albo zupełnie nowy mieszkaniec ciała się wcelił i wymazał całą pamięć faktograficzną.
Moze poczytaj starsze posty - to ci się chronologia nie będzie mącić.

No ja z Tobą brudzia nie piłem, zeby na Pan przechodzić.
Niemniej skoro chcesz do mnie per Pan ..to Ty mów do mnie Pan,
a ja, jako ten zły i niekulturalny pozostanę przy Ty.

Boś Ty dla mnie żaden Pan.
(*** ** *** **** ****** ****)
Nic nie powiem. Nic nie powiem.
Milczę w gwiazdki.
Cytuj
PHI pańskie ataki na moderujących na tym forum są znane od dawna np. poniżej.
O! Kolejne kłamstwo.
..Przecież nie przytoczyłeś zadnego (ŻADNEGO) przykładu na rzekome ataki na moderatorów.

Przytoczyłeś natomiast różne wypowiedzi wyrwane z kontekstu, za które byłem juz dawno punktowany (i jeden 7dziowy banik).
A zatem sa to wypowiedzi za które to ja zostałem zaatakowany (przez Siurszczyznę) i ukarany już.
A ty mnie po odsiadce karasz ponownie.

Po prostu dajesz popis instrumentalizmu Kalego.

Wyciągasz jakieś stare sprawy, ZAMIAST rzetelnie uczciwie uzasadnić swoje pomówienia i insynuacje.
To jest słabe janusz.
Zapewne miało to na celu rozmycie tej oststniej kwestii.
Ale straciłem już wiarę w Ciebie i widze już jasno, że poniżej pasa chwyty sa Ci niekłopotliwe.
(..tzn. Ty mi tam sięgasz ..i to dlatego pewnie).

Może W przypadku Chamów dawałoby to pewną chwilową przewage - Ale Taki gość, jak TY
raczej nic nie zyska na takowych zagrywkach.
Wierzę, ze Twój Boski Umysł zapewne to wlot ogarnie.
Cytuj
PHI pańskie ataki na moderujących na tym forum są znane od dawna np. poniżej.

YYYYYYYYYYYYY ..to jest, CHWILA!

Przytoczyłeś uwagi krytyczne wobec KK - nie wobec moderatorów.

Czyli MÓWISZ właśnie tymsamym, że "NIEZALEŻNE FORUM" moderują..
Twórcy i ojcowie KK? ..czy dobrze rozumiem?
mówisz tymsamym również, że Ty, Janusz K. jesteś Ojcem Koscioła Katolickiego w Polsce.

dziękuję. Nie mam więcej uwag.
Cytat: arteq
"Przyrównywanie miejsca, z którego w kościołach chrześcijańskich głosi się kazania do szamba
w temacie o zaletach religii miałoby nie być pogwałceniem naszego regulaminu?"
..to powiedział arteq.
Kazania zapewne bywają różne.
Operując na takich ogólnikach własciwie mówimy o niczym. Albo nie wiemy o czym mówimy.
Wszyscy przecież wiemy że niejedno szambo poszło z niejednej ambony.
Sam słyszałem, jak w Beskidzie ksiądz szantazował i wymuszał daniny.
Manipulował lokalną społecznością bezkarnie jak chciał. Czy można to przyrównac do szamba? nie wiem.
Nie odniosłeś się do oryginalnej wypowiedzi.
Cytat: PHIRIOORI
Każdy średno rozgarnety czlowik wie,
ze ambona słuzy tez do strzelana do zwierząt.
A jak sie koncza naboje - to niektorzy strzelaja g....
..lub punktami ujemnymi.
Skoro w tym kontekście cytujesz przykład użycia ambon.
Pierwotnie miały określony cel w Łowiectwie, w aspekcie, który był rozwinięciem szerszego tematu
prowadzonego w wielu różnych wątkach dotyczacego militarnego aspektu religii, jako narzedzia innej cywilizacji.
Nikt nie podda w wątpliwość ze lesna ambona z kilku belek była budowana przez ludy koczownicze na długo przed wprowadzeniem
trybu osiadłego - a więc jest pierwotna.
Nikt tez nie podda w watpliwośc, że służyła do MONITOROWANIA i STRZAŁU zwierzyny.
Dziwią mnie dąsy wobec skonstatowania kolejnego FAKTU, ze w budowlach KK, balkonik, z którego uzywa się słowa również nosi miano ambona?

Zapomniałeś zadbać o rzetelność w kwestii AUTORÓW tych wypowiedzi(uzupełniłem - bo jakimś CUDEM ich zabrakło).
Jak cytujesz interpretacje arteqa - to może zbanuj arteqa.
Ale nie wyżywaj się na mnie za definicje z jego umysłu.

Ja powiedziałem to co powiedziałem. On powiedział to co On powiedział.
I niech tak zostanie.
Ale dlaczego Używasz jako argumentów w mojej sprawie - czyichś interpretacji - a nie realnych faktycznych mich wypowiedzi?
To sprzyja expansji pomieszania.
Tym bardziej czyni argumenty wątpliwymi.

Ja wiem że jak administrator jest prawa reka "troll"a - to nic z tego nie będzie.
..to będzie z tego miazmatyczny bigos, rozpierducha i odchłań...NIC.

Za spostrzezenie tych splotów okoliczności zostałem ukarany.
A TY to teraz wywlekasz ponownie, jako argument rzekomego "atakowania moderatorów" tego forum.
..Fakt że nie jest ci z tego powodu nieswojo - też daje pewne świadectwo.

Przecież można uczciwie się określić i nie blamźdać oczu pozorami "niezależności" forum.
Cytat: janusz
Takich perełek pełnych nienawiści wobec innych forumowiczów jest wiele w pana wykonaniu.
Czy dlatego nazywasz poruszanie pewnych (przypuszczlnie nie każdemu wygodnych) faktów nienawiścią,
że chcesz się pozbyć odpowiedzialności za swoje uczucia?
Lub może ktoś inny?

Może ktoś Cię szantażuje janusz?
Czy można Ci jakoś pomóc?
Masz lufe przy skroniach? Przy sercu?
Stoi nad Tobą dwuch typów w czarnych płaszczach a Ty masz zwiazane rece?
A moze zwiazana głowa i serce?
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.233 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime kursor magicalespackluporum fifa11 halotupsy