Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 03:34:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co byscie chcieli zmienic jakie sa wasze marzenia itp?  (Przeczytany 29579 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sqnik
Gość
« : Wrzesień 25, 2008, 08:27:45 »

rozmawiamy tu o roznych rzeczach, roznych sprawach waznych mniej waznych ale jakos nigdy nie zauwazylem tego co chcielibysmy my sami, jakie sa nasze marzenia, co bysmy chcieli zmienic zarowno w sferze duchowej jak i tej prywatnej Uśmiech
pozwolicie ze ja zaczne Uśmiech
jesli chodzi o sfere duchowa chcialbym zostac oswiecony Uśmiech w takm sensie ze dotykiem chcialbym leczyc , glodnych nakarmic chorych wyleczyc... chcialbym zeby ludzie byli mili dla siebie zeby nie knuli, nie wyrzadzali krzywd, zeby traktowali kogos na rowni mimo iz nawet sa ponad kims, zeby pocieszali w trudnych sytuacjach, chcialbym zeby sie wszystkie problemy rozwiazywaly, najlepiej zeby ktos zostal zeslany na ziemie kto wkaze droge tym ktorzy sie zgubili
chcialbym w zyciu relalnym dojsc do czegos tak abym mogl pomagac tym ktorym sie nie udalo
coz to chyba wszystko jak na razie Uśmiech wasza kolej Uśmiech
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 25, 2008, 11:30:31 »

Nagrać tą piosenkę, którą zawsze chciałem nagrać, napisać ten wiersz, który zawsze chciałem napisać, przeczytać tą książkę, którą zawsze chciałem przeczytać, pokochać osoby, które zawsze chciałem pokochać.
Napisać tą grę, którą zawsze chciałem napisać i nakręcić ten film, który zawsze chciałem nakręcić!

Jak będę miał wyjątkowego pecha to te same słowa będę mógł powiedzieć na łożu śmierci.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 25, 2008, 12:06:25 »

Ja chce wydać moją książkę (a właściwie książki) a za zarobione pieniądze pomagać ludziom  Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 25, 2008, 18:35:15 »

hmmm marzenia dużo tego jest Duży uśmiech
ale najbardziej chciałbym by świat zmienił się na lepsze na tą dobrą stronę, by gdy będę się budzić to z uśmiechem a nie tak jak jest teraz  Smutny
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 25, 2008, 23:01:35 »

Ja chciałbym aby ludzie się zmienili na lepsze i żeby zwierzęta były traktowane normalnie, a nie bestialsko jak teraz sie je traktuje.
Zapisane
Aryjski_Tradycjonalista
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 06, 2008, 09:02:58 »

Moim największym marzeniem jest dostać się na Uniwersytet w Poznaniu Język Wszystko ma bardziej złożone podłoże, w Poznaniu jest pewna Niewiasta... hehe

Kolejnym marzeniem jest wiedzieć świat po 2012 w którym kontynęty z rodowitymi mieszkańcami zachowują odrębność biologiczną Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 06, 2008, 21:46:51 »

Wybacz mi bezpośredniość, ale czy mamy Cię odbierać jako, wybacz za określenie, coś w rodzaju skina, nazisty itp.?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 06, 2008, 22:21:21 »

Darku twój post zawiera także moje marzenia wiec nie będę ich po tobie powtarzać.Pieknie to ująłeś !! Dodam od siebie że chciałabym żeby ludzie nauczyli się bezwarunkowej miłosci,sama tez chcę się jej nauczyć,chciałabym tej miłości nauczyć moje dzieci i kiedyś wnuki.Chcialabym..............ale o tym szaaa  bo się nie spełni  Buzia na kłódkę
Wreszcie chciałabym się dowiedzieć kim kiedyś byłam ? Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Aryjski_Tradycjonalista
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 07, 2008, 14:18:10 »

Wybacz mi bezpośredniość, ale czy mamy Cię odbierać jako, wybacz za określenie, coś w rodzaju skina, nazisty itp.?

Nigdy nie byłem skinem i nie będę, bo to ludzie skompromitowani w oczach społeczeństwa.
Nigdy nie będe nazistą bo nazizm to ideologia szowninistyczna, nazizm jest przeznaczony dla narodów germańskich, jest ideologią o charakteże plebejskim, egoistycznym broniącym interesów tylko swojego kraju, w momencie gdy zagrożony jest cały kontynent. Ja jestem słowianinem a germański narodowy socjalizm zakladał stworzenie przestrzeni życiowej na teranach słowiańskich.
Nie rozumiem dlaczego w tych czasach każdemu który troszczy się o przyszłość swojej grupy etnicznej zarzuca się pdrazu nazizm, rasizm ksenowobie czy bycie skinem. Wynika to z nieznajomości ideałów z jednej strony gdy mówimy o tym że populacja indoeuropejska stanowi około 8% populacji globalnej jest to zaprzeczenie nazizmu. Nazizm jest zwyrodnieniem i wulgaryzacją tego, czym ja nazywam podporządkowanie się Prawom Natury. Czy to nienawiść? nie sądzę, bo opiera się to na miłości.

Jeśli nadal chcesz prowadzić tą dyskusje (lub ktokolwiek inny) to zapraszam na PW.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 07, 2008, 16:21:42 »

Ludziom czesto spełnianie marzeń kojarzy sie z jakąś wiekszą fortuna, ale tak z doświadcznia wiem ze najbardziej cieszą mnie rzeczy 'małe'. Tj czasem spacer po lesie, wieczór z ksiażka lub znajomymi. Im mniej obciążeń, przytłaczającej odpowiedzialności wtedy czuje sie szcześliwa. Na codzień obserwujemy pogoń za sukcesami w pracy, rywalizacje tymczasem ludzie marzą o sprawach zdawałoby sie 'banalnych' jak wyjad nad ciepłe morze, wieczór z upatrzona osobą...Niestety jestesmy tak zagonieni ze wiekszosc ze spraw które są w naszym zasiegu odkładamy na później. Juz dawno temu przeczytałam książke LousyL.Hay 'Mozesz uzdrowić swoje życie' .Autorka dowodziła w niej jak wielką władzema nad nami podświadomosć i codzienne mysli, które sami sobie produkujemy. Namawiała aby zacząć spełnianie marzeń od rzeczy prostych, codziennych. Po analizie tej książk uświadomiłam sobie ze od lat marze o...pianinie. Prze kilka miesiecy zastanawiałam sie czy jest ten zakup w moim zasiegu (chodziłma wtedy jeszcez do ogólniaka). I po wakacjach, kiedy odczułam przypływ gotówki, targnełam sie na coś, co zdawało mi sie 'niemożlwym' Dość szybko nauczyłam sie nut (z kolegą z muzyka) i gry na dwie rece. To były proste kawałki, ale satysfakcja murowana. Wiec zachecam wszystkich aby zaczynac od spraw 'prostych'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Październik 10, 2008, 16:21:27 »

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jego marzeniem było mieć domek na wsi, daleko od całego zgiełku, nie za duży i nie za mały, taki w sam raz na spędzenie starości z ukochaną osobą.
Ten ktoś pracował przez całe swoje życie z werwą i pasją, aby jego marzenie mogło się urzeczywistnić, aż w końcu dopiął swego. Dzisiaj, gdy z nim rozmawiam i pytam, jak mu się żyje w jego domku z marzeń, odpowiada, że "normalnie".
Marzenie przestaje być tak pociągające i piękne, gdy staje się rzeczywistością. Właśnie dlatego nie powinno się spełniać swoich marzeń. One niech pozostaną tylko marzeniami, tymi kilkunastoma minutami w ciągu dnia, kiedy fantazjujemy i dzięki temu jesteśmy szczęśliwi. Należy rozgraniczyć, co jest marzeniem, a co powinno być celem.
Osiągajmy cele, nie realizujmy marzeń, aby nie odbierać sobie tych słodkich chwil.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 13, 2008, 16:11:02 »

Ciekawe spostrzeżenie, ale dorzuce coś jeszcze. Dlaczego ludzie wolą gonić króliczka, niż go złapać? Ano bo wtedy trzeba sie zatrzymać, a nasze zycie pędzimy 'w biegu'. Na codzień nie mamy czasu sie zastanawiać nad sensem tego czy owego, kiedy trzeba zarobic na zycie, udobruchac małzonka, czy unikać wymagającego szefa. Wyznaczamy wiec sobie cele, a po dotarciu do nich nastepne i kolejne...A przy spełnieniu marzenia, należałboby sie zatrzymac zastanowić... Wydaje mi sie ze ludzie nawet tego nie lubią, bo pojawiają sie watpliwości: 'czy to co robie jest słuszne/własciwe' do czego mnie prowadzi? I tu pojawia sie problem bo cześci z nas okazałoby sie ze, tak naprawde chcielibyśmy wiele zmienic w sobie i zyć w inny sposób. Obserwuje tez osoby, które całe zycie poświeciły drugiej - ukochanej, o sobie jakby zapominając. Wiem ze moze to zabrzmieć 'egoistycznie' ale strach przed rozstaniem, zmianą bywa silniejszy i sprawia ze zostawiamy swoje ciche plany na kiedy indziej. Bo takie życie według własnych potrzeb wymagałoby zrezygnowanie z dotychczasowego trybu, wiec uważam mimo wszystko ze marzenia nalezy realizować jaknajwczesniej. Nie chciałabym np po 60 stwierdzić ze własciwie, to chciałam spedzić życie inaczej. Dla mnie taki czas zmiany trubu zycia, przypadł w czasie studiów. Zrozumiałam ze to co robie prowadzi mnie sama nie wiem dokąd. Zrobiłam wiec zwrot o 180^ i zajełam sie tym na co czekałam od lat. I faktycznie nie było to łatwe i wymagało wielu wyrzeczeń
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 13, 2008, 16:38:55 »

Tzn czym się zajęłaś?
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 14, 2008, 16:44:53 »

Tzn czym się zajęłaś?

Top-secret, sciśle fajne  Duży uśmiech

No dobrze Septerra, obróciłam w gruz moje dotychczasowe zycie, zeby poźniej składać je od nowa po cegiełce. Zawsze marzyłam zeby dobrać sie do odpowiednich ksiązek w których jest ukryta wiedza, szczególnie interesował mnie sanskryt którego zaczełam sie uczyć (tj słówka alfabet) jednak przy daklszych poszukiwaniach pojawiły sie schody, bo np lista dyskusyjna sanskrytu leży, a po wpisaniu sie pierwsze pytanie to 'gdzie i kto cie uczył tego jezyka' Wiec póki co droga jest ostro pod góre. Ale to nie przeszkodziło mi przewertowaniu innych tytułów i wyciągniecia z nich wniosków
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 14, 2008, 17:06:28 »

Rzeczy, ktore chce zmienic.

1. Zadawac mniej bolu tym, ktorych kocham.

Z punktu widzenia ludzi, marzenia, z mojego punktu widzenia - realnie osiagalne elementy, ktore juz istnieja i splywaja do mnie z wysokich swiatow, a ja nieustannie je kreuje, i osiagam.

1. Osiagnac pelna, finalna forme MerKaBa.
2. Aktywowac 100% mozgu, nauczyc sie wszystkich technik Bronnikova z widzeniem pozazmyslowym na czele, przed koncem Precesji.
3. Osiagnac rownowage prawej i lewej polkuli mozgu, dzieki osiagnieciu pelnej formy MerKaBa i aktywowaniu 100% mozgu metoda Bronnikova, przed koncem Precesji.
4. Poprzez sesje regresingu, poznac moje Imie z pierwszej inkarnacji, gdy zylem na Wyspie Posejdona.
5. Przerobic cala moja Karme przed koncem Precesji.
6. Swiadomie i z wyboru opuscic, wraz z powloka, trzecia Alikwote i przejsc do czwartej.
7. W czwartej Alikwocie zmodyfikowac moja powloke do formy, ktora odpowiada mi najbardziej.
8. W czwartej Alikwocie wykreowac sobie stylowa, prosta, bardzo wygodna, biala szate z kapturem, ktora bede nosic juz zawsze. ;)
9. W czwartej Alikwocie odwiedzic kilka miejsc, jak NiBiRu, Plejady, Syriusz B, Orion i inne, znalezc wielu Nauczycieli, i uczyc sie nieustannie, wchlaniac wiedze, rozbudzac bez konca swiadomosc i wznosic sie poprzez poziomy swiadomosci bez jakichkolwiek limitow, jako Kreator zjednoczony z punktem Zrodla, czyli Bogiem.
10. Kreowac, tworzyc i stwarzac, bo nie istnieje nic tak nieopisanego, pieknego, i natchnionego, a znam to uczucie.
11. Nauczac kazdy Byt, ktory zapragnie rozwoju, wszystkiego, co sam osiagnalem.
12. Dawac Nadzieje.
13. Dawac Milosc.
14. Dawac Rozwoj.
15. Dawac Radosc.
16. Dawac Szczescie.
17. Dawac Spelnienie.
18. Dawac Spokoj.
19. Dawac Pokoj.
20. Na zawsze utrzymac kontakt i silna wiez z kazdym Bytem, Mistrzem i Uczniem, jakiego spotkalem, i spotkam kiedykolwiek.
21. Podrozowac poprzez kolejne Alikwoty, dla Rozwoju, Milosci, Kreacji, Radosci, Szczescia, Spelnienia.
22. Osiagnac punkt Zrodla, czyli Serce Boga. Miejsce, gdzie nie ma juz poziomow.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 17:22:39 wysłane przez Netharon » Zapisane
Delfin
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 17, 2008, 16:43:16 »

Netharon marzę ,by zostać twoim uczniem ! Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 17, 2008, 22:41:28 »

Rzeczy, ktore chce zmienic.

1. Zadawac mniej bolu tym, ktorych kocham.


ja też nad tym ostatnio pracuje  Uśmiech

wprawdzie to nie mój dział ale wiem, że władza może ci na to zwrócić uwagę - jak piszesz, używaj polskich znaków  Uśmiech
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 17, 2008, 23:29:08 »

Nie wiedzialem, ze jest taka zasada tu. :) Jesli tak, prosze Admina lub Moda o potwierdzenie. Ogolnie piszac w necie, nie uzywam polskich znakow.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 23:29:50 wysłane przez Netharon » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 17, 2008, 23:34:47 »

Nie wiedzialem, ze jest taka zasada tu. Uśmiech Jesli tak, prosze Admina lub Moda o potwierdzenie. Ogolnie piszac w necie, nie uzywam polskich znakow.

ja też nie, ale tu muszę pisać i już się przyzwyczaiłem  Uśmiech

a modem jestem ja (tak, znów ) Uśmiech więc potwierdzam (choć akurat tego działo nie moderuje) kiedyś (na starym forum) dostałem warna za to, że też tak pisałem  Cool
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 18, 2008, 11:01:04 »

Ok, dzięki za info. W sumie można usunąc ten wątek z tematu, ale nie będe odbierał roboty i chleba Modom. :D
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 12:15:54 wysłane przez Netharon » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 18, 2008, 13:39:57 »

Ok, dzięki za info. W sumie można usunąc ten wątek z tematu, ale nie będe odbierał roboty i chleba Modom. Chichot

po co usuwać? chcesz żeby ktoś usunął twoje marzenia? no wiesz co  Mrugnięcie
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 18, 2008, 16:25:07 »

Mam na myśli wątek pisowni polskimi czcionkami, czyli ostatnich 5 postów, bo nie dotyczy tematu 'Co byście chcieli zmienic jakie są wasze marzenia itp?', zdałoby się je pousuwac.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 20:13:02 wysłane przez Netharon » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 19, 2008, 01:21:35 »

Michał tu ci nie usunie, bo jest modkiem ale w innym dziale Mrugnięcie
Nie przejmuj sie Netharon polskimi znakami (ja tez je czesto opuszczam choć jestem modem w kolejnym dziale) najwazniejsze zeby pisac poprawnie jeżykowo, bo poprzekrecane orty trudno odczytać i bywają zabawne.

To co napisałeś wyzej , jest bardzo wartosciowe
Zapisane
Milon
Gość
« Odpowiedz #23 : Maj 06, 2009, 11:26:19 »

Mam tylko jeden cel, chcę aby spełniły się wszystkie moje marzenia.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 06, 2009, 16:47:36 »

ja chcę się nauczyć jeździć konno Chichot
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bestgame watahafarkas hohol nazarinh loki