Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 01:07:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Logo Cheops.darmowefora  (Przeczytany 10926 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Luty 02, 2009, 16:47:30 »

Co Widzę:

***Ponad wszystkim co przedstawione wisi Ciemny Księżyc po prawicy.
Po lewicy ponad wszystkim, mintaka, Ori ..gwiazdy.

Nad piramidy WLAZŁ i PRZYDEPNĄŁ KośĆiołek katolski.
..Jako ten pośrednik miedzy Oriońską zwiezdą, a piramidami ..skadindąd Wersalskimi  Duży uśmiech

Na samiuśkim dole PRZYDEPNIĘTY tą masą budowli KAMIENIA i SZKŁA "Projekt Cheops".
Wszystko zniebieszczyło się od poświaty CHŁODU.

CZŁOWIEKA NIEWIDAĆ ..sama Mechanika. ****

Tyle opisu consultanta ShengHui. Dziękuję za Uwagę Mrugnięcie
w sumie suche fakty. Grafika skądindąd ładna i bez zarzutu.

Ale czy dobrze się Wam tak forumuje?.. POD taka energetyka?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 02, 2009, 17:30:12 »

jak dla mnie jest to piramida z Luwru składająca się z 666 elementów oraz Piramida Cheopsa (miejsce wzniesienia się) oraz kościółek na Ślęży od KTÓREGO się zaczęło wszystko a Góra Ślęża ma 718 m n. p m. - trzy gwiazdy pasa Oriona odwzorowują ułożenie DOKŁADNIE 3 piramid w Gizie podczas gdy Piramida Cheopsa dosłownie wychodzi poza tą linie tak jak ta 3 gwiazda -  i w ten sposób ukazuje to starożytną hermetyczną formułę "jak na dole tak i na górze, jak i na górze tak i na dole" a ciemne niebo wskazuje na typowy egipski "ciemny kolor nocnego nieba" - dla wtajemniczonych to w połączeniu ze złotymi gwiazdami ukazuje bardzo wiele Uśmiech

dla mnie to czysty przekaz stamtąd do nas - logo paradoksalnie ukazuje co się zdarzy - przepływ energi!!!

to jest młot na to Twoje KONKRETNE feng shui (zgadzam się z tą metodą i sam mam pokój tak ułożony cały ale tutaj to się absolutnie nie odwzorowuje!)

bycie świeżaczkiem ma jedną wadę - o wielu rzeczach się nie wie - kościółek jest pierwszy bo to od niego zaczął Projekt Cheops parę lat temu!

dla tych co sądzą że im te 718 m npm wkręcam, dowód - http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Al%C4%99%C5%BCa /jak link nie wejdzie to wpisać w wiki ŚLĘŻA/



Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 17:39:01 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 02, 2009, 17:33:47 »

Cytuj
to jest młot na Twoje feng shui (zgadzam się z tą metodą i sam mam pokój tak ułożony cały ale tutaj to się absolutnie nie odwzorowuje!)

A co PCh to jakiś wyjątek? Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 17:34:03 wysłane przez Mora » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 02, 2009, 17:40:32 »

wyjątek bo feng shui zajmuję się aranżacją przestrzeni domów, układem mebli, ścian i wszystkim co związane z aranżacją wnętrz - wiem, bo moja mama w tym siedzi Uśmiech

718'
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 02, 2009, 20:31:55 »

Cytuj
Ale czy dobrze się Wam tak forumuje?.. POD taka energetyka?

Muszę przyznać, że nienajlepiej, ale i tak jest postęp w stosunku do starej wersji forum  Cool
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 02, 2009, 20:41:18 »

a ja się czuję dobrze ale postęp do starej wresji jest WIELKI!

718'
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 02, 2009, 22:09:19 »

Cytuj
to jest młot na to Twoje KONKRETNE feng shui
to że symbole zawierają znaczenia nie zmienia faktu który postrzega się świadomie lub nie.
Faktu który ilustruje obraz pokazujący - czyje zawsze jest na wierzchu.

Cytuj
a ja się czuję dobrze ale postęp do starej wresji jest WIELKI!
faktycznie. Tu dopiero dokonała się moja rejestracja. Choć tamte znane mi było.
Ale to raczej ze względu na synchrony. [fonet. tajming] edit: poprawiłem timing na 'synchrony'

Cytuj
bycie świeżaczkiem ma jedną wadę - o wielu rzeczach się nie wie
Absolutnie się z Tobą zgadzam.

Cytuj
dla mnie to czysty przekaz stamtąd do nas - logo paradoksalnie ukazuje co się zdarzy - przepływ energi!!!
To, co dla jednych jest przyszłością, dla innych bywa historią. To kazdy sam porusza się poPrzez czas - chyba że jest tożSAMOŚCIĄ grupową.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 11:54:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 02, 2009, 22:26:33 »

Drodzy państwo, zabrzmi może to śmiesznie, ale oświećcie mnie co to takiego ten "Timeing"
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 02, 2009, 22:41:56 »

Drodzy państwo, zabrzmi może to śmiesznie, ale oświećcie mnie co to takiego ten "Timeing"

Podejrzewam, że autor chciał napisać "timing". Ale o co mu chodziło, to nie wiem, bo jest zagadkowy. Mam prośbę, by nie anglicyzował.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 02, 2009, 22:49:03 »

Cytuj
chciał napisać "timing"
.
Cytuj
Ale o co mu chodziło, to nie wiem, bo jest zagadkowy. Mam prośbę, by nie anglicyzował.
Raczej bedzie kłopot by ją spełnić, gdyż część informacji, króra mam do zaoferowania związana jest z wielojęzycznościa, która jest echem pewnego starego języka, który był na ziemi jeden, a jest obrazem form gravitacyjnych, które stwarzją światy.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 02, 2009, 22:58:02 »

Ale tu się rozmawia po polsku. Wybór jednego języka daje jaką taką gwarancję wszechstronnego porozumienia się.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 03, 2009, 00:18:10 »

yes of course! jawohl! si madame! szalom!

Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 03, 2009, 00:18:55 »

Wybór jednego języka daje jaką taką gwarancję wszechstronnego porozumienia się.
Stwarza pewne możliwości Mrugnięcie
Ale nie do końca podzielam tą opinię.
Zwłaszcza obserwując niektóre dyskusje. które schodzą na boczne tory.


Jednak jestem tu tylko gościem.

Cytuj
daje jaką taką gwarancję wszechstronnego porozumienia się.
to ja skaładam reklamacje w ramach tęj "gwarancji".
Akceptuję zwrot kasy, Zwrot czasu, lub jakiś Dobry Towar. przyję do 14-stu dni.


« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 14:00:27 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 03, 2009, 00:26:21 »

boczne tory to OFFTOP więc nasz gość Lucyno ma rację - nie da się nie zangielszczać w tych czasach Język robi się to automatycznie, mówisz gimnazjum mówisz po łacinie, mówisz adam lub ewa mówisz po hebrajsku, mówisz piramida mówisz po grecku i tak dalej...

718'
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 03, 2009, 05:33:10 »

boczne tory to OFFTOP więc nasz gość Lucyno ma rację - nie da się nie zangielszczać w tych czasach Język robi się to automatycznie, mówisz gimnazjum mówisz po łacinie, mówisz adam lub ewa mówisz po hebrajsku, mówisz piramida mówisz po grecku i tak dalej...

718'

Są pewne wyrazy obcego pochodzenia, które już dawno zadomowiły się w polszczyźnie i w ogóle zostały spolszczone. Wymienia je słownik wyrazów obcych, a często nawet słownik języka polskiego. Natomiast anglicyzmy to żywe kalki z języka angielskiego, których żaden polski słownik nie uwzględnia. Nadmiar anglicyzmów w wypowiedzi w języku polskim świadczy o słabej polszczyźnie albo o popisywaniu się. Czasem to dobre chwyty "stylistyczne" w określonej grupie społecznej, posługującej się specyficznym żargonem. Ale tu mamy forum ogólnopolskie i chyba zależy nam, by każdy zrozumiał, co piszemy...
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 04, 2009, 08:45:00 »

W uk mówi sie na taki język polglish czysta mieszanka angielskiego i polskiego, stosowana przez młodzież, i czasami trudna do zrozumienia przez anglików oraz polaków którzy nie znają angielskiego. Z reszta czasami bardzo śmiesznie to brzmi.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 06, 2009, 20:03:53 »

A dlaczego projekt nazywa się:
Projekt-Cheops.
Czy nie powinno byc:
Projekt-Cheopsa?
Bo jeślu juz się do tego wtórnika odnościć, to on zdajesię był Ten "Cheopsa".
(Czy jestem w błądzie?)

chopsa sa hopsa sa
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 20:04:38 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 06, 2009, 21:18:24 »

Moim zdaniem jest dobrze. Projekt Cheops tak jak Kino Muranów (a nie: Muranowa) :-)
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 06, 2009, 21:31:21 »

Moim zdaniem jest dobrze. Projekt Cheops tak jak Kino Muranów (a nie: Muranowa) :-)
Możliwe że masz slusznność. Co zasadniczo zamykałoby kwestię.

Mnie jednak nie daje spokoju swędzenie, iż
CHEO należało w ów czas do Psa.
Czym miałobybyć "CHEO"?.. są pewne wizje na ten temat...

..i Tamten Cheopsa był jakby tego wyrazicielem.

ale.. to tylko "swędzenie" i mogę się mylić kompletnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 12:36:45 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 08, 2009, 11:52:17 »

Nic z tego nie rozumiem Tam przecierz nie było żadnych psów.Na dzień dzisiejszy brak potwierdzenia naukowego,że miały pod sobą projekt.
Niezły musi być ten koksik.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 08, 2009, 18:30:40 »

Może trzeba chińczyków spytać. Oni tam mają takie zwierzęta.
Albo Syriusza
Albo SiRi-już`A
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 18:49:08 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krwawawataha fifa11 smoczywladcy informatyka horsesgame