Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 23:11:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Aquarius  (Przeczytany 29797 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dczion
Gość
« : Luty 05, 2009, 14:04:43 »

Nie wiem od czego zaczac a juz napewno nie chcial bym wzbudzac sensacji. (Dawid) Urodzilem sie 22/01/1980 i mam wrazenie ze mnie szukacie albo mojego wujka(Wlodek) , obecnie przezywam niewielkie stany nirwany so jednak bardzo slabe i jezeli mial by je opisac to przypominaja uczucie orgazmu . Od pewnego czasu dzieja sie ze mna dziwne zeczy oraz wewnetrzny niepokuj(...) moja siostra powiedziala ze troche zfiksowalem a znajomi dziwnie sie na mnie patrza za moje poglady. Wlodek jest uznawany za schizofremika i mowi sie ze to rodzinne , przez ok 1 roku mialem dziwne odczucia i strasznie sie tego balem ale podswiadomie czulem ze musze jechac do Wlodka ktorego nie widzialem ok 10 lat a on mi udzieli wszystkich odpowiedzi, siedzielismy przez 3 dni przy jednym stole i prawie wogule ze soba nie rozmawialismy wypalilismy tylko 5g canabis, Wlodek siedzial ogromnie zamyslony a w jego oczach nie bylo oblendu tylko wpatrywal sie przed siebie i czasami sie usmiechal i nagle powiedzial cos w rodzju dokladnie nie pamientam " nic nie rozumiecie ja promieniuje i ze wydziela jakies fale magnetyczne powiedzial jeszcze chyba ze sa szkodliwe dla ludzi " zaslonil wszystkie okna i zasadzil las w kolo domu. dopiero 2 dni temu ulozylem wszystkie znaki(...) w jedna calosc. Nie chcial bym was odrywac od pracy oraz rozczarowac nie wie czy mowie prawde podzielilem sie z wami moimi odczuciami bo nie mam o tym z kim porozmawiac inni mysla ze troche zfiksowalem, od pewnego czasu odnajduje znaki ale kazdy mozna jakos wytlumaczyc , najdziwniejsze jest to ze mam wrazenie ze to moje przeznaczenie. Jeszcze kilka miesiecy temu niewiedzialem co to jest nirvana , wydaje mi sie ze odczuwalem ja juz dziecinstwie tylko myslalem ze to zwykle dreszcze, a kilka dni temu nie wiedzialem co to oznacza Era Wodnika. Mam kompletny mentlik w glowie. Czy mozna to jakos sprawdzic
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 05, 2009, 14:13:12 »

Nirwana - (dosłownie zgaśnięcie, zdmuchnięcie)

W buddyzmie jest to nieuwarunkowany stan (skt asamskṛta dharma) wyzwolenia od cyklu narodzin i śmierci, czyli samsary. Osoba, która osiągnęła stan Nirwany jest wyzwolona od cierpienia i przyczyn cierpienia (patrz Cztery szlachetne prawdy), ponieważ usunęła niewiedzę, która jest źródłem cierpienia tak, że nie powstają splamienia i odpowiadająca im karma, a po jej śmierci nie dochodzi do kolejnego wcielenia (patrz dwanaście ogniw współzależnego powstawania).

Cytuj
obecnie przezywam niewielkie stany nirwany so jednak bardzo slabe i jezeli mial by je opisac to przypominaja uczucie orgazmu .

eeee... a możesz to jakoś opisać bardziej precyzyjnie bo ciężko mi jest Ciebie zrozumieć.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 05, 2009, 14:32:08 »

kiedy moje dziewczyna mowila ze ja cos boli odczuwalem wspulczucie i kladlem na niej rence czulem jakies dziwne dreszcze i wewnentrze promienie chuba plynace pod pempek tak jakby paraliz i lzy w oczach. Podobne uczucie kiedy rozmawialem z bogiem
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 05, 2009, 14:37:41 »

Witaj dczion. Nie zwariowales, budzisz sie duchowo i szukasz wyjasnien stanow , ktore przezywasz. Pisz , widzisz wielu jest na forum mlodych ludzi , ktorzy tez tak sie budza, pomoga ci. O bardziej osobistych przezyciach dyskutuj z nimi na pw. Bo sa i tacy  w srod nas , ktorzy nie rozumiejac , beda starali sie ciebie osmieszac.
Nie przejmuj sie, po malu zacznie sie wszystko ukladac a ty wiecej zrozumiesz.
Trzymaj sie, badz silny.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 14:39:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 05, 2009, 14:49:18 »

dczion - To co się z Tobą dzieje to normalne pierwsze objawy uaktywnienia wewnętrznych mocy. Ja tak miałem, kiedy zaczynałem się zajmować parapsychiką. Kiedy umysł styka się z tymi rzeczami, nie jest w stanie do końca tego najpierw wcielić w życie, jest to coś "obcego", nieznanego, dziwnego. Stąd czasami możesz dziwnie reagować na tą energię. Co polecam? Spokojna, kontemplacyjna medytacja, nakierunkowana na to, by dojść do sedna tej mocy, poznać ją, "zaprzyjaźnić" się z nią. Świetna jest też książeczka "Rozwój zdolności parapsychicznych" - z punktu widzenia kogoś, kto się tym dłuzej zajmuje nieprawdopodobnie naiwna i schematyczna, ale na początek świetna jako wstęp.

Natomiast canabisu zdecydowanie nie polecam ;]

Pozdrowienia, trzymaj się!
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 05, 2009, 16:13:25 »

Ludzie czy Wy nie widzicie że kolega dczion robi sobie z Was po prostu jaja Uśmiech ?

Bez obrazy ale po treści można wywnioskować że jest to tania prowokacja w stylu trollów na forum onetu Uśmiech

Póki co dczion proponuję abyś następnym razem pomiędzy spalaniem kolejnych gramów zapoznał się choć trochę ze słownikiem ortograficznym, ponieważ Twoja ortografia jest na poziomie poniżej dna
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 05, 2009, 16:36:52 »

Ludzie czy Wy nie widzicie że kolega dczion robi sobie z Was po prostu jaja Uśmiech ?

Bez obrazy ale po treści można wywnioskować że jest to tania prowokacja w stylu trollów na forum onetu Uśmiech

Póki co dczion proponuję abyś następnym razem pomiędzy spalaniem kolejnych gramów zapoznał się choć trochę ze słownikiem ortograficznym, ponieważ Twoja ortografia jest na poziomie poniżej dna

Możliwe, ze prowokacja, chociaż objawy, które opisuje, dość dobrze pasują do tych, które się często miewa na początku "zabawy" w parapsychikę. Stąd odpisałem, a co mi tam Uśmiech Krzywda mi się nie stała, a moze ktoś na tym kiedyś skorzysta Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 05, 2009, 16:40:42 »

 Uśmiech  nie wiesz , ze jak sie takich ludzi bardzo powaznie trakytuje, to oni traca orietacje? Zaczynaja sie zastanawiac kto jest "madry" , a kto "glupi"?
Nie wiedza czy to zarty , czy ktos sie dal nabrac? ;
Z zasady zmieniaja ton , wciaga ich dyskusja staja sie powazni, rozmowa toczy sie normalnie  i o to chodzi.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 21:44:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 05, 2009, 18:32:13 »

Ludzie czy Wy nie widzicie że kolega dczion robi sobie z Was po prostu jaja Uśmiech ?

Bez obrazy ale po treści można wywnioskować że jest to tania prowokacja w stylu trollów na forum onetu Uśmiech

Póki co dczion proponuję abyś następnym razem pomiędzy spalaniem kolejnych gramów zapoznał się choć trochę ze słownikiem ortograficznym, ponieważ Twoja ortografia jest na poziomie poniżej dna

Do wszystkiego jesteś tak uprzedzony?

Nie wiedziałem że jesteś wszechwiedzący indywiduum na tym forum które wie kto mówi prawdę a kto kłamie, robiąc sobie jaja.

Więc wybacz ale jeżeli na podstawie tego iż na FORUM ONETU jakiś koleś sobie robił jaja stwierdzasz iż dczion także to robi to jest to tylko żałosna interpretacja.

Postaw się na miejscu tego człowieka.


Co do autora tego tematu. Jak możesz to postaraj się bardziej precyzyjnie opisać to co czujesz i tą całą historię bo widzę że masz dużo do przekazania ale nie wiesz jak zacząć. Niestety nie do końca rozumiem o czym piszesz.

Cytuj
mam wrazenie ze mnie szukacie
Eee co chcesz powiedzieć przez tą linijkę? kto Cię szuka?

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 05, 2009, 19:18:19 »

jestem teraz w pracy i nie moge pisac. jezeli uwazacie mnie za wariata to albo nim jestem albo trafilem pod zly adres. za moje bledy tak samo reagowali nauczyciele w szkole jezeli mam za to przeprosic to Przepraszam. oni nie przyjmowali przeprosin
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 05, 2009, 19:22:21 »

jestem teraz w pracy i nie moge pisac. jezeli uwazacie mnie za wariata to albo nim jestem albo trafilem pod zly adres. za moje bledy tak samo reagowali nauczyciele w szkole jezeli mam za to przeprosic to Przepraszam. oni nie przyjmowali przeprosin
Wrrr...
Nie słuchaj tych DEBILI, nie przepraszaj bo nie masz za co. Nikt Cię tutaj nie uważa za wariata. Rozumiem Cię że pewnie nie masz siły ale napisz nam dokładnie tą całą historię jeszcze raz w bardziej zrozumiały sposób.

Pozdro
Mora Uśmiech Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 05, 2009, 21:36:10 »

nie wiem od czego zaczac i nie wiem czego oczekujecie. balem sie takiej reakcji. nie jastem prowokatorem ani klamca. przelalem swoje mysli na to forum. a jesli nie moge sie nimi pdzielic z zeczywistym swiatem to zkim? . boje sie za duzo powiedziec bo niewiem jaka bedzie reakcja. nie potrafie pisac poprawnie to pierwsze forum w moin zyciu wstydze sie swoich bledow wole rozmowe. pracuje dzisiaj do puzna 23:30 czasu Irlandzkiego mieszkam i pracuje tu od ponad 4 lat. z dziewczyna,  mama i siostra. jestem calkiem zwyczajny nie oczekujcie za duzo bo mnie to przeraza





i
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 05, 2009, 21:38:34 »

Dczion, nie bój się niczego, nikt Cię tu nie skrzywdzi. I nie ma powodu się bać. Zrozum, że nic złego Ci się nie dzieje. Wielu ludzi przeżywa to, co Ty, ale nie wszyscy się boją, gdyż część jest świadoma tego, co się dzieje, rozumie, że to pewien etap rozwoju.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 05, 2009, 21:42:06 »

Nie wstydz sie tylko napisz na pw. np. do Mora ( mysle  moge  za  Ciebie zaproponowac?, nie obrazisz sie Mora?), moze bedzie Ci latwiej porozmawiac na poczatek w ten sposob.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 22:47:28 wysłane przez Kiara » Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 05, 2009, 22:45:08 »

nie rozumiem
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 05, 2009, 22:45:29 »

( mysle  moge  z  Ciebie zaproponowac?, nie obrazisz sie?),
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 05, 2009, 22:46:36 »

za duzo emocji nie potrafie sie skupic
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 05, 2009, 22:48:46 »

( mysle  moge  z  Ciebie zaproponowac?, nie obrazisz sie?),

Pomyslalam iz moge Tobie zaproponowac kontakt na pw. z Mora, i ze on sie z tego powodu nie obrazi.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 05, 2009, 22:50:10 »

dlaczego mora
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 05, 2009, 22:52:30 »

dlaczego mora
Bo on skierowal sie do Ciebie z wielkim zrozumieniem, a mysle iz jest w podobnym wieku do twojego ( sadzac z twojego opisu) , wiec kontakt byl by latwiejszy miedzy wami.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 22:53:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 05, 2009, 23:01:28 »

jest prawie o polowe mlodszy . spoko ja nigdzie nie uciekam . mozecie do mnie mowic wprost. tylko ze od paru dni chodze jak bomba zegarowa. i wydaje mi sie ze nie moge wszystkim ufac i ze jest jakies zagrozenie to tylko moje mysli sam niewiem czy wiezyc swoim myslom, napisalem do was dlatego bo ostatno spotkalem kobiete ktura pwiedziala zebym sluchal siebie, musze wracac do pracy
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 05, 2009, 23:02:45 »

No to sluchaj tylko nie wybuchnij... Mrugnięcie Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 06, 2009, 10:01:46 »

Cytuj
Do wszystkiego jesteś tak uprzedzony?

Nie wiedziałem że jesteś wszechwiedzący indywiduum na tym forum które wie kto mówi prawdę a kto kłamie, robiąc sobie jaja.

Więc wybacz ale jeżeli na podstawie tego iż na FORUM ONETU jakiś koleś sobie robił jaja stwierdzasz iż dczion także to robi to jest to tylko żałosna interpretacja.

Nie do wszystkiego nie jestem uprzedzony a w żadnym wypadku wszechwiedzący.
Natomiast forum polega na wyrażaniu swojego zdania więc ja swoje wyraziłem.

Cytuj
Postaw się na miejscu tego człowieka.

Postawiłem się i trudno mi jest sobie wyobrazić człowieka koło 30stki nie potrafiącego sklecić sensownego zdania i robiącego mnóstwo błędów ortograficznych (nie literówek). Cała historia wręcz jak z Monty Pythona, którego nawiasem mówiąc lubie, lubie też żart abstrakcyjny Uśmiech

Może się mylę... może mam zbyt małą wyobraźnię...może jestem czasami chamski...
Taki mam charakter że nie owijam w bawełnę tylko mówię co myślę nawet jeśli komuś to może sprawić przykrość.

Co do dcziona to nadal uważam że jest to prowokacja z jego strony i nadal uważam, że powinien zamiast jarania zainwestować w naukę ortografii. Jeśli to Ciebie dczion obraża lub obraża inne osoby biorące udział w tej dyskusji to Wasza sprawa.
Natomiast ja nikogo na tym forum nie nazwałem debilem tak jak to Mora mnie określił.

Także jeśli komuś powiesz że jest prowokatorem, że powinien nadrobić braki w podstawowej wiedzy jaką jest poprawne posługiwanie się językiem ojczystym (w miarę bo wiadomo nikt prof. Miodkiem nie jest) to jesteś tym złym chamem,
natomiast jeśli tego chama nazywasz debilem za 5 minut to już jesteś CACY.

Pozdrawiam wszystkich debilów i chamów, mam nadzieję że jeszcze jacyś inni oprócz mnie tu są Uśmiech
 




 
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 06, 2009, 10:07:48 »

Cytuj
Postawiłem się i trudno mi jest sobie wyobrazić człowieka koło 30stki nie potrafiącego sklecić sensownego zdania i robiącego mnóstwo błędów ortograficznych (nie literówek).


Ja znam ludzi, którzy mają więcej niż 30 lat i piszą podobnie. O dysleksji nie słyszałeś? Nie każdy też w Polsce ma maturę...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 06, 2009, 10:20:37 »

Wiesz miałam barata okropnego dysgrafika i dyslektyka i w porównaniu z nim jak pisał ....dczion pisze rewelacyjnie Uśmiech)
 Pamiętam rowniez jak nauczyciele sczególnie "strej daty" go dyskryminowali i wyśmiewali nawet w innych klasach jego prace pisemne. Pamiętam dokładnie jak taka geograficzka przeczytała nam jego prace na lekcji, a później powiedziała kto to napisał, myslałam że ze wstydu się spale jak dowiedziałam, się że to on.

Miał potworne problemy nie tylko z pisaniem, błędami ale i  czytaniem, za to rewelacyjnie opowiadał Uśmiech) Wiec domyślam się co czuje dczion pisąc że trudno mu to opisać .

Oczywiście zdał maturę i poszedł na studia, dylektyków tam też przyjmują Uśmiech))

To tyle na temat około trzydziestkowych ludzi robiących błędy Uśmiech)

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 10:22:13 wysłane przez wiki » Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna goldcraft norwegland sanguisregum szkolamagii