Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 08:07:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: H2O. Woda. oraz E-n-Ki  (Przeczytany 16815 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Luty 24, 2009, 18:55:57 »

Enki to w pewnej mierze WODA.

W staro-jezyku: Nilo-Saharan WODA to:      "nki".

Zamiast "En-Ki",  można zapisać też tak: E-nki, a dalej: E-n-Ki 

Dalsze wyjaśnienia mają sens jedynie w komplecie.
frank-link -> En-Ki

Bo to temat Rzeka,
a jako się Rzecze:

Zatem np.Pani Lucyna rozmawiała niekiedy z wodą (o ile).
Laguna podobnie. Wotter był ominięciem zapory kanału wodnego Mrugnięcie
Czasem też leje wodę.
Woda na Młyn.
Woda życia.
pa Ra Wodna.
Woda żywa.  bywa.  lub martwa.

Woda to też jest i Lód.
A Lud, jak wiadomo.. to ta cała Wiara.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 01:50:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2009, 20:25:35 »

Witaj,
poniekad masz racje. Tak jak i w bibli tak i w kabale woda to symbol czasu. Enki=Samael to jeden
z 72 aspektow boga, aniolow czy energii. To " ten co przeszkadza" to aniol Zepsucia i Rozkladu w czasie. To ten , ktory wprowadza na ziemie czas. To jeszcze sedzia ale i prorok.
pozdrawiam
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2009, 20:54:10 »

Ancentaur tez tak mysle - SAMUEL=SAMAEL - ten SAM rdzeń kabalistyczny SMAL ale jednak uważam, że współcześnie demonlogia kuleje i źle odczytują SAMAEL jako Jad Boga - bardziej "ten, którego opuścił Bóg" - w sensie, że Samuel stara się powrócić do Stwórcy  - coś w tym jest, ale nie do końca jest to dla mnie jasne bo w Biblii pojawia się PROROK SAMUEL i ginie nagle - łamie kręgosłup spadając na taboret na wieść o śmierci syna...

patrzcie Księga Samuela - w Biblii a jest tam sporo całkiem ważnych informacji!!!

ENKI to przede wszystki PAN NIEBIOS ponieważ EN to sumeryjskie AN czyli NIEBIOSA a KI to ŻYCIE - można ro różnie rozumieć bardzo Uśmiech

718'

Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Luty 25, 2009, 19:44:46 »

Witaj Kaplanie,
polaczenie wydaje sie istnieje wlasnie w sensie tymczasowosci tej lewej "ra" czyli "zlej" strony za , ktora odpowiada samael. Lewa strona to "hebr. smol" zas ubranie "hebr.simla" i oba maja ten sam rdzen "sm=300-40" co oznacza, ze ta lewa strona otacza i okrywa ludzkosc.
Jesli chodzi o jad, (hebr. sam) o wartosci 60-40 tworzy z polaczenia z sael o wartosci 300-1-30
wlasnie slowo samael ( 60-40-1-30 )
pozdrawiam
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 25, 2009, 21:25:50 »

hmm ja na kabale sie nie znam i na innych takich tez nie ale wiem że woda to życie czyli moze cos ma wspólnego z enkim jako stwórca człowieka
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 25, 2009, 22:39:48 »

A od kiedy to Enki jest stworca czlowieka Coś Coś Szok Z politowaniem

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 26, 2009, 13:48:28 »

Cytuj
A od kiedy to Enki jest stworca czlowieka Coś Coś Szok Z politowaniem
84% Ciała człowieka to H2O.  Ale czy woda jest stwórca człowieka?
~70% Domu to cegła. Ale czy cegła jest stwórca domu? !   

Duży uśmiech Cegła Stworzył Dom
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 03, 2009, 10:55:01 »

84% Ciała człowieka to H2O.  Ale czy woda jest stwórca człowieka?

Na stronach wingmakers.pl ( dział z Dr.Nerudą, chyba 3 sesja) nawijano o tzw. "płynnej inteligencji" ,ale nie przytoczono tam najmniejszej wzmianki jakoby to En-KI był stwórczą człowieka. Język

Stwórcą na pewno nie,ale z czymś oczyszczającym tak,byle nie przeczyszczającym  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 11:21:21 wysłane przez Krons » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 22, 2009, 22:34:15 »

http://www.ingeneza.com/pl_ingeneza.html

wadliwy rysunek [mechanika kwantowa jako ogniwo łańcucha], któru psuje nieco ten skądindąd bardzo dobry artykuł (poza tym jednym rysunkiem)
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 23, 2009, 23:18:28 »

....
H2O niby takie proste a ciagle zaskakuje :p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 23:20:42 wysłane przez Trel » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 25, 2009, 21:58:17 »

OHO   

..zaskakuje Mrugnięcie

Ox2 i H
H2O
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2010, 20:20:37 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 01, 2009, 17:48:21 »

"nuna" - to w egipskim: woda

A u Majów  bóstwem wód była... ŻABA (energia Yin).

a ona? (fotks janusza)


moze to jakas księżniczka? ..i trzeba pocałować  Buziak
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2009, 23:03:24 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 21, 2010, 16:03:17 »

to jeszcze nie jest dokładnie to, co chiałem tu zamieścić, ale nie mam pod ręka własciwego linku,
jak znajdę -to zmienię, o ile zapamiętam, ze to w wodzie było.

<a href="http://www.youtube.com/v/3ZyBZqwiraQ&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/3ZyBZqwiraQ&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;</a>

By the WATER
http://suszeq.wrzuta.pl/audio/aHOifQh1Ysm/ryczace_dwudziestki_-_by_the_water

« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 16:12:18 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 21, 2010, 19:22:12 »

YAN , to aspekt zenski przejawia sie przez 5 elemetow ksztaltujacych harmonie w petagramie Venus.

Przywrocenie prawidlowego ukladu struktory wody nastepuje poprzez wlasciwy uklad 5 nie zaburzonych niczym wzorcow zawartych w niej. Przykladem tego jest sniezynka , ktora ksztaltuje  swoja doskonalosc dzieki energii milosci , ktora na nia ( 4 zywioly polaczone miloscia , ktore ja ksztaltuja) odzdzialywujacej na nia.

Tak wiec Pania Wody jest Kobieta nie mezczyzna nie Enki. Owszem On przestawil wszystkie wzorce zycia , obnizyl ich energie o 1/4 i z tej obnizonej utworzyl wzorzec dla swojej epoki.
Ale to juz przeszlosc , Jego wzorzec wody przestal dzialac , gdy zostal przywrocony wpis pierwotny ( ten z przed Jego epoki), stalo sie to w ubieglym roku na jesieni i nie w Australji co sugerowal Winter.

Zgodnie z zasada powrotu do pierwotnego wzorca wody , oraz jego mocy energetycznej , ktora wykracza poza mozliwosci oddzialywania na nia energia obecnie trawajacej epoki ,  nie mozna juz zmienic niczego w tym zapisie. Naprawde niczego!

Powrot do kodu pierwotnego to proces,  kazda zywa istota zmienia w sobie ustawienieelemetow zawartych we wzorcu  kod tychczasowym.

Woda jest podstawa zycia , ale rowniez glownym elemetem skladowym wszystkich struktur materialnych, tak wiec ustawienie jej wzorca , to zycie wedlug zapisu wiedzy w nim zawartej.

Enki nie jest wladca wody , i nigdy nie byl tak naprawde, owszem przysposobil sobie to miano po zrobieniu przekretu z wzorcem i wpisaniu go w struktury zycia naszych , a raczej Jego czasow, zwanych tez Epoka ciemnosci.

W jaki sposob rozwija sie zycie  fizyczne w duzej mierze zalezy  od kodu wody ktory je wyznacza. Wlasciwie w tym malenkim dysku pojedynczej czastce wody zapisana jest cala wiedza wyznaczajaca droge rozwojowa.
Kazdy wdzycha powietrze w ktorym sa czastki wody , to co wdychamy ma zapis wiedzy ,ktora podswiadomie ustawia nasz sposob zycia i reakcje na wszystko co nas otacza.
To jest wzorzec , to jest wiedza zakodowana.
Tak wiec naiwnoscia jest twierdzenie iz wiedza Stworcy nie dotrze do kogos , kto nie dowie sie czegos z ksiag , czy innych przekazow.Ona dochodzi w trakcie kazdego oddechu , i do biednych i do bogatych  i do tych swiadomych zmian  ido tych kompletnie nieswiadomych. Bowiem wszystko jest w zapisane w kazdej czastce wody.

Zatem wiedza ludzkosci jest przekazywana globalnie poprzez czastki wody zawarte w powietrzu , poprzez wode ( ale ta zywa) , ktora pijemy.
Ponownego ustawienia wzorca kodu pierwotnego nie mogl dokonac Enki , ni zaden mezczyzna , gdyz ten depozyt niesie w sobie kobieta. Kobieta , nie mezczyzna jest strazniczka kodu , zatem i Pania Wody.

Powrot do przyszlosci ( a tak naprawde przeszlosci) to powrot do prawdziwego wzorca wody , do wiedzy w nim zdeponowanej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 24, 2010, 16:39:17 »

Palenque - Lakamha

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że prawdziwa nazwa Palenque w języku dawnych Majów to Lakamha,
czyli "Wielka Woda". Naukowe prace trwają tu nadal

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 16:40:36 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 25, 2010, 17:38:32 »

Elo !!!!

Nasz przesympatyczny dramatopisarz ś.p. Zachary S. opisuje, iż Enki zanim stał się Enkim, był Panem EA.

Czy nasi "liczbowi" koledzy potrafiliby również to imię "przeliczyć" ? Wierzę, że wniesie to następną porcję ciekawych informacji.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 25, 2010, 18:09:00 »

Kiara napisalaś  :
Cytuj
Ponownego ustawienia wzorca kodu pierwotnego nie mogl dokonac Enki , ni zaden mezczyzna , gdyz ten depozyt niesie w sobie kobieta. Kobieta , nie mezczyzna jest strazniczka kodu , zatem i Pania Wody.

Kurcze kim ta Kobieta nie jest .. tutaj jest Panią Wody, gdzie indziej kobietą-kobrą .. zaprawdę, kobieta zmienną jest Mrugnięcie
Kto za nią trafi ?? żaden, ale to żaden  mężczyzna nigdy się nie dowie co kryje w sobie "torebka" Kiary Uśmiech z której wyciąga takie newsy.

tylko i wylącznie Kiara wie Uśmiech

Pozdrawiam empatycznie
East
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 25, 2010, 18:46:07 »

Oj east , przeciez to takie proste.

Panem ze tak powiem "malych wod" czyli plynow zawartych w materii  jest Enki.
Ale Pania "duzych wod" jest zawsze Gwiazda Matka , energia milosci w niej zawarta ksztaltuje rzeczywistosc. Najmniejszym elemetem latwo zauwazalnym dla czlowieka jest kropla wody przeksztalcajaca sie w sniezynke.
Poziom uczuc ksztaltuje jej doskonaly i harmonijny wzor,  co odzwierciedla sie fraktalnie w calym przejawie zycia fizcznego.
Jest to tworzeniem fizycznosci za pomoca uczuc , bo one maja wplyw na wszystkie elemety zycia przejawiajace sie w postaci pierwiastkow i elemetow.

A "Zlota Kobra" , czyli Kundalini to depozyt energii zycia ( ziarno zycia) , ktora od zawsze i na zawsze jest aspektem zenskim.
Co to jest wiekla kobra i mala kobra? To rowniez fraktalnosc , wielka  zlota kobra to wzorzec zycia z Gwiazdy Matki , a mala kobra to wzorzec zycia w ciele ludzkim , kundalini.

Mala kobra zawsze bedzie dazyla do "zjednoczenia" energetycznego z duza kobra , osiagniecia idetycznosci jak matka. Taki momet nastapi jest to kolejnosc ewolucyjna otwierajaca nastepny etap korzystania z mozliwosci DNA.

Zagadnienie jest o tyle ciekawe , ze musi byc na ziemi kobieta , ktora niesie w sobie ten pierwotny niczym nie zmanipulowany wzorzec zycia. On to musi uzyskac moc energetyczna , ktora bedzie mogla polaczyc go z ta  "Zlota Kobra" i zdjac kolejne blokady z DNA. Czyli inaczej ostatnia pieczec odzielajaca Ludzkosc od kolejnego wymiaru.

Dlaczego mowilam o dostepie soook do wiedzy wzorca? Bo to co ma nastapic w fizycznosci ( a musi by napelnic forme energetyczna ,energia zageszczona w fizycznosci zaistnialego zdarzenia) w jakis sposob stalo sie wiedza rowniez  jego.

Jako wzorzec matryca energetyczna  to zdarzenie juz od bardzo dawna istnieje w swiecie duchowym.

Wie o tym wcale nie az tak wielu  ludzi ,ja rowniez o tym wiem.
Jak widzisz east ale  nie tylko ja.

Powiem Ci w sekrecie east ze sa faceci ktorzy wiedza co jest w mojej torebce  Język ale zaden nie wie co z niej wyciagne w decydujacym momecie.

No moze jeden sie spodziewa , ale pewnosci tez nie ma na 100%.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 10:57:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 26, 2010, 04:56:00 »

Cytuj
Powiem Ci w sekrecie east ze sa faceci ktorzy wiedza co jest w mojej torebce   ale zaden nie wie co z niej wyciagne w decydujacym momecie.
To tak,jak zapytac kroliczka.."skad sie tu wziales?"..i on odpowie Ci,ze z cylindra Kiary.. a przeciez cylinder nie jest i nigdy nie byl aspektem zenskim.To jest ta Magia,East.Kapisz?Nie.?I ja tez.  Duży uśmiech
PS.
Ja dobrze wiem co jest w torebce Kiary,ale nie chce uprzedzac.Wszyscy zobacza to  golym okiem,
w 2012 roku - jesli chodzi o scislosc dat.I widzielismy to juz u p.Lobos,En-ki,Marduka,Myslicieli...wstaw znane Ci..i innych "przepowiadaczy" przyszlosci.Niech sie bawia,ale nigdy moim kosztem.Amen.
Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 08:05:57 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 26, 2010, 10:46:46 »

Ach dodam tylko iz wszyscy wiedza wszystko o mnie lepiej niz ja... no coz?

Okreslenia "zlota kobra" , czy kobra , i kazde inne sa naprawde tylko symboliczne w swiecie ludzi ( to dla tych co sie boja wezy).

Tak naprawde chodzi o wiazke energii , zlota energie bo ma ona najwyzsza czestotliwosc wibracyjna.

Otrzyma ja kazdy by mogl dokonac osobistej transformacji , ale o potecjale wlasciwym dla niego.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Nienawisc , zawisc , zazdrosc przejawiane do kogokolwiek ( zarowno do Enki , L. Łobos , mnie , czy wymyslonych inych postaci typu Iluminanci czy Reptylianie) stanowia blokade rozwojowa kazdego kto generuje w sobie te emocje.

Pora to zrozumiec, bo tylko Czlowiek sam siebie ogranicza i sam siebie moze pozbawic tych ograniczen.

Kazda z istot tzw. przez nas negatywna ma dostep do kazdego tylko i wylacznie dzieki skumulowanej w czlowieku wibracji ktora tworzy w sobie sam.
Tak wiec gdy tworzymy strach , zlosc i zwisc otwieramy im droge , a one swoja energia wzmacniaja te emocje.
Emocje negatywne zaczynaja zyc swoim zyciem tworzac z polaczonych  idetycznych gron rzeczywistosc  czlowieka o takich realiach. Tworza jego swiat pelen zla , strachu nienawisci i brzydoty wszelakiej.

Kiedy przekraczamy progi swoich ograniczen przez niskie uczucia , zaczynamy akceptowac innych i ich zachowania jako wlasciwe dla nich na ten momet ( inaczej jeszcze nie potrafia) , wowczas kochamy ISTOTE - Czlowieka bez wzgledu na jego kreacje i czyny ktorymi wypelnia swoj swiat. Niczego nam nie ubywa , wzbogacamy sie o akceptacje.
Oczywiscie gdy system wartosci takiej Istoty , czy Czlowieka nie jest nam bliski , nasze drogi sie nie lacza  raczej oddalaja i to bardzo.

Jednak nie odbiera nam to mozliwosci kochania  i obdarowania miloscia Enki , P. Lucyny , czy Iluminanta , lub Reptylian.

Nalezy sie nauczyc odrozniac milosc do Czlowieka jako stworzenia Boskiego i dystansowania do niegodnych jego czynow. To naprawde dwa  rozne tematy.

Gdy Czlowiek nauczy sie i nie bedzie sial zawisci oraz nienawisci , zazdrosci  i nieszczerosci otoczy go zlota energia caly czas plynaca do nas z Zaswiatow.


Niby proste , jednak tak trudne do realizacji. Dlaczego? Moim zdaniem niski poziom wlasnej wartosci pcha ludzi do czynow dowartosciowywania sie przez wszelkiego rodzaju obnizanie wartosci innych.

Ja czasami tez daje sie wciagnac w ta niska gre , jednak juz coraz zadziej.

Jeszcze dla bardzo ciekawych.... co jest w mojej torebce? Milosc.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 15:11:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 26, 2010, 11:01:51 »

Cytuj
Powiem Ci w sekrecie east ze sa faceci ktorzy wiedza co jest w mojej torebce   ale zaden nie wie co z niej wyciagne w decydujacym momecie.
To tak,jak zapytac kroliczka.."skad sie tu wziales?"..i on odpowie Ci,ze z cylindra Kiary.. a przeciez cylinder nie jest i nigdy nie byl aspektem zenskim.To jest ta Magia,East.Kapisz?Nie.?I ja tez.  Duży uśmiech
PS.
Ja dobrze wiem co jest w torebce Kiary,ale nie chce uprzedzac.Wszyscy zobacza to  golym okiem,
w 2012 roku - jesli chodzi o scislosc dat.I widzielismy to juz u p.Lobos,En-ki,Marduka,Myslicieli...wstaw znane Ci..i innych "przepowiadaczy" przyszlosci.Niech sie bawia,ale nigdy moim kosztem.Amen.
Pozdrawiam.

Co można wyciągnąć z damskiej torebki w decydującej chwili? To zależy dla kogo ma być ta decydująca chwila.
Bo wyciągnąć można pistolet, lub... szminkę i puderniczkę. No są jeszcze i inne akcesoria, ale zależy jak pojemna jest torebka.  Duży uśmiech

W 2012 runie wiele iluzji, którymi jesteśmy karmieni. Co zostanie?


Ps. Kiaro, nie zawsze postawa zdroworozsądkowa musi być dyktowana niskimi uczuciami. Przypisywanie takich uczuć osobom, mającym odmienne zdanie od Twego, świadczy jedynie o rzutowaniu siebie na innych. A prawda może być taka, że być może jesteś za mało przekonująca?

A może przejawiasz niemożność zaakceptowania faktu, że ludzie nie muszą się zgadzać z tym, co głosisz? I że mają prawo o tym szczerze pisać?

W każdym razie ostrożna byłabym w zarzucaniu innym nienawiści, zazdrości, niskiego rozwoju czy innych upośledzeń, chociażby mózgowych.  Osoba naprawdę wysoko rozwinięta, nigdy takich insynuacji nie czyni. Nawet tak nie myśli.
Zresztą, za dwa lata nastąpi weryfikacja, więc spokojnie poczekajmy.

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 13:18:02 wysłane przez ptak » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 26, 2010, 14:28:26 »

kroliczek z cylindra Kiary? nieeee..
stad.. Cool Duży uśmiech Cool Duży uśmiech Cool Język

<a href="http://www.youtube.com/v/3oRKvpZ7PjE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/3oRKvpZ7PjE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/3oRKvpZ7PjE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/3oRKvpZ7PjE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>


<a href="http://www.youtube.com/v/Py_IRllxmmE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/Py_IRllxmmE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Py_IRllxmmE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/Py_IRllxmmE?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2010, 19:03:12 wysłane przez Dariusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 24, 2011, 13:48:55 »

"Water" Brian-T: Collins 432hz music www. omega432.com

<a href="http://www.youtube.com/v/Yr4P4hUttso?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Yr4P4hUttso?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.305 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bestgame nazarinh kociarnia hohol wartune