Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 18:52:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [scalony] Globalny Bank nasion w Norwegii  (Przeczytany 24410 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 10:09:40 »

Temat był już poruszany, ale na nowym forum jeszcze nie,
tak więc...

Cytuj
Projekt Camelot otrzymał wstrząsający list od jednego z norweskich polityków mówiący o przygotowaniach do nadchodzącego kataklizmu, który ma zdarzyć się w ciągu najbliższych kilku lat. Osoba, o której mowa, przekazała „Projektowi Camelot” liczne fotografie, na których widnieje obok takich postaci, jak premier Norwegii czy Benazir Bhutto. „Jesteśmy pewni kilku rzeczy, jednak nie możemy ujawnić jego nazwiska czy fotografii bez pozwolenia” – twierdzą.

Treść listu - fragmenty:
Cytuj
Jestem norweskim politykiem. Chciałbym oświadczyć, że czekają nas trudne czasy w latach 2008 – 2012.

Norweski rząd buduje coraz więcej podziemnych baz i bunkrów. Pytani o to mówią, iż chodzi o bezpieczeństwo Norwegów. Kiedy prosiłem o informacje dowiedziałem się, że mają zostać skończone „przed 2011”.
To samo dzieje się w przypadku Izraela i kilku innych krajów.
Dowodem na to co mówię są fotografie, które wysyłam z premierem i ministrami, z którymi się spotykam i których znam. Wszyscy o tym wiedzą, ale nie chcą alarmować społeczeństwa, gdyż mogłoby to wywołać masową panikę.
Nadciąga Planeta X, a Norwegia zaczęła składowanie pożywienia i nasion w regionie Svalbardu, W Arktyce z pomocą USA i Unii Europejskiej oraz w całym kraju. Pozwolą oni na ratunek tylko tym, którzy są w elicie rządzącej i tym, którzy mogą odbudować wszystko od nowa, tj. lekarzom, naukowcom itd.
Jeśli chodzi o mnie, wiem już, że przed 2012 mam udać się w okolice Mosjoen, gdzie znajduje się podziemna baza. Tam jesteśmy podzieleni na sektory – czerwony, niebieski i zielony.
(...)
Ludzie, którzy pozostawieni zostaną na powierzchni wraz z innymi będą umierać i nie otrzymają jakiejkolwiek pomocy. Plan przewiduje, że zapewni się schronienie dwóm milionom Norwegów. Reszta skazana jest na śmierć. Oznacza to, że 2.600.000 osób pozostawi się bez pomocy znikąd.
(...)
Jestem bardzo smutny. Często narzekamy z innymi, iż wiele osób dowie się o tym zbyt późno, kiedy wszystko będzie już dla nich skończone. Rząd okłamuje ludzi od 1983 roku. Wiedzą o tym wszyscy norwescy politycy, ale nikt nie odważy się powiedzieć o tym obywatelom. Boją się bowiem, iż również skazani zostaną na śmierć i mogą nie zdążyć do pociągów NOAH 12, które zabiorą ich do „azylu”, gdzie będą bezpieczni.

Jeśli powiedzą o tym wszystkim, będą martwi. Ale sam już nie dbam o to, co się ze mną stanie. Człowiek musi przetrwać jako gatunek. Ludzie muszą o tym wiedzieć.
Wszystkie rządy świata są tego świadome. Tym, którzy będą się mogli uratować sami doradzić mogę, aby szukali wysoko położonych miejsc i jaskiń, gdzie znajdzie się miejsce na zapasy żywności i wody wystarczające na co najmniej 5 lat. Jeśli wasz budżet na to pozwala, można zaopatrzyć się także w środki, które niwelować mogą skutki promieniowania i biokombinezony.

Pełny tekst:
http://www.missionpharaoh.com/pl/planeta_x_nibiru/artykuly/projekt_camelot.php
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 11:05:46 »

Niech sobie budują schrony na zdrowie!
Nie rozumieją (podobnie jak zwolennicy PCH) że przechodząc do następnego wymiaru sami sobie wybieramy przyszłość - chcesz Nibiru i kataklizmy - masz.
pozdrawiam

 
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 11:32:50 »

Norwegia jest najbardziej nagłośniona, inne państwa też usypują sobie ziemianki. Duży uśmiech
Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 16, 2008, 11:46:09 »

Norwegia jest najbardziej nagłośniona, inne państwa też usypują sobie ziemianki. Duży uśmiech

Są gdzieś jakieś informacje w necie, czy tylko słyszałeś, że inni tez budują ?
Chętnie bym o tym poczytał. Jak coś masz to podaj linka.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 16, 2008, 11:57:45 »

Nieomieszkam jak tylko dokopię się do tego ponownie. Nie notuję gdzie która informacja się znajduje, dlatego muszę szperać. Coś
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 16, 2008, 12:59:02 »

Niech sobie budują schrony na zdrowie!
Nie rozumieją (podobnie jak zwolennicy PCH) że przechodząc do następnego wymiaru sami sobie wybieramy przyszłość - chcesz Nibiru i kataklizmy - masz.
pozdrawiam 

ehh... masakra Duży uśmiech
nie uwzględniłeś chyba opcji - "co jeśli kataklizmy nastąpią jeszcze w 3. gęstości - PRZED przejściem do 4."
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 16, 2008, 13:15:24 »

Ale nawet te schrony ich nie uchronią przed tym co się stanie i zapłacą za swój egoizm
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 16, 2008, 21:29:34 »

Mora jak zwykle tajemniczy..
W jakiejś przepowiedni wyczytałam zdanie które mi sie kołacze 'ziemia ich nie skryje' ale nie pamietam skąd to było.
Gdyby zaistniało trzesienie ziemi, skutki dla podziemnej bazy byłyby niewesołe.
Zapisane
Jerzy Karma
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 17, 2008, 20:35:38 »

"Postraszę" tych, co mają schrony:

Jer. 4:7-9,13,22-28
7. Lew wypadł ze swojej gęstwiny i wyruszył niszczyciel narodów, wyszedł ze swojego miejsca, aby obrócić twoją ziemię w pustynię; twoje miasta będą zburzone, bez mieszkańców.
8. Dlatego przyodziejcie się w wory, narzekajcie i biadajcie, gdyż nie odwrócił się od nas zapalczywy gniew Pana!
9. I stanie się w owym dniu - mówi Pan - że zniknie odwaga króla i odwaga książąt, i zdrętwieją kapłani, a prorocy będą przerażeni.
    ...
13. Oto nadchodzi wróg jak chmury, a jego wozy są jak huragan, jego rumaki szybsze niż orły. Biada nam, bo jesteśmy zgubieni!
    ...
22. Jakże głupi jest mój lud, nic o mnie nie wie. Niemądre to i nierozumne dzieci. Są biegłe w czynieniu zła, lecz dobrze czynić nie umieją.
23. Spojrzałem na ziemię - a oto pustka i próżnia, ku niebu - a nie było na nim jego światła.
24. Spojrzałem na góry - a oto się trzęsły, na wszystkie pagórki - a one się chwiały.
25. Spojrzałem - a oto nie było człowieka, a wszystkie ptaki niebieskie odleciały.
26. Spojrzałem - a oto pole urodzajne stało się pustynią, a wszystkie jego miasta zburzone przed Panem przez żar jego gniewu.
27. Gdyż tak mówi Pan: Cały kraj stanie się pustynią, jednakże całkiem go nie zniszczę.
28. Dlatego smuci się ziemia, a niebiosa w górze okrywają się żałobą; gdyż powiedziałem, co postanowiłem, nie żałuję i nie cofnę się przed tym.


I jakby ktoś miał wątpliwości jakieś:

Izaj. 34:1-4
1. Zbliżcie się, narody, aby słuchać, i wy, ludy, słuchajcie uważnie! Niech słucha ziemia i to, co ją napełnia, okrąg ziemi i wszystko, co z niej wyrasta!
2. Gdyż rozgniewał się Pan na wszystkie narody, jest oburzony na całe ich wojsko, obłożył je klątwą, przeznaczył je na rzeź.
3. Ich zabici nie będą pochowani, a z trupów będzie się unosił smród; Góry rozmiękną od ich krwi.
4. I wszystkie pagórki rozpłyną się. Niebiosa zwiną się jak zwój księgi i wszystkie ich zastępy opadną, jak opada liść z krzewu winnego i jak opada zwiędły liść z drzewa figowego.



I coś o zawróceniu biegu rzek /przebiegunowanie/:

Ps. 114:4-8
4. Góry podskakiwały jak barany, Pagórki jak jagnięta.
5. Cóż ci jest, morze, że uciekasz, A ty, Jordanie, że płyniesz wstecz?
6. Czemu, góry, skaczecie jak barany, A wy, pagórki, jak jagnięta?
7. Zadrżyj, ziemio, przed obliczem Pana, Przed obliczem Boga Jakuba!
8. On zmienia skałę w jezioro, Krzemień w źródła wód.


Amos. 8:8-9; Amos. 9:1-3
8. Czyż nie ma z tego powodu zatrząść się ziemia i żałobą okryć się wszyscy jej mieszkańcy? Ona cała podniesie się jak Nil i opadnie jak Rzeka Egipska.
9. W owym dniu, mówi Wszechmogący Pan, sprawię, że słońce zajdzie w południe, i mrokiem okryję ziemię w biały dzień,
    ...

1. Widziałem Wszechmogącego stojącego przy ołtarzu. I rzekł do mnie: Uderz w głowicę, niech zadrżą sklepienia i upadną na głowy ich wszystkich, a resztę ich zabiję mieczem. Żaden uciekający z nich nie ujdzie ani też nie uratuje się żaden uchodźca.
2. Choćby się przedarli do Szeolu, wyciągnie ich stamtąd moja ręka, a choćby się wdrapali na niebiosa, ściągnę ich stamtąd w dół,
3. A choćby się ukryli na szczycie Karmelu, wyśledzę ich tam i wyciągnę; a choćby się ukryli przed moimi oczyma na dnie morza, i tam nakażę wężowi, aby ich kąsał.

Cytaty pochodzą z BW

Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 17, 2008, 20:54:09 »

Cześć Jurek.
Tyle czasu szukałem tego wersetu:
2. Choćby się przedarli do Szeolu, wyciągnie ich stamtąd moja ręka, a choćby się wdrapali na niebiosa, ściągnę ich stamtąd w dół,
3. A choćby się ukryli na szczycie Karmelu, wyśledzę ich tam i wyciągnę; a choćby się ukryli przed moimi oczyma na dnie morza, i tam nakażę wężowi, aby ich kąsał.

Jak zwykle "wiedziałem, że dzwoni ale nie wiedziałem w którym kościele".
A to Amos.
Ogromne dzięki Ci. Jeśli jeszcze będę czegoś jeszcze szukał w Biblii, już wiem gdzie uderzać Duży uśmiech.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 17, 2008, 21:04:58 »

ja tam w gniewnego Boga nie wierzę, polecam to:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=37.0
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 17, 2008, 21:27:24 »

Tak Tomku, jednak jest wielu takich, którym inaczej nie trafisz do przekonania i dlatego warto znać, przypomnieć sobie co niektóre cytaty.
Zapisane
Jerzy Karma
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 17, 2008, 21:39:58 »

Cześć Darek ;-)
czy raczej Dariusz.

Cieszę się, że Ci się przydało.
Jakbyś chciał więcej cytatów z Biblii odnośnie wielu tematów, to polecam
http://www.boga.fora.pl/przypomnienie,8/

Tom1ek,
Dobrze, że w gniewnego Boga nie wierzysz, gdyż z pewnością pisząc o Jego gniewie masz w swoich odczuciach jakieś kierunki nie pasujące do natury Boga.

Prorocy jednak nie pisali w proroctwach jakie wyżej zacytowałem w takim celu, by dawać np. Tobie poznanie Boga, lecz w celu uświadomienia ludziom określonych spraw i w sposób jak najbardziej skuteczny jeśli chodzi o najszersze spektrum oddziaływania.
Czy te względy wypełnili odpowiedz sam.

P.s.
Poza tym opisywali wydarzenia w taki sposób, w jaki będą widziane przez wiekszość ludzi. Dlatego napisali prawdę - gdyż pisali do ludzkości. Ludzkość zaś tworzy ogół.

Gdyby ludziom zostały przedstawione szczegóły tego, dlaczego tak będzie, mało kto by cokolwiek z tego zrozumiał.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 21:45:52 wysłane przez Jerzy Karma » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 17, 2008, 21:41:35 »

Mora jak zwykle tajemniczy...

Ja tajemniczy? ; P Dlaczego?
Zapisane
maj46x
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 17, 2008, 22:40:37 »

Schrony nic nie dadzą, ponieważ przy zmianie wibracji Ziemi, wszystkie rzeczy fizyczne wytworzone przez człowieka, beton, szkło.... ulegną rozpadowi.Dlatego w czasie zmiany nalezy byc na powietrzu, ew w pomieszczeniach z drewna, szałasach.To wyjaśnia fakt, dlaczego po poprzedniej zmianie wibracji nie pozostał żaden ślad po ówczesnych cywilizacjach.
Zapisane
kokos3k
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 17, 2008, 22:55:59 »

Ziemia wkońcu musi się jakoś bronić..
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 17, 2008, 23:11:18 »

Ziemia wkońcu musi się jakoś bronić..
Ziemia? buhahaha... skoro ziemia przetrwała uderzenie komety to i przetrwa to...
Chodzi o ludzi to ci nasi wspaniali politycy chcą się bronić...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 17, 2008, 23:16:27 »

Cytuj
ja tam w gniewnego Boga nie wierzę, polecam to:
Stary Testament przedstawia Boga w kategoriach, w jakich mogli widzieć Go Żydzi, w dużej mierze jest więc to wyobrażenie tamtego prymitywnego narodu. Nie znaczy to jednak, że Bóg nie może zapałać gniewem - owszem, może, bowiem o jego naturze nie możemy powiedzieć nic pewnego, ponieważ jest Wszechmogący i niezbadany. Równie wiele jest jednak fragmentów, które mówią o Bogu miłosiernym i wybaczającym, np.:
Cytuj
Ja jestem z tobą i będę cię strzegł, gdziekolwiek się udasz; a potem sprowadzę cię do tego kraju. Bo nie opuszczę cię, dopóki nie spełnię tego, co ci obiecuję»
Cytuj
Nikt się nie ostoi przed tobą przez wszystkie dni twego życia. Jak byłem z Mojżeszem, tak będę z tobą, nie opuszczę cię ani porzucę.
Cytuj
bo Pan miłuje sprawiedliwość
i nie opuszcza swych świętych;
Cytuj
Nędzni i biedni szukają wody, i nie ma!
Ich język wysechł już z pragnienia.
Ja, Pan, wysłucham ich,
nie opuszczę ich Ja, Bóg Izraela.
Cytuj
Nie opuszczę cię ani pozostawię.
6 Śmiało więc mówić możemy:
Pan jest wspomożycielem moim, nie ulęknę się,
bo cóż może mi uczynić człowiek?
Cytuj
Przeszedł Pan przed jego oczyma i wołał1: «Jahwe, Jahwe, Bóg miłosierny i litościwy, cierpliwy, bogaty w łaskę i wierność,
Cytuj
Gdyż Bogiem miłosiernym jest Pan, Bóg wasz, nie opuści was, nie zgładzi i nie zapomni o przymierzu, które poprzysiągł waszym przodkom.
Cytuj
bo łaskawy i miłosierny jest Pan, Bóg wasz, i nie odwróci od was oblicza, byleście tylko wrócili do Niego».
Cytuj
Ale Ty, Panie, jesteś Bogiem miłosiernym i łaskawym,
nieskorym do gniewu, bardzo łagodnym i wiernym
Cytuj
Odpuść przewinę bliźniemu,
a wówczas, gdy błagać będziesz, zostaną ci odpuszczone grzechy.
3 Gdy człowiek żywi złość przeciw drugiemu,
jakże u Pana szukać będzie uzdrowienia?
Cytuj
ponieważ odpuszczę im występki,
a o grzechach ich nie będę już wspominał».
Cytuj
Oczyszczę ich ze wszystkich grzechów, jakimi wykroczyli przeciw Mnie, i odpuszczę wszystkie ich występki, którymi zgrzeszyli przeciw Mnie i wypowiedzieli Mi posłuszeństwo.

Adresów nie podałem z czystego lenistwa, w razie potrzeby można skorzystać z wyszukiwarki fraz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 23:22:50 wysłane przez Loukas » Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 17, 2008, 23:19:16 »

Ziemia przetrwała wystarczająco wiele i nie rozumiem ludzi którzy pomimo historycznych informacji zapisanych w kodzie DNA nie wiedzą tak oczywistych rzeczy.

Podobnie będzie z trzeciogęstościową formą istnienia w której obecnie zamieszkują nasze dusze. Ona także przetrwa jak to wielokrotnie czyniła. Przybędą nowe byty ale podstawowa forma istnienia przetrwa.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 18, 2008, 12:43:12 »

Schrony nic nie dadzą, ponieważ przy zmianie wibracji Ziemi, wszystkie rzeczy fizyczne wytworzone przez człowieka, beton, szkło.... ulegną rozpadowi.Dlatego w czasie zmiany nalezy byc na powietrzu, ew w pomieszczeniach z drewna, szałasach.To wyjaśnia fakt, dlaczego po poprzedniej zmianie wibracji nie pozostał żaden ślad po ówczesnych cywilizacjach.

ciekawam czy to mozliwe...
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 19, 2008, 18:44:17 »

Cześć Enigma.
Chciałaś aby podać Ci jakiś odsyłacz do tego, że inni są zainteresowani tym co dzieje się na naszej Ziemi:
 "Naprawdę nie przesadzamy, gdy mówimy, że znajdujecie się teraz w centrum uwagi wszechświata. Jest to rzeczywistość w uniwersalnym „teraz”. Macie ogromne szanse stania się gwiazdami Wielkiego Wydarzenia ewolucyjnego, które ma miejsce na planecie i w waszym Systemie Słonecznym.
... "

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Przeslanie_Centralnego_Slonca_3

Oczywiście jest jeszcze dużo inych tego typu odniesień. Tak jak obiecałem, jak na nie trafię to podam.

Wybacz, że na tej stronie to zamieszczam, ale jeszcze nie odkryłem jak na tym forum wysyła się pw.

Modera proszę o wybaczenie za oftopa.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 19, 2008, 22:21:36 »

Darku,
Plejadianie, Kasjopeanie, Oriończycy, Fereracja Światła, Konferedacja (Ra), Alteanie, Rada IX, Majowie...

Dosłownie wszyscy interesują się teraz Ziemią (i mam na to dokumenty, przekazy itp.), bo to co się teraz u nas wydarzy, ma wielki wpływ na zmianę całego Wszechświata.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 19, 2008, 22:27:50 »

Dzięki . Masz rację.
W tym konkretnym przypadku chodziło mi jednak o podanie konkretnego cytatu a akurat ten był pierwszym, który wpadł mi w łapy.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 20, 2008, 00:06:22 »

Będziemy planetą bogów  Język
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 20, 2008, 11:32:31 »

Cytat: Loukas
Nie znaczy to jednak, że Bóg nie może zapałać gniewem - owszem, może, bowiem o jego naturze nie możemy powiedzieć nic pewnego, ponieważ jest Wszechmogący i niezbadany.
Hmmm... a czyż gniewu nie uważa się w chrześcijaństwie za grzech?
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x22-team goldcraft szkolamagii norwegland stadniniakonna