Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 05:44:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Henry Deacon o Planecie X  (Przeczytany 17934 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 13:38:15 »

Henry'ego Deacona już chyba wszyscy znają, jeśli jeszcze nie (w co nie wieżę Język) - tutaj więcej o nim:
http://www.projectcamelot.org/henry_deacon_1_polish.html

//na podst. informacji z portalu Nautilusa:
Cytuj
„Deacon” potwierdził, że rząd USA wie o „Ciemnej Gwiażdzie”. Jej istnienie zostało odkryte przez wojskowych astrofizyków na podstawie zaobserwowanych grawitacyjnych anomalii (m.in. dziwne zachowanie sond kosmicznych Pioneer, zbaczających z kursu). Fizyk powiedział, że Dark Star, czyli Planeta X ma ekstremalnie eliptyczną orbitę o niezykle długim obiegu, jednak nie zna jej wielkości ani masy. Problem zaistniał kilka lat temu, kiedy wpływ Ciemnej Gwiazdy zaczął być widoczny w aktywności Słońca. Efekt ten to rezonans o naturze bardziej elektromagnetycznej niż grawitacyjnej. Naukowiec stwierdził, że chociaż bezpośrednio nie zajmował się tą sprawą wie, iż to właśnie Planeta X jest odpowiedzialna za wzmożenie aktywności Słońca i nagłe ocieplenie, które obserwujemy nie tylko na Ziemi, ale również na wszystkich pozostałych planetach Układu. „Deacon” dowiedział się o Planecie X podczas swojej pracy w NOAA (The National Oceanic and Atmospheric Administration). To ciało zostało nazwane „drugim słońcem”. Ma ono eliptyczną orbitę nachyloną pod pewnym kątem w stosunku do pozostałych planet. Obecnie ciało zbliża się, i według NOAA jest to pośrednią przyczyną zmian klimatycznych.
Naukowiec pośrednio potwierdził też, że domysły na temat roku 2012 mogą mieć coś wspólnego z odziaływaniem Planety X.
W dalszej części wywiadu „Deacon” opowiadał o innych tajnych rządowych projektach. Szczegóły wkrótce.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 21:01:36 »

Wiec czy ta NOAA (The National Oceanic and Atmospheric Administration) posiada jakieś foty „Ciemnej Gwiazdy" ?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 21:02:49 »

Wiec czy ta NOAA (The National Oceanic and Atmospheric Administration) posiada jakieś foty „Ciemnej Gwiazdy" ?

ja domyslam się, że nawet NASA też ma
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 18, 2008, 19:55:18 »

Na pewno NASA jak i też inne większe organizacje mają te zdjęcia ale je ukrywają bo załóżmy że by ujawnili to że planeta o wiele większa od ziemi zbliża się do ziemi... Panika i pytanie co zrobić aby przeżyć? Jakie będą skutki? itd.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 18, 2008, 20:20:41 »

Ja myślałam ze Tomek moze wyłudzi od nich jakies foto  Duży uśmiech Moze na swojej stronie mają i dałoby sie rozkodować. Już przeciez nie raz nas zaskoczył
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2008, 20:25:40 »

Niech lepiej uważa bo może skończyć jak Gary Mckinnon... Chichot
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2008, 23:10:44 »

http://londyn.gazeta.pl/londyn/1,82233,5024440.html

Gdzieś na forum była mowa o tym, że Nibiru można zobaczyć w Arizonie przez najsilniejsze teleskopy... Tak mi się skojarzyło, na Robbiego wpadłem przez przypadek czytając sobie Angorkę.

Robbie Williams zdecydowanie bardziej niż nagrywać płytę woli spędzać czas w obserwatorium kosmicznym w Arizonie. Nie da się ukryć, iż wpatrywanie się w niebo jest zupełnie odmienne od jego dotychczasowych doświadczeń, aczkolwiek niekoniecznie. Brytyjski wokalistka przyznał, że widział już UFO i swoim zachowaniem utwierdza wszystkich w przekonaniu, że ma zamiar to powtórzyć. Niegdysiejszy gwiazdor muzyki pop zamierza zbudować własne obserwatorium po to, by mógł śledzić zmiany na niebie kiedykolwiek będzie miał na to ochotę.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2008, 21:02:12 »

To tam jest wstep wolny?  Język
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 19, 2008, 21:14:19 »

Dla Vip-ów i to za "odpowiednią opłatą. Zły
Gdyby było inaczej nie myślałby o wybudowaniu własnego obserwatorium.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 19, 2008, 22:17:16 »

Ja myślałam ze Tomek moze wyłudzi od nich jakies foto  Duży uśmiech Moze na swojej stronie mają i dałoby sie rozkodować. Już przeciez nie raz nas zaskoczył

już mam materiały, które na pewno was zaskoczą, tylko nie mam czasu, aby je zamiescić
zdradzę tylko, że co do tej cenzury NASA w Google Sky - udało mi się nawiązac kontak z jednym z programistów Grupy Google... Uśmiech hehe
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 22:17:37 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Septerra
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 20, 2008, 20:39:10 »

No, jakby nie mogli dodać tego czerwonego znaczku w lewym górnym rogu, że nie wszyscy mogą oglądać..
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 14, 2008, 23:30:32 »

http://www.nasa.gov/mission_pages/hubble/science/fomalhaut.html
Zapisane
polo
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 03, 2009, 09:16:20 »

To może by tak odświeżyć temat:
Wiadomo- google zablokowało część nieba - dokładnie tą część:
http://www.google.com/intl/pl/sky/#latitude=-5.998533174329328&longitude=-91.80999755859375&zoom=9&Spitzer=0.00&ChandraXO=0.00&Galex=0.00&IRAS=0.00&WMAP=0.00&Cassini=0.00&slide=1&mI=-1&oI=-1
Mnie jednak na stronie:
http://www.teleskopy.pl/obrotowamapanieba.html
Edit:
Dokładny url
http://www.sky-map.org/?ra=5.856115209059436&de=-7.143091099357103&zoom=8&show_grid=1&show_constellation_lines=0&show_constellation_boundaries=0&show_const_names=0&show_galaxies=1&show_box=1&box_ra=5.5765424&box_de=5.9489703&box_width=8666.881024&box_height=8666.881024&box_var_size=1&img_source=DSS2
udało się zlokalizować ten kawałek nieba.
I teraz tylko zastanawiam się czy wszystko tam jest okey Język

Poniżej koordynaty planety X które znalazłem Język :
5h 53min. 27s, -6st. 10' 57"

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 09:18:50 wysłane przez polo » Zapisane
Hutier
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 03, 2009, 14:39:12 »

Witam państwa!Dawno nie pisałem,ale to z tego względu,że nie miałem o czym.
Tom1ek wspominałeś,że wiesz coś o tej czarnej powierzchni na google sky.I co,jakoś ucichłeś jak masz jakieś informacje to wrzucaj.I jeszcze jedno co powiedział ci ten programista,co wiesz?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 05, 2009, 19:18:18 »

Witam państwa!Dawno nie pisałem,ale to z tego względu,że nie miałem o czym.
Tom1ek wspominałeś,że wiesz coś o tej czarnej powierzchni na google sky.I co,jakoś ucichłeś jak masz jakieś informacje to wrzucaj.I jeszcze jedno co powiedział ci ten programista,co wiesz?

przecież już o tym pisałem, daaaawno temu

edycja:
tu pisałem:
http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-inne-o-projekcie,4/nasa-w-google-sky-ocenzurowalo-mape-nieba-aby-ukryc-nibiru,1644-100.html

ale jak teraz patrzę, to faktycznie miałem napisać coś więcej o tym programiście i... zająłem się tworzeniem nowego forum - sprawa wyleciała mi z głowy

napiszę w skrócie tak:
- program działa poprawnie i nie wiadomo dlaczego jest tam czarna przestrzeń
- programista Google nie widzi w kodzie programu błędów odnośnie wyświetlania tego obszaru nieba, nie ma tam też żadnych instrukcji w kodzie do celowego ukrywania tego obszaru.
Mało tego -> U NIEGO WSZYSTKO WYŚWIETLA OK:

to screen z wersji 4.7 alpha [rev 003] z nieoficjalnego releasu, do pobrania tylko dla zarejestrowanych członków zespołu Google - programistów i developerów Google. Ta wersja programu jest dodatkowo zabezpieczona unikalnym developerskim loginem i haslem.

Sprawa wygląda tak, że po przetestowaniu przez nich programu, stwierdzają że "wszystko gra" i nowa wersja Google Sky jest wypuszczana na zewnątrz do wszystkich.

Tyle, że w tej wersji udostępnionej publicznie właśnie w tym miejscu na niebie już nic nie wyświetla.

Jakieś pomysły, dlaczego?  Zły Zły Afro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 19:33:26 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Hutier
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 09, 2009, 11:29:30 »

Fakt
Nie znam się na kosmologii,ale w miejscu tego czarnego screnu prawie nic się nie zmieniło.Ponadto nie wydaje mi się,żeby w kosmosie mogły by być takie czarne miejsce bez gwiazd.Wydaje mi się,że przy tym zdjęciu też ktoś majstrował.A wy jak myślicie?
Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 14, 2009, 02:18:00 »

Fakt
Nie znam się na kosmologii,ale w miejscu tego czarnego screnu prawie nic się nie zmieniło.Ponadto nie wydaje mi się,żeby w kosmosie mogły by być takie czarne miejsce bez gwiazd.Wydaje mi się,że przy tym zdjęciu też ktoś majstrował.A wy jak myślicie?


Powiem  Ci że mnie troszkę zaciekawiłeś i postanowiłem sprawdzić  czy przy tym zdjęciu było coś majstrowane. Siedzę troszkę w grafice i uważam że potrafię już rozpoznać "użycie" niektórych narzędzi z programów graficznych.
Muszę stwierdzić że przy tej zrzucie z ekranu którą tom1ek umieścił było coś kombinowane!!! Mam 90% pewności że ten obszar jest fałszywy! W Photohopie jest takie narzędzie  jak stempel którym można bardzo ładnie skopiować dany fragment obszaru! Zazwyczaj gdy się go używa kopiuje się miejsca najbliższe  obszarowi który chcemy zamazać (zazwyczaj ze względu na podobieństwo odcienia, ale przede wszystkim dla tego ze jest to wygodne i można "kopie" szybko i łatwo "wpasować")
We fragmencie  który rzekomo jest "ok" w wersji alpha 4.7 widać użycie  stempla! postaram się wam to udowodnić zaznaczę fragmenty obrazu które są niemal identyczne i mogą stanowić  bazę dalszego powielania fragmentu. Co więcej pokaże wam ze  w  wersji dla "pospólstwa" fragment powtarzający się a raczej jego baza jest doskonale widoczna  przy samej krawędzi  "uciętego obrazu". Jestem niemal pewien że część tego obrazu została najzwyczajniej spreparowana:


(Ten prostokąt jest to pole, które w zwyczajnych googlach jest wycięte, kolorowe zakreślenia to identyczne grupy punktów-kopie)
Te podobieństwa znalazłem w 5 minut! Jestem pewien że jeśli się dłużej przyjrzeć takich podobieństw znajdziecie jeszcze więcej.
Dla lepszego efektu proponuję ściągnąć sobie tą fotkę na komputer by móc ją swobodnie powiększać. Wierzę że to nie są poprostu naturalnie ułożone gwiazdy gdyż takie skupisko jednakowych układów punktów zaraz koło siebie jest nieprawdopodobne.
Wydaję mi się ze google faktycznie próbuje coś ukryć, skoro stosują już nawet fotomontaże których zwykłe nie wprawione oko nie wypatrzy!
Czekam na wasze opinie! Pozdr. Szok Coś Duży uśmiech

EDIT:
Znalazłem na focie kolejny skopiowany obszar. Jak narazie największy (zaznaczony na niebiesko). Teraz już jestem całkowicie pewien że ten kawałek obrazu to zwykły fotomontaż.

EDIT2:
I kolejne 2 obszary dodane.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 10:08:27 wysłane przez BoGu$ » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 14, 2009, 06:37:46 »

dobra robota Uśmiech a co powiesz na temat tej szarej mgły łatwo takie coś przerobić (bo sie nei znam Język )
Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 14, 2009, 10:05:35 »

dobra robota Uśmiech a co powiesz na temat tej szarej mgły łatwo takie coś przerobić (bo sie nei znam Język )

Wystarczy wykorzystać chmury różnicowe z Photoshopa  i odpowiednio je zmodyfikować.
Dodałem taką przykładową chmurkę  po prawej stronie od brakującego obszaru, sam zobacz.  Zrobiona w minutę więc lekko niedopracowana ale jakby się bardziej postarać to byłaby identyczna.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 10:34:34 wysłane przez BoGu$ » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 14, 2009, 14:44:48 »

~BoGu$ nieźle, ja już teraz praktycznie nie widzę różnicy
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
muszin
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 14, 2009, 15:03:52 »

Hmm ok dzięki za wytłumaczenie Uśmiech
Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 14, 2009, 15:31:43 »

Z tego wszystkiego wynika jedno. Google próbuje coś zatuszować.  Gadanie że to ze jest "błąd" to nie ich wina jest kłamstwem. Jest to celowy zabieg. Widać że z początku ten fragment w wersji alpha  był wycięty a na jego miejsca wstawione  przerobione zdjęcie. Google zapewne doszło do wniosku że wypuszczenie programu z taką "przeróbka" jest zbyt ryzykowne, i że ktoś może to odkryć więc w oficjalnej wersji całkowicie osunęli ten obszar.

Tak więc Panie i Panowie nasuwa się pytanie co rzeczywiście powinno znajdować się w tym miejscu? Co wymagało tak skrzętnych zabiegów retuszowania by tylko nie wyjść na światło dzienne?  Buzia na kłódkę Szok Zły
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 14, 2009, 18:31:50 »

Z tego wszystkiego wynika jedno. Google próbuje coś zatuszować.  Gadanie że to ze jest "błąd" to nie ich wina jest kłamstwem. Jest to celowy zabieg. Widać że z początku ten fragment w wersji alpha  był wycięty a na jego miejsca wstawione  przerobione zdjęcie. Google zapewne doszło do wniosku że wypuszczenie programu z taką "przeróbka" jest zbyt ryzykowne, i że ktoś może to odkryć więc w oficjalnej wersji całkowicie osunęli ten obszar.

Tak więc Panie i Panowie nasuwa się pytanie co rzeczywiście powinno znajdować się w tym miejscu? Co wymagało tak skrzętnych zabiegów retuszowania by tylko nie wyjść na światło dzienne?  Buzia na kłódkę Szok Zły

to mógł być zwykły żart z ich strony, ale wątpię w to - zwłaszcza po tym liście norweskiego polityka o Nibiru (ale nie tylko)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 18:32:29 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 26, 2009, 21:51:38 »

Henry Deacon mówił coś o walce z przeludnieniem. Mam silne przeczucie, że grożąca nam pandemia "świńskiej grypy" to jeden z etapów tej "walki". Wraz z nadchodzącym sezonem wakacyjnym i zwiększoną liczbą przelotów ludzi do różnych zakątków świata, to świństwo (nomen omen) może się rozprzestrzenić wręcz błyskawicznie. Jestem pełen obaw. U nas już też powstaje sztab antykryzysowy w tej sprawie.
Życzę więc wszystkim (i sobie) dużo zdrowia...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2009, 21:52:32 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 28, 2009, 15:55:15 »

Henry Deacon mówił coś o walce z przeludnieniem. Mam silne przeczucie, że grożąca nam pandemia "świńskiej grypy" to jeden z etapów tej "walki". Wraz z nadchodzącym sezonem wakacyjnym i zwiększoną liczbą przelotów ludzi do różnych zakątków świata, to świństwo (nomen omen) może się rozprzestrzenić wręcz błyskawicznie. Jestem pełen obaw. U nas już też powstaje sztab antykryzysowy w tej sprawie.
Życzę więc wszystkim (i sobie) dużo zdrowia...

Tak,tak mówił coś takiego ,ale myślę że będzie to dotyczyło zapewne miejsc gdzie jest duży przyrost naturalny tj.Chiny,Japonia(saarsem chcieli wykończyć),Indie ( ptasia grypa) natomiast U.S.A. narkotykami przewożonymi w pojemnikach w których powinny być rakiety.Chociaż i tak mają lepsze do tego zabawki np. słynne Promienie śmierci Tesli,czy gaz VX itd. ( najgorszy ze wszystkich)
Co do świńskiej grypy to jestem na 100% pewny,że chcą sprawić aby przez ta zaistniałą sytuację pozbyć się tych szczepionek na grypę ,których nie mogli pozbyć się w styczniu.A z tego co wiadomo wzięcia ogromnego nie miały.

Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragoria sherwood aespada archlike babor