Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 20:40:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2012 w onecie i DDTVN  (Przeczytany 6827 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jason
Gość
« : Kwiecień 01, 2009, 20:21:28 »

Cytuj
Ziemia zmienia bieguny, czeka nas apokalipsa!
Onet.pl i Radio ZET dowiedziały się, że zmiana biegunów magnetycznych Ziemi nastąpi o wiele wcześniej, niż sądzili dotychczas naukowcy. Geofizycy nie mają wątpliwości: proces przebiegunowania naszej planety już się rozpoczął. Kiedy się zakończy? Na pewno przed 21 grudnia 2012 r., czyli datą wyznaczającą w kalendarzu Majów koniec znanego nam świata.

http://wiadomosci.onet.pl/1944521,135,item.html

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,17854,news,1,1,zbliza_sie_koniec_swiata,aktualnosci_detal.html
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 01, 2009, 20:31:04 »

1 kwietnia  Duży uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 01, 2009, 20:35:07 »

ochlodzenie w pasie równikowym widac z raportu za 2008 rok, umieszczony gdzies w postach w temacie pogody, czyzby juz zaczeli podawac oficjalnie o zmianach?? az nie wierze

Edit : jezeli to zart, to strasznie mocny. W szczególności w czasach kiedy to wszystko ejest napiete, a i bardzo glosno o tym.
To jednak nie koniec. Niespodzianki będą na nas czekać w domach. – Nie jest wykluczone, że woda w toalecie zmieni kierunek. Zamiast kręcić się z lewa w prawo, będzie się kręcić z prawa w lewo – uważa prof. Suszczewski. to juz lekka przesada Uśmiech ruch wirowy wody nie jest zależne od biegumow magnetycznych a od ruchu  wirowego globu, który skoro o tym nie pisza, pozostanie niezmienny Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 20:58:24 wysłane przez Blad » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 01, 2009, 20:36:16 »

Czy 1 kwiecień, to przypadkiem nie "prymaaprilis"? Duży uśmiech

Choć to moze być zbiegiem okoliczności, ze akurat dziś poruszyli ten temat. Tym bardziej, ze była to niejako kontynuacja wcześniejszych tego typu watków.


A, i jeszcze w "RadioZ" było o tym.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 01, 2009, 20:53:21 »

jeden z komentarzy na TVN:
Cytuj
Może śmiałabym się z TVN-em, ale gdy wipisałm ten ich termin w googlach, zdębiałam, mnóstwo na ten temat, rzeczy potwierdzających to, są jednym słowem ludzie którzy w to wierzą (chyba) zdziwiło mnie czego nikt o tym tak naprawdę nie mówi, no ale.. cały dzień krąży mi to w głowie, aż w końcu przypomniełam sobie, że zapowiedź czegoś o końcu świata w dzień dobry tvn  puszczali już w zeszłym tygodniu, a tu śmieszny opis że dziś rano radio zet i tvn zdobyły informacje, no jaja sobie po porstu zrobili (...)

jak widać przynajmniej ci co nic o tym dotychczas nie słyszeli - teraz dzięki TVN mogą się dowiedzieć

A rząd nic im nie zrobi - mogą dziś pisać o przebiegunowaniu bez obawy i to z podaniem najdrobniejszych szczegółów i wiarygodnych dowodów. Zawsze będą mogli im się wytłumaczyć, że to był tylko primaaprilisowy żart.  Mrugnięcie

Powiem tyle - TVN zrobiła dziś kawał dobrej roboty. Uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Bober
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 01, 2009, 20:57:29 »

No chciałam wrzucić odpowiedź Onetu na ów żart ale nie moge znaleźć ,sprostowanie pojawiło się po 12 tej .
W każdym razie napisali że nic takiego się nie stanie.... Mnie rozbroiła woda w toalecie kręcąca się w przeciwną stronę Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 01, 2009, 21:02:30 »

http://wiadomosci.onet.pl/1944894,135,item.html
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 01, 2009, 21:04:30 »

Dzięki -Blad  Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 01, 2009, 21:32:04 »

Podali to w formie primaaprylisowej, by mieć wykręt gdyby ktoś na nich powsiadł. Jednak zaczeli tę serię.
Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 01, 2009, 21:46:59 »

warto tez dodac, ze temat 2012 roku poruszony zostal w DDTVN juz drugi raz w przeciągu zaledwie 8 dni.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 01, 2009, 21:49:12 »

Właśnie o tym piszę.
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 01, 2009, 21:53:38 »

Ale do "żartu " trzeba sie jakoś przygotowac więc może zrobili to jako podpuchę a uderzyli dziś Uśmiech 012 nie jest nowym tematem i wiadome bylo (z ich strony) że wielu da się nabrać ..... przygotowali grunt i bum  Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 02, 2009, 10:42:01 »

Nie wiem czy ktoś zauważył to co mi od razu przyszło na myśl. Żyjemy w dosyć absurdalnym świecie, coraz mniej rzeczy jest w stanie nas zadziwić, bzdury coraz mocniej mieszają się z rzeczywistością i zaciera się granica. Czy nie zastanawiliście się które z podawanych wczoraj informacji były zgrywą, a które rzeczywiste? Nie było to wcale takie oczywiste... niestety
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 03, 2009, 16:07:04 »

A dzisiaj za swój żart przepraszali, bo okazało się, że słuchacze piszą do nich w reakcji na tę informację o swoim przerażeniu taką informacją." Autorytet naukowy", który również brał udział w informowaniu o tym, co ma się stać w 2012 był ponoć ostatecznym argumentem dla ludzi, że tak się stanie...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 05, 2009, 19:42:27 »

A dzisiaj za swój żart przepraszali, bo okazało się, że słuchacze piszą do nich w reakcji na tę informację o swoim przerażeniu taką informacją." Autorytet naukowy", który również brał udział w informowaniu o tym, co ma się stać w 2012 był ponoć ostatecznym argumentem dla ludzi, że tak się stanie...

to takie próby - jak by zareagowali ludzie, gdyby im o tym powiedziano
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 05, 2009, 20:04:49 »

A 1 kwietnia jest do tego idealną okazją.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 09, 2009, 15:34:19 »

haha, a jak teraz patrzę na statystyki mojej strony internetowej (http://rok2012.w.interia.pl/), to 1 kwietnia miałem 2x więcej wejść, niż zwykle! Duży uśmiech

podziękowania dla ekipy TVN Mrugnięcie
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Bober
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 09, 2009, 16:03:55 »

Tomcio Ty chwalipiętko  Język Niewątpliwie zrobili psikusa który innym zaowocował (np.w statach )  Mrugnięcie
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 17, 2009, 14:40:09 »

koniec swiata w onecie:
http://www.onet.tv/miedzy-sklepami-odc-53,4313681,3,klip.html#
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #19 : Maj 17, 2009, 19:20:01 »

Moim zdaniem po prostu żart i tyle. I raczej jest naśmiewaniem się z całych mas ludzi, którzy wierzą w 2012-roczny "The End". I zapewne śmieją się jeszcze bardziej, gdy widzą, jaka się od razu teoria spiskowa robi z tego Chichot
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kalinowatyper film zabojcy mexicas world-of-pandas