Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 16:52:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe rangi na forum  (Przeczytany 5481 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Kwiecień 02, 2009, 20:34:52 »

daje w załączniku razem z min. ilością wiadomości i aktualną ilością członków - do obejrzenia dla zainteresowanych

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 20:35:51 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2009, 22:32:18 »

Fajne mi się podobają.  Uśmiech

Pozdro
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 03, 2009, 00:24:53 »

Ale moze nie maszyna do pisania ( bo to takie techniczne), moze mogl by byc ; natchniony pisarz ?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 03, 2009, 08:45:43 »

Cytat: Kiara
Nie wiedzialam iz mozna takie rangi wylaczyc, dowiedzialam sie teraz, beda wylaczone ( nie znam sie na tym , jak znajde kogos kto to zrobi stanie sie), niebawem.
Zarzuciłem Ci hipokryzję w związku z krytykowaniem rang na tym forum przy jednoczesnym wprowadzeniu je na swoim:

Kiaro, nie wierzę w Twoją uczciwość/prawdziwość w temacie rang. Wyjaśnię dlaczego - gdyby rzeczywiście przeszkadzały Ci na Waszym forum rangi, no chociaż w części w jakiej piętnowałaś to na tym forum - zwróciłabyś na to uwagę 718 i poprosiła aby coś z tym zrobił i byłoby po temacie. Fakt, że rangi nie zniknęły na Waszym forum nawet po tym jak tutaj zostało powiedziane i wyjaśnione, że to technicznie możliwe utwierdza mnie w tym przekonaniu.

Nadal utrzymujący się stan udowadnia Twoją dwulicowość. Oczywiście to Wasze forum i możecie sobie robić na nim co chcecie, ale mniej obłudy, mniej obłudy. To tyle ode mnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 08:54:00 wysłane przez arteq » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 03, 2009, 08:46:33 »

Ale moze nie maszyna do pisania ( bo to takie techniczne), moze mogl by byc ; natchniony pisarz ?

Kiara Uśmiech Uśmiech

eee, chyba nie - bo nie zawsze taki ktoś, kto ma dużo postów będzie "natchnionym" Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 08:47:03 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2009, 10:30:41 »

Ale moze nie maszyna do pisania ( bo to takie techniczne), moze mogl by byc ; natchniony pisarz ?

Kiara Uśmiech Uśmiech

eee, chyba nie - bo nie zawsze taki ktoś, kto ma dużo postów będzie "natchnionym" Język

No to moze byc sam pisarz, ale nie jakas maszyna. Maszyna to cos co pisze automatycznie i bezmyslnie, ja mysle ze wiekszosc tak nie pisze.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Niestety na tym typie forum jak mam nie moge nic zmieniac, nie jest to mozliwe . Tak wiec nie moge rowniez wycofac tych rang.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 10:34:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 05, 2009, 19:09:25 »

No to moze byc sam pisarz, ale nie jakas maszyna. Maszyna to cos co pisze automatycznie i bezmyslnie, ja mysle ze wiekszosc tak nie pisze.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Niestety na tym typie forum jak mam nie moge nic zmieniac, nie jest to mozliwe . Tak wiec nie moge rowniez wycofac tych rang.

"pisarz" już jest przy przedostatniej randze, bo "skryba" jest tym samym

co do rang, to możesz je edytować jak chcesz, na twoim forum jest napisane, że masz forum oparte na "SMF 1.1.8" - czyli dokładnie jak nasze. Jeśli ty nie możesz edytować rang, to napisz do admina (Arcykapłan), on może.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 05, 2009, 19:44:49 »

I to by było na tyle w temacie Kiary "chcę ale nie mogę".
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie naszemaluchy brygadaszarika panzerdivisiontiger julandia