Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 14:22:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WATYKANSKA MAGIA ?  (Przeczytany 83521 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Kwiecień 02, 2009, 22:42:32 »

Sekrety Watykanu kryja wiedze magiczna.
Warto poznac chociaz malenka czaseteczke tego o czym nie mamy pojecia. A mowi sie nam rzeczy zupelnie inne, absolutnie nie majace zwiazku z tym co ukrywa Watykan.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.thehiddenrecords.com/vatican_solution.htm&ei=Ji_VSe6EB4-OjAe885T9Dg&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.thehiddenrecords.com/vatican_solution.htm%26hl%3Dpl%26lr
%3D%26sa%3DG

Jak bardzo polaczony jest Watykan z Orionem,i naszym opiekunem Ziemi Samuelem -Enki? Gdzie plynie energia pobierana od ludzi? I co znacza te wszystkie symbole?
Czy jest ktos , kto moze odpowiedziec na te pytania?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 22:44:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2009, 22:54:03 »

Pozwolę sobie nieśmiało zgadnąć - czyżbyś to Ty Kiaro miała ochotę odpowiedzieć na te pytania. Jak rozumiem oczywiście jak zwykle bezstronnie, jasno i przejrzyście. Chętnie posłucham.  Duży uśmiech
Zapisane
Neo Killuminati
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 03, 2009, 21:14:22 »

Heh , ja sie nie ośmiele odpowiedzieć na tep ytania z braku wiedzy ale fajnie byłoby gdyby ktoś spróbował , ciekawy temat z tą energią i Orionem , swoją drogą zawsze zastanawiał mnie Jan Paweł 2gi przecież musiał posiadać ogromną wiedze z tym związaną i jak On to przełożył na swoją misje .
Moze spróbujesz Kiaro odpowiedzieć na tee pytania , chętnie posłucham rónież Uśmiech
pozdro
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 03, 2009, 21:35:36 »

http://www.keyofsolomon.net/ i http://www.thehiddenrecords.com/

powyższy temat podrzuciłem Kiarze ja Uśmiech przeczytałem OBIE strony, a czy znam angielski dobrze? tłumaczę okultystyczne publikacje z angielskiego na polski i je wydaje po polsku w swoim tajemnicznym podziemnym wydanictwie...

< http://www.thehiddenrecords.com/vatican_secret.htm >
< http://www.thehiddenrecords.com/vatican_solution.htm >
< http://www.thehiddenrecords.com/vatican_page3.htm >


P.S. nie używam translatora - więcej miesza niż tłumaczy!

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 21:44:11 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 03, 2009, 21:58:47 »

Przedstawione w linku zarysy i owszem można skojarzyć z kluczem. Natomaist opisywanie kształtów na gwiazdach z pasa oriona - to śmieszne, wszak tworzą linię prostą. Na tych gwiazdach możesz opisać wszystko co chcesz, poczynając od butelki wódki, poprzez dowolną trasę a kończąc na wahadłowcu.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2009, 22:06:34 »

czekamy zatem na inne komentarze - te trzy linki u góry to całośc części watykańskiej odkrycia tamtego pana - łączy się z tym co Kiara wie już od dawna - wiemy gdzie idzie ENERGIA WIERNYCH oraz CZYM JEST KLUCZ ŚW. PIOTRA I CO OTWIERA Uśmiech

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 03, 2009, 22:15:02 »

Ja mysle ze nadeszla pora na samodzielne myslenie i wyciaganie wnioskow. Oj wielka pora.
Ja nie musze byc "dzieckiem do bicia" dla nikogo. Juz wielokrotnie wypominano mi ze sie wpycham ze swoja wiedza wbrew woli innych.
Zatem, ja wiem, ty wiesz. To po co o tym dyskutowac? Informacja zostala podana, kazdy niech korzysta ze swojej bazy wiedzy i wyciaga samodzielne wnioski.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 11:24:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
Neo Killuminati
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 03, 2009, 23:14:24 »

uuuu widze obozy a raczej namioty Duży uśmiech rozstawione .. a tak przecież mądre forum więc po co , co to za cechy charakteru sie tu objawiaja .. hm Mrugnięcie Sekrety Watykanu ......
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 04, 2009, 00:25:31 »

uuuu widze obozy a raczej namioty Duży uśmiech rozstawione .. a tak przecież mądre forum więc po co , co to za cechy charakteru sie tu objawiaja .. hm Mrugnięcie Sekrety Watykanu ......

Co Ty wymyslasz? jakie namioty? Pora na myslenie, jest informacja, pora na refleksje. Nic wiecej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 00:26:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 04, 2009, 03:08:40 »

przetłumaczę tamte teksty za jakiś czas i umieszczę online (za zgodą autora rzecz jasna!)

718'
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 04, 2009, 06:05:21 »

no to czekamy:)
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 04, 2009, 06:41:15 »

orionidzi wskazuja na plejadan, a plejadanie na oriona Uśmiech
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 04, 2009, 07:55:26 »

ska są plejadanie ? Chichot bo się za bardzo na tym nie znam ... Więc tak bardizej rozwinę moje pytanie rzekomo światem rządzą gady czyli annunaki czyli orioni tak? jeżeli źle napisałem proszę o korketę
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 04, 2009, 10:49:31 »

Muszin, nie przejumuj się, mało kto się w tym nie gubi. Jak poczytasz sesje to sam samcio z Lucynką mają z tym problemy kto jest za a kto przeciw - i sami zmieniają obozy.
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 04, 2009, 17:07:09 »

ale wiesz artequ czytam tyle tego o tych kosmitach itd ale tylko tutaj uzywamy oficjalnych nazw wiem tyle że kasjopejanie ostrzegaja nas przed orionami ale nie wiem czy orioni to annunaki, a ci z kolei nas stworzyli xD
Zapisane
Neo Killuminati
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 04, 2009, 19:04:18 »

A wiesz dlaczego pewnie jest tak pomieszane ? I Oni nie są określeni jednorazowo ?

Pewnie dlatego że te Plejady czy pas Oriona mają miliony lat świetlnych szerokości hehehe Duży uśmiech;D
Na samej Ziemi zastanów sie czy ktoś z plejad by mógł określić czy Ci ludzie śa dobrzy ? CZy nie ? Duży uśmiech

A moze teraz na jakims świadomościowo - myślowym forum sie zastanawiają czy Ci Ziemianie są dobrzy ? czy nie ? Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 04, 2009, 19:17:32 »

To może tak:
gdzie płynie energia?

według tego obrazka byliśmy/jesteśmy połączeni z Syriuszem, Orionem, Alpha Draco i czymśtam jeszcze...
Draco - miłościwie nam królujący od tysięcy lat, aczkolwiek dość nieliczni,prawilne gady
Orion - człekopodobni z gadzimi genami - Annunaki główni przedstawiciele (niektórzy skrzyżowani z Syriuszem, matka Enkiego była z Syriusza), w większości popaprańcy nie wiedzący co to miłość i kombinujący ostro ze złotem które przedłuża ich życie w nieskończoność, ale zdarzają się bardziej ludzkie frakcje. Wszyscy mamy ich geny, alleluja!
Syriusz - rozwinięte humanoidy lub czasem pra-przodkowie delfinów i wielorybów, jeśli już mieszają to w tą lepszą dla nas stronę...
A powiązanie Watykanu ze wszystkim?
Mało budujące, frakcja syntetyków z Draco i Oriona, naprawdę ciężki klimat, bardzo podobny do "Enkiego" przemawiającego przez Panią Lucynę. Uważać na kościoły i dużo przebywać na słońcu.
Pozdrawiam wszystkich
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 04, 2009, 19:39:08 »

Dzięki radosław Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 04, 2009, 19:47:43 »

Moja energia nigdzie nie płynie gdy tego nie chcę...
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 04, 2009, 19:54:09 »

A kiedy się ostatnio wkurzyłeś?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 04, 2009, 20:05:54 »

Moja energia nigdzie nie płynie gdy tego nie chcę...

Przestanie plynac gdy zakonczysz zycie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 20:06:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 04, 2009, 20:32:02 »

Moja energia nigdzie nie płynie gdy tego nie chcę...

Wiesz, teoretycznie można zrobić tak, by nie płynęła, gdy się tego nie chce, aczkolwiek uważam, że byłoby to niebotycznie trudne, potrzebowałbyś niesamowitej samokontroli. Wystarczą najlżejsze emocje, myśli, intencje - i już energia płynie. Wprawdzie to, że miałaby płynąć do Oriona, Plejad, czy w inne tego typu miejsca włożyłbym między bajki, ale że płynie, to akurat jest fakt.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 04, 2009, 21:35:05 »

Moja energia nigdzie nie płynie gdy tego nie chcę...

myślę, że urzeczywistniony (oświecony) nauczyciel buddyjski BYŁ BY W STANIE to zrobić - sprawić by energia płynęła i nie płynęła na życzenie - to już są przymioty boskości i raczej za życia fizycznego nie da się tego osiągnąć, o i Chrystus by mógł to zrobić na życzenie też - widzisz się Mora w TYM gronie?

Uśmiech
Zapisane
Neo Killuminati
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 04, 2009, 22:50:26 »

Draco - miłościwie nam królujący od tysięcy lat, aczkolwiek dość nieliczni,prawilne gady
Orion - człekopodobni z gadzimi genami - Annunaki główni przedstawiciele (niektórzy skrzyżowani z Syriuszem, matka Enkiego była z Syriusza), w większości popaprańcy nie wiedzący co to miłość i kombinujący ostro ze złotem które przedłuża ich życie w nieskończoność, ale zdarzają się bardziej ludzkie frakcje. Wszyscy mamy ich geny, alleluja!
Syriusz - rozwinięte humanoidy lub czasem pra-przodkowie delfinów i wielorybów, jeśli już mieszają to w tą lepszą dla nas stronę...
Mało budujące, frakcja syntetyków z Draco i Oriona, naprawdę ciężki klimat, bardzo podobny do "Enkiego" przemawiającego przez Panią Lucynę. Uważać na kościoły i dużo przebywać na słońcu.
Pozdrawiam wszystkich


W takim razie mó♥głbyś powiedziec co myślisz oty m :
1. z kim kontaktuje sie z tych istot które podałeś pani Barbara MArciniak , kto skontaktował sie z panem Georgem Greenem .. nie wiem czy czytałęś jego ksiązke lub słuchałeś audycje... jak nie to polecam :
http://www.youtube.com/watch?v=xwJh-SjvyPg

2. Więc powstaje pytanie którzy to kierują siee miłością ? Którzy nas 'kochają' w normalny sposób w myśł zasady jedności ?
Bo z tego co podałeś mało jest tych którzy doszli wysokiego poziomu rozwoju duchowego ....

3. I najważniejsze skąd informacje osłońcu ? I co z tym jest związane ?

Ps , z tym kosciołem wiemy ... to jest raczej forum satanistyczne jesli patrzec z perspektyw kosciola Duży uśmiech wiec spoko Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 22:54:24 wysłane przez Neo Killuminati » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 05, 2009, 18:47:45 »

Temat diabolicznie ciekawy, ale zaczyna zbaczać z toru. Tematy Plejadjan i innych cywilizacji juz istnieją więc polecam klikanie o tym we wspomnianych.
To samo tyczy słońca.
Pozdrowionka od "stróża porządku". Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

quiero vfirma gl-life archlike babor