Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:29:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Egipski akumulator  (Przeczytany 39494 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
t0m3k12
Gość
« : Październik 01, 2008, 18:54:34 »

Kiedy w 1949 roku czeski inżynier Karel Drbal postawił przed Komisją Kwalifikacyjną Biura Patentowego w Pradze małą kartonową piramidkę, będącą pomniejszoną kopią Wielkiej Piramidy Cheopsa, zaskoczeni profesorowie powitali jego "wynalazek" drwiącymi uśmiechami. Nie mogli uwierzyć, by wykonana z białego kartonu piramida mogła stanowić niezawodne urządzenie do ostrzenia żyletek i brzytew. A jednak...

EGIPSKI AKUMULATOR

Wkrótce okazało się, że energia piramidy nie tylko potrafi ostrzyć i tępić żyletki. Posiada też właściwości mumifikacyjne i lecznicze. Umieszczone w piramidzie produkty żywnościowe nie ulegają procesom gnilnym, a ich właściwości odżywcze wyraźnie się poprawiają. Energia skupiona w piramidzie potrafi też skutecznie leczyć przebywających w niej ludzi. Doskonale uśmierza bóle reumatyczne, bóle głowy i wszelkie bóle migrenowe. Może wzmacniać organizm, zwiększać witalność, odmładzać, przyspieszać gojenie ran, oparzeń i stłuczeń. Może wreszcie zapewniać zdrowy sen i doskonale uspokajać.
W Polsce od lat badaniem właściwości energetycznych piramid i ich budową zajmuje się dwóch wybitnych piramidologów: Czesław Galewski i Ryszard Chęciński. Wyniki ich badań zachęciły wielu lekarzy medycyny konwencjonalnej do zastosowania piramid w leczeniu rehabilitacyjnym. Już dziś stosuje je z powodzeniem Łódzka Akademia Medyczna i sanatorium w Świnoujściu. Jak skuteczna potrafi być energia piramid w leczeniu różnych schorzeń, świadczą przypadki odnotowane w Sanatorium Ośrodka Górniczego w Świnoujściu:
Kazimierz P. lat 55, po wylewie, jakiego doznał 20 lat temu. W czasie wykonywania punkcji lędźwiowej uszkodzono mu nerw kulszowy. Od tego czasu miał bóle lewej nogi oraz częściową utratę czucia. Po dziesięciu trzydziestominutowych seansach pod piramidą odzyskał całkowite czucie w chorej nodze.
Kobieta lat 50 z zanikiem mięśni, poruszająca się tylko przy pomocy drugiej osoby. Po 12-dniowej kuracji zaczęła poruszać się sprawniej, chodziła powoli, ale samodzielnie.
Jadwiga K. - otyła kuracjuszka o wadze 120 kilogramów. Po 16-dniowej kuracji (raz dziennie po 30 minut) utraciła 20 kg.
Takich przypadków w ciągu kilkuletniej działalności sanatorium odnotowano dziesiątki. Ale uwaga!
Energia piramid, jak każdy lek, źle zastosowana, może być szkodliwa.
 Udowodnił to nauczyciel akademicki z Monachium, prof. Joachim Eichmeier. Wzorem czeskiego inżyniera Drbala umieścił on pod modelem piramidy żyletkę i... po kilku dniach okazało się, że jej ostrze zostało stępione.
Przyczyną tego zjawiska było złe zorientowanie piramidy względem osi magnetycznej Ziemi. Toteż - o czym ciągle przypomina Czesław Galewski - warto przed doświadczeniami z piramidą zasięgnąć opinii specjalisty. Łatwo bowiem potężną tajemniczą energię zmienić w kolejną klątwę faraonów.

Źródło:

http://www.gwiazdy.com.pl/22_98/23.htm
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 18:55:14 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 01, 2008, 20:20:54 »

Spotkałem się kiedyś z potwierdzeniem niewłaściwego usytuowania piramidy i tego następstwami. Jakiś kochający mąż wybudował swojej żonie taką budowlę, lecz nie uwzględnił tego jak powinna być ona zoriętowana. Skutkim tego był paraliż owej pani. Podobno tak jak piramida odpowiednio ustawiona generuje pozytywne energie , tak niewłaściwie ukierunkowana i na domiar złego jeszcze nie daj panie na ciekach, może narobić niezłego bigosu. Czyli, tak jak we wszystkim, tak i w tym należy zachować rozsądek.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 01, 2008, 20:24:08 »

Czy to ma cos wspólnego z piramidami Yantra (tzw wcześniej horusa)

http://www.yantra.pl/piramidy/modele.html
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 01, 2008, 23:14:10 »

Ho ho ho ale ciekawe rzeczy piszecie !!! Sprawę z ostrzeniem żyletek znam,było o tej piramidce do ostrzenia głośno w latach 80-tych. Nie wiedziałam natomiast o tym że mogą oddziaływać negatywnie na organizm.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 02, 2008, 11:08:03 »

słyszałem coś o tym, dobrze że to zamiesciłeś
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 02, 2008, 13:33:48 »

Też o tym słyszałem bardzo ciekawe
Ciekawe jak bym się czuł gdybym 24h sobie posiedział w piramidzie w Gizie  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 13:34:18 wysłane przez Mora » Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 02, 2008, 16:07:14 »

Też o tym słyszałem bardzo ciekawe
Ciekawe jak bym się czuł gdybym 24h sobie posiedział w piramidzie w Gizie  Duży uśmiech

Zapewne mógłbyś przenieś tą piramide;] hihihihihi...
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 03, 2008, 20:44:51 »

Energia Piramid może leczyć z różnych chorób ale może
działać szkodliwie.
Poniżej opis składanej piramidy oraz jej radiestezyjne oddziaływanie.
Niebezpieczna jest tzw.zieleń ujemna,szkodliwa dla człowieka i wszelkiej
żywej tkanki,promieniują nią np.komórki nowotworowe i większośc
cieków wodnych.
http://www.naturterapia.blink.pl/piramidy1.htm
http://atszapstan.republika.pl/szesc.html


« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2008, 20:55:08 wysłane przez janusz » Zapisane
Seroslav
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 03, 2008, 22:07:10 »

Słyszałem kiedyś, że woda trzymana w piramidzie potrafi "gotować się" będąc w normalnej temperaturze pokojowej. Po prostu wygląda jakby wrzała.

Do tego, z tego co czytałem, kiedyś grupka osób spędziła noc w piramidzie Cheopsa i sięgnęła ich tzw. "klątwa faraona" i mieli takie sensacje żołądkowe jak nigdy. Wycieńczeni i wyczerpani stamtąd wyszli.

Z tego co wiem to organizm ludzki nieprzyzwyczajony, w momencie gdy dostaje wielkie dawki energii, reaguje często szokiem, wstrząsem. Może np. się dynamicznie oczyszczać Mrugnięcie jak i u nich pewnie.

Ta energia i właściwości piramid są bardzo ciekawe, przydałoby się dowiedzieć jak z nich korzystać najlepiej i jak je tworzyć najlepiej. Np. z jakiego materiału. W jakiej konfiguracji ustawiać, czy to pod jakimś kątem względem szerokości i długości geograficznej, czy jak. Poza tym, że unikać cieków wodnych. Można na pewno spróbować przetestować ułożenie na jakiejś roślince, wstawiając dwie bliźniacze roślinki, jedną pod a drugą obok piramidy. No i też pytanie czy obiekt na który oddziałują powinien być w, czy może pod piramidą Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 04, 2008, 12:50:12 »

Oglądałem swego czasu program o piramidzie wybudowanej przez Rosjan, chyba w Moskwie. Wiele ciekawostek tam o niej podawali jednak utkwiła mi w pamięci jedna. Mówili i zresztą nakręcili to również, że woda umieszczona w piramidzie, w czasie największych mrozów nie zamarza. Pokazywali to na przykładzie butelki typu "pet". Przestała chyba całą dobę i nie ruszył jej lód. Jednak aby tak pozostało nie wolno było ruszać butelki. Po poruszeniu jej, natychmiast, w oczach następowało zamarzanie.
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 07, 2008, 06:52:47 »

Sam kiedyś eksperymentalnie wykonałem piramidkę -  co ciekawe nie trzeba robić ścianek - wystarczy byłby zachowany kształt piramidy w postaci szkieletu. Owszem, żyletka się naostrzyła, bateria się podładowała Uśmiech

Zresztą.... tym właśnie jest Wielka Piramida - wielkim agregatorem energii. Słuchałem podcastów z badaczem J.P Farrelem - on twierdzi, ze Piramida Cheopsa to agregator energii kosmicznej, słonecznej, fal dźwiekowych, radiowych i wszelkich innych.... W odpowiednich rękach - piramida może później posłużyć jako swoista elektrownia - zasilająca np. pole ochronne ziemi, ale może też być śmiercionośną bronią masowej zagłady (i taki jest tytuł książki "Death Star Giza").
Obawiam się, że właśnie Samuel do takiego niecnego celu zamierza użyć piramidy...
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 07, 2008, 13:13:05 »

Kristobal, kwestie do czego słuzy Wielka piramida były juz pare razy omawiane. Czy jest akumulatorem energii czy bronią: tu odpowiedni temacik W jakim celu zbudowano Wielką Piramidę? Był jeszcze jeden ciekawy post redmuluca, odnosnie niszczącej broni niestety temet ten nie jest moim działem, wiec nie moge go przenieść i tam go wkleić.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 15, 2008, 18:05:22 »

Nie wiem czy jest wam znany program Pogromcy Mitów (z discovery chanel) - kiedyś sprawdzali mity związane z piramidą - pamiętam,że jegomość który ostrzył tam żyletki baaardzo sobie pozacinał facjatę.. i generalnie dużo obalili tam tych mitów..

może coś na youtube by sie znalazło - poszukam jakby co.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 15, 2008, 19:36:32 »

Nie wiem czy jest wam znany program Pogromcy Mitów (z discovery chanel) - kiedyś sprawdzali mity związane z piramidą - pamiętam,że jegomość który ostrzył tam żyletki baaardzo sobie pozacinał facjatę.. i generalnie dużo obalili tam tych mitów..

może coś na youtube by sie znalazło - poszukam jakby co.
ty im wierzysz?
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 15, 2008, 19:37:25 »

Nie wiem czy jest wam znany program Pogromcy Mitów (z discovery chanel) - kiedyś sprawdzali mity związane z piramidą - pamiętam,że jegomość który ostrzył tam żyletki baaardzo sobie pozacinał facjatę.. i generalnie dużo obalili tam tych mitów..

może coś na youtube by sie znalazło - poszukam jakby co.
ty im wierzysz?

a mam powód by nie wierzyć?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 15, 2008, 19:47:30 »

Nie wiem czy jest wam znany program Pogromcy Mitów (z discovery chanel) - kiedyś sprawdzali mity związane z piramidą - pamiętam,że jegomość który ostrzył tam żyletki baaardzo sobie pozacinał facjatę.. i generalnie dużo obalili tam tych mitów..

może coś na youtube by sie znalazło - poszukam jakby co.
ty im wierzysz?

a mam powód by nie wierzyć?

Noo wątpię że są oni wiarygodni(jak całe media) w tym co piszą, mówią, pokazują... zależy im tylko na kasie.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 15, 2008, 23:03:01 »

Nie wiem czy jest wam znany program Pogromcy Mitów (z discovery chanel) - kiedyś sprawdzali mity związane z piramidą - pamiętam,że jegomość który ostrzył tam żyletki baaardzo sobie pozacinał facjatę.. i generalnie dużo obalili tam tych mitów..

może coś na youtube by sie znalazło - poszukam jakby co.
ty im wierzysz?

a mam powód by nie wierzyć?

Noo wątpię że są oni wiarygodni(jak całe media) w tym co piszą, mówią, pokazują... zależy im tylko na kasie.


hmmm, na jakiej podstawie tak uważasz?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 16, 2008, 10:18:48 »

Cześć Michał,
też uważam że ich wiarygodność jest przynajmniej dyskusyjna. Jeśli próbują udowadniać coś bardziej namacalnego to jeszcze jak cię mogę, ale w sprawach z pogranicza nauki są już do luftu. Widziałem raz jak próbowali udowodnić istnienie telepati. Wzieli do próby bliźniaków i jadnemu z nich kazali dokładnie przyjzeć się jakiemuś przedmiotowi, następnie przyprowadzili drugiego i bez używania słów ten pierwszy miał, wytężając umysł przekazać swemu bratu zapamiętany obraz, po czym ten drugi miał wybrać odpowiedni.
Wybacz ale takie udowadnianie istnienia tego fenomenu jest, niestosowne.
Cały program przypomina raczej błazenadę niż uczciwe traktowanie o danych zjawiskach.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 16, 2008, 18:53:06 »

Cześć Michał,
też uważam że ich wiarygodność jest przynajmniej dyskusyjna. Jeśli próbują udowadniać coś bardziej namacalnego to jeszcze jak cię mogę, ale w sprawach z pogranicza nauki są już do luftu. Widziałem raz jak próbowali udowodnić istnienie telepati. Wzieli do próby bliźniaków i jadnemu z nich kazali dokładnie przyjzeć się jakiemuś przedmiotowi, następnie przyprowadzili drugiego i bez używania słów ten pierwszy miał, wytężając umysł przekazać swemu bratu zapamiętany obraz, po czym ten drugi miał wybrać odpowiedni.
Wybacz ale takie udowadnianie istnienia tego fenomenu jest, niestosowne.
Cały program przypomina raczej błazenadę niż uczciwe traktowanie o danych zjawiskach.


pewnie masz racje, ale trzeba brać poprawkę na to, że jest to program rozrywkowy. i amerykański - a yankesi to specyficzni ludzie  Mrugnięcie
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Październik 27, 2008, 00:04:15 »

Dużo na temat wykorzystania energi piramid można przeczytać w książce''Piramidy i ich wykorzystanie'' Leszka Mateli.
Wraz z książką czytelnik otrzymuje piramidki do złożenia.
http://www.matela.iig.pl/pl_ksiazki.php?ks=15 Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 00:06:58 wysłane przez janusz » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 27, 2008, 11:45:41 »

Witam Was, moje pierwsze wejscie i proszę, od razu trafiam na temat do którego doszłem po długim czasie poszukiwań. Jak wiecie w języku egipskim nie ma nazwy piramida. Wyraz m(e)r który ją określa, oznacza miejsce (lub narzędzie) wstąpienia. Moim zdaniem to nie piramida jest akumulatorem (chociaż promieniowanie kształtu i jej właściwości są niezaprzeczalne) może być urządzeniem które potrzebuje akumulatora. Akumulatorem takim prawdopodobnie jest Djet. O jego właściwościach eklektycznych czy elektrostatycznych mogą świadczyć rysunki znajdujące się w światyni Hathor w Denderze. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/70/Dendera_light_002.jpg
Zapisane
skryba
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 20, 2008, 09:58:03 »

o tym,że piramida jest ogromnym akumulatorem, elektrownią niesamowitej energii Ziemi pisał Slosman tłumacząc mechanizm działania tego "akumulatora" a raczej gigantycznego generatora.
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 21, 2008, 08:17:44 »

Przyszło mi na myśl pewne pytanie po przeczytaniu jednej z sesji. Jest tam mowa o elektryczności. Olivier twierdzi, że piramidy były oświetlane: cyt. "Były porozmieszczane specjalne skrzynki z energią, które emitowały światło. A ponadto Łucjo - w nocy, to tak było mówione i tak istotnie było. Wtedy budowana była Piramida. Otóż tyle światła, ile dawały statki wystarczyło, żeby oświetlić cały teren budowy Piramidy". Zastanawiam sie czy skrzynki te były również wewnątrz piramidy bo przeciez napisy są na ścianach kamieni wewnątrz gdzie jest kompletnie ciemno! Jak więc oświetlone było wnetrze?
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 08:19:36 wysłane przez kabaretka28 » Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 21, 2008, 13:18:18 »

Oczywiscie. Za dnia ludzie stawiali tylko rusztowania, a wieczorem przylatywaly robocze statki, oswietlajac przy tym caly plac budowy. Przenosily tonowe kamienie na budowle, a ludzie polewali na koniec kamienie zimna woda, to wszystko wywolywalo reakcje chemiczna, spajala jeden blok z drugim - w taki sposob mozna wytlumaczyc, dlaczego piramida stoi do dzis tak solidnie Uśmiech

Z bezuzytecznych juz rusztowan, biale bractwo doradzalo Chufu zrobic pozytek i wykorzystac na placu budowy lub w pobliskich wioskach - to tlumaczy, czemu do dzis nie znaleziono tych rusztowan.

Gdy natomiast piramida byla coraz wyzsza, ludzia ciezko bylo na barkach nosic wiadra z zimna woda, to tez wykorzystali do tej pracy osiolki Uśmiech


Kabaretka co do twojego pytania, to nie mam pojecia co to moglo byc, lecz sadze, ze jakies pochodnie, ew. specjalne urzadzenia, ktore dostawali kaplani od bialego bractwa, w tym chufu i Juno - chodzi mi tu o podobne, poreczne lasery, ktore sluzyly do obrobki kamieni. To urzadzenie bylo mniejsza wersja tego urzadzenia w statku robocznym i ono tez wydawalo mocne swiatlo.

Jesli jestes zadna szczegolow budowy piramidy to zachecam do przeczytania ksiazki P.Barbary Choroszy pt "Znak czasu" - tam masz naprawde wszystko rozpisane w drobnych szczegolach.

Pozdrawiam,
Joel.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 13:19:47 wysłane przez Joel » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #24 : Listopad 21, 2008, 23:56:35 »

posty o osiołkach wylądowały w koszu.. To nie temat o zwierzątkach panowie  Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

amigos mexicas akademiajazdykonnej zabojcy devilssoldiers