Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 16:22:07


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przepowiednie dotyczące Polski.  (Przeczytany 104538 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 21:38:15 »

Na stronie projektu są te przepowiednie, ja tylko dorzucę do nich jeszcze 1 - siostry Faustyny Kowalskiej:

Cytuj
Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni bardziej ogólnych, jak i tych bezpośrednio dotyczących Polski.

Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się np. o Projekcie Cheopsa, zadają pytanie: "Dlaczego Polska?", "Dlaczego to wychodzi z Polski?" Uważają, że tego rodzaju projekt powinien wyjść z jakiegoś "ważniejszego" państwa. Ameryka? Japonia? Francja? Niemcy?

Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego Polska", ale warto może przeczytać parę przepowiedni, które pojawiły się od czasów Nostradamusa, do chwili obecnej i które wyraźnie nawiązują do zdarzeń, które rozgrywają się obecnie:


NOSTRADAMUS

"Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta".

Do tej przepowiedni nawiązywała równiej Lucyna w jednej ze swoich sesji. Obecnie nastała (lub nastanie przed rokiem 2014) Era Wodnika, czyli "Ryba przekazała władzę Wodnikowi". "Kluczem do bramy" jest bez wątpienia mumia faraona Cheopsa, natomiast "bramą" jest Wielka Piramida, która wielokrotnie okraślana była w sesjach Lucyna jako "Brama do innych wymiarów".


Ojciec Czesław Klimuszko

Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały sie do niego z prośbą o podanie faktow dotyczacych ich życia lub przyszłości Polski.

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

- Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywal także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni caly świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśł z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.


Stefan Ossowiecki

Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Pilsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach swiadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów.

Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych.


Leszek Szuman

Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mowił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w ksiąźce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. "Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają luEzkość?" - zwykł mawiać.


Madame Sylwia (+1948)

Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. "Widze jedną flagę, europejską flagę?" - mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najwazniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to cetrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.


Islrmayer

Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.
- Widze złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske, zginie.
Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.
- Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.
Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnal do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.


Andrzej Gwiazda

Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecnosci wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widzial wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystapią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest zwiazane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak.


Edgar Caysey

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Caysey zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłosci świata. To on mówił o zbiżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

- Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Caysey mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy swiatło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie najwiekszym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypelnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w zwiazku ze zblizającą się katastrofą czekaja trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się stanie.


Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się katakliźmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrocą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa "Czasami Ostatecznymi".

Cytuj
Siostra Faustyna Kowalska

Katolicka święta. Znana dziś na całym świecie apostołka Miłosierdzia Bożego, zaliczana przez teologów katolickich do grona wybitnych mistyków Kościoła. Znana z objawień Jezusa Miłosiernego, który przemawiał do niej oraz ukazywał jej różne wizje. Swe doświadczenia wewnętrzne spisała w "Dzienniczku". Oto, co w nim pisze w punkcie 1732:

"Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa [Jezusa]: >>Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.<<"
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 22:32:17 »

Wcale nie wątpię, sam mam do niego "lekkie" podejście. Ale skoro już poruszyłeś go w temacie, to wtrąciłem swoje trzy grosze.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 23:12:50 »

tom1ek masz racje używają go jedynie po to by zarobić i wymyślają głupoty ale tak naprawdę nie wiadomo czy poprawnie są odczytane jego centurie[gdzieś czytałem książkę o tym]
Zapisane
Specu
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 18, 2008, 20:25:35 »

Przepowiednie przewodniami ale to ciągle my stanowimy o własnej przyszłości. Dla mnie przepowiednie mogą byc nie do konca prawdziwe, ale za to w pelni motywujace do działania. Każdemu prawdziwemu Polakowi słyszącemu o mającym nastąpić powrocie dawnej świetności Polski robi sie lepiej na sercu i w czasie nadchodzącego zamętu byłby w stanie do ponadprzecietnej dzialalnosci dla dobra Ojczyzny. Te wartosci sa moim zdaniem najwazniejsze w tego typu przepowiedniach. A skoro pomyślną przyszłość dla Polski przewidują różni prorocy ze sobą wogóle nie związani to na pewno coś w tym jest i nie sa one jedynie po to aby podniesc na duchu Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 18, 2008, 20:27:46 »

A mi się do końca na sercu ciepło nie robi przecież każdy człowiek jest równy więc po co podział na narody?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2008, 21:06:20 »

Owych kilka wzmianek o Polsce może podbić ego nacjonalizmu. Proponowałbym jednak wziąć pod uwagę, że wizjonerzy ci mówią o czasach nam współczesnych, czy jak niektórzy chcą ostatecznych, albo jeszcze inaczej trzecio wymiarowych. Było nie było, zyjemy w świecie podzielonym na narody, na kraje. Pisząc to żyli również w aktualnym, Trzecim wymiarze. Nie mieli innej skali odniesienia, więc siłą rzeczy inaczej nie dało się ująć tych informacjii.
Tak, chcę przez to powiedzieć abyśmy zaprzestali tak "mesjańsko" traktować nasz naród. Dziś jeszcze jesteśmy Polakami, jutro zaś będziemy ludzkością, Ziemianami.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2008, 21:18:31 »

Bo to niby temu ze Polska tyle wycierpiała (zabory, wojny) to ma być jakas taka nagroda  Mrugnięcie
W przepowiednie wierze, o ile potwierdzają sie z niezależnych od siebie źródeł.
Ciekawe wersety:

Cytat: Madame Sylwia
W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to cetrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Cytat: Islrmayer
Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnal do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Cytat: Edgar Caysey
Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się stanie.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2008, 15:54:45 »

Pobozne zyczenia i tyle; Polska raczej nie rokuje ciekawie i nikomu osobiście nie radze tutaj zostawa. Ale gdziez mi to Madame Sylwii!
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 19, 2008, 19:42:07 »

Loukas, co za odwaga. Domyślam sie ze na miejsce emigracji wybierzesz kolebke chrześcijaństwa, moze Konstantynopol - tylko uwaga bo to półwysep i w razie zwykłego ocieplenia klimatu i podniesienia stanu mórz...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 19, 2008, 20:24:41 »

Władze Holandii dysponują obliczeniami, że jeszcze na sto lat kraju im starczy. To gdzie tam jeszcze do Świętego Miasta Bizancjum. Zresztą, mamy jeszcze dostać z powrotem Hagię Sophię...
Zapisane
sagga
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 19, 2008, 21:48:30 »

Nie ufalabym tak obliczeniom tych pseudo "naukowcow" gadajacych o ociepleniu klimatu, ktory jest niby spowodowany dzialanoscia ludzka (przemysl etc)... blagam... juz na wykladach nasluchalam sie tych bzdur...

A co do przepowiedni dla Polski - Zbigniew Przybylak zebral sporo przepowiedni odnosnie proroctw i przepowiedni dla Polski (dla katolikow dodam, ze najnowsza wersja zostala wydana i zaakceptowana przez kosciol, co moze byc jej sporym plusem-dla niektorych, jak i minusem- dla innych... bowiem nasuwa sie pytanie czy przypadkiem nie ocenzurowano sporo ciekawych faktow jak to bylo rowniez z ciekawymi kwestiami w Biblii, zanim trafila w niepowolane rece...Mrugnięcie). Twierdzi on, ze najstarsze proroctwo odnosnie losow Polski pochodzi z XV wieku i zostalo wygloszone przez niejakiego Eustachiusza, przeora zakonu benedyktynow. Eustachiusz ten mowi o nedzy jakiej doswiadczy Polska, a nastepnie wspomina o upadku kraju, ktory ma byc zwiazany (jak twierdzi juz autor) z rozbiorami Polski. Musze przyznac, ze autor bardzo ciekawie pisze "czasach konca" (jak sam je nazywa) przetaczajac bardzo czesto proroctwa osob duchownych... ta ksiazke polecam zagorzalym chrzescijanom niechetnie spogladajacym na przekazy, przepowiednie plynace z innych zrodel - "niekonwencjonalnych"Mrugnięcie

Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo!!!!
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 19, 2008, 22:11:01 »

Sagga Uśmiech
Gdzie ją można kupić ? Podaj proszę tytuł Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 19, 2008, 22:23:46 »

Władze Holandii dysponują obliczeniami, że jeszcze na sto lat kraju im starczy. To gdzie tam jeszcze do Świętego Miasta Bizancjum. Zresztą, mamy jeszcze dostać z powrotem Hagię Sophię...

to zamierzasz żyć jeszcze tylko max 100 lat?
hemm, no dobra, twój wybór.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
sagga
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 21, 2008, 12:17:11 »

Sagga Uśmiech
Gdzie ją można kupić ? Podaj proszę tytuł Uśmiech

Witaj:)
Ksiazka ma tytul "Najslawniejsze proroctwa i przepowiednie dla Polski", to jest tegoroczna ksiazka wydana przez Drukarnie Michalineum. Ja ją kupilam - prawde mowiac zupelnie przez przypadek wpadla mi w rece - w kosciele Sw. Krzyza w Warszawie (na Krakowskim Przedmiesciu). I dodam, ze tym bardziej bylam zdziwiona, ze w kosciele moglam znalezc taka ciekawa ksiazke;) Jednak podkreslam, ze nie wiem do konca jak jest z cenzura... ale ksiazka ciekawa - polecam:)

Pozdrawiam cieplo!
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 22, 2009, 13:37:52 »

już to widzę - Polska krajem wybrany, cały świat u naszych stóp. Jestem optymistą, ale mam trochę inną wizję świata - głód, wojny i śmierć. Oglądaliście może film Jestem Legendą? Coś czuję, że jak się dobrze ukryjemy to za 30 lat będizemy mogli sami spacerować bo zarośnietych już trawą i mchem miastach.
Zapisane
helgoland
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 27, 2009, 20:53:27 »

Witam!
Jestem tu nowa. Kilka dni temu natknęłam się na You Tube na film dotyczący roku 2012. Przeczytałam do dziś kilka artykułów w tym pana Roberta Bernatowicza
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/euro_2012_i_proroctwo_majow_25481-2--1-a.html
na drugiej stronie jest umieszczona bardzo mała mapka. Przedstawia ona które części Euro-Azji mają zostać zalane. Wydaje mi się, że z tej mapki wynika, że Polska też będzie całkowicie zatopiona. Co Wy na to?? Znaleźliście może gdzieś w internecie taką mapkę w czytelniejszej wersji?? Mnie się nie udało
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 27, 2009, 21:36:48 »

Witaj na naszym forum >helgoland-o<
Jeśli rzeczywiście pozwolimy by Nibiru narozrabiała na Ziemi to ona cała ucierpi nie tylko Euroazja.
Ale nie martw się nie będzie tego kataklizmu.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 28, 2009, 09:15:31 »

Witaj na naszym forum >helgoland-o<
Jeśli rzeczywiście pozwolimy by Nibiru narozrabiała na Ziemi to ona cała ucierpi nie tylko Euroazja.
Ale nie martw się nie będzie tego kataklizmu.

skąd wiesz że nie będzie ?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 28, 2009, 09:41:29 »

Cysiu,
bo wierzę w ludzi.
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 28, 2009, 13:08:08 »

Sagga

Nie ma co się cieszyć, Polska nie jest pępkiem świata. Watykan uznał Orędzie Matki Boskiej z Akita.

Cytuję:

"Jak ci już mówiłam, jeśli ludzie nie odczują skruchy i nie poprawią się, Ojciec ześle na całą ludzkość straszną karę. Będzie to kara większa od potopu, jakiej dotąd nikt nie widział. Z nieba spadnie ogień i zniesie większą część ludności, dobrych jak i złych, nie oszczędzając wiernych ani księży. Ci, co przeżyją, będą zazdrościć umarłym. Jedyną bronią, jaka wam pozostanie, będzie Różaniec i znak pozostawiony przez mego Syna. Codziennie odmawiaj Różaniec. Przy pomocy Różańca módl się za papieża, biskupów i księży.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 28, 2009, 16:05:04 »

Czy wogóle ktoś o zdrowych zmysłach potrafi sobie wyobrazić Boga, jak karze i nagradza?
Czy Boska Miłość jest w stanie straszyć kogokolwiek?

Moim zdaniem strachem żywi się ekipa w czarnych koszulkach, wszyscy ci, którzy chcą być po ich stronie, niech się dalej modlą z uczuciem trwogi. Niech dalej pozwalają prowadzić się na rzeź przez pasterzy, którym spod czarnych sukienek wystaje ogon Szok

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
helgoland
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 28, 2009, 22:31:29 »

faktycznie proroctwo Matki Boskiej  z Akita brzmi zatrważająco, mam nadzieję, że jednak unikniemy tej katastrofy. Mam pytanie do Dariusza: w jaki sposób ludzkość może, Twoim zdaniem, zapobiec temu kataklizmowi?? Zostało już bardzo mało czasu.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 29, 2009, 00:13:09 »

Nie będzie żadnego kataklizmu. Żyj, myśl pozytywnie i ciesz się życiem. Staraj się być dobrym człowiekiem, tak jak potrafisz - to wszystko wystarczy, by "było dobrze".
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 29, 2009, 09:56:51 »

Nie będzie żadnego kataklizmu. Żyj, myśl pozytywnie i ciesz się życiem. Staraj się być dobrym człowiekiem, tak jak potrafisz - to wszystko wystarczy, by "było dobrze".

jedynie co jest możliwe to związane ze Słońcem w 2012
Zapisane
kkk2116
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 01, 2009, 00:18:03 »

faktycznie proroctwo Matki Boskiej  z Akita brzmi zatrważająco, mam nadzieję, że jednak unikniemy tej katastrofy. Mam pytanie do Dariusza: w jaki sposób ludzkość może, Twoim zdaniem, zapobiec temu kataklizmowi?? Zostało już bardzo mało czasu.
Wy nieźli jesteście
raz proroctwa Plejadian
raz wizje Lucynki
raz Maryja,
nom pasuje to wszystko do siebie. Ja tak nie umiem.
Bo albo wierzę w A albo w B.
Myślę, że trzeba wiedzieć, kim się jest. Bo bez tego, jest się nikim.
Trzeba też wiedzieć w co sie wierzy, bo akurat co jak co, ale dżumy nowej ery i Maryi nie da się pogodzić;))

Nie będzie żadnego kataklizmu. Żyj, myśl pozytywnie i ciesz się życiem. Staraj się być dobrym człowiekiem, tak jak potrafisz - to wszystko wystarczy, by "było dobrze".
ta, róbta co chceta
ciesz sie życiem, sądu nie ma
grzechu też nie ma

Niic nie ma, ino róbmy co chcemy, bądźmy "dobrym człowiekiem" (ta dobroć to nie bardzo zdefiniowana chyba jest)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nazarinh loki bestgame eye kociarnia