Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 07:11:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przetrwanie gatunku, czym sie różni człowiek od małpy...  (Przeczytany 24549 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
t0m3k12
Gość
« : Październik 11, 2008, 16:33:12 »

Chlopcy! Te religie wymyslono po to, żeby nie było szatanow wsrod nas. Przez nauczanie religii w szkolach uczymy sie dobroci i wiemy ze zabijanie ludzi jest nieodpowiednie. Religia to zbior zasad, ktorych powinnismy sie trzymac choc niektore sa tak banalne, ze powinno sie je wyedytowac.
Naszym celem w życiu jest przetrwanie i zapewnienie nastepnego pokolenia. W kazdym organizmie tylko chodzi o przetrwanie gatunku.
Tak juz jestesmy zaprojektowani. Boimy sie smierci, a zaowocowanie zycia w ciele kobiety daje nam satysfakcje Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 16:37:21 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 11, 2008, 16:36:44 »

Cytuj
Przez nauczanie religii w szkolach uczymy sie dobroci i wiemy ze zabijanie ludzi jest nieodpowiednie.

Kolejne brednie
Przez nauczenie religii w szkołach zamykamy sobie umysły, uczą nas poczucia winy, uczą nas grzechu i religia nie jest potrzebna żeby nauczyć ludzi żeby się nie zabijali i po za tym powiedz mi jakiej dobroci daj mi 5 przykładów dobroci kościoła/nauczania?!
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 16:37:13 wysłane przez Mora » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2008, 16:43:44 »

Kolego @Mora zgadzam sie po czesci z toba, ale lepiej sie uczyc wzoru zasad niz wcale. Bog byl wymyslony po to, zeby nie bac sie smierci. Z zalozeniem ze zdechniemy w czasach starozytnych mozna by oszalec ze wzgledu na niski poziom lub brak edukacji i pojecia o otaczajacym nas wszechswiecie. Myslicie, ze jak zycia po smierci nie ma to po co nam religia ? Moim zdaniem powinny upasc wszystke te glupie religie i powstac jeden ogromny zbior praw i zasad zachowania sie czlowieka poslugujac sie naukowymi dowodami, a nie zjawiskami niewytlumaczalnymi... Jednak, gdyby bylo zycie po smierci w duchu to zapewniam sie, ze mialbym inne poglady niz na tej pieknej juz zasmierdzialej planecie przez zloczyncow liczacych tylko zera na koncie(chodzi o te zera np. 100000$). Ci egoisci nie patrza na skazenie srodowiska np. co2, bo wiedza, ze jak zdechna to juz nic ich nie bedzie martwic.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 16:52:57 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 11, 2008, 16:54:24 »

Cytuj
Bog byl wymyslony po to, zeby nie bac sie smierci.
No te delikatne sugestie o piekle i wiecznych mękach to tak tylko przy okazji co nie ... Mrugnięcie


A w ogóle to spokojnie.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 11, 2008, 17:05:19 »

To prawda, chociaż tak bym sprawy nie trywializował - ludzie maja różne motywacje, a częśc z nich z całą pewnością samemu daje wiarę temu, co twierdzi. Zresztą nie tylko groby Jezusa są tak rozmnozone - Maria ma ich dwa (Turcja i Wielka Brytania), a i losy Juzefa nie są jasne i wiele się spekuluje. W każdym razie nie ma ZADNYCH racjonalnych podstaw, zeby w coś takiego wierzyć - a już tym bardziej, jeśli pochodzi z channelingu od jakiegoś wikińskiego [sic!] bożka. Ludzie, naprawde, bez przesady...

Wiara nie opiera sie na racjonalnych podstawach; nie są potrzebne...

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 11, 2008, 17:10:00 »

Szanuje Was, ale chce żebyscie nie popadali w szał istnienia zycia pozagrobowego czy czego tam kolwiek ze wzgledu na cud lub opowiastki jakiegos mozgu nabajerowanym czytaniem ksiazek. Chce wam uswiadomic prawde, ze jestesmy z krwi i kosci jako ssak urodzony/a z samicy, ktory/a ma poczucie swiadomosci wlasnego wyboru.


- to nasz poklad wlasnej swiadomosci. Dzieki niemu mamy poczucie bycia sobą. Ten mozg jest odpowiedzialny za odpowiedzi w hipnozie Lucyny Łobos czy jakichs tam prorokow. Zrozumcie - jestesmy BIOROBOTAMI.
Dzieki mozgu jestesmy cywilizowanymi ludzmi, a nie skaczacymi po drzewach malpami.
Czas ewolucji zrobił swoje, ciesze się, że jest jak jest Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 17:22:09 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 11, 2008, 17:20:34 »

Cytuj
lub opowiastki jakiegos mozgu nabajerowanym czytaniem ksiazek
Cytuj
Zrozumcie - jestesmy BIOROBOTAMI.
No nie moge momentami Uśmiech Magiczni jesteście...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 11, 2008, 20:45:30 »

Cóż... będę spierał się, że przetrwanie gatunku ma da człowieka nadrzędne znaczenie - tak jest w naturze, ale my tworzymy już kulturę. Tak na przykład mnie w ogóle na tym nie zalezy, a "zaaowocowanie zycia w kobiecie"... bleh, paskudztwo. Dzieci są zdecydowanie paskudne.

A pojęcie "biomaszyn" - można to tak przedstawić, ale porównanie człowieka do samochodu jest, wybacz, jednak dość nieadekwatne.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 20:48:23 wysłane przez Loukas » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 11, 2008, 20:47:06 »

Cytuj
"zaaowocowanie zycia w kobiecie"... bleh, paskudztwo.

chyba jednak się boisz kobiet
a może celibat? Duży uśmiech
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 11, 2008, 20:50:20 »

Cytuj
a "zaaowocowanie zycia w kobiecie"... bleh, paskudztwo. Dzieci są zdecydowanie paskudne.

nie mogę tego czytać...  Szok  Płacz
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 20:51:13 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 11, 2008, 20:51:29 »

ja jedynie powiem że tego kolesia(Loukasa) nie było by na świecie gdyby nie to "zaaowocowanie zycia w kobiecie" czyli jego Matce...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 11, 2008, 20:53:26 »

Ech, dziecko kochane, świat ma jeszcze dużo tajemnic...

Cytuj
ja jedynie powiem że tego kolesia(Loukasa) nie było by na świecie gdyby nie to "zaaowocowanie zycia w kobiecie" czyli jego Matce...
Cóż, czy ja się tutaj prosiłem, he? Zreszta, tak coś mi sie wydaje, człowiek powstał ad pulvum, nie ad feminum, prawda?

Powtarzam - z punktu widzenia jednostki przetrwanie gatunku nie ma ABSOLUTNIE zadnego znaczenia. Zreszta, czy te wszystkie wasze przekazy (ktore nie odrzucily chyba jednak teori Maltusa) nie wskazuja na przeludnienie? Jestescie totalnie niekonsekwentni.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 21:00:07 wysłane przez Loukas » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 11, 2008, 20:55:27 »

Ech, dziecko kochane, świat ma jeszcze dużo tajemnic...
Noo i niby co mam przez to rozumieć? że co? bo nie kapuje... oświeć mnie Szok
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 11, 2008, 21:11:05 »

Też nie nadążam, po raz pierwszy w sumie.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 11, 2008, 21:41:22 »

wrrr... znowu źle robie...
lepiej zakończmy tą dyskusję nie na temat bo wpadnie Enigma i nas pogoni Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 11, 2008, 22:15:53 »

Lukas,
Nie zrozumiesz otaczającego Cię świata, jak nie zrozumiesz i nie pokochasz samego siebie...
Mówiąc, że dzieci są paskudne masz najwyraźniej na myśli siebie, i nie chcesz dopuścić by Twoje dzieci przechodziły taką traumę psychiczną jak Ty. Powiem Ci tylko tyle:
wybacz sobie, i wszystkim tym, którzy Cię skrzywdzili. Zacznij żyć, życie jest na prawdę piękne, nie zamykaj się we własnych kompleksach - kocha Cię cały kosmos  Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Październik 11, 2008, 22:21:13 »

Dobra !! zastąpię Enigmę Uśmiech
Mora ,nie daj się sprowokować ! Loukas uwielbia się przekomarzać.Robi to celowo ,nawet gdy nie ma racji i plecie wtedy takie banały Język
Nieszczęśliwy , sceptyk i tyle Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 11, 2008, 22:26:25 »

Kazdy był dzieckiem i jest wlasnych rodzicow. To, ze dzieci sa paskudne nie bierzmy tak do siebie. Im dojrzewaja mozgi, aż stają sie takimi osobami jak ty @Loukas Język Miło wspominam czasy z dziecinstwa Chichot Szczegolnie czasy z przedszkola, gdy zaczynał sie boks zawodowy miedzy młodzikami Chichot Latało sie po ławkach nie myśląc co sie czyni. Najwazniejsza była dobra zabawa Z politowaniem Teraz są o wiele gorsze czasy, gdyż mój mózg jest po wielu doswiadczeniach zyciowych co doprowadza, że pisze na tym forum hah Uśmiech
Najgorsze w dzisiejszych czasach to brak pewnosci kim jestem w tym swiecie i jakie mam za zadanie. Czy swiatem rzadzi przeznaczenie ? Tego nigdy sie nie dowiem. Myslac w ten sposob ze jestem bliskim kuzynem malpy z afryki tylko, ze mysle po co zyc skoro zamiast pomagać ludziom to im przeszkadzam np. kradzac im czas :/ Po co tyle zdobywac wiedzy skoro nie wezmie sie jej po smierci. Czlowiek powinien byc zorganizowany z cala cywilizacja w jedna duza kupe tworzac zjednoczenie i milosc panujaca w tej zbiorowej jednosci. Gdybym mial wladze to sprobowal bym wszystkich mozliwosci, aby dac nacisk na rozwoj nauki grzebiac w ludzkich genach tworzac mega ProLudzi tzw. okazy jakie wystepowaly w przeszlosci np. Kopernik, Einstein itd.
Dzieki ProLudziom moznaby wszystko...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 22:44:36 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 11, 2008, 22:39:56 »

Cytuj
Po co tyle zdobywac wiedzy skoro nie wezmie sie jej po smierci
Zabierzesz se sobą gdy umrzesz wspomnienia, uczucia, pamięć... by się doskonalić jako dusza Uśmiech
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 11, 2008, 22:48:29 »

@Mora obejrzyj sobie sekcje zwlok na ludziach i powiedz wtedy czym sie roznimy od swin i napisz jaka jest roznica miedzy czlowiekiem a zwierzeciem. Tak patrzac na takie cos, to skoro czlowiek ma dusze to krowy tez je musza miec  Duży uśmiech
http://www.diwx.pl/wideo/gXY7XtW7yV0/sekcja_zwlok_drastyczne
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 23:06:13 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 11, 2008, 22:55:45 »

Cytuj
roznica miedzy czlowiekiem a zwierzeciem
W zasadzie niema różnicy ale dzieli nas to że zwierzęta działają zgodnie z instynktem a ludzie nie ludzie mają rozum... to jest jedyna różnica i nie wiem co do tego ma sekcja zwłok bo raczej sekcji zwłok nie robi się na żywych ludziach ale nasz świat jest niestety okrutny i traktujemy zwierzęta jak przedmioty i wiadomo co te zwierzęta zabiorą do grobu Niezdecydowany
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 11, 2008, 23:05:04 »

Różnicą jest świadomość życia, ta sama różnica pomiędzy tobą a drzewem. Bo drzewo też je, rośnie, rozmnaża się, umiera, tak samo jak piesek kotek i każda bakteria.

"Dzieki ProLudziom moznaby wszystko..."
Nietzsche?

Hitler na tym opierał ideologie nazizmu, widać do czego doprowadziło.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 11, 2008, 23:09:41 »

Te zwierzeta nie ida do grobu tylko zazwyczaj na cele czlowieka np. są naszym zdrowym pokarmem miesnym jak u drapieznika. Ida do grobu jako papka spluczona przez guzik w toalecie jezeli chodzi o wolowine:Uśmiech
@Septerra Hitler to robił siłowo. Po pierwsze to szkoda ludnosci na zmiane pogladow wbijajac kazdemu noz w plecy nie dajac sie przekonac. Naszczescie duzo nie potrzeba zebysmy sie zjednoczyli w calosc. Tylko o to bym prosil:
- koniec wojen
- jeden jezyk na calym globie ziemskim - moglby byc nawet afrykanski, raz sie nauczyc a dobrze Z politowaniem
- wspolnota dzialajaca na rzecz kataklizom a nie ofiarom przemocy domowej
- koniec oklamywania sie przed supermocartswami i wogole wprowadzic zakaz klamania
- poloczyc sily rosji, usa, chin na prace naukowe np. postawic nacisk na obserwowanie nieba przez zagrozeniami typu. nibiru lub planetoid
- osobom myslacym tylko o bogactwie zrobic pranie mozgu albo okrasc do zera i rozdac biednym
- koniec szukania zloz ropy naftowej i innych bogactw,wprowadzeniem energii darmowej dzieki naukowcom - jak narazie baterie sloneczne Język

W takim spoleczenstwie bysmy byli dosc wysoko ze wzgledu na rozwinieta cywilizacje posiadajaca dokladne obliczenia astronomiczne lepsze jak majowie i inni lepsi niz my teraz.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 23:37:08 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 11, 2008, 23:10:30 »

Świat materialny jest odwzorowaniem, skrystalizowaniem świata duchowego. Nawet zwykły kamień ma swoją "duszę", albo jak kto woli, emenuje własną energią. Krowa też, zanim przybrała postać fizyczną musiała powstać w formie elektroinformacyjnego zapisu. Jest jednak wielka różnica pomiędzy zwierzęciem a człowiekiem, taka sama jak pomiędzy zwierzęciem i rośliną i rośliną a minerałem.
Różnica między człowiekiem a zwierzęciem polega na tym, że zwierzę posługuje się instyktem, a człowiek uczuciami. Zwierzę funkcjonuje a człowiek tworzy. Nie ważne co tworzy, nie ważne że często gęsto sam nie wie co czyni, ważne jest to, że jego myśli mają moc sprawczą, tworzy rzeczywistość wokól siebie na poziomie własnej świadomości. Można się śmiać, można płakać nad nieudolnością tworzenia, ale jedno jest pewne CZŁOWIEK to TWÓRCA  Duży uśmiech

Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 11, 2008, 23:15:25 »

Cytuj
Te zwierzeta nie ida do grobu
chodziło mi o dusze tych zwierząt która odłącza się w chwili śmierci od ciała
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shd sherwood vfirma aespada quiero