Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 05:52:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje tworzenie  (Przeczytany 51408 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« : Październik 12, 2008, 18:39:14 »

Kochani, mozecie wszystkie moje obrazy obejzec , podaje adres internetowy.To sa obrazy wymalowane w ciagu ostatnich 3 lat.
Zadne obrazy nigdy nie byly mi wzorem czy przykladem do malowania ich. Kazdy z tych obrazow ma swoja historie ktora dotyczy tylko mnie i mojego rozwoju duchowego. Bardzo kocham moje obrazy i wszystkie sa w moim posiadaniu, czesto je ogladam i zawsze daja mi spokoj i radosc. Chetnie chce sie nimi dzielic z innymi ludzmi ktorzy moze tez znajda cos dla siebie. Zycze przyjemnego ogladania.


http://www.cig.canon-europe.com/a?i=1ICYwz1pp7 


                                                               Rafaela



trochę uporządkowałem ten temat (na prośbę jego założycielki) edit by Michał
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 12:49:30 wysłane przez Michał » Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 13, 2008, 20:30:08 »

niesamowite i przepiękne ^^
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 13, 2008, 20:36:48 »

Udalo sie nam nareszcie zainstalowac troche prac. Jesli chodzi o kolory to niestety ale nie wszystkie sa dobrze przekazane. Na to nie moge nic poradzic. Jedno co chce powiedziec ,to wszystkie prace bardzo kocham, i zawsze sprawiaja mi wiele radosci przy ogladaniu. Sa tez bardzo zywe i kolorowe. Zycze przyjemnego ogladania.

Rafaela
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 13, 2008, 21:06:31 »

kurcze, fajne to... Chichot
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Septerra
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 13, 2008, 22:37:05 »

W ciekawy sposób łączysz kształty i barwy.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 13, 2008, 22:40:41 »

ładne obrazy na prawdę Mrugnięcie

Pozdrawiam
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 13, 2008, 22:44:42 »

One są,ciepłe,zagadkowe i kosmiczne Uśmiech Pozdraiam cieplutko Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 14, 2008, 14:55:00 »

Bardzo ładne, fajne.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 14, 2008, 16:06:20 »

Super kolorki, Rafaela a czy te obrazy mają jakieś konkretne nazwy?
Bo chciałam skomentować, np w k-2008.07.05 01.JPG promienie od 'słoneczka' wydają sie byc prawie złote, czy takie było zamierzenie?
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 14, 2008, 18:06:15 »

Bardzo fajne, przyjemnie na nie patrzeć Uśmiech
Bardziej odpowiadają mi te o mniej energetycznych kolorach, te spokojniejsze

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2008, 18:10:22 wysłane przez zuza » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 29, 2008, 20:41:27 »

Rafaello jak masz więcej obrazów to wklej, są przepiękne a sczególnie ten niebieski:))
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 29, 2008, 21:00:33 »

Rafaela bardzo piekne sa twoje obrazy, taki czysty przekaz formy i barwy, troche futurologiczne. Nie mniej jednak wazne co myslalas jak je malowalas, co czulas?
Czy maja tytuly?
Najbardziej podoba mi sie pierwszy, niebieski.
Kiara Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2008, 21:03:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 29, 2008, 22:12:16 »

To fakt, mogłabyś Rafaelo zamieścić wszystkie swe prace.

I jeszcze jedno.
Czy nie miałabyś nic przeciw temu, gdyby inni forumowicze zamieszczali tu swoje prace?
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 29, 2008, 22:42:07 »

Bardzo ładne te obrazy  Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 29, 2008, 23:01:43 »

Oczywiscie, bylabym bardzo zadowolona, zapraszam wszystkich, aby dolaczyli sie do tego tematu. Jesli chodzi o moje reszte moich prac, to mamy problem z aparatem fotograficznym, zepsul sie, tez te obrazy ktore pokazalam na forum nie sa takie jak nalezy, jak naprawde wygladaja. W niedlugim czasie zajme sie tym. Chetnie mogla bym wystawic moje obrazy na jakims ciekawym spotkaniu w kraju, pomyslcie, jestescie bardziej w roznych
tematach.

Jeszcze raz , jesli ktos maluje, albo rzezbi, albo ma ciekawe hobby, prosze tez sie dolaczyc do tego tematu.
Pozdrawiam serdecznie i czekam niecierpliwie na Wasze prace.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2008, 23:04:23 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 29, 2008, 23:08:29 »

a myślałaś o ich dystrybucji?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 29, 2008, 23:31:46 »

Nie , moje obrazy nie moge sprzedac, to jest cos co nalezy tylko do mnie, to jest czescia mnie samej. Lubie je ogladac. Czesc wisi na scianie
w moim pokoju. Moge sprobowac dla kogos namalowac, ale musze tego czlowieka "POCZUC"- poznac to czego inni nie widza, wydobyc to co
jest w nim jest prawie niewidoczne.To moze potrwac.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 30, 2008, 10:33:11 »

Z poczatku się zasmucilam, stwierdzając, że nie tworzę niczego, co możnaby pokazać.
Ale zaraz pomyslalam, że nie jest tak, że tworzę w każdej chwili mego zycia. Co? Tworzę swoje życie, decyduję o tym jakie ma być.
I jest to pewnie tworzenie dostępne dla każdego czlowieka; wszyscy więc jesteśmy twórcami...I codziennie swoją twórczość pokazujemy innym...
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 30, 2008, 12:16:15 »

Nie , moje obrazy nie moge sprzedac, to jest cos co nalezy tylko do mnie, to jest czescia mnie samej. Lubie je ogladac. Czesc wisi na scianie
w moim pokoju. Moge sprobowac dla kogos namalowac, ale musze tego czlowieka "POCZUC"- poznac to czego inni nie widza, wydobyc to co
jest w nim jest prawie niewidoczne.To moze potrwac.

ja sobie tak pomyślałem: twoje obrazy są naprawdę ładne a jeśli jeśli leżą w stylistyce danego człowieka (w mojej leża) na pewno by znalazły nabywce.. za zarobione pieniążki można kupić maskotki dla domu dziecka, czy karmę dla schroniska.. niby drobnostka a jednak. w końcu w czasach allegro.pl wszystko jest możliwe.  Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 30, 2008, 20:04:10 »

Ja wiem ze nie mialabym problemu ze sprzedaniem tych obrazow, juz w kregu moich znajomych i najblizszych  dawno by je zabrali, czy tez kupili.
Maluje juz 5 lat, zawsze pisze na odwrocie date malunku, po tym czasie widze jak rozwinela sie moja praca. Czylalam ze niektorzy uzdrowiciele
maluja swpim pacjentom ich aure, prawdopodobnie bardzo ladne obrazy. KKiedys poukladalam je jeden przy drugim, i stwierdzilam ze one
pasuja do siebie doskonale, z jednego wchodza w drugie. Tworza moj duchowy swiat, dlatego bardzo je kocham, jak kiedys mnie nie bedzie, to ktos kto zechce je miec, dostanie wszystkie, nie beda dzielone. Jesli chodzi o socjalne zangazowanie, to jestem zawsze gotowa do pomocy, i tez pomagam bardzo duzo. Jesli napotkam kogos w biedzie, czy w nieszczesciu, to zawsze bez duzej rozmowy otrzymuje bezinteresowna pomoc. Takie jest moje zycie.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 30, 2008, 23:50:46 »

Rafaello,
uważam, że nie powinnaś sprzedawać oryginałów, powinny tworzyć całość kolekcji, i wtedy będzie naprawdę cenna. Pomyśl jednak o terapeutycznych walorach swoich obrazów, mogłyby one pomagać różnym ludziom w ich bolączkach. Tak właśnie leczono w Starożytnym Egipcie (dokładnie nie pamiętam źródła), wizerunek, który wybrał sobie pacjent, a wybrał go za pomocą podświadomości, był znakomitym lekiem. Koloroterapia, bo o niej tu mówię jest stosunkowo nową dziedziną leczenia, pewne zestawy kolorów występujące w pracach uduchowionych artystów emanują uzdrawiająca wibracją bardzo silnie wpływającą na chorego. Podobnie działają ikony "pisane" przez mnichów prawosławnych, którzy przez wiele lat modlitwy i innych uduchawiających zabiegów doprowadzają siebie i swoją aurę do stanu, w którym wyżej postawieni w chierarchi przełożeni zezwalają na tworzenie ikon. Taka ikona opieczętowana certyfikatem jest nie tylko świętym obrazem, ale też potężnym, uzdrawiającym duchowo symbolicznym medium.

Jesteś Rafaello oszlifowanym przez życie duchowym diamentem, cokolwiek tworzysz wprowadzasz w to swoją duchową wibrację, która z pewnością podniesie wibracje ludzi potrzebujących pomocy. Jeśli ktoś potrzebuje tej wibracji, to sprzedaj mu kopię swojej pracy. Artyści którzy mają ambicję do niezbyt wielkiego rozdrobnienia się w działalności, sprzedają tych duplikatów do stu sztuk, a każdy z nich jest skatalogowany i podpisany własnoręcznie przez autora.

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 01, 2008, 12:55:16 »

To wlasnie powiedzial mi moj nauczyciel, byl bardzo zaskoczony tym co ja robie. Ogladal je kilkakrotnie i powiedzial mi ze te rysunki moga leczyc, dlatego chetnie je pokazuje ludziom. Interesowalam sie troche wystawieniem ich, ale potem jakos zostawilam to w spokoju. Tych rysunkow nikt jak dotad nie namalowal, bo ja je maluje rekami, palcami, wciskam w te kolory moja energie i dusze, rozpoczynajac nigdy nie wiem co bede malowala, tylko
siadajac do malowania jestem jak w krysztalowej kuli, moje wszystkie zmysly sa tylko przy tej pracy, czyjes rady nie wchodza w praktyke, na poczatku troche bylo trudno mojego meza przekonac, ze on nie moze mi zadnych rad dawac, dzisiaj juz wie. To malowanie pomaga mi bardzo kiedy moja depresja jest bardzo gleboka, wlasciwie to jest najlepsze lekarstwo. Naprowadzila mnie na to malowanie malarka, ktora pracowala w sanatorium, gdzie ja bylam 4 tygodnie.To byla tez bardzo ciekawa historia. Ja nigdy nie umialam nic narysowac. Niedawno moja corka powiedziala mi, nie rozumiem tego:
kiedy bylam mala to uczylas mnie rysowac bardzo dokladnie i realnie, a sama teraz malujesz takie obrazy. Obecnie chce jeszcze raz zrobic zdjecia
innym aparatem , i postaram sie na nowo wstawic je na Forum, bo te nie wszystkie sa takie jakie sa naprawde. Serdecznie dziekuje za mile slowa i dobre idee, prosze dalej.....
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 01, 2008, 13:42:40 »

Depresja to znak, że nic nie robimy w sprawach duchowych, depresja jest sygnałem od naszej Wyższej Świadomości, że powinniśmy się zatrzymać w tym przerażająco szybko umykającym życiu i skupić na swoim wnętrzu. Nasze wnętrze jest kanałem przez które przeciskają się informacje ze świata duchowego. Jeśli je zbywasz, jeśli ich nie słyszysz i nie czujesz, uzewnętrznią się w formie depresji. Wrażliwi ludzie mają łatwy kontakt z innymi wymiarami, ale też większą sposobność wpadania w depresję. Świadomość przyczyn i skutków naszej pracy nad sobą pozwala na szybkie i wielkie dokrycia, pomagamy sobie i innym, światło miłości wokół Ciebie zaczyna pracować na korzyść całego Twojego otoczenia.

Dlatego pozdrawiam i namawiam do dalszej pracy malarskiej - ale nie do szuflady Duży uśmiech

Thotal
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 01, 2008, 14:30:41 »

Rafaela- ja jak przestalam fotografować to automatycznie przestałam się rozwijać duchowo ...stałam się takim warzywem, coś jak karczoch. O matko jakie to było bolesne i puste i głupie i nieodpowiedzialne z mojej strony (Wagi już tak mają -równowagę ciężko utrzymać ). Teraz wszystko wróciło do hmmm 'normy'. Tworzymy bo mamy namiastkę Boga ,On jest twórcą  a i my nimi jesteśmy.

To życzę wszystkiego kolorowego Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 02, 2008, 19:10:02 »

Kazdy czlowiek ma cos w sobie ze moze rozwijac, nie zawsze sie to wie. Jezeli fotografowalas, to rob to dalej, swiat jest taki piekny, a ludzie z takimi secami jak my widza jeszcze wiecej, mozesz innym pokazac przepiekne kwiaty, przyrode, twarze ludzkie itp, prosze rob to dalej, i pokaz nam swoja prace. Zycze Ci duz zadowolenia i czekamy na twoje zdjecia, pierwszy mroz? Pozdrawiam pa...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumhumorystyczne brygadaszarika my-very-cats panzerdivisiontiger schoolmonster