Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 13:33:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: micro-trzęsienia ziemi od about 2ch miesięcy  (Przeczytany 18249 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 13, 2009, 16:59:52 »

@east

o tym wszystkim dość dokładnie mówią Winter, Nassim, Icke i cała reszta - coś NIE-widzialnego co porusza się tworząc widzialność - materia jest duchem, lecz przybiera formę aby stać się widzialną - inaczej - MY JĄ PROJEKTUJEMY.... jesteśmy obserwatorami DUCHA i aby to pojąć nasze skończone mózgi dekodują to w materię - inaczej umysł normalnie nie potrafi, po to są wszelkiego typu TECHNIKI DUCHOWE aby rozwinąć zdolność PRZENIKANIA MATRYCY (matrixa)

718'
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 13, 2009, 17:15:52 »

.... jesteśmy obserwatorami DUCHA ( po to są wszelkiego typu TECHNIKI DUCHOWE aby rozwinąć zdolność PRZENIKANIA MATRYCY (matrixa)
Czyli  KTO jest obserwatorem Ducha  ?
Nazwałbym tego "kogoś" świadomością, bo raczej nie umysłem, gdyż ten ostatecznie dekoduje wszystko w materię.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 13, 2009, 17:18:09 »

MY jesteśmy świadomością! ciało fizyczne to iluzja (maja)

Majowie coś o tym wiedzą Uśmiech

718'
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 13, 2009, 21:53:10 »

Może nie iluzja... imitacja (i to bardzo nieudolna/ograniczona) świadomości. Umysł naśladuje tylko świadomość a forma fizyczna jest chyba po to aby umysł mógł pojąć rzeczywistość w dość łatwy sposób... choć z drugiej strony trudno nazwać to rzeczywistością... ona sama to raczej iluzja.
Bynajmniej nie jest to nic nadzwyczajnego... polecam każdemu medytacje/stan alfa... czynność do trudnych nie należy, wszystko raczej sprowadza się do bycia świadomym tego że istnieje coś więcej niż widzimy za oknem...

Generalnie można poczuć oddzielenie umysłu od nas samych...
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 15, 2009, 14:40:13 »

Ale Teorie wymyślacie no brawo. Mieszkam na Śląsku od czasu do czasu odczuwam drgania ziemi, większość z nich to efekt samochód, tirów które jeżdżą po mojej ulicy, reszta to efekt tego że kiedyś w pobliżu mojego domu była kopalnia.

Po za tym chyba zapominacie o tym że wszystkie kontynenty leżą na płytach tektonicznych które cały czas się przesuwają. Być może jak ktoś z was takie coś odczuwa to możliwe że jest tam miejsce w którym być może był kiedyś wulkan ale nawet jeżeli nie to cała ZIEMIA to jedno wielkie drganie.

a tu mapka
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Plyty_tektoniczne.svg&filetimestamp=20081102072107
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 15, 2009, 14:57:47 »

czesc mora.


Cytuj
"Człowiek żyjący w uprzemysłowionych miastach narażony jest na działanie wibracji nie tylko w miejscu pracy zawodowej. Jest to związane z oddziaływaniem środowiska pozaprodukcyjnego w środkach transportu, w mieszkaniu, którego podłoga podlega drganiom, np. podczas przejazdu ciężkiego sprzętu drogowego czy kolejowego. Źródłem wibracji są różnego rodzaju urządzenia, montowane w budynkach (kotłownie, windy, hydrofory itp.)
to proszę pana nie podlega wątpliwościom.

Jednak, jeśli dotrze do ciebie, ze drgania są w niedziele i po 22:00, kiedy pewne czynniki można wyłączyć,
ponadto, kiedy w tym samym miejscu kilka tygodni wcześniej ich nie było..

to jednak albo jest nowa okoliczność tektoniczna, albo dokonałem jakiegoś nieuświadomionego 'skoku wrażliwości' Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #31 : Październik 15, 2009, 15:18:10 »

to ostanie za pewne, ale ja nazwałbym je SKOKIEM ŚWIADOMOŚCI Uśmiech

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 15, 2009, 17:01:40 »

To kolejne kłamstwo arteqa. Sugeruje on tutaj, iż TO ON lepiej wie i TO ON KONTROLUJE, co KAŻDY człowiek na ziemi i w całym wszechświecie postrzega. Ale oczywiście nie może tego udowodnić.
Nie, to Ty nie potrafisz udowodnić tego o czym nas z taką chęcią zapewniasz. I nie powiedziałem, że kontroluję poczynania każdego człowieka - powiedziałem, że karmisz nas bredniami których nie jesteś w stanie udowodnić. Zawsze gdy sugeruję weryfikację Twoich słów zaczynasz się miotać.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 15, 2009, 18:46:20 »

czesc mora.


Cytuj
"Człowiek żyjący w uprzemysłowionych miastach narażony jest na działanie wibracji nie tylko w miejscu pracy zawodowej. Jest to związane z oddziaływaniem środowiska pozaprodukcyjnego w środkach transportu, w mieszkaniu, którego podłoga podlega drganiom, np. podczas przejazdu ciężkiego sprzętu drogowego czy kolejowego. Źródłem wibracji są różnego rodzaju urządzenia, montowane w budynkach (kotłownie, windy, hydrofory itp.)
to proszę pana nie podlega wątpliwościom.

Jednak, jeśli dotrze do ciebie, ze drgania są w niedziele i po 22:00, kiedy pewne czynniki można wyłączyć,
ponadto, kiedy w tym samym miejscu kilka tygodni wcześniej ich nie było..

to jednak albo jest nowa okoliczność tektoniczna, albo dokonałem jakiegoś nieuświadomionego 'skoku wrażliwości' Uśmiech

Rozumiem i dochodzę do wniosku czemu akurat na to zwróciłeś teraz uwagę ale wiedz że to coś normalnego. Drgania w miejscu w których ich wcześniej nie było to coś normalnego. Płyta tektoniczna się przesuwa i być może akurat teraz natrafiła na jakieś cięższe przeszkody co powoduje nie wielkie drgania.

Nic nie zwykłego to tylko ziemia się przemieszcza. Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 15, 2009, 21:03:52 »

Cytuj
powiedziałem, że karmisz nas bredniami których nie jesteś w stanie udowodnić.
On natomiast karmi nas bredniami, które doskonale sobą udowodnia  Duży uśmiech Chichot
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 16, 2009, 00:24:35 »

Wiecie co jak czytam czasem tu posty to zastanawiam sie czy ludzie tutaj sa normlani czy tylko czasem udaja idiotów by nakrecic sobie temacik.

Trzesienia ziemi i zapadania - sa wynikiem zył wodnych,ludzie bardziej wrazliwi reaguja na ruchy wody pod ziemia.Jakby ktos nie wiedział to pod ziemia sa zyły wodne.Oznacza to ze płyna rzeki niekify wieksze niż odra czy wisła.Dlatego tak wielu ludzi gineło przy budowie studni.I dlatego sie ona gwałtwonie obsówała albo normalnie porywała ludzi pod ziemie na dole woda.Dlatego kto był troche dłuzej na wsi doskonale wie ze było wiele studni ktorych nigdy nie skonczono.Własnie z tego powodu.Ruchy takich mas wody blisko nas powoduja wyczuwalne wibracje.Gdy ziemia sie obsuwa pod nami a woda gwałtwonie zmienia kierunek wrazliwe na to osoby to wyczuwają.Ci ktorzy dobrze to czuja nazywa sie radiostetami.I wbrew pozora w kazdej wsi w Polsce mozna znalesc było jeszcze do niedawna taklich ludzi.Nie wiem czy wasze głupoty wynikaja z braku wiedzy bo wychowyliscie sie w miescie ktore w ogóle ograniczyło wasze podstawowe informacje o zyciu czy poprostu rzniecie w glupa.Tez wychowałem i urodziłem sie w miescie a jednak takie sprawy sa dla mnie oczywiste.Podobnie jest ze zmianami klimatu czyli wahaniami cisnienia sa tez ludzie wrazliwi na to.Co czesto objawia sie w rejonach górskich stad kawały o góralach i pogodzie.

Ruszajacy sie kursor myszki bez dotykania - Ja rozumiem ze kozystanie z komputera może byc na poziomie usera.Ale do bladej litrosci skoro juz obslugujesz cos dluzszy czas wypadałoby by sie minimalnie zaznajomic z tym urzadzeniem i sposobem jego działania.Myszka kulkowa tak to nazwijmy działa mechanicznie ,ale teraz produkuje sie juz myszki ktore ruchy trackera kulistego przerabiaja elektronicznie na impulsy elktryczne (to co ci leci po mplytce scalonej) i jezeli uszkodzony jest modul odpowiedzialny za to (czyt myszka jest zrabana technologicznie albo sie konczy) bez ruchu myszy kursor leci po ekranie.Co wiecej najedzasz na ikonke i nagle przeskakuje ci sam w inne miejsce.Przy myszkach obecnej dekady czyli laserowych i optycznych chodz to prawie to samo ten moduł odpowiedzialny za laserek poprostu szwankuje.Niestety jest to dosc powszechne zjawisko i to najczesciej w drogich i markowych myszkach.Pracuje na myszy Logiteh MX 1000(jedna z najdrozszych i najbardziej zawansowanych myszek dla normlanych ludzi) z racji ze potrzebuja ja do gier MMORPG i to kolejna z zrzedu moja myszka na ktorej mam podobne zjawiska.Nie moja wina ze teraz produkuje sie taki badziew pod znakami logitecha czy razera.Nie ma tu zadnego zjawiska nadprzyrodzonego ani działania siły z zewnatrz.To zwykły elektroniczny bubel nic wiecej.Albo technologiczny albo uszkadzajacy sie z czasem.

Piszczenie w uszach - kolejne niesamowite odkrycie naszego forum.Dordzy panstwo piszczy w uszach wiekszosci ludzi.Niektorzy maja naprawde wkurzajace piszczenia czy szumy a czynniki z tym zwiazane sa bardzo wszelakie.Zawsze jednak objawia sie to w ciszy.I juz wyjasnie wam to lopatologicznie czemu.Wielu z was na pewno pracowało na suchawkach.Sluchawki to najlepszy przykład i ludzie majacy zerowe informacje o słuchawkach gdy zamierzaja na nich pracowac płaca minimum 250 zł za nie a nie kupuja w hipermarkecie za 30!!!!.Gdy ucho poddawane jest wibracja małzowiny usznej blona benbenkowa ma drgania.Jak kazden materiał i ta błona im mocniej drga tym wiecej czasu potrzeba by wróciła do poprawnego stanu.Dlatego kozystanie z słuchawek jest samo w sobie bardzo szkodliwe bo emitowane dzwieki bezposrednio w glab małzowiny usznej maja zbyt wysokie granice KHZ dla naszej blony.Jezeli kupujecie sluchawki z lipnym przedzialem KHZ a takie sa wszystkie ponizej 250zł to robicie sobie bombardowanie waszej błony.Lekarze mówia ze takie dzwieki zabijaja receptory słuchowe,a niepopularnie rozwalaja wam błone ktora potrzebuje czasu by sie zregenerowac i odpowiednio powrocic do pierwotnego stanu.Stad zwłaszcza ci co maja troche wiecej lat i pamietaja czasy starszych słuchawek i pierwszych walkmenow wiedza ze po pewnym czasie najnormalniej bolaly uszy w srodku od sluchawek.Teraz jest lepsza tehcnologia ale tylko najlepsze firmy na rynku produkuja sluchawki wglednie znosne zdrowotnie.Stad tez muzycy maja takie sluchawki wcale nie dlatego ze maja dar audiofilski.Wielu audiofilami w zyciu nie jest.Wiec jezeli cały dzien przebywacie w miescie w ktorym poziom hałasu jest jaki jest teraz,gdy slkuchacie muzyki na sluchawkach,badz glosno blisko duzych glosników.Gdy zetkniecie sie z krotkim jazgotem,wyciem krzykiem.Czesto gdy nagle zaczynacie odpoczywac i was mozg ogranicza prace to ucho daje znac o sobie.Dlatego mowi sie ze nie wolno sie w ten pisk wsuchiwac,ze nalezy wlaczyc radio itd.By umysł zaczoł skupiac sie na czyms innym i dolegliwosc niby znika.Nie znika ona jest tylko przestajecie ja czuc.Wielu lekarzy mowi ze to ucho i zleca badania.Bo zazwyczaj jest tak ze jak ktos z tym idzie do lekarza to faktycznie trza juz to leczyc.Bo szkody poszly znacznie dalej.Pozatym pamietajcie ze istnieje jeszcze cos takiego jak uklad nerwowy.Gdy nerw uciska zbyt mocno robia sie naprawde dziwne rzeczy.Jednych boli glowa,innych kregosłup,niektorzy maja problem z watroba a niektorym piszczy w uszach.Przykład najbardziej zyciowy to dentysta.Problem z zebem,bardzo czesto powoduje wlasnie takie piszczenie w uszach.Pozwolilem sobie na te madrosci o sluchawkach by pokazac wam sposob działania i na tym przykladzie wyjanic co zachodzi i jakie sa tego skutki.Nie uzyłem naukowego jezyka ,zlorzone budowy ucha ograniczyłem do małzowiny i błony bebenkowej absorbujacej akustyczne impulsy.Nie jest wazne jak to wyglada anotomicznie ale ogolnie stad takie uproszczenie.Tyle ze w szkole moze i o tym sie nie mowi ,ale znowu jak mozna kozystac z urzadzen i nie wiedziec czemu wywoluja takie a nie inne skutki.A uszy na pewno bolały na słuchawkach nie jednego z was.

Mam nadzieje ze rozwiałem wasze wrecz idiotyczne domysły.Zastanówcie sie troche nad tym co piszecie bo ja rozumiem cos wyjatkowego,cos o czym mało kto wie.Ale o rzeczach oczywistych to przegiecie jak dla mnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 00:28:30 wysłane przez Trel » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

archlike babor sherwood vfirma quiero