Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:59:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ale od sqnik`a  (Przeczytany 6555 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sqnik
Gość
« : Październik 15, 2008, 19:28:41 »

nie będę już więcej obijał w bawełnę Mrugnięcie w ciągu roku w moim życiu wiele się zdążyło, jednak uważam ze ja sam jeszcze więcej zdziałam… i przepraszam Boga jeżeli czegoś nie będę
rozumiał jestem tylko człowiekiem Uśmiech
znaczne od początku Mrugnięcie
na początku myślałem że zwariowałem Mrugnięcie
później wydawało mi się ze każdy tak ma, tylko nie mówi o tym... sam to zapoczątkowałem i sam teraz musze to skończyć... chodzi o to nie wiem czy dobrze rozumiem ze sfera realna i ta druga nie mogą się połączyć dopóki ludzie nie będą dobrzy jako ze mam przychylność Bogów...( to prawdopodobnie rodzinne), moim zadaniem będzie wytłumaczenie tego ludziom... no i tu jest właśnie problem ... bo jaka cześć z was mi teraz uwierzy jak ja sam nie mogę w to w 100% uwierzyć... więc proszę was w tym temacie abyście się podzielili rożnymi zjawiskami które was otaczają...
słyszałem w tych stanach (często za pomocą pewnego specyfiku, lepiej wtedy słychać Mrugnięcie) ze jestem owiany przepowiednia i ze podołam temu zadaniu chociaż biedzie trudno
cóż więcej mogę napisać…

teraz będę szedł do wojska… będę miał czas aby udoskonalić metodę komunikacji bez żadnych używek tylko nadal mnie zastanawia dlaczego akurat ja ? Mrugnięcie
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 15, 2008, 19:35:00 »

sqnik, o jakich specyfikach mówisz? Chichot Czy odpowiedź na moje pytanie jest trywialna i znajduje się w Twoim nick'u czy bardziej złożona?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Michał
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 15, 2008, 19:35:36 »

a dlaczego akurat nie ty?  Mrugnięcie

powinieneś się chyba cieszyć, prawda?

a co do tego specyfiku... mam okropne problemy z pamięcią właśnie przez to.. zaczynam zdanie i jak się rozgadam to odbiegam od tematu i zapominam o co mi chodziło - ale to taki offtop.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 19:36:46 wysłane przez Michał » Zapisane
sqnik
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 16, 2008, 07:40:35 »

tez mialem ten problem ze chcialem juz o czyms powiedziec ale nagle wszystko mi ulatywalo, ale jakos sie nauczylem ze mi to juz nie ulatuje Język eeee ale teraz zwatpilem chodzi Ci o Twoje mysli tak normalnie ? czy jak juz masz jakis przekaz? Język bo mi chodzi o przekaz Język, ja mialem zawsze szczescie, i nie moge sie uzaleznic od niczego, i wiem ze to dary od Boga... ale ja myslalem ze Bog chce nas sprawdzic jakimi "ludzmi" jestesmy naprawde... + tez to ze sami chcielismy przezyc cos nowego... a jesli to jakies byty ze mnie lacha sobie robia ? jesli Boga niema i dam ludziom nadzieje :/, a nic sie niestanie... ale tez w sumie to gdy wiekszoscby sie juz przekonala zeby byc dobrym czlowiekiem to juz samo w sobie byloby wielkim sukcesem... musze nad tym pomedytowac Język

P.S. czuje ze teraz bede duzo pisal Język bo mysle nad tym co tu moze byc prawda Uśmiech
a jesli to jakies byty ze mnie sobie łacha robia ?;> slyszalem tez imie Lucyna i to raczej wlasnie o tą Lucyne chodzi... i caly czas mam wrzenie ze musze jechac do egiptu... ale niestety musze tez zajac sie soba... ehz gdybym mogl sie rozdwoic Chichot (marzenie nie jednego) najpierw musze zadbac o stoja posade w tym zyciu zebym mogl cokolwiek zaczac robic...

zostala mi tez przedstawiona pewna wiedza o tym ze kazde nowe zycie nasze na ziemi to jakby to wytlumaczyl shrek Język jest jak warstwa ktora sie naklada i ta najswiezsza warstwa nie ma swiadomosci o tych starszych dopoki nie zostanie zastopiona nowa (nowym poczatkime zycia) nie wiem ile mam warstw ale moja najstarsza mowila ze wlasnie dlatego ze ludzie nie moga uwierzyc w to ze sa wokol nich zjawiska paranormalne miedzy innymi ja Uśmiech chcociaz jak widac uwierzylem w to juz, i wlasnie dlatego nic nie moze sie zdarzyc,

ja sam niedam rady zmienic swiata (tak mi sie wydaje) ale nie zniecheca mnie to, prosze jednak abyscie mi pomogli nie wiem czy napisze wlasne przemowienie ktore bede chcial rozpowszechnic, czy bedziecie pisac swoje, i je rozpowrzechcniac, czy to imiennie czy anonimowo to niewazne, bo imie nie jest wazne ...

Licza się czyny a nie slowa, choć słowa moga wiele zdziałac...


janneth  nie to nie jest to Język chcociaz kiedys po naprawde duzym uzuciu tego co mam w nicku rozmawialem z moimi pradziadkami, ale to nie bylo nic waznego, tzn wazne dla mnie Mrugnięcie ze mam sie opiekowac moja mamo Język nie wiem dlaczego tak mi mowili ale spoko ^^, lecz ja chce sie nauczyc kontaktowac z nimi bez niczego Mrugnięcie i dlatego medytuje (jedynie teraz mam jakis zastoj) Język

Michał dlaczego ? bo nie wiem czy jestem stukniety czy nie Chichot
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2008, 10:18:30 wysłane przez sqnik » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 16, 2008, 18:28:06 »

w tych czasach wszystko jest stuknięte  Mrugnięcie

ja nie mam żadnych przekazów ani nic w tym stylu, żadnych obe, ube, CIA, FBI itp  Mrugnięcie po prostu kiedyś paliłem i mam od tego okropne problemy z pamięcią  Smutny

choć jest też tego pewien plusik  Uśmiech

a co do zmiany świata - jestem zdania, że każdy go zmienia w swoim obrębie, niech każdy zrobi coś malutkiego ale niech to będzie dobre, dasz 50 gr bezdomnej kobiecie, albo puścisz staruszkę pierwszą z windy... taka mała cegiełka a zawsze coś. niektórzy robią wielkie czyny a niektórzy małe - ale oni też naprawiają i zmieniają świat. IMO
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 17, 2008, 13:20:40 »

Tak w nawiązaniu do tego, o czym mowa - mam pytanie - słyszałam, że zażywanie nawet miękkich narkotyków uniemożliwia człowiekowi wszelkie channelingi, hipnozy i inne tego typu rzeczy. Czy to możliwe? Ktoś coś na ten temat wie i może się wypowiedzieć?

sqnik - jeśli to nie to, to jestem jedynie coraz bardziej ciekawa Uśmiech

Michał, pamięć rzeczywiście jest znacznie osłabiona po dłuższym paleniu Uśmiech Ale to wszystko może wrócić do normalnego stanu o ile nie palisz już i o ile będziesz odpowiednio pamięć ćwiczył.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Michał
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 17, 2008, 22:16:34 »

Tak w nawiązaniu do tego, o czym mowa - mam pytanie - słyszałam, że zażywanie nawet miękkich narkotyków uniemożliwia człowiekowi wszelkie channelingi, hipnozy i inne tego typu rzeczy. Czy to możliwe? Ktoś coś na ten temat wie i może się wypowiedzieć?

...

Michał, pamięć rzeczywiście jest znacznie osłabiona po dłuższym paleniu Uśmiech Ale to wszystko może wrócić do normalnego stanu o ile nie palisz już i o ile będziesz odpowiednio pamięć ćwiczył.

jak dla mnie to jest raczej odwrotnie.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign world-anime truegaming fifa11 magicalespackluporum