Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 18:43:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa książka Pani L. Łobos.  (Przeczytany 7134 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« : Listopad 12, 2009, 15:15:18 »

Witam.
Z nowości co zauważyłem na stronie Projektu Cheops, jest wzmianka Pana Andrzeja Wójcikiewicza o wydaniu nowej książki i przekazach na 2012 rok.pt."PRZEKAZY EN-KI – CZYLI CO KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ O ROKU 2012 I NIE TYLKO…"
Książki owe otrzymali obaj zacietrzewieni reporterzy z "Ekspersu Reporterów" wraz z miłymi dedykacjami oraz autografem autorki.
http://www.projekt-cheops.com/news.aspx?languageId=1&menuId=31&sectionId=54&cmd=

Pozdrawiam serdecznie. Cool
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 21:38:10 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2010, 08:34:44 »

po ile ta książka?

enkibiznes się kręci oj kręci i to coraz szybciej Uśmiech
wszak 2012 już blisko i trzeba się zdążyć nachapać Język
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 06, 2010, 10:19:23 »

enkibiznes się kręci oj kręci i to coraz szybciej Uśmiech
wszak 2012 już blisko i trzeba się zdążyć nachapać Język

Nie znam autora książek ni wydawcy, którzy wydawaliby książki charytatywnie. Poza pewnymi przesłaniami, jakie są w nich zamieszczane w grę wchodzi również zysk z nich otrzymany.
Nie wiedzę w tym nic dziwnego, ni nadzwyczajnego.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Luty 04, 2010, 21:51:08 »

Wszystkie posty niedotyczące wątku przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 04, 2010, 21:55:24 »

Reakcje jednak są błyskawiczne - pierwsze głosy obronne już po 28 minutach. Nie Darku, nie chybiłem, bo post nie miał na celu dogryzienie Phi. Tą - aktualną - wypowiedzią popsuję ten test, ale wcześniej mógłbym się założyć, że do jutra byłaby cała kolejka oburzonych na mnie o użyte słownictwo, brak szacunku dla innych czy tez lżenie - i jak najbardziej słusznie. Na post Phi nikt nie zareagował... Dalszy przebieg ujawniłby hipokryzję wielu z forumowiczów.

Tak, to miał być sprawdzian "wyczulenia" forumowiczów, szkoda, że tak wcześnie przerwany...

Dla jasności - ślepo wierzących w pogadanki Łobos jak najbardziej nazwałbym łatwowiernymi czy tez mocniej - naiwniakami - dlaczego, już wielokrotnie wyjaśniałem. Natomiast słowa w stylu "opóźnieni w rozwoju" czy też "z zespołem Downa" byłyby  chybione i nie na miejscu. Do tego obraźliwe i wyszydzające chorobę/osoby na nią cierpiące. Dlatego - jeżeli pozwolicie - zaedytuję post.

edit:
zanim ktoś powie, że teraz chronię własną dupę - możecie zapytać się Janneth bądź Janusza kiedy otrzymali info z opisem moich zamiarów i rodzaju przeprowadzenia testu. Kocie - info dedykowane dla Ciebie hipokryto. Zamierzałem nieco dłużnej poczekać z wklejeniem powyższej wiadomości lecz widzę, że dojdzie znowu do offa i sprzeczek, chociaż wtedy więcej osób wykazałoby się hipokryzją...
Słowa "to taki naciągany poradnik dla łatwowiernych i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju lub z zespołem Downa" są praktycznie cytatem [podkreślenie - słowo w słowo] z postu Phi, na który to nikt nie oburzał się, ba- nawet nikt nie zareagował - Ty Kocie również... Ależ hipokryzja, stronniczość i przejaw nienawiści. Nie ma to jak strzelić sobie samobója Kocie.

Wymyśl coś z sensem na te kompromitujące,szowinistyczne błazenady.

Powracając do tematu ja nie wahałem się,jak zapewne i wielu kalekich-powiększyć grono zadowolonych z posiadania tej pozycji.
Co prawda treść mi znana jest w przeważającej objętości ale na znak solidarności z autorem i chęci posiadania tej cegiełki wkładu w misji wypełnieniu-zakup drogą kupna poczyniłem.
Cena 35 PLN brutto. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Luty 05, 2010, 17:32:17 »

Rozmowę pomiędzy Phirioori a Artkiem przeniosłam do kosza. Powróćmy do tematu.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 05, 2010, 18:50:04 »

Nowej książki jeszcze nie miałem w rękach
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-for tunake wiedzmy magicznyswiat lionesrp