Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:33:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kody Sił Ciemności  (Przeczytany 73066 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Grudzień 27, 2009, 20:47:54 »

Autor Ramaathis - Mam
Wbrew pozorom bardzo ciekawa książka.
Przekaz oczywiście chanelingowy (choć to mój wniosek). Książka przedstawia z "pierwszej ręki" informacje od tych, którym przypina się łatkę diabłów, szatanów i demonów. Na bazie porozumienia, jakie zawarli z siłami światła, przedstawiają swoje sposoby manipulowania cywilizacjami, również nami.
W pierwszym rozdziale wyjaśniają w jakim celu przekazują te informacje, wspominają o różnych sposobach manipulowania ludźmi, choć jeszcze nie wymieniają ich z nazwy, poza jednym: RELIGIA - to ich ulubiony sposób manipulowania masami, oczywiście nie jedyny.
Kto czytał, nich się wypowie, kto zaś nie miał tej możliwości to serdecznie polecam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 12:46:52 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 27, 2009, 22:20:07 »

Darku , Panem Sil Ciemnosci jest Samuel - Enki, przeanalizuj Jego sposob dzialania na Ziemi a zrozumiesz co i jak robi za posrednictwem wielu wcielonych i nie wcielonych wsplziomkow.

Czas w ktorym zyjemy to EPOKA CIEMNOSCI , wladal nia ( bo juz dobiegla konca Jego jurydykcja) wlasnie Samuel - Enki , On nie bez podstawnie mowi o sobie; " jestem opiekunem Ziemi".... istotnie tak bylo.
Owszem otrzymal Ziemie we wladanie na caly cykl okolo 26ooo lat. Ale on jej nie zwrocil , doprowadzil dwa razy do przebiegunowania , by mogla ponownie "opasc w dol" miast wyniesc sie z Ludzmi w IV wymiar.
Manipulacje swiadomoscia ludzi doprowadzil do perfekcji , odwrocil cala wiedze , wprowadzil calkowite uzaleznienie od slowa pisanego i pieniadza. Wszystko to Jego dzielo.
Obecnie jestesmy juz w III cyklu mozliwosci wejscia w IV wymiar ( ta mozliwosc powtarza sie III raz) , to co On przygotowal dla Ludzkosci jest tak perfidne i wyrachowane ze sie w glowie nie miesci.
Najbardziej okrutna jest gra prawdziwymi faktami , kierowanymi przeciw dobru i wykorzystywanymi dla siebie pod ukrytymi i dwuznacznymi nazwami wlasnych intecji.

Wykorzystywana jest milosc i empatia ludzi przez bezuczuciowe i bezduszne  roboty o wygladzie ludzkim. Cala najwyzsza technologia materialna skierowana jest przeciw Czlowiekowi  , a on nie potrafi odroznic juz zycia projektowanego przez technologie , od zycia tworzonego przez Boga.

Jedyna rzecza , ktora naprawde sie roznimy to MILOSC, MY LUDZIE ja posiadamy , te technologiczne kreacje nie.
Kiedy naprawde zaczniemy nia zyc nastapi rozdzielenie swiatow, LUDZKOSC przejdzie do wyzszego wymiaru ,wyniesie ja milosc. Kreacje technologiczne nie , bo nie posiadaja mozliwosci transformacji przez uczucie milosci.

Co zatem chca zrobic Sily Ciemnosci? Robia wszystko by Czlowiek , zyl  w taki sposob zeby milosc prawdziwa byla mu obca , zeby zastepowal ja uczuciami niskimi , typu strach i cierpienie niby w imie milosci , bo w ten sposob nie bedzie w stanie jej przezywac.
Robia wszystko by odwrocic nasza uwage od rozwoju dzieki zyciu dobrem i jedzeniu produktow , ktore blokuja przeplyw energii w naszych organizmach. To plan globalny.
Rozlozony jest na pomniejsze mody zwiazane z ubraniem , jedzeniem , stylem , zycia , architektura i technologiami blokujacymi przeplyw energii milosci z kosmosu.

Okrutne ale prawdziwe , to sie dzieje w naszych zyciach.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 27, 2009, 22:30:39 »

Cytat: Kiara
Enki , On nie bez podstawnie mowi o sobie; " jestem opiekunem Ziemi".... istotnie tak bylo.

 Uśmiech
Kto wie, kto wie, może i masz rację. Uśmiech Choć czytając tę książkę jakoś "Siły Ciemności" w żaden sposób nie uzurpują sobie praw do tego typu tytułów, więc śmiem twierdzić ze jest to Twoja racja. Duży uśmiech


Rekomendacja "KODÓW SIŁ CIEMNOŚCI"
(Tej rekomendacji nie ma w książce, którą zakupiłem)

Kochani,

Ponieważ wiem, że wielu z was odczuwa lęk i niepewność w stosunku do ”Kodów Sił Ciemności”, tak samo jak ja, gdy tłumaczyłam ten przekaz, więc pozwoliłam sobie zadać poprzez Ramaathis-Mam’a pytania do istot światła, by poznać ich opinię na temat tego przesłania. Mam nadzieję, że pomogą one nam zrozumieć jego sens i znaczenie, tak byśmy mogli przezwyciężyć wszystkie nasze wewnętrzne lęki, a zwłaszcza te przed ciemnością w nas samych. Moje pytania nie były skierowane do konkretnej istoty, odpowiedź przyszła od Kroma. Pierwsze dwa są natury ogólnej, dlatego umieszczam odpowiedzi w całości, trzecie było bardziej osobiste, dlatego zamieszczam część, która może pomóc nam wszystkim w zrozumieniu roli tego przesłania.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,
Nameya (Ania Burakowska)

Drodzy Bracia i Siostry w Świetle i Miłości

1. Rozumiem i akceptuję wszystkie argumenty zaprezentowane przez Panów Ciemności i Ramathis –Mama’a w książce „Kody Sił Ciemności”, dotyczące ogromnej roli tego przekazu, ale chciałabym znać waszą opinię dotyczącą jego prawdziwego znaczenia w procesie przez który przechodzimy. Czy moglibyście powiedzieć kilka słów na ten temat?

2. Chciałbym zapytać jak wy, z waszej perspektywy, postrzegacie sytuację w moim kraju i na całym świecie. Czy przesłania przychodzące przez Ramaathis-Mam’a spełniają swoją rolę? Czy zmiany zachodzące w nas są wystarczająco głębokie, by wizja Panów Ciemności dotycząca Ziemi i naszego Układu Słonecznego nie spełniła się?

Pozdrowienia od Kroma dla jednego z nieskończonych kromian wszechświata, których kocham tak bardzo. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, zamierzam odpowiedzieć na twoje pytania, mimo, że skierowane były do hierarchów twojej Galaktyki.

1. Książka „Kody Sił Ciemności” była przekazywana pod nadzorem Wielkiej Hierarchii Wszechświata na mocy specjalnego porozumienia z Panami Ciemności. Jak wiesz, moja droga kromianko, wszystko we wszechświecie podlega ewolucyjnemu procesowi i czasami Światło i Ciemność, dwa bieguny kosmosu, muszą porozumieć się, by wypełnić specyficzne cele pod moim kierownictwem. Generalnie, celem informacji przekazanych w książce było zwrócenie uwagi ludzi, by mogli zrozumieć w jaki sposób ulegają manipulacji oraz danie im w ten sposób szansy na duchowe ulepszenie życia i zrównanie się z kosmicznym planem ewolucji. Ludzie cierpią ze względu na swoja ignorancję. Wiedza to światło, ciemność zaś to ignorancja i cierpienie. By pomóc ludziom wydostać się z tej pułapki, wyższe sfery światła zaaranżowały dostarczenie bezpośredniej informacji od ciemnej strony ewolucji. To specjalna łaska i przejaw wielkiej miłości, by pomóc waszej ludzkości w uniknięciu ciemności i wejściu w świeżość i szczęśliwość światła.

2. Twój kraj i cały świat przechodzi przez dramatyczne i intensywne przemiany, ponieważ jako istoty w stanie ewolucyjnego oczyszczania macie silne tendencje do ciemności. Dlatego niezbędne jest, by znacznie więcej ludzi przebudziło światło w sobie, a to oznacza potrzebę przewodnictwa wyższych sfer. Używają one Ramaathis-Mam’a jako narzędzia, by pomóc wam doświadczyć duchowej transformacji, której Ziemia tak bardzo potrzebuje. Teraz przeważa na Ziemi ciemność, ponieważ większość ludzi żyje w głębokiej ignorancji i ze względu na brak duchowej wiedzy są manipulowani przez ciemną stronę. Tak więc jest to próba zainstalowania światła w sercach tych, którzy mogą przeczytać tę książkę. Istnieje wielka potrzeba, by więcej ludzi przebudziło światło w nich samych, ponieważ w obecnym momencie nie jest ono wystarczające. Nawet rzekomi pracownicy światła nie są dość szczerzy dlatego prowadzeni są przez swoje ciemne tendencje. Cała gra ewolucji jest zasadniczo oparta na szczerości i uczciwości, które nie każdy jest gotów rozwijać i zaakceptować. Musisz zrozumieć, że każdy z was, żyjących na Ziemi, posiada wolną wolę i macie prawo wybrać, czy wibrować w świetle, czy w ciemności. My zaś nie możemy wtrącać się do waszych wyborów. Oczywiście, gdy wybieracie wibrowanie w ciemności skutki są odmienne od tych, które następują, gdy wybieracie światło. Podlega temu każdy, jak również sama Ziemia.

3. Fragment:

„Atlantis Angelis jest po prostu narzędziem uruchomionym przez wyższe sfery światła, by wprowadzać nowe paradygmaty ewolucji na Ziemi. Dlatego Ci, którzy pomagają w publikowaniu i rozprzestrzenianiu tej informacji najlepiej jak mogą, przyczyniają się dla dobra świata i ludzkości. Mój kanał, Ramaathis-Mam, jest jednym z narzędzi, którego Krom i wyższe sfery używają na Ziemi, by przebudzić nową duchową świadomość i poprzez niego nauczają tych, którzy mogą być zainteresowani połączeniem z nową linią duchowej ewolucji i transformacji. Zawsze musisz pamiętać, że nie każdy pragnie być w świetle. Jest wielu pracujących dla ciemnej strony i w ich interesie leży zdyskredytowanie tych, którzy wibrują w świetle. Dlatego bądź zawsze ostrożna i czujna, ponieważ ciemne siły wiedzą w jaki sposób wprowadzać w błąd tych, którzy nie są uczciwi oraz szczerzy i chcą kłamstwa zamiast światła, służby oraz miłości. PAMIĘTAJ, ŻE CIEMNOŚĆ DOMINUJE TERAZ NA ZIEMI I WIBRUJĄCY W ŚWIETLE STANOWIĄ CEL CIEMNYCH SIŁ, KTÓRE UŻYJĄ WSZELKICH ŚRODKÓW, BY ICH ZNIECHĘCIĆ I WPROWADZIĆ W BŁĄD.

Mam nadzieję, że moje słowa poprowadzą cię, byś mogła uczyć się ze swych doświadczeń. Pamiętaj, że nie każdy chce prawdy i światła. Macie wolną wolę, którą Krom dał wam, byście mogli doświadczyć wszystkiego, czego tylko pragniecie. Jest to część gry ewolucji dająca wam sposobność, byście pewnego dnia opamiętali się i zrozumieli, że zawsze poszukiwaliście znajdującego się w waszym wnętrzu światła, obecnie ukrytego za ciemnością.”






Poniższy link zawierający 1 rozdział tej publikacji daje mały wgląd w to, czym ta książka trąci.
Kopalnia wiedzy.  Duży uśmiech

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Kod_Kosmicznego_Buntu
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 27, 2009, 22:33:29 »


Co zatem chca zrobic Sily Ciemnosci? Robia wszystko by Czlowiek , zyl  w taki sposob zeby milosc prawdziwa byla mu obca , zeby zastepowal ja uczuciami niskimi , typu strach i cierpienie niby w imie milosci , bo w ten sposob nie bedzie w stanie jej przezywac.

Kiara. Uśmiech Uśmiech


jest dokładnie TAK! byłem po ciemnej stronie mocy, ale zrozumiałem, że coś jest nie tak, dostajemy ochłapy od sił ciemności podczas gdy danie główne jest od nas odsuwane i często nie wiemy nawet o jego istnieniu...

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 27, 2009, 22:53:41 »

Poniewaz znam osobiscie autorke , kiedys dyskutowalysmy juz na temat Kromu , wiem co to jest. Zgodzilysmy sie co do tego iz jest to walka roznych opcji o pozyskiwanie jak najwiekszej ilosci ludzkich pol swiadomosci w celu przetrwania tych opcji.

Nie bede z grzecznosci kometowala tekstow , ksiazke jedna autorki mam, nie budza we mnie akceptacji roczne stosowanie technik w celu calkowitego polaczenia  sie z przestrzenia nadajaca te przekazy.

Poniewaz rowniez odbieram przekazy od Myslicieli , wiem iz nie trzeba niczego , ale to apsolutnie niczego robic technicznie by je odbierac. Jest to wlaczenie i wylaczenie metalne ( tak i stop) nic wiecej , przekaz plynie.
Zestrojenie nastepuje poprzez osobisty rozwoj duchowy  , nic wiecej.

Trzeba rowniez wiedziec iz Ciemne sily nie zyja juz w calkowitej ciemnosci , ich polem zycia jest obecna jasnosc w ktorej zyja wszyscy ludzie tu i teraz.
To przejscie w wyzsza wibracje IV wymiaru i w wieksza jasnosc jest dla nich granica ich SWIATA CIEMNOSCi , to do tego nie chca dopuscic a nie do pojscia w glebie ciemnosci. Jednak manipulacja informacja byla zawsze ich silna strona.

Ciemnosc czarnej nocy to ciemnosc i ciemnosc pol mroku to tez jeszcze ciemnosc , chociaz istnieje w niej juz swiatlo.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 28, 2009, 11:32:44 »

Kiaro a co oznacza ŚWIT CIEMNOŚCI?

to jest z mojego przekazu...

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 28, 2009, 11:39:08 »

Kiaro a co oznacza ŚWIT CIEMNOŚCI?

to jest z mojego przekazu...

718'

To zalezy od kontekstu uzycia tego okreslenia , nie wiem co ktos mial na mysli mowiac to.

Swiat Ciemnosci to nasz wspolczesny wymiar , nasza Epoka w ktorej zyjemy , ale rowniez moze byc to czesc  Zaswiatow ( jego najnizsza przestrzen z mala iloscia swiatla i niska wibracja.
Nie wiem o co chodzilo w rozmowie?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 11:40:06 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 28, 2009, 11:46:47 »

nie ŚWIAT ale ŚWIT  w sensie BRZASK

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 28, 2009, 11:52:12 »

nie ŚWIAT ale ŚWIT  w sensie BRZASK

718'


Przepraszam z predkosci zle przeczytalam, "swit ciemnosci" to poczatek swiata ciemnosci , drzwi w strone tamtego swiata , ktorym jest ciemnosc.
To , to samo co zmrok...

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 11:53:13 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Grudzień 28, 2009, 13:22:06 »

Cytat: Kiara
Poniewaz znam osobiscie autorke , kiedys dyskutowalysmy juz na temat Kromu

Kiaro, mówimy chyba o zupełnie różnych książkach i autorach.
Kody Sił Ciemności napisał facet o nazwisku, czy tez jest to pseudonim - nie wiem, Ramaathis - Mam. Hiszpan, jest on wykładowcą, nauczycielem, mistrzem uzdrawiania holistycznego, który od kilku lat odbiera przekazy od Duchowej Hierarchii. Są to informacje umieszczone w książce, którą akuratnie czytam.

Cytuj
... ksiazke jedna autorki mam, nie budza we mnie akceptacji roczne stosowanie technik ...

Co prawda czytam dopiero czwarty rozdział, ale widzę że mówimy o innych publikacjach.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 13:24:43 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 28, 2009, 13:49:57 »

Cytat: Kiara
Poniewaz znam osobiscie autorke , kiedys dyskutowalysmy juz na temat Kromu

Kiaro, mówimy chyba o zupełnie różnych książkach i autorach.
Kody Sił Ciemności napisał facet o nazwisku, czy tez jest to pseudonim - nie wiem, Ramaathis - Mam. Hiszpan, jest on wykładowcą, nauczycielem, mistrzem uzdrawiania holistycznego, który od kilku lat odbiera przekazy od Duchowej Hierarchii. Są to informacje umieszczone w książce, którą akuratnie czytam.

Cytuj
... ksiazke jedna autorki mam, nie budza we mnie akceptacji roczne stosowanie technik ...

Co prawda czytam dopiero czwarty rozdział, ale widzę że mówimy o innych publikacjach.

Tak wiem , to i on bywa w Polsce na warsztatach organizowanych przez A. Burakowska a ona kontynuuje pisanie ksiazek przekazow Kromu , jest to jedno i to samo zrodlo. Znam  Anie i wiem , rozmawialysmy kilka razy o tym.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 13:50:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 28, 2009, 18:26:42 »

Ramatis Mam był parę razy w Polsce, Ania od kilku już lat tłumaczy te przekazy i znam ludzi, którzy zachwycają się tym co tam znajdują. Są też tacy, którzy nie są w stanie przebrnąć przez zawiły, ciężki tekst i odrzucają wszystko bez zgłębiania.
Osobiście uważam, że należy zapoznać się z tematem by mieć wyrobione zdanie. Kroma przeczytałem, to bardzo silnie energetyczna książka (nawet zleciłem badania radiestezyjne), po przeczytaniu kilku zdań, najwyżej kilku stron musiałem odłożyć i "przetrawić" to wszystko co tam miało wpływ na czytającego.
"Kody śił ciemności" mam, ale jeszcze nie doczekały się bliższego spotkania z właścicielem Mrugnięcie

Osobiście nie uważam, że zawarta jest tam jakaś manipulacja bytów chcących władać naszymi umysłami. Przesiewam zawartość wszystkich doświadczeń przez własny filtr, niczego nie traktuję do końca źle i do końca nie potępiam, zachwycam się bardzo sporadycznie, autorów mogę policzyć używając jednej ręki, ale też dlatego, bo są bardzo wyważeni w swych opiniach.

Osądzanie, kategoryczne wyrażanie poglądów jest rezultatem życia w dualiźmie, a teraz jest czas na poszukiwanie "ZŁOTEGO ŚRODKA"



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 18:30:07 wysłane przez Thotal » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 28, 2009, 19:20:06 »

Teraz jest czas podejmowania decyzji , komu z kim po drodze i w ktora strone. Ani to zle ani dobre , dla mnie obojetne , kazdy sam musi dokonac wyboru.
Twierdzenie ze moze istniec zycie bez dualizmu jest wielka naiwnoscia. Musi byc dualizm , bo musza byc bieguny o roznych wartosciach zeby nie bylo stagnacji.

Istotnosc podejmowania decyzji polega tylko i wylacznie na prawdzie zawartej w przekazie , by czlowiek wiedzial ze dokonujac wyboru "bialego" bedzie mial biale a nie czarne przykryte bialym na chcwile.

Moze wybrac biale , lub czarne , to juz jego sprawa i nikt nie powinien tego oceniac wlasna miara.
To nie jest problem wyboru , to jest problem uczciwosci prezetowania wlasnych wartosci. Zle jezeli strona dla ktorej oszustwo jest norma istnienia , uzywa tej normy w celu manipulacji swiadomoscia i wiedza nieswiadomych w celu pozyskania ich dla siebie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 19:31:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Grudzień 28, 2009, 19:26:04 »

jedni ciągle każą nam wybierać, a inni pozbawiają możliwości wyboru..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 28, 2009, 19:35:22 »

jedni ciągle każą nam wybierać, a inni pozbawiają możliwości wyboru..

No coz Sily Ciemnosci sa juz tak beszczelne , ze nasmiewaja sie z jasnosci , manipulujac ta informacja na swoja strone. A ludzie juz tak maja zmanipulowana przez nich swiadomosc iz nie potrafia juz odrozniac.
Myslenie ze ciemnosc , to czern nocy , jest wielka naiwnoscia , ale jak to porownac skoro ludzkosc nie ma dostepu do jasnosci , nie widzi jej. Mysli wiec ze to co jest przez nia widziana jasnoscia jest nia w samej rzeczy, a tak nie jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 19:35:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 28, 2009, 20:10:38 »

Troche przydługi cytat, ale w kontekście tego tematu warto przybliżyć zrównoważone pojęcie hierarhii ze strony WM.

"W przypadku Terry-Ziemi, ma miejsce etap egzystencji zachęcający świadomość jednostki do nawiązania klarownego połączenia z nieodzownymi cechami Rzeczywistości Źródła, bez jakiegokolwiek rodzaju ingerencji hierarchii. Jest to etap, w którym opowieści i mity historii zostają dogłębnie zbadane i stają się znane takimi, jakimi naprawdę są i zawsze były. Jest to czas, w którym język zostanie przekształcony w nową formę komunikacji, noszącą nieodzowne cechy Rzeczywistości Źródła w postaci artyzmu energii i wibracji przełamujących wszelkie bariery kontroli.
Jest to czas rozpoznania, iż hierarchia rozciąga się poprzez cały kosmos aż po najdalsze odkryte granice. Ma ona swoje gałęzie obecne w każdym systemie gwiezdnym i każdym znanym wymiarze; w ujęciu takim praktycznie wszystkie formy życia są „liśćmi” owego ogromnego kosmologicznego drzewa. Hierarchia ustanawia główną indoktrynację gatunków, duchów, planet, i gwiazd, jako że wszystkie one rozwijają się dzięki gałęziom tego drzewa. Jest ona zgromadzeniem tych, którzy są na zewnątrz i pragną wnieść wsparcie ze swej strony dla podgrupy, która osiedliła się gdzieś w granicach największej ze wszystkich struktur: hierarchii. Wspomaganie stanowi motyw funkcjonowania hierarchii, i w większości przypadków objawia się ono w formie zbawicielstwa i nauczycielsko-uczniowskiego sposobu uporządkowania wszechświata.
Hierarchia złożona jest z istot wszelkiego rodzaju motywacji, które związały swe energie z podgrupami. Podgrupy te są oddzielnymi gałęziami ogromnego kosmologicznego drzewa obejmującego wszystko co znajduje się na zewnątrz Rzeczywistości Źródła. Korzenie tego drzewa tkwią w ziemi genetycznej pamięci i podświadomych instynktów. U podstawy drzewa wyrastają pierwsze gałęzie, które są najstarsze i reprezentują rodzime religie gatunków. Środkowe gałęzie są ortodoksyjnymi religiami i instytucjami, natomiast górne gałęzie reprezentują współczesne systemy wierzeń, które dopiero wyłaniają się poprzez wszechświat. Całe drzewo, w tej definicji, reprezentuje hierarchię, a jego nasiono zostało pierwotnie spłodzone, zasiane, i wypielęgnowane przez Inteligencję Źródła, w celu stymulacji Wielkiego Eksperymentu............................................................................
.......... ..Nadszedł czas, by zintegrować dominujący model hierarchii (ewolucyjno-zbawicielski) z dominującym modelem Inteligencji Źródła (transformacyjno-samostanowiący). Integracja ta może być dokonana jedynie na poziomie istoty. Nie może ona nastąpić w kontekście instrumentu ludzkiego lub aspekcie hierarchii. Jedynie istota -- całość wewnątrz-wymiarowej suwerenności nasycona Inteligencją Źródła -- może uprzystępnić i w pełni doświadczyć integracji tych dwóch modeli egzystencji.
Owa forma integracji ma miejsce, kiedy istota w pełni eksploruje dwa modele oraz rozwija model syntezowy pozycjonujący zbawicielstwo jako wewnętrzną rolę istoty do „uratowania” samej siebie, bez polegania na siłach zewnętrznych w wykonaniu tego uwalniającego zadania. Taki akt samowystarczalności rozpoczyna integrację idei zbawicielstwa z uświadomieniem sobie samostanowienia. Następnym krokiem jest integracja opartego na czasie przyrostowego postępu modelu ewolucyjnego z opartym na uświadomieniu sobie akceptacją modelu transformacyjnego. Następuje to gdy istota jest całkowicie przekonana o tym, iż doświadczanie i użytkowanie własnej całości może mieć miejsce tylko wtedy, gdy istota jest w pełni niezależna od rozmaitych struktur hierarchii.
Chociaż istota przyjmuje swoją rolę samodzielnego wyzwolenia, nie oznacza to, że hierarchia powinna być omijana czy obalona. Hierarchia jest zdumiewającym narzędziem. Jest ona symbolem ciała Pierwszego Źródła, umożliwiającym MU zanurzenie się wewnątrz wszechświatów czaso-przestrzeni w podobny sposób tak jak instrument ludzki pozwala istocie funkcjonować poza Rzeczywistością Źródła. Hierarchia stanowi wehikuł transformacji, nawet gdy prowadzi do ukrywania informacji i trzyma gatunki w posłuszeństwie swej kontrolującej ręki. Jest ona częścią starożytnej formuły przygotowującej nowy wszechświat do syntezowego modelu egzystencji oraz członkostwa we Wszechświecie Całości."
Połączenie samo-zbawicielstwa i uniezależnienia się od hierarchii zapoczątkowuje manifestowanie się modelu syntezowego. Model syntezowy stanowi następny etap Wielkiego Eksperymentu, i w pewnych polach wibracyjnych wielowymiarowego wszechświata istnieją istoty, które faktycznie doświadczają tego etapu eksperymentu, jako prekursorzy istotowego modelu indywidualizacji Źródła.
Istoty te są ściśle desygnowane do transmitowania owego przyszłego doświadczenia do postaci symbolów komunikacyjnych jak i zasad życiowych uprzystępniających połączenie mostem dwóch modeli egzystencji. Poza wstępnym projektowaniem i konstruowaniem owych „mostów”, istoty te pozostają w znacznej mierze nieznane. Jeśli wykonywałyby cokolwiek więcej, mogłyby szybko stać się częścią hierarchii, a ich misje zostałyby skompromitowane."


"Krom dał wam wolna wolę"- nie wiem do kogo mówi. Mnie nie dał. Nie mam z Nim nic wspólnego. Jestem indywidualną istotą połączoną pępowiną z pierwotnym Źródłem.

Jednak przedstawienie znamion czasu, jak i sposoby manipulacji są bardzo wiarygodne.
Człowiek ma WSZYSTKIE  odpowiedzi w sobie. Jednak tak długo, jak pozostaje w znikomy sposób połączony ze Stwórcą-Zródłem, żyje w niezupełny sposób.

P.s. Ze mną Astral nie ma nic wspólnego. Drogę do Źródła pokonałam omijając Astral. Tak mam.

Przeczytałam pierwszy rozdział, by móc się odnieść do tematu. I wiecie, chciałabym zamiast słów, przedstawić położoną na wznak ósemkę. Uśmiech

To, co chciałabym powiedzieć w tym temacie: Każdy duch w człowieku jest na innym etapie rozwoju.
Doświadczanie jest istotą życia. Ewolucja jest drogą w jednym kierunku, Istnienie biegunowości zapewnia kreację. Wartościowanie jest błędem. Kosmologia przybliża istotę naszego istnienia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 20:52:30 wysłane przez sarah54 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 28, 2009, 21:25:08 »

Cytat: Dariusz
Poniższy link zawierający 1 rozdział tej publikacji daje mały wgląd w to, czym ta książka trąci.
http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Kod_Kosmicznego_Buntu

Oj trąci książka, trąci, a raczej trąca pewne struny … zarazem  zmusza do zastanowienia się i czasami trudno nie przyznać racji słowom sił ciemności …   

----------------------------------


Cyt: „Nawet rzekomi pracownicy światła nie są dość szczerzy dlatego prowadzeni są przez swoje ciemne tendencje. Cała gra ewolucji jest zasadniczo oparta na szczerości i uczciwości, które nie każdy jest gotów rozwijać i zaakceptować.”

„Każdy z was potajemnie pragnie tego, co my posiedliśmy: mocy i kontroli nad materią. Pragniecie również umiejętności używania różnorodnych przejawień energii dla tworzenia dobrobytu, dostatku i przyjemności. Dlatego mówimy, że jesteście szatańsko naiwni.”

„Próżność (pycha) stanowi narzędzie używane przez nas w stosunku do istot takich jak wy, znajdujących się na etapie ewolucyjnej poprawy stanowiącej właśnie rezultat waszego buntu. Nie powinniście być tak naiwni i myśleć, że znajdujecie się na Ziemi z powodu błędnych praw wszechświata. Każdy z was przyłączył wzorce dualnego zachowania i konsekwentnie jesteście podatni na bycie pod jego wpływem. W pewnych okolicznościach używacie filantropijnych parametrów skrywających się za domniemaną uczynnością, ale my wiemy, że jest to tylko projekcja ego, które pragnie być odbierane jako bardzo pomocne, gdy jest potrzebne. W innych sytuacjach, gdy wasze osobiste interesy są zagrożone, uaktywniacie egocentryzm stanowiący narzędzie kontroli i przyjemności. Jako istoty bardzo słabe, jesteście podatni na manipulację. Nie myślcie, że manipulacja jest nieświadoma. Stanowi ona mechanizm używany przez ego, by pokazać wam, w jakim miejscu ewolucji się znajdujecie. Jeśli rzeczywiście mielibyśmy ocenić wasz stan ewolucyjny, powiedzielibyśmy, że macie więcej tendencji negatywnych niż pozytywnych. „

„Jako liderzy sił ciemności, możemy obiektywnie stwierdzić, że generalnie posiadacie tendencje do zła. Jeśli tak nie jest, to z jakiego powodu wasza planeta znajduje się w tak opłakanej i słabej kondycji? Dlaczego jest tyle niezgody i podziałów wśród osób zajmujących się rozwojem duchowym? Jesteście bardzo szlachetni, kiedy wasze osobiste interesy nie są zagrożone, ale w innych przypadkach przejawiacie nietolerancję i skłonność do manipulacji. Tego rodzaju zachowanie my katalogujemy jako „Ewolucyjny Cynizm”. Nie możecie jednak przyznać nam racji, ponieważ jesteście ofiarami własnej dumy, skąpstwa i hipokryzji. Nie jesteście w stanie zrozumieć, że wibrujecie na falach negatywizmu, ponieważ chcecie tego samego, co my:

Mocy, kontroli i nieograniczonej przyjemności.

Jeśli nie bylibyście buntownikami, nie znajdowalibyście się na planecie takiej jak Ziemia doświadczając wszelkiego rodzaju kłopotów i niedoli. Zapomnieliście, że jesteście panami i mistrzami swego przeznaczenia, że macie moc wyboru i stwarzania? Waszym celem jednak jest radowanie się przyjemnościami życia, a ponieważ wszechświat jest do waszej dyspozycji, używacie swojej inteligencji i niezbędnych źródeł, by to osiągnąć. Celem ciemnych sił jest projektowanie, kierowanie i nadzorowanie takich modeli postępu, dostatku i dobrobytu, które spełniają oczekiwania każdego. „

„Dlaczego doświadczacie frustracji i ograniczeń w realizacji swoich celów? Dzieje się tak z powodu braku ducha buntu. Jeśli bylibyście przekonanymi i świadomymi buntownikami, nie doświadczalibyście emocjonalnych i psychologicznych konfliktów tak was przytłaczających i niszczących. Dlaczego w waszym życiu pojawia się tak wiele konfliktów, kłamstwa i chorób? Ponieważ występujecie przeciwko prawom życia i ewolucji. Wasi intelektualni, filozoficzni i polityczni ideolodzy przekazują wam oczywiście pewne etyczne i moralne archetypy; niewiele mają one jednak wspólnego z waszymi wewnętrznymi potrzebami, w których dominuje cynizm. Wasi liderzy stanowią doskonały symbol kodu buntu, ponieważ nieświadomie zintegrowali się w życiu z naszymi tajnymi kodami. Z tego powodu istnieje tak wiele niezadowolenia i społecznego niepokoju.”

„Wszystkie historyczne wydarzenia, które przyczyniły się do drastycznej zmiany kursu waszej ewolucji, stanowiły odpowiedź buntu i tęsknoty za wolnością. Jeśli nie mielibyście wolnej woli, nie moglibyście odczuwać uczucia wolności za każdym razem, gdy wybieracie doświadczanie nieskończonych możliwości życia i ewolucji. Ćwiczenie wolności pobudza was do badania skutków biegunowości, stanowiącej mechanizm, oferowany przez ewolucję, by móc wyrazić swoje indywidualne ambicje. Jesteście dziećmi buntu, który zintegrowaliście jako alternatywę w stosunku do ewolucji. Jeśli nie istniałby bunt, nie istniałaby możliwość odkrywania, czego tak naprawdę pragniemy. Niegodziwość, jako wtórny skutek buntu, stanowi projekcję ego wtedy, gdy jest się uwięzionym w jurysdykcji moralnych i etycznych zasad nie wyrażających wolności wyboru.”

„Teraz my, władcy ciemności, pytamy was czy w nieskrępowany sposób używacie waszej wolności wyboru i niezależności? Który z biegunów wspieracie w obecnym momencie? Czy jesteście tego świadomi, czy oszukujecie samych siebie, by czuć się bardziej komfortowo ze swoim ewolucyjnym cynizmem? Jesteśmy tu, by sprawdzić waszą integralność, ponieważ to właśnie jest naszym głównym zadaniem.”

-----------------------------------


I jak w świetle powyższego sytuuje się człowiek? Czy potrafimy uczciwie i wnikliwie przyjrzeć się swemu istnieniu? Bez oceniania i popadania w negatywizm?
Wprawdzie we wspomnianych przekazach daje się zauważyć manipulację czytelnikiem, ale jest też sporo prawdy. A to już dużo, bo zrozumienie mechanizmów, wg których działamy daje szansę na wyzwolenie się z nich. A przede wszystkim należy zaufać własnej mądrości i intuicji, by odnaleźć prawdę …

Pozdrawiam  Uśmiech


Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudzień 28, 2009, 21:54:21 »

Miałam pokusę Zły, by zacytować te fragmenty, które przedstawiłeś/aś
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 28, 2009, 22:26:49 »

Ty Sarah54 miałaś pokusę, ja miałam pokusę i wątpliwości  Duży uśmiech … no i zwyciężyła pokusa …  Zły
A swoją drogą, mamy w sobie ciemność i światło … 

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Grudzień 28, 2009, 22:46:41 »

"Mocy, kontroli i nieograniczonej przyjemności."

Przedewszystkiem podstepem jest wtlaczanie w nas swiadomosci iz dazenie do , mocy  , kontroli i nieograniczonej przyjemnosci jest zlem. Nic podobnego taka jest natura ludzka iz chce dla siebie dobra  i dazy do osiagniecia go.

Nieograniczona przyjmnosc to zjednoczenie z miloscia Boska bycie w ekstazie.
Moc to mozliwosc zycia w swiecie niematerialnym bez powrotow przymusowych we wcielenia.
Kontrola jest jak najbardziej wlasciwa bez niej nie porafili bysmy wlasciwie reagowac na zdarzenia.

Co zatem jest bledem? Osiaganie tych celi krzywdzac siebie i innych , tylko to , czyli przy osiaganiu tych wartosci kierowanie sie niskim systemem wartosci.

No ale coz Sily Ciemnosci sa bardzo podstepne wykorzystuja wszystkie mozliwe sposoby , by upokorzyc Czlowieka , bo jest to sposob na chociaz chwilowe zatrzymanie jego rozwoju.
Postawienie go w roli winnego , ponizonego przez swoje sklonnosci ludzkie.Granie nimi przeciw Czlowiekowi to ich styl.
Czlowiek po to jest na ziemi by nauczyc sie korzystania ze wszystkich doswiadczen  , i wybrania tych , ktore prowadza go w rozwoju w gore. Nic co robi nie jest jego zlem , jezeli skutek tego robienia przyniesie pozytywny efekt w jego rozwoju.
Po to jestesmy na ziemi zeby INDYWIDUALNIE konfrontowac sie ze zdarzeniami oraz INDYWIDUALNIE wyciagac wnioski.

Sily Ciemnosci odnosza sukces tylko wowczas gdy uda im sie zatrzymac kogos w swojej przestrzeni , gdy uzna on iz ona jest mu bliska , dobrze sie w niej czuje i chce w niej zyc.I ma do tego prawo , ma prawo zjednoczyc sie z tymi silami i zasilic je wlasna swiadomoscia.

Dobrze jest wiec oceniac informacje , i odnosic sie do niej a nie osobe , ktora reprezetuje przestrzen z ktorej  ta informacja  pochodzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #20 : Grudzień 28, 2009, 23:08:24 »

Pisałem już o wewnętrznym filtrze...
Nawet najbardziej "czarna" ksiązka ma w sobie pozytywną iskierkę, naiwnym bym się czuł, jakbym myślał, ze czytając "czarne" litery sam stanę się CZARNY Duży uśmiech

Dualizmu nie ominiemy, możemy jedynie skrócić dystanse pomiędzy biegunami poprzez wyłączenie z umysłu ciągłej walki.
Nasz EGOtyczny umysł potrzebuje ciągłej walki, szukania wrogów i zabezpieczania się przed atakiem.
Jeśli wyeliminuję wewnętrznego podrzegacza, wróg stanie się przyjacielem, albo w ogóle przestanie istnieć.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 28, 2009, 23:12:30 »

Thotal... nieśmiało  ;)zauważam, że się rozwijamy...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Grudzień 28, 2009, 23:13:56 »

Cytat: Thotal
...Nasz EGOtyczny umysł potrzebuje ciągłej walki, szukania wrogów...

Wg ich przekazów nasze EGO jest bardzo skrupulatnie przez nich wykorzystywane. Manipulują "nami" jak im się podoba.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 28, 2009, 23:17:50 »

Darku,
tak właśnie to odczuwam, uwazam, że siły ciemności mają wielkie wsparcie posród swoich przeciwników...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Grudzień 28, 2009, 23:23:21 »

Cytat: Thotal
uwazam, że siły ciemności mają wielkie wsparcie posród swoich przeciwników...

 Duży uśmiech
Ci ich "przeciwnicy" w rzeczy samej sa ich poplecznikami, z reguły nieświadomymi, ale tak to już jest. Ptak przytoczyła pare fragmentów to potwierdzających, a w książce fajnie to wyjaśniają.
Odkurz tę swoją i przeczytaj ją, naprawdę warto. Wiele wyjaśnia. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy truegaming madex magicalespackluporum managerzuzlowy