Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 14:21:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spotkanie na Ślęży ludzi Nowej Ery 6,7 wrzesień 2008  (Przeczytany 62652 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #50 : Luty 20, 2009, 15:36:15 »

Czy ktoś był na Ślęży 6-7 września ? Zamieszczajcie tu proszę swoje wrażenia.

Fajny i Piekny plenerowy koncert Gongów Był.
i parę innych Pozytywnych drobiazgów.
Trochę Ciekawych Ludzi.. trochę nieciekawych

Natomiast odnoszę wrażenie, że trochę się z tego zrobiły takie "Targi Wróżb i Niezwykłości",
i to mię nie przekonuje, jako formuła na ślęży.
To, co dobre, Jako formuła w Hali  100-lecia, czy Agorze - niekoniecznie jest dobre na ślęży.

i tu małe info dlaczego:
Koło vs Scena/Widownia:
http://o-cult.livejournal.com/686.html

http://o-cult.livejournal.com/  [artykuł pt. "kto ma pomysł na lepszy, nowy ustrój społeczny? "]
(artykuł jest stary, zawiera kilka błędów, i dziś istnieje znacznie szersza wiedza na ten temat)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 12:47:35 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Luty 22, 2009, 23:47:36 »

Turystyka takich krajów jak Grecja,Włochy,Francja opiera się na reklamie zabytków
architektury i piękna ich krajobrazów.Spotkania pod Ślężą spowodują poznanie i
odkrycie tego ciekawego historycznie zakątka Polski, dla odwiedzających to
miejsce.W pobliżu ma powstać muszla koncertowa przeznaczona na coroczny
Festiwal Pieśni Słowiańskiej.Pierwszy już się odbył i miał duże zainteresowanie.
Początki  spotkań ludzi Nowej Ery były skromne / 15-20 osób przy ognisku/ale
wrześniowe spotkanie 2008r. wykazało dużą frekwencję.Następne będą na pewno
miały większą ilość chętnych tym bardziej,że za udział w nich nie trzeba nic płacić. Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 06, 2009, 18:15:24 »

Kedyś sie tam w Sulistrowiczkach zbudziłem pod namiotem
i był akurat Festiwal Pieśni Słowiańskiej  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 12:48:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Marzec 06, 2009, 23:09:07 »

A Tu na forum jest Janusz Zagórski gdzieś też?  Moze to Ty?
PHIRIOORI bardzo ciekawe pytanie Uśmiech  Janusz byłeś może na sympozjum w Kielcach w 2008 roku?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 06, 2009, 23:31:32 »

Janusz jest tak zabiegany, że nawet na swoim forum nie bywa :-)
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 08, 2009, 06:16:09 »

no i tak to wlaśnie wygląda.

Niestety
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Marzec 09, 2009, 12:52:32 »

Witajcie. Uśmiech
Przepraszam że tak długo nie odpowiadałem.
Jestem mieszkańcem Wrocławia tak jak Janusz Zagórski,
ale nim nie jestem.Znamy się z Januszem i często bywam na
sympozjach jakie on w naszym mieście organizuje.
Jestem na pewno miłośnikiem Ślęży i jej okolic.
Na najbliższym spotkaniu ludzi Nowej Ery będę i zachęcam
wszystkich do wzięcia w nim udziału,jeśli mają troszkę czasu. Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 09, 2009, 16:39:14 »

Być może coś przeoczyłem, ale kiedy jest to spotkanie?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 09, 2009, 17:12:55 »

No właśnie, kiedy?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #59 : Marzec 09, 2009, 17:47:46 »

No wkrótce, zaraz po tym jak biskup zmądrzeje...  :]
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Marzec 09, 2009, 18:36:51 »

Spotkanie będzie we wrześniu,tak jak poprzednie.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #61 : Marzec 09, 2009, 19:34:32 »

Acha, ale słyszałem cos o spotkaniu teraz niedługo, chyba na przesilenie wiosenne.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Marzec 10, 2009, 12:07:17 »

Na początku maja zaczynają się warsztaty poświęcone naturalnym
metodom dbania o zdrowie.Będą tam wykłady, prezentacje i medytacje
w miejscach mocy masywu ślężańskiego.Pełna informacja niedługo w
internecie.W marcu przewidziane jest chodzenie po ogniu podczas
przesilenia wiosennego.Miejsce spotkań jest dopiero ustalane. Uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Lipiec 24, 2009, 21:15:44 »

W sobotę 25 lipca 2009 r. odbędzie się medytacja w celu uzdrowienia naszej planety.
W miejscu w którym odbywały się dotychczas wrześniowe ''Spotkania Ludzi Nowej Ery'',
przy schronisku pod Wieżycą w Sobótce,zapłonie ognisko łączące miejsca mocy na
całej Ziemi.Medytacja rozpocznie się o godz 23.00.Jest to realizacja projektu Wansdyke Path.
http://www.wylatowo.pl/news.php?art=1041
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #64 : Lipiec 24, 2009, 22:06:07 »

A ja sie do tego nie przylacze , bo moim zdaniem milosci nie trzeba wizualizowac , zadnymi znakami , ni symbolami.
Nie mam zaufania do znaczen pierwotnych tych symbooli ( w jakim celu zostaly stworzone dawno temu przez autorow), i czemu tak naprawde sluza.
Milosc nosi sie w sercu, ta energia skierowana w kazde miejsce ociepli je , poprzez obecnosc tam CZLOWIEKA.
Ja sie przekazuje usmiechem , przytuleniem , zrozumieniem.
Dla mnie tworzenie jakichs energetycznych ksztaltow na ziemi i nad ziemia jest zastanawiajace i dziwne.Czemu tak naprawde sluzy?
Czy ktos widzial graficzna siatke Wilka? Ja ja kiedys dawno temu widzialam w necie.
Jest na calej ziemi , podlonczone sa do niej wszystkie wazniejsze obiekty ( jest to siec energetyczna), a sluzy do kontroli ludzkosci.

Nie, nie, trzeba miec naprawde dobra wiedze na temat zeby tak beztrosko zasilac swoja energia jakies ksztalty i tworzyc z nich siec oplatajaca ziemie.
Znamy juz ten temat z usilowan Samcia uruchomienia sieci energetycznej poprzez aktywizacje energii piramid.

Ile jeszcze istnieje takich awaryjnych rozwiazan?

http://foorumfooto.republika.pl/ufo_pliki/trop.html

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 22:07:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #65 : Lipiec 24, 2009, 22:23:37 »

A ja nie demonizowałbym Kiaro.

Fajna inicjatywa i ja popieram. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #66 : Lipiec 24, 2009, 22:37:23 »

Kocie ja napisalam o sobie, o mojej wiedzy i o moich odczuciach.  Nie namawiam nikogo do bojkotu. Zostawilam informacje, co ktos z nia zrobi ? To juz jego sprawa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 22:38:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Sierpień 24, 2009, 18:52:34 »

Harmonia Kosmosu - Spotkanie Ludzi Nowej Ery - Ślęża 5,6 września 2009r.

Program (aktualizacja 4.08.09 r.)
Wstęp wolny

Sobota 5 września 2009 r.

14.00 - Kosmiczne klimaty w kompozycjach Marcina Kaczmarka

14.15 - Otwarcie Zlotu przez Janusza Zagórskiego i środowisko FNC

14.25 - Gitarowe impresje Cezarego Stawskiego

14.45 - Śpiew i muzyka - Violeta Jakubowska

15.00 - Te dźwięki są we mnie – Mariusza Jabłońskiego muzyka inspirowana naukami Satya Sai Baby

15.20 - Gitara i dowcip – program Bonifacego Czernika

15.40 - Myśli i uczucia zwierząt – wystąpienie Elżbiety Rabczuk

16.00 - Ceremonia Ayahuasca w Peru – Sylwia Chrzanowska (Londyn)

16.15 - Moje uzdrowienie przez nauki Bruno Groninga – Teresa Roganowicz

16.30 - Efekty operowania energiami na poziomie

16.45 - Przesłanie Prawdy -Tyara Elżbieta Gas

17.00 - Esperanto - uniwersalny język dla nowego świata – wystąpienie Adama Pleśnara i Grzegorza Pisarskiego

17.20 - Koncert „Gongi i misy tybetańskie”w wykonaniu kilkunastu osób

18.05 - Symbolika Światowida – Marek Wójtowicz

18.25 - „Nowe Energie – Nowy Człowiek – Nowa Ziemia” – Małgorzata i Jędrzej Soporowscy (Crystal)

18.55 - Magiczna Australia - Ewa May

19.15 - Zachód słońca – palenie Agnihotry-Jarosław Bizber, Parvati Rosen-Biezberg, Maria Kalisz-Komorowska, Anne Godfrey (Indie), Karen Heschel (Indie) Fundacja Terapii Homa

19.30 – Expresem przez historię Forum Nowej Cywilizacji „ProklamacjaŚlęża 2009 r.” -Janusz Zagórski

20.00 - Projekt Camelot – wystąpienie Billa Ryana (Szwajcaria) i współtwórcy słynnego Projektu CAMELOT (tłumaczenie)

21.40 - Wystąpienie Dr George E Ashkara, amerykańskiego naukowca, autora książki „Cancer Cure” (Lekarstwo na raka). Niezwykłe właściwości wody – Alex Polański

22.20 - Moje doświadczanie Indii. Wizyta w Bibliotece Liści Palmowych –Danuta Sharma (Wiedeń)

22.40 – Nowa Świadomość – Język Światła – Kryształowe biblioteki – Dantra Schamus

23.00 - Fala harmoniczna – istota kosmicznego porządku – Merhlin Laboratory

23.15 - Informatyczno - energetyczna natura rzeczywistości - Bartosz Kurzeja (Londyn)-

23.35 - Nowa rzeczywistość Ziemi na mapie czasu Wszechświata – Tadeusz Owsianko

23.55 - Czas medytacji-Medytacja ludzi nowejery – ForumNowejCywilizacji - Medytacja dla Ziemi – Fundacja „Świadomości Ziemi” Mariusz Brzostkowski i Helena Nieczyporenko„Why” - niezwykły głos, niezwykłe przesłanie – prezentacja pliku muzycznego. „My gwiezdne dzieci” - zaśpiewajmy to razem

00.45 - W drodze do nowej ery - Ewa May

01.05 - Cylindry Faraona – źródło siły, mocy, długowieczności - Teresa Sękowska

01.25 - UFO - na tropie niezidentyfikowanych obiektów latających - Jan Dominiak, Piotr Kazimierczak, Janusz Zagórski

02.00 - Zaśpiewajmy to razem – mozaika gitarowa

02.45 – Prezentacja - Wszechświat w oczach teleskopu Hubbl`a

03.00 - Reportaż o słynnym polskim bioenergoterapeucie dr Henryku Słodkowskim, Materiał filmowy o odkryciach i terapii dr Ratha

03.30- Zakończenie pierwszej części Zlotu

 

Uwaga! Impreza pod gołym niebem. Prosimy o zabranie materacy, kocy makatek, gdyż miejsce dla widzów jest na trawiastej polanie. Nie przewidujemy deszczu, ale przezorny zawsze ubezpieczony.

 

II Część Zlotu
Niedziela 6 września 2009 r.

6.00 – palenie Agnihotry o Wschodzie słońca – Fundacja Terapii Homa

9.30 - wyjście na trasy wycieczkowe między innymi na szczyt Ślęży i Raduni

14.00 - Zakończenie Zlotu

(Organizatorzy zastrzegają prawo do zmian w programie)

 

PROJEKT CAMELOT (Po zakończeniu Zlotu)

Niedziela 6 września Sobótka w g. 14.00 – 18.00.

Warsztaty z Billem Ryanem ze Szwajcariipt.:

 „Sytuacja ludzkiej rasy w oczach Projektu Camelot”.

Sobótka k/Wrocławia, Rynek Sala „Pod Jeleniem” (6 km od miejsca Zlotu).

Koszt uczestnictwa – 40 zł.

 

 Zapraszamy!

 

Informacje organizacyjne.

W wynajętym ośrodku Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach nad zalewem  miejsca noclegowe w większości są już zarezerwowane. Natomiast nie ma ograniczeń w postawieniu własnego namiotu (pobierają tam opłatę w wysokości 8 zł od osoby). Jednocześnie podajemy numery telefonów pobliskich schronisk i ośrodków. I tak: Schronisko „Pod Wieżycą” w Sobótce – 071 3162857, Ośrodek „Elwro” na Przełęczy Tąpadła – 071 3162151 oraz 0660 763387

Informacje o Zlocie: Janusz Zagórski, tel.: 0691 558259, janusz@januszzagorski.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz www.januszzagorski.pl


Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #68 : Sierpień 25, 2009, 16:20:15 »

Witaj Janusz.
Mam małą sugestię, tylko nie poczytaj mi tego za przesadne wygodnictwo. Nie mógłbyś kiedyś jeszcze zamieścić współrzędne GPS miejsca tego zlotu ? A jeszcze lepiej, gdyby to był namiar na jakiś fajny parking…
Wiem, że górę łatwo dostrzec Duży uśmiech, jednak GPS jest nie tylko wygodniejszy, ale też dużo dokładniejszy… Mrugnięcie

Pozdrawiam
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Sierpień 25, 2009, 22:35:30 »

Witaj Zigrin. Duży uśmiech
Spotkanie odbędzie się nad Zalewem w Sulistrowicach.Miejsc na samochody
w tym rejonie jest dużo.Schroniska są już napewno zajęte,ale można rozbić
namiot nad zalewem.Aby dowiedzieć się więcej w informacji,którą zamieściłem
są podane numery telefonów.Jeśli dojedziesz do Sobótki to droga do Sulistrowic
jest prosta.Poniżej zamieszczam więcej danych. Uśmiech
http://www.mapofpoland.pl/Sobotka,zdjecie,1,9698,%C5%9Al%C4%99%C5%BCa.html
http://fracek.64k.pl/node/68
http://www.sleza.sobotka.net/sobotka/mapy/masyw_slezy_mapa_big
http://www.sleza.sobotka.net/sobotka/gminamapa.jpg
http://www.sleza.sobotka.net/index.php?go=26
Napewno trafisz.Serdecznie Pozdrawiam.Janusz. Uśmiech
Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #70 : Sierpień 25, 2009, 22:56:40 »

Słyszałem Janusz, że często bywasz w tamtych stronach, więc bardziej liczyłem na prawdziwe współrzędne GPS (długość i szerokość geograficzna). Nie mniej jednak, dzięki za informacje.  Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane
wunjo
Gość
« Odpowiedz #71 : Wrzesień 04, 2009, 11:50:05 »



Zlot Ludzi Nowej Ery

"Harmonia Kosmosu"
Niezwykły zlot w masywie magicznej góry Ślęży

5-6 września (sobota - niedziela) 2009 r.

Zalew Sulistrowice

    Powoli, ale systematycznie i z wielką determinacją rozwija się niezwykły projekt: Zloty Ludzi Nowej Ery „Harmonia Kosmosu” w masywie Ślęży k/Wrocławia.  Od kilku lat jego patronem medialnym są miesięczniki: „Czwarty Wymiar” oraz „Crystal”. Całość od początku aranżuje Forum Nowej Cywilizacji. Jeżeli przyjrzeć się bliżej temu przedsięwzięciu to ma ono pod wieloma względami spektakularny charakter.

   Przed wielu laty schodząc wraz z żoną i córką z tej magicznej  góry Ślęży w mojej wyobraźni, z wielką siłą, zamanifestował się wówczas wyrazisty obraz: oto stoimy, gdzieś na stoku tego pięknego miejsca, są nas tysiące. Wolni, odważni, otwarci na świat i kosmos ludzie. Z uśmiechami na twarzy, z poczuciem solidarności i wzajemnej życzliwości. Łączy nas wielka idea nowego świata, nowej ery. Łączy nas jeszcze coś większego – miłość jaką potrafimy obdarzać siebie i innych. To wzruszający moment. Czujemy jak tworzy się pozytywna energia, otoczenie nasycają nowe wibracje stanowiące fundament nowej rzeczywistości. Oto wyłania się w tym magicznym miejscu nowa wielka siła społeczna o całkowicie nowym intelektualno - duchowym obliczu. To szczególny moment, by sobie i światu powiedzieć - tak to my – nadchodzi czas narodzin. Każda spontaniczna, raz powzięta myśl szuka sposobu by się rozwinąć i zmaterializować.

   Początki są trudne. Wizyta w Sobótce, próba szukania sprzymierzeńców w lokalnym samorządzie. Nic z tego. Z wyjątkiem szefa Ślężańskiego Ośrodka Kultury nikt nie chce tego realnie wesprzeć. Odpuszczam. I wtedy nowa myśl. Nie szukaj środków finansowych na to przedsięwzięcie. Po prostu zacznij to robić od podstaw. Zaproś najbliższych znajomych. I tak to się zaczęło.

    Na pierwszym spotkaniu było nas około 20 osób. W ośrodku harcerskim na przełęczy, obok schroniska „Pod Wieżycą”, ognisko, szczere wypowiedzi skąd przychodzisz, kim jesteś, dokąd zmierzasz. Wspaniała atmosfera. Rok później jest nas 2 razy więcej. Następna edycja też jeszcze skromna. W 2006 roku jest już większy rozmach, ponad 100 osób, koncerty muzyczne. W następnych latach  jest nas coraz więcej a program coraz szerszy. W 2007 r. ogłoszona zostaje tam niezwykle ważna „Deklaracja Ślężańska”. Rok później „Przesłanie Ślężańskie”.

   Zloty opierają się na pewnych niepisanych zasadach. Po pierwsze – robimy go całkowicie społecznie. Wstęp jest wolny. Uczestnicy pokrywają  sobie tylko koszty noclegu i wyżywienia. Po drugie – nie wolno prowadzić żadnych  akcji ulotkowania czy plakatowania. Jest specjalne małe pomieszczenie, gdzie można wyłożyć własne materiały informacyjne czy wydawnictwa do sprzedaży.  Chodzi o to by tam być i dzielić się wzajemnie sobą, swoją wiedzą a nie zaprzątać umysł, ile uda się sprzedać płyt, książek czy usług.

   W tym roku Zlot odbędzie się po raz pierwszy nad pięknym Zalewem Sulistrowice k/ Sobótki. Program jest w przygotowaniu. Zgłoszonych jest wiele ciekawych rzeczy: prezentacje, wykłady, pokazy, ognisko, koncerty, w tym oczywiście koncert gongów i mis tybetańskich. Wszystko pod gołym niebem. Wiemy, że wybierają się do nas Polacy mieszkający za granicą. Będzie wspaniała atmosfera.

Jeżeli czujesz, że należysz do innego  świata niż dominująca obecnie na naszej planecie cywilizacja, to tam dotkniesz smaku nowej rzeczywistości.

Janusz Zagórski

 

Program (aktualizacja 29.08.09 r.)
Wstęp wolny

Sobota 5 września 2009 r.

14.00 - Kosmiczne klimaty w kompozycjach Marcina Kaczmarka

14.15 - Otwarcie Zlotu przez Janusza Zagórskiego i środowisko FNC

14.25 - Gitarowe impresje Cezarego Stawskiego

14.45 - Kompozycje autorskie Violetty Jakubowskiej

15.00 - Te dźwięki są we mnie – Mariusza Jabłońskiego muzyka inspirowana naukami Satya Sai Baby

15.20 - Gitara i dowcip – program Bonifacego Czerniaka

15.40 - Myśli i uczucia zwierząt – wystąpienie Elżbiety Rabczuk

16.00 - Ceremonia Ayahuasca w Peru – Sylwia Chrzanowska (Londyn)

16.15 - Moje uzdrowienie przez nauki Bruno Groninga – Teresa Roganowicz

16.30 - Efekty operowania energiami na poziomie DNA – Piotr Leszczyński

16.45 - Nowa Świadomość – Język Światła – Kryształowe biblioteki – Dantra Schamus (Bonn)

17.00 - Esperanto - uniwersalny język dla nowego świata – wystąpienie Adama

Pleśnara i Grzegorza Pisarskiego

17.20 - Koncert „Gongi i misy tybetańskie” w wykonaniu kilkunastu osób

18.05 – Rewolucja w energetyce? Jak przeprowadzić zimną fuzję? – Jan Kolano

18.25 - Nowe Energie – Nowy Człowiek – Nowa Ziemia – Małgorzata i Jędrzej Soporowscy (Crystal)

18.55 - Tworzenie zmian w hologramach rzeczywistości za pomocą kodów liczbowych i kluczy znaczeniowych. Nowoczesne metody uzdrawiania i kreowania rzeczywistości - Ewa May (Australia)

19.15 - Zachód słońca – palenie Agnihotry - Fundacja Terapia Homa - Jarosław Bizberg, Parvati Rosen-Bizberg, Maria Kalisz-Komorowska, Anne Godfrey (Australia)), Karen Heschel (Indie)

19.30 – Expresem przez historię Forum Nowej Cywilizacji „Proklamacja Ślęża 2009 r.” - Janusz Zagórski

20.00 - Projekt Camelot – wystąpienie Billa Ryana (Szwajcaria) współtwórcy słynnego Projektu CAMELOT (tłumaczenie)

22.00 - Wystąpienie Dr George E Ashkara (USA), dr fizyki Uniwersytetu Łomonosowa , autora książki „Cancer Cure” (Lekarstwo na raka) Informacja o metodzie "Neutral Infection Absorption".Redox - wskaźnik wody życia - Alex Polanski, Life Improvement Institute LLC – USA. Woda Grandera – Jacek Borowiak

22.40 - Moje doświadczanie Indii. Biblioteka Liści Palmowych – Danuta Sharma (Wiedeń)

23.00 - Fala harmoniczna – istota kosmicznego porządku – Merhlin Laboratory

23.15 - Informatyczno - energetyczna natura rzeczywistości - Bartosz Kurzeja (Londyn)

23.35 - Słowiański rodowód – Marek Wójtowicz

23.55 - Czas medytacji -Medytacja ludzi nowej ery – Forum Nowej Cywilizacji - Medytacja dla Ziemi – Fundacja „Świadomości Ziemi” Mariusz Brzostkowski i Helena Nieczyporenko -Moja modlitwa do życia (ilustracja wizualno-dźwiękowa) – Izabela Kwidzińska -„Why” - niezwykły głos, niezwykłe przesłanie – prezentacja pliku muzycznego. ---„My gwiezdne dzieci” - zaśpiewajmy to razem

00.45 - W drodze do nowej ery - Ewa May

01.05 - Nowa rzeczywistość Ziemi na mapie czasu Wszechświata – Tadeusz Owsianko

01.20 - „Znaki czasu” - zapis rozmowy z Barbarą Choroszy (Chicago)

01.35 - UFO Polską - Jan Dominiak, Piotr Kaźmierczak, Janusz Zagórski

02.05 - Przesłanie Prawdy - Tyara Elżbieta Gas

02.15 - Zaśpiewajmy to razem – mozaika gitarowa

02.45 – Prezentacja - Wszechświat w oczach teleskopu Hubbl`a

03.00 - Reportaż o słynnym polskim bioenergoterapeucie dr Henryku Słodkowskim

Cylindry Faraona – źródło siły, mocy, długowieczności – mat. filmowy

Materiał na temat B. Groninga Materiał filmowy o odkryciach i terapii dr Ratha

03.30 - Zakończenie pierwszej części Zlotu

Uwaga! Impreza pod gołym niebem. Prosimy o zabranie materacy, kocy makatek, gdyż miejsce dla widzów jest na trawiastej polanie. Nie przewidujemy deszczu, ale przezorny zawsze ubezpieczony

 

II Część Zlotu
Niedziela 6 września 2009 r.

6.00 – palenie Agnihotry o Wschodzie słońca – Fundacja Terapii Homa

9.30 - wyjście na trasy wycieczkowe między innymi na szczyt Ślęży i Raduni

13.30 - Zakończenie Zlotu

(Organizatorzy zastrzegają prawo do zmian w programie)

 

PROJEKT CAMELOT (Po zakończeniu Zlotu)

Niedziela 6 września Sobótka w g. 14.00 – 18.00.

Warsztaty z Billem Ryanem ze Szwajcarii pt.:

„Sytuacja ludzkiej rasy w oczach Projektu Camelot”.

Sobótka k/Wrocławia, Rynek 8, Sala „Pod Jeleniem” (6 km od miejsca Zlotu).

Koszt uczestnictwa – 40 zł.

Przedsięwzięcie aranżują: Janusz Zagórski. Danuta Sharama, Anna Taborsky

 

 Zapraszamy!

 

Informacje organizacyjne.

W wynajętym ośrodku Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach nad zalewem  miejsca noclegowe w większości są już zarezerwowane. Natomiast nie ma ograniczeń w postawieniu własnego namiotu (pobierają tam opłatę w wysokości 8 zł od osoby). Jednocześnie podajemy numery telefonów pobliskich schronisk i ośrodków. I tak: Schronisko „Pod Wieżycą” w Sobótce – 071 3162857, Ośrodek „Elwro” na Przełęczy Tąpadła – 071 3162151 oraz 0660 763387

Informacje o Zlocie: Janusz Zagórski, tel.: 0691 558259, janusz@januszzagorski.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz www.januszzagorski.pl

 

 

Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #72 : Wrzesień 04, 2009, 12:19:07 »

 Uśmiech

Rok temu na samym poczatku wrzesnia, bylismy na Slezy w czasie zlotu.Niestety nie mielismy programu .Natomiast bylismy na Raduni na wspólnych medytacjach.Trafiliśmy tam przypadkowo i juz na sam koniec....Poznalismy wówczs troche fajnych ludzi....
Moze byl ktos z Was tam wówczas?  Uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Wrzesień 05, 2009, 07:45:51 »

Przypominam,dzisiaj pod Ślężą w Sulistrowicach spotkanie Ludzi Nowej Ery -
''Harmonia Kosmosu'' - początek godz 14.00. Pogoda we Wrocławiu słoneczna.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Uśmiech
------------------------------------------------------------------------------------ 

Tak wyglądało to spotkanie w dzień.
Wspaniała atmosfera i dość duże zainteresowanie mimo zimna.




Poniżej zdjecie nocne.Rozpalone w pobliżu ognisko ratowało nas
przed zamarźnięciem.Dużo osób dotrwało do 6 rano.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 22:16:16 wysłane przez janusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 06, 2009, 22:37:57 »

Cytat: Janusz
Wspaniała atmosfera i dość duże zainteresowanie mimo zimna.

Pogody wam współczuję, jednak temat i atmosfera spotkania jak widać rekompensowała chłód.
W ubiegłym roku o tej porze była znośniejsza aura.
Czy te spotkania zawsze odbywają się pod chmurką?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime managerzuzlowy companions wild-reign fifa11