Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 03:29:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ancient Aliens - Starożytni Astronauci [Napisy PL]  (Przeczytany 7665 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Gość
« : Luty 13, 2010, 19:33:04 »

Ancient Aliens - Starożytni Astronauci [Napisy PL]Co jeśli życie na Ziemi zaczęło się w innej galaktyce ? Miliony ludzi zaakceptowały teorie, że inteligentne stworzenia odwiedziły Zimie tysiące lat temu, a prymitywni ludzie czcili ich jak bogów. Istnieją tajemnicze monumenty takie jak Stonehenge, Wyspy Wielkanocne, Tikal, czy Teotihuacan. Czyżby to pozostałości po starożytnych obcych ? Od niewyjaśnionych super budowli, do wiedzy na temat systemu słonecznego, matematyki a nawet możliwości wytwarzania prądu, film ukazuje (teoretyczne) dowody na wpływ "super-ludzi" w starożytności na wczesne cywilizacje. Jest to dochodzenie w teorii, w którą niektórzy nie mogą uwierzyć, lecz wielu uważa, że nie może być ignorowana. Bo nie może  Cool

<a href="http://www.youtube.com/v/aM0J81HJTmE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/aM0J81HJTmE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;320&quot; height=&quot;265&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/aM0J81HJTmE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/aM0J81HJTmE&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;320&quot; height=&quot;265&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Lista odtwarzania Youtube:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=0B56427760EE68F9

Źródło:
http://i27.tinypic.com/2w3qq2u.jpg
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 14, 2010, 11:04:44 »

A co jesli wszystkie dowody mamy przed nosem  ale nie potrafimy tego zobaczyc ,bo patrzymy nie pod tym kontm co trzeba?
Jestesmy w jakis sposob ograniczeni.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 11:06:06 wysłane przez Betti » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 14, 2010, 11:30:54 »

do dziś mam drugie wydanie "Wspomnienia z przyszłości..."75' E.v D., i pamiętam jaką sensacją w tamtych latach była ta pozycja(obowiązkowa- niewiele więcej wtedy na Polskim rynku się ukazało)- i dzisiaj oglądając te materiały mam takie wrażenie przypomnienia wcześniej znanych mi opinii.
Wiele "sensacji" ze w/w książki w czasie ostatnich trzech dekad obalono lub wytłumaczono, ale wiele też pozostało nadal nie wyjaśnionych, a w między czasie pojawiły się nowe artefakty i odkrycia.
Dziś wiem jedno- mimo usilnych prób świat nauki nie potrafi wytłumaczyć(bez udziału sił zewnętrznych) wielu pozostałości z zamierzchłej historii człowieka, i zaprzeczanie możliwości ingerencji obcych cywilizacji w przeszłości jest podyktowane strachem przed ujawnieniem niewygodnych faktów burzących wykreowany obraz świata.

Pozdr.  Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 14, 2010, 11:56:15 »

Moim zdaniem Betti , ograniczamy się sami, a ściślej mówiąc  - nasze ego nas ogranicza. Ono używa nas, a nie my używamy jego.
Przykładem na to jest to, o czym we filmie była mowa. Ludzie wymyślają przedziwne , nielogiczne historyjki, aby uzasadnić istnienie bardzo starych rzeczy, których nie powinno być według oficjalnej historii świata, jaką się przyjmuje. W odległych czasach sprzed tysięcy lat zakłada się , że ludzie nie mogli dysponować technologią, która pozwalała idealnie obrabiać i transportować kilkuset tonowe głazy. A jednak one są , istnieją i są baaardzo stare. Jak niemi świadkowie Moai z Wyspy Wielkanocnej.
Należałoby zmienić oficjalną historię, ale to nie takie proste, gdyż w ślad za tym zmienić się może wszystko.
Ja czekam tylko aż Daeniken wypowie się na temat Księżyca  Mrugnięcie
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 14, 2010, 12:17:12 »

east Uśmiech Wiesz o czymś o czym on wie Coś Jesli tak to podziel się tym z nami w wątku o Księzycu Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 14, 2010, 23:24:36 »

Na temat Księżyca jest tu wątek na forum http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=410.100  i tam dałem z siebie wszystko , co wiem Uśmiech
Oprócz książki Butlera i Knighta "Kto zbudował Księżyc" jest jeszcze kontrowersyjny film pt  Moon Raising na YT z polskimi napisami.

pozdro
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 15, 2010, 06:24:12 »

http://www.scribd.com/doc/3207927/Daniken-Erich-von-Szok-po-przybyciu-bogow
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_planeta_rahab_cz3.html
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 06:26:29 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Agawa
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 15, 2010, 17:17:09 »

właśnie wczoraj urządziłam sobie sesje z tym filmem, btw. bardzo ciekawy,
poruszający konkretne sprawy, a mianowicie von Dainiken nieprzerwanie od kilkudziestu lat
stara się uświadomić ludziom pewne istniejące, niezaprzeczalne fakty: tysiące lat temu istniała
technologia na wysokim poziomie i BASTA(skąd, od kogo, czyja?-nie wiadomo, ale była)! są na to dowody, JEST ICH NAPRAWDĘ SPORO.
Do dziś irytują mnie wypowiedzi naukowców na temat wiedzy i umiejętności starożytnych: nie mieli, nie umieli, nie znali, nie byli tak rozwinięci, niech ci sami naukowcy wyjaśnią w takim razie istnienie prostych linii, pasów w górach, wzorów geometrycznych i konstrukcji idealnie do siebie pasujących wyrytych w materiale, który jest w stanie przeciąć tylko diament (np.)
niestety ale jesteśmy, my tak zwana masa ignorowani przez oficjalną naukę, wydaje im się że ludzie łykną każdy kit, na szczęście tak nie jest i na szczęście jest internet Duży uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 21, 2010, 17:11:30 »

Cytat: Agawa
Do dziś irytują mnie wypowiedzi naukowców na temat wiedzy i umiejętności starożytnych: nie mieli, nie umieli, nie znali, nie byli tak rozwinięci,

Nie denerwuj się Mrugnięcie Odpowiedz sobie na pytanie, skąd ci "naukowcy" się wzięli..
A DOKŁADNIEJ: CO TO jest, a CO TO nie jest. Ale tu trzebaby obalić kolejny mit
o chrześcijańskiej edukacji. Ale w taki sposób, by nie naruszyć sprawiedliwosci jednostek, które w tym opakowaniu robiły swoje.

Czyli sprawa jak zwykle komplikuje się na Kwancie rozdzielczości, zdolnosci odróżniania,
na szczegółach i generalizowaniu, oraz formułowaiu myśli przez pryzmat pojęc i wyrazaniu ich przy użyciu języka.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 17:32:46 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 22, 2010, 16:25:41 »

tak wiem PhirioorI :], nie denerwuję się tak mocno
olewam wyroki niektórych mądralińskich, słucham jednak uważnie tych, powiedzmy, o bardziej otwartych horyzontach, to niewielki jednak nadal procent w porównaniu z resztą i czasem irytuje mnie przekazywanie światu, jak wyrocznię, nieprawdziwych, lub nie do końca zbadanych, zdeformowanych, albo wręcz zakłamanych informacji

ale tylko czasem
btw: a analiza to moje drugie imię xD« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 16:26:41 wysłane przez Agawa » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 22, 2010, 19:12:37 »

Cytat: agawa
ale tylko czasem
btw: a analiza to moje drugie imię xD

jedno w dwa vs dwa w jedno
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 19:13:48 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 22, 2010, 19:25:21 »

chodzi Ci o to że procent nie ma znaczenia w tym przypadku?

edit: teraz bardziej czaje ocb ;]
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 19:26:51 wysłane przez Agawa » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 24, 2012, 20:53:01 »

Zakazana archeologia, czego nam jeszcze nie pokazują?

<a href="http://www.youtube.com/v/eRyZyvcyeGI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/eRyZyvcyeGI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Powyższy film stanowi doskonałą ilustrację do tego jak wiele artefaktów niepasujących do oficjalnej wersji historii jest chowanych w zakamarkach muzeów lub w najlepszej okazji są wystawiane na widok publiczny, ale z różnymi wyimaginowanymi teoriami mającymi powodować, że człowiek, który na to patrzy zostanie skierowany we właściwe tory poznawcze.
Ilość dowodów na kontakty z obcymi, do jakich doszło w przeszłości jest wprost przytłaczająca. Wiele z wyobrażeń przedstawianych na starożytnych płaskorzeźbach literalnie przynosi skojarzenia ze współczesnym wyobrażeniem obcego. Można to uznać za ostateczny dowód, ale w czasach Photoshopa stworzenie takich „dowodów” byłoby niestety również możliwe. Dlatego należy zachować daleko idącą ostrożność podczas oceny takich znalezisk.Warto wspomnieć przypadek kamieni z Ica przez długi czas uważanych za dowód na obcowanie ludzi i dinozaurów. W tej chwili uważa się, że to było fałszerstwo. W tym przypadku to tez jest możliwe, ale to by było bardzo dużo pracy, aby tworzyć kilkaset zdjęć nieistniejących eksponatów. Cześć z nich można rozpoznać, jako rzeczywiste znaleziska, ale większość jest wręcz szokująca.Po obejrzeniu takiego materiału pozostaje tylko więcej znaków zapytania, bo kwestia kontaktów między Ziemianami i przedstawicielami jakiejś cywilizacji jest tutaj raczej bezsporna. Zawsze jednak należałoby się zastanowić czy kontakty z innymi cywilizacjami są dla ludzkości bezpieczne? Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że kontakt z obcymi mógłby się dla nas skończyć niewolnictwem.Jest zresztą cała rzesza ludzi, którzy twierdzą, że Ziemia tak naprawdę jest wciąż pod okupacją a my żyjemy jak bohater filmu „Truman Show”, nieświadomi tego, co się wokół nas dzieje. Według zwolenników teorii prezentowanych przez Davida Icke’a ci kosmici, których ślady bytności znajdują się na tylu starożytnych artefaktach, nigdy stąd nie odlecieli, są cały czas wśród nas i czuwają a być może nawet w pewnym sensie „uprawiają” ludzkość.Co by jednak nie uważać na temat tajemniczych artefaktów z przeszłości lepiej o tym dyskutować niż zamieść pod dywan i udawać, ze problemu nie ma i książek historycznych przepisywać nie trzeba.

http://innemedium.pl/wideo/zakazana-archeologia-czego-nam-jeszcze-nie-pokazuja
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pet-city naszemaluchy wataha-dahabiga-indaha apelkaoubkonrad692 black-flag