Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 21:39:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Katastrofa w Smoleńsku - DLACZEGO - refleksje i ... spekulacje  (Przeczytany 116808 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« : Kwiecień 10, 2010, 12:06:31 »

Katyń (karma) znów zażądał ofiar…
Dlaczego?
Dlaczego siedemdziesiąt lat temu zginęły nasze elity, dlaczego dziś to się powtórzyło?
Komisja bada katastrofę. Ale czy wiedza o przyczynach technicznych będzie WIEDZĄ PRAWDZIWĄ?
Czy to jest ważne?
Może należałoby sięgnąć głębiej w dzieje Polsko-Rosyjskie, może należałoby zadać pytanie o to, ile zła sobie nawzajem wyrządziliśmy?
Mimo, że jesteśmy jedną rodziną Słowian, rodziną ludzką…
Czy wybaczyliśmy sobie wszystko, co domagało się wybaczenia? 
Czy nieustanne trzymanie się tego, co stało się 70 lat temu nie świadczy o braku ZROZUMIENIA I WYBACZENIA?
Nic nie dzieje się bez przyczyny…
Skutki zaś bolą, ale powinny też zmuszać nas one do szukania przyczyn, do zmian na najgłębszym poziomie.
Dlatego, mimo dokręcenia ostatniej śrubki w samolocie, stało się… podczas drugiego okrążenia…

Potrzebne nam teraz wejście w trzeci krąg… dookoła naszej istoty, dookoła człowieczeństwa…


« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 19:23:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 10, 2010, 13:06:47 »

To straszna tragedia, nad którą należy pochylić głowy i zajrzeć głęboko w sumienia każdego z nas indywidualnie.

 Może i tragedia ? Ale to, że podpisano długofalowe umowy na dostawe  zmodyfikowanej kukurydzy GMO i miliony ton już napływają do Polski to nie jest tragedia !  Ważniejsza była kasa niż zdrowie milionów ludzi. Ludzie wielcy nie pchają się do żadnych rządów, do żadnej władzy. ! Ludzie wielcy uczą się tutaj 24 godzin na dobę szacunku do życia.
Uczą się miłości każdego dnia. Sadzą kwiaty, drzewa, chodują pszczoły i cieszą tym nieocenionym darem, pod którym kryje się mądrość i ...  piękno. Robią co mogą w ochronie daru jakim jest życie, a resztę zostawiają ''Bogu''.
Nie ma tragedi !
Jak napisano - wszystko w tym genialnym wszechświecie dzieje się tak jak ma się dziać.A jak  nie - to wkraczają żywioły ! ! !

Największą tragedią jest ludzka głupota, ignorancja i nieświadomość.
Innych tragedii - NIE MA.

Cztery tysiące polskich oficerów leży w katyńskich lasach.
Ludzi wielkich, ludzi wykształconych, świadomych, ludzi z honorem, którzy mogli tak wiele uczynić dla Polski, więc zostali oni wymordowani w wiadomym celu.
Został plebs, który  tu rządzi i sprzedał Polskę do Unii, a teraz wybrał się do Katynia.
Więc KTO i po co wybrał się do Katynia ?



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2010, 13:20:20 wysłane przez Silver » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 10, 2010, 13:49:22 »

Ptak-u,calkowicie sie z Toba zgadzam,wydaje mi sie,ze nalezaloby juz raz na zawsze zamknac watki historii,ktore nie powroca,zeby ci ludzie,ktorzy zgineli,ktorych juz nie ma,wreszcie mogli rzeczywiscie odejsc!Co daje rozdrapywanie starych ran!NIC!!!Czas zaczac nowy czas,czas pracy,nauki,wzajemnej milosci i zrozumienia,pomocy i szacunku,na calej kuli ziemskiej,czas otworzyc sie na czlowieka i zobaczyc w nim dobro a nie zlo!Nie zastanawiam sie nad tym,czy ktos byl czy jest dobry albo zly,przyjmuje w zyciu zasade,ze otwarcie sie na drugiego czlowieka,pomoc temu czlowiekowi,zrozumienie go,calkowity dystans do tego co bylo,to jest wlasnie to!Szkoda mi tych ludzi,ktorzy zgineli,ale widocznie tak musialo byc.
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 11, 2010, 14:03:06 »

To jest jedno z tych zapowiadanych Wielkich Wydarzeń. W Tajemnicach Fatimskich było wyraźnie powiedziane, że wszystkie ruchy mają na celu nawrócenie Rosji i tu ona jest najważniejsza. Jeśli do jej nawrócenia do dojdzie przed wyznaczonym czasem to będzie prawdziwy koniec i już nie będzie możliwości uratowania obecnego pokoju.
Zapisane
caparezza
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 13, 2010, 13:18:54 »

nie wiem czy jest juz gdzies taki temat.. Nie widze.., a ciekawi mnie co o tym myślicie.

No i oczywiscie co o tym sądzi SAMłel  Mrugnięcie

Jak ta śmierc, (a raczej te śmierci) mają się do koncepcji "Nowego Wspaniałego Świata" made by Samłel...?
Zapisane
Halsky
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 13, 2010, 14:07:44 »

Nie wiem sam co o tym myśleć, ale z informacji które przekazują media i z historii wiem czego można się spodziewać. Są to tylko przypuszczenia, ale:
- pilot znał doskonale jeżyk rosysji więc o błędzie w komunikacji nie ma mowy
- obowiązującym jezykiem na całym świecie (w lotnictwie) jest angielski
- takich wypadków o charakterze wysokości samolotu nie zdarzają się już od dawna
- wystarczy przy odległości 2km od lotniska pomylić się o np: 1 stopień kąta schodzenia żeby samolot walnął o ziemię
Z tego wynika, że celowo powstały "problemy z nawigacją" przez rosyjskiego kontrolera lotów, żeby pozbyć się człowieka (prezydenta), który nie pozwolił na milczenie w zbrodniach sowieckich. Rząd Rosyjski z jakiegoś powodu cały czas próbuje się wybielić, zachowują się jakby tamte czasy nadal trwały. Chcą rządzić. Uważam, że to nie był wypadek.

Jest to jednak tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat i nie wypowiadam się za nikogo
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 13, 2010, 14:31:45 »

...
...
Jak ta śmierc, (a raczej te śmierci) mają się do koncepcji "Nowego Wspaniałego Świata" made by Samłel...?
Nie ma On z tym nic wspólnego, zapewniam Cię. Po prostu czas "odrobić trochę zadań domowych", by wreszcie przejrzeć na oczy i zrozumieć:
"...
Pojawi się więc jeszcze więcej fizycznych dolegliwości i cielesnego cierpienia. Wzrośnie ogólna skłonność do tego, by rozstać się z życiem, bo nadejdzie czas ogólnej depresji. Wulkany wybuchną. Woda wystąpi z brzegów. Wieże będą zamieniać się w ruinę, samoloty będą spadać. Technika będzie tym, co złamie kark ludzkości i powiedzie ją droga chaosu. Wielu zapłacze, wielu będzie cierpieć, lecz tylko dlatego, że nie dostrzegą rozwoju. Z tego też powodu czas Chrystusa i Antychrysta jest dla wielu dobrym czasem, bo zaczną pojmować. Jednak ci, którzy nic nie pojmą, doznają wielkiego cierpienia, bo ich dusze nie wyjaśnią ciałom wzajemnych powiązań. Zadaniem duszy jest wytłumaczenie w zrozumiały sposób fizycznemu ciału, materii, że ciało, dusza i umysł są jednym oraz że ciało, podobnie jak dusza, jest niczym Bóg, tyle że w innej częstotliwości. Dlatego ty jesteś równie boski jak chroniący cię anioł stróż - macie jedynie różne struktury. Duszom nie udało się jeszcze wyjaśnić tego w dostateczny sposób fizycznym ciałom, którym towarzyszą. Ale dojdzie do tego niebawem. Wzrośnie częstotliwość Ziemi, zmieni się jej wibracja na bardziej subtelną. Mniej subtelne rzeczy zostaną oświetlone. To znaczy, że symbolicznie słońce będzie mocniej świecić, bo Ziemia wzniesie się ku górze. Z tego też powodu stopią się lodowce. Nie zobaczycie śniegu, a wody wystąpią z brzegów. Nachodzi czas roztopów, słońce silniej niż kiedykolwiek oświetlać będzie Ziemię, w czym tkwi pewna obrazowa logika, bowiem Ziemia zbliża się do tego, co boskie (nie w sensie odległości, lecz częstotliwości).
Wielu ludzi odejdzie.
..." - str 170-171

"...
Jak to jest, gdy zostajesz powołany do większej pracy, jak na przykład powódź albo wojna? Czy wymaga to od ciebie pracy na „dodatkowej zmianie”?

Już ci mówiłem, że Ziemia przechodzi na wyższy poziom. To nieuniknione. Taka zmiana wiąże się z wojnami i katastrofami naturalnymi, przy czym nie zawsze są one wyzwalane ruchem Ziemi, lecz mogą być też wyzwolone poprzez działania ludzi. Nie każda katastrofa naturalna musi być spowodowana przez samą Ziemię, czasem dopomaga jej w tym człowiek i technologie. Samo wydarzenie nie jest tak istotne nawet wówczas, gdy jest to trzęsienie Ziemi o nieznanych dotąd rozmiarach. Dla mnie znaczenie ma jedynie, czy człowiek o numerze X, dokładnie o danym czasie i w danym miejscu, spotka się ze mną, czy też nie.

Dla duszy, na którą przyszedł czas, nie ma znaczenia, kto spowodował fale. Faktem jest, że człowiek, zgodnie z prawem rezonansu, udaje się tam, gdzie spotka śmierć. - "Ofiara szuka sprawcy". Poruszenia Ziemi - na przykład wybuchy wulkanów - mają miejsce od wielu tysięcy lat, od początku istnienia tej planety, nie są więc czymś niezwykłym. Ziemia przechodzi teraz przez proces, który określacie jako wzrost częstotliwości. Zmusza to Ziemię - zgodnie z naturą - do zmian i dokonania dalszego rozwoju na poziomie politycznym, ekonomicznym, religijnym, jak i geologicznym. Oczywiście ludzie, którzy zostali powołani w takim momencie oraz rodziny tych, którzy przechodzą do subtelniejszych światów, przeżyją cierpienie. Nie będą wiedzieć, dlaczego tak się stało oraz, że czeka na nich rodzina dusz. Takie cierpienie nie wynika jednak z samej śmierci, lecz z braku zrozumienia u ludzi. Nie wiedzą oni, czym jest życie, jakie ma ono znaczenie. Nie wiedzą też, czym jest śmierć. Wkrótce wiele płomyków zgaśnie, a ja przekażę je aniołom stróżom. Nie zmniejszy to jednak cierpienia ich bliskich. Same dusze natomiast wiedzą, gdy wybierają ciało - a więc przed narodzinami, bo przecież uczestniczyły w tworzeniu planu życia - że to się wydarzy. Tyle tylko, że po narodzeniu się zapomniały o tym. Dusza nieświadomie szuka miejsca, w którym coś ma się wydarzyć (wypadek lotniczy, fala powodziowa), by w danym miejscu i wskutek takiego wydarzenia móc opuścić ciało.

Osobiście dziwi mnie, że o niektórych wydarzeniach - jak na przykład o powodzi w Azji - tak wiele się pisze. Niedawno z dwóch innych miejsc na Ziemi zabrałem o wiele więcej ludzi. O tym w ogóle się nie pisze. Powinno się o tym pomyśleć. Jakim celom to służy?

Pojawią się ludzie, którzy nie rozumieją prawdy i nie chcą jej zrozumieć. Ze względu na ograniczenia swego stanu wiedzy nie mogą jej w zasadzie zrozumieć. Wśród nich będą tacy, którzy nie tylko podważą moje wypowiedzi, lecz wręcz poczują się nimi dotknięci, bo ich wiara (czy nie-wiara), która zresztą jest ziemskiego pochodzenia, a tym samym jest niedoskonała - przeczy temu, co ci przekazuję. Bądź tego świadomy.

Ludzie tacy zawsze się mnie bali i wciąż boją, ponieważ nie wiedzą, że jestem aniołem przemiany, że wykonuję swoją pracę bezbłędnie we właściwy sposób i przychodzę po tego, którego czas dojrzał. Dusza zawsze wie, kiedy nadchodzi pora, tylko człowiek tego nie wie. Wiele osób nie chce przyjąć odpowiedzialności za swe czyny - a co gorsza - za swe myśli i szuka kogoś, na kogo może zrzucić winę. Ludzie tacy szukają kogoś, kto mógłby być odpowiedzialny za ich los, oczywiście tylko wtedy, gdy jest on nieprzyjemny. Czują się zaatakowani, gdy konfrontuje się ich z prawdą. Ale tego ani ty, jako ten, który spisuje to, co dyktuję ci o mych działaniach, ani nawet ja sam, nie możemy zmienić. Zmiana waszej planety jest w toku, ludzie będą odchodzić z Ziemi w dramatyczny sposób, będzie ich tak wielu, że nie będziecie mogli tego zliczyć. Znikną całe państwa. Wasza planeta zdziczała i zeszła z drogi miłości. Czeka was wspólny los. Tacy jak ja będą w przyszłości mieli dużo roboty...

Pierwotna moc stworzenia - Bóg - nie ocenia. A jak to wygląda z tobą? Czy boli cię czasem to, że na świecie są wojny?

To nie może sprawiać mi bólu, bo znam nieskończoność. Znam też historię dusz, ich wszystkie życia i widzę związki, a nie tylko los pojedynczego życia. Wojna to specyficzne zdarzenie. Przy wojnie lub naturalnej katastrofie już wiele dni wcześniej zbierają się miliony aniołów. Wiele fragmentów mnie jest już gotowych, a ze mną są anioły stróże i duchowe rodziny tych, których ma spotkać śmierć. Duchowe rodziny mogą pomagać, nie pełnią jednak funkcji aniołów. Razem istnieją wtedy jasność i ciemność, z jednej strony śmierć i zniszczenie (można odnieść wrażenie, że ciemność przeważa i odnosi zwycięstwo), z drugiej strony - anioły w świetle, krewni, którzy przyjmują dusze w miłości, modlą się i próbują je uspokoić. Obecni są nie tylko aniołowie, którzy służą światłu, lecz również istoty, które wcale nie są za to odpowiedzialne, a jednak dobrowolnie przybywają. Czasem istoty te pojawiają się wiele tygodni wcześniej i przygotowują wszystko.

To mnie nie dziwi, bo podczas katastrof naturalnych, czy powiedzmy podczas wydarzeń, które są nieuniknione (niezależnie od tego, przez kogo są wyzwolone), zwierzęta szukają schronienia. Naukowcy wciąż jeszcze zastanawiają się, jak to możliwe. Co mógłbyś powiedzieć na ten temat?

To prawdziwe stwierdzenie. Wasi naukowcy odkryli, że podczas powodzi w Azji żadne zwierzęta nie straciły życia. Domyślają się odpowiedzi, nie mówią jednak tego, bo „podcięliby sobie tym samym gałąź, na której siedzą”. Ludzie, którzy badali ten przypadek, stwierdzili, że zwierzęta już wiele godzin wcześniej udały się w inne miejsca. Niektóre małe zwierzęta, jak ptaki, żuki, jaszczurki i szczury, oddaliły się nawet już kilka dni wcześniej. Zwierzęta poczuły impulsy natury i świata aniołów i odpowiednio zareagowały. One mogą mnie poczuć i wiedzą, że coś się stanie. Mogę z nimi rozmawiać, podobnie jak każda inna subtelna istota. Ludzie patrzą często na zwierzęta z pogardą i uważają, że są znacznie bardziej od nich rozwinięci. W tym przypadku mogliby stwierdzić, że to zwierzęta znacznie ich wyprzedziły. Pomyśl o tym!

Czy w przyszłości będzie miało miejsce więcej takich wydarzeń - katastrof naturalnych z wieloma ofiarami?

Oczywiście, zresztą już to mówiłem. To coś normalnego. Dla mnie, kogoś, kto działa tu od początków Ziemi, to bieg rozwoju. Tak jak rosnące dziecko bolą kości albo wypadają mu pierwsze zęby, tak i rozwój Ziemi związany jest z bolesnymi skurczami. Dawne ludy i cywilizacje wiedziały o tym, jedynie wasi naukowcy nie chcą tego przyjąć albo nie chcą o tym informować, bo nie mogą nic zmienić.

W mojej książce pod tytułem „Trzecia wojna światowa” wymieniłem stu jasnowidzących z różnych czasów, którzy przewidzieli nie tylko pierwszą i drugą, lecz również trzecią wojnę światową. Według tych przepowiedni ma mieć ona miejsce w najbliższych latach. Jednocześnie mają mieć miejsce wojny domowe i katastrofy naturalne. Co tak naprawdę widzieli ci prorocy i w jaki sposób uzyskali ten wgląd?

Pytanie dotyczące katastrof naturalnych już samo w sobie zawiera odpowiedź, bo one właśnie się zdarzają. Również w pytaniu o trzecią wojnę światową tkwi odpowiedź. Zacznij rozglądać się po świecie i spójrz na kraje takie jak Iran, Irak, Irlandia, Palestyna i tak dalej... Ta wojna już trwa. Spójrz na Czarny Ląd, a potem na ulice miast, czy to w Europie, czy w Ameryce. Spójrz na miasta w Południowej Ameryce, na huragany w Ameryce Środkowej, na pożary w Australii i powodzie w Azji i spójrz, jak w Chinach „toczą się” głowy. Wojna i zagłada trwają. Tak brzmi odpowiedź.
..." - str. 198 – 199 - 200 – 201 - 202

"...
Wielu ludzi nie chce się uczyć i nawet, gdyby Bóg stanął przed nimi i przemówił do nich, to nie chcieliby słuchać. W tym miejscu jeszcze raz przypominam wydarzenia związane z tsunami (Azja; przyp. aut), małym tsunami, bo była to dziecinna fala w porównaniu z tym, co czeka wasze wybrzeża w następnych latach. Człowiek, który tak wysoko się ceni, który odbywa podróże w kosmos i przekazuje cyfrowo informacje po całej Ziemi, nie jest w stanie obronić się przed wodą. Nie musi tego zresztą robić, powinien uciec w głąb kraju, tak jak zwierzęta. Zwierzęta natomiast, które w oczach ludzi stoją o stopień niżej, przeżyły - z wyjątkiem tych, które ludzie trzymali uwiązane albo zamknięte w domach, w związku z czym nie mogły podążać za swym instynktem. Tu będę działał z moją pełną mocą. Będę bezlitosny w mym działaniu, bo wypełniam swe zadanie bardzo dokładnie. Dla mnie jest obojętnym, czy zabieram jedną duszę, milion czy miliard.
Zabierałem już czasem dusze całych planet, gdy wybuchały lub zderzały się z innymi. Tak więc nie przejmuję się specjalnie miliardem ludzi na Ziemi. Arogancja przychodzi przed upadkiem. Upadek ludzi będzie miał miejsce, bo ludzkość nie słucha już swego wewnętrznego głosu. Robią to natomiast zwierzęta. Dlatego też mówię ci dziś, jako anioł śmierci: nie będę miał litości dla ludzi i dusz, po które przyjdę, bo każda dusza - jak i każde zwierzę na Ziemi - otrzyma znak. A kto nie chce słyszeć i widzieć znaków, ten je poczuje. Gdy przed kilku laty poleciałeś do Ameryki, twój anioł stróż dał ci znak, że nie powinieneś lecieć. Posłuchałeś go i wybrałeś się innym samolotem. Wtedy trzęsienie Ziemi dosięgło innych, a nie ciebie. Tak właśnie wygląda praca duchowych istot z ludźmi. Dlatego też ja - „zła” śmierć - nie ponoszę winy za los ludzkości, to ludzie sami są sobie winni i w swej niewiedzy oraz ignorancji nie chcą dostrzegać spraw duchowych, dlatego też sami są odpowiedzialni za swój upadek.
..." - str. 227 - 228
- Rozmowy ze Śmiercią - Jan van Helsing.

Najlepiej jest wsłuchać się w głos własnej intuicji, zamiast "główkując" doszukiwać się nie wiadomo czego.
Zapisane
Halsky
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 13, 2010, 14:35:03 »

Możliwe, że masz rację, że to przygotowanie do oczyszczenia świata.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 19, 2010, 20:02:17 »

Niemiecka prasa: W Polsce coraz głośniej słychać teorie spiskowe
zsz, PAP
2010-04-19, ostatnia aktualizacja 2010-04-19 14:3


Kondukt pogrzebowy pary prezydenckiej wyruszający z Bazyliki Mariackiej
Fot. PAWEL KOPCZYNSKI REUTERS


Po niedzielnym pogrzebie prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej stan wyjątkowy w Polsce dobiegł końca i wraca spór między obozami politycznymi - zauważa niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung", przypominając m.in. program Jana Pospieszalskiego. Z kolei dziennik "Die Welt" ocenia, że nadzieja na porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich szczególnie w Polsce nabiera "cech euforii".

"FAZ" pisze, że "fałszywe tony są coraz głośniejsze - tak samo jak teorie spiskowe". Jak relacjonuje, uroczystości pogrzebowe w Krakowie zgromadziły ponad sto tysięcy ludzi, podobnie jak w przeddzień w Warszawie. "Ale tu (w Krakowie) było trochę inaczej niż w Warszawie: w ludziach na krakowskim rynku dało się rozpoznać zwolenników zmarłego prezydenta" - zauważa "FAZ". Dodaje, że niektórzy mieli z sobą plakaty PiS i znaczki z napisem "Lech Kaczyński - mój prezydent".

"Wraz z pogrzebem prezydenta w Katedrze Wawelskiej w Krakowie kończy się nie tylko tygodniowa żałoba narodowa w Polsce, ale też ponadpartyjna jedność, która ogarnęła kraj w chwili pierwszego szoku po katastrofie w zachodniej Rosji przed tygodniem" - pisze dziennik.

Ocenia, że pierwszym "fałszywym tonem" był krótki spór o pochówek Lecha Kaczyńskiego na Wawelu, ale zarówno politycy, jak i media powstrzymywały się od komentarzy i krytyki. Komentator "FAZ" spodziewa się kolejnych sporów, w tym oskarżeń pod adresem przeciwników Kaczyńskiego o próbę wykorzystania tragedii do własnych celów politycznych.

"FAZ" cytuje teorie spiskowe Pospieszalskiego

Według "FAZ" pojawiają się również teorie spiskowe dotyczące okoliczności katastrofy.

"W czwartek pośród tłumu przed Pałacem Prezydenckim chodził narodowo-katolicki dziennikarz telewizyjny Jan Pospieszalski z operatorem i rozmawiał z ludźmi. Nie stawiał pytań, ale czynił aluzje i niedopowiedzenia. Natychmiast został zrozumiany i znalazł wielu, którzy wypowiadali do końca jego aluzje. (...) To, że możliwość zamachu nie była poważnie brana pod uwagę ze strony polityków i większości mediów, uznawane jest za dowód, iż próbuje się coś ukryć. Dlaczego zaraz po katastrofie ze Smoleńska jest mowa o pojednaniu z Rosją? Czy może Kaczyński stał komuś na drodze do jakiegoś celu?" - pisze "FAZ".

"Polska wraca do codzienności. Uroczystości pogrzebowe w Warszawie i Krakowie były kulminacyjnym i zamykającym punktem tygodniowego stanu wyjątkowego" - ocenia gazeta.

Cały artykuł czytaj na stronie internetowej "FAZ"

"Die Welt" tonuje euforyczne nastroje

Wielu Polaków obawia się, że "rozejm z minionych dni, wiązany z nadzieją na nawrócenie i umiar w walce politycznej, może szybko się skończyć" - pisze z kolei niemiecki dziennik "Die Welt". "Być może to bezpodstawne obawy i nie należy dać im szansy, by przekształciły się w samospełniającą się przepowiednię" - dodaje dziennik w komentarzu na temat niedzielnego pogrzebu prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej w Krakowie.

Jak dodaje, nadzieja na porozumienia i więcej współczucia w stosunkach polsko-rosyjskich szczególnie w Polsce nabiera "cech euforii". "Co jednak ogłosi polsko-rosyjska komisja badająca przyczyny wypadku? Co się stanie, jeśli obciąży ona jedną bądź drugą stronę? Albo gdy przedstawiona zostanie wersja, która narzuci nowe pytania i będzie sprzyjać tworzeniu legend?" - zastanawia się komentator dziennika.

Ocenia również, że tragedia dotknęła Polskę w czasie, gdy kraj ten przeżywa jedne z najszczęśliwszych chwil w swojej historii. "To czyni go silnym, by znieść tę tragedię" - dodaje "Die Welt".

Cały komentarz czytaj na stronie internetowej "Die Welt"

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7787884,Niemiecka_prasa__W_Polsce_coraz_glosniej_slychac_teorie.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 27, 2010, 21:21:08 »

Czyżby kolejny symbol:


Godło Polski ocalało ze smoleńskiej katastrofy

zsz, PAP
2010-04-27, ostatnia aktualizacja 2010-04-27 06:14

PRZEGLĄD PRASY: Rosjanin znalazł godło Polski z rozbitego pod Smoleńskiem prezydenckiego samolotu Tu -154. Chce je oddać Polakom - ustaliła "Rzeczpospolita".
...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7817891,Godlo_Polski_ocalalo_ze_smolenskiej_katastrofy.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 27, 2010, 21:48:07 »

Jane Bürgermeister potrzebuje naszej pomocy ! 

Poniższy, dramatyczny e-mail, otrzymaliśmy kilkanaście godzin temu. Mamy nadzieje, że tak odważna kobieta jak Jane Bürgermeister. która w walce o prawdę utraciła prace i jest na każdym kroku szykanowana,  nie zostanie sama w tych trudnych dla niej chwilach.

Moi drodzy,

Kobieta, która poświęciła swoją karierę dla sprawy rzetelnego informowania opinii publicznej w.s. zakażonych szczepionek na tzw. "świńską grypę" potrzebuje dzisiaj naszej pomocy.

Zaraz po katastrofie polskiego samolotu w Smoleńsku podawała na swojej stronie
www.theflucase.com szokujące informacje, jak te o ostatnich decyzjach prezesa Narodowego Banku Polskiego, Sławomira Skrzypka.

Obecnie, jedną z hipotez że przyczyną katastrofy mogł być m.in. zamach na S. Skrzypka zajmuje się wiele niezależnych badaczy nie tylko w Polsce. Zaraz po umieszczeniu tej informacji na jej stronie domena theflucase.com zniknęła (!) z sieci. Firma hostingowa godaddy poinformowała webmastera, który prowadzi stronę Jane, że ruch na stronie "zablokował inne domeny" i dlatego musieli ją zamknąć - co jest śmiesznym argumentem, zważywszy, że strona Jane zawiera tylko artykuły tekstowe, zero grafiki czy multimediów - a te obciążają serwer.

Strona nie działa do dnia dzisiejszego, Jane uruchomiła więc ponownie swój blog www.birdflu666.wordpress.com by nadal nas informować o przebiegu wydarzeń.
 
17 kwietnia za ostatnie pieniadze przyjechała do Polski by prowadzić na żywo transmisje wideo - z moją pomocą. Transmisje nie udały nam się gdyż łączność Wi-Fi była ograniczona i "transmisje" obcinalo po niecałych 2 minutach. Postawiliśmy więc na zrobienie reportaży - które umieściliśmy kilka godzin po nagraniu materiału. Reportaże zrobiły furorę, szczególnie jeden:

http://www.youtube.com/watch?v=LoUkobHYAlk

w wersji polskiej zamieścił to redmuluc:

http://www.youtube.com/watch?v=zbNYhzGdwjs

Jane uważa, że jej życie było i jest zagrożone. Bank, w którym ma pewne fundusze, nagle zablokował ich wypłacanie, nie znam dokładnie przyczyn, ale faktem jest, że Jane przyjechała do Polski głodna i wyczerpana.
 
Podczas naszej pracy w Krakowie zasłabła. Doszla do siebie, ale teraz otrzymuję od niej alarmujące emaile że "nie ma nawet na jedzenie". Niestety, Austriacy są zupełnie inni od Polaków, nie pomogą nawet sąsiadowi.
 
Poza tym jej zdecydowany opór wobec hipokryzji w mediach spowodował, że środowisko dzennikarskie się od niej odwróciło. Okazuje się, że największych przyjaciól ma wśród nas - Polaków. Także Niemcy dużo jej zawdzięczają - tam jednak nikt nie opublikuje tego co ja teraz czynię.

Proszę was - jeśli możecie, wyślijcie jej 10-20 Euro, najlepiej przez Western Union.
 
Jeśli nie możecie to poproście swoich znajomych by pomogli. Absolutnie nieprawdą jest że Jane robi to wszystko za pieniądze. Owszem, miała za co żyć dopóki żył jej ojciec, lecz kilka miesięcy temu w dość dziwnych okolicznościach zachorował i zmarł.

Jeśli tylko Jane będzie miała wystarczającą ilość gotówki by przetrwać natychmiast was poinformuje.

Podaję kontakt na wysyłkę:


Jane Burgermeister (Jane Bürgermeister)
 
Gentzgasse 14/9/12
A1180 Vienna
Austria
 
0043 676 9607 929 begin_of_the_skype_highlightingTel: 0043 676 9607 929 begin_of_the_skype_highlighting              0043 676 9607 929 begin_of_the_skype_highlighting              0043 676 9607 929      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0043 676 9607 929      end_of_the_skype_highlighting      end_of_the_skype_highlighting
 
end_of_the_skype_highliemail: jmburgermeister@gmail.com

Ja sam nie grzeszę gotówką, robię to za darmo od 9 miesięcy i dopiero od maja mam mieć
stałą pracę.

Dla tych co nie znają poprzednich dokonań Jane podaję linki do klipów wideo:

http://www.dailymotion.pl/video/xaxfsd_jane-burgermeister-wieden-ertdj-14_news
http://www.youtube.com/watch?v=XSARcVtxFKU

Marek Podlecki (monitorpolski)
http://www.globalnaswiadomosc.com/jburgemeisterpomoc.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 28, 2010, 08:11:49 »

o i wszystko jasne, jednka swiatowa klika..Uśmiech, hm myslalem ze to taki symbol popkultury - bo taki w sumie jest, no ale ogolnie Ci "ludzie" rzadza swiatem, a wy co o tym myslicie?

http://deser.pl/deser/1,83452,7725811,ZDJECIE_DNIA__Z_zaskakujacym_gestem_rzecznika_rzadu.html

http://3.bp.blogspot.com/_LXlY43RMwjM/Sv5kqelJ7nI/AAAAAAAAQHg/Tv4t-xWU5BI/s400/abdullah_satan_sign-797349.jpg
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 28, 2010, 09:17:35 »

I cos jeszcze;


http://niezalezna.pl/article/show/id/33522
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 28, 2010, 10:56:28 »

Jeśli Tupolew ma zbiorniki paliwa w skrzydłach, to zahaczenie nimi o drzewo mogło jak najbardziej spowodować wcześniejszą ekspolozję i duży rozrzut, gdyż wybuchając samolot jeszcze leciał, a raczej lądował... To tak na zdrową logikę.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Tu-154
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 28, 2010, 11:12:44 »

krazyly informacje ze samolot zrzucil wczesniej zbiorniki z paliwem (a wiec wiedzieli ze spadaja..) - te informacje nie sa potwierdzone...ale gdyby mial pelne zbiorniki wszystko wokol by sie palilo a ognia po wypadku bylo bardzo malo i wg swiadko w nie slychac bylo jakiejs glosnej eksplozji tylko gluchy huk, ktory mogl byc w srodku...
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 28, 2010, 11:31:10 »

A po co miałby rzucać zbiorniki z paliwem. Czy to nie ryzyko w takiej mgle? Czy widzieliby na co, na kogo je wyrzucają? Czy zbiorniki wyrzucone nie wybuchają? Zważ, że pomoc przyjechała natychmiast i gasiła pożar. Nam pokazano późniejszą relację, kiedy już nawet ludzi nie było. Trudno w kipiącym pożarze ratować ludzi. Nie mogliśmy więc widzieć całości obrazu. Poza tym  ogień niełatwo pali się w zimnej mgle i nad ranem, gdy paruje ziemia i to po tak długiej zimie, gdy jest szczególnie wilgotna po śnieżnych roztopach.

Wszelkie informacje są wciąż niepotwierdzone. Mistrzami w ich wymyślaniu są zwolennicy od teorii spiskowych. Może warto poczekać na pełniejsze doniesienia potwierdzone rzetelnymi badaniami, a potem brać się za wydawanie opinii. To tak ogólnie i nie do Ciebie.


 Mrugnięcie


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 15:07:07 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 28, 2010, 11:36:47 »

spoko ja tez tylko analizuje to co wiem i to co slyszalem ale to wszystko jest "bardzo grubymi nicmi szyte"...zrzucil zbiorniki bo wiedzial ze spadaja i nie mial panowania nad samolotem i wiedzial ze beda musieli awaryjnie ladowac wiec chcial zeby nie doszlo do eksplozji (o zrzuceniu zbiornikow sa informacje nie potwierdzone nie wiem..) pozatym widzielismy film odrazu po katastrofie nakrecony przez tego anonimowego rosjanina (byc moze tez juz sw pamieci..) wtedy gdy dopiero wlaczaly sie syreny i ognia tam prawie nie bylo i bylo widac ze ktos przezyl te katastrofe...


o prosze nowe informacje

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12215021,wiadomosc.html]

to by sie zgadzalo ktos mimo wszystko przezyl wiec nalezalo go dobic..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 11:56:08 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 28, 2010, 13:24:03 »

Cytuj
samolot zrzucil wczesniej zbiorniki z paliwem

Buhahaha prawie spadłem z krzesła jak to przeczytałem:D Samoloty jeśli już to zrzucając samo paliwo a nie zbiorniki z paliwem, zrzucając zbiorniki musiałby zrzucić skrzydła:D
Dla wszystkich zwolenników teorii spiskowym powiem że jak się nie ma o czymś zielonego pojęcia to lepiej się nie wypowiadać.
Nie jest sztuką zrobić z siebie błazna:D
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 28, 2010, 15:18:29 »

ej wal sie blaznie siedziales tak dlugo cicho zeby tylko w tym zlapac mnie ze slowo? - tak mi sie powiedzialo, i powiedzialem ze to byly tylko nie oficjalne doniesienia

jak powolaja miedzynarodowa komiisje i sprawdza nasluchy kontrwywiadu to wszystko sie wyjasni, zreszta ten film z netu wystarczajaco duzo mowi...
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 28, 2010, 16:47:56 »

Tak Ci sie powiedzialo 2 razy:D Chodzilo mi tylko o to zebys sprawdzil jak dana rzecz dziala (np. taki zrzut paliwa) zanim cos o tym napiszesz i nie bulwersujj sie tak:P
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 28, 2010, 16:51:07 »

Taaaa... film z youtube jest niby jakimś dowodem... tak jak filmiki z yeti i ufo Smutny
a jeden z powyższych postów zgłosiłem do moderatora za brak kultury
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 28, 2010, 16:53:09 »

no ok spoko ale to Ty 1 zaczales ze mnie szydzic i mnie przezwales,  chodzi poprostu o jakis fakt pozbycia sie paliwa a w tym wypadku dla mnie nie mialo to az tak istotnego znaczenia jak to sie technicznie odbywa  i nawet nie wiedzialem jak - ale poprostu czytalem gdzies ze wczesniej pozbyli sie paliwa

dla mnie ten film jest wystarczajacym dowodem gdyby byl niewazny odrazu by go zdementowali...ja tam widze postac ktora sie poruszala ktos inny moze nie, w policji napewno moga to lepiej sprawdzic

hm nie chcialbym go spotkac w ciemnej ulicy...chyba szpece od wizerunku juz nie wiele pomoga


http://img88.imageshack.us/i/dtuskpap550.jpg/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 17:09:47 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 28, 2010, 17:47:30 »

To nie bylo zlosliwe chodzilo o to ze przedstawianie faktow w sposob nierzetelny czyni wszystkie teorie niewiarygodnymi.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 28, 2010, 19:50:49 »

ludzie czy nie zdajecie sobie sprawy ze zyjemy w czasach ostatecznych? (troche odbiegam od tematu, ale troche..,.tutaj ktos spowodowal katastrofe w ruchu powietrznym, natomiast moze sie wydarzyc bardziej powszechna katastrofa..), widzicie jacy ludzie kieruja swiatem i do czego sa zdolni uwazacie ze to jest niemozliwe??, po cos powstala ksiega zwana biblia i jej przepowiednie sie wypelniaja..

http://www.youtube.com/watch?v=BXzugu39pKM&feature=related
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 28, 2010, 21:38:18 »

Nie, nie zdajemy sobie sprawy, gdyż w żadnych "czasach ostatecznych" nie żyjemy.

tak na marginesie - odrobinę nauki historii proponuję tym wszystkim, którzy twierdzą, że "jacy ludzie kierują światem i do czego są zdolni". Poczytaj jeden (jedna) z drugim (drugą) parę książek. Ludzie do niejednego "byli zdolni" na przestrzeni wieków.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 21:38:44 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krwawawataha nii-chan watahapierwotnych horsesgame wataha-farkas