Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:03:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fenomen duchów sterujących KIARĄ  (Przeczytany 10053 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« : Maj 08, 2010, 08:08:35 »

Wiem doskonale, że wielu z Was fascynuje osoba Kiary.

Stąd ten wątek w dziale "naukowym". 
Jej wiedza z zakresu duchowości jest po prostu niespotykana. To prawdziwy ewenement.

Sama Kiara napisała kiedyś, że od dłuższego czasu wiedzę tę pobiera od duchów-Przewodników, z którymi się kontaktuje.

Jest prawdziwym automatem piszącym mega długie posty (prawie 3000 szt.). Podświadomie czuc, że stoi za Nią  duża siła duchowa , dająca jej energię do takich działań.

Jednoczesnie Kiara  zdaje się  byc praktycznie pozbawiona zdolności czytania ze zrozumieniem.
Jej odpowiedzi na niemal wszystkie moje posty, dowodzą, że  widzi w nich to czego ja tam nie napisałem.

 Przyznała kiedyś, że duchy te  nakazały jej stosowanie bardzo restrykcyjnej diety praktycznie pozbawionej tłuszczu i mięsa.
Tak się składa, że dawno temu w liceum byłem na podobnej diecie wegetariańskiej i po  kilku miesiącach prawie całkowicie straciłem zdolnośc analitycznego myślenia i rozwiązywania zadań matematycznych. Jedynym efektem było poczucie uduchowienia co dowodzi dominacji prawej półkuli mózgu.

Jeżeli duchy zalecają komus taką dietę, to znaczy że chcą taką osobą manipulowac i przejąc nad nią całkowitą kontrolę poprzez prawą półkulę mózgu.

Pojawia się więc zasadnicze pytanie o prawdziwe intencje owych duchów nie tylko wobec samej Kiary, ale i wobec całej ludzkości? 

Czy duchy, które praktycznie zniewalają istotę ludzką mogą byc dobre.

Ciekawy jestem Waszej opinii na ten temat.

 

 


 

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 08:12:07 wysłane przez JACK » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 08, 2010, 08:44:32 »

Wszystkim radzę dobrze się odżywiać.

http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Niezdrowa-dieta-beztluszczowa,1497.html



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 21:18:14 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 08, 2010, 10:25:54 »

Naprawde wiecie wszystko na temat , co ja jem?
Czy ktos z Wasz zapytal mnie o to chociaz jeden raz?
Dziwne nigdy tego az tak dokladnie nie napisalam , a oprucz tego jezeli juz tak bardzo chcecie stosowac moja diete , to niech nikomu nie przyjdzie do glowy przestac jesc calkowicie tluszcze. Ja jem je , faktycznie sa niezbedne, ale w 99% ograniczylam tluszcze zwierzece.
Jedynym,  w minimalnych ilosciacj jest smietana (ona  jest tluszczem zwierzecym) , tak wiec zanim cos napiszecie o mnie , prosze sie mnie zapytac , by sie nie osmieszac.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 10:30:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 08, 2010, 10:39:31 »

Koronnym argumentem Kiary przeciw tłuszczom (o czym wielokrotnie pisała) jest, jakoby były one izolatorem w przewodzeniu energii. Pytanie tylko jakiej energii. Tłuszcze doskonale izolują przed utratą energii cieplnej.
Ale, czy dla energii życiowej, czy jakkolwiek innej tłuszcz może stanowić blokadę? Abstrahując już od tego, że energia taka rozprowadzana jest poprzez specjalną sieć kanalików, meridiany.
Dieta powinna być zróżnicowana i zharmonizowana. Inaczej pojawiają się problemy zdrowotne.

Co tyczy kiarowej diety, to również nie raz na tym i starym forum autorka dzieliła się dokładnie swoim menu. Z podaniem nawet imienia ducha, który to indywidualnie skomponował dla niej jadłospis ze słynnym kisielem buraczanym z truskawkami w roli głównej. Wiedza ta jest dostępna na forum.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 08, 2010, 10:42:32 »

Nie stoi nic na przeszkodzie jezeli beda zainteresowani podam skladniki , ktore jadam. Buraczki z truskawkami wprost uwielbiam , sluza oczyszczaniu organizmu z toksyn.Szybko , prosto i tanio , ale to proces dlugotrwaly.
System nerwowy jest jak nowy , moc przekazu wieksza ,czystosc przeplywu swiatla mniej zaburzona , mozliwosc odbioru wyzszej czestotliwosci zapewniona.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ps.
Oczywiscie ze energia plynie merydianami ,ale odbywa sie to w ciele ludzkim , ktore ma wlasciwa , lub nie budowe , zaburzenia sa tworzone przez niewlasciwy uklad pierwiastkow i elemetow , ktore  w swiecie materoialnym sluza przeplywowi , lub blokadzie energii.

Idetycznie jak przewodniki i izolatory, tego nie da sie pominac. Kazdy z nas moze byc przewodnikiem , lub izolatorem dla energii , moze miec mozliwosc przewodzenia  wysokoch czestotliwosci fal swietlnych , lub nie miec tej mozliwosci.
Jestes tym , co jesz , tak wiec wybor zawsze nalezy do kazdego indywidualnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 11:14:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 08, 2010, 11:31:26 »

  Mnie tam co kto je najmniej interesuje. To prywatne i inywidulane sprawy, co komu lepiej służy.
Ale intersuje mnie odpowiedź, na pytanie, które już tu postawiłem, ale wiadomo zostało ono zignorowane.
Napisałem : czy KIARA, może przybyć na spotkanie z Danem Winterem i wyjaśnić uczciwie zarzuty, że Dan współpracuje z obcą cywilizacją.
Współpracować to może każdy, tylko ten zarzut brzmi w określony sposób, że : Dan współpracując z jakąś cywilizacją działa poniekąd na nie korzyść ludzkości.

Proszę więc o odpowiedź w temacie, a jak się jej nie doproszę, to więcej nie będę się udzielał , bo z samym sobą nie mam zwyczaju rozmawiać.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 11:39:29 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 08, 2010, 13:46:30 »

Niestety niektorzy z Was maja problem, nie potraficie dyskutowac o wartosci tresci pisanej przez osobe. Za wszelka cene checie zdegradowac osobe wyszukujac Waszym zdaniem malo wartosciowe aspekty jej zycia.

Czekalam na wiecej wypowiedzi oceniajacych mnie, ujawniaja one  kompleksy kadzego z Was. Zazwyczaj jest to  ukryte niskie poczucie wlasnej wartosci z nieumiejetnoscia podnoszenia go inaczej jak przez obnizanie cudzego.

W sumie smutne , jeszcze raz , nalezy przeanalizowac wlasne zycie i zastanowic sie nad tym , dlaczego ten czlowiek mnie irytuje , jakie jego cechy , czy zachowania?
Gdyz sa to Wasze niedopracowane problemy tkwiace w Waszej glebi , objawiajace sie w momecie konfrontacji z kims.
Ja jestem tylko i wylacznie lustrem dla Waszej osobowosci, mnie nikt z Was nie irytuje , naprawde nikt.

Natomiast jezeli chodzi o Dana Wintera , juz podpisalam poprzednio , jak bede w tym czasie w Polsce postaram sie uczestniczyc w tym spotkaniu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 08, 2010, 14:28:52 »

Treść pisana przez osobę niesie także informację o piszącym. Nie jest możliwe całkowite oddzielenie, gdyż człowiek po części a przynajmniej w danym momencie utożsamia się z tym, co myśli, czuje i robi. Toteż oceniając treść, oceniamy tym samym twórcę treści. Jest to naturalne. Tak samo, jak Ty teraz Kiaro oceniasz tych, którzy oceniają Twoje wypowiedzi. W czym jesteś wyjątkiem? Inni są także i dla Ciebie lustrem. Tak trudno to zaakceptować?
I dlaczego zakładasz, że Ty irytujesz innych, skoro nie stwierdzasz tego po sobie, a czynisz dokładnie to samo, czyli oceniasz działanie tych innych? Świat jest sprzężony zwrotnie.

Miłego dnia  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 14:31:32 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 08, 2010, 14:56:50 »

Byc moz masz Ptaku trudnosci ze zrozumieniem tego co robisz i tego iz to ja odpowiadam na Twoje zaczepki , a nie Ty na moje.

Jest to ostatni moj post  w tej kwestji.

Mozna doskonale oceniac tresci napisane przez kogokolwiek , nie oceniajac jego osoby bezposrednio ,wypisujac iz jest tym , lub tym , bo robi to lub , tamto , jem tak , lub owak... i td.....

Zwyczjnie jeszcze nie potrafisz tego robic inaczej , i ja Ciebie nie oceniam , bo nie mam do tego zadnego prawa. Ja Ciebie akceptuje jakom jestes stwierdzajac fakt po calej tej zenujacej opowiesci Twojej  na moj temat , iz jest ona zwyczajnym Twoim nie moim problemem osobistym. Z ktorym sobie nie radzisz.

Nie Ty jestes zenujaca , tylko opopwiesc , ktora stworzylas , czy rozumiesz roznice?

Ja nie wypisuje ze forumowicz , x , y ... to..... , mnie absolutnie nie przeszkadza iz , ktos jest taki czy taki, ma prawo taki byc i basta.
Ja skupiam sie na tresci i do niej sie odnosze. Czy to az tak trudno zrozumiec?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 17:22:33 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 08, 2010, 15:40:26 »

Kiaro, odnosiłam się tylko do Twojej opowieści, także tej, którą snułaś wcześniej na własny temat.
I tylko tyle.

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Tronk
Gość
« Odpowiedz #10 : Maj 08, 2010, 15:41:43 »

KIARA
Co oznacza twój nick?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 08, 2010, 17:20:40 »

KIARA
Co oznacza twój nick?

A co ma znaczyc?  To imie symbolika pelni , slowo to zawiera w sobie wiedze dwoch aspektow czarnego i bialego. Niesie pelnie wiedzy w obydwu tematach.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 17:20:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 08, 2010, 22:45:00 »

Kiara ma taką zawartość wiedzy, której niestety brakuje tu pewnej osobie tu na tym forum, a która to się określa za alfę i omegę "porządku", wedle własnego porządku i swoich ego -potrzeb.
Pozdrawiam.Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 22:45:21 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Maj 08, 2010, 23:18:58 »

Niedopuszczalnym jest tworzenie wątków ukierunkowanych personalnie do forumowiczów.
Jeśli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się w kwestii przekazów "Myślicieli" proszę klikać tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=509.0

Natomiast swe spostrzeżenia dotyczące współforumowiczów proszę zamieszać tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0

Oczywiście wszystko w granicach przyzwoitości.

Ten temat zamykam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy companions truegaming wild-reign magicalespackluporum