Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 15:49:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozpad PCH???  (Przeczytany 12371 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Maj 16, 2010, 18:24:38 »

Czyżbyśmy byli świadkami rozpadu Projektu Cheops, takiego jaki znamy?
Wieszczy to jeden z forumowiczów, który twierdzi iż jest lepiej poinformowany.
Oto jego słowa:

Cytat: ACMBS
Tak więc Projekt Cheops nie ma już w składzie Lucynki, nie ma juz En-Kiego przy Andrzeju, ale jakoś nie ma tej informacji na stronie głownej projektu CośCośCośCośCoś Lucyna , Bill Brown, jak i wiele innych osob działają teraz pod innym sztandarem, dla dobra wiedzy i ludzkosci a nie interesow Andrzeja z Hawassem.

A może ja coś niewłaściwie zrozumiałem?
Jednak jak to można inaczej rozumieć?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 16, 2010, 18:54:18 »

Ja nie wiem czy tak juz jest , czy nie , ale przeciez upadek Projektu Cheops zaczol sie juz dawno , malymi krokami zmierza do finalu.
Jezeli takie rozdzielenie jest juz oficjalne , to tylko kolejny etap w tym upadku.

Prosze nie myslec iz sa to moje jakies niemile zyczenia w strone osob reprezetujacych projekt , nic podobnego. Cenie Was za wiele rzeczy. Ale... zwyczajnie to,  co chcial osiagnac nasz drogi Samuel nie bylo by dobrem Ludzkosci , skoro nie bylo by dobrem nie jest zgodne z zamyslem Stworcy Wszechrzeczy. A skoro nie jest to zamysl Stworcy  nie moze byc zrealizowany plan Samuela ne moze  sie wydarzyc i nie wydarzy sie , chociaz pewni ludzie pod wplywem pewnych bytow beda usilowali go zrealizowac. Nie chcac widziec niczego wiecej jak tylko  wypelnienie tresci polecen dawanych im przez ten byt , lub grupe bytow.

No coz moze niektorzy przetra oczy i zobacza , poczuja iz plany tych bytow zablokowaly by ludzkosc w rozwoju na najblizsze 26000 lat , a to naprawde nie bylo by naszy  Ludzkim dobrem.
Moze co niektorzy zaczna czytac sesje ze zrozumieniem i zauwaza sprzecznosci interesow ludzkich z interesami Samuela , oraz cala game manipulacji nami z pomoca informacji  , ktora w tych sesjach jest prezetowana bez ogrodek.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 16, 2010, 20:24:06 »

Kiara to samo mogę ja sobie pogadać. Już od dawna się zastanawiam w jakim celu istnieje to forum (oczywiście w związku z nazwą PCH). Gdyby całe forum PCH ruszyło, że tak powiem na Projekt Cheops może to bardziej przetarło by ludziom oczy, a poza tym bądźmy szczery.. czy Projekt Cheops w jakikolwiek sposób wspiera to forum?

Moim zdaniem w żaden...

A czy Projektowi w ogóle zależy na tutejszym forum i ludziach ? Może i zależy, ale we własnym interesie.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 20:25:16 wysłane przez Inteluminatis » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 16, 2010, 21:34:03 »

forum Projektu Cheops pozostało już tylko z nazwy przynależne do PCh, a tak na prawdę to całkowicie inna przestrzeń. To, o czym tu piszemy daleko wyprzedza zamysły jakiś tam , realnych , czy też nierealnych, bytów. Dlatego właśnie PCh stracił impet , stracił swoje fundamenty, więc logicznym następstwem byłby rozpad.
Jeszcze raz. Nie ważne jak się coś nazywa - ważne jakie treści niesie, jakich intencji wyrazem jest.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 16, 2010, 22:17:26 »

Tak gwoli ścisłości, wątek ten utworzyłem nieco "zaczepnie", czy też prowokacyjnie.
Nasz były forumowicz tak pewnie jawił swe informacje, że za >arteq'iem< postanowiłem go nieco "sprawdzić". Stąd taki temat. Jak widać podziałało. Nie dość że wyczyścił swego posta, w którym zamieścił tę informację, to i (nie wiem, może to panika) wykasował swe konto.
Jak widać, podziałało postawienie go "do pionu".
Teraz wątek ten może żyć swym własnym życiem, czyli możemy zamieszczać tu swe mniej lub bardziej wybujałe spekulacje.

Powodzenia.  Mrugnięcie Duży uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 22:17:58 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 17, 2010, 11:24:51 »

Spokój, logika i mocniejsze przypatrzenie się zagadnieniu jak zwykle podziałało, a kłamstwo wyszło na jaw. Rozumiem, że forumowicz nie zamierza ze mną rozmawiać.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 17, 2010, 12:11:04 »

Tak gwoli ścisłości, wątek ten utworzyłem nieco "zaczepnie", czy też prowokacyjnie.
Nasz były forumowicz tak pewnie jawił swe informacje, że za >arteq'iem< postanowiłem go nieco "sprawdzić". Stąd taki temat. Jak widać podziałało. Nie dość że wyczyścił swego posta, w którym zamieścił tę informację, to i (nie wiem, może to panika) wykasował swe konto.
Jak widać, podziałało postawienie go "do pionu".
Teraz wątek ten może żyć swym własnym życiem, czyli możemy zamieszczać tu swe mniej lub bardziej wybujałe spekulacje.

Powodzenia.  Mrugnięcie Duży uśmiech Uśmiech

Mysle iz ujawnienie pewnych informacji na temat Pana A. Wojcikiewicza ( bez mozliwosci potwierdzenia dowodami) wywolalo presje na osobie , ktora te informacje zamiescila. To wszystko. Tylko , ze takie informacje byly juz wczesniej  w necie zamieszczane przez byle jaskolki , to nic nowego.
Zreszta info iz P. Lucyna wyjezdza do Egiptu za prywatne pieniadze tez bylo , powod konflikty finansowe w grupie.

Komu naprawde bedzie sie chcialo szukac znajdzie je.

Nowoscia bylo  by jedynie rozdzielenie sie osob , gdyby tak juz bylo. Napisalam , ze nie wiem czy jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 12:12:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 17, 2010, 12:19:11 »

ktoś już tu wcześniej, słusznie zresztą napisał że forum gromadzi ludzi o podobnych zainteresowaniach i o to chodzi, a PCh jest bardziej pretekstem, niż celem samym w sobie, a rozmawia się o różnych rzeczach,-
wszak wszystko jest ze sobą połączone.
Co do samego PCh- wszystko w rękach jego założycieli.

Pozdr. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 12:41:34 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 17, 2010, 19:08:46 »

To co ja zauwazylem,to od dluzszego czasu p.Wojcikiewicz staral sie trzymac
z boku od rewelacji zawartych w sesjach p.Lucyny,bardziej byl zorientowany na wykopaliska i na ewentualne odkrycia w Egipcie.Mamy potwierdzenia w wypowiedziach
bylych "jaskolek",pozniej byla zmiana strony internetowej i jakby wyciszenie watku
o misji ratowania ziemi i ludzkosci.Na stronie gizamap.com jest tylko wzmianka o wspolpracy p.Lobos i Billa Brown i nie ma tam nic o En-ki i jego przepowiedniach.
Wydaje mi sie,ze rozlam ten trwa juz od kilku lat ale czy PCH/MF sie rozpadl?Nie ma
jedynie szans na realizacje - tak bym to ujal i nie pomoze mu "pomoc towarzyszy".
I tez mam takie wrazenie jakby dzialania PCH/MF byly prowadzone dwutorowo.
Pozdrawiam.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 18, 2010, 20:31:59 »

Wy te sesje traktujecie jak Biblie.

pozdrawiam
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Maj 22, 2010, 12:26:41 »

>Inter<, Twego posta przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3274.200
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 22, 2010, 21:48:11 »

ok tylko gdzie on jest  Mrugnięcie

Chyba coś sknociłem, przepraszam.
Zaraz go poszukam.
Darek

Jest już na swoim miejscu.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 21:56:37 wysłane przez Dariusz » Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 21, 2010, 17:08:51 »

tak upadek pch jak kilka osób wyżej pisało upadek zaczął sie juz dawno ale pch jeszcze kuśtyka jak jeniec powracający z niewoli carskiej Uśmiech moim zdaniem pch będzie trwało w swoich przekonaniach do 21.12.2012, a jak ten czas wybije (oczywiście jak nie włącza czegoś tam w gizie) i nic sie nie stanie to wtedy będzie trach i po pch Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 21, 2010, 20:25:25 »

Nie doceniasz ich uporu i bezczelności - wielu z odrobiną przyzwoitości po udowodnieniu tylu kłamstw już dawno by się schowało - oni brną w coraz większe kłamstwa aby ratować d..ę. Mam kilka domniemanych scenariuszy na ich zachowanie po 21.12.2012...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 21, 2010, 20:45:39 »

arteq,
wszyscy mają scenariusze, a wygrywa tylko arteq Uśmiech

Jestem wdzięczny (całemu światu), że mam okazję być świadkiem triumfu artqowego światopoglądu Duży uśmiech



pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 21, 2010, 20:48:52 »

heh pewnie maja plan awaryjny ale ja juz w nim po roku 12 nie bede uczestniczył:) narazie obserwuje Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 22, 2010, 09:11:14 »

Możesz się naśmiewać Thotal, lecz to moje przypuszczenia, a nie ich [pch] zapewnienia się sprawdzają. To Cię aż tak boli? Zauważyłeś, że praktycznie nie odnosisz się merytorycznie do moich spostrzeżeń, jesteś w stanie tylko czczo wyśmiewać.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 22, 2010, 18:15:43 »

Czyżby ktoś śmiał mieć pretensje, że śmiem się śmiać...

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 22, 2010, 18:34:10 »

Możesz się naśmiewać Thotal, lecz to moje przypuszczenia, a nie ich [pch] zapewnienia się sprawdzają. To Cię aż tak boli? Zauważyłeś, że praktycznie nie odnosisz się merytorycznie do moich spostrzeżeń, jesteś w stanie tylko czczo wyśmiewać.

>Arteq<, chyba zbyt poważnie podchodzisz do pewnych rzeczy, wypowiedzi. Jesteś spostrzegawczy, a umknęło Ci że >Thota< nie jest zwolennikiem PCH, więc takie teksty na pewno go nie "bolą". Jest ezoterykiem, a to nie znaczy że musi popierać Projekt.
On po prostu stara się rozwiać atmosferę, którą Ty dość często zagęszczasz tak poważnymi reakcjami. Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

improwicze blackmoon twojareklama turback pogromcymitow