Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 13:49:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nazwa Naszego Forum  (Przeczytany 28360 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« : Październik 04, 2010, 09:43:23 »

Zapraszam do głosowania. Wyniki będą znane dopiero po zakończeniu ankiety - czyli za 14 dni

Udanego głosowania Uśmiech
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 04, 2010, 10:51:59 »

Niezależne Forum Projektu Cheops  (..no tak to leciało.. )
Forum Ludzi Pytających (FLP)
Ekspresja Projektu Cheops
Forum Czytelników Projektu Cheops

Cheops - Filozofia Starożytnych w Nowym Świecie (ciekawe, ale..
Cheops - Z wiedzą starożytnych w Nową Erę  (a kto się wybiera?..
Cheops
Forum o Człowieku (raczej niekoniecznie o człowieku. Ja sie tutaj przez doświadczenie dowiedzialem duzo o goscach na ziemi.. niekonieczne ludziach)

EzoCheops
(tak sobie mysle, ze idea "ezoteryki" na forum internetowym jest troche profoanum istoty ezo,
gdyz w sporej mierze est egzo.. niuanse bywaja ezo)

Wolni w Kręgu Cheopsa (może w nowym wydaniu forum - w dotychczs.-zniewoleni)
Tajemnica Cheopsa ()
Cheops-przebudzenie ()
Forum Wędrowców
Forum Galaktyczny Równik (raczej bedzie dezinformacją, bo co innego równik - a co innego chamska urawiłowka)
(z ta grupa tematyczna koresponduje forum "| X | nu | DOM KOŁA |" )


Dziedzictwo Cheopsa
(było PCh - a tu DCh.. idzie sie przestawić Mrugnięcie
Cheops dawniej i dziś
Gwiezdne przesłanie Cheopsa

Cheops - między piramidami a Ślężą
(tematycznie faktycznie osadzone)
Między Cheopsem a Ślężą
Miedzy Gizą a Ślężą
(Coć na ślezy dzieje sie duzo bardzo ciekawych rzeczy, o ktorych relacji tu nie ma i razej tu nie bedzie,
wiec nazwa troszku na wyrost - jesli nie na przekłam. *4411155888125766688)

Cheops - Forum Rozwoju Duchowego
(ducha nie da sie rozwiac - byl o tym watek tu na forum)

najsensowniejsze IMHO wyboldowalem

Ostatecznie zastanawiam sie nad:

Cheops - między piramidami a Ślężą
Cheops-przebudzenie
Niezależne Forum Projektu Cheops
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 11:05:56 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 04, 2010, 11:11:22 »

Witajcie.

Wlasnie zastanawialam sie  nad ta nowa nazwa naszego forum. Doszlam do wniosku ze najlepsza nazwa to:
   
                                                          " Cheops-miedzy piramidami a Sleza"
Nazwa ta posiada w sobie przeszlosc forom i przyszlosc. Pozdrawiam serdecznie Rafaela.
                     












« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 20:58:41 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 04, 2010, 11:42:54 »

Ja wybralam nazwe dotyczaca naszego aktualnego stanu , czyli "Niezalezne Forum Projektu Cheops."


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 04, 2010, 14:01:25 »

No zobaczymy jak to wyjdzie. Oby wybór oddawał sens tego forum...

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 04, 2010, 16:52:11 »

Ja kliknąłem pkt 1.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 04, 2010, 18:09:45 »

Glos za pozostawic.
Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 04, 2010, 19:05:10 »

Zagłosowałam na "Niezależne forum Projektu Cheops"

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 05, 2010, 11:53:33 »

zagłosowałem  na  "Cheops-przebudzenie  " , bo wydaje mi się, że wielu ( o ile nie wszyscy ) budzimy się z bajki o Cheopsie . Bajki , która była skonstruowana przez Samcia ( kimkolwiek by nie był). Jedni budzą się za  pomocą  totalnej negacji pierwotnych treści, które leżały u podstaw założenia tego forum w zamierzchłej przeszłości, opierając się na  wykazywaniu nielogiczności i braku spójności wizji z faktami ,  a inni budzą się w stronę bardziej ezoteryczną. Oba kierunki są warte rozwoju.
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 05, 2010, 16:42:53 »

Często czytam Wasze posty...

Moja propozycja tematu:
"Forum Projektu Cheops- rzeczywistej historii ciąg dalszy"

Dlaczego?
Ponieważ sami jesteście twórcami dalszego ciągu tej historii.
Projekt Cheops nie jest ani dobry ani kiepski. Istnieje.  Tak, jak istnieją ludzie z nim związani, ich energia pieniądza, ich nadzieje, marzenia i...jakby powiedziała Kiara, ich plany przedurodzeniowe. Nie da się istnienia Enki-Samuela zamieść pod dywan. Pora zrozumieć istnienie różnych niefizycznych grup świadomości, które istnieją i działają w obrębie naszej fizycznej, trójwymiarowej  domeny.
Nie szukajcie jedynej i słusznej dla siebie prawdy. Rzeczywistość, to żywy, organiczny twór, na którą składa się praca WSZYSTKICH ludzkich przedstawicieli dodając do tego także nieludzkie energie złączone z naszą domena wibracyjną.
Enki w definicji ludzkiej jest jak najbardziej bogiem. Jest także opiekunem Ziemi, skoro tak uważa.
Ale jest także członkiem duchowej Hierarchii, która ewoluuje podobnie, jak gatunek Homo Sapiens na Terrze-Ziemi
Hierarchia owa jest związana z wierzeniami nie tylko naszego gatunku: w naszym czasie transformacji odgrywa ogromną rolę- zadaniem Hierarchii jest wspomaganie transformacji wierzeń naszego gatunku, by nie wyrządziła ona spustoszenia w obrębie psychiki ludzkiej/ tym samym Hierarchia również przechodzi swoista transformację, by lepiej służyć naszemu gatunkowi-bowiem jej motywacja jest służenie humanoidalnym formom w czasie ich ewolucji.


P/s/ Dałam propozycję Panu Wójcikiewiczowi- chciałam, by Pan Rayan z projektu Camelot i Awalot zrobił wywiad z twórcami PCH i pomógł wyciągnąć wnioski, bo ma doświadczenie z wywiadu z Jamesem (WM).
Pozwoliłoby to zdjąć ciężar odpowiedzialności z ludzi od PCH, bo B.Rayan ma wystarczająca wiedzę, by ułożyć puzle i obronić honor tych ludzi. Oni wypełniaja najlepiej, jak potrafią swój plan, z którym przyszli na Ziemię.

Pozdrawiam Wszyskich- Sarah


P/s/2  A gdzie mój ulubieniec- Kamilek Zły

==================================Darku-scal posty...

Smutno mi, że żadne z Was nie wysiliło się na żaden sensowny komentarz...


Jeśli dla Każdego z Was obszar materialnej rzeczywistości okaże  swoje najgorsze oblicze, okaże głębokie dno,  okaże brak nadziei od kogokolwiek- będzie to czas, gdzie Każde z Was będzie wiedziało, że jest w stanie uratować samego siebie,że czas nauczycieli dobiegł końca...


Ano scaliłem
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 20:22:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 07, 2010, 22:31:28 »

O co Ci chodzi banito bo normalnie nie rozumiem... Może tak w skrócie i prosto?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 08, 2010, 05:58:00 »

Często czytam Wasze posty...

Moja propozycja tematu:
"Forum Projektu Cheops- rzeczywistej historii ciąg dalszy"

Dlaczego?
Ponieważ sami jesteście twórcami dalszego ciągu tej historii.
Projekt Cheops nie jest ani dobry ani kiepski. Istnieje.  Tak, jak istnieją ludzie z nim związani, ich energia pieniądza, ich nadzieje, marzenia i...jakby powiedziała Kiara, ich plany przedurodzeniowe. Nie da się istnienia Enki-Samuela zamieść pod dywan. Pora zrozumieć istnienie różnych niefizycznych grup świadomości, które istnieją i działają w obrębie naszej fizycznej, trójwymiarowej  domeny.
Nie szukajcie jedynej i słusznej dla siebie prawdy. Rzeczywistość, to żywy, organiczny twór, na którą składa się praca WSZYSTKICH ludzkich przedstawicieli dodając do tego także nieludzkie energie złączone z naszą domena wibracyjną.
Enki w definicji ludzkiej jest jak najbardziej bogiem. Jest także opiekunem Ziemi, skoro tak uważa.
Ale jest także członkiem duchowej Hierarchii, która ewoluuje podobnie, jak gatunek Homo Sapiens na Terrze-Ziemi
Hierarchia owa jest związana z wierzeniami nie tylko naszego gatunku: w naszym czasie transformacji odgrywa ogromną rolę- zadaniem Hierarchii jest wspomaganie transformacji wierzeń naszego gatunku, by nie wyrządziła ona spustoszenia w obrębie psychiki ludzkiej/ tym samym Hierarchia również przechodzi swoista transformację, by lepiej służyć naszemu gatunkowi-bowiem jej motywacja jest służenie humanoidalnym formom w czasie ich ewolucji.


P/s/ Dałam propozycję Panu Wójcikiewiczowi- chciałam, by Pan Rayan z projektu Camelot i Awalot zrobił wywiad z twórcami PCH i pomógł wyciągnąć wnioski, bo ma doświadczenie z wywiadu z Jamesem (WM).
Pozwoliłoby to zdjąć ciężar odpowiedzialności z ludzi od PCH, bo B.Rayan ma wystarczająca wiedzę, by ułożyć puzle i obronić honor tych ludzi. Oni wypełniaja najlepiej, jak potrafią swój plan, z którym przyszli na Ziemię.

Pozdrawiam Wszyskich- Sarah


P/s/2  A gdzie mój ulubieniec- Kamilek Zły

==================================Darku-scal posty...

Smutno mi, że żadne z Was nie wysiliło się na żaden sensowny komentarz...


Jeśli dla Każdego z Was obszar materialnej rzeczywistości okaże  swoje najgorsze oblicze, okaże głębokie dno,  okaże brak nadziei od kogokolwiek- będzie to czas, gdzie Każde z Was będzie wiedziało, że jest w stanie uratować samego siebie,że czas nauczycieli dobiegł końca...


Ano scaliłem
Darek


ja czytam twoje posty również Sahro/banito- nawet jeżeli mamy inny punkt widzenia,-
wydaje się że nawet sprzeczne poglądy wykluczjące się- w sumie/końcu razem dają całkowity obraz rzeczywistości, a każdy z osobna jest niepełny, choć ta rzeczywistość to i tak "poligon" i zaledwie lustrzane odbicie naszej prawdziwej natury.

pozdr. Mrugnięcie

PS. sama widzisz jakie przesilenie następuje
PS.2 twój ulubieniec chyba zbanowany, ale pisanie w kółko tych samych inwektywów staje się nie efektywne Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 08, 2010, 22:22:52 »

zagłosowałem

Cheops - między piramidami a Ślężą

Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 13, 2010, 13:56:35 »

Witam

Zmodyfikowałem ankietę i dałem możliwość trzykrotnego oddania głosu - można wykorzystać ale nie trzeba.

Proszę wybieranie pomiędzy pozostawionymi nazwami Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 16, 2010, 10:57:10 »

Witam

Zmodyfikowałem ankietę i dałem możliwość trzykrotnego oddania głosu - można wykorzystać ale nie trzeba.

Proszę wybieranie pomiędzy pozostawionymi nazwami Uśmiech

Pozdrawiam

to dodam głosy tak (jesli glosowanie bedzie aktywne)
Cheops - między piramidami a Ślężą    +1   (2)
Gwiezdne przesłanie Cheopsa                   +1   (1)
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 21, 2010, 12:21:37 »

No to co? robić ostateczną dogrywkę czy sam mam wybrać z dwójki finalistów??
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


ptak
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 21, 2010, 12:49:16 »

Jestem za dogrywką.  Uśmiech
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Październik 21, 2010, 14:12:47 »

Stolo, ja tam zdaje się na ciebie Uśmiech Sam wybierz.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Październik 21, 2010, 14:16:38 »

skoro już głosujemy- to do końca,-
boję się- co będzie jak będzie remis Duży uśmiech
wtedy będzie musiał wybrać Stolo Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 21, 2010, 14:29:55 »

Też jestem za dogrywką. Jak miało być głosowanie, to do ostatecznego wyniku. Chyba, że głosów będzie po równo - wtedy niech Stolo wybierze Uśmiech
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 21, 2010, 14:41:18 »

Witam

Zmodyfikowałem ankietę i dałem możliwość trzykrotnego oddania głosu - można wykorzystać ale nie trzeba.

Proszę wybieranie pomiędzy pozostawionymi nazwami Uśmiech

Pozdrawiam

Ja nie dam rady drugi raz zagłosować bo u mnie ankieta nie działa i widzę że u PHIRIOORI tez
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 14:42:01 wysłane przez Robin » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Październik 21, 2010, 14:50:05 »

Witam

Zmodyfikowałem ankietę i dałem możliwość trzykrotnego oddania głosu - można wykorzystać ale nie trzeba.

Proszę wybieranie pomiędzy pozostawionymi nazwami Uśmiech

Pozdrawiam

Ja nie dam rady drugi raz zagłosować bo u mnie ankieta nie działa i widzę że u PHIRIOORI tez

Jak to, że "u PHIRIOORI tez"?
A ankieta nie działa, bo się skończyła o godzinie 14:54:50, dopóki Stolo nie podejmie decyzji co dalej - nikt nie głosuje.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 21, 2010, 15:03:55 »

Elo !!

Chciałbym zauważyć jedną rzecz: 17 głosów, liczba zarejestrowanych czyli uprawnionych do głosowania użytkowników to 453 na ten moment.

17/453 = 3,75 %.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 21, 2010, 15:21:31 »

Elo !!

Chciałbym zauważyć jedną rzecz: 17 głosów, liczba zarejestrowanych czyli uprawnionych do głosowania użytkowników to 453 na ten moment.

17/453 = 3,75 %.


Głosować miał prawo każdy. Jeśli ktoś tego nie zrobił - oznacza to tyle, że nie jest to dla niego ważne - jego strata, decyzję podejmą za niego inni.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 21, 2010, 17:08:30 »

oki - finał - jeżeli będzie remis to wybieram sam Mrugnięcie
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie panzerdivisiontiger my-very-cats radiomms schoolmonster