Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 23:16:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdrowe myślenie  (Przeczytany 17749 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Linda
Gość
« : Grudzień 30, 2010, 19:39:36 »

 Uśmiech
Czytając wątek "Jezus jak to z nim właściwie jest"i widząc tak różne podejśćie do tej samej sprawy(czytaj sprawy Kiary) postanowiłam założyć ten wątek.Uważam ,że doskonalenie naszego myślenia,a co za tym idzie doskonalenie naszego odczuwania,emocji  ,zachowania to po prostu kolejne kroki w naszej ewolucji....Wiem ,ze Ameryki nie odkrywam..ale czy tak naprawdę nie jest.?
   Jeśli reagujemy na wszystko tak jak zawsze, a określone sytuacje  wywołują wciąż te same reakcje,  to przecież nie możemy myśleć o jakimkolwiek rozwoju.Moze trzeba by było zaskoczyć samego siebie?Spowodować by  wkurzajaca  sytuacja nie frustrowała mnie a była tylko powodem do dumy ,ze udało mi sie przebrnąc przez pułapke na swojej drodze do zdrowego myslenia.Bo czym tak naprawde jest zdrowe myslenie?..Dla mnie to takie myslenie ,które najprosciej mówiac pozwala mi sie dobrze czuć w kazdej sytuacji...Mi też zawsze przeszkadzało to ,ze ktos swoje wypowiedzi nie poprzedzał takimi stwierdzeniami jak "ja mysle", "moim zdaniem","wydaje mi się",mówiacych o tym ,ze to tylko  poglady piszącego ,a nie jakieś  prawdy objawione.Ja do dzis jeszcze to stosuję.Ale czy to jest dobre ,zdrowe myslenie?......tak naprawde nie wiem...
Swiadczyć to moze tylko, a w moim przypadku prawie napewno ,o braku zaufania do swojej wiedzy w zakresie tego tematu.Jesli czytamy ludzi o tak wielkim zaufaniu do siebie i swojej wiedzy jakie ma Kiara ,to może nam to  przeszkadzac..Złosci nas ,ze tak naprawde rzeczy o których ona pisze dla nas nie są takie oczywiste,  a wręcz niezrozumiałe.Nie zgadzają się z naszymi poglądami a wiec stawiają nas w opozycji .
Mysle sobie ,ze tak naprawde same fakty i zdarzenia np .sposób wyrazania sie Kiary nie są tak wazne jak nasze nastawienie do nich.Mamy bowiem okreslone wyobrażenie o prawidłowym wyrażaniu się i zachowaniu i zgodnie z  tym  oceniamy innych. Dowodem na to jest fakt,ze nie istnieje jedna opinia w tej sprawie(sprawie Kiary) tylko wiele róznych opini.Co ja robię w takiej sytuacji ,kiedy czyjaś wypowiedz na chwilke rozbuja emocje i jest w stanie zburzyć mój spokój.Chwilke  krytycznie przygladam sie swoim emocjom,próbuje je tak zinterpretowac bym dalej mogła czuc sie dobrze....Tylko od nas zalezy jakie uczucia w sobie wzbudzimy.Czasem ludzie celowo chcą wzbudzić w nas  negatywne  uczucia...Jesli odpowiemy w tym samym  tonie, to oni osiagaja swój cel.Jesli nie ...bo postanowilismy przyjrzec sie naszemu myśleniu i uporządkowac emocje...to wygramy...I nie wazne czy kos to zauważy czy nie,wazne ,ze my o tym wiemy...To taka osobista satysfakcja...Czy możemy wówczas czuć się gorzej?
Faktem jest ,ze na swojej drodze spotykamy rózne osoby,z róznymi temperamentami ,które beda w rózny sposób sie wypowiadały . Musimy pogodzić sie z faktem ,ze nigdy nie bedą tacy jak bysmy chcieli by byli.
.My natomiast nigdy nie pozbedziemy sie negatywnych mysli i uczuc  .Nie jestesmy doskonali.Mozemy jednak decydowac jak intensywnie i jak długo
 beda trwały....Wszystko to zdarzy sie wted,y gdy za kazdym razem bedziemy analizowac pojawiajace sie mysli i uczucia .,by w zadnym wypadku nie poniesc duchowej szkody.Pialiscie o tym wiele razy,dlaczego wiec w praktyce idzie nam tak słabo.
 Tak mysle ja .. ..moze sa jeszcze inne sposoby na zdrowe myslenie..A moze  trzeba jednak  pokazywac  innym ,ze robią coś nie tak?....ale  jakie przyjać normy ?Czy takie jak do tej pory .dobre - złe   ..mądre -głupie.wypada -nie wypada.?I w odniesieniu do czego?. Do własnych pogladów?
..Ciągle mam jednak nadzieje ,ze jest dobry dla wszystkich sposób na zdrowe myślenie ,takie inne niż dotąd..bardziej odkrywcze ..prekursorskie...Takie ,które od pierwszych klas w szkole byłoby w programie nauczania
 ...takie ,dzieki któremu spokój i trzezwa ocena sytuacji    nas nie opusci... Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 30, 2010, 20:15:18 »

Witaj Linda.
piszesz
Cytuj
..Ciągle mam jednak nadzieje ,ze jest dobry dla wszystkich sposób na zdrowe myślenie ,takie inne niż dotąd..bardziej odkrywcze ..prekursorskie...Takie ,które od pierwszych klas w szkole byłoby w programie nauczania
 ...takie ,dzieki któremu spokój i trzezwa ocena sytuacji    nas nie opusci...

Ja również czasami wpadam w pułapki oceniania i niezdrowego myślenia. Bardzo podobne do tych, o których Ty piszesz.
Moim zdaniem nie ma konieczności programowania tzw "zdrowego myślenia" w szkołach, bo to też byłoby wartościowanie co jest dobre a co niewłaściwe. Każdy jest inny, jak piszesz.
Natomiast mój sposób na zdrowe myślenie bierze się spoza "ja" . Wciąż ćwiczę się w uważności względem, często pochopnych,  reakcji swojego uwarunkowanego "ja". Wówczas właściwe myśli są inspirowane z innej, jakby spoza umysłowej przestrzeni. Można by to nazwać ( jeśli już trzeba ) poziomem Wyższego Ja. Tego mądrzejszego, wiedzącego intuicyjnie zanim pojawi się myśl. To nie nazywałoby się już zdrowym myśleniem, tylko "wiedzeniem" ( gnowing - nie knowing - z angielska )
Możliwe, że Kiara przebywa w tym stanie non stop pomijając fazę umysłowego przetwarzania i ubierania treści w myśli Mrugnięcie Wtedy automatycznie wyraża się to, co wypływa z głębszego poziomu (Wyższej Jaźni czy jakkolwiek to nazwać ) w sposób tak stanowczy i bezdyskusyjny, z pominięciem fazy "wydaje mi się" Mrugnięcie
Należy jednak o tym pamiętać, że każdy człowiek posiada swoją wewnętrzną wiedzę na dany moment dla niego właściwa i ta wiedza może się znacząco różnić z tą , którą sami wyrażamy. Pamiętając o tej zasadzie odbierający przekaz również pozbędzie się irytacji. Chociaż mnie najbardziej irytowało - a teraz już bawi - kiarowe " tylko i wyłącznie". W logice taki zwrot oznacza wykluczenie wszelkich innych poglądów czyjekolwiek by nie były. Ale pamiętając o tym, że odrzucenie to pochodzi "tylko i wyłącznie"  z nie-umysłu Kiary wówczas moja irytacja odbiorcy gdzieś się ulatnia. Tym samym nie muszę wciąż przyglądać się swoim myślom czy aby są zdrowe.

pozdr
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2010, 22:38:46 »

Lindo, bardzo słusznie powiedziałaś, co powyżej. Miałem bardzo podobne skojarzenia co do naszej kontrowersyjnej koleżanki i reakcji różnych w tej materii. Nie mogłem zapisać ich tam, bo i tak wysoce przekroczyłem darowany limit . To mądre, co piszesz i zwracasz uwagę na istotny aspekt. Bez ogródek można napisać z okazji tych rozważań o nieuświadomionej zawiści, o poczuciu zagrożenia przed nowym, nieznanym, o tym, że niżej wibrujący nie widzi wyższych wibracji i rzutuje swoje niedoskonałości, że te wyższe, go niejako "czyszczą", a to nie jest najmilsze odczucie, mimo że informacje podawane będą neutralnie, to i tak będą wzbudzać poczucie zagrożenia, lęk, niepokój, lub też gorszość. I stąd takie nieprzewidziane zachowania, do granic agresji włącznie. Dużo by można tu napisać, ale pora już późna. Warto obejrzeć to z każdej strony, a wtedy łatwiej okiełznać rumaka ego, gdy ten za bardzo kopytami wierzga.

Wyjaśnić, a przynajmniej przybliżyć to może los samego Jezusa ukrzyżowanego przez współbratymców, bądź co bądź, a także i innych świętych męczenników, ofiar bojowników o prawdę, czy też palonych na stosie czarownic...Teraz czyni się to bardziej słowem i myślą, ale ślad jest bardzo silny, gdyż Ziemia powoli zbliża się do półkuli antymaterialnej Wszechświata, i to co kiedyś nie mało takiej mocy, teraz ma olbrzymią. Zachęcam zatem i siebie i innych do ogromnej czujności i uważności w tym względzie i do bardzo mądrego obchodzenie się ze słowem i myślą.

Dobranoc! Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 11:32:47 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 31, 2010, 10:41:54 »

Elo !!!

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami i dodałbym, że na niejednoznaczność przekazu mają wpływ również:

- formuła forum, czyli że nie rozmawiasz twarzą w twarz i krótka rozmowa osobista na forum trwa o wiele dłużej i potrzebne jest czasem wiele zapisów aby wytłumaczyć między sobą prostą rzecz; a na końcu wychodzi, że obaj oponencie są po tej samej stronie,

- braki w umiejętności właściwego wypowiadania się - mam na myśli sztukę retoryki,

- brak umiejętności prowadzenia sporów - to się ładnie nazywa erystyka.

- emocje - na tym polu już chyba każdy z nas dawał tutaj popisy.


Ja przyjąłem sobie kilka zasad, które ułatwiają mi forumową egzystencję:

1. nie odpowiadaj na osobiste zaczepki - zwłaszcza emocjonalne argumenty w stylu: "kolega jest głupi i ma wszy na  mózgu"
2. jeżeli nie możesz jednak wytrzymać, bo tak mocno "dowalili Ci do pieca", to zredaguj odpowiedź dzień później - czas goi rany.
3. staraj się mówić w 1 osobie liczby pojedynczej - "ja to robię tak, ja to rozumiem tak,..."
4. mój punkt widzenia nie jest jedyną scieżką do celu, ktoś, kto rozumie inaczej, też tam trafi.
5. wypowiadaj się tylko na tematy, w których masz wiedzę, w pozostałych zadawaj pytania, to ją zdobędziesz.
6. nigdy nie pouczaj innych, bo zawsze ktoś może Ci odpalić w stylu: "jak jesteś taki mądry, to dlaczego Ty popełniłeś tyle błędów w swoim życiu ?" Poza tym jakoś tak cały czas sobie myślę, iż nie mam prawa pouczać innych, bo każdy ma prawo popełniać swoje błędy.


Dodam jeszcze, iż my Polacy mamy często taką przypadłość (nie wiem jak to jest za granicą), że w przypadku rozmowy i dwóch różnych opinii, mamy obowiązek przeciągnąć przeciwnika na swoją stronę, tzn. przekonać go do swoich argumentów. Nie uznajemy możliwości w stylu: "ok poznałem Twój punkt widzenia, a Ty mój i idźmy dalej, niech każdy zostanie przy swoim". I na dodatek moja opinia jest automatycznie lepsza od Twojej.

Howgh !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Thotal
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 31, 2010, 11:12:46 »

Zdrowe myślenie przestaje być zdrowe wtedy, kiedy zachodzą w nim przekierowania na; JA, MOJE, nie oddam Duży uśmiech
Wystarczy używać myślenia do celów praktycznych, a nie manipulacji...


Pozdrawiam wszystkich Nowo Rocznie z myślą, że w przyszłym będziemy mądrzejsi - Thotal Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 31, 2010, 11:51:42 »


Możliwe, że Kiara przebywa w tym stanie non stop pomijając fazę umysłowego przetwarzania i ubierania treści w myśli Mrugnięcie Wtedy automatycznie wyraża się to, co wypływa z głębszego poziomu (Wyższej Jaźni czy jakkolwiek to nazwać ) w sposób tak stanowczy i bezdyskusyjny, z pominięciem fazy "wydaje mi się" Mrugnięcie
Kiara sama pisała o sobie, że tak jest.
Opowiadała nawet, że dostała "z góry" nakaz specjalnej, owocowo-warzywnej diety ułatwiającej kontakt.
Opisywała specjalną grupę tak żywionych młodych żydowskich kapłanów używanych "do łączności" ze Źródłem.
Podobnie R.Steiner w książce "Wpływ rozwoju ezoterycznego na człowieka" opisuje jak działa określony pokarm i do ezoteryki poleca owoce i warzywa.
http://genesis.apivision.com/steiner3.html

Od razu podkreślę, że nie uważam tego za zło jeżeli takiego wyboru dokona Wyższe Ja, że ze swojego wypustka fizycznego robi łącznik, niemal automat.

Ale wg mnie to droga tylko dla pojedynczych osób, bo pozostałe  masy ludzkie muszą się tu uczyć  używając sprawnie działającego mózgu, .
Po staropolsku trzeba ludzkim masom wlać olej do głowy.
Czyli jeść tłusto, aby sieć neuronowa (mózg) była "optymalnie" zasilana.
www.optymalni.org.pl
Do tych edukacyjnych celów groch z kapustą się nie nadaje.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 13:59:55 wysłane przez JACK » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 31, 2010, 12:01:33 »


A może rozumowi należałoby skrócić czas urlopu?  Duży uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 31, 2010, 12:06:25 »

Cytuj
Chociaż mnie najbardziej irytowało - a teraz już bawi - kiarowe " tylko i wyłącznie". W logice taki zwrot oznacza wykluczenie wszelkich innych poglądów czyjekolwiek by nie były. Ale pamiętając o tym, że odrzucenie to pochodzi "tylko i wyłącznie"  z nie-umysłu Kiary wówczas moja irytacja odbiorcy gdzieś się ulatnia

Bardzo identyfikuje się z tym co napisał East.

Przepraszam Cie Kario, że  wywoływałaś we mnie negatywne myśli. Teraz wywołujesz we mnie pozytywne emocje, choć niekoniecznie zgadzam się z Twoją  jak to określasz wiedzą wewnętrzną, ale szanuje ją i wiem, że nie mam prawa nic nikomu narzucać.  Jeszcze rok temu Twoje posty wywoływały we mnie duży sprzeciw, teraz nie wywołują ani pozytywnych ani negatywnych.

Przykro mi, że jeszcze ja się dorzucam do osób, które próbują, tak może Ci się wydawać oceniać Ciebie, ale uwierz tak nie jest. Lubię Cię  Uśmiech

Czuje że musiałam to napisać.

Pozdrawiam:)
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 31, 2010, 12:09:08 »


A może rozumowi należałoby skrócić czas urlopu?  Duży uśmiech

Ja bym raczej połączył "optymalnie" pracujący rozum , z czystym i otwartym sercem t.j. nauką Chrystusa.
Czyli trochę  jak w ostatniej  reklamie Neostrady TP.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 31, 2010, 12:15:13 »

JACK, masz całkowitą rację, jeśli chodzi o połączenie rozumu z sercem.
Zastanawia mnie jedynie owa „optymalność”. Czy może być jedna dla wszystkich?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Grudzień 31, 2010, 12:19:23 »

jest takie powiedzenie- "Nie należy mylić prawdy z opinią większości.",-
ale i tak większość gdy ma coś dowieść to posługuje się opinią większości..
Ciężko czasami polemizować z opiniami innych, ale polemika z czyimś wyższym Ja- to strata czasu,
lepiej od razu zapytać swoje W.Ja czy zgadza się z tymi wywodami.. Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
purattu
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 31, 2010, 13:12:45 »

linda spoko temat...songo a i tak wszyscy jestesmy jednoscia nie? tak? podkresl wlasciwe.  Duży uśmiech

zuigan wola mistrza



kazdego dnia mistrz zuigan shigen zwykl byl zwracac sie do siebie: - mistrzu! - po czym sam
sobie odpowiadal: - tak, panie. a wtedy pytal: - czy juz sie przebudziles? - tak - odpowiadal
ponownie. - nie pozwol, by cie oszukano - przestrzegal. - nie pozwole, panie. - obiecywal.  Cool

ci ktorzy poszukuja drogi nie urzeczywistniaja prawdy
oni widza tylko swoja stara rozrozniajaca swiadomosc
oto przyczyna nieskonczonego cyklu narodzin i smierci
ktora glupcy nazywaja prawdziwa pierwotna jaznia........
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Grudzień 31, 2010, 13:20:56 »

..jednią,
"łyżka nie istnieje", a wszyscy nadal się spierają o kształt łyżki.. Mrugnięcie

PS. niesądze żeby jedyną przyczyną naszej bytności na tym poziomie istnienia były jedynie negatywne przesłanki- typu niezrozumienie sowjego położenia, ale to prywatna/subiektywna opinia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 13:49:38 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 31, 2010, 13:24:54 »


... no i spróbuj bez łyżki donieść zupę do ust.  Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 31, 2010, 14:10:26 »

"Kiara sama pisała o sobie, że tak jest.
Opowiadała nawet, że dostała "z góry" nakaz specjalnej, owocowo-warzywnej diety ułatwiającej kontakt."

Nie otrzymalam zadnego nakazu od nikogo naprawde nigdy!

Otrzymalam informacje , z ktorej moge skorzystac lub nie. w informacji tej jest podana konsekfecja plynaca ze stosowania i niestosowania takiej diety.

Ja ogolnie ja stosuje bo lubie , smakuje mi ona i jem z przyjemnoscia a nie z przymusu.
Ale czasami lamie te zasady ( nie jestem idealem) i podjadam rozne rzeczy , zdarza mi sie , jedak mieso mnie odrzuca zedydowanie.

Dziekuje wszystkim za mile zdania , ktore swiadcza o ich rozwoju duchowym , o ich wielkiej pracy nad soba.
Jezeli moglam byc jakims odnosnikiem w tej pracy pomagajacym uzyskac Wam pozytywny efekt , to milo mi.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 31, 2010, 14:17:35 »

JACK, masz całkowitą rację, jeśli chodzi o połączenie rozumu z sercem.
Zastanawia mnie jedynie owa „optymalność”. Czy może być jedna dla wszystkich?
Osobiście nie jestem w tym ortodoksem, jem tłusto ale do smaku. Np. mało jajek w przeciwieństwie do tzw.Optymalnych,  bo miałem kiedyś uczulenie. Nic nie ważę, nie stosuję ścisłych proporcji tak jak oni to robią.
Raczej tak po staropolsku.
A poza tym każdy jest inny.
Mamy pomieszane geny.
Do optymalnego zasilania naszych ciał i mózgów będziemy dochodzić jeszcze długo, ale kiedyś osiągniemy ten stan.
Ty wolisz duchowość i słusznie.
Na teraz najważniejsze jest czyste, kochające Serce, bo taka była "umowa z Bogiem"
A brzmiała ona mniej więcej tak:
Kochajcie i bądzcie dobrymi ludźmi, bo przyjdzie czas gdy oddzielę ziarno od plew.
A z rozumem można poczekać, do dalszych etapów szkolenia.

Najpierw damy im rowery. Niech jeżdzą.
Do szkółki motorowej wybierzemy najlepszych, a reszta co słabo "kuma" będzie pływać łódką.


Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 31, 2010, 17:06:33 »

Jack, ja uwielbiam wodę, więc od razu pozostanę przy lódce Mrugnięcie, ale takiej z żaglem Uśmiech)

Rozumiem, że rowery i motory to przenośnia w której chodzi o szybkość poruszania się. Ja jednak wolę swoje tempo. Na wodzie jest się bliżej natury i nie ma żadnych wytyczonych dróg ! Żaglówki limituje tylko zanurzenie Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Styczeń 01, 2011, 03:30:29 »

east ,ja też lubię wodę ,ale tylko wtedy ,kiedy czuję grunt pod nogami  Duży uśmiech zdecydowanie wolę rower .Niewielka prędkość ,wspaniałe widoki i samo zdrowie  Duży uśmiech Duży uśmiech

JACK
Cytuj
Ja bym raczej połączył "optymalnie" pracujący rozum , z czystym i otwartym sercem t.j. nauką Chrystusa

Podoba mi się to co napisałeś i zgadzam się z Tobą  Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
purattu
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 01, 2011, 14:21:44 »

spoks..moze i 'jednią'..cokolwiek..

<a href="http://www.youtube.com/v/INBOvCWYqlU?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x006699&amp;amp;color2=0x54abd6&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/INBOvCWYqlU?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x006699&amp;amp;color2=0x54abd6&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/INBOvCWYqlU?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x006699&amp;amp;color2=0x54abd6&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/INBOvCWYqlU?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x006699&amp;amp;color2=0x54abd6&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Styczeń 01, 2011, 14:31:58 »

chodzi oczywiście o tą łyżkę- która nie istnieje Duży uśmiech
<a href="http://www.youtube.com/v/AeevA9Mw8-k?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/AeevA9Mw8-k?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
purattu
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 01, 2011, 15:00:54 »

oczywista oczywistosc ze przeciez no tak  Cool
zrobilam kontynuacje ta lyzka od ramy - ale nie od tego GODa tylko jogurtowej paciaji..
ze koncept ma nawet lyzka w soim deklu...'niemozliwe'

a z tym istnieje nie istnieje to ani lyzka ani nawet te palce ktore teraz stukaja w klawiature, ha!
zaraz..?...to kto to w ogole pisze teraz..?  Duży uśmiech


<a href="http://www.youtube.com/v/XGnBFFsoz8c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x234900&amp;amp;color2=0x4e9e00&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/XGnBFFsoz8c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x234900&amp;amp;color2=0x4e9e00&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/XGnBFFsoz8c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x234900&amp;amp;color2=0x4e9e00&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/XGnBFFsoz8c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x234900&amp;amp;color2=0x4e9e00&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>



will u just taste the soup....?
..all right i'll taste the soup, where is the spoon?
...there is no spoon...rotfl!!!

aha!!! aha!!
45 sekund niezlej polewki

<a href="http://www.youtube.com/v/IA1gNwQftsM?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x402061&amp;amp;color2=0x9461ca&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/IA1gNwQftsM?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x402061&amp;amp;color2=0x9461ca&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/IA1gNwQftsM?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x402061&amp;amp;color2=0x9461ca&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/IA1gNwQftsM?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;color1=0x402061&amp;amp;color2=0x9461ca&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>


Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Styczeń 01, 2011, 15:20:50 »

a z tym istnieje nie istnieje to ani lyzka ani nawet te palce ktore teraz stukaja w klawiature, ha!
zaraz..?...to kto to w ogole pisze teraz..?  Duży uśmiech

to twoja prywatna projekcja, a może wcale nie
co jeśli przyczyna jest skutkiem, a skutek- przyczyną??
miłych snów Uśmiech

PS. Neo- złodziej łyżek,- strasznie nisko upadł Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 15:21:43 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
purattu
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 01, 2011, 15:47:52 »

Cytuj
co jeśli przyczyna jest skutkiem, a skutek- przyczyną??

a CO jest (?/!) pomiedzy wdechem a wydechem??
pomiedzy jedna mysla a druga?



pewien zyd pyta przyjaciela - jak dziala telegraf?
nie rozumiem jak mozna przeslac wiadomosci po drucie?
a na to przyjaciel: - zapomnij o drutach. wyobraz sobie ogromnego psa,
ktorego leb znajduje sie w kownie, a ogon w wilnie. pociagnij za ogon w wilnie,
a pies zaszczeka w kownie.
- aha, ale jak dziala telegraf bez drutu?
- w ten sam sposob, ale bez psa.  Mrugnięcie







Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Styczeń 01, 2011, 16:25:18 »

ten pies wiele wyjaśnia, i choć nie jestem chasydem podobają mi się twoje historyjki Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
dczion
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 01, 2011, 16:50:56 »

A mi sie wydaje ze to wy karmicie swoje Wielkie JA na zranionym Kiary. Kiedys tez taki bylem. I czesto zachodze w mysl czy lodzka istota jest Zrozumiec wtedy i tylko wtedy bedac nieZROZUMIANYM
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wartune kociarnia eye hohol nazarinh