Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 12:46:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec świata przesunięty  (Przeczytany 46013 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 21, 2011, 20:13:37 »

Ot i praktyczne podejscie do końca świata :
"Mogę powiedzieć, jaka jest oficjalna polityka Wydziału Oczyszczania Miasta i Wydziału Transportu. Jeśli świat się jutro skończy, zawieszone będą przepisy o alternatywnym parkowaniu" - cytował burmistrza dziennik "Daily News".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jesli-bedzie-apokalipsa-to-zawiesze-przepisy,1,4338529,wiadomosc.html

koniec końcem a porządek być musi ..no ewentualnie jakaś ulga w parkomacie .. Mrugnięcie
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #26 : Maj 21, 2011, 21:13:08 »

W Ameryce,przynajmniej w moich okolicach,pieknie i slonecznie.Jestesmy w fazie oczekiwania,bo
zapowiadany "koniec swiata" ma rozpoczac sie o godz.18-tej.Faktem jest,ze mala grupa naiwniakow posprzedawala swoje domy i zrezygnowala z pracy na te okolicznosc.Tylko po co im pieniadze,skoro
ma byc koniec???No ale jak glupota,to glupota do konca..beda bardzo tego kroku zalowac.I pomyslec,
ze pieniadze wydane na kampanie propagandowa i rozmieszczenie ponad 2000 bilboard'ow moglyby uratowac
zycie tysiacom umierajacych z glodu...ECH!!!Nie zegnam sie z Wami a pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 22:40:06 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 21, 2011, 21:42:29 »

Glupich nie sieja- sami sie rodza.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #28 : Maj 21, 2011, 21:43:43 »

Mnie bardziej interesuje co wymyślą jutro na swoje usprawiedliwienie. Czy pojadą po starych schematach "już się rozpoczęło, tylko to potrwa", "nieco źle odczytaliśmy datę" , "ubłagaliśmy jeszcze nieco czasu dla Was" czy tez będą bardziej twórczy.

Ale pomimo tego wiele osób nadal będzie naiwnie im wierzyło - tak jest np. w przypadku Pch...
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #29 : Maj 21, 2011, 21:44:17 »

Może ta przepowiednia nie dotyczyła Ziemi, tylko Saturna? Tam dzieją się dziś niesłychane rzeczy:

http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,Potezna-burza-na-Saturnie,wid,13427246,wiadomosc.html

Może jednak coś jest na rzeczy, tylko daleko od nas? A poza tym czytałem dziś na Onecie, że "Koniec" ma się dopiero zacząć począwszy od godz. 20-tej w USA. Czyli nie od archipelagu Kiribati na Oceanie Spokojnym. A do 20-tej w USA jeszcze trochę zostało... Wszakże "nie lękajcie się!"  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #30 : Maj 21, 2011, 22:46:57 »

oj niejeden koniec już był i niejedna sekta na Ziemi. Można ją rozpoznać np po tym :
". - Po wyjściu stamtąd miałam dziwne poczucie, że ja wiem coś, o czym nie mogę nikomu powiedzieć. Bałam się, że gdybym się z kimś podzieliłam tym, co widziałam i tym, co słyszałam to wzięliby mnie za idiotkę i wysłali do psychiatry. Jedyną osobą, której mogłam się zwierzyć była moja przyjaciółka. Jej także bałam się powiedzieć. "

http://natropie.onet.pl/najnowsze/bylam-w-sekcie,2,4303458,artykul.html

Czasami jest odwrotnie -  mówią o tym na okrągło wszystkim, wszędzie  i sami w to wierzą , sprzedają domy , rzucają pracę ... albo oddają resztki emerytury na tacę ....
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #31 : Maj 22, 2011, 06:23:49 »

Obszerna relacja z "konca swiata".
Ameryka,21 maja,2011 rok.

1.godz.18:00 - NIC. W sasiednim domu przybywa gosci na party z okazji urodzin jednego
z domownikow.Jest pogodnie i cieplo a goscie usadawiaja sie na werandzie - ang. deck.
2.godz.20:00 - NIC.U sasiada atmosfera sie podgrzewa,dominuje smiech,muzyczka i intensywnosc
halasu wzrasta.Poczynilem cenne obserwacje:glosnosc imprezy jest odwrotnie proporcjonalna do
ubytku plynow w butelkach z alkoholem - plynow ubywa,glosnosc sie zwieksza.
3.godz.23:00 - NIC.Party u sasiada rozkrecilo sie juz na dobre.Wylaczylem swoje radio,bo
muzyczke mam teraz za darmo.Zawsze to jakas oszczednosc na energii el.,ktora z roku na rok drozeje.
4.godz.23:59 - NIC.Party trwa a gosci nie ubywa wcale.Amerykanie tez umieja sie dobrze bawic i dlugo.
5.godz.00:30,22 maja,2011 rok - NIC.Paru gosci opuscilo juz impreze ale intensywnosc wcale przez to
nie zmalala.
6.godz.01:00 - NIC.
NIC - ide spac.Arteg,tez jestem ciekaw tlumaczen tych co odkryli,zauwazyli i przepowiedzieli.A tych
glupcow i naiwniakow co uwierzyli, troche jednak mi zal,choc watpie czy czegos sie nauczyli.Tak samo jest i
bedzie z jaskolkami i naiwniaczkami z sekty PCH/MF - na bank.
Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 06:36:33 wysłane przez Kahuna » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Maj 22, 2011, 08:39:09 »

 Duży uśmiech Kahuna, twoja relacja jest niesamowita! Uwielbiam! I jak tak sobie wnikliwie twoje obserwacje przeanalizuję, to nie sposób zignorować możliwość, iż dla niektórych gości twojego sąsiada koniec świata mógł wczoraj nastąpić. Niekoniecznie będą go pamiętać  Cool
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #33 : Maj 22, 2011, 10:03:35 »

... to koniec świata miał być, a ja go przegapiłem? Ożesz, Ty! Że też taka informacja mi umknęła i chyba dzięki temu wziąłem i przeżyłem....Zaczynam więc wszystko w swoim życiu od nowa, skoro niechcący mi się upiekło... Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #34 : Maj 22, 2011, 10:42:59 »

Witam w Nowym Świecie!  Duży uśmiech Słoneczko świeci, jak dawniej - choć zbiera się na kolejną burzę po południu - i ten świat też jest piękny.

Uważam, że z tej okazji wszyscy zasłużyliśmy na co najmniej taką samą imprezkę, jak ta u sąsiadów naszego rodaka w USA. Pozdrowienia Kahuna! Mam nadzieję, że dobrze się wyspałeś. Miłego dnia   Chichot
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Maj 22, 2011, 12:44:46 »

Halo, to ja Duży uśmiech  wydaje mi się że żyję Język Witam w nowym świecie  Duży uśmiech U mnie też była imprezka do rana ( ogrodowe grillowanie ) czekalismy co się wydarzy i NIC !
Kahuna ,trzeba było wpaść do sąsiada i wypic małe " co nie co " na konto tego NIC  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Maj 22, 2011, 16:11:44 »

koniec świata już tak spowszedniał, że jak ten właściwy nadejdzie- to nikt się tym nie przejmie/wystraszy,-
i może o to w tym wszystkim chodziło- o wyeliminowanie strachu- którego mamy się pozbyć!

też pozdr. w nowym świecie(to chyba dzielnia wa-wa- "nowy świat") Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 17:39:08 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #37 : Maj 22, 2011, 20:10:19 »

Niech zyje NIC!Spalem jak mis lub susel i szybko zasnalem dzieki mruczeniu mojej kotki,ktora lubi sypiac obok mnie.Zauwazylem jeszcze,ze mruczenie mojej kotki to niebianska muzyka w porownaniu
z rockendrollowymi produkcjami moich sasiadow.Mialem ochote wpasc do sasiada i wypic "co nie co",ale etyka zagranicznego korespondenta Niezaleznego Forum Projektu Cheops i wazkosc relacjonowanego wydarzenia, nie pozwalaly mi na to.Robie wiec to dzisiaj.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Rodakow.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Maj 22, 2011, 20:15:03 »

21 o5 2011 koniec świata?

Może i tak , tylko zapomniano dodać gdzie i dla kogo oraz  dlaczego?

Moim zdaniem i owszem coś się zadziało tylko nie dotyczy to Ludzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Maj 22, 2011, 20:30:15 »

tak to bywa z "proroctwami", nawet na tym forum zapewniano nas już wielokrotnie o różnych rzeczach, np. kto w ślad za pewnym "proroctwem" liczył, że do końca 2009 r. upadnie wszystko co oparte na kłamstwie ten dał się załadować w bambuko, także Ci którzy wypatrywali zatrwożenie nibiru na niebie, najpierw w 2008, potem w 2009 czy w końcu w 2010.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Maj 22, 2011, 21:34:48 »

21 o5 2011 koniec świata?

Może i tak , tylko zapomniano dodać gdzie i dla kogo oraz  dlaczego?

Moim zdaniem i owszem coś się zadziało tylko nie dotyczy to Ludzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Witaj Kiaruś Uśmiech Możesz troszeczkę przyblizyć o co chodzi ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #41 : Maj 22, 2011, 21:43:36 »

Cytuj
Może i tak , tylko zapomniano dodać gdzie i dla kogo oraz  dlaczego?

Witaj Kiarus ponownie!
Napisz cos wiecej na ten temat.Chyba wszyscy jestesmy zainteresowani tym co sie dzieje
na naszym swiecie ,jak i po za nim.Nie badz egoistka i podziel sie swoimi spostrzezeniami.
I love you too!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #42 : Maj 23, 2011, 06:41:36 »

Słowa można odwracać , można nimi manipulować dowolnie wedle swojej woli .
Efekty zawsze są niezaprzeczalne i będą. Zatem zacznijmy czekać na nie i niech one staną się dowodami zmian.
Cierpliwości , poczekajmy zatem jeszcze ciuteczkę.

Kłamstwa są napełnione energiom ( identycznie jak prawda) przez tych , którym zależy na ich istnieniu. Ta energia ( kłamstwa)zasila się strachem innych , gdy on przestaje istnieć , ona traci moc , wypala się.
Kłamstwo "blednie" i sypie się w obliczu prawdy, wówczas prawda jaśnieje , taka jest niezmienność zdarzeń.

Zatem ile czasu trwa wgrywane nam kłamstwo? Tyle ile uda się nas zastraszać , szantażować  i odsuwać od prawdy.

21 maj był ważną datą  , która odcięła dopływ energetyczny  strachu do wzorców kłamstw zdeponowanych w polu energoinformacyjnym.
Zatem stalą się końcem ( początkiem końca) świata dla wszystkich i tych na ziemi i tych w przestrzeni , którzy swoje istnienie opierają
kłamstwie , krętactwie i manipulacji informacjom.
Zatem fałszywe wzorce dopalą się resztą energii w nich zdeponowanej i przestaną oddziaływać na Ludzkość.

Naprawdę jest to koniec świata krętaczy i oszustów tych ziemskich i tych zaświatowych.
Oczywiście to proces jak wszystko , ale wcale nie aż tak długi biorąc pod uwagę obecne przyspieszenie.

Ostatni etap przestawiania się osi ziemi do pierwotnej pozycji rozpoczął się ( inaczej mówiąc ziemia otworzyła ostatnie drzwi przejścia przez "korytarz ognia , żywioł ognia). Zatrzymać ? nie tego nie da się już zrobić , wszystko co boi się "ognia" a jest to żywioł o największym natężeniu energii miłości ( co za tym idzie prawdy) będzie nią "ochrzczone".
Przejdzie , czy nie?
Otoż  każdy zobaczy w swoim życiu zdarzenia , które w obliczu prawdy będą konfrontowały się z fałszem niesionym w sobie , oraz z własnym strachem ujawnienia go.


Kiara Uśmiech Uśmiech 
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #43 : Maj 23, 2011, 14:04:32 »

Oto wyjasnienie http://www.kiepy.pl/img/3737
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #44 : Maj 23, 2011, 21:26:10 »

Pastor Harold Camping,ten ktory przepowiedzial koniec swiata
w dniu 21-szym maja,zniknal,schowal sie i jest niedostepny
dla mediow.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Maj 23, 2011, 21:31:26 »

Pastor Harold Camping,ten ktory przepowiedzial koniec swiata
w dniu 21-szym maja,zniknal,schowal sie i jest niedostepny
dla mediow.
Pozdrawiam.

No tiaaak Mrugnięcie  został wniebowzięty Duży uśmiech a my niedobrzy teraz będziemy cierpieć Język Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #46 : Maj 23, 2011, 21:37:20 »

A moze zostal "wpieklowziety"?Na pewno teraz cierpia naiwniacy,czyli ci,
co sie dali zrobic w konia.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 21:57:27 wysłane przez Kahuna » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #47 : Maj 23, 2011, 22:53:35 »

nagrody pocieszenia:
- podkowy, dla tych - jak zauważył Kahuna - dali się zrobić w konia
- kapsle, dla tych nabitych w butelkę
- pompki, dla zrobionych w balona.

Spoko, coś chłop wymyśli, a jakby co to na korki do Łobos i S-ki. Oni mają wieloletnią tradycję w przesuwaniu i wyjaśnianiu niespełnionych proroctw.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Maj 24, 2011, 05:10:20 »

chyba zbyt szybko skreślacie pastora Duży uśmiech
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/koniec-swiata-nie-nastapil-harold-camping-oszolomiony-nastepny-koniec-swiata-w-sobote-28-maja_186911.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Maj 24, 2011, 10:31:10 »

Nie bojaj, przeżyliśmy sobotni koniec świata, przeżyjemy i kolejny.
Te, co robisz w weekenda?
- nic szczególnego, przeżyję se konieć świata, kolekcjonuję je...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wataha-farkas malopolaki justplay watahapierwotnych krwawawataha