Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 00:13:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 90  (Przeczytany 19535 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Listopad 11, 2008, 23:04:48 »

Jest już sesja 90; http://www.projekt-cheops.com/sesje/index.php?nr=89
Pozwoliłam sobie przenieść dyskusję o sesji do nowego wątku,ponieważ tamten rozwinął się w kierunku masonerii
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 13, 2008, 11:24:42 »

Hmm...to może teraz porozmawiamy o wiedźmach ? Duży uśmiech Oj było powiedziane na tej sesji coś o tym,a tego chyba nie poruszano na forum

PYTANIE: Czy Szwajcaria ma jakieś specjalne zadanie w Projekcie Cheops?

EN-KI: Nie jest to przypadek, że jesteśmy tutaj dzisiaj. Szwajcaria i to miasto Bazylea od zamierzłych czasów odgrywała ważną rolę. Kraj ten był azylem dla czarownic, wiedźm, wiedźminów. Tutaj uciekali od prześladowań. Niejedna istota została uratowana od stosu właśnie w tym kraju Szwajcaria. To było kiedyś – czas dzisiejszy jest taki. Przybywają na tę ziemię, do tego kraju ci, co kiedyś tutaj żyli, co byli prześladowani i oni będą i działają właśnie na rzecz Misji Ratowania Ziemi. Ta wizyta dzisiejsza u niejednej osoby otworzy serca. Jak się to będzie działo – niebawem zobaczycie. Słucham.


Niedlugo En Ki powie jeszcze,że wilkołaki istnieją Duży uśmiech

A tak na poważniej...teraz się nie dziwię ,że pozbywano się tych osób od najdawnejszych czasów.Kiedyś ludzie byli tak "zakręceni" zwłaszcza ci wielcy kościelni,że jak tylko dowiadywali się o osobach obdarzonych jakimiś umiejętnościami nadprzyrodzonymi to od razu ich skazywano na śmierć.Całe szczescie,że szlachta obaliła tą chorą Inkwizycję bo niewiadomo czy by do dziś sie ona nie panoszyła.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 13, 2008, 14:58:56 »

Jest już sesja 90; http://www.projekt-cheops.com/sesje/index.php?nr=89
Pozwoliłam sobie przenieść dyskusję o sesji do nowego wątku,ponieważ tamten rozwinął się w kierunku masonerii

A dlaczego wcześniejsza dyskusja na temat sesji 90 "wylądowala" w Hydeparku i w dodatku pod tytulem Masoneria...?
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 13, 2008, 15:03:50 »

Wklejam intrygujące cytaty:
Sesja 61:
"
Andrzej:   Dziękuję... Jest wiele przekazów od Plejadan. Przestrzegają ludzi przed Orionem... przed współpracą z Orionem. Dlaczego jest taka dysporoporcja pomiędzy tymi przekazami?

En-Ki:    Plejadanie... planeta Ziemia jest łakomym kąskiem. Ma wszystko, co jest potrzebne do życia i nawet kiedy dojdzie do tak zwanego oczyszczania poprzez matkę naturę, poprzez planetę i poprzez to przebiegunowanie Ziemi, to Ziemia dalej pozostanie. Ziemia bardzo szybko potrafi się zregenerować i ponownie na Ziemi można będzie zamieszkać. Bo nigdzie nie jest napisane, że na Ziemi muszą mieszkać istoty ludzkie - nasze dzieło, nasze istoty. Jesteście jedynymi istotami tu na Ziemi, które posiadają nasz pierwiastek, czyli pierwiastek bogów. Ostrzeżenie jest dawane po to, żeby: raz - zniechęcić ludzi; dwa - zadziałać żeby istoty ludzkie miały uprzedzenie do tych istot z Drugiej Ziemi. Przecież te istoty z Drugiej Ziemi pochodzą z planety, która była planetą jako ostatnia w tym Układzie Słonecznym. I tutaj zapytam - a jakiż to cel miałyby istoty z Drugiej Ziemi w tym żeby usunąć istoty ludzkie? Mają piękną, czystą ziemię, gdzie można ją przyrównać do rajskich warunków. Na planecie Ziemia trzeba bardzo dużo pracy włożyć, żeby dorównać warunkom, jakie panują na tamtej planecie. Zarówno Plejadanom, jak i z Syriusza B wcale nie zależy na istotach ludzkich. Zależy im na Ziemi. Czy istoty ludzkie chcą słuchać słów Plejadan, z Syriusza? No cóż, posiadacie rozum i wolną wolę - tak zostało zdecydowane. Do roku dwunastego zostało zaledwie 6 lat. Cóż - albo idziemy do przodu i wypełnimy polecenie, a wy pomożecie, albo zaczekamy do roku dwunastego i wtedy naocznie zobaczycie, jakiż to miały cel Plejadanie i ci z Syriusza wobec Ziemi i wobec istot ludzkich. Sześć lat. Słucham.
"

Sesja 90:
"PYTANIE: Czy to, co pisze w swoich książkach spirytualna nauczycielka Barbara Kloudou odpowiada prawdzie? Jaką rolę odgrywają istoty z Plejady w ratowaniu ludzkości?

EN-KI: Plejadanie – zacznę od tego – to nic innego jak "Białe Bractwo". To te same istoty, które zamieszkują Oriona, które budowały zabezpieczenia na Ziemi po to, żeby je teraz uruchomić. Pytasz o książkę Barbary. Każdy autor ma "przyzwolenie" dodania – na miarę rozsądku – coś od siebie. Nasz język czasami jest trudny do zrozumienia i dlatego to autorom pozwalamy na dodanie "czegoś od siebie" – oprócz naszych przekazów… Słucham.
"
pozdrawiam
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 13, 2008, 19:29:10 »

Jest już sesja 90; http://www.projekt-cheops.com/sesje/index.php?nr=89
Pozwoliłam sobie przenieść dyskusję o sesji do nowego wątku,ponieważ tamten rozwinął się w kierunku masonerii
Już wyjaśniam zuza Uśmiech
Dlatego że temam całkiem odbiegł od tematu który założyłaś.Napisałam wyjaśnienie na początku.
Serdecznie pozdrawiam chanell

A dlaczego wcześniejsza dyskusja na temat sesji 90 "wylądowala" w Hydeparku i w dodatku pod tytulem Masoneria...?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 13, 2008, 19:58:09 »

samcio nie łże, on po prostu zmienia zdanie :]

matko, a Wy naiwni nadal mu wierzycie we wszystko co plecie...
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 14, 2008, 08:47:05 »

No to teraz kilka przemyśleń i komentarzy co do sesji 90. Wybrałem jedynie co ciekawsze smaczki, bo, niestety, większość to tradycyjnie, mało znaczące i nic nie wnoszące "masło maślane". A więc:

Cytuj
PYTANIE: Czy Szwajcaria ma jakieś specjalne zadanie w Projekcie Cheops?

EN-KI: Nie jest to przypadek, że jesteśmy tutaj dzisiaj. Szwajcaria i to miasto Bazylea od zamierzłych czasów odgrywała ważną rolę. Kraj ten był azylem dla czarownic, wiedźm, wiedźminów. Tutaj uciekali od prześladowań. (...)

I na wejście mi ta sesja poprawiła humor Chichot Wiedźminów, En-ki, powiadasz? Widzę, że w Twoich duchowych realiach również znana jest proza Sapkowskiego Chichot Bo ja nie chcę nic mówić, ale "wiedźmin" to nazwa wymyślona przez Sapka, w rzeczywistości nie było kogoś takiego, jak wiedźmini. Sapkowski, nie wiedząc, jak nazwać swoich "zabójców potworów", użył nieistniejącej, męskiej formy słowa "wiedźma".

Samciowi się już nawet rzeczywistość z fikcją myli...

Cytuj
PYTANIE: Jak można dziś "zwerbować" do działania w tym Projekcie także w przypadku, kiedy osoby nie wierzą, że to wszystko zgadza się, że to wszystko jest prawdą i w przypadku kiedy twierdzą, że trzeba "być rozsądnym"?

EN-KI: Dobre, mądre słowo... Trzeba "być rozsądnym". Korzystajcie z tych waszych ziemskich udogodnień, tego co nazywacie komputerem, Internetem. Tam jest mnóstwo informacji dotyczących tego, co się już dzieje na Ziemi. To jest dopiero początek udręki, jaka się zaczynać będzie przed wami. Czy jest rozwiązanie? Jest. Z tym rozwiązaniem grupa jeździ już po świecie mówiąc o ratunku dla Ziemi. Czy nie widzisz tego, co się dzieje? Upadają systemy i upadać będą - temat ten będę jeszcze rozwijał podczas naszego spotkania. Słucham.

A może po prostu NIE werbować, i postarać się też przemyśleć argumenty drugiej strony? Taka moja rada, choć istotą "wyższą" nie jestem.

Cytuj
PYTANIE: Jak będzie wyglądał rozwój ludzkiej świadomości, jeżeli "zaktywowany" zostanie Cheops?

EN-KI: Cheops – jako klucz – jest potrzebny do uruchomienia zabezpieczenia wokół Ziemi. Uaktywnienie ludzkiej świadomości, to już następny rozdział na Ziemi. Postaram się dzisiaj to wam wyjaśnić. Słucham.

Tyle, że podobno zniszczenie ma się szerzyć w dużej mierze od wewnątrz. A, nota bene, informacje o jakichś niebezpieczeństwach z zewnątrz są tak samo mocno udokumentowane, jak przepowiednie "babki", że jutro będzie padać. ("Będzie...a może i nie będzie...")

Cytuj
PYTANIE: Od jakiego momentu Nibiru będzie widoczna?

EN-KI: Niebawem... niebawem ujrzycie ową planetę – bo to nie jest meteoryt. Owa planeta ciągnie za sobą meteoryty. Dziewiąty rok, druga połowa – już będzie to widoczne, choć jeszcze z teleskopów. Słucham.

O, konkretna w miarę data. Będzie kolejna możliwość potwierdzenia/zaprzeczenia prawdomówności En-ki Uśmiech

Cytuj
Czy potop sprzed dziesięciu tysięcy lat spowodowany został przez Nibiru?

EN-KI: Zgadza się... przez Nibiru. Ma ona swój obieg do Słońca, w tym układzie słonecznym, dokładnie co dwanaście tysięcy lat... ponad dwanaście tysięcy. I tak będzie cyklicznie, dlatego to Ziemia musi otrzymać zabezpieczenie. Słucham.

Ekhem. Samuelu, oj Samuelu, matematyka się kłania... Ale ok, idąc tym tokiem rozumowania: potop sprzed DZIESIĘCIU tysięcy lat był spowodowany przez Nibiru. Skoro ma swój obieg w ciągu DWUNASTU tysięcy lat - ludki, spoko, zostało nam jeszcze 2 tysiące lat na zabezpieczenie się Chichot (12 000 - 10 000 = jak w mordę strzelił 2000)

Cytuj
PYTANIE: Inwestuje się dosyć dużo w tak zwane "stworzenie energii alternatywnej". Czy to jest optymalna droga, aby w przyszłości wyposażyć ludzkość, zabezpieczyć ludzkość w zasoby energetyczne? Czy należy się zajmować tym tematem, inwestować czas i pieniądze?

EN-KI: Nie... Jedyną drogą do uzyskania energii – jak to zostało nazwane – optymalnej, jest uwolnienie tych potencjałów energetycznych, które są dzisiaj zablokowane na całej kuli ziemskiej. Głównym agregatorem prądotwórczym, który uruchomi całą sieć energetyczną, jest Główna Piramida, zwana Cheopsa – i to jest jedyna droga na ocalenie ludzkości, na podwyższenie wibracji energetycznych. Słucham.

Samuel chyba nie rozumie pytań. Chodziło o energię do pralki, suszarki, zmywarki, golarki, lokówki etc. A nie o podwyższanie wibracji ziemi. Wibracjami ziemi komórki nie naładujesz ;]

Cytuj
EN-KI: To już nastąpiło dużo wcześniej niż 14-ty, tylko jest pewien taki "mały problem". Jest pewna organizacja na Ziemi, która tylko czeka na pojawienie się gości z kosmosu. I na powitanie skierowane są rakiety dalekiego zasięgu – bojowe, gotowe. (...)

Ano oczywiście. Skoro wszyscy mówią, że UFO istnieje, a tu nijak nie mamy z nimi kontaktu, to trzeba winę zrzucić na kozła ofiarnego. A kto jest do tego najlepszy? Owa często w tym celu używana "tejemnicza organizacja", która, jak to na stereotypowy czarny charakter przystało, niczego nie rozumie i z pianą na ustach chce zniszczenia świat. Typowe, w każdym filmie SF to jest.

Cytuj
PYTANIE: Kim jest Kryjon i czy na mojej drodze spirytualnej w jakiś sposób pomoże?

EN-KI: Istoty duchowe, które stają na waszej drodze są albo anonimowe, albo – kiedy przyjdzie czas – wyjawiają swoje imię. Istota duchowa oczekuje od ciebie współpracy, więc wykorzystaj to. Słucham.

Zdaje mi się, że pytanie nie było o wyjawianie przez istoty duchowe swoich imion, a o to, kim jest ten konkretny byt. Bardzo zgrabny unik.

Cytuj
PYTANIE: Jakie znaczenie ma godło Szwajcarii – krzyż?

EN-KI: Zawsze Szwajcaria była gotowa pomagać – już od zamierzchłych czasów. Jak wspomniałem na wstępie – prześladowanych przyjmowała Szwajcaria, którzy uciekali przed stosem i dlatego to Szwajcaria, otrzymawszy ten znak, dalej będzie służyć pomocą i ten znak pozostanie – krzyż. Słucham.

Ciekawa interpretacja. Tyle, że pod takim samym znakiem krzyża Krzyżowcy wyrżnęli większość Jerozolimy. A szczerze, to po taką informację odsyłam do historii tego kraju - pytający dowie się stąd o wiele więcej.

Cytuj

PYTANIE: Jakie znaczenie mają czaszki kryształowe, które się coraz częściej pojawiają, dla świadomości, dla rosnącej świadomości ludzkości?

EN-KI: Jak wy, istoty ludzkie, lubicie zagadki dawać sobie, tak samo i Wszechświat dał wam zagadkę do rozwiązania, do przemyślenia. Same czaszki, bez uruchomienia zabezpieczenia, nie posiadają tak mocnej energii, aby mogły zmienić ludzką świadomość. A, ponadto posiadacie rozum i wolną wolę z czego korzystać wam wolno. Kiedy Ziemia otrzyma zabezpieczenie, ochroni ją – ale na Ziemi pojawi się jeszcze coś, czyli cykliczna zmiana, która następuje co 25 tysięcy lat. Zacznie się to od roku trzynastego, i wtedy dopiero odnalezione czaszki kryształowe zaczną mieć swoją moc. Słucham.

O ile mnie oczy nie mylą, to pytanie było nie o to, KIEDY kryształowe czaszki zaczną mieć swoją moc, ale JAKA to będzie moc. Na maturce z polskiego z czytania ze zrozumieniem En-ki dostałby koncertowo banię...

Cytuj
PYTANIE: Czy tu na sali są dzieci indygo albo dzieci kryształowe?

EN-KI: Zarówno idygo, jak i dzieci kryształowe, to jest to samo. Jest kilku młodych ludzi indygo, ale jest też sporo pomiędzy wami takich, którzy macie w domach – indygo dzieci. Tak, że nie jest przypadek, że tutaj jesteście właśnie dzisiaj. Zasiewamy w waszych sercach ziarno, a grunt jest dobry. Słucham.

Interesowałem się dziećmi indygo, gdyż i mnie kilka osób określiło czy też zauważyło jako "dziecko indygo". I z tego co wiem, to nie jest to to samo, co dzieci kryształowe.


Podsumowując całość - nic nowego. Dużo długich, "mondrych słuf" o niczym. Po przeczytaniu sesji człowiek wie tyle, ile i wiedział przed nią. Nieco przypomina mi to pewną humorystyczną anegdotkę, o uczniu zapytanym na lekcji historii:

Nauczycielka - Opisz sposoby i skutki ciemiężenia chłopów w średniowieczu.
Uczeń - Hmmm, ciemiężenie chłopó w średniowieczu to temat bardzo ciekawy. Chłopi byli ciemiężeni, oj byli. Tym bardziej jest to temat ciekawy, gdyż było to w średniowieczu, kiedy to chłopi byli szczególnie ciemiężeni. Objawiało się to tym, że chłopom żyło się źle, bo, jak wiadomo, byli ciemiężeni. Nie będę mówił, kto ich ciemiężył, jakie grupy, bo to już pani doskonale wie. Ważne, że grupy te istniały w średniowieczu, i dbały, by chłopom żyło się źle.

Tak mniej więcej wyglądają odpowiedzi En-Ki. Z tym, że uczeń po takiej odpowiedzi dostałby pokazowe "1", obwiedzione czerwonym kółeczkiem dla podkreślenia, a jego rodzice mieliby bardzo pouczającą pogadankę z nauczycielką na kolejne wywiadówce. A En-ki'ego ludzie słuchają z nabożnością, mimo, że schemat odpowiedzi albo nie odbiega wcale, albo odbiega niewiele od poziomu odpowiedzi owego ucznia.

Takie moje odczucia po tej sesji (i paru poprzednich zresztą również)
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 14, 2008, 10:53:36 »

W takim razie kolejne sesje odbędą się w Danii [bardzo podobna flaga - te same kolory, ten sam motyw] do której uciekały wiedźmy gdy nie było już miejsca w Szwajcarii, następnie Szwecja, Norwegia, Finlandia, Gruzja. Nieco mniej ewakuowało się do Grecji [dlatego otrzymała mniejszy krzyż], Adżarii czy też Dominikany - te dwa ostatnie państwa były dostępne tylko dla wiedźm posiadających miotły dalekiego zasięgu...

Dzisiaj nieco na wesoło...
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 14, 2008, 11:40:51 »


gdyby ktoś miał watpliwości czy Pleyady i Orion mogą być tą samą drużyną
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2008, 11:41:41 wysłane przez radoslaw » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 14, 2008, 12:11:43 »

Radoslaw a skad masz pewnosc ze ten wykres przedstawia prawde? Zazwyczaj wiekszosc  informacji opiera swoje twierdzenia na przekazanych przez kogos odbieranych. Ale naprawde nie wiesz iz sa one  w 100% prawdziwe, za miesiac, pol roku, czy rok okazac sie moze iz wykres taki zrobil ktos inspirowany podszeptami "jakiegos opiekuna" , w okreslonym celu.
Raczej analizuj tresc przekazywanych informacji. Wiesz jaki jest dobry sposob? Ja to robie od tylu, szukam celu przekazu, co on zrobi ? jaki jest koncowy efekt? Jezeli taki efekt koncowy jest taki  sam dla kilku grup ( nie istotne sa poczatkowe informacje, ktorymi "mydla oczy" , bo one sluza tylko realizacji tego koncowego celu) , to dla mnie pod tymi niby sprzecznymi ideologiami JEST JEDNA I TA SAMA GRUPA.
To jest niezle zabezpieczenie, bo widzisz zdekonspirowana jedna powie; no my was uprzedzalismy ze tamci sa zli a my dobrzy, i tak po kolei. Az ktoras z najwieksza iloscia "punktow" dotrze zwyciesko do celu.
W sumie to nie ma znaczenia ze tamte "odpadly" , wcale nie odpadly, byly srodkiem ochraniajacym ta jedna, ktora jest kwitesecja wszystkich. To taka taktyka niby ofiary. Cel uswieca srodki Mrugnięcie
Wiesz ja jestem przygotowana do odkrywania takich matactw, mnie nie zwioda piekne slowa, ani oczernianie innych grup.Tego nie robia ci ktorym zalezy na dobrze nas wszystkich. Oni operuja systemem wartosci w ktorym nie ma takich matactw, jest jasno podany cel, DOBRO WSZYSTKICH LUDZI, nie wybranych naznaczonych grup..
Samo rozwoj z WOLNA WOLA oparty na wysokim systemie wartosci.Naprawde to nam  wystarczy.
Kiara
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2008, 12:16:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 14, 2008, 12:34:45 »

Hej Kiara!
Swojej wiedzy nie opieram na channelingach, traktuję je jako inspirujące bajki i mam podobną technikę co Ty - na poczatku patrzę na efekt końcowy.
Niemniej juz z samych channelingów można utkać podobny wykresik.
Są jednak jeszcze niezalezni badacze UFO, byli uczestnicy tajnych projektów czy ludzie pokroju Alexa Coliera którzy twierdzą że mieli bezpośredni kontakt z inną cywilizacją. Często za ujawnienie tego co wiedzą zapłacili życiem swoim i swoich rodzin, informacje z wielu takich  niezależnych, rozrzuconych w czasie źródeł są zadziwiająco spójne. Oczywiście że nie należy przedstawionego wykresu traktować jak wyrocznię, możliwe że brakuje paru kółek i strzałek. ale z jego rdzeniem zgadza się tysiące znawców tematu - Lira, kolebka ludzkiej cywilizacji została kiedyś najechana przez gady z Alpha Draco, uchodźcy rozproszyli się tworząc cywilizację Arktura, Pleyady. Tau Ceti i dalej jak na wykresie. Orion ze swoim Imperium jest z drugiej strony...
Pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 14, 2008, 13:28:50 »

Mysle ze ta ukladanka jeszcze cie zadziwi Radoslawie, moim zdaniem nie tak to wyglada. Informacja jest kodowanym nosnikiem w pamieci , lub wkladana do niej w trakcie chanelingow. Ja tez znam osobiscie kogos kto byl i jest zrodlem niesamowitych autentycznych przekazow.Naprawde potwierdzajacych sie w naszej rzeczywistosci. Ale ja nie mam zaufania mimo wszystko do ich 100% autentycznosci, wiesz ze nasza rzeczywistosc jest caly czas modyfikowana w zaleznie od naszej swiadomosci? Codziennie, tak wiec nie wiesz czy cala wiedza dzisiejsza, byla naprawde wiedza znana nam wczoraj. To niesamowite, ale zmiana oprogramowania jest bardzo szybka.To co jest wykasowane z pamieci po prostu juz nie istnieje, jest wiedza na dzisiaj.
Badz uwazny, sa dwa czasy w ktorych pewne grupy maja dostep do naszych mozgow, a to tylko biologiczny komputer....

Kiara Cool Coś Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 14, 2008, 20:38:40 »

Cześć Radosławie.
Nie chcę się z Tobą przepychać, dlatego też nie odbierz tej uwagi jako atak, czy prześmiewka, ale chyba się przejęzyczyłeś, pisząc:

' Często za ujawnienie tego co wiedzą zapłacili życiem swoim i swoich rodzin, informacje z wielu takich  niezależnych, rozrzuconych w czasie źródeł są zadziwiająco spójne."

Po takiej karze nie mogli powiedzieć już nic, co mogłoby ich uwiarygodnić. Niezdecydowany
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 14, 2008, 22:46:17 »

zwracam po raz kolejny uwagę ze to wątek pt. SESJA 90 wszelkie dyskusje nie na temat zostaną usuniete.
Wasz moderator chanell:)
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ps1
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 16, 2008, 22:47:22 »

"PYTANIE: Jaką rolę będą odgrywały w przyszłości różnego rodzaju ugrupowania kościelne?

EN-KI: A kto powiedział, że będzie Kościół? I w religii potrzebne jest "oczyszczanie" – dosyć już kłamstwa. Prawdziwy Kościół powinien być oparty na prawdziwym zarządzaniu i na prawdzie. I tak będzie..."


Mnie się podoba, że Samuel (ENKI) niczym OSHO - link:
http://www.eioba.pl/a77831/osho_rajneesh_chandra_mohan_chrzescijanstwo_smiertelna_trucizna_fragmenty

mówi źle o religii i Kościele. Będę to powtarzał do znudzenia.
Każdy człowiek posiada wolną wolę, a religia to ograniczenie tej woli, bo człowiek podąża wyznaczoną ścieżką i nie może się wychylać. Staje się marionetką pociąganą za sznurki przez duchownych. Np. w Polsce to w głównej mierze Kościół nami rządzi (niektórym to nawet mówi jak mają głosować).

Dodam tylko fragment z Ewangelii Marii Magdaleny (słowa Jezusa):
„Nie narzucajcie żadnych praw poza tymi, o których zaświadczałem.
Nie dodawajcie więcej praw do tych, które dano w Torze, aby was nie skrępowały”.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 18:49:50 wysłane przez ps1 » Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 04, 2009, 11:58:21 »

ten typ co zapytał o werbowanie do PCh mnie dobił może powinniśmy zapytać, jak pomóc osobom zwerbowanym?
Jestem ciekawy tego nibiru. Jak się nie pojawi to pewnie Enki powie, że wspaniałe istoty skądś tam rozwaliły ją albo zdematerializowały Uśmiech
 Dlaczego to tak mi śmierdzi NWO...

Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 04, 2009, 12:07:44 »

ten typ co zapytał o werbowanie do PCh mnie dobił może powinniśmy zapytać, jak pomóc osobom zwerbowanym?
Jestem ciekawy tego nibiru. Jak się nie pojawi to pewnie Enki powie, że wspaniałe istoty skądś tam rozwaliły ją albo zdematerializowały Uśmiech
 Dlaczego to tak mi śmierdzi NWO...

Śmierdzi, bo założenia te same. PCh jest podobne do wszystkich organizacji, które "znały ratunek dla Ziemi". A jak się żywot takich organizacji kończył, to chyba każdy wie...
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 04, 2009, 12:07:56 »

"PYTANIE: Jaką rolę będą odgrywały w przyszłości różnego rodzaju ugrupowania kościelne?

EN-KI: A kto powiedział, że będzie Kościół? I w religii potrzebne jest "oczyszczanie" – dosyć już kłamstwa. Prawdziwy Kościół powinien być oparty na prawdziwym zarządzaniu i na prawdzie. I tak będzie..."


 Będę to powtarzał do znudzenia.
Każdy człowiek posiada wolną wolę, a religia to ograniczenie tej woli, bo człowiek podąża wyznaczoną ścieżką i nie może się wychylać. Staje się marionetką pociąganą za sznurki przez duchownych. Np. w Polsce to w głównej mierze Kościół nami rządzi (niektórym to nawet mówi jak mają głosować).

Dla mnie to zabrzmiało jak hasła w starym dobrym komuniźmie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 04, 2009, 16:49:21 »

EN-KI: A kto powiedział, że będzie Kościół? I w religii potrzebne jest "oczyszczanie" – dosyć już kłamstwa. Prawdziwy Kościół powinien być oparty na prawdziwym zarządzaniu i na prawdzie. I tak będzie..."


Będę to powtarzał do znudzenia.
Każdy człowiek posiada wolną wolę, a religia to ograniczenie tej woli, bo człowiek podąża wyznaczoną ścieżką i nie może się wychylać. Staje się marionetką pociąganą za sznurki przez duchownych. Np. w Polsce to w głównej mierze Kościół nami rządzi (niektórym to nawet mówi jak mają głosować).

a ja nie tyle się zgadzam z tym co mówi Samuel powyżej ale uważam tak od dawna - wcześniej niż PCH powstało!!!

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 04, 2009, 16:56:05 »

Kapłan 718 - a ludzie mają wolną wolę i NIE MUSZĄ do kościoła chodzić, czy się z tym, co mówi kościół zgadzać. To ich wybór. Więc gdzie tu widzisz "zniewolenie" ?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 04, 2009, 16:59:37 »

w sesji 90 Samuel jasno mówi, że to kler zawładnął ludzkmi umysłami i nie wiedzą o tym, że mają wolną wolę - myślą, że tak trzeba, że Jezus jest święty, że Bóg dosłownie jest w Niebie, że Maryja dosłownie była Dziewicą, że Jezus dosłownie zamienił wodę w wino etc - nie rozumieją, że TAK NIGDY NIE BYŁO i są oszukiwani już 2000 tysiące lat - i to jest zniewolenie, tak trzeba rozumieć to co Samuel właśnie powiedział...

718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 04, 2009, 17:24:09 »

a skąd on do cholery ma to wiedzieć
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 04, 2009, 17:26:23 »

a skąd on do cholery ma to wiedzieć

BO JEST POTĘŻNYM ARCHANIOŁEM z najwyższego chóru anielskiego, zasiadał koło Tronu Boga (nie tego z Biblii)! bez komentarza...

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 04, 2009, 17:48:38 »

Kapłan:

Primo - Zauważ, że ja np wychowałem się w katolickiej rodzinie. I co, jestem katolikiem? Nie. Każdy ma wybór i tyle. Nie naciągaj faktów.

Secundo - coś średnio wierzę w tą "archanielskość" samuela. Po jego zachowaniach raczej to nijak nie wynika.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 04, 2009, 18:00:19 »

a skąd wierz jak ON SIĘ ZACHOWUJE??? nie oceniaj bytu duchowego po medium - to medium ma taki styl a nie Samuel, nie przesadzajmy już, ja jakiś czas temu doświadczyłem tego czym jest Samuel - pisałem na starym forum o miłości, która od niego emanuje a to, że są takie ostre słowa wynika z tego, że ludzie muszą się szybko otrząsnąć w jego mniemaniu i nie zyska tego ciągłą miłością!

718'

Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign managerzuzlowy madex magicalespackluporum world-anime