Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 15:21:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja #113 - Chicago  (Przeczytany 19453 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« : Maj 15, 2011, 23:31:31 »

Cytuj
Teraz zacznijmy od grupy węgierskiej, która to ogłasza światu, że uruchomiła zabezpieczenie. Tak uruchomiła, zgadza się, ale portal, dzięki któremu mogliśmy się transportować na Ziemię. Trochę się Orion bawi z nami w ciuciubabkę, bo oni otwarli, a ci nam zamknęli po trzech dniach - ale ilu się zdążyło przedostać na Ziemię?  To już nie będę tego mówił. Nie tak dawno, też muszę podziękować, grupa niemiecka, też wszem i wobec ogłosiła - mentalnie otwarli zabezpieczenie! Następne otwarcie portalu i po trzech dniach to samo, zamknęli nam. Teraz była grupa polska, też nam otwarli portal i już jest zamknięty. Ale, sporo się ewakuowało na Ziemię, więc dziękuję polska grupo za ten portal. Czekamy kiedy następna grupa przyjedzie do Egiptu i swymi sposobami otworzy nam portal. A teraz powiem bardzo istotną sprawę, zastanawiacie się, albo z ironią, z kpiną - i cóż takie byty bez ciała mogą zrobić? Otóż my się wcielamy w was, wybieramy sobie ciała i wcielamy się, przy okazji mocno mącąc. I za to też dziękujemy. Następna jest prośba tam, gdzie wy jako mieszkańcy Ziemi  macie domostwa - dbajcie o nie, bo kiedy nie dojdziecie do tego, o co prosi Opiekun Ziemi, nam się wasze domostwa przydadzą. Musimy gdzieś mieszkać, także to właśnie chciałem przekazać - słowa dziękuję, za takie wasze podejście do życia, do wszystkiego, do Ziemi... I prośba o poszanowanie swojego domostwa. O, bym zapomniał... Jeśli przez bezmyślność nie dotrzecie do Budowniczego, to nie martwie się.  My dotrzemy, w 2012 roku i te karty na Ziemi to my będziemy rozdawać. Pomyślcie nad tym teraz. Czas się mój kończy i muszę kończyć. Zostanę po to, aby się jeszcze przysłuchać jakie to pytania macie do Marduka i En-Ki.
Sesja #113..jakie znaczenie ma numer sesji, skoro kazda to bzdura na bzdurze, a kolo bzdur napedzane jest obecnie czy to przez odlam chicagowski PCH/MF, czy tez przez wojcikiewiczowski,z Ania Dolinska w roli Samuela..?Predzej Bill'owi Brown wlosy odrosna na lysinie niz spelnia sie bzdurne oczekiwania obu walczacych teraz ze soba frakcji.
I nie bardzo rozumiem,czym kieruje sie sciema pt:PCH/MF przywolujac Syriusza B do tablicy..skrajnym cynizmem,glupota, czy ma byc to kolejny straszak(oprocz Nibiru),pistolet przylozony do glowy czlowieka obdarzonego wolna wola z zapytaniami:zycie,Nibiru,koniec swiata lub Syriuszanie B..?
Jesli zalozyc,ze Syriuszanie B to znacznie wyzsza cywilizacja kosmiczna,a w kosmosie powinny obowiazywac uniwersalne prawa dobra, wspolistnienia,wspolodpowiedzialnosci za innych i ta cywilizacja grozi nam eksterminacja,zatruwaniem wod i powietrza,przejeciem Ziemi,to jakie prawa ma do nazywania nas barbarzyncami???I jak w tym swietle wygladaja En-ki,Marduk i inni obroncy Ziemi i ludzkosci?Czyzby przywolujac ich(Syriuszan) do wypowiedzi dawali im cicha zgode na to?Opiekunowie Ziemi?Obroncy?Dla mnie to kompletne pierdoly.Oni chyba oglupieli doszczetnie, bo chyba nie mysla,ze jakimis portalami otwieranymi przez oglupialych "ratownikow ziemi i ludzkosci"uda im sie dokonac inwazji ziemi..?A jesli sprobuja fizycznie,to nie zdziwie sie,gdy na powitanie dostana fajerwerki z tysiacami rakiet o ladunkach nie tylko nuklearnych,bo i takie juz sa.Nie ustosunkuje sie do odpowiedzi na reszte pytan skierowanych do Marduka,bo nie maja one dla mnie zadnego merytorycznego sensu.Sa po prostu glupie.To tyle n/t sesji #113.Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 03:57:45 wysłane przez Kahuna » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 16, 2011, 09:25:43 »

Załóżmy - ukłon w stronę wyznawców PCH - że przekaz jest prawdziwy. Więc proszę aby przeanalizowali sobie tekst i wzięli to do siebie:
1 - grzebanie przy portalach, mumiach, zabezpieczeniach - nie wiadomo tak naprawdę czy się otwiera czy zamyka, włącza czy wyłącza, no i co się włącza/wyłącza
2 - "wcielamy się w was" - przecież to nic innego jak... opętanie

da to w końcu coś do myślenia?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 16, 2011, 09:34:45 »

Cytuj
Otóż my się wcielamy w was, wybieramy sobie ciała i wcielamy się, przy okazji mocno mącąc. I za to też dziękujemy.

..czyli to jakieś "demony"  Coś  Duży uśmiech
no i po co bytom niefizycznym nasze zadbane domy- to faktycznie nie trzyma się już kupy.
W każdej bajce jest ziarno prawdy, ale jeżeli te sesje to same fantasmagorie "zmęczonych" umysłów- nie powinno się tym w ogóle zajmować/komentować,-
a jednak...
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
mmt
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 16, 2011, 16:59:50 »

Trudno jest o czymś mówić, czy jest prawdą, czy nie, nie znając wszystkich aspektów.

Według mnie z tym wcielaniem, to jest tak:
    gdy ktoś doznaje śmierci klinicznej lub czegoś podobnego;
    przy narodzinach;
    gdy ktoś jest tak zdesperowany, że nie chce przebywać w materii;
wtedy według mnie te byty mogą się wcielić w kogoś.

Co do domów, to może przylecą statkiem przez tunel kwantowy, czy coś innego... Chichot

Nie dziwię się irytacji tych bytów, bo to są byty, a nie bożki, więc chyba nie muszą być idealne...
Mnie zresztą też irytują niektóre pytania. Mrugnięcie
Tu epoka dobiega końca, a tu ludzie pytają "w co inwestować", lub "co robić" po raz 1000000 z kolei. Duży uśmiech

Nie mówię, że to co napisałem to prawda, bo sam nic nie wiem dokładnie. Są to jedynie moje domysły. Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 16, 2011, 17:48:49 »

..czyli to jakieś "demony"  Coś  Duży uśmiech
no i po co bytom niefizycznym nasze zadbane domy- to faktycznie nie trzyma się już kupy.

Za wysoko to te robaczki nie wibrują, ale widać, że w przeciwieństwie do nas nie kłócą się o pierdoły, są zintegrowani i zdolni do wspólnego działania w określonym celu.
Co do domów to przy scenariuszu  zmiany osi Ziemi z portalu:
www.zetatalk.com

  przeżyje może z jeden promil ludzi, lub nawet jeszcze mniej.
Praktycznie cała ludzkość wymrze z głodu i chorób.
No ale po nas , gdzieś  na środku płyt tektonicznych  w najbezpieczniejszych miejscach  sporo domów powinno przetrwać praktycznie bez uszkodzeń.

Nic tylko przylecieć je zasiedlić. 

Ino jak się jest bytem duchowym trza by się wprzódy urodzić w ciele.

Byt z Syriusza stwierdził także, że Ich  obecne ciała  nadają się bez problemu do życia tutaj. 

Wystarczy tylko  przybyć fizycznie   pewną grupą   jakiś czas (50-100 lat) po Armagedonie, gdy ludzi już nie będzie i...  namnożyć się   dając szansę inkarnacji   swoim duchowym niskowibrującym masom.

Gotowe domy mogłyby się wtedy przydać. 



Im więcej z tych miliardów  Ludzi zrozumie natomiast, że tylko emitowanie dobra leczy  ludzkie mrowisko   tym dłużej pojeździmy na Ziemskiej Kulce.

Im więcej będzie w Nas kłótni, krytykanctwa, rewalizacji, przerośniętego ego i głupoty tym bardziej prawdopodobny jest nasz koniec podobny do tego.

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 18:03:50 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 16, 2011, 18:35:19 »

..no więc straszą nas dla naszego dobra, ale wtedy działali by przeciwko sobie,-
trudno tu o logikę..?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 16, 2011, 19:24:40 »

Cytat: songo
trudno tu o logikę..?

Logika istnieje tylko musimy ją dostrzec. Więc szukajmy o co w tym biega.

Widzę to mniej więcej tak. Syriuszanie i Orioni (to fizyczne byty, ale na dużo wyższym stopniu rozwoju i astralne opuszczanie ciała w celi np. wejścia w kogoś innego nie jest dla nich niczym nadzwyczajnym) działają razem - chwilowo pomijam osoby En-Ki;ego i Marduka, bo to ponoć rzeczywiste byty duchowe - zapewne inne cywilizacje też z nimi współdziałają choć w mniejszym stopniu. Syriuszanom potrzeba nowej planety i nasza Ziemia jest da nich najłatwiejszym kąskiem jednak to opcja tylko w najczarniejszym scenariuszu - oczywiście dla nas. Siłą tu nie przyjdą i czuję przez skórę, że doskonale zdają sobie sprawę z faktu iż muszą na gwałt szukać innego "domu", a teksy tego typu  są rodzajem prowokacji. Prowokacji mającej nas "obudzić". Na wielu podziała, wielu zaś w religijnym, świętym oburzeniu będzie doszukiwać się w tym "demonów" i temu podobnych diabłów. Duży uśmiech Mrugnięcie
Osobiście sądzę, że najoptymalniejsza wersja to współistnienie z nimi na Ziemi. Wszyscy chyba nie będą mogli t się przesiedlić ale miejsca będzie dość bo i ludzie wszyscy nie przetrwają zmian.

Tak pokrótce to postrzegam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 16, 2011, 19:35:44 »

..to można by "kupić", tyle że nie znam kosmicznych ograniczeń inkarnacyjnych jeżeli komuś odpowiada jakieś miejsce dla jego poziomu świadomości,-
jeśli zaś nie to po co się pchać nie do tego "jeziorka" co trzeba?
jeśli zaś chcą na poziomie materialnym oszukać "karmę" przenosząc się na Ziemię- to i tak zadziała to przeciwko każdemu z osobna tych bytów.
tak ja to z kolei widzę, z tego co czytam.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 16, 2011, 19:39:35 »

..no więc straszą nas dla naszego dobra, ale wtedy działali by przeciwko sobie,-
trudno tu o logikę..?

Na razie strach skutecznie opóźnia nasz rozwój i dezintegruje naszą cywilizację.  To samo te obecne opętania , o których mówił ten byt, służą skłóceniu i opóźnieniu naszych działań.

Dopiero później  Mega Strach zadziała na naszą korzyść i  spowoduje, że spora część ludzkości się przebudzi, odrzuci stare dogmaty i zacznie samodzielnie myśleć, ale dopiero w obliczu śmierci.

Wydaje mi się jednak, że  ten  byt  mówił raczej o swoich marzeniach, bo tego scenariusza totalnej likwidacji ludzkości nie będzie,  no ale marzyć każdy może.

Nie będzie go dlatego, że nasi biali Praojcowie mają tu swoje karmiczne obciążenia  i muszą wypić trochę tego piwa, którego tu nawarzyli, muszą nam trochę pomóc i już to robią od paru tysięcy lat.
Gdybym był Panem Bogiem to taki  sądzik ostateczny  rozłożyłbym na dwie raty.

Najpierw wywołałbym Mega Strach ( np. sekwencja siódemki)  i dał  owieczkom czas (np. 1 rok  na przebudzenie,) , a po roku   zakręciłbym planetką  i zrobił żniwa dusz.




 
 


Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 16, 2011, 19:58:33 »

Cytuj
Gdybym był Panem Bogiem to taki  sądzik ostateczny  rozłożyłbym na dwie raty.
Najpierw wywołałbym Mega Strach ( np. sekwencja siódemki)  i dał  owieczkom czas (np. 1 rok  na przebudzenie,) , a po roku   zakręciłbym planetką  i zrobił żniwa dusz.

Dzieki Panie Boze,ze JACK nie decyduje jeszcze o losach naszej Planety i ludzkosci.Amen.  Mrugnięcie
Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Maj 16, 2011, 20:05:39 »

Cytat: songo
... tyle że nie znam kosmicznych ograniczeń inkarnacyjnych ...

A znasz kogoś kto je zna? Z mojej obserwacji wynika, że tej materii, jak i w wielu innych tematach typu "PARA", panuje takie zamieszanie że trudno się w tym połapać.
Każdy jest święcie przekonany o słuszności swych twierdzeń, a nam pozostaje jak zwykle wybieranie "sercem". Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 20:24:54 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Maj 16, 2011, 20:10:49 »

...chciałem powiedzieć tyle że, każdy jest we właściwym miejscu na swojej drodze ewolucji duchowej, a tym samym na właściwej dla niego planecie,
i tyle,-
nic więcej nie wiem- słowo harcerza! Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Maj 16, 2011, 20:14:04 »

Cytat: songo
nic więcej nie wiem- słowo harcerza!

 Duży uśmiech
To coś nas łączy. Ja również jestem totalnym dyletantem, a harcerzem byłam ... tydzień.

Cytuj
,,, jeżeli komuś odpowiada jakieś miejsce dla jego poziomu świadomości,- ...

Podoba mi się jedno zdanie  Biblii, nie wiem gdzie jest zapisane - chyba ewangelie - ale brzmi mniej więcej tak:
"To co w oczach ludzkich mądre dla Boga jest głupotą, a to co dla ludzi głupie dla Boga jest mądrością".

Mamy jedną paskudną przywarę (nie piję do Ciebie >songo< Duży uśmiech), że w czambuł potępiamy wszystko co nie pasuje do naszego oglądu świata.

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 20:25:11 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
m11
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 16, 2011, 22:06:12 »

Ten przekaz to bzdura na bzdurze i bzdurą pogania.

Sam wstęp jest rozbrajający. Niby cywilizacja nam nie sprzyjająca i chcąca zagarnąć "nasze domostwa"  Z politowaniem - a tutaj ładnie agituje za przyjęciem ochrony, która ocali ludzkość ... no sorry. Wbrew temu w co wierzy Dariusz - logiki w tym nie ma żadnej.
Nie wiem też na jakiej podstawie uważa się, że En-Ki z Mardukiem są innymi bytami niż ci z "Oriona" vel "Syriusza" - wszak wydaje się, że działają identycznie.
Ponadto Dariusz - jeśliby wziąć na poważnie to co mówią te byty i to co mówisz ty: "Widzę to mniej więcej tak. Syriuszanie i Orioni (to fizyczne byty, ale na dużo wyższym stopniu rozwoju i astralne opuszczanie ciała w celi np. wejścia w kogoś innego nie jest dla nich niczym nadzwyczajnym) " To mielibyśmy do czynienia z sytuacją "stałego astralnego opętania przez byt fizyczny" - co jest kompletnym bezsensem. Pogląd, że mogą sobie wychodzić do astrala i opętywać kogo chcą, kiedy chcą jest jeszcze bardziej bezsensowny. A na dodatek stoi w sprzeczności z rewelacjami o kilku 3 dniowych oknach, które umożliwiły im stałą teleportację na ziemię. To po co wtedy te "cudownie otwarte granice" przez kilka grup oszoło-idioto-medytatorów węgiersko-polsko-niemieckich  na gwałt zamykane przez En-Ki vel Marduk?

Idę poczytać dzieciom o Krasnoludkach i sierotce Marysi. Pa.

m11
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Maj 17, 2011, 06:12:42 »

Cytat: songo
nic więcej nie wiem- słowo harcerza!

 Duży uśmiech
To coś nas łączy. Ja również jestem totalnym dyletantem, a harcerzem byłam ... tydzień.

Cytuj
,,, jeżeli komuś odpowiada jakieś miejsce dla jego poziomu świadomości,- ...

Podoba mi się jedno zdanie  Biblii, nie wiem gdzie jest zapisane - chyba ewangelie - ale brzmi mniej więcej tak:
"To co w oczach ludzkich mądre dla Boga jest głupotą, a to co dla ludzi głupie dla Boga jest mądrością".

Mamy jedną paskudną przywarę (nie piję do Ciebie >songo< Duży uśmiech), że w czambuł potępiamy wszystko co nie pasuje do naszego oglądu świata.


z zasady staram się niczego nie negować a priori,-
a tylko tam gdzie brakuje info. stosuje logikę, bo nic lepszego nie mamy,
co może również nie zmienia założenia, że Bóg może mieć logikę wyższą dla której nasza jest jak odbicie w krzywym zwierciadle,
ale nic lepszego nie mamy na obecną chwilę.

pozdr.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2011, 07:20:52 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 17, 2011, 09:51:15 »

Jak jeszcze raz usłyszę powoływanie się na zetalków jako wiarygodne źródło (biorąc ich dotychczasowe "sprawdzalności") będę musiał niektóym przypiać "łatkę"  naiwniaków...
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Maj 17, 2011, 10:10:11 »

Cytuj
Osobiście sądzę, że najoptymalniejsza wersja to współistnienie z nimi na Ziemi. Wszyscy chyba nie będą mogli t się przesiedlić ale miejsca będzie dość bo i ludzie wszyscy nie przetrwają zmian.

Tak pokrótce to postrzegam.

Jestem tego samego zdania  Mrugnięcie
Cytuj
Na wielu podziała, wielu zaś w religijnym, świętym oburzeniu będzie doszukiwać się w tym "demonów" i temu podobnych diabłów

Może to właśnie te demony ? Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 17, 2011, 10:19:53 »

Dyskusyjna część przekazu to naiwna manipulacja "szyta grubą niciom".

"Trzy grupy" oczywiście zamknęły , lub bardziej zablokowały trzy portale , które usiłowano  otworzyć  i nadal będą takie usiłowania przy pomocy  rożnych grup PCH.

Byty zdrowo się wkurzyły i to widać po dosyć agresywnym , straszącym , ironicznym oraz dysharmonijnym przekazie.
Zwyczajnie zablokowano im dostęp do ziemi przez Egipt.
Oczekiwana możliwość desantu bytów z Syriusza B. , który cały czas chce umożliwić grupa z Oriona na czela z Enki - Mardukiem   zwyczajnie "dał ciała" , ot i tyle.

W związku z czym chcą podejść ludzi podstępem , ukazują dobrego Enki - Marduka ( bo tak naprawdę jest to jeden i ten sam byt używający kilku imion) , który z "miłości do ludzi"  chce razem z Syriuszami B. przejąć ziemie , jej wiedzę ze sposobami na przyszłość zdeponowanymi we wzorcach. Dlatego Syriusz B. powiedział że to tamci są be... bo otworzyli a Enki - Marduk cacy bo zamknął , trzeba w pokłonach zniżyć się do Enki - Marduka i dać się nadal wodzić za nos. Przecież to Enki - Marduk brata się z Syriuszami B po co ma im zamykać te portale skoro to Syriusze B są "opiekunami " płaskowyżu? A Enki chce mieć całkowity dostęp do wszystkiego co na nim jest!  To trzeba ponownie usiłować otworzyć te portale gdy się "gra jednymi kartami" i ma wspólny interes. To tak naprawdę , i w tym jest logika chociaż dosyć prymitywna i naiwna to manipulacja.

Sięga ona ukierunkowania na wdzięczność i zaufanie do Enki - Marduka , który to niby zamknął te portale , a tak naprawdę nie ma już  na nic wpływu i nie może ich otworzyć ponownie.
Pozostała jedynie irytacja i bezsilność  , która spowodowała ten przekaz , oraz nadzieja iż uda się jeszcze manipulować informacjom na swoją korzyść przyciągając naiwnych ludzi.
Niestety jest ich coraz mniej.

I co dalej? Kolejne grupy P.Ch. i im podobne kierowane przez tą samą opcję usiłujące uruchomić "osłonę ziemi"  , ale przed czym?

Tak naprawdę przed falą energii , która wyniesie ziemię z III wymiaru w IV , to im się bardzo nie podoba  , bo tracą warunki życia ( czerpanie energii od podporządkowanych sobie strachem ludzi) , a to dla nich jest tragedią.
Zatem istnieje wyrafinowana , okrutna i bez pardo nowa walka o zatrzymanie ziemi i ludzi w dotychczasowym wymiarze.

Zastraszanie , manipulacja informacjom  , wymuszanie uzależnieniem , gra pięknymi słowami z odwrotnym działaniem   to  domena tych grup.

Kto chce niech wierzy , ma do tego pełne prawo zgodnie z zasadą  wolnej  woli.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Wszak sam Enki twierdził zawsze iż " istota duchowa osobiście nic w świecie materialnym zrobić  nie może sama" , tak więc zamykanie i otwieranie portali - drzwi  dostępu na ziemię zrobić mogą tylko ziemianie. Inaczej osoby urodzone na ziemi posiadające duszę.

Zatem On jako Duch również otworzyć lub zamknąć żadnego portalu nie może , nic sam zrobić na ziemi nie może , naprawdę nic!

Dlatego ciągle szuka ludzi , którym przekazuje mentalnie informacje a oni w Jego imieniu robią wszystko co im każe.
Kłamstwem jest zatem twierdzenie Marduka - Enki iż to On coś zamknął lub otworzył. Gdyby istotnie miał takie możliwości już dawno bez pomocy ludzi wykopał by co by chciał  i włączył tą " ochronę ziemi" , a tego nie zrobił , bo nie ma takich możliwości.
Bowiem trzeba się urodzić człowiekiem na ziemi i fizycznie stanąć w fizycznym określonym miejscu ( wiedząc gdzie i kiedy , posiadając energetyczne możliwości oraz przyzwolenie Stwórcy Wszechrzeczy  na takie działanie)  by mogło ono zaistnieć fizycznie.
Inaczej nic z tego.
Można tylko wiele mówić.
A efektów fizycznych jak nie bylo tak dalej nie ma.....
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2011, 22:09:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 17, 2011, 11:58:03 »

Chyba zaczynam się domyślać komu będziemy mieli dziękować za zablokowanie, czy też majsterkowanie przy tym...

Jeżeli to już prawda z tym blokowaniem i odblokowaniem to podejrzewam, że jakieś byty nawzajem sobie to blokują i przepychają się jak za czasów komuny w kojece przy drzwiach do mięsnego czy z elektroniką...

Jak widzę jest bardzo wiele grup któe chcą naciągać innych, niestety z tego co obserwuję to dla nich wszystkich wystrczy naiwnych...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Maj 17, 2011, 21:10:56 »

Cytat: arteq
... Jak widzę jest bardzo wiele grup któe chcą naciągać innych, niestety z tego co obserwuję to dla nich wszystkich wystrczy naiwnych...

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Na dzień dzisiejszy wszystkim nam, bez wyjątku, można przypiąć łatkę "naiwniaków" lecz największą naiwnością jest trwanie w zastoju, marazm, nic nie robienie w celu dojścia rzeczywistości - tak myślę.

Cytat: m11
... Wbrew temu w co wierzy Dariusz - ...

 Duży uśmiech
Nie trafiłeś. Nie wiesz w co wierzę.
Wyraziłem swoje zdanie, zresztą w bardzo skróconej wersji, wyrobione na podstawie wielu wielce ciekawych (jak dla mnie) lektur.
Próbuję dociec kilku rzeczy. Trudne to, ale drążę. Wiele przedstawianych w tych sesjach rzeczy nie pasuje do mojego światooglądu, ale wiele też się zazębia. Sztuką jest wyłowienie z tego wszystkiego "perełek"ale próbuję opanować tę sztukę, nie tylko na podstawie sesji i religii. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 18, 2011, 09:12:33 »

Staram się nie trwać w zastoju w sensie: maraźmie, chyba, że w zastoju pozytywnym, wielokrotnie pozytywnie sprawdzonym - np. w małżeństwie z żoną. Nie rozumiem dlaczego opór przed naciąganiem ma być automatycznie zastojem.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Maj 18, 2011, 15:10:31 »

>Arteq<, posłużyłem się cytatem z Twojej wypowiedzi ale nie piję bezpośrednio do Ciebie. Staram się zawsze pisać ogólnie o danym zjawisku, obserwacji, a nie personalnie. Zresztą w odniesieniu do Twojej osoby osobiście zauważam postęp nie zastój. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #22 : Maj 18, 2011, 21:11:42 »

Często odwołując się do konkretnych czynów, konkretnej osoby dużo łatwiej przedstawić pewne mechanizmy i zjawiska. Nie mam nic przeciwko wskazywania na moje konkretne czyny, zachowania, przemyślenia.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Maj 18, 2011, 21:24:49 »

Będę o tym pamiętał, jednak póki co klikam ogólnie. Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
m11
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 19, 2011, 10:33:41 »

Cytuj
Dariusz napisał:
Nie trafiłeś. Nie wiesz w co wierzę.

Oczywiście, że nie wiem co myślisz naprawdę. Ale jeśli piszesz:

Cytuj
Logika istnieje tylko musimy ją dostrzec. Więc szukajmy o co w tym biega.
Widzę to mniej więcej tak (...)

To zdanie znaczy, że to co napisałeś jest wynikiem twoich przemyśleń, w których dajesz jasno do zrozumienia, że WIERZYSZ iż przekazy Łobos+Enki/Marduk/Orianin zawierają w sobie logikę. Ja twierdzę, że logiki w tym nie ma żadnej. Jest to mieszanina półprawd i bzdur, a przede wszystkim bezczelna gra na emocjach i głupocie ludzi.

m11
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shd gl-life babor anges vfirma