Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 02:25:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja #113 - Chicago  (Przeczytany 19448 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 19, 2011, 11:56:22 »

Dariusz
Cytuj
"To co w oczach ludzkich mądre dla Boga jest głupotą, a to co dla ludzi głupie dla Boga jest mądrością".
Byloby to podwojne zdanie godne uwagi,gdybysmy odczytali je jako "nie wszystko to co w oczach ludzkich madre dla Boga jest glupota i nie wszystko to co dla ludzi glupie dla Boga jest madroscia".Przytaczajac to zdanie jako argument,zasugerowales jednak,ze chodzi o wszystko...co jest juz opacznym rozumieniem i manipulacja tego przeslania.
Pozdrawiam.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Maj 20, 2011, 07:17:30 »

Dzięki >Kahuna<,
zauważ jednak, że zaznaczyłem iż nie pamiętam miejsca i cytowałem z pamięci (wiem, że jest taki zwrot, a nie pamiętam jego dokładnego brzmienia), podkreślając to:

Cytat: Dariusz
Podoba mi się jedno zdanie  Biblii, nie wiem gdzie jest zapisane - chyba ewangelie - ale brzmi mniej więcej tak:
"To co w oczach ludzkich mądre dla Boga jest głupotą, a to co dla ludzi głupie dla Boga jest mądrością".

Ale tak, masz rację, mogło to tak zabrzmieć, choć nie to było moim zamiarem.

Cytat: m11
Cytuj
Logika istnieje tylko musimy ją dostrzec. Więc szukajmy o co w tym biega.
Widzę to mniej więcej tak (...)

To zdanie znaczy, że to co napisałeś jest wynikiem twoich przemyśleń, w których dajesz jasno do zrozumienia, że WIERZYSZ iż przekazy Łobos+Enki/Marduk/Orianin zawierają w sobie logikę. Ja twierdzę, że logiki w tym nie ma żadnej. Jest to mieszanina półprawd i bzdur, a przede wszystkim bezczelna gra na emocjach i głupocie ludzi.

Zgodzę się z Tobą, że to co napisałem jest częścią moich przemyśleń ale Twoje stwierdzenie, że WIERZĘ w treści tych przekazów jest już tylko i wyłącznie Twoją interpretacją. Otóż dopuszczam możliwość, że są w tych sesjach zawarte informacje nad którymi warto się pochylić, dlatego napisałem w jednym z postów:

Cytat: Dariusz
Wyraziłem swoje zdanie, zresztą w bardzo skróconej wersji, wyrobione na podstawie wielu wielce ciekawych (jak dla mnie) lektur.
Próbuję dociec kilku rzeczy. Trudne to, ale drążę. Wiele przedstawianych w tych sesjach rzeczy nie pasuje do mojego światooglądu, ale wiele też się zazębia.

ale twierdzenie, że w wierzę w te sesje jest już małym wyolbrzymieniem.
Tak samo jak Ty dostrzegam w tej sesji próbę grania na emocjach i przekazywanie informacji, które można określić "półprawdami". Dlatego musimy drążyć, szukać. Uśmiech

No i uważałbym z wysuwaniem twierdzeń jakoby ci, którzy zajmują się takimi sprawami są głupcami  Mrugnięcie Duży uśmiech - to zdanie kliknąłem tylko po to by ukazać jak można zmanipulować każdą wypowiedź. Nie odnoś się do tego.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 07:37:46 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
jaskolka z chicago
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 21, 2011, 14:31:06 »

Mili Forumowicze z Polski,
W zwiazku z tym, ze zbyt wielu z Państwa pisze do nas do Chicago z tymi samymi pytaniami pod adresem Pani Lucyny Łobos i obecnej sytuacji pomiędzy fundacjami, postanowiłam wejść na te stronę i przekazać tym wszystkim osobom oficjalną informację o spotkaniu w Polsce z Panią Lucyną i wyjaśnieniu spraw Misji w Egipcie, jak one mają się rzeczywiście na czas obecny, .
 
Pani Lucyna wraz z mężem Williamem Brownem, wylatują do Polski z Chicago 11 czerwca br. , a już  18 czerwca zapraszają na Sympozjum w Łodzi , przy ul.Traugutta 18, sala nr 221 – w godzinach od 12:00 – 18:00.
W trakcie tej Sympozjum będzie obszerna prezentacja Williama Browna na temat:
„Co naprawdę się dzieje w Gizie?” – a dzieje się i to duuuuuuuużo!
oraz
Otwarta sesja channelingu z Lucyną Łobos-Brown.
 
Informacje i rezerwacje: Adrian Dudkiewicz: 790-351-432
Cena biletu: 30 zł
Będzie można odbyć też sesje prywatne:
Telefon do P.Lucyny – 609-455-586 – email: lucyna@gizamap.com
Więcej informacji na temat Sympozjum:
www.lucynalobos.pl oraz www.kursyreiki.pl
 
 
                                                   Pozdrawiam serdecznie z Chicago,
                                                                                                             Jaskółka
 
 
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Maj 22, 2011, 08:42:11 »

Łódź! Duży uśmiech Na szczęście mam tego dnia koncert. Darek, to, zdaje się, nie tak daleko od ciebie.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Maj 22, 2011, 21:02:32 »

Tak. Duży uśmiech
 Kto wie może uda mi się tam być. Czas pokarze, ale osobiście chciałbym.
interesuje mnie to niesamowicie choć już w nico innym wymiarze niż miało to miejsce na początku.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Czerwiec 08, 2011, 20:03:49 »

Dostępne są dwie nowe sesje: sesja 114 z L.Ł. oraz sesja 115 z L.Ł.

(L.Ł. - z Lucyną Łobos-Brown)

EDYCJA:

Nastąpiły przetasowania w numeracji sesji.
Tak więc omawiana w tym wątku sesja 113 jest obecnie sesją 115 zaś nowymi sesjami są 113 z 5 grudnia 2010 r. i 114 z 27 marca 2011 r..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 18:57:40 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Czerwiec 13, 2011, 20:20:00 »

Pojawiła się sesja 116 z L.Ł.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #32 : Czerwiec 13, 2011, 22:16:43 »

Cytuj
En-ki
Ale się spieszysz Konradzie do tego, żeby zobaczyć. Jest taka możliwość, ale też nie gołym okiem jak na teraz. Jedż na biegun południowy, tam Watykan ma swoje obserwatorium, może ci udostępnią i zobaczysz. Jeśli nie będzie zabezpieczenia, właściwie z dwóch pierścieni wokół Ziemi, to Konradzie, lepiej nie doczekać tej chwili, żeby zobaczyć gołym okiem, bo to będzie bardzo pózno i skutki tej planety, jak i słońca będą katastroficzne. A przecież Konradzie masz swoje roślinki które kochasz i chcesz żeby tobie rosło, więc dążmy wszyscy do jednego celu zabezpieczenia planety. I wtedy przez szkiełko, zadymione szkiełko, możesz zobaczyć jak ta planeta będzie lecieć. Słucham.
Klamiesz En-ki jak najety,i w dalszym ciagu.I nie potrzeba w tym wypadku zadnego detektora
klamstw,zeby to udowodnic - obie panie z PCH/MF klamia zreszta..Jedyne obserwatorium watykanskie znajduje sie w Tucson,w Arizonie,a nie na Biegunie Poludniowym.
Te dwa pierscienie wokol Ziemi, to sa wlasnie Allen Belts(pasy Allena),ktore wlasnie chronia
nasza planete od smiercionosnego promieniowania kosmicznego.Czyzby misja zamierzala je zneutralizowac,
wylaczyc?I to mamy nazwac ratowaniem Ziemi i Ludzkosci?Bzdury jak zwykle.
Pozdrawiam.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #33 : Czerwiec 14, 2011, 21:01:23 »

Pojawiła się sesja 116 z L.Ł.
a który to będzie numer sesji sprzed denominacji? - bo z tego co wiem to jakieś przetasowania numerów nastąpiły...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Czerwiec 14, 2011, 21:14:04 »

Tak, jakieś nastąpiły, ale tę można uznać za najnowszą po dacie - ta jest z 5 czerwca.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wartune eye nazarinh loki watahafarkas