Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 16, 2021, 19:52:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prapoczątki człowieka  (Przeczytany 19410 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Sierpień 30, 2012, 21:45:49 »

Fakt, chociaż wydaje się, że szczątki hybryd nie przetrwały, albo są w "zakazanej archeologii", bo tu dotychczas dobrze kontrolowali.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 08, 2012, 15:58:07 »

Myślę, że warto podać historię stworzenia, upadku i powstania człowieka, również tu, na Ziemi. To wszystko jest ze sobą ściśle połączone. Dodam, że historię widzianą i przedstawioną przez LO. Czy prawdziwą? Nie mnie oceniać, jednak na tyle realną, iż warto ją zamieścić:

Cytat: LO
Geneza Upadku

Pochodzenie - Pierwszy Świat - tera
560 000 000 - 550 750 000 lat temu

   Około 560 milionów lat temu na planecie Tera [oryg. ang. Tara - p.w.] w Drugim Harmonicznym Wszechświecie (wasza Ziemia obecnie znajduje się w Pierwszym Harmonicznym Wszechświecie), wiele ras pozaziemskich oraz metaziemskich połączyło swoją genetykę oraz genetyczną korektę, aby stworzyć rasę główną istot, które służyłyby jako Opiekunowie planety Tara. Rada Syriusza z Harmonicznego Wszechświata 2 wraz z wieloma innymi grupami, mianowana została na zarządców i nadzorców projektu - eksperyment Turaneusiam - 1. Istoty Metaziemskie z Harmonicznego Wszechświata Czwartego i Piątego byli założycielami tego projektu, pracując za pośrednictwem wzorcowej rasy zwanej Lyrianie z Trzeciego Harmonicznego Wszechświata [(Lyra) Lutnia - gwiazdozbiór - p.w.]. Lyrianie stworzyli w Trzecim Harmonicznym Wszechświecie rasę istot zwanych Elohim, która to stała się nadzorcami dla ras Syriańskich w Harmonicznym Wszechświecie 2. W związku z genetycznym wkładem ras Syriańskich, Elohim stali się jednym z wielu grup kierowniczych w eksperymencie Turaneusiam - 1.

   Rasa Turaneusiam ewoluowała na planecie Tera przez około 8 milionów lat, wraz z 12-toma głównymi pod-rasowymi podziałami wśród nich. Każda z 12-tu pod-ras Turaneusiam nosiła skrzywienie genetyczne zaczerpnięte z 12-tu podstawowych ras, które wniosły swój wkład w eksperyment Turaneusiam - 1, lecz wszyscy oni nosili unikalny 12-to niciowy pakiet DNA, który miał być wcielony w Turaneusiam - 1. Dwunastoma podrasami Turaneusiam były: Brahaman, Dhr-ah-men, Atoni, Trin-i-ten, Azurtan, Celtos, Addami, Yutarans, Cerrasz, Nezack-tai oraz Melchizedekaz. Po wielu latach udanej ewolucji, rasy Turaneusiam zaczęły błądzić, ich kod genetyczny rozpadł się, a ich kultury popadły w dysharmonię. Manipulacja przy pomocy wzajemnego krzyżowania się z rozmaitymi, niespokrewnionymi odłamami ET, stały się głównym powodem tego zbłądzenia. Po około 8 milionach lat ewolucji (552 000 000 lat temu), rasa turaneusiam podzieliła się na dwa główne odłamy, na Alanians (czasami określanych jako Beli-Kudyem) oraz na Lumians (często nazywanych Adami-Kudmon). Te dwa odłamy ewoluowały razem na dużej masie lądowej zwanej E-Den, tworząc dwie kultury zwane Alania i Lumia. Obie kultury ewoluowały przez milion lat (551 000 000 lat temu). Obie rasy nosiły w sobie oryginalny 12-niciowy kod genetyczny DNA rodu Turaneusiam i obie nosiły mutacje oraz osłabienie tego kodu w wyniku krzyżówek z między-gwiezdnymi rasami. Nasiliły się zniekształcenia wraz z trwającym upadkiem odłamów Alanian i Lumian, ponadto wzrosła wrogość, gdyż Alanie szukali dominacji nad bardziej pasywną kulturą Lumian.

Mu, Lumians, Ceres oraz Kapłaństwo Mu
550 750 000 - 550 700 000 lat temu

   Przyglądając się swoim antagonistom Alanianom, około 550 750 000 lat temu, określeni członkowie rasy Lumian, przewidzieli kataklizm w swojej przyszłości, spowodowany przez narastające, niebezpieczne eksperymenty Alanian z wytwarzaniem mocy poprzez planetarny rdzeń Tary. Lumianie wnieśli prośbę o pomoc do Rady Syriańskiej z HU-2 oraz do Elohim z HU-3. Pod przewodnictwem Rady Syriańskiej, Lumianie założyli wśród swoich członków organizację zwaną Rada Mu. Za pośrednictwem Rady Mu, Lumianie przenieśli dużą liczbę swojej rasy przez ocean, na mały kontynent na Tarze, który był w zasadzie niezamieszkany przez zorganizowaną kulturę. Kontynent tan nazwali Mu, a po 50 000 lat (550 750 000 lat temu) Lumianie z Mu pracowali wraz z Radą Syriańską nad przekierunkowaniem upadku genetycznego swojej rasy. W tym czasie Elohim z HU-3 skrzyżowali się z Lumianami, którzy nosili w swoim kodzie genetycznym nić Cerrasz, nić podrasy Turaneusiam, tworząc rasę zwaną Ceres, co spowodowało oczyszczenie nici genetycznej Lumian z Tary. (Potomkowie Ceres stali się później znani jako Seres, którzy współdziałali w różnych okresach z ludźmi z HU-1). Lumianie oraz Ceres współdziałali pokojowo na Mu, zajmując się międzygalaktycznymi i duchowymi sprawami w Radzie Mu. Ceres utworzyli Kapłaństwo Mu, nieschierarchizowaną duchową zbiorowość, z silnym matrialchalnym zapatrywaniem, których praktyki skupiły się wokół nauk uświęconego Prawa Jedności oraz Jedności Świadomości. Społeczeństwo Mu kontynuowało swoją ewolucję poprzez wyrównany 12-to niciowy kod genetyczny DNA, aż do około 550 000 000 lat temu.

Alania, Słoneczni Wtajemniczeni
Systemu Gwiezdnych Wrót oraz Syriański Bunt

550 750 000 - 550 000 000 lat temu

   W procesie ewolucji Mu następował upadek wewnątrz rasy Alanian, a anty-Lumiańskie odczucia wzrastały wśród głodnej władzy elity Alanian. Alanie wykorzystali podziemne sieci technologiczne, w nadziei na wprowadzenie obfitego kontynentu Mu pod dominację Alanian. Lumianie i Ceres przewidzieli kataklizm Tary, który był wynikiem użycia tych technologii już na 900 lat przed nastąpieniem tego wydarzenia. Ceres starali się ostrzec Alanian - daremnie, bez oczekiwanych skutków. Petycje wniesione do Rady Syriańskiej o przekierowanie Alanian zawiodły, nasilając bunt Alanian i Lumiańsko-Syriański opór. Alanie kontrolowani byli przez grupę zwaną Słoneczni Wtajemniczeni Systemu Gwiezdnych Wrót, którym Rada Syriańska zaufała powierzając im włądzę i opiekę nad kontynentem Alanian. Słoneczni Wtajemniczeni Systemu Gwiezdnych Wrót zaczęli sympatyzować z Syriańską rdzenną rasą Annunaki w ich buncie przeciwko Radzie Syriańskiej i odmówili podążania za dyktatami Rady Syriańskiej oraz doradztwem Elohim (którzy swoje decyzje opierali na Prawie Jedności). Batalia o władzę pomiędzy Syriańskimi Annunaki, a Syriańskimi "błękitnymi" lojalistami Rady Syriańskiej (inna rdzenna rasa), została sprowadzona na Tarę przez Słonecznych Wtajemniczonych Systemu Gwiezdnych Wrót. Ten okres czasu w historii Alanian znany jest jako Syriański Bunt i w wyniku tych potyczek planeta Tara [Tera - p.w.] została prawie zniszczona.

Ur-Tarrantes, Mu oraz Kapłaństwo z Ur
550 750 000 - 550 000 000 lat temu

   Niektóre grupy Alanian stały się świadome, że Słoneczni Wtajemniczeni Systemu Gwiezdnych Wrót niewłaściwie wykorzystują swoją moc, co spowodowałoby implozję sieci planetarnej Tary. Grupa ta zbliżyła się do Lumians i Ceres z Mu, prosząc o wsparcie, a wielu z nich uciekło na terytorium Mu. Ceres skrzyżowali się z tymi Alanianami (głównie z tymi noszącymi linię genetyczną Turaneusiam podrasy Yutaran), wyrównując ich upadający kod genetyczny, ci Alanie dalej skrzyżowali się z Lumianami.  Dzięki tym mieszankom Ceres-Lumian-Alanian odbudowany został i oczyszczony kod 12-to niciowego genu Turaneusiam. Ta odnowiona rasa Turaneusiam stała się znana jako Ur-Tarrantes. Ur-Tarrantes stworzyli świątynię oraz Kapłaństwo z Ur na kontynencie Mu. Kapłaństwo z Ur większość praktyk dzieliło z Kapłaństwem z Mu, z nimi rozwinęli oni swoje zainteresowania bardziej naukowym zastosowaniem Duchowego Prawa (takim jak mechanika portali). Tak samo, jak Kapłaństwo z Mu, Kapłaństwo z Ur do dziś dnia istnieją na Tarze i służą jako Opiekunowie oraz strażnicy konstrukcji portali czasu, które łączą Ziemię z teraźniejszą Terą.

   Podczas Syriańskiego Buntu na Tarze, Kapłaństwo z Ur wystąpiło przeciwko Słonecznym Wtajemniczonym Systemu Gwiezdnych Wrót z Alanii, ostatecznie wycofując się do podziemi wraz z ludem Mu, nie będąc w stanie powstrzymać nadużycia mocy planetarnego rdzenia przez Słonecznych Wtajemniczonych Sytemu Gwiezdnych Wrót. W tych czasach miały miejsce małe galaktyczne wojny, które znane stały się jako Tarańskie Wojny. Pod kierownictwem Rady Syriańskiej oraz Elohim, Kapłaństwo z Ur zaczęło przygotowywać się na mającą nastąpić implozję sieci. Wielu ludzi zostało ewakuowanych do innych sympatyzujących układów gwiezdnych, bezpiecznie łącząc się z innymi rasami.


cdn.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 19:22:26 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wiedzmin ppiz serbia vocaloid-world moloromme