Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Styczeń 21, 2019, 22:10:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ADAM I EWA- pierwsi ludzie w/g Genesis  (Przeczytany 7841 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« : Luty 21, 2012, 22:40:08 »

W Biblii znajduje się masę rzeczy, które w jednoznaczny sposób podważają  sens tej księgi. Występuje tam niezliczona ilość bajek, sprzeczności i błędów.
 W odpowiedzi na to ortodoksi wynaleźli fałszywą naukę - konkordyzm, która zajmuje się prostowaniem  nadużyć. Przykładem takiego nadużycia, wręcz bajki jest opis stworzenia pierwszych ludzi - ADAMA I EWY- gdzie bezkrytyczna i bezpłodna umysłowo interpretacja doprowadziła miliardy ludzi do dzikiego neofityzmu i nawiedzonej eschatologii.Co gorsza to ślepa wiara stała się dla miliardów wyznawców czynnikiem wybitnie destrukcyjnym.

Inne pisma i przekazy nafaszerowane niezrozumiałą symboliką wcale nie są lepsze.

Wróćmy do tego ADAMA I EWY, gdzie według Biblii, byli to pierwsi ludzie rzekomo stworzeni przez Boga, a którzy w końcu zostali wygnani z EDENU.
Jak poniżej wykarzę, ci pierwsi ludzie byli to Androgyeni.
Czyli właściwie były to bioroboty.

Posłużę się swoim własnym tekstem, którego już na innych forach opublikowałem :

Genezy o ADAMIE I EWIE należy szukać na bretońskim wybrzeżu.To tam własnie pojawia się idea OMFALOSA
Idea stworzenia centrum wszechświata, kosmicznej góry, śmierci i ponownego zmartwychwstania. I tam napisano najstarszą Ewanagelię (ST) jak również z tamtąd biegnie szeroka droga do Atlantydy pokryta labiryntem legend i niezrozumiałej symboliki.
Oto przyczyna gdzie około 4-5 tysiące lat temu w Mezopotami na przełomie platońskich miesięcy misteryjne bractwo (EL- OHIM) stworzyło biorobota -golema  ADAMA (HA-DAMA)

Biblijne opisy wskazują na stworzenie dwóch egzemplarzy tego biorobota.
Jak możemy się doczytać- ADAMOWI towarzyszyła EWA.
EWA to nic innego tylko - hawwa (moc dawania życia).
Ten misteryjny proces tworzenia biorobota wymagał przeprowadzenia przez 462 bramy ''świętych liter'', gdzie owe ''litery'' reprezentują tutaj geometryczny rozkład idei tworzenia życia.


''Sefer Jetzirach'' wyjaśnia : 22 litery formułują koło. Przy pierwszym obrocie w prawo otwiera się 231 bram. Przy drugim ( w lewo) następne 231.
Imię ''szem'' (hebr) personifikuje moc (EMET) ożywiający BIOROBOTA.
Jego wartość liczbowa wynosi 340, gdzie w wyniku zbieżnych podziałów otrzymujemy - 210x 1.618...
Zatem ''Szem'' to nie tylko znak....
W istocie kabalistyczna formuła to nic innego jak zaginione słowo HIRAMA, które odpowiednio użyte poprzez tzw. hebr. JĘZYK ŚWIATŁA  uruchamia życie.....
Jego odpowiednikiem w ikonografi egipskiej jest ''ankh'' - hieroglif życia.

Jak nie trudno zauważyć EWA, czyli Hawwa jest rodzaju żeńskiego. Zatem kabaliści zgodnie wskazują, że stworzony w Edenie
Adam ( Ha-dam) był - androgyenem.
 
Dalej....

Dopóki EWA (hawwa) była w Adamie, Adam żył i posiadał wiele umiejętności. Posiadał moc..
Ale działo się to dopóki ''symbolicznie'' mówiąc - spoczywało na jego czole słowo - EMET. Jednak Elohim wymazali EMET co przemieniło EMET w MOT - śmierć.
Dalej... Elohim  wydobywa z ADAMA (hawwa).

Pozostały przy życiu ADAM uświadamia sobie zatem fakt istnienia dobra (życia) i zła (śmierci).
Czyli owoc ''Drzewa Poznania'' wygląda pięknie, lecz smakuje gorzko.

 Co gorsza prawdopodobnie pochodzący z Atlantydy eksperyment
spowodował pewną ''katastrofę kosmiczną'', której staliśmy się częścią jego przepływu.

Jak dalej można się w przekazach doczytać ADAM (HA-DAM) został wygnany z EDENU. Oczywiście nie został wygnany, tylko z niego zrezygnowano.
Niemniej jednak ta istota zmieszała się prędzej, czy później  genetycznie z innymi istotami -Ziemianami.

Zatem opis stworzenia pierwszych ludzi dotyczy eksperymentu, którego dokonało ELOHIM - Bractwo Białego Braterstwa, znanego w Egipcie jako ''NECZIR''.

Działo się to ok.4-5 tysięcy lat temu, a więc około tysiąc lat po wtargnięciu kolejny na Planetę Ziemia -obcej świadomości.

Konkluzja : czy 4-5 tysięcy lat temu została przez BOGA stworzona ludzkość ?..!

Ludzkość (prawdziwi Ziemianie) zostali tutaj wprowadzeni przez kosmicznych siewców życia ok.300 tys.lat temu.
Ci siewcy życia znani są z tradycji Afrykańskich jako Chituali, czy Chitualli.
A znani są stąd, że Chituali odwiedzali później jeszcze Ziemię i pierwotni, rdzenni afrykanie mieli z nimi kontakt.« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 23:04:39 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2012, 23:33:18 »

Trochę słusznych wniosków , bioroboty , typ Adam i Ewa zostały stworzone dużo wcześniej, istotnie są to ci z którymi Anunaki ( tak nazwiemy energie o dużo dłuższym czasie istnienia jako świadomość indywidualna) nie powinni łączyć się aktami seksualnymi i tworzyć wspólnej linii genetycznej. Bo ona miała już blokady rozwojowe, które powielane istnieją do dzisiaj.

Pisałam już wiele razy iż "model" ten Adam i Ewa tworzony był z niepełnego wzorca energetycznego  tylko męskiego kodu z którego to wydzielono jego aspekt żeński. Zatem normalne jest iż musiały one na drodze poznawania przez doświadczenia dokonywać swojego rozwoju do max swoich możliwości, czyli wzorca pierwotnego. A, on jako aspekt męski miał max 50% możliwości natomiast po rozdzieleniu ze swoim żeńskim , żeński już tylko 25%. To chyba jasne iż  ich droga do doskonałości bardzo daleka jest i praktycznie nie osiągalna bo możliwa w max 50% wyjściowa pełnia.
Ale nie było planowane żeby tworzony biorobot przewyższał swoim rozwojem twórców. Technologie tamtych czasów znacznie przewyższały nasze obecne , do projektowania ciała tych stworzeń użyto tzw. św. geometrii , zatem bardzo przyspieszono i wyprzedzono naturalny proces ewolucyjny ciał  rozwijających się na ziemi. No cóż, to tylko użyta technologia , teraz też jej się używa do tworzenia robotów przeróżnych.

Ziarno życia? Tak, ono było  wysiane w naturalnym procesie ewolucyjnym przez tych samych których nazywamy Anunaki i dużo dawniej niż 300 tys lat temu, oj dużo dawniej.

Białe Braterstwo, to tylko etap rozwojowy , końcowy III wymiaru , każdy kto go przechodzi uzyskuje to umowne miano zakańczające ten poziom. Tak jak dyplom uczelni, prawo do uzyskanej bieli, naprawdę nic nadzwyczajnego , nie należy robić z tego kolejnego straszaka.
Ankh i 22 litery tak .. służą do tworzenia i zapisów w polach energetycznych,   wzorców energetycznych materializowanych  na ziemi.
Szczerze mówiąc od dawna nie robi się tych rzeczy na ziemi ( od czasów przejścia Atlantydy w inny wymiar) bo ziemia nie posiada już do tego mocy energetycznej w swojej wibracji.
Sprytni i przebiegli Atlanci robią to u siebie ale się wpakowali w niezłą kabałę, bo są cały czas uzależnieni  od dostawy energii z ziemi , bez niej ani rusz. Energia o odpowiednim potencjale ma być, za wysoka u nich nie działa . No i fajnie bo my lada moment przekroczymy ich standardy i będzie  energetyczna plajta na całego.

Skoro potrzebowali tak dużo energii żeby sobie wygodnie istnieć, to logiczne iż potrzebowali na ziemi niewolników do jej produkcji.. właśnie dlatego tworzono model Adam i Ewa na wzorze naszego drogiego Pana ziemi znanego nam jako Enki.

Przeludnienie na ziemi było planowane potrzebami dostawczymi energii , poziom i styl życia ze względu na jej określony potencjał jest utrzymywany w przewidywanych  normach. Stąd prowokowanie wojen , głodu , epidemia , biedy , strachu i cierpienia. Zmienia się tylko czasowo miejsca ich lokalizacji.  Tak naprawdę wszystko jest planowane przez opcję która dawno temu przejęła władzę nad ziemią i zdegradowała ją  do obecnego stanu,  tą planetę,  stworzoną  na luksusową szkolę rozwoju duchowego.
To co było cyklicznymi  etapami nauki ( tworzenie ciał materialnych i kopiowanie Energii) zostało wykorzystane do zniewolenia tych którzy przybyli tu by uczyć się tworzyć.
Twoja opowieść Astro jest tylko wyjętymi fragmentami z różnych czasów tej historii.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 01:54:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2012, 00:25:15 »


 Tak naprawdę wszystko jest planowane przez opcję która dawno temu przejęła władzę nad ziemią i zdegradowała do obecnego stanu tą planetę  planowaną na luksusową szkolę rozwoju duchowego.


Na dzień dzisiejszy wiadomo, że ci ''Bogowie'', którzy zrobli sobie tu Zoo,
niebawe zostaną likwidowani przez Wszechświat.
Wiadomo również, że Ziemia nie była jedynym obiektem ich zabawy.
Atakowali wiele planet.
Zasadne pytanie -  dlaczego Wszechświat likwiduje istoty o takiej charakterystyce świadomości, w której dominuje agresja, zniewalanie, manipulacja, pasożytnictwo itp...
Odpowiedź raczej jest prosta. Są to istoty niebezpieczne.Na dodatek jeszcze ktoś musi ''sprzątać'' po nich, czyli usuwać nieciągłości przestrzeni, poprawiać ekologię, która jak np. w przypadku Planety Ziemia, to istne śmietnisko zagrażające całemu układowi słonecznemu, ponieważ w przypadku jakiegoś większego konfliktu nuklearnego Ziemi grozi rozpad ( chodzi tu o bardzo głębokie pęknięcia na dnie oceanów),  co pociągnęło by  za sobą zmianę orbit planet US.
Kto na to pozwoli !

Stąd  jak  mówiono już o tym na wielu konferencjach, obce cywilizacje przekazują : że, albo ludzkość rozbroi te niesamowite ilości broni jądrowej, albo nadleci tu wysoko rozwinięta cywilizacja i zrobi tu porządek z psychopatami i ich nukleranymi zabawkami.
A kim są ci psychopaci ?
Większość z nich pochodzi z Oriańskich, czy jaszczurzych ścieżek rozwojowych.

Może ktoś powiedzieć, że to nieprawda.
Proszę bardzo - emipryczny dowód, który już tu kiedyś przytaczałem.


http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=26&t=246&sid=f6af8fcaa7d0807a542318216c47dbad


Co ciekawe. Rozmawiałem niedawno ze znanym polskim regreserem, który dokonując regresu pokoleniowego na 20 badanych osób potwierdził w 40-50%  bardzo podobne rzeczy o czym mówi Xenia Draco.
A co to oznacza ?
Oznacza to, co między innymi mówi Joanna Rajska - w znacznej mierze tzw. ludzkość to poprostu -  jaszczurze plemie.
A czy to źle.
Ani źle, ani dobrze.
Tylko konotacje z tego tytułu są niewyobrażalne - jedna wielka patologia, która tylko zabiera innym istotom przestrzeń do ich  rozwoju.

A skoro tak się dzieje już od tysięcy lat- scenariusz  co do najbliższej przyszłości (może nawet już kilku lat) - jest bardzo przewidywalny.
 
 « Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 01:23:49 wysłane przez Astre » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 22, 2012, 02:21:04 »

zaraz 21 grudnia 2012 i będzie zmiana, jak wiadomo, problemu już nie będzie a my wszyscy będziemy żyć nadal Uśmiech
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 22, 2012, 10:55:27 »

Dzisiaj jest tak :Jak nie poznasz na własnej skórze, to skąd będziesz wiedział, ze taka wyrafinowana perwersja w ogóle istnieje? Teraz już wiem więcej. Od paru lat obserwuje wpisy, zachowania na komunikatorach, portalach społecznościowych, komentarze. Powiem szczerze..., coraz więcej robotów widzę!!!. Widać na końcu będą komputery same ze sobą gadały Duży uśmiech, ludziska pozamykają po zakładach psychiatrycznych, aby im hormony szczęścia produkowały. Wszyscy ci "prelegenci" tylko o jednym piszą... straszne!

Kiedyś chodziło o geny, czyli kody. Kody były najpierw tworzone, a potem manifestowały się materialnie. Takie kopiowanie jakie i do dziś następuje tylko coś negatywy wychodzą Język. Ale tego jeszcze nie zajarzą.
Wciąż szukają w Biblii i religiach, oraz spiskach jakichś, mieszaj groch z kapusta. Ktoś coś usłyszał i już nadaje na bębnach "szamańskich".
Padło tez niedawno określenie, że ten mówca.. na wzór Davida Icke'a - Michael Tsarion to agitator New Age. Co za pierdoły!

Jasne, ze jesteśmy skutkiem mieszaniny rożnych wzorców, bo to GRA jest, okrutne to stwierdzenie. GRA naszymi uczuciami...

"Bogowie zawsze wiedzieli, ze porażenie prądem przynosi ból. Ten ból zmanifestował się (lecz kto pomagał?)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 22, 2012, 12:37:44 »

Panna Draco wcale nie ma pewności iż są to jej przeżycia a nie program jej przekazany do publikacji ( implanty w głowie o których mówi) , takich ludzi na ziemi jest mnóstwo. Chodzi o zastraszanie o blokady strachem o wywoływanie stanów produkujących takom  energię.

Ale druga sprawa iż każdy posiadający Iskrę Bożą przechodził czas wcieleń i doświadczeń w miejscach przeróżnych i ciałach bardzo różnych , włącznie z ciałami "gadzimi" , każdy bez wyjątku! Były ich dwa rodzaje jadające mięso i jadące  roślinność , tym się tyko różniły. Bo każdy z gatunków żył zarówno w wodzie na lądzie i w powietrzu i pod ziemią.

To jest tak samo oczywiste jak embrion w łonie matki zmieniający swoje kształty w drodze stania się człowiekiem. Jednak pewne grupy używaj tej informacji przeciw ludzkości pobudzając nią strach w nas i nienawiść międzyludzką. Każdy kto posiada Iskrę Boża w sercu posiada w zakamarkach swojej pamięci takie wspomnienia. Pora się z nimi oswoić i je zaakceptował jako bardzo wczesny etap swojego doświadczania rozwoju duchowego również przez takie ciało.

Druga sprawa, czy nadal sinieją przestrzenie w których Energie korzystają z takich ciał?  Tak istnieją i nie tylko takie ciała materiale w nich są, energie które zaczęły przechodzenie procesu rozwojowego ,( który my już dawno przeszliśmy) wcielają się w niższych wymiarach również w takie gadzie ciała, to nic nadzwyczajnego , niższe wymiary o niższych wibracjach potrzebują aparatów doświadczalnych ( ciał materialnych) o innych parametrach wrażliwości niż nasze ludzkie. koniec sensacji!

Jest tylko jeden problem, oni żyją i nie tylko oni w wymiarze I i II i OK! tam ,ale... ci którzy zdominowali i zawładnęli ziemię otworzyli portale przejść między ich wymiarami a naszym , bo chcieli szybciej zaludnić ziemię , czerpać z nich energię wtłaczając ich w sytuacje trudne  w przezywaniu dla nich  i być ich władcami.
Ziemia została zaludniona tymi jeszcze " prymitywnymi"  bo niedojrzałymi uczuciowo Energiami nie przygotowanymi  duchowo i uczuciowo do życia w III wymiarze. Oni potrzebowali jeszcze trudnych i prymitywnych zdarzeń bliskich ich zrozumieniu  by czuć się dobrze , dlatego między innymi pojawiło i pojawia się tyle okrucieństwa na ziemi. Pewni ludzie wcale nie zauważają w tym ni zła ni okrucieństwa, bo taka jeszcze jest ich norma odczuwania. Taki system wartości jest im bliski.
I to jest jeden z aspektów bytności niskich wibracji na ziemi, otworzenie tzw. "studni dusz- drug między wymiarowych z niższych wymiarów , którymi się wzywa te Energie. Im się podoba nasz wymiar , nasza technika , robią wszystko żeby tu zostać, ale niestety zaniżają wibracje ziemi do swoich możliwości życia na niej.

Trzecia sprawa, bardzo dużo Energii które przez wiele wcieleń wybierało ciała męskie obecnie urodziło się kobietami sądząc iż to, jedno wcielenie wystarczy im do wyrównania wiedzy aspektów. Stąd tyle kobiet o dominujących cechach męskich , władczych , wojowniczych , mało uczuciowych i mało intuicyjnych. One - oni uczą się być kobietami ale przez ich osobowość przebija bardzo aspekt męski.

No i czwarta sprawa bioroboty wyprodukowane w wiadomym celu , one też żyją na poziomie swoich programów wcielanych przed urodzeniem nie ewoluują jako jednostki , po śmierci ciała modyfikowane są programy dla następnych wcielających się. Z nimi jest trochę inaczej bo schodzą jako indywidualność mogąca zmieniać sama swój program dopiero  w cyklu trójkowym tzn. babka -wnuczka z wykorzystaniem człowieka jako matki której wszczepia się zapłodnione jajeczko. Ale to już zupełnie inny temat.

Jednak sianie sensacji na podstawie bardzo fragmentarycznej informacji i robienie z niej cudu straszaka jest żenujące. Ja wiem iż różne portale szukają sensacji żeby się wylansować, ale w tym nie ma prawdziwej rzetelności informacyjnej Jest jednostronna akceptowana przez siebie droga sensacji.

"Wyrośnięte" informacje P. Rajskiej to nie żadna nowa wiedza.. ( dla kogo nowa?) ona jest od dawna przestarzała , zwodząca nieświadome zablokowane informacyjnie grupy ludzi, nic więcej.Gra jest czyniona na ego ludzkim dążącym do bycia naj.... pora żeby się pani obudziła Pani Joanno. Bowiem sama w sobie  Pani posiada dużo większa wiedzę niż płynąca z tych cud informacji. Zupełnie nie o to w tym czasie chodzi.

To co jest perfidnie czynione Ludzkości jak słusznie zauważył Kronos to GRA naszymi emocjami , tworzenie grup konkurujących ze sobą , grup które dzieli moje lepsze i mądrzejsze.... Szukanie zademonstrowania siebie wszędzie gdzie się da... ale to nie o to chodzi! Chodzi o wyzbycie się parcia na wielkość zewnętrzną , chodzi, o odnalezienie w sobie mocy i wielkości wewnętrznej , która wynosi w gorę niezależnie od aplauzu fanów...
Ta gra, to pozbawianie Ludzi wewnętrznej mocy , wiary w siebie niezależnej od reklam sympozjów , książek , wywiadów , warsztatów , filmików itp.... Oni opierają wiarę w siebie tylko na tych "wielbicielach"... a jak wielbiciele skierują oczy w inną stronę ? To ,co, wówczas? terapia szokowa? Jestem niczym , bo teraz jest nowy idol z nową wiedzą , nowe trędy?
Puki pora, uwolnijcie się z tych kajdan zależności , wówczas nie zasilacie systemu czerpiącego z was energię , otworzycie sobie w sobie dostęp do dużo większej i bardziej aktualnej wiedzy, wówczas nikt was nie będzie niczym zwodził.Nikt was nie będzie wykorzystywał do tworzenia zawodów konkurencyjności i szerzenia swoich dezinformacji między ludźmi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 15:58:13 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 22, 2012, 14:25:42 »

Cytat: Kiara
Puki pora uwolnijcie się z tych kajdan zależności , wówczas nie zasilacie systemu czerpiącego z was energię , otworzycie sobie w sobie dostęp do dużo większej i bardziej aktualnej wiedzy nikt was nie będzie niczym zwodził.Nikt was nie będzie wykorzystywał do tworzenia zawodów konkurencyjności i szerzenia swoich dezinformacji między ludźmi.

Tak sobie dumam przy porannej (?) kawie (przyprawionej imbirem świeżym oraz sproszkowanym, gałką muszkatołową, goździkami, cynamonem i posłodzonej cukrem trzcinowym, z odrobiną skondensowanego mleka  Uśmiech), że dopóki szukamy zewnętrznego źródła dla naszego uwielbienia i dziękczynienia, dopóty słać będziemy naszą energię jakiemuś Jahwe czy innemu stwórcy.

Ale, gdy źródło odnajdziemy w sobie i zrozumiemy, że w nas jest początek i koniec wszystkiego, miast tracić energię, zaczniemy ją zasysać, kodować informacją gromadzoną poprzez istnienia i wydalać niczym czarna dziura.  Mrugnięcie Tak więc będzie wymiana i wzrastanie (przechodzenie w wyższe wymiary) wszystkiego co istnieje. Bo rdzeń, bóg, czy jakakolwiek inna, wymyślna konstrukcja  jest jedynie nazwaniem, potrzebą klasyfikacji i szufladkowania. Jakby segmenty mózgu były rozdzielne, a przecież są jednym mózgiem.

Ot, kawa skończona, myśli poszły precz! A ja idę pławić się w swoim jestestwie, jako szczęśliwa i samo stanowiąca o sobie istota.

Dziękuję za uwagę.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Ptak, którego nikt już nie zwodzi i nie wykorzystuje. Bo we mnie światy harmoniczne i zgoda. Bo we mnie materia i duch w jednym tańcu hasają na obrzeżach absurdu, tudzież czystej abstrakcji jak i zwyczajnej zwyczajności.   Duży uśmiech

Buziaczki wszystkim i uśmiech szeroki.  Chichot

Pa
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 22, 2012, 16:27:36 »


Tak sobie dumam przy porannej (?) kawie (przyprawionej imbirem świeżym oraz sproszkowanym, gałką muszkatołową, goździkami, cynamonem i posłodzonej cukrem trzcinowym, z odrobiną skondensowanego mleka  Uśmiech), że dopóki szukamy zewnętrznego źródła dla naszego uwielbienia i dziękczynienia, dopóty słać będziemy naszą energię jakiemuś Jahwe czy innemu stwórcy.Strasznie dużo tych dodatków do kawy ?...! Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 16:27:47 wysłane przez Astre » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Luty 22, 2012, 18:35:18 »

>Astre<, praktycznie mamy już wątek poświęcony temu zagadnieniu >>. Nosi inny tytuł i porusza szerszą perspektywę, ale już istnieje taki. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 04, 2012, 20:53:39 »

Dzisiaj jest tak :Jak nie poznasz na własnej skórze, to skąd będziesz wiedział, ze taka wyrafinowana perwersja w ogóle istnieje? Teraz już wiem więcej. Od paru lat obserwuje wpisy, zachowania na komunikatorach, portalach społecznościowych, komentarze. Powiem szczerze..., coraz więcej robotów widzę!!!. Widać na końcu będą komputery same ze sobą gadały Duży uśmiech, ludziska pozamykają po zakładach psychiatrycznych, aby im hormony szczęścia produkowały. Wszyscy ci "prelegenci" tylko o jednym piszą... straszne!

Kiedyś chodziło o geny, czyli kody. Kody były najpierw tworzone, a potem manifestowały się materialnie. Takie kopiowanie jakie i do dziś następuje tylko coś negatywy wychodzą Język. Ale tego jeszcze nie zajarzą.
Wciąż szukają w Biblii i religiach, oraz spiskach jakichś, mieszaj groch z kapusta. Ktoś coś usłyszał i już nadaje na bębnach "szamańskich".
Padło tez niedawno określenie, że ten mówca.. na wzór Davida Icke'a - Michael Tsarion to agitator New Age. Co za pierdoły!

Jasne, ze jesteśmy skutkiem mieszaniny rożnych wzorców, bo to GRA jest, okrutne to stwierdzenie. GRA naszymi uczuciami...

"Bogowie zawsze wiedzieli, ze porażenie prądem przynosi ból. Ten ból zmanifestował się (lecz kto pomagał?)
Masz racje.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Marzec 04, 2012, 21:01:33 »

Witaj na naszym forum >Fair Leady<.

Cytat: Fair Leady
Masz racje.

Czyli, że co?

EDYCJA:

Widzę, że jesteś nowa na naszym forum więc moze to nie najlepsza forma powitania, ale warto byś wiedziała, że:

Cytat: [url=http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?board=9.0
Regulamin >>[/url]]- Zakaz pisania postów nic nie wnoszących do tematu (np. o treści „Zgadzam się z tobą”,
  „Pozdrawiam”, „Nie mam nic więcej do powiedzenia”). Takie wypowiedzi zostaną potraktowane jako
  nabijanie ilości postów oraz usunięte. Jeśli użytkownik nie powstrzyma się od dalszego nabijania   
  postów, może mu zostać przyznane ostrzeżenie (-1pf).

Nie czepiam się, a podpowiadam. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 22:14:32 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 04, 2012, 23:02:20 »

Witaj na naszym forum >Fair Leady<.

Cytat: Fair Leady
Masz racje.

Czyli, że co?

EDYCJA:

Widzę, że jesteś nowa na naszym forum więc moze to nie najlepsza forma powitania, ale warto byś wiedziała, że:

Cytat: [url=http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?board=9.0
Regulamin >>[/url]]- Zakaz pisania postów nic nie wnoszących do tematu (np. o treści „Zgadzam się z tobą”,
  „Pozdrawiam”, „Nie mam nic więcej do powiedzenia”). Takie wypowiedzi zostaną potraktowane jako
  nabijanie ilości postów oraz usunięte. Jeśli użytkownik nie powstrzyma się od dalszego nabijania  
  postów, może mu zostać przyznane ostrzeżenie (-1pf).

Nie czepiam się, a podpowiadam. Duży uśmiech

A JA ODPOWIADAM

http://www.youtube.com/watch?v=Y7HLev07NBE

Dzieki za serdeczne przyjecie:)
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 04, 2012, 23:34:44 »

THRIVE - warto przytaczać ten film przy każdej nadarzającej się okazji, bo często znika z sieci, ale znowu się pojawia pod innym adresem Chichot
 Skoro przytoczyłaś to video na dzień dobry to przynajmniej wiemy, kto do nas dołącza. Witaj na pokładzie Chichot
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 01, 2012, 16:04:19 »

Na łamach forum spotkałem się z poglądem, że En-ki był najpotężniejszym demonem a Adam i Ewa byli również potężnymi demonami sił ciemności. Określenie Adama i Ewy mianem bio-robotów w oparciu o analizę znaczenia pisma sprzed około 5 tysięcy lat jest najprawdopodobniej całkowicie błędnym wnioskiem. Zgodnie z Genesis Adam i Ewa żyli na długo przed biblijnym potopem i wiele wskazuje na to, że sama Biblia skróciła okres ich życia przed potopem o ładnych kilka a może nawet kilkadziesiąt tysięcy lat. Sama kwestia zaistnienia  potopu jest trudna do ustalenia i jego czasookres według różnych poglądów waha się w przedziale 12500 do 72000 lat. Gdyby przyjąć za wiarygodne poglądy Laurence Gardnera zawarte w książce "Potomkowie Dawida i Jezusa", że biblijny Adam nie powstał w wyniku manipulacji genetycznej ale był synem En-ki i jednocześnie był jednym z króli z "sumeryjskiej listy królów" to okres jego życia cofa się na dziesiątki tysięcy lat przed potopem. Tym samym istnieje wątpliwość czy w ogóle istniały istoty o tych imionach - podobnie jak biblijny Noe.
Należałoby też zadać sobie dość oczywiste pytanie czy w czasach współczesnych biblijnemu Adamowi istniało w ogóle takie pojęcie jak bio-robot a jeżeli tak to jakie było jego faktyczne znaczenie? Nie jest przecież żadną tajemnicą, że przez te dziesiątki tysięcy lat języki ulegały stałej przemianie a niektóre całkowicie wyginęły wraz z całymi narodami. Weźmy dla przykładu słowo "szatan" utożsamiane obecnie dzięki niektórym ugrupowaniom religijnym z siłami ciemności. Wiadomo obecnie, że w przeszłości (nie wiadomo jak dalekiej) słowo to miało zupełnie inne znaczenie i oznaczało ono "oportunista" czyli człowiek mający zdanie odrębne, przeciwne co w żaden sposób nie kojarzy się z siłami ciemności.
Na zakończenie należałoby zadać sobie również oczywiste pytanie będące w sumie konsekwencją uznania Adamia i Ewy za bio-robotów czy też demonów. Skoro Adam i Ewa byli bio-robotami, demonami a może jednym i drugim i jako takie mieli dzieci (w tym Kaina zepchniętego przez Biblię na całkowity margines, który wg. Zecharii Sitchina miał dać początek pięciu królestwom) to jakim mianem określić narody pochodzące od nich w prostej linii?
 
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 01, 2012, 17:51:56 »

Bioroboty typ- wzór Adam i Ewa ale nie Adam i Ewa dosłownie są czy byli biorobotami.

Enki ( może wówczas nosił inne imię) podczas eksperymentu atlantydzkiego rozdzielił siebie na dwa oddzielnie istniejące aspekty męski -ADAM  , żeński EWA.
Posłużyły one jako wzorce energetyczne i genetyczne do stworzenia biorobotów o wyjściowych prototypowych imionach ADAM i EWA.
Kiedy? pod koniec pierwszego atlantydzkiego cyklu 26 tys lat a teraz kończy się czwarty , więc gdzieś około 3 x26 tys=78 tys lat temu.
Tyle czasu udoskonalają się te istoty korzystając z badania bardzo precyzyjnego ludzkich i zwierzęcych systemów życia i tworzą kolejne bardziej nowoczesne swoje wersje.
Czy Enki, -Adam i Jego żeńska część EWA to największe demony ciemności? Tak, ale... trzeba wziąć pod uwagę iż teraz to już nie takie same istoty jak z przed setek tysięcy lat. Oni tez ewoluowali w ich sercach też rozpaliła się miłość zmienia się ich system wartości ( chociaż wolno ale tak) , też pięknieją jak całe Boskie stworzenie.
Nie można ich oceniać teraz za czyny z przed tamtych czasów, bo są już inni , co nie znaczy doskonali. Demon? to tylko wiedza ciemności ( nie mniej ważna jak wiedza jasności), obydwa aspekty tworzą całość , nie może istnieć jeden bez drugiego bo nie była by to wiedza kompletna. Nie da się poznać całej całej  matematyki tylko dodając i mnożąc, trzeba tez znać odejmowanie i dzielenie.

Tak samo trzeba poznać rolę temperatur dodatnich jak i ujemnych chcąc dyskutować np. o klimacie czy kulinariach. Wiedza to wiedza , poznawanie zagadnień jest jak najbardziej właściwe i tych "złych i tych dobrych" żadna nie jest zła ani dobra do momentu niewłaściwego jej użycia.

Sztuką jest mieć do dyspozycji wiedzę i środki jej użycia a nigdy nie wykorzystanie ich w celach nadużycia , by czerpać zyski z krzywdzenia nią.
Zatem wiedza Demonów jest OK , bo to tylko wiedza, tak samo jak wiedza świetlistych jest dobra , obydwie tworzą pełnię informacyjną.
Jednak Ciemni uczą się nie nadużywania  i nie krzywdzenia swoją wiedzą tych którzy są inni niż oni i nie chcą być tacy jak oni. To trudna i bardzo długa droga, szczegulnie trudna dla istot o systemie wartości innym niż posiadacze innej wiedzy. To nauka akceptacji odmienności i nie wymuszanie na nikim swoich wartości.

Ci którzy zdecydowali się ewoluować w jasność robią to teraz , a ci którzy wybrali mimo wszystko pozostanie w sferach ciemności, odejdą do przestrzeni wibracyjnie im bliskich.
Bowiem moc sprawczą, moc działania i walki zarówno jaśni i ciemni mogą mieć identyczną , walka o priorytety niczego tu nie załatwi. Powstała by kolejna ogromna i niszczycielska wojna , która na bardzo długi czas zniszczyła by warunki życia.
Z tego powodu nastąpiło ratyfikowanie układu między stronami , że w imieniu sił jasności wystąpi jedna osoba całkowicie pozbawiona wszystkich możliwości którymi dysponują ciemni. Będzie miała do dyspozycji tylko strumień miłości i intuicję. Ale cokolwiek ta osoba postanowi musi być wykonane staje się realizowanym zadaniem.

Reszta wszelakich możliwości fizycznych i nie fizycznych otrzymali ciemni by powstrzymać tą osobę i utrudniać realizację tej umowy.

Co się stało? widać , idziemy drogą ewolucji otwierającej nam wyższy wymiar w którym drogowskazem jest promień serca a językiem komunikacji mądrość i miłość.

Jesteśmy naprawdę na kilka dni przed wejściem w nowy etap czasu , którego jeszcze nie poznaliśmy bo był nie zrealizowany przez minione 2000 lat. Zanim przekroczymy kolejny  wymiar odsłoni się przed nami jeszcze ta wiedza.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 02, 2012, 21:37:14 »

Posty dotyczące Annunaki i Reptilian przeniosłem do: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stormlife magicznestworzenia11 wilczezycie pogromcymitow whispers-in-the-dark