Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 11:44:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogłoszenie  (Przeczytany 6953 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« : Maj 27, 2012, 17:27:56 »


 Poszukuję kogoś, kto za odpłatnością przetłumaczy i wklei napisy PL do wywiadu Kerry Cassidy z Ashayane Deane.

Infos na PW.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 07, 2012, 19:45:14 »

Spróbuj porozmawiać z >redmulucem<. On zajmuje się takimi rzeczami, choć jest bardzo zapracowany to może uda mu się znaleźć troszkę czasu, tym bardziej, że zaintrygowaliśmy go Annunakami >> to może przychyli się do współpracy. Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 11, 2012, 09:04:32 »

Zobaczę materiał, jednak wstępnie to jakiś maraton i masa pracy...

Moja wstępna ocena. Nie zajmiemy się raczej tym materiałem, nie pracujemy tym poziomem informacji.
Wiarygodność całego Projektu Camelot jest wątpliwa, poziom informacji bardzo płytki w porównaniu do tego czym obecnie się zajmujemy. To nie są wiarygodne informacje które nam pomogą...i wiemy już co mamy robić bo trafiliśmy już w dziesiątkę...i do właściwej tarczy. Skupiamy się tylko i wyłącznie na Eve Lorgen, Bartleyu i Lindzie Moulton Howe...i parę innych osób. Jedyną osobą cenną jaką udało nam się poznać przez camelot to Duncan Ofinioan.

Co do tej kobiety...Anny Hayes - obecnie Ashayana Deane

trochę jej "rewelacji"

-nasze Słońce obecnie umiera Szok - będzie aktywne jeszcze 200 lat

-przez te 200 lat będą aktywowane i przekształcone w tym celu Gwiezdne wrota, żeby dać nam szanse na ewakuację, zanim nasz system zostanie przejęty...

-nasza planeta zrobi reset za 200 lat i zacznie od nowa, aby ocalić siebie od przejęcia  przez tzw. upadające pasożytnicze  systemy

- ziemia stanowiła tzw. "genetyczny szpital" dla upadających ras, z którymi nasi przodkowie dzielili się DNA

Wg mnie to dezinformacja...brednie i urojenia...celowe lub nie, szkoda czasu...bo to kompromitacja całkowita projektu camelot.
Wg materiałów uzyskanych od Eve...to skrajnie umoczona osoba pod wpływem pewnych istot typu gadziego, spełnia wszelkie standardy dezinformacji wpływów MILAB. Trzymajcie się od niej z daleka.

To nie pierwszy jej numer Anna Hayes zakładała wcześniej sekty w 2002 miała swoją świątynię Azurytu w Sarasota, Floryda
gdzie doszło do przekrętów finansowych.  Wyruszyła się do Anglii –z kilkoma członkami sekty którzy ja znali po czym likwidowała tożsamość Anny Hayes i teraz spędza swój czas podróżując między USA a Anglią dając wykłady i sprzedając swoje produkty i ideologii za wygórowaną cenę. Wykorzystuje zwolenników Melchizedeka by zyskać pieniądze aby potem zarobić więcej pieniędzy.

http://www.maar.us/anna_hayes.html

Sprawdzajcie wszystkich bardzo dokładnie, powoli zaczynam rozumieć jak to funkcjonuje, ci którzy docierają do prawdy...mają poważne kłopoty, ludzie umierają po wywiadach z Eve...chcecie to bawcie się z kolenym chanelerem New Age. Ja wam radzę trzymajcie się z daleka.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 09:06:31 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 11, 2012, 11:54:26 »

[quote]Changes ideology to suit self interests [/quote] x2  Szok

Z cyt. linku podanego powyzej przez redmuluc.

Nic dodac nic ujac.

//Jakos kregi S. Hawkinsa nie dzialaja na moje zmysly, intuicja kobieca mowi "sciemka"Uśmiech//
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipiec 11, 2012, 17:26:44 »

Cytat: redmuluc
Wiarygodność całego Projektu Camelot ...

Być może, ale ten wywiad - tak przynajmniej mnie się wydaje, nie ma nic wspólnego z Projektem Camelot, poza tym, że dla niego i przez niego jest publikowany.

Co do jej osoby nie zabieram głosu, bo jej nie znam. Może ktoś potłumaczy te materiały, które zapodał >redmuluc<?
Jak do tej pory, materiały w których opisuje mechanizmy działające i wykorzystywane przeciw nam są najprzystępniej opisane. Również sposoby wydostania się spod ich wpływu. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 17:53:21 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 11, 2012, 17:58:48 »

nie znam tych nazwisk.

Ale zastanawia mnie zawsze łatwość, z jaką ludzie
przyjmują pewne językowe uogólnienia (prowadzące zawsze do manipulacji,
poprzez fakt schematycznego myślenia - czyli bezmyślności w znaczeniu pejoratywnym).

np takie pejoratywne zafarbienia "kolejny chaneler New Age".
Co to mówi? ..ze ktoś kocha dawe Age, stare Age, czasy ukochanej inkwizycji,
tepienia innych kultur.. moze nawet stanu wojennego.
Pomyślcie o tym.

Bo bo bez obrazy i przy szacunku - ale redmuluca już też nieźle obsiedli.

..i tu jest miejsce na obrazek..
(ale potrzeba serwera bez ceregieli logowań)
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 11, 2012, 18:09:03 »

Być może, ale ten wywiad - tak przynajmniej mnie się wydaje, nie ma nic wspólnego z Projektem Camelot, poza tym, że dla niego i przez niego jest publikowany.
Ich poczynania obserwuję od dłuższego czasu, ostatnio promują jedynie dezinformacyjne, skompromitowane "ikony" Poziom ich informacji jest żenująco niski. Przykład ewidentnego oszusta i kłamcy to Bill Wood człowieka który podaje się za komandosa Seals, został zidentyfikowany jako agent...mało tego opowiada o operacjach które przeprowadza się zupełnie inaczej. Drugi oszust Goerge Green fantasta jeszcze lepszy od Łobos..Richard Hoagland...bajkopisarz ...spece bajkopisarze od ekonomi. tego jest zbyt wiele.

Cytuj
Co do jej osoby nie zabieram głosu, bo jej nie znam. Może ktoś potłumaczy te materiały, które zapodał >redmuluc<?
Jak do tej pory, materiały w których opisuje mechanizmy działające i wykorzystywane przeciw nam są najprzystępniej opisane. Również sposoby wydostania się spod ich wpływu. Duży uśmiech

Brednie do kwadratu, kobieta nie wie nic sensownego typowa przywódczyni kultów New Age. To samo bredzi Joanna Rajska. Darujcie ją sobie.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 11, 2012, 20:13:09 »

Cytuj
Może ktoś potłumaczy te materiały, które zapodał >redmuluc<?

Fajnie wyslugiwac sie nie swoja reka.
A moze KTOS przetlumaczy MOJE materialy, ktore wstawilam na watku o Templas --- czyzby tylko jezyk angielski byl Dominujacym???

A myslalam, ze Wrocus & Co. szprechac umieja!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 20:17:04 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mafiawolomin watahacemnejstrony everyone rlrpg eneaekstraliga2014