Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 15:51:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: OCZYSZCZENIE duszy, energii, umysłu, ciała, czynów…  (Przeczytany 10207 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« : Wrzesień 17, 2012, 12:44:07 »

OCZYSZCZENIE duszy, energii, umysłu, ciała, czynów…
utworzona przez użytkownika Zofia Piepiórka w dniu 9 września 2012 o 05:14 ·

Oczyszczanie duchowe oznacza uwalnianie, usuwanie, blokowanie, karmienie się obcą energią lub boską - zależy kto, w co lub kogo wierzy!

Oczyszczać się - to zrzuć swoje brudy – błędy oraz winy zaniechania swoich zadań duchowych w tym życiu, aby obciążyć tym innych, którzy są przez to nadmiernie obciążeni. Oczyszczają się i pozornie są czyści – puści i „świetliści”, niewinni, spokojni, bogaci i piękni… a robią to dla celów duchowych lub zdrowotnych.

Można się oczyszczać na wiele sposobów w zależności od tego w jakiej kulturze i religii żyjemy.

W Kościele Katolickim oczyszczanie następuje przez modlitwy, sakramenty (?) egzorcyzmy. Kapłan podczas każdej mszy św. oczyszcza ołtarz za pomocą kadzidła, wody święconej i modlitwy. Oczyszcza wiernych z wszelkich innych OBCYCH energii w tym kościele. (Oczyścili najpierw Biblię z IMIENIA BOGA Jahwe, aby wprowadzić obce energie i kulty. W znaku krzyża mówimy „W Imię Ojca (?) i Syna (?), i DUCHA (?)”) Oczyszczeni duchowo i umysłowo niczego nie pamiętają, nie rozumieją, są zablokowani i szczęśliwi(?). Czasami mają przebłyski, że czegoś nie rozumieją, że coś mają do zrobienia, szukają po omacku…

Oczyszczanie za pomocą egzorcyzmów i magii - to również modlitwy, zaklęcia i rytuały!

 W światku psychotroników są różni pseudo egzorcyści, którzy twierdzą, że oczyszczają za pomocą modlitw i za pomocą pieniędzy! Potencjalni klienci oczyszczania nie zdają sobie sprawy kim jest taki egzorcysta, dla kogo w rzeczywistości „pracuje” i co daje w zamian?

 To co dla egzorcysty katolickiego jest dobre dla zwolenników innych religii jest złe  i odwrotnie. Nie mówię o przypadkach nawiedzenia przez złośliwe demony.

A jak oczyszczają się pobożni ludzie w religiach wschodnich? Oczywiście są różne sposoby – jak w każdej religii, sekcie, a nawet tradycji ludów pierwotnych. Z obserwacji wielu znajomych psychotroników – zwolenników religii wschodnich -  wiem, że zabezpieczają się w odpowiednie figurki np. Buddy, aniołów, kadzidła, mantry, symbole, lustra, pióra, kryształy, piramidy, itd. Oczyszczają się rownież za pomocą okadzenia pomieszczeń (jak w kościele), wzniosłych modlitw do  swoich bóstw, opiekę, odsunięcie złych mocy (?) – energii i ludzi, którzy im przeszkadzają spokojnie i dostatnio żyć.

 Oczyszczają się również za pomocą energii Reiki. Polscy mistrzowie Reiki jakich znam - oczyszczają wszystko i wszystkich. Oczyszczają dom, sąsiadów, swoje biuro, pracowników, (znam psychotronika, który jest zatrudniony do dobierania odpowiednich pracowników dla firmy dla której pracuje), urzędy, uczelnie, Rząd, Sejm, Senat, Partie, sekty, stowarzyszenia, całą Polskę, Kościół… itd. Jest ich tysiące w Polsce, albo nawet  miliony! Patrzę na to co oni robią…Coś Kościół robi to samo dla swoich celów!

 Kiedyś czytałam artykuł w "Polityce" jak to psychotronicy „oczyścili” SEJM od złych energii zakładając różne odpromienniki. Oczywiście dziennikarze dowiedzieli się o tym od samych „oczyszczających” i zrobili aferę… i słusznie To co tam się działo zastanowiło niektórych ludzi! A co teraz tam założyli i kto znowu oczyszcza Sejm? Wiedząc to nie dziwię się, że w Polsce mamy PIEKŁO! Kto na tym korzysta i w jakim celu to robi?

Znam radiestetów, którzy za pomocą wahadeł i mapy oczyszczają całą Polską. Inni jeżdżą po Polsce i wkopują oczyszczające piramidki, które zmieniają energie na "dobre", "bo Polska źle promieniuje".  Ba... pojechali do Izraela i Egiptu, aby tam zrobic swój porządek...

A jak oczyszcza się wizjoner?

„Życzliwi ludzie” modlą się za niego i oczyszczają go zdalnie – każdy po swojemu, bo wg nich ma złą energię oraz musi sobie i innym wybaczyć… Co wybaczyć? Że wykonuje zadania zgodnie ze wskazówkami w wizjach i snach? Po co i dla kogo to robi? Dla siebie, aby się oczyścić od OBCYCH energii i ludzi oraz ich zakłamania i manipulacji. Dlatego wizjonera „oczyszczają” jedni i drudzy z takim skutkiem, że odcina się od nich na zawsze, bo czuje ich energie złość, wręcz nienawiść.

Czy wizjoner choruje?

Kiedy byłam poważnie chora USŁYSZAŁAM, że nie mam myśleć o swojej chorobie, lecz zrozumieć i wykonać swoje zadanie… i tak zrobiłam. Po jakimś czasie robiąc badania kontrolne okazało się, że jestem zdrowa. Kto powiedział - „Twoja wiara cię uzdrowi…” Mam jednak świadomość, że przy tak skażonym środowisku, skażonej żywności, wielkich dziurach ozonowych, przez które wali na nas śmiercionośne promieniowanie komsiczne i słoneczne trudno nie chorować, bo kto to wytrzyma i jak długo? Masowo padają zwierzęta, ptaki, a więc człowiek również tego nie wytrzyma, bo cudu nie będzie. Uratować nas może jedynie natychmiastowa zmiana technologii, a szczególnie napędy, a to w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobne.

Oczyścić się z własnych błędów i win to zrozumieć co należy zrobić, wyciągać wnioski i działać, a nie tylko modlić się, aby „manna spadała z nieba”. Można modlić się, ale o zrozumienie i przewodnictwo w drodze do prawdy, która umożliwi przetrwać nawet kataklizm, którego nie unikniemy!

W moim przypadku modlitwy oczyszczające „życzliwych” psychotroników i „pobożnych” ludzi owocowały tym, że w krótkim czasie znikali z mojej przestrzeni, a ja zostałam wzmocniona duchowo i w przekonaniu, że znowu chcą zrzucić na mnie swoje winy z przeszłości, co potwierdzały ich obelgi i wyzwiska pod moim adresem.

My potomkowie Pierwszej Cywilizacji możemy się oczyścić z grzechu - czyli winy PRZODKÓW symbolicznej pary Adama i Ewy - tylko wtedy, gdy zrozumiemy co złego zrobiła Pierwsza Cywilizacja i dlaczego doszło do kataklizmu.To co oni zrobili jest naszym wspólnym, dziedzicznym  przekleństwem! Jak się od tego uwolnić? Jeżeli popełniamy taki sam błąd, więc należy to zrozumieć i naprawić zanim znowu będzie za późno.

Dlatego takie oczyszczanie duchowe jakie stosują różne religie można porównac do oczyszczalni ścieków i składowiska odpadów na Ziemi! Nic w naturze nie ginie lecz gdzieś sie odkłada i zatruwa ludzi, zwierzęta, ziemię,wodę i powietrze, a więc i duchowośc człowieka.Wszyscy więc tkwimy w tych "odchodach" i jednocześnie wszyscy są czyści... i bez winy?

 W tej sytuacji mówienie o wybaczaniu sobie własnych win czyli zaniechaniu działania i wybaczaniu innym… jest  kpiną i oszustwem wobec siebie, innych ludzi i wobec Boga. Zmierzamy prostą drogą do kolejnego kataklizmu - wygnania z RAJU na szerokości geograficznej kwitnącej jabłoni, gdzie uduchowieni oczyszczają się wzajemnie, aby tym samym przyśpieszyć koniec kolejnej cywilizacji.

Wszystkie religie na Ziemi są zmanipulowane i to wielokrotnie, dlatego żadna już nie jest w 100% czysta i dobra w swoich intencjach – o tym mówi proroctwo Apokalipsy. Czy tkwiąc w tym „piekle” jesteśmy czyści czy brudni, czy tylko wampirami energetycznymi – pasożytami czystych energii? Czy dlatego oczyszczają ludzi z ich energii i mocy?

Proroctwo Apokalipsy 22.11- 13 „Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. (Dan. 12.10) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, aby oddać każdemu według jego uczynku. Jam jest alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec”.

Kto jest „pierwszy i ostatni, początek i koniec”? Kto tworzył Ziemię do zamieszkania dla człowieka i zwierząt?

 

                                   Zofia Piepiórka

Mysle ze temat jest bardzo ciekawy dla nas wszystkich. Prosze, napiszcie jak wy ten temat widzicie w swoim zyciu, na codzien. Czy spowiedz ma naprawde skuteczne dzialanie na nasza dusze, sumienie. Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 17, 2012, 13:00:26 »

Oczyszczanie trzeba zaczac od siebie.
Umyc sie porzadnie! Woda jest najlepszym srodkiem oczyszczajacym - sa jej rozne odmiany, srebrna, swiecona, ognista Mrugnięcie i wiele innych, ale woda oczyszcza. Oczyszcza rowniez ogien - podczas spalania. Proces trawienia jest wlasnie spalaniem. Mocny wysilek fizyczny, czy nawet umyslowy powoduje przyspieszenie spalania - oczyszczamy sie - od toksyn.
Te toksyny, ktore zalegaja w nas musza byc wymiecione. Np. nadwaga, lenistwo, glupota.

Gdy cialo fizyczne jest czyste, czas zajac sie dusza - oczyszcza sumienie, posluchac madrego glosu wewnetrznego, na pewno nie bedzie jeden, przeanalizowac i wyciagnac wnioski.

Wtedy czas na oczyszaczanie pomieszczenia, w ktorym jestesmy, wystarczy posprzatac, umyc podloge, okna, zmienic posciel, wyrzucic stare niepotrzebna rzeczy, ktore zalegaja i hamuja proces oczyszczania, pozbyc sie zlych doradcow, zlych ludzi, falszywych przyjazni i bezsensownych obowiazkow.

Pomoca w tym wszystkim bedzie sila wewnetrzna. To o tym trzeba myslec - co daje mi sile!


edit:

Oczyscic nalezy rowniez pamiec komputerow, przyjrzyjcie sie ile tam bezsensownych informacji jest nagromadzonych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 13:03:21 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 17, 2012, 15:07:49 »

Cytuj
Kiedy byłam poważnie chora USŁYSZAŁAM, że nie mam myśleć o swojej chorobie, lecz zrozumieć i wykonać swoje zadanie… i tak zrobiłam. Po jakimś czasie robiąc badania kontrolne okazało się, że jestem zdrowa.
No właśnie, a więc uzdrowienie, to po prostu nie utożsamianie się z ze stanem chorobowym.  Nie zasilanie go, bo Wszechświat sobie poradzi z tym na swój sposób, jeśli TY nie przeszkadzasz.

Przykładowo przyroda tu może pokazać jak to się robi.

Są bakterie żywiące się ropą naftową i to one oczyściły Zatokę Meksykańską. Przetworzyły plamę ropy (zanieczyszcczenie) same stanowiąc pokarm dla innych stworzeń , a tamte dla innych i tak się błyskawicznie ekosystem odtworzył.
Zawsze znajdzie się metoda " na głoda" Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 17, 2012, 20:12:50 »

east

Cytuj
No właśnie, a więc uzdrowienie, to po prostu nie utożsamianie się z ze stanem chorobowym.  Nie zasilanie go, bo Wszechświat sobie poradzi z tym na swój sposób, jeśli TY nie przeszkadzasz.


TY nie przeszkadzasz... SWIETNE!

Cudowny wniosek, innymi slowy powiem, ze to Twoje JA nie ma dostepu do oprogramowania. Moze byc east? Ucze sie od Ciebie i ... dziala!
 Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 18, 2012, 14:26:42 »

Może być Duży uśmiech
Nie ma mojego JA więc nie może ono mieć dostępu do oprogramowania. Oprogramowanie Wszechświata dotyczy KAŻDEGO atomu, również w formie easta Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2012, 19:19:18 »

east east east Cool
Szacowna Rafaela napisała o oczyszczaniu duszy choć ja bym to nazwał odpinaniem.
Jeżeli chcesz tego doświadczyć to daj znać, a na priv dam Ci telefon do jednej takiej co to robi w Warszawie i jest w tym bardzo dobra, a druga taka to koło Olsztyna i jest w tym dobra ale nie tak jak tamta no ale gdzie Ci tam bliżej. Duży uśmiech
Więc szacowny jak już doświadczysz czyli sprawdzisz to nie będziesz teoretykiem w tej materii i chętnie poczytam co napiszesz Duży uśmiech
Oj kpin chyba nie wyczytam, ani żartów Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 19:20:44 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2012, 20:55:46 »

Ach spoko, Przebiśniegu Duży uśmiech

Samo życie, to najlepszy "odpinacz". Żyjąc nie da się teoretyzować  no, chyba, ze jesteś "straaasznie" przywiązany do swojego punktu widzenia Mrugnięcie (swojego JA) .. tkwiąc w iluzji.

Wiadomo bowiem, że to JA kombinuje ,zagłusza i pragnie podporządkować sobie życie . Hahaha, to taka walka młyna (JA) z wodą, a wiadomo która energia (łopat młyna, czy wody ?) napędza ten świat.

No, ale to dygresja tylko. Dzięki JA istnieje mnóstwo zawodów takich jak hydraulik, elektryk wysokich napięć, dziennikarz, polityk , a w tym i "odpinacze". No czemu by nie ?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2012, 14:18:26 »

Dodam, żeś praw wielce szacowny eaście
Dzięki Ja istnieją zawody, które oczywiście wymieniłeś. Uśmiech
Zawody to prawda bo ta z Warszawy bierze za swoje usługi i o ile wiem to ta z Olsztyna też (choć ja u niej nie byłem to słyszałem, że tak jest)
Przyznam Ci, że osobiście na tyle radze sobie, że nie odczuwam wielkiej potrzeby by korzystać z usług rożnej maści bioenergio....  Uśmiech
W tym przypadku królikiem doświadczalnym został  mój kuzyn, a ja hm widząc zmiany, które zaszły u niego podjąłem decyzje o wejściu w te doświadczenie. Uśmiech
Przyznam, że skorzystałem ba nauczyłem się bo pani owa stwierdziła, że mnie nauczy za darmo (sama z siebie nic nie sugerowałem o nic nie prosiłem ) Uśmiech
Dlaczego to zrobiła nie mam pojęcia bo nie porozmawialiśmy sobie na ten temat Uśmiech
Oczywiście nie płaci mi za reklamę więc reklamował ani zachęcał nikogo nie będę Duży uśmiech
Zresztą dla każdego co innego.
Bywa, że tak jak mówisz, sami swoje ciało odpinamy Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 20, 2012, 22:15:04 »

TRANSFORMACJA ŚWIADOMOŚCI 2012

Jestesmy grupą istot swiatła, które mają za zadanie przygotować siebie, innych i planetę do wzniesienia wymiarowego. Transformujemy swoją swiadomość, transformujemy swoje przekonania, transformujemy swoje ciała. Nasze maksymy to:RADOŚĆ, JEDNOŚC, MIŁOŚĆ I AKCEPTACJA. ♥♥♥♥

WZNIESIENIE –OSTATNI OKRES   21.09 – 21-12

22.09.2012 r. zaczyna się ostatni 3 miesięczny okres transformacji swiadomosci czyli Wzniesieniowej Ciązy. Jest to najważniejszy i najbardziej przełomowy czas w dziejach naszej planety. Najpierw dzień wcześniej czyli 21.09 nastapi reset duchowy, spowodowany potężnym rozbłyskiem słońca. Rozbłysk ten nie spowoduje zniszczenia Ziemi, jak probuja nam wmawiac niektórzy naukowcy, lecz przestroi nasze biopole oczyszczając ze wszystkich energetycznych brudów. Będzie to polegac na oczyszczeniu pozostałych w nas jeszcze blokad, ograniczających nas przekonan, traum i lęków. To wielkie dobrodziejstwo dla nas, bo w ten ostatni 3 miesieczny okres powinnismy wejsc oczyszczeni, aby skupic się tylko i wyłącznie na absorbcji potężnych wzniesieniowych energii. Energie  te zaczna napływac od 22.09 czyli od przesilenia. Oczywiscie oczyszczenie dzięki rozbłyskowi nie dokona się w 1 sekundzie, lecz nasze energetyczne brudy będą wychodzić przez kilka dni, dokładnie do końca września /u jednych szybciej u innych wolniej/. Wraz z ostatnim dniem września potężne energie czyszczące rozpuszcza się, a w dniu 1 pazdziernika jeszcze bardziej spoteguja się energie wzniesieniowe. Bedzie to czas na kontemplację, akceptację i przede wszystkim bycie w tu i teraz. Doskonale jest w tym czasie skupić się na uczuciu wdziecznosci i wszystkim co nas wznosi. Niczego nie planować lecz zyc chwilą obecna oczywiście w miare mozliwosci. Od dnia 1 pazdziernika do dnia 13 listopada/kulminacja/ energie wzniesieniowe będą miały za zadanie głownie dokonczyc integracje naszej meskosci i kobiecości w nas, skupiając się głownie na naszej męskiej energii. Dokona się to wlasnie 13.11 w momencie zaćmienia słonca. Od 14 listopada energie wzniesieniowe dalej będą sprzyjać integracji meskosci i kobiecości w nas, ale w tym okresie będzie się dokonywać rownowazenie naszej energii żeńskiej. Zakonczy się to i dokona w dniu 28.11 zacmieniem księżyca. Od 29.11 jako istoty ze zrownowazona energia zenska i meska będziemy mogli osiagnac calkowita przemianę naszych cial fizycznych i przejść ze struktury węglowej na krzemowa czyli krystaliczna. Oczywiscie proces ten dokonuje się już od dłuższego czasu, ale jego dokończenie będzie możliwe dopiero po 28.11.Od tego dnia nasze wzniesienie będzie już bardzo bliskie i wyczuwalne, a energie które wtedy przyjdą będą powodowały przepotężne przemiany w naszym biopolu, swiadomosci i ciele. Bedzie to trwało do 12-12 kiedy to nastapi kulminacyjny finał i dokonczenie budowy krystalicznej sieci. Uaktywnią się potężne atlantydzkie kryształy które były uśpione przez eony lat. Uaktywni się głowna krysztalowa czaszka MAX, w której zakodowana jest cała wiedza dotyczaca zycia wielowymiarowego /od wymiaru 1 do 12/ i nie tylko. Czas od 12.12 do 21.12 będzie czasem niezwykłym. Nikt nie wie co się wtedy wydarzy, ale można domniemywać ze te 9 dni /czyli pełny cykl/ będą czasem ułożenia się energii wzniesieniowych na poziomie 4D, aby 21.12 dokonac ostatecznego wzniesIenia i osadzenia nas w wibracjach 5D

.CO NASTAPI POZNIEJ TEGO NIE WIE NIKT,PODOBNO NAWET SAM STWÓRCA<3

PONIZEJ PODAJE NAWAZNIEJSZE DATY TEGO NIESAMOWITEGO OKRESU:

21.09.2012 – potężny słoneczny rozbłysk /RESET DUCHOWY/, który wykasuję z naszego biopola stare blokujące nas przeswiadczenia, lęki i nawyki.

22.09 – jesienna równonoc – początek tworzenia sieci wszystkich 12-tu głównych tarcz słonecznych w formacie krystalicznym. Spływ potężnych wzniesieniowych energii oraz czas /do konca miesiąca/ na ostateczne oczyszczenie wszystkich blokad które odpadną /u każdego w swoim czasie/ dzięki resetowi duchowemu.

1.10 – spotęgowanie potężnych wzniesieniowych energii, które pozwola nam na ostateczną integracje meskosci i kobiecości w nas.

13.11 – całkowite zaćmienie Słońca – aktywacja 144 satelitarnych dysków słonecznych do 12-tu głównych dysków. Ostatnia integracja sieci Boskiej Męskości w równowadze.

 

28.11– zaćmienie Księżyca – półcień – dokończenie i integracja Boskiej Kobiecości.

12 grudnia – 12-12-12 – portal potrójnej daty. Kulminacyjny finał i dokończenie krystalicznej sieci. Aktywacja ostatnich Atlantydzkich Kryształów Świątynnych z nowymi kodami i połączenie ze strukturami piramidalnymi oraz dyskami słonecznymi. Kombinacja równowagi energii męskich i żeńskich w Boskiej Jedności. Czaszka MAX-ostateczne kodowanie w wirze krystalicznym. Zakorzenienie się wibracji 4 D.

21.12.2012 – restart sieci wstępowania i osieciowania krystalicznego pola kwantowego. Poszerzenie z lepszym dostępem do 12-tu wymiarów. „Palec Boży” składający się z energii Saturna, Jowisza i Plutona. Osadzenie wibracji na poziomie 5D-WZNIESIENIE.
Autor: przebudzeni44 o 12:19 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze Facebook
czwartek, 6 września 2012
WRZESIEŃ-MIESIĄC OCZYSZCZANIA

 WRZESIEŃ-MIESIĄC OCZYSZCZANIA
 
 
Wrzesień jest miesiącem oczyszczania nas na wszystkich płaszczyznach ze wszystkiego, co nam nie służy. Testowana jest tu nasza umiejętność życia w zgodzie z samym sobą i z innymi ludźmi. Życie w zgodzie ze sobą .to akceptacja siebie w pełni, takiego, jakim się jest , bez pretensji do siebie, zastrzeżeń, poczucia winy, wstydu, toksycznych myśli i wspomnień. Każde zastrzeżenie do samego siebie zaowo...
cuje pełnym zastrzeżeń nastawieniem do drugiego człowieka, zaowocuje projektowaniem swojego braku harmonii na innych. Dlatego tak ważny jest wgląd w samego siebie i szczerość względem siebie. Co we mnie domaga się jeszcze uzdrowienia?
Życie w zgodzie ze sobą to wędrowanie ścieżką życia w rytm bicia swojego serca, podejmowanie odważnych decyzji, które przyczyniają się do naszego rozwoju i pomagają przekroczyć wszelkie ograniczenia. Gdy jest mi ze sobą dobrze, gdy umiem się sobą opiekować, zaspokajać swoje potrzeby, dostrzegać swoje piękno, nikt mnie nie może zranić. Rozumiem wszystkich wokół. Gdy żyję w zgodzie ze sobą uwalniam się od małostkowości. Ileż przyjaźni zakończyło się z powodu małostkowych uprzedzeń, hodowanych drobnych uraz, które urosły do rangi wielkich przewinień. Chęć dostrzegania dobrych intencji drugiego człowieka, chęć wybaczania i puszczania w niepamięć, chęć kochania samego siebie i drugiego człowieka są podstawą związków pełnych miłości. Jak cudownie przebywa się w grupie osób, które mają czułe i wrażliwe serca. Jak cudownie jest czuć, że popełniona przez nas gafa, jakaś emocja, której daliśmy się ponieść, wykrzyczane w złości słowa, czy coś bezmyślnie chlapnięte jest nam wybaczone i zapomniane.
Życie staje się o wiele prostsze, gdy koncentrujemy się na tym, co jest naprawdę ważne. Wznieść się jak orzeł nad przyziemne oceny, pamiętać o tym, że jestem większy i potężniejszy niż wszystkie te iluzoryczne problemy, małe i większe dysonanse; pamiętać o tym, że cień rzucany przez drugiego człowieka i mnie samego to tylko nieuzdrowiony ból, czasami naprawdę ogromny- oto ścieżka serca prowadząca do Harmonii i Zgody.
Sat Nam –Jestem Prawdą.


C.d. na  http://transformacjaswiadomosci2012.blogspot.se/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2012, 22:19:31 wysłane przez Rafaela » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 21, 2012, 11:25:59 »

Cytuj
Chęć dostrzegania dobrych intencji drugiego człowieka, chęć wybaczania i puszczania w niepamięć, chęć kochania samego siebie i drugiego człowieka są podstawą związków pełnych miłości.

Jakież piękne wyobrażenie -a jakież fałszywe. Ile kosztuje Ciebie CHĘĆ , chcenie ?

Ile wysiłku potrzeba na wybaczanie i puszczanie w niepamięć .. .a to i tak iluzoryczne dążenie , bo wszystko co się wydarzyło zostało zapisane. Wszelkie chęci i dążenia, to utrzymanie braku, utrzymanie nie spełnienia tego (chcenie, dążenie - a nie dotarcie do celu) . To separowanie od tego, co niesie drugi człowiek , co nam pokazuje i przynosi w darze jako informację.
Cytuj
Jak cudownie przebywa się w grupie osób, które mają czułe i wrażliwe serca. Jak cudownie jest czuć, że popełniona przez nas gafa, jakaś emocja, której daliśmy się ponieść, wykrzyczane w złości słowa, czy coś bezmyślnie chlapnięte jest nam wybaczone i zapomniane.

Nie , nie dlatego jest "cudownie", że jest wybaczone i zapomniane, ale dlatego, ze wiadomo iż "wredne"  słowa pochodzą z iluzorycznego JA. Nie są prawdziwe.

 Co więcej, te wykrzyczane BEZMYŚLNIE , EMOCJONALNIE mogą być właśnie prawdą ,która odzywa się spoza JA , przebija się poprzez iluzję ugrzecznionej , ciężkiej zasłony słodkości i lukrowanej przyjemności przekazując informację OBUDŹ SIĘ, PATRZ !!

Zapominanie emocji, albo ich "wybaczanie" (bo jestem tak wspaniałomyślny taki boski, jestem ponad to ) to ZAKŁAMYWANIE rzeczywistości takiej, jaką ona jest, zamiatanie pod dywan tego ,co samo życie pragnie przekazać.

Cytuj
Wznieść się jak orzeł nad przyziemne oceny, pamiętać o tym, że jestem większy i potężniejszy niż wszystkie te iluzoryczne problemy, małe i większe dysonanse; pamiętać o tym, że cień rzucany przez drugiego człowieka i mnie samego to tylko nieuzdrowiony ból,
Oto szczyt samooszukiwania siebie. Wiesz ile wysiłku kosztuje PAMIĘTANIE o tym jaki jesteś potężny i wielki człowieku ?
Mnóstwo. KTOŚ tę energię spija jak śmietankę.

Życie pragnie byś żył bezwysiłkowo, naturalnie, zdrowo, bez zakłamywania.
Dlatego będzie krzyczeć Ci w twarz prawdą kiedy śpisz udając, że jesteś "ponad to" , dlatego też będzie dawać Ci więcej tego, od czego uciekasz i jeszcze więcej sprawdzianów i kłód pod nogi rzucać abys się OBUDZIŁ i przestał w końcu zamiatać pod dywan rzeczywistości.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 22, 2012, 10:53:33 »

east
Cytuj
Życie pragnie byś żył bezwysiłkowo, naturalnie, zdrowo, bez zakłamywania.
Dlatego będzie krzyczeć Ci w twarz prawdą kiedy śpisz udając, że jesteś "ponad to" , dlatego też będzie dawać Ci więcej tego, od czego uciekasz i jeszcze więcej sprawdzianów i kłód pod nogi rzucać abys się OBUDZIŁ i przestał w końcu zamiatać pod dywan rzeczywistości.
Przepraszam szacowny, ale czytając Twój teks narodziło mi się w głowie dla mnie bardzo istotne pytanie Duży uśmiech
Ośmielę się więc je zadać: Ano co Życie mówi o spożywaniu piwka Cool
wdzięczny będę za odp  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 23, 2012, 10:19:31 »

Przebiśniegu tutaj życie smakuje się Duży uśmiech Piwko w tej konwencji się mieści i samo w sobie nie jest problemem , ALE .. przywiązanie do piwka  pracuje i pokazuje co jest do zweryfikowania. Póki co nie ma walki z tym przywiązaniem, choć je widać.

Samo się rozpuści, albo też przyjdzie tego więcej i się zweryfikuje  wtedy ... Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy my-very-cats radiomms panzerdivisiontiger the-world-is-magic