Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 15:49:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ATAKI ENERGETYCZNE....  (Przeczytany 54863 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 30, 2012, 13:41:06 »

Najlepszym zabezpieczeniem przed atakiem energetycznym jest całkowita przepustowość,
tak by „zatruta intencją” energia nie miała punktu zaczepienia. 
Ale do tego potrzebne jest czyste serce i umysł.   Uśmiech

Każda, utworzona zapora przyjmuje uderzenie… i nie każda wytrzymuje…   Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 30, 2012, 13:52:16 »

Moim skromnym zdaniem, a troszkę zajmuje się działaniem na energiach, uważam, że to jest niemożliwe.
To są plany tzw wierchuszki oczywiście, maja tez inne i raczej nieprzyjazne wobec nas.
Dlaczego niemożliwe dlatego, że po pierwsze odnosi się to do planu fizycznego (zgęszczonej materii), a na planie materii każde działanie energetyczne wymaga czasu, nawet te tzw uzdrowienia natychmiastowe to było przede wszystkim zdjęcie tzw blokad.
Co do tych tzw prawdziwych uleczeń nigdy nie było to od ręki, tak jak działanie ziół tak działanie energią wymaga rozłożenia w czasie.
Tzw szkodzenie ludziom (uroki, klątwy...) też nie działały od ręki tylko tak jak rak , czy wirus działały czasowo (szybkość to różnica potencjałów hm przeciwników)
Jeszcze Polak w tym wszystkim.
Taki rodzynek w świecie energii nie był by niezauważony, mało tego było by to działanie niezgodne z potrzebą, zamysłem więc jego energia własna na takie myki by nie wystarczyła, co za tym idzie ktoś by go ,,namierzył" w czasie poboru energii czy to z przyrody czy to z ludzi.
Dodajmy jeszcze do tego energotyp planety. Duży uśmiech
Znaczy co planeta na usługach kogoś tam  Duży uśmiech
Dodajmy, że wiele channelingów zamieszczonych przez wielce szacownego blu lub songo mówi o wszechmocy Duży uśmiech
Cóż jakoś trza ludków nastraszyć robią się coraz silniejsi więc wymyślić trza im jeszcze silniejszych i to pracujących dla wierchuszki Duży uśmiech
Swoją drogą taki np Polak z takimi ,,możliwościami" to chyba by był durniem by dla kogoś pracować, przecie mógłby ostać panem Ziemi Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego
Emerytom z CIA się nie dziwie muszą dorobić Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 30, 2012, 14:18:16 »

O, przebiśnieg przeżył imprezę u rodziciela.  Chichot I jeszcze ma siłę produkować się na forum.  Duży uśmiech

Pozdrawlaju  Mrugnięcie


Ps. Jednak, z tego co wiem, zdarzają się uzdrowienia natychmiastowe.
Czyżby obejście czasu, którego nie ma?  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 30, 2012, 14:29:50 »

Przebiśniegu to co wydaje ci się nadzwyczajnością wcale nią nie jest, myślenie takie to tylko brak kompletnej wiedzy w temacie, lub brak możliwości widzenia siebie i innych na planie energetycznym.

Zasada jest jedna silniejsze nie podporządkuje się słabszemu , trzeba mocno pracować nad silniejszym by je osłabić i zadziałać na nie z efektem. Można też to zrobić skoncentrowaną energią pobraną od innych i skierowaną na wrażliwy punkt silniejszego. Ale..... no właśnie zawsze jest jakieś ale....


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 20:02:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 30, 2012, 15:34:04 »

ptak
Cytuj
Jednak, z tego co wiem, zdarzają się uzdrowienia natychmiastowe.
Czyżby obejście czasu, którego nie ma?
Hm toć napisałem o zdjęciach blokad, to można rzeczywiście zrobić natychmiast, ale to nie jest uzdrowienie choć na to wygląda no ale jak ktoś się upiera Duży uśmiech (dzięki za pozdrowienia Mrugnięcie)
Dodam też, ze nie miałem na myśli samo uzdrowienia (tam uzdrowiciel jest tylko podpórką) Duży uśmiech
Kiara
Cytuj
Przebiśniegu to co wydaje ci się nadzwyczajnością wcale nią nie jest
Szacowna oczywiście masz rację, że jest zawsze jakieś ale... zgadzam się w tym w zupełności.
Tylko, że te mechanizmy o których opowiadają ci z CIA i inni możliwe były przed tzw potopem, ale w tak zgęszczonej materii teoretycznie oczywiście też tylko skąd na to energia.?
Dodam też, że słyszałem o tych doświadczeniach w tzw skanowaniu na odległość, wiem też co spotkało ciała tych hm ,,królików doświadczalnych"  utrata wzroku lub słuchu to były najlżejsze skutki.
Informuje Cie też szacowna, że teoretycznie możliwe jest by człowiek biegał szybciej niż teraz tylko nie mają pojęcia jak powstrzymać przegrzanie organizmu ( krew się gotuje).
Jeszcze raz zwróciłbym uwagę na energotyp planety otóż to co jest możliwe na planecie Fela2 jakiś p nie koniecznie może być możliwe na naszej ...tak jak pojazd, który świetnie lata na planecie Jóxio3 nie koniecznie będzie latał na naszej.
Jeżeli było by inaczej to śmiem twierdzić dawno byśmy byli skolonizowani i resztki naszej rasy były by w rezerwacie Duży uśmiech
Oczywiście jeżeli Ty szacowna powiesz mi, że jesteś tym Polakiem - no potężnym skanerem - to Ci uwierzę i jeżeli pozwolisz będę się chwalił ta znajomością Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2012, 15:36:02 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 30, 2012, 16:20:04 »

Nie Przebiśniegu nie jestem tym Polakiem i nie robię takich rzeczy dla nikogo i nie zrobię , bo dla mnie są zwyczajnie nie etyczne.  Ale powiem Ci iż ( powiedzmy przypadkowo) zdarzało mi się być energetycznie w rożnych miejscach i oglądać rożne rzeczy w nich. Jak już pisałam byli tam strażnicy energetyczni    i dodam iż są w wielu miejscach , ale też są bardzo czułe urządzenia energetyczne , które odbierają pojawienie się kogoś w postaci widmowej. Jest to jak najbardziej możliwe do zauważenia i zareagowania na planie energetycznym.

Jeżeli dla jakiejś wibracji wstęp jest niedozwolony w jakąś przestrzeń , to zadziałają strażnicy i osłona energetyczna. Takie sytuacje są odbierane przez podróżników wszelkiej maści jako brak dostępu, ponieważ istnieje wiele możliwości ochrony energetycznej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 30, 2012, 16:49:36 »

Dodam tylko szacowna, że oprócz tych urządzeń miałem podobne doświadczenia choć nie określiłbym ich jak przypadkowe Chichot
 
Cytuj
Jeżeli dla jakiejś wibracji wstęp jest niedozwolony w jakąś przestrzeń , to zadziałają strażnicy i osłona energetyczna. Takie sytuacje są odbierane przez podróżników wszelkiej maści jako brak dostępu, ponieważ istnieje wiele możliwości ochrony energetycznej.
Pod tym szacowna (w założeniu, że nazwy tego samego bywają różne) podpisze się i dlatego nie jest możliwe to o czym piszą ci ,,emeryci z CIA"
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 30, 2012, 18:06:52 »

Dla emerytów to może i nie, ale dla dobrze wyszkolonej załogi większość trzeciowymiarowych przestrzeni jest dostępna. Chyba iż jest to miejsce wyjątkowe mające związek z ewolucją ludzkość. takie miejsca mają swoich strażników i nie ma możliwości żeby ktoś o niskich intencjach je przekroczył.
Deklaracje ustne czy pisemne różnych ludzi i rożnych grup nie zawsze pokrywają się z ich ukrytymi intencjami , które są doskonale widoczne na planach energetycznych.  Strażnicy takich miejsc nie dopuszczą ludzi o intencjach  działań nie rokujących dobra globalnego do bycia w nich i dokonania działań szkodzących całokształtowi rozwoju.
Doprowadzą na planie fizycznym do zdarzeń , które uniemożliwią te czynności, przykładem takim jest plama ze sławetnej ceremonii 11. 11. 2011 Projektu Cheops ale też niemożliwość prowadzenia wykopalisk na terenie Egiptu. To jeden aspekt, a drugi to nie wejdzie Energia Ludzka do miejsca w którym być nie powinna. większość tych opowieści z energetycznych wędrówek P. Łobos i P. Dolińskiej są projekcjami  wizji pewnych bytów w ich mozgach. Takie sobie oglądanie  holograficznego filmu, w początkowych sesjach P. Lucyny jest nawet szczegółowy opis tej techniki.

Jaki wniosek? Można robić energetyczne wędrówki w rożne miejsca, nie we wszystkie wszyscy mogą wejść bo są strażnicy, ale nie wszędzie oni są i nie wszystko jest pilnowane. Można dokonywać w trakcie takich wizyt ataków energetycznych , kraść energię i robić różne nieprawe rzeczy identycznie jak w życiu fizycznym. Ale trzeba się liczyć z konsekwencjami swoich czynów bo będą szybciej niż ktoś się spodziewa, szczególnie teraz w czasie tak przyspieszonym.
Dodam nie warto, bowiem utrata energii jest szybka i duża przejawiać się to może wypadkami , chorobami , a nawet śmiercią.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 30, 2012, 22:13:57 »

hma gdzie sa Ci wielcy uzdrowiciele? albo czemu nie ma jakiejs wojny energetycznje , ludzie nie gina w dziwnych okolicznosciach itd?Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 30, 2012, 22:41:18 »

Nie wiem co chciałeś wyrazić tym wpisem? "Wojna energetyczna" trwa  cały czas ,ludzie giną i ginie ich zbyt dużo. Co byś chciał zobaczyć jak się to dzieje technicznie za zasłoną fizyczną?
Obejrzyj sobie film rosyjski o którym pisałam w powyższych postach, w nim są pokazane fragmenty wpływu energetycznego  na fizyczne zdarzenia. Jest w tym dużo prawdy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 30, 2012, 22:55:32 »

wiem ogladalem je ale nie wiem czy jest w tym duzo prawdy...jednak wszystko caly czas opiera sie na twardej materii i sile fizycznej, sile mediow itd.- ggdyby istnieli tacy spece to przeciec nie byloby im to potrzebne:) jest tyle elektromagnetycznego szumu.. czy to mozna w jakis sposob rozpoznac  czy np wmowic sobie jakas paranoje ?Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 01, 2012, 00:30:50 »

Jest w tym dużo prawdy , materia to nic innego jak zagęszczona energia, zatem można na nią wpływać rownież energią o wyższej mocy. A to czy Ty w to wierzysz czy nie nie ma żadnego znaczenia dla tych procesów.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #37 : Październik 01, 2012, 10:02:35 »

no coz nigdy tego nie widzialem Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 01, 2012, 10:31:49 »

Może zrób sobie odniesienie do budowy prostych układów elektrycznych , których działanie, blokowanie działania i a nawet spalenie można uzależnić od przepływu prądu , od jego mocy. My ludzie jesteśmy takimi układami scalonymi przez które przepływa energia i to ona ma bardzo duży wpływ na zdarzenia , które rozgrywają się na planie ziemi i nie tylko ziemi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Październik 01, 2012, 11:20:54 »

Wspominany w innym wątku były channeler GFOL Greg Giles publikuje to, co wygląda na tego rodzaju broń, choć w tym przypadku zastosowaną jako kontrola umysłu. Jak twierdzą jego nadawcy jest to specyficzna dla mózgu każdego człowieka "radiowa" częstotliwość, która pozwala komuś dosłownie sterować człowiekiem. W przypadku Grega to był "głos w głowie", którego on słuchał, gdyż wcześniej udowodniono mu, że to co głos prezentuje jest prawdziwe. I tak np. głos zawrócił go w drodze na przyjęcie na milę przed podjęciem koleżanki, z którą miał się udać, zamiast tego poprowadzono go w jakąś ciemną satelitarną dzielnicę Los Angeles, gdzie na środku drogi spotkał na ciemno ubranego człowieka, którego uważał za Jezusa, choć niewiele z nim rozmawiał. Kompletny odlot.
Greg uważa, a właściwie jest pewien, że podejrzany  w strzelaninie w Colorado był sterowany w ten sam sposób.
Obecnie Greg jest ponoć wolny od tego i zrozumiał, ale jest dobitnym przykładem indywidualnego sterowania zdalnego. Uważa, że to były istoty pozaziemskie i zrobiły to dla jego "nauki", ale większość komentatorów nie podziela jego zdania w tym zakresie.
To jest żywy przykład możliwości, a wiemy o tym raczej niewiele jeszcze.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #40 : Październik 01, 2012, 11:32:34 »

Que, do tego porównania dodaj sobie obraz obejścia , tzw. by-pass, który pewnym osobom został na pewien czas prowizorycznie założony, a te pełne pychy twierdzą jakim to niesamowitym nadprzewodnikiem nie są...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #41 : Październik 01, 2012, 11:40:16 »

Takimi sterowaniami ludźmi zajmują się zarówno ziemscy i poza ziemscy działacze, jednak doświadczona osoba w kontaktach energetycznych i zasadach ich istnienia może odróżnić co jest czym bez problemu.
Oczywiście używają oni rożnych sposobów szukając optymalnego na przejęcie ludzkiej świadomości, trzeba ufać sobie i umieć odczytać intencje przekazów, wówczas nie dajemy złapać się w te sieci.
Ze mną też usiłowano wielu sposobów i to nie jednokrotnie, ale ja jestem stanowcza , wiem czego chcę i wiem iż droga do tego prowadzi wyłącznie przez mój osobisty rozwój. Nie słucham żadnych podpowiedzi ni pogróżek ( bo bywają i takie), gdy się ufa swoim odczuciom zdecydowanie wzrasta bezpieczeństwo.

Jak dla mnie największym problemem większości odbierających przekazy jest ich system wartości, nie odróżniają wystarczająco co jest dobrem a co złem. Łatwo ich złowić na przynętą dla chłonnego ego. No cóż , to też jest droga osobistego rozwoju, a na niej takie doświadczenia.
Trzeba być bardzo, ale to bardzo ostrożnym w zawieraniu nowych kontaktów, wiemy jak to bywa w realu... ( bynajmniej ja wiem iż po drugiej stronie łącza , pomimo pięknych słów nie bywa zawsze taka piękna osobowość), a w kontaktach energetycznych jest jeszcze trudniejsza weryfikacja.

Jednak trzeba być bardzo uważnym tam gdzie są cudowne obietnice i usiłowanie wymuszeń zrobienia czegoś dla nich  wbrew logice i dobru. Więcej samodzielnego  myślenia , więcej porównań i więcej odwagi w mówieniu NIE! życzę początkujący jak i wytrawnym  prowadzącym takie kontakty

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 13:56:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #42 : Październik 01, 2012, 16:52:32 »

quetzalcoatl44
Cytuj
hma gdzie sa Ci wielcy uzdrowiciele? albo czemu nie ma jakiejs wojny energetycznje , ludzie nie gina w dziwnych okolicznosciach itd?
W poprzednich postach w  tym temacie starałem się wyjaśnić dlaczego teraz tzw wojna energetyczna możliwa nie jest a przynajmniej nie w hollywoodzkim stylu.
Krótko i w/g mnie tematycznie opowiedziałem o uzdrawianiu.
Oczywiście są tacy co uzdrawianie mylą z cudami opisywanymi w biblii 
Troszkę znam tych tzw uzdrowicieli i żadna, żaden z nich nie mówi o sobie, ze jest wielki.
Znam też troszkę zielarzy i żadna, żaden z nich nie mówi o sobie wielki.
Cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę
Działanie na energiach (tzw uzdrawianie) to proces powolny - nawet jeżeli chodzi o najprostszy przypadek, dlaczego?
Ano dlatego, że taki ,,wielki" uzdrowiciel musi poznać i zneutralizować źródło powstawania dolegliwości u danego człowieka.
Więc nie jest to jak np połknąć pigułkę lub zaszczyk przeciwbólowy w dupę i po krzyku.
Troszkę trwa, a nie bójmy się powiedzieć, że po takiej wizycie oczekuje się cudu - zresztą powyżej cytowana forma zadania pytania świadczy właśnie o takim oczekiwaniu intelektualnym.
Tak dla porównania są tacy co wiele rat ciężko pracują by zneutralizować to co nazywają niektórzy długiem karmicznym, a są i tacy co idą do spowiedzi i mają sprawę załatwioną od ręki.
Podobnie jak działanie energiami wygląda ziołolecznictwo.
Np by usunąć kamienie z woreczka żółciowego trzeba około miesiąca cóż skalpelem ciach i już.
Oczywiście byli tzw ,,publiczni wielcy uzdrowiciele" np pan Nowak, ale moim skromnym zdaniem to hm dobry specjalista reklamy nie potrzebuje i jak robi z tego kasiorę w dziwny sposób tzn wodę kupiona za 2 zł sprzedaje jako ,,na energetyzowaną" po 20 to hm... pozwolę sobie powtórzyć za szacownym atreqem że pycha to pewna odmiana pompowania ego.
Jeżeli zaś chodzi o te tzw uzdrowienia natychmiastowe że tak się wyrażę od ręki to moim skromnym zdaniem tak jak zresztą wcześniej wspomniałem wielce szacownej ptak jest to samouleczenie gdzie tzw bioenergoterapeuta pełni rolę podpórki tak jak np obraz Matki Boskiej Częstochowskiej lub wahadło ...etc,etc oczywiście upierał się nie mam zamiaru bo nie znam takiego co by wiedział wszystko i wszystkiego doświadczył Duży uśmiech
No ale dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 16:55:30 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Październik 01, 2012, 19:31:30 »

I że tak powiem, kolega Biały Kwiat bardzo ładnie to ujął. Nie można uleczyć wieloletniego stanu chorobowego w kilka chwil, a przynajmniej jest to bardzo trudne (to oczywiście moje zdanie i ktoś może się z nim nie zgadzać). I przede wszystkim tego uzdrowienia musi chcieć chory, a spotkałem przypadki, gdy oczekiwanie było, że bioterapeuta załatwi wszystko za niego. Liczy się bardzo mocno intencja chorego i skłonność do "chcenia" być zdrowym. Technika ma mniejsze znaczenie, tzn. różne techniki mogą odnieść podobny efekt.

Właśnie "testuję" nowy system, który opiszę dokładnie, gdy będę miał więcej swoich doświadczeń. Na razie napomknę, że pierwsze efekty są obiecujące. Dodam również, że działa inaczej, niż większość znanych systemów, ponieważ nie zajmuje się usuwaniem choroby z organizmu, ale usuwa prawdziwe przyczyny, uzdrowienie jest "jedynie" efektem ubocznym.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 19:32:13 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #44 : Październik 01, 2012, 20:21:24 »

no wlasnie liczy sie wiara..Uśmiech sam Jezus mowil ze to wiara innych uuzdrawiala a nie on sam..oczywiscie uzdrowiciel tez musi wierzyc..Uśmiech

tak samo ma sie to i do ciemnej strony..ktos moze cos tam probowac jakies rytualy, pentagramy i ofiary ale druga strona tez musi chciec byc ofiara..Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #45 : Październik 01, 2012, 22:36:38 »

Daj na luz to nie te czasy , do ataków energetycznych używa się  również obecnie nowoczesnej technologij. Wyobraź sobie karabin który strzela energią zamiast tradycyjnymi kulami , i działka energetyczne, a nie na jakieś materialne naboje.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #46 : Październik 01, 2012, 22:50:22 »

hm no wlasnie o tym mowie, ze ogolnie to tylko twarda materia- kule, armaty Uśmiech...no i oczywiscie media..
no ale to troche co innego niz to o czym piszecie..w kazdym razie dobrze jest byc poza systemem choc to prawie nie mozliwe..Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Październik 01, 2012, 23:05:34 »

Nie tradycyjne naboje z metalu, a z energii , urządzenia do jej przesyłu bez przewodowego, to istnieje na równi z ludźmi używającymi swojej energii do ataków energetycznych. Nowe czasy wielość sposobów.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #48 : Październik 01, 2012, 23:18:32 »

Cytat: Przebiśnieg
Jeżeli zaś chodzi o te tzw uzdrowienia natychmiastowe że tak się wyrażę od ręki to moim skromnym zdaniem tak jak zresztą wcześniej wspomniałem wielce szacownej ptak jest to samouleczenie gdzie tzw bioenergoterapeuta pełni rolę podpórki tak jak np obraz Matki Boskiej Częstochowskiej lub wahadło ...etc,etc

Kahuni potrafili np. spowodować natychmiastowe zrośnięcie złamanych kości, co opisywał
sam Max Long i czego był naocznym świadkiem.
Tak więc czynnik czasu w procesie zdrowienia bywa względny. Bywały i bywają uzdrowienia natychmiastowe,
bez względu jak je nazwiesz i jakie mają podłoże. Jednak w zdecydowanej większości przypadków,
faktycznie jest to proces.

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #49 : Październik 01, 2012, 23:18:53 »

e tam, reklama, pornografia to sie zgodze ze to manipulacje, ale prymitywne Uśmiech choc i sa subtelne jak "przekazy" chodz sa subtelne ciekawy jestem jaki cel sie za nimi kryje..-dlaczego np jakis kosmita nie zhakuje mi kompa i bezpostednio do mnie napisze..eh to tylko jakies tam hologramy jak zawsze:)
choc wiara jest wazna - moze to chodzi o oddawanie swojego pola energii, na jakies kody itd..Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.218 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki nazarinh eye bestgame watahafarkas