Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 03:00:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ATAKI ENERGETYCZNE....  (Przeczytany 54858 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Wrzesień 27, 2012, 11:25:11 »

Co to są ataki energetyczne? Jak je odróżniać od normalnych dolegliwości i jak się przed nimi bronić?  kiedy się nasilają i jak są odczuwane ich skutki?

Uważam iż ten temat jest bardzo na czasie , zapewne każdy z was przeszedł lub przechodzi dziwne i dyskomfortowe zjawiska w swoim ciele. Nie wszystkie są atakami, warto o nich podyskutować wymienić się wiedzą , ona wzbogaci nas i zapewni większą ochronę siebie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2012, 11:54:08 »

Atakow energetycznych nie da sie od innych dolegliwosci odroznic. Bo dolegliwosci z reguly odczuwane sa sygnalem bolu. A to tez przechodzi przez siec neuronowa.
Ataki obcych poprzez pole energetyczne (czyli swiadome szkodzenie, lub podjadanie) wyczuwane jest zawsze w poblizu urzadzen elektrycznych, bo w istocie to my zasilamy siec a nie siec dostarcza nam pradu, ale to temat tabu.

Takie ataki moga rowniez tworzyc egrogery, oraz wrodzy nam ludzie z otoczenia. Polega to przewaznie na wytracaniu z rownowagi, obciazaniu sumienia, zanizaniu wibracji. Dlatego tak wazna jest silna wola. Atakujacy moze byc realny lub ukryty.
Ciezkim atakiem jest atak mentalny wmawianie nam winy np. za grzech pierworodny.

Atakowany z reguly oslabia system immunologiczny zaczyna chorowac, czym utwierdza sie w przekonaniu o swej niedoskonalosci.

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 27, 2012, 14:19:20 »

Czy atakiem energetycznym może być też nadopiekuńczość, albo tzw "zagłaskiwanie z miłości" ?

Są ludzie, którzy podpinają się pod człowieka mentalnie niczym pijawki ,chociaż pozornie niczego im zarzucić nie można. Wręcz przeciwnie, są czuli, oddani, usłużni ... aż za bardzo. Przy lada okazji przylepiają się do ramienia, łapią za dłoń, wtulają się niczym bezbronne kociaki..
Są tak wygłodniali miłości, że ssią bez opamiętania i bez umiaru przy czym formalnie niczego nie da się zarzucić.
Treści są na pozór w porządku, ale zgrzyta właśnie wtedy, kiedy taka "pijawka" nader chętnie wychwala Cię , albo często podkreśla Twoja ważną rolę w życiu. Wydaje się, że cała służy Twojej wygodzie . Tu powinno zapalić się światło ostrzegawcze, gdyż w ten sposób następuje podpinanie się pod Istnienie.

Bardzo podobnie postępuje komar wstrzykujac środek znieczulający a potem się podłącza i ssie Chichot
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 27, 2012, 14:31:43 »

b]east[/b] cyt
Cytuj
Czy atakiem energetycznym może być też nadopiekuńczość, albo tzw "zagłaskiwanie z miłości" ?

Oczywiscie, ze tak. To bardzo typowe. Sam akt milosci (w kazdej postaci) jest atakiem energetycznym (emos).
Tak samo jak nagle niedomaganie, choroba, starosc, zniedolezenie, kalectwo - to straszne, ale tak jest.

Chyba kazdy zauwazyl jak sie czuje po nawet krotkim czasie przebywania z takimi osobnikami.
Nie musza dotykac, chodzi o uwage, zwrocenie uwagi na siebie, jak w necie zreszta.
Wiekszosc informacji to klamstwa i bzdury tworzone na biurku uzytkownika. Nigdy nieweryfikowane, ludziska podawani z nazwisk, o ktorych nikt nigdy nie slyszal. Sceny krecone w studio (jak te o Ksiezycu). A po co to wszystko?
Dla pozywienia energetycznego.
Ole!
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 27, 2012, 16:58:00 »

Dodam do tego co piszecie szacowni, że najskuteczniejszym i jednocześnie najprostszym atakiem energetycznym jest umiejętność skupiania na sobie uwagi.
Zawsze takie skupienie ma podtekst emocjonalny.
Cierpliwy jestem więc cierpliwie przypomnę.
Tam jesteś gdzie twoja myśl
Najlepszą więc i najprostszą obroną jest nie skupiać się na kimś emocjonalnie Uśmiech
Choć oczywiście dla intelektu najprostsze rozwiązania są najtrudniejsze Duży uśmiech
to  pa Duży uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 28, 2012, 13:00:55 »

Ataki energetyczne skojarzyły mi się z czymś innym... kiedyś czytałem o pewnych użytkownikach techniki DEIR, którzy były w stanie dokonywać takich ataków... bezpośrednio. Polegało to np. na wysłanie odpowiednio silnej energii w serce ofiary, co powodowało np. natychmiastowy zawał.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 28, 2012, 14:32:48 »

Ataki energetyczne skojarzyły mi się z czymś innym... kiedyś czytałem o pewnych użytkownikach techniki DEIR, którzy były w stanie dokonywać takich ataków... bezpośrednio. Polegało to np. na wysłanie odpowiednio silnej energii w serce ofiary, co powodowało np. natychmiastowy zawał.

Tak to prawda Deir i nie tylko Deir opracował doskonale metody zabijania na odległość dzięki przesyłkom silnych bardzo wiązek energii. Mają one wiele nazw i wywodzą się z bardzo starych metod przekazanych Hunie w celach leczniczych ,a  używanych w celu powodowania śmierci lub choroby.

Piszę o tym ponieważ na mnie wykonano taki wyrok już kilkanaście w ciągu kilku lat, laik ,a raczej osoba o przeciętnym poziomie własnej wibracji nie jest się w stanie obronić przed takimi atakami. Dokonywane są w bardzo wybranym ( przez znawców) czasie na ciałach subtelnych i to w bardzo starannie wybranych godzinach w których rytm dobowy czy inny wskazuje na najniższą moc atakowanego organu.

Właściwie gdy znawcy techniki kumulują energię kilku czy nawet kilkuste osób obrona jest mało prawdopodobna, objawy ataku serca są śmiertelne.

Jedyną obroną jest osobisty poziom energii wyższy od mocy przesyłki.Czy jest to możliwe? Tak jest , warunkiem jest czysta osobista wibracja, oraz czystość etycznego życia, bowiem to wspólnie tworzy moc energetyczną zapory odbijającej , lub przejmującej przesyłkę. Takie  strzały energetyczne nie są w stanie przebić tarczy wysokiej częstotliwości miłości bezwarunkowej. Jej nikt nam nie daje w prezencie , my tworzymy ją sami przez jakość naszego życia.

Tak to działa w realu, chciałam o tym napisać by zwrócić uwagę na najważniejsze dla nas aspekty, moc osiąga się samemu , ale działanie jej ukierunkowujemy zależnie od intencji naszych. Można posiadając ogromną moc  tworzyć nią , a można też zabijać i niszczyć, wolna wola dała nam te prawa.

Jednak moc destrukcji ma mniejsze możliwości niż moc miłości nie jest w stanie sięgnąć niczego  tam gdzie miłość swoją doskonałością wyznaczyła granice swojego istnienia.


Kiara Mrugnięcie Uśmiech 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2012, 15:48:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 29, 2012, 08:44:20 »

A jak wygląda taki atak DEIR?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 29, 2012, 09:58:14 »

A jak wygląda taki atak DEIR?


Zacznij może od tego ;http://www.biblioteka-df.ovh.org/arty/rai2.pdf

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5037.50

szukaj informacji na temat drogi fali energetycznej działającej na ludzkie organy, nie sądzę żeby to było bardzo jawne, ale próbuj.


http://www.mindweapon.org/

Włóż do tłumaczenia jak nie znasz rosyjskiego , informacje sa szokujące ale prawdziwe.

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://www.mindweapon.org/&ei=pyn2TaD0LNSzhAfU44DZBg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCAQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.mindweapon.org/%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Dim9%26sa%3DG%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26biw%3D1280%26bih%3D612%26prmd%3Divns

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 10:05:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 29, 2012, 13:00:22 »

Cytat: Kiara
Tak to prawda Deir i nie tylko Deir opracował doskonale metody zabijania na odległość ...

>Kiaro<, te Twoje ostateczne przedstawianie sprawy może Ci kiedyś odbić się czkawką.
Mam wrażenie, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Odpowiedz mi, czy choć raz pokusiłaś się o przeczytanie, nie przećwiczenie, a tylko przeczytanie choć jednej książki Wereszczagina pt. "DEIR"?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 29, 2012, 13:38:00 »

Wybacz Darek ale bardzo naiwnie podchodzisz do wszystkiego co przeczytasz, ja wiem co to jest DEIR nie tylko z książek ale rownież z wielu ataków energetycznych na mnie  z użyciem tej techniki i jej bliskich.

Doświadczyłam i posiadam wiedzę, a nie teoretyczne informacje z powodu czytania czy powiedzmy "zabawy" nią na niskich poziomach wtajemniczeń.
Mam jedna bardzo dobrą zasadę nie wchodzę do każdego pomieszczenia  tylko z tego powodu iż otwierają się przede-mną jego drzwi. Najpierw sprawdzam odczuwaniem ( a jest to niezawodny sposób co tam jest), piękne opakowania i potoki słów budzących zainteresowanie mnie nie zwabią.
Tak mam książki Deir, dwie chyba, lub trzy i czytałam je, zatem nie są dla mnie sekretem energetyczne zawiłości i mnóstwo przykrywek , które w rzeczy samej mają zawsze jeden i ten sam cel. A jest nim naprawdę zawsze to samo. Zwabienie zainteresowanych , połączenie w grupę z której energii korzysta system , nieświadomie dla podłączonych. w zamian za to masz jakieś działanie energetyczne na bardzo niskim poziomie skutku, jest to zabawa ludźmi którym dano do reki substytuty energetycznych możliwości.
oczywiście iż nie napiszę wszystkiego , bo nie jest to właściwy moment, uzbroić się musisz w cierpliwość i poczekać te niecałe trzy miesiące. zapewniam Cię że odsłonię karty nie tylko na temat DEIR.
Zrozumiesz Ty i nie tylko Ty jaka to była okropna manipulacja i jaka rolę odgrywali w niej nieświadomi niczego ludzie.

Wyobraź sobie iż nie ponosi mnie fantazja gdy piszę o kilkunastu wykonanych na mnie energetycznych wyrokach śmierci, są to bardzo poważne sprawy i bardzo niebezpieczne nie tylko w ujawnianiu, bowiem są ostrzeżeniem wzmacniającym uwagę i kierującym w stronę zrozumienia pewnych technik energetycznych stosowanych przez służby specjalne, wojsko i inne organy władcze na ziemi.
Przesyłka energetyczna zawsze ma nadawcę i nie przed wszystkimi może się on ukryć, pozornie można taką nic energetyczną zagmatwać . ale to na krotko działa i jest widoczna szybciej niż myślą nadawcy.
Ataki zawsze są na ciała subtelne bowiem one są formami ciała fizycznego nie odwrotnie, zniszczenie organu energetycznego może Spowodować natychmiastową śmierć człowieka. jest szybkie , skuteczne i niewykrywalne przez organy prawne, no cóż ktoś miał atak czegoś i umarł..... biedactwo, zdarza się.

Zatem wiem dokładnie o czym piszę i wyobraź sobie iż nie boję się nazywać po imieniu poruszanych tematów.
Myślisz iż energia jest używana wyłącznie do czynienia dobra? Nie bądź naiwny nie w tym wymiarze dobro Ludzi stanowi argument jej używania. owszem dobro grup , które chcą korzystać z energii mas , to tak i podstępnie wykorzystuj  dając im substytuty wiedzy w której zawarte są "haczyki " na które bardzo łatwo łowią się ci wszyscy , którzy chcą chcą.... chcą... i ciągle chcą.... a za chciejstwo trzeba zapłacić.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 13:42:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 29, 2012, 14:35:37 »

Pozwolę sobie stwierdzić co do tych ,,ataków energetycznych", ze rzeczywiście takie fakty są znane moim skromnym zdaniem każdemu, kto choć troszkę ,,liznął" wiedzy o działaniu na energiach.
Dodam też, że o ile jeszcze kilkanaście lat temu kilka było to możliwe bez większych konsekwencji dla agresora (jak już wcześniej mówiłem umknął moje uwadze przeskok, linia...) znaczy szybsze starzenie ciała fizycznego, ale teraz takie działanie hm....pozwolę sobie troszkę zgodzić się z szacownym Dariuszem
Dodam też, że teraz jedyny atak energetyczny jaki jest możliwy to odpięcie ,,pasożyta" od siebie lub od kogoś, tzn są jednostki, które jak wcześniej wspomniałem korzystają ze skupiania na sobie uwagi i co za tym idzie energii np piękna kobieta, przystojny facio, szef partii, ktoś kto ma ,,fanów"...producent piwa Uśmiech
Dodam też, że hm szacowna Kiara mówi o zneutralizowaniu ataku za pomocą energii miłości, też mogę potwierdzić, gdyż może to być jedna z technik obronnych, choć swoją drogą kilka ataków?
W doradztwo staram się nie bawić, ale hm kilka ataków - a wyciąganie wniosków tzn raczej nie atakuje się nikogo kto atak neutralizuje za pomocą energii serca?
Dlaczego dlatego, że to bardzo źle się kończy dla agresora więc troszkę dziwne że ktoś spróbował kilka razy, no ale przecież nie ma takiego co wie wszystko Duży uśmiech
Jednak jeżeli chodzi o DIER to zgadzam się z szacownym Dariuszem, że wykorzystanie tej techniki do ataku raczej możliwe nie jest choć uparty nie jestem więc się nie upieram
Dodam tylko, że to lek umożliwia atak więc jak nie ma lęku nie ma ataku.
Jeszcze też musi być powód ataku bo kosztuje on bardzo wiele energii więc ... żyją jeszcze ci co Cię zaatakowali szacowna zaatakowali kilka razy?
Pytam z ciekawości no bo kilka razy..
to pa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 14:36:59 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 29, 2012, 15:10:14 »

Lubisz >Kiara'o< wrzucać wszystko do jednego wora, jak widzę.  Smutny
Nie bez kozery pytam Cię, czy raczyłaś przeczytać choć jeden tom wskazanej książki. Może i jestem naiwny, ale też umiem wyciągać wnioski, przynajmniej dla mnie słuszne.  Mrugnięcie
DEIR nie został stworzony po to by atakować, a jako obrona, ochrona przed takimi atakami.
Oczywistym jest, że w każdym przypadku w grę wchodzą energie, a te trudno rozróżnić i pozwolę sobie wyrazić swą wątpliwość w posiadanie przez Ciebie takiej umiejętności więc logicznym jest, że wszystko kategoryzujesz w jednym dziale, któremu nie wiedzieć czemu nadałaś tytuł "DEIR". Tym samym oszukujesz, no może za dużo powiedziane, ale wprowadzasz w błąd ludzi.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 29, 2012, 15:15:00 »

Wszystko jest kwestią wiedzy lub jej brakiem, nie opiszę zdarzeń w szczegółach bo odkryją zbytnio moją wiedzę w tej dziedzinie ,a w obecnych okolicznościach nie jest to dobre dla mnie.
Dodam tylko iż to co było kilkanaście lat temu ogólnie stosowane w psychotronice to zabawa w perfekcji obecnych możliwości i mocy ich stosowania.
Wierz w co chcesz , ja się opieram na wiedzy,a nie wierze, podam tylko trzy przykłady.
Pierwszy raz był kilka lat temu , był niemożliwie silny, a możne i ja byłam słabsza albo używana technika tej osoby inna niż te stosowane ostatnio.
Jakoś na wiosnę opisywałam o trzech rodzajach radzenia sobie z takimi atakami.
1. nie masz mocy obrony giniesz.

2. odbijasz od siebie zwrot idzie do nadawcy wzmocniony o siłę odbicia i on ginie. tak też się stało z ta osobą , która była mistrzem była doskonale obeznana w tej dziedzinie i stało za nim około miliona uczniów. Wiedział iż zapłaci za to życiem , nic nie pomogli wyznawcy i niby pomocne techniki zabezpieczające. To nie była zabawa , prawo przyczyny i skutku działa zawsze, chyba że co sprytniejsi zlecają te "zabawy" swoim tarczą. Ta osoba nie żyje.

3. tu zadziałała grupa doskonale znająca temat i stosująca technikę z dla nich pozytywnym rezultatem nie jeden raz. uderzenie było bardzo silne , ale moje możliwości tez juz dużo większe, przejęłam energię i wzmocniłam się nią. Mogli też zapłacić życiem , lub zdrowiem, ale miałam możliwość neutralizacji skutku zwrotnego, użyłam jej.

Obecne strzały są silne i bardzo precyzyjne wiem skąd są wysyłane nie zajmuję się już nimi prawo przyczyny i skutku zrobi swoje. Czy ludzie ci będą żyli? To nie moja sprawa, ale wiem iż przekroczenie pewnych energetycznych progów jest śmiertelne , nie ja o tym decyduję.
 
Wez też pod uwagę iż energia , to energia nie koniecznie trzeba używać własnej do takich strzałów , zgromadzenie jej przejętej od ludzi i użycie przesyłki falą  dla ludzi wiedzących jak to zrobić nie jest problemem. Sieć przesyłowa nie wygląda tak jak okablowanie energetyczne naziemne. Duży uśmiech

Energia miłości stanowi tarczę nie do przebycia dla niższej wibracji , a poza tym chcąc kogoś zabić trzeba się dostać do jego matrycy energetycznej, a to nie jest dostępne dla każdego manipulanta.

Chciałam tylko poruszyć temat zwrócić uwagę na to co dzieje się w święcie niewidocznym dla fizycznego wzroku, a przynoszącego fizyczne skutki.
Polecam na początek obejrzenie rosyjskiego filmu ;http://www.filmweb.pl/Straz.Nocna/trivia

To jest tylko zaznaczenie tego co dzieje się i jak można energetycznie wpływać na różne zdarzenia, oczywiście w filmie jest fabuła ubarwiająca go.
Życie jest bardziej bezwzględne stosuje bardziej perfidne metody.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Ani nie masz dowodów po co naprawdę stworzono DEIR, ani jak obecnie jest wykorzystywany.Nie myśl iż w ksiązkach poznasz sekrety Deiru , one są do ściągania energii zarówno w postaci pieniędzy jak i wchodzących w techniki ludzi.

Używanie bezprzewodowo energii jest faktem, tworzenie "ludzkich banków energetycznych" dla rożnych systemów rownież. kto jak i do czego użyje tą energię to inna sprawa. Najważniejsze by ją posiadać, żeby to mieć potrzebne są tylko dwa czynniki.

1. ktoś kto ja przetworzy , a są nimi ludzie.

2. zamknąć ich świadomość w obrębie zainteresowania i połączenia w grupę tematem , który utrzyma ich świadomość  i podstępnie podłączy do systemu wykorzystywania ich energii.

Jest jeszcze jedno zagadnienie ważne bardzo , określony potencjał tej energii niezbędny do użycia  przez właściciela "banku żywej ludzkiej energii". To też nie jest aż tak trudne, wystarczy skupić uwagę ludzi na określonych tematach, typu zagrożenie wojną , i innymi rzeczami.  Wówczas tworzy się pola strachu , których oni nie przekraczają , właśnie ze strachu  o swój i rodziny byt i chodzą w kieracie tematycznym ciągle bojąc się czegoś i tworzą oczekiwaną wibrację energetyczną.
Wyjść poza ten schemat i zobaczyć świat inaczej nie jest łatwe, ale możliwe.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 20:00:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 29, 2012, 18:38:06 »

proszę nie scalać.

Taki dodatek dla zaspokojenia ciekawości niektórych osób co dzieje się naprawdę poza naszym fizycznym wzrokiem..


[WIEC] agenci specjalnego oddziału "walki psychotronicznej

JerzyS jmsrz w ceti.com.pl
Sob, 3 Lis 2007, 22:52:00 CET

    Poprzednia wiadomość: [WIEC] Był największy. Miał największą moc. Był Polakiem!
    Następna wiadomość: [WIEC] Naiwnoscia jest wymaganie przez okupanta
    Wiadomości posortowane według: [ daty ] [ wątku ] [ tytułu ] [ autora ]

Saddam Husajn został zlokalizowany przy pomocy teleobserwatorów! - tak
twierdzi słynny Uri Geller.

Czym jest teleobserwacja? To jedna z największych zagadek związanych z
możliwościami człowieka, którą od lat zajmuje się armia Stanów
Zjednoczonych.

 Teleobserwacja polega na tym, że w stanie głębokiego odprężenia wysyła się
"umysł" w dowolne miejsce niczym szpiega.
 Widać obrazy, słychać rozmowy.
 To jest moc, która jest w uśpieniu w każdym z nas.
Teleobserwacja została objęta specjalnym programem badawczym przez armię
USA, która korzystała z usług teleobserwatorów podczas zimnej wojny.

Dotarła do nas ciekawa relacja od osoby, która zajmowała się teleobserwacją
w Polsce.
 Jest to człowiek obdarzony niesłychanym talentem do opuszczania ciała
fizycznego (nigdy nie zezwolił na publikowanie materiałów o jego osobie).

Kiedyś postanowił w ciele astralnym odwiedzić Biały Dom. Kiedy zbliżył się
do pokoju prezydenta (wtedy prezydentem był Ronald Reagan) dostrzegł jasne
postaci, które zastąpiły mu drogę. Telepatycznie otrzymał wiadomość, że są
to agenci specjalnego oddziału "walki psychotronicznej", które bronią głowy
państwa przed atakiem nawet w postaci astralnej...

 Nikt nigdy nie zweryfikuje tej wiadomości, ale warto odnotować, że takie
relacje są także z terenu Polski.

A teraz sprawa Saddama. Ta szokująca wiadomość została zacytowana przez
agencję Reauters, a potem przedrukowana przez PAP. Najpierw przypomnijmy
kulisy zatrzymania krwawego rzeźnika z Bagdadu (tak po serii spektakularnych
morderstw był nazywany Saddam).
Utracił faktyczną władzę w wyniku ataku USA i ich sojuszników na Irak wiosną
2003 roku. Nie został aresztowany i jego miejsce pobytu nie było znane. W
okresie bezpośrednio po zajęciu Bagdadu pojawiła się taśma wideo pokazująca
ponoć Saddama Husajna w dniu zdobycia miasta, 9 kwietnia. Później
rozpowszechniano liczne taśmy wideo i audio z wystąpieniami Saddama Husajna
lecz ich autentyczność była niepotwierdzona.


13
grudnia 2003 roku, po ośmiu miesiącach poszukiwań Saddam Husajn został
pojmany przez amerykańskich żołnierzy na farmie oddalonej 15 kilometrów od
jego rodzinnego Tikritu.
 Znaleziono go leżącego w głębokiej na dwa metry ziemiance z wentylacją.
Niedaleko kryjówki stała taksówka z 750 tysiącami dolarów w bagażniku. Były
prezydent Iraku nie stawiał oporu.

Zagadką pozostała kwestia, kto wydał Saddama i ujawnił miejsce jego
kryjówki. Z rozwiązaniem tej zagadki pospieszył Uri Geller, słynny
Izraelczyk, który znany jest z uzdolnień do samoczynnego wyginania
metolowych przedmiotów (łyżeczek). Powiedział on, że jest przekonany, że
Saddama bez trudu zlokalizowali amerykańscy teleobserwatorzy, którzy
dokładnie opisali norę, w której się ukrył.

Geller wie co mówi, bo sam był agentem CIA. Oto jego relacja:

Pamiętacie, w jaki sposób znaleźli Husajna? Żołnierz przechodził obok
kamienia, podniósł go i odkrył wejście do tunelu, w którym ukrywał się
Saddam. Wiem, że armia znała miejsce pobytu byłego przywódcy Iraku od
"zdalnego obserwatora" ze Stanów.

Nasz polski teleobserwator wystąpi w jednym z najbliższych wydań "Nocnych
Spotkań" w Programie Pierwszym Polskiego Radia.
Tekst: Jerzy Rastawicki
Źródło:
Fundacja NAUTILUS, PAP, Reauters

http://lists.ceti.pl/pipermail/wiec/20071103/012187.html

PSYCHOTRONICZNA BROŃ, JAK SIĘ BRONIĆ?
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2


Powszechnie już wiadomo, że możliwe jest manipulowanie ludzkich zachowań za pomocą podprogowych, zarówno dźwiękowych czy wzrokowych informacji. W większości krajów zabrania się takich technologii bez zgody użytkownika. Zarówno światło i dźwięk używane do stymulacji mózgu wpływa na nasze życie psychiczne.

Jeśli chodzi o dźwięk, wiązki fal dźwiękowych są kierowane do grup ludzi poprzez połączenie dźwiękowe i fale ultradźwiękowe, co powoduje, że te osoby słyszą dźwięki wewnątrz głowy. Takie postrzeganie może przekonać człowieka, że jest psychicznie chory. Wraz z rozwojem technologii i wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego umysłu powstają coraz to nowsze metody manipulacji ludzkim umysłem. Potężnym narzędziem jest tu energia elektromagnetyczna.

Ogólnie znane nam jest zaledwie 30% opublikowanych materiałów naukowych na ten temat. Już w 1974 roku były przeprowadzone udane testy w ZSRR w jednostkach wojskowych w Nowosybirsku. Instalacja „Radiosan” została nawet zarejestrowana przez rząd jako metoda indukcji snu za pomocą fal radiowych.

Wśród opublikowanych eksperymentów są eksperymenty, w których pulsujące mikrofale spowodowały synchronizację wizualizowanych neuronów z częstotliwością pulsującej mikrofali, zmuszając niższą wartość częstotliwości do dużo wyższej. W ten sposób pulsujące mikrofale zmieniły stężenie neuroprzekaźników w mózgu; i tu musimy wiedzieć, że te neuroprzekaźniki są częścią mechanizmu, który powoduje wypalanie neuronów w mózgu. W tym eksperymencie podawano leki, które wzmacniały lub osłabiały działanie mózgu, np. leki nasenne. Niektóre eksperymenty miały na celu zupełne wyeliminowanie snu, co miało służyć armii. Innym celem było udowodnienie człowiekowi, że cierpi na chorobę psychiczną.

Inne eksperymenty dostarczały do mózgu różne słowa za pomocą różnych częstotliwości ultradźwięków, które człowiek miałby postrzegać jako własne myśli. W ten sposób można kontrolować zachowania tłumów, najczęściej służy do tego współczesna muzyka.

Z początku dochodzi do degeneracji wydajności osoby dzięki przeciążeniu termicznemu i efektom pola elektromagnetycznego poprzez kierowane dźwięki z pola zewnętrznego. Wielu naukowców od samego początku przestrzegało i nadal przestrzega, że najnowsze osiągnięcia w dziedzinie neurofizjologii mogą być wykorzystane do manipulacji ludzkim mózgiem, jednym z nich jest Micheal Persinger (1995r.), który pracował nad projektem amerykańskiej marynarki wojennej ze śmiercionośną bronią elektromagnetyczną. Stwierdził: „obecnie technologia manipulowania umysłem ma dostęp do 6 miliardów ludzkich umysłów i wszyscy członkowie gatunku ludzkiego są w jakiś sposób zanurzeni w modulowanie klasycznych zmysłów." Już w roku 1998 Francuski Narodowy Komitet Bioetyki ostrzegał, że neurologia jest coraz bardziej uznawana za potencjalne zagrożenie Praw Człowieka.

W maju 1999 na konferencji neurologów sponsorowanej przez ONZ, która odbyła się w Tokio, w deklaracji tam wydanej stwierdzono: „dziś mamy intelektualne i fizyczne środki do opanowania mocy samego umysłu, tak za pomocą urządzeń dotykających mózg (urządzenia do badań medycznych), kontrolę umysłu, a nawet całkowitego usunięcia świadomości. Życzymy sobie i mamy nadzieję, że nasze dążenia do osiągnięcia tej wiedzy będą służyć pokojowi i dobrobytowi.”

Wydarzenia na międzynarodowej scenie coraz mocniej potwierdzają koncepcję zdalnej kontroli ludzkim umysłem, a kiedy to nastąpi pełną parą jest tylko kwestią czasu. Dla ludzi oznacza to koncepcję broni informacyjnej lub wojny informacyjnej za pomocą nowych elektromagnetycznych technologii, które nigdy przedtem nie były znane światu.

W styczniu 1994 Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której wzywa się do międzynarodowej konwencji wprowadzenia światowego zakazu na wdrażanie broni informacyjnej, która mogłaby umożliwić wszystkie formy manipulacji ludźmi.

Broń psychotroniczna dla laików brzmi niczym sfera fikcji naukowych, ciągle zakrywa największe tajemnice, ale dla znawców oznacza uszkodzenie ciała, a nawet spowodowanie śmierci (zniszczenie biologiczne życia, zdrowia ciała, zdrowia psychicznego) za pomocą kosmicznych systemów skierowanych do indywidualnych osób lub większej grupy w wojnie informacyjnej, w tym ważne jest zarządzanie społecznymi nastrojami, jednym słowem – psychoza tłumów lub całkowita bierność i to wszystko za pomocą układu nerwowego człowieka.

Na świecie coraz większą uwagę przykuwa ludzki mózg i to we wszystkich dziedzinach życia: w nauce, w poszukiwaniu lepszego życia, szczęścia, własnej skuteczności, zdrowia, rozwoju duchowego. I tak wielu z nas przykuwa się do różnych dźwiękowych zabawek, często słuchamy muzyki za pomocą słuchawek, co dodatkowo stymuluje mózg, niby w celu relaksu, poprawy koncentracji za pomocą dźwięku i światła (teledyski) nasączamy własne mózgi do własnych celów, myślimy o tych dobrych reakcjach, a zapominamy albo w ogóle nie zdajemy sobie sprawy ze złych skutków. Dużo ludzi nie ma pojęcia, że nieodpowiednia muzyka, a w dodatku zastosowane jeszcze dodatkowe efekty światła, obrazów (wizualne), nie tylko nie rozwiążą naszych problemów, ale mogą mieć wpływ na wypalenie neuronów za pomocą stymulacji elektrycznej i magnetycznej. Pierwsze co się pojawi to lęk, chroniczne zmęczenie, ospałość lub bezsenność, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), brak koncentracji, depresja, otwarta droga do narkotyków, zakłócona samoocena.

Zanim przystąpimy do pracy nad sobą przede wszystkim rozeznajmy rodzaj muzyki, teledyski i inne elektromagnetyczne narzędzia do własnego samodoskonalenia lub rozrywki (gry komputerowe).

Pracując nad sobą, należy zastosować stare techniki wywodzące się z natury, wprowadzić naturalne dźwięki, instrumenty muzyczne, światło świec, ognia. Mózg jest potężnym narzędziem, można na niego wpłynąć nie tylko negatywnie, również pozytywnie za pomocą modlitwy, spokojnego śpiewu, mantr, afirmacji, medytacji, wszystkie techniki powinny być wprowadzone drogą naturalną i stopniowo, warstwa za warstwą, a nie za jednym zamachem, w dodatku za pomocą wszelkiego rodzaju elektrycznych przedmiotów. Uważajcie, aby przypadkiem zamiast jego wzrostu nie doszło do całkowitego przepalenia przez co wywołamy własne zaburzenia fizyczne i psychiczne. Należy pamiętać o świeżym powietrzu najlepiej spacerując wśród natury (unikać miejsc z liniami wysokiego napięcia). Ruch pomaga w odbudowie układu nerwowego, więc nie unikajcie gimnastycznych ćwiczeń, tai-chi, qi-gongu, pływania, tańca, medytacji, yogi. Ważne jest zdrowe odżywianie się, dostarczenie organizmowi odpowiedniej porcji witamin, minerałów, świeżej wody, systematyczne oczyszczanie ciała (np. ziołami) i oczywiście unikania wszystkich elektronicznych urządzeń czy zabawek (gry komputerowe, telefony komórkowe, mikrofalówki, słuchawki na uszach).

Człowiek pamięta zapisy w formie obrazów, toteż dzisiaj świat wyraża nam się wizualnie nie tylko w bajeczkach dla dzieci. Dorośli mają swój świat reklam. Ktoś mówi, opisuje scenę, pokazuje towar, sytuację, zadaje pytania i zaraz sam na nie odpowiada używając przy tym dźwięków, muzyki, a nawet odpowiedniego głosu i tak do naszego umysłu niewinnie wkrada się nowy obrazek. Jedne będą śmieszne, inne nasączone kpiną albo w formie zastraszenia, przemocy, np. siedzi sobie pan za biurkiem i mówiąc niby nic nieznaczące słowa mocno puka palcem w biurko. Takie reklamy powtarzane wielokrotnie tworzą w naszym umyśle podobny klimat; i tak od sytuacji, warunków reklamy jakże niewinnej … nawet na necie nie można się ich pozbyć kiedy nie włączymy odpowiedniej opcji i w naszej głowie robi się nam niezły kiermasz. Potrafią także sprytnie wcisnąć nam reklamy, chcesz się pozbyć reklam – to nam zapłać (filmy), a kiedy ty je włączysz na swoim blogu, to my zapłacimy tobie. I tak od sytuacji od sytuacji, warunków reklamy są wykorzystywane do rozmaitych celów: handlowych, jako materiał do kojarzenia różnych zagrożeń (warunkowanie strachu), np. kup tą fiolkę leków bo jak kupisz inną to twój ból nigdy ci nie przejdzie ... i wiele innych „cudownych” pomysłów, za którymi ciężko nadążyć.

W manipulacji umysłem nawet nacisk osób może być negatywny, szczególnie kiedy ktoś bez przerwy narzeka, straszy, narzuca swój sposób myślenia i ciągle oczekuje na gorsze rzeczy, katastrofy, zamiast mieć otwarty umysł i pozytywne myślenie, przez negatywne prowadzi innych do strachu i depresji.

Jeśli masz otwarty umysł i myślisz pozytywnie możesz oczekiwać pozytywnych wyników. To nie jest łatwe, wymaga wysiłku, ale przychodzi czas i masz zapłatę za swoją pracę, nagle wszystko zmienia się i już staje się automatycznym procesem.

Zresztą spróbujcie sami popracować tak nad sobą, wprowadźcie taki sposób myślenia w swoje umysły, wyobraźcie sobie inne wyjście ze złej sytuacji, zamiast tylko dramatyzować, odwróćcie kolejność.

Jeszcze gorszy jest „czarny sarkazm”, ludzie sami stwarzają sobie problemy, sami wprowadzają się w stan depresji, a później to tylko już jeden krok do samobójstwa.

Nie można również wprowadzać do swojego umysłu obsesyjnych emocji, np. próbować na siłę być szczęśliwym, szczególnie kiedy nasz umysł ma jeszcze daleką drogę do szczęścia, a swój stan może porównać raczej  z wściekłością. Jeśli jesteś szczęśliwy masz także szczęśliwe myśli, a nie tylko przypięty na twarzy na wszystkie okazje gumowy uśmiech. Nie odgrywajmy roli do jakiej nie dorośliśmy, w ten sposób źle kończy wielu aktorów, którzy zbyt mocno wchodzą we własne role, toteż artystyczny świat jest pełen stresu, alkoholu, narkotyków, na każdym kroku artyści ratują się zasilaczami, towarzyszą im skandale, załamania nerwowe. Taka taktyka jest wspaniała do wywołania własnej paranoi.

Wysyłane dźwięki, słowa podczas wabienia kogoś, przemocy fizycznej (film), to hasło do działania, walki, ucieczki. Nawet pojedyncze słowa, np. przed przemocą fizyczną, mogą posłużyć do poniżenia kogoś, starannie dobrane już jednym słowem potrafią uczynić z innego ofiarę, odrzucenie ze społeczności, zabicie osobistej wartości.

Nawet zwykłe uśmiechanie może być pozytywne i negatywne. Może oznaczać akceptację osoby lub ironię skierowaną w jej kierunku, śmiechem można atakować, dezorientować. Fałszywy śmiech wywołuje wielki stres, nawet u osoby stosującej taką formę manipulacji bywa niezwykle szkodliwy. Życzliwy akt uśmiechania się uwalnia w mózgu endorfiny, druga osoba też się uśmiecha, odwzajemnia uśmiech co wiąże się z akceptacją i nawiązaniem przyjacielskiego kontaktu. Przeciwieństwo, otwiera sarkazm, odrzucenie. Udowodniono naukowo, że szczery uśmiech z otwartymi oczami jest doskonałym masażem dla twarzy, oczu, wprowadza szybko w relaks, w dodatku połączony z pozytywnymi myślami wnosi w osobę więcej miłości.

Spróbuj tego ćwiczenia kilka razy dziennie i sam sprawdź co można przez niego uzyskać?

cdn...

27 Oct. 2011

WIESŁAWA

http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_psychotroniczna_bron_jak_sie_bronic_cz1.html

cd....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 18:51:30 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 29, 2012, 18:51:03 »

cd.

Wojna psychotroniczna.


Umysł nie posiada zapory. Wstęp do wojny technotronicznej.
TIMOTHY L. THOMAS, Parameters
USA
2011-05-15
Nauka i technologia
"Obecnie jest już zupełnie jasne, że państwa, które jako pierwsze stworzą tego typu bronie osiągną znaczącą przewagę." - Major I. Chernishev, Armia Rosji.


Ludzkie ciało, podobnie jak komputer, zawiera mnóstwo procesorów danych. Obejmują one, ale nie są ograniczone do chemiczno-elektrycznej aktywność mózgu, serca i obwodowego układu nerwowego, sygnałów z kory mózgowej i innych części naszego ciała, małych włosowych komórek słuchowych w uchu wewnętrznym, które analizują sygnały akustyczne, oraz światłoczułej siatkówki i rogówki oka, odpowiedzialnych za czynności wizualne. Jesteśmy na progu epoki, w której te procesory danych ciała ludzkiego mogą być manipulowane lub osłabiane. Przykłady nieplanowanych ataków na zdolność organizmu do przetwarzania danych są dobrze udokumentowane. Światła stroboskopowe były znane z tego, że wywołują napady padaczkowe. Nie tak dawno temu w Japonii, dzieci oglądające kreskówki były poddane działaniu pulsującego światła, które spowodowało u niektórych napady padaczki a u innych wywołały objawy chorobowe.

…Ostatnie wydanie "US News and World Report" wskazuje kilka z tych "cudownych broni" (akustyka, mikrofale, laser) i zauważa, że naukowcy "przeszukują widma elektromagnetyczne i dźwiękowe w poszukiwaniu fal, które mogą mieć wpływ na zachowanie ludzi". Jednak niedawny artykuł rosyjskich wojskowych zaoferował nieco inny punkt widzenia na problem, oświadczając, że "ludzkość stoi na krawędzi wojny psychotronicznej" gdzie ciało i umysł będą głównym celem. Artykuł ten omawia rosyjskie i międzynarodowe próby kontroli kondycji psycho-fizycznej człowieka i jego procesów podejmowania decyzji przez zastosowanie generatorów VHF, "bezszumowych kaset" i innych technologii.

Zupełnie nowy arsenał broni, oparty na urządzeniach zaprojektowanych do wprowadzania komunikatów podprogowych lub zmian psychologicznych i przetwarzania danych, może być wykorzystywany do obezwładniania osób. Te bronie mają na celu kontrolę, zmianę psychiki lub atak na różne systemy sensoryczne i przetwarzania danych ludzkiego organizmu. W obydwu przypadkach celem jest zmylenie lub zniszczenie sygnałów, które normalnie utrzymują ciało w równowadze.

Ten artykuł bada bronie oparte na źródłach energii, broń psychotroniczną a także inne projekty badawcze mające na celu zmianę zdolność ludzkiego ciała do przetwarzanie bodźców. Jedną z konsekwencji takiego podejścia jest to, że sposób, w jaki powszechnie używany jest termin "wojna informacyjna" okazuje się niedostateczny kiedy poszczególni żołnierze, a nie ich sprzęt, stają się celem ataku.



Teoria wojny informacyjnej i element przetwarzania danych przez ludzi.
W Stanach Zjednoczonych wspólna koncepcja informacyjnych działań wojennych skupia się głównie na możliwościach systemów sprzętowych, takich jak komputery, satelity i sprzęt wojskowy, które przetwarzają dane w różnych formach. Według Departamentu Obrony dyrektywy S-3600.1 z dnia 9 grudnia 1996 r., wojna informacyjna jest definiowana jako "działanie informacyjne prowadzone w czasie kryzysu lub konfliktu dla osiągnięcia lub promocji konkretnych celów wobec przeciwnika lub przeciwników." Operacja informacyjna jest określana w tej samej dyrektywie jako "działania podjęte w celu wpływania na informacje przeciwnika i jego systemy informacyjne, przy jednoczesnej obronie własnych informacji i systemów informacyjnych". Te "systemy informacyjne" leżą u podstaw wysiłków modernizacji sił zbrojnych USA i w innych krajach, i objawiają się jako sprzęt, oprogramowanie, systemy łączności, oraz wysoko wykwalifikowany personel. Ostatnio armia USA przeprowadziła pozorowane działania bitewne, w których przetestowała te systemy w symulowanych warunkach bojowych… Informacyjne działania obejmują interakcję z Globalnym Środowiskiem informacyjnym... i wykorzystywane są do blokowania dostępu przeciwnika do informacji i możliwości decyzyjnych. "

Te "systemowe" podejście do walki informacyjnej podkreśla wykorzystanie danych, które określane są jako informacje służące do przenikania fizycznej obrony przeciwnika, który chroni dane (informacje) w celu uzyskania przewagi strategicznej lub operacyjnej. Jednak to podejście ma tendencję do ignorowania roli człowieka jako procesora informacji lub danych w dążeniu do dominacji, z wyjątkiem przypadków, w których jednostki logiczne lub racjonalne mogą zostać zachwiane przez dezinformację lub oszustwo. W związku z tym mało uwagi kieruje się na ochronę ciała i umysłu za pomocą zapory (ang "Firewall") tak jak to zrobiliśmy to z systemami sprzętowymi. Nie opracowano żadnych technik obrony na tego typu ataki mimo, że ciało jest w stanie nie tylko być oszukane, manipulowane, lub wprowadzane w błąd, ale także wyłączone lub zniszczone - tak jak każdy inny system przetwarzania danych. "Dane" jakie odbiera organizm ludzki z zewnętrznych źródeł takich jak np źródła elektromagnetyczne, wiry (ang. vortex?) lub akustyczne fale energii - lub wytworzone w oparciu o własne elektryczne lub chemiczne bodźce mogą być wykorzystywane lub zmieniane, podobnie jak dane (informacje) w każdym systemie sprzętowym.

…Ciało ludzkie jest złożonym systemem komunikacyjnym, który nieustannie otrzymuje nieprzypadkowe i przypadkowe wejściowe sygnały, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Jeśli ostatecznym celem informacyjnych działań wojennych jest proces zależny od danych, "bez względu na to czy ludzki czy automatyczny" to idąc za wspólnymi definicjami publikacji ​​można uznać ludzkie przetwarzanie sygnałów wewnętrznych i zewnętrznych za element wojny informacyjnej. Zagraniczni naukowcy zwrócili uwagę na związek pomiędzy ludźmi jako procesorami danych oraz prowadzeniem informacyjnych działań wojennych. Podczas gdy niektóre z badań ograniczają się tylko do Psyop (działań wojny psychologicznej), inne idą znacznie dalej. Przykładem tych pierwszych, jest jeden z ostatnich rosyjskich artykułów opisujących ofensywną wojnę informacyjną mającą na celu "korzystanie z kanałów internetowych w celu zorganizowania Psyop jak również do" wczesnego politycznego ostrzegania "przed "zagrożeniami dla amerykańskich interesów". Twierdzenia autora opierały się na fakcie, że "wszystkie środki masowego przekazu są wykorzystywane do wojny psychologicznej… tak więc dzisiaj to samo odnosi się do Internetu". Autor twierdzi, że Pentagon chce wykorzystać Internet do "wzmocnienia wpływów psychologicznych" podczas operacji specjalnych prowadzonych poza granicami USA w celu wskazania sympatyków, którzy będą wykonywać wiele zadań wcześniej powierzonych jednostkom specjalnym sił zbrojnych USA.

Inni jednak patrzą poza prostą wojnę psychologiczną badając inne aspekty związane ze zdolnościami organizmu do przetwarzania danych. Jednym z głównych badaczy "open source" zajmujących się wojną informacyjną w odniesieniu do zdolności przetwarzania danych jest rosyjski Dr Victor Solntsev z Baumann Technical Institute w Moskwie. Solntsev jest młodym, badaczem starającym się zwrócić uwagę świata na potencjalne zagrożenia związane z interfejsem operacyjnym komputera. Wsparty przez sieć instytutów i uczelni, Solntsev przedłożył kilka ciekawych koncepcji. Twierdzi, że człowiek musi być postrzegany jako otwarty system, a nie po prostu jako organizm lub system zamknięty. Jako system otwarty, człowiek komunikuje się z środowiskiem poprzez przepływ informacji i komunikacji. Według Solntseva środowisko fizyczne jednostki, czy to poprzez wpływ elektromagnetyczny, grawitacyjny, akustyczny lub inny, może powodować zmiany w stanie psycho-fizjologicznym organizmu. Zmiany tego rodzaju mogą mieć bezpośredni wpływ na stan psychiczny i świadomość, operatora komputera. W amerykańskim rozumieniu nie była by to wojna elektroniczna lub walka informacyjna w tradycyjnym sensie, ale raczej w sensie nietradycyjnym. Może to obejmować, na przykład, modyfikację komputera by mógł on być użyty jako broń używając jego wyjść sygnałowych emitujących sygnały akustyczne osłabiające operatora. To również może obejmować, jak wskazano poniżej, futurystyczne bronie wymierzone przeciwko "systemowi otwartemu" człowieka .

Projekty z lat 80-tych.


Solntsev zbadał również problem "informacyjnego szumu", która tworzy gęstą tarczę pomiędzy człowiekiem a rzeczywistością zewnętrzną. Hałas ten może objawiać się w postaci sygnałów, wiadomości, obrazów lub innych informacji. Głównym celem działania tego hałasu będzie świadomość osoby lub grupy osób. Modyfikacja zachowania może być jednym z celów informacyjnego szumu, innym może być atak na indywidualne zdolności psychiczne do takiego stopnia, by zapobiec reakcji na jakiekolwiek bodźce. Solntsev stwierdza, że ​​wszystkie poziomy psychiki (podświadomości, świadomość, i "nadświadomość") są potencjalnymi celami destabilizacji.

Według Solntseva, jednym z komputerowych wirusów mogących wpłynąć na psychikę człowieka jest rosyjski Virus 666. Jego działanie polega na wyświetlaniu na co 25 ramce (monitory i telewizja wyświetlają 25 ramek na sekundę) wyświetlacza graficznego, kombinacji kolorów, które rzekomo wprowadzały operatora komputera w trans. Podświadome postrzeganie tego wzoru ostatecznie powoduje zaburzenia rytmu serca. Inni rosyjscy specjaliści komputerowi, nie tylko Solntsev, otwarcie mówią o "efekcie 25 ramki" i jego zdolności do subtelnego oddziaływania na percepcję użytkownika komputera. Celem tej techniki jest to, aby wprowadzić myśl do podświadomości jednostki. Może to przypominać niektóre kontrowersyjne reklamy podprogowe w Stanach Zjednoczonych w latach 1950.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/umysl_nie_posiada_zapory,p787190611


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 29, 2012, 19:32:37 »

Mowiac inaczej.Jezeli ma sie kontakt z naszymi protoplastami z innych galaktyk,a widac ze ten kontakt jest,wie sie jak jestesmy zbudowani i co nam moze zaszkodzic.
Kwiesta jest jednak taka:czy stworzyli nas ci "zli" czy ci "dobrzy".Czy moze wspolnie i teraz jedni chca nas pograzyc ,a drudzy ochraniac.

Ciekawe.

Pozdrawiam serdecznie.Greta
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 29, 2012, 19:48:13 »

Greto oczywiście iż "zbudowali " nasze ciała fizyczne dobrzy , ale ci inni też znają tą budowę, jedni chcą pomoc Człowiekowi w ewolucji i w wyjściu z tego uwięzienia. a drudzy za wszelką cenę i wszelakimi sposobami usiłują to powstrzymać. Posiadając wiedzę jak to zrobić i wolną wolę z możliwością jej użycia ,robią to. Ich system wartości skupiony jest wyłącznie na ich elitarnych korzyściach zatem manipulują informacją na wszelkie możliwe sposoby i usiłują wyeliminować ( uśmiercić) ludzi , którzy odkrywają ich karty i wkładają przysłowiowy kij w ich tryby.
Jak widać z powyższych informacji sposobów z których korzystają te siły jest całkiem dużo i są naprawdę niebezpieczne dla przeciętnego człowieka.
Psychomanipulacja polega na odwracaniu uwagi od naprawdę dziejących się zdarzeń i skupianie jej na tematach zastępczych , oraz osłabianiu naszej fizycznej i psychicznej siły. Taki osłabiony człowiek staje się już łatwym celem całej gamy ataków psychotronicznych i mikrofalowych.

No cóż .... można też udawać iż wcale nie ma takiego tematu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 29, 2012, 19:54:48 »

Temat jest i to powazny.
Kazdy z nas moze cos na ten temat powiedziec,choc nie kazdy zdaje sobie sprawe z tego ,co to jest.
Dobrze,ze choc garstka z nas,na naszej planecie,ma dostep do internetu,interesuje sie tym,choc jak widac i tutaj nami manipuluja.
Dobrze,ze zostalo juz niewiele czasu do konca tego stanu i spodziewac sie nalezy zwiekszenia tego typu dzialan.
Tak wiec trzymajmy sie,podtrzymujmy wspolnie na duchu,wymieniajmy doswiadczeniami i informacjami.To bardzo wazne.

Greta
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 29, 2012, 20:07:30 »

Tak Greto, bardzo ważne dla nas zdać sobie naprawdę tego co się dzieje i zjednoczyć popierając a nie walcząc o priorytety swoich informacji bo moc którą osiągamy pokonując wiele ograniczeń , plus wiedza jak ja użyć, jest nasza globalną siłą.

Nie liczmy na to iż ci którzy tworzą metody ataków udostępnią w mediach sposoby obrony przed nimi.  Wiedzieć trzeba iż obecnym czasem władają siły ciemności , system , który chce przetrwać i to on stworzył informacje ( nie tylko w książkach) które są dla nas dezinformacja,a  której wielu z nas bezgranicznie ufa, miast ufać własnym odczuciom.


jedna opowieść ....

POLSKA STRONA KONTROLI UMYSŁU.

http://niniwa2.cba.pl/stronamd.htm
mimo wszystko warto poznać te informacje.


Aleksander Zieliński
Ofiara psychotroniki i tortur

http://niniwa2.cba.pl/K5.HTM

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 20:19:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 29, 2012, 20:52:43 »

Powiem krótko - jak nie jesteś ubabrany to i gówno nie ma czego się przyczepić... i spłynie jak woda po kaczce.
Niestety wiele osób wchodząc w pewne zabawy, "moce" czy też "oświecenia" podpisuje specyficzny cyrograf - akceptację na udział w grze i poddanie się jej zasadom.
A ewentualne "obrony" mogą być jedynie czasowe - aż przyjdą silniejsi bandyci niż ci z którymi się związałeś, ewentualnie już nie jesteś im potrzebny - obrazowo rzecz ujmując jak wejście w szeregi mafii, nawet fonetycznie bardzo zbliżone: mafia... magia...
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 29, 2012, 20:58:10 »

arteq - cyrograf juz podpisales "to co Bog zlaczyl, niech czlowiek nie rozlacza!" I oby Twa druga plowa to mogla potwierdzic //a nie plakac, bo "jutro bedzie miala brzydka buzie"Mrugnięcie//

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 29, 2012, 21:25:24 »

spokojnie, postępujemy wbrew wielu udzielanym na tym forum poradom i dlatego nie zanosi się abyśmy musieli "dawać sobie wolność w imię szczęścia drugiego"
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 29, 2012, 22:54:14 »

Ot tak dla zrozumienia zasad....

Bron Psychotroniczna


PostWysłany: 04:04, 01 Lis '07    Pojedynczy post Temat postu: Bron Psychotroniczna    Odpowiedz z cytatem
Ostatnio ukazal sie w Pravdzie artykul na ten temat. Temat jest malo znany, a moim zdaniem bardzo ciekawy.

Podaje link do angielskiej wersji artykulu Pravdy :
http://english.pravda.ru/science/tech/14-08-2007/95965-psychotronic_weapon-0

Podaje link do artykulu po polsku na ten temat :
http://www.searchengines.pl/Psychotroniczni-szpiedzy-t91613.html

Na poczatek mozna przeczytac ponizszy artykul :

W głowie kłębią się nam myśli, których nie chcemy. Męczą nas uporczywe i irytujące migreny. Nie czujemy się swobodnie. Otóż jest możliwe, że nie jesteśmy sobą. Nasz umysł może być przez kogoś zdalnie sterowany.

JAK NA CZŁOWIEKA DZIAŁAJĄ FALE ELEKTROMAGNETYCZNE?
Nasz system nerwowy pracuje w zakresie niskich częstotliwości na falach o centymetrowej długości. Za pomocą tych częstotliwości włókna nerwowe przenoszą wrażenie bólu, uczucie głodu, zmęczenia, mdłości, poczucie równowagi itp. Jeśli na naturalne sygnały generowane w ciele nałoży się sztuczne sygnały przesyłane w formie centymetrowych fal, do mózgu może dotrzeć informacja np. że trzęsie się ziemia, albo że dzieje się coś złego i trzeba w panice uciekać. Nasza świadomość złudzenie przyjmie za rzeczywistość.



Od lat napływają doniesienia mówiące, że rzą&not;dy niektórych państw zaangażowane są w ba&not;dania i opracowanie skomplikowanych tech&not;nologii umożliwiających bezpośredni wpływ na umysł człowieka. Celem tych badań jest uzyskanie nowych „bezpiecznych" broni oraz rozwijanie nowatorskich strategii wojskowych. Istnieją jednak uzasadnione obawy, że tech&not;nologia ta będzie niewłaściwie stosowana. Broń bowiem może służyć nie tylko do celów wojskowych, ale także do ingerowania w stre&not;fy życia społecznego. Kto bowiem posiada kontrolę nad tą technologią, może mieć bez&not;pośredni wpływ na umysły wszystkich ludzi na świecie. Nic więc dziwnego, ze badania otacza się wielką tajemnicą.
Pierwsi byli naziści
Technologia kontroli umysłów ma długą histo&not;rię i równie długi okres zaprzeczania jej istnie&not;niu. Już niemieccy naziści rozpoczęli poważne naukowe badania nad możliwością kontrolo&not;wania umysłów za pomocą traumatycznych przeżyć. Josef Mengele, zwany „Aniołem Śmierci", przeprowadzał takie badania na bez&not;bronnych ofiarach obozów koncentracyjnych. W japońskich obozach jenieckich (i nie tylko tam) doprowadzano ludzi do szaleństwa po&not;przez stosowanie psychologicznych manipula&not;cji. Ale wszystkie te techniki wymagały mnóstwa czasu i nie zawsze dawały oczekiwane re&not;zultaty. Politykom i wojskowym marzyła się broń, która wpływałaby na myśli ludzi za jed&not;nym naciśnięciem guziczka. A to oznaczało za&not;jęcie się falami elektromagnetycznymi.
Po II wojnie światowej technologia ta zaczę&not;ła się gwałtownie rozwijać. Wschód i Zachód konkurowały w tajnym wyścigu w pracy nad bronią elektromagnetyczną. Dopiero teraz na światło dzienne zaczynają wypływać niektó&not;re szczegóły badań. Na przykład Denis LeBihan, członek Francuskiej Komisji Energii Ato&not;mowej, powiedział publicznie, że techniki mo&not;delowania procesów mózgowych osiągnęły ta&not;ki etap, na którym „jesteśmy niemal zdolni do czytania ludzkich myśli". Inny naukowiec, Jean-Pierre Changeux, neurolog z Instytutu Pa&not;steura oświadczył, że: „chociaż niezbędny do tego celu sprzęt jest wysoce specjalistyczny, niedługo stanie się powszechnie dostępny i bę&not;dzie można używać go na odległość. Otwiera to drogę do takich nadużyć, jak wkraczanie w dziedzinę osobistej prywatności, kontrolo&not;wanie zachowań i pranie mózgu".
Ciche dźwięki
Technologia nosząca skrótową nazwę SSSS (Silent Sound Spread Spectrum - Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku) została opraco&not;wana przez Amerykanina, dra Olivera Lowery
i opisana w patencie nr 5159703. W patencie sposób ten nazywa się „niemym porozumie&not;waniem". W skrócie chodzi o to, że naukowcy wykorzystując komputery, potrafią rozpoznać częstotliwości fal mózgowych człowieka doty&not;czące określonych emocji. System SSSS umoż&not;liwia nagranie owych bardzo niskich lub wyso&not;kich częstotliwości, a także odpowiednią ich zmianę - np. uczucie niezadowolenia zmienia na satysfakcję, czy odwrotnie - a potem za pomocą dźwięków lub wibracji „zaindukowanie" (wzbudzenie) ich w mózgu człowieka poprzez słuchawki, głośniki itp. Takie zmody&not;fikowane fale można zapisać na płycie, by od&not;twarzać je wielokrotnie. Naturalnie, owe ciche

dźwięki mogą być ukryte w zwykłej muzyce, gdyż są niesłyszalne dla naszych uszu.
Już odczytujemy myśli!
Inna technika to Zdalne Monitorowanie Neu&not;ronowe. Pozwala ona nie tylko odczytywać myśli, ale także je przekazywać. W jaki sposób?
Wszystko, co przewodzi prąd elektryczny wytwarza pole magnetyczne o charaktery&not;stycznych cechach. Każdego z nas otacza pole bioelektryczne. Wytworzone jest ono przez re&not;akcje elektryczne zachodzące wewnątrz nasze&not;go ciała, np. przez fale mózgowe. Zaawanso&not;wane technicznie urządzenia są w stanie zloka&not;lizować takie pole i odczytać elektryczną dzia&not;łalność mózgu nawet z dużej odległości. Uzy&not;skane w ten sposób dane przetwarza kompu&not;ter. Informacja może być przesłana do ośrodka słuchu w mózgu, wywołując wrażenie „słysze&not;nia gtosów". Można też przesłać obrazy do mózgu śpiącej osoby, wywołując określone sny. Tą metodą da się nawet zmieniać nastro&not;je, sposób percepcji, a także przejąć kontrolę nad aktywnością ruchową danej osoby.
W Japonii można już kupić sprzęt do odczy&not;tu pola bioelektrycznego. W sprzedaży są tele&not;wizory sterowane „siłą woli". Człowiek siedzą&not;cy przed ekranem nakłada na głowę urządze&not;nie z elektrodami, które mocuje się do czaszki. Elektrody te odczytują elektryczną działalność mózgu, co pozwala sterować telewizorem za pomocą myśli.
Zniewalanie mikrofalami
Syntetyczna telepatia to termin używany do określenia techniki wprowadzania do czyjegoś umysłu stów, myśli i poglądów za pomocą pewnego rodzaju elektroma&not;gnetycznego nadajnika, podobnego do radiowej lub telewizyjnej stacji nadawczej, z tym, że działającego w zakresie pasma mikrofalowego.
W 1961 roku Allen Frey, biolog i specjalista w zakresie inżynierii psychologicznej odkrył, że człowiek może słyszeć mikrofale. Ludzie wystawieni na działanie promieni mikrofalowych o częstotliwości od 1310 do 2982 MHz i średnim natężeniu od 0,4 do 2 mW/cm2 odbierają wrażenia foniczne w postaci dźwięków przypominających brzę&not;czenie lub pukanie, które pojawia się w okoli&not;cach tyłu głowy. Opierając się na badaniach Freya stwierdzono, że za pomocą odpowied&not;nio modulowanych mikrofal można przekazy&not;wać całe słowa wprost do mózgu odbiorcy.
W psychotronicznej wojnie prowadzonej z zastosowaniem modulowanych mikrofal nie trzeba zabijać żołnierzy, wystarczy obezwład&not;nić ich poprzez zakłócenie stanu równowagi lub zdolności logicznego myślenia. Cały naród
można by stopniowo podporządkować psy&not;chicznie za pomocą długoterminowego napromieniowywania go modulowanymi mikrofala&not;mi. Kiedy ochota do obrony i zdolność oporu zostaną zniwelowane, wystarczą już tylko poli&not;tyczne negocjacje do uzależnienia podbitego w ten sposób narodu.
Cywilizacja schizofreników
Jakie są granice możliwości manipulowania umysłem? Kolejnym krokiem może być wpro&not;wadzenie tej technologii do łączności sateli&not;tarnej. A co się stanie, kiedy dojdzie do sytu&not;acji, gdy dwa kraje walczące ze sobą będą emitowały na tym samym terenie sprzeczne ze sobą przekazy? Czy mieszkańców czeka wtedy schizofrenia, czy może jeszcze coś gorszego?
Wizja Georga Orwella, angielskiego pisarza, który w powieści „Rok 1984" opisuje totalitar&not;ne społeczeństwo poddane stałemu nadzoro&not;wi, gdzie nawet najbardziej intymnych myśli nie można ukryć przed władzą, nie jest aż tak odległa. Jednostki niepodporządkowanie obo&not;wiązującym regułom zostaną najpierw zidenty&not;fikowane przy zastosowaniu techniki elektro&not;nicznej. Następnie sklasyfikowane i poddane wyrafinowanym komputerowym metodom stymulacji osobowości. Wszczepi się im pożą&not;dane wzorce zachowań. W razie potrzeby usu&not;nie się z ich pamięci niepotrzebne wspomnie&not;nia, zastępując je nowym zestawem przeżyć.
Czy tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata?
JACEK SŁOMIŃSK

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1021

***********

NEXUS - BRONIE DO ZDALNEJ MANIPULACJI MÓZGU

Chociaż opinia publiczna jest świadoma, że umysł można programować za pomocą podświadomych przekazów, to jednak już tylko niewielu wie o istnieniu zaawansowanych broni psychotronicznych służących do kontroli umysłów.

Począwszy od roku 1980 w mediach ukazują się publikacje omawiające możliwość zdalnego wpływania na ludzki mózg. Ujawnianie informacji dotyczących technologii kontroli umysłu podlega zasadom wynikającym z zapewnienia bezpieczeństwa państwa i następuje na życzenie lub za przyzwoleniem elit władzy. Podczas gdy zachodnie media skoncentrowały się głównie na rosyjskich metodach kontroli umysłu lub badaniach w tym zakresie, ograniczając się do ogólnikowych opisów, rosyjskie media są znacznie bardziej konkretne.

Najwyraźniej są dwa powody takiego podejścia u Rosjan. Po pierwsze, w roku 1991 doszło do próby wykorzystania technologii umożliwiającej zdalną kontrolę umysłu w czasie nieudanego zamachu na radzieckiego prezydenta Michaiła Gorbaczowa. Po drugie, Federacja Rosyjska wydaje się działać w kierunku zawarcia układu o zakazie stosowania takiej technologii.

I tak na przykład w roku 1994 rosyjski tygodnik Argumenty i Fakty opublikował artykuł opisujący wyemitowanie przez telewizję cyklu programów o broni psychotronicznej nazywanej "Czarna Skrzynka" (jak podaje artykuł, tan cykl programów bardzo szybko zdjęto z anteny). Tygodnik opisał, jak w pierwszym odcinku pewien dziennikarz usiadł naprzeciwko psychotronicznego generatora i zaczął opisywać swoje wrażenia: "Nie widzę wyraźnie. Nie mogę się skoncentrować.. coś dławi mój mózg..." W kolejnym odcinku pokazano tego samego dziennikarza, który zgłosił się na ochotnika do eksperymentu polegającego na "kodowaniu", czyli programowaniu jego mózgu do wykonania określonej czynności po usłyszeniu jakiegoś nietypowego zwrotu, na przykład "niebieski rumianek". W opisywanym programie podano, że takie programowanie może zmusić dziennikarza do wyskoczenia przez okno, jednak ostatecznego wyniku tego eksperymentu nie pokazano.

W przeciwieństwie do rosyjskich mediów ich zachodnie odpowiedniki milczały, nie zamieszczały żadnych danych na temat opracowywania technik umożliwiających kontrolowanie umysłu. Co ciekawe, te informacje można z łatwością znaleźć w powszechnie dostępnych dokumentach wojskowych (w USA) lub w dokumentach Parlamentu Europejskiego. Jednak nawet w Stanach Zjednoczonych dysydenccy politycy podejmowali inicjatywy, których celem było wprowadzenie zakazu stosowania i opracowywania technik kontroli umysłu. 

W październiku 2000 roku amerykański kongresman Denis J.Kucinich przedstawił w Izbie Reprezentantów projekt ustawy, która zobowiązywała prezydenta Stanów Zjednoczonych do zaangażowania się w negocjacje, których celem byłby zakaz rozmieszczania broni w kosmosie. Zawarta w tym projekcie ustawy definicja systemów broni brzmiała: "jakikolwiek obiekt znany lub dotąd nie opracowany środek powodujący śmierć lub rany lub szkodzący bądź niszczący osobę (lub biologiczne życie w zakresie zdrowia fizycznego ciała, zdrowia psychicznego, fizycznego lub ekonomicznego dobra osoby)... poprzez użycie bazujących na lądzie, morzu lub w kosmosie systemów wykorzystujących promieniowanie, zjawiska elektromagnetyczne, psychotronikę, dźwięki, lasery bądź inne rodzaje energii ukierunkowanych na pojedynczych ludzi lub ich społeczności w celu prowadzenia wojny informacyjnej, zmiany nastrojów lub kontrolowania ich umysłów.

Bronie psychotroniczne wciąż należą, przynajmniej w pojęciu laika nie obeznanego z zakresem tajnych badań wojskowych, do sfery fantastyki naukowej, ponieważ żaden z opublikowanych naukowych eksperymentów nie został w sposób zrozumiały przedstawiony światowej opinii publicznej.

To, że manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy subtelnych (dźwiękowych lub wizualnych) sygnałów jest wykonalne, jest obecnie powszechnie wiadome i akceptowane przez środowisko naukowe.

Z tego właśnie względu w większości krajów stosowanie takich technik bez zgody zainteresowanych osób jest teoretycznie zakazane. Nie muszę chyba wyjaśniać, że takie techniki są stosowane ukrycie bez wiedzy i zgody ludzi będących celem takich oddziaływań.

Urządzenia wykorzystujące światło do stymulacji mózgu wykorzystują inny mechanizm, w którym światło błyskające z określoną częstotliwością może być wykorzystywane do manipulacji ludzką psychiką.

Jeśli chodzi o stosowanie dźwięku, to w przypadkach urządzeń przesyłających wiązkę fal dźwiękowych, które mogą być słyszalne wyłącznie przez osoby, na które została ona ukierunkowana, były już doniesienia w mediach. W takim przypadku wiązka jest formowana jako kombinacja fal dźwiękowych i ultradźwiękowych, które powodują, że adresat słyszy przekaz w swojej głowie. Tego rodzaju praktyki mogą prowadzić do zakłóceń równowagi umysłowej adresata, jak również przekonania go, że jest psychicznie chory.

W dalszej części artykułu dokonamy przeglądu rozwoju technik i wiedzy dotyczącej funkcjonowania ludzkiego umysłu oraz metod, których celem jest manipulacja ludzkim umysłem, nad którymi trwają obecnie prace.

ENERGIA ELEKTROMAGNETYCZNA

Jedna z głównych metod manipulacji wykorzystuje enegię elektromagnetyczną. W odtajnionej literaturze naukowej znaleźć można omówienie zaledwie około 30 eksperymentów na ten temat. W roku 1974, w czasach ZSRR, po udanych próbach przeprowadzonych w wojskowej jednostce w Nowosybirsku Rządowy Komitet ds. Wynalazków i Odkryć ZSRR zarejestrował urządzenie o nazwie Radioson. W opisie urządzenia podaje się, że jest ono używane do indukowania snu przy zastosowaniu fal radiowych.

W literaturze naukowej techniczne możliwości indukowania snu u ludzi przy wykorzystaniu fal radiowych są potwierdzone w książce autorstwa brytyjskiego naukowca, który uczestniczył w badaniach biologicznych efektów elektromagnetyzmu. Opublikowany w roku 1991 raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w sprawie promieniowania nie jonizującego potwierdza, że "wiele biologicznych efektów obserwowanych u zwierząt wystawionych na działanie pól o szczególnie niskiej częstotliwości wydaje się być związanych bezpośrednio albo pośrednio z układem nerwowym..."

Wśród ujawnionych eksperymentów znajdują się również takie, w których pulsujące mikrofale powodowały synchronizację wyizolowanych neuronów z częstotliwością pulsującej mikrofali. Na przykład neuron wysyłający impulsy z częstotliwością 0,8 Hz została zmuszony do wysyłania ich z częstotliwością 1 Hz. Pulsujące mikrofale wpływały ponadto na zmianę koncentracji neurotransmiterów w mózgu (neurotransmitery stanowią część mechanizmu wymuszającego wysyłanie impulsów przez neurony w mózgu) oraz wzmacnianie lub osłabienie działania leków dostarczonych do mózgu.

Eksperyment, w którym główne częstotliwości mózgowe, zarejestrowane przy pomocy elektroencefalografu, zostały zsynchronizowane z częstotliwością pulsujących mikrofal, może być wyjaśnieniem sposobu działania rosyjskiego urządzenia o nazwie Radioson. Mikrofale pulsujące w zakresie częstotliwości snu powodują synchronizację aktywności mózgu z częstotliwością odpowiadającą snowi i w ten sposób wywołują sen.

Mikrofale pulsujące z częstotliwością dominującą w mózgu w stanie czuwania mogą z kolei pozbawić człowieka snu. W raporcie pochodzącym z Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda w Stanach Zjednoczonych czytamy: "Impulsy mikrofalowe zdają się wpływać na centralny układ nerwowy i wywoływać stymulacje podobne do stymulacji elektrycznej nie związanej z ciepłem".

W wielokrotnie powtarzanym eksperymencie mikrofale pulsujące z określoną częstotliwością powodowały emanację jonów wapnia z komórek nerwowych. Wapń odgrywa kluczową rolę w wysyłaniu impulsów przez neurony. Ross Adey, członek pierwszego zespołu naukowego, który opublikował wyniki tego eksperymentu, wyraził publiczne przekonanie, że ten efekt elektromagnetycznego promieniowania będzie powodował zakłócenia w koncentrowaniu się na złożonych zadaniach.

Robert Becker, który ma swój udział w odkryciu efektu pulsujących pól na leczenie złamanych kości, opublikował fragmenty raportu programu badawczego Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda. Jeden z rozdziałów tego raportu nosi tytuł "Sprowokowane efekty osłabiające". Według Beckera należałoby poddać je sprawdzeniu.

Opublikowanie zbyt wielu poufnych informacji było prawdopodobnie przyczyną utraty przez Rosa Adleya i Roberta Beckera ich stanowisk oraz subwencji na prowadzenie badań.

W roku 1975 opublikowano wyniki eksperymentu przeprowadzonego przez sektor wojskowy Stanów Zjednoczonych, w którym pulsujące mikrofale wytworzyły w mózgu człowieka wrażenie słuchowe w postaci liczb od 1 do 10. To kolejny eksperyment, w którym mamy do czynienia z możliwością przekonania kogoś o chorobie umysłowej. Program Badawczy Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda, gdzie przeprowadzono ten eksperyment, zaczyna się "indukowaną stymulacją słuchową przy zastosowaniu efektów słuchowych" i ostatecznie prowadzi do "kontroli zachowania poprzez stymulację.

Załóżmy, że słowa wprowadzone do mózgu zostały przetworzone na częstotliwości ultradźwiękowe. Czy osoba poddana eksperymentowi uświadomi sobie w takiej sytuacji te słowa jako własne mysli? Czy można w ten sposób kontrolować jej zachowanie?

Mając na względzie właśnie te pytania, "Końcowy raport w sprawie potrzeb biotechnologicznych badań dla aeronautycznych układów w roku 2000 opracowanym przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych podaje: "Podczas gdy początkowo należy położyć nacisk na degradację ludzkiej zdolności do wykonywania zadań poprzez ładowanie termiczne oraz efekty pola elektromagnetycznego, dalsze prace należy ukierunkować na możliwość kierowania i przesłuchiwania funkcji mentalnych przy pomocy pól przyłożonych z zewnątrz".

Wielu naukowców ostrzegało, że ostatnie osiągnięcia z zakresu neurofizjologii mogą być wykorzystane do manipulacji ludzkim mózgiem.

6 czerwca 1992 roku rosyjska gazeta Komsomoslka Prawda opublikowała część apelu podpisanego przez kierowników rosyjskich instytutów badawczych i instytucji medycznych: "Dwadzieścia lat temu, kiedy zaczynaliśmy pracę nad terapią przy zastosowaniu mikrofal, uzgodniliśmy, że odkryć z tej dziedziny nigdy nie wykorzystamy ze szkodą dla ludzi. Ostrzeżenie generała Cobeca, że OMON [oddziały antyterrorystyczne rosyjskiej policji] posiada broń psychotroniczną, dowodzi, że taka broń została już opracowana. jeśli dostanie sie ona w ręce ludzi o złych zamiarach, może okazać się bardziej niebezpieczna niż broń jądrowa, ponieważ jest zdolna do zduszenia wolnej woli ludzi. Zwracamy się do prezydenta Jelcyna i organizacji demokratycznych na świecie z żądaniem wprowadzenia zakazu stosowania generatorów psychotronicznych w charakterze broni".

W czerwcu 1995 roku Michael Persinger, który opracował w programie amerykańskiej marynarki wojennej, którego celem było opracowanie nie uśmiercających broni elektromagnetycznych, opublikował naukowy artykuł, w którym napisał: "... techniczna możliwość bezpośredniego wpływania na większość z około sześciu miliardów mózgów ludzkiego gatunku z pominięciem klasycznych środków zmysłowych poprzez przekazanie bezpośrednio do neuronów informacji w fizycznym ośrodku, w którym zanurzeni są wszyscy członkowie gatunku... jest obecnie mało możliwe".

W roku 1980 Francuski Ogólnokrajowy Komitet Bioetyki ostrzegł, że "neurologia jest coraz bardziej postrzegana jako nauka stanowiąca zagrożenie dla praw człowieka". W maju 1999 roku w Tokio odbyła się konferencja neurologiczna sponsorowana przez ONZ. W jej końcowym komunikacie napisano: "Obecnie mamy intelektualne, fizyczne i finansowe środki umożliwiające zawładnięcie mózgiem i opracowanie urządzeń umożliwiających dotarcie do niego, a nawet jego kontrolę i neutralizowanie świadomości... pragnęlibyśmy wyrazić nadzieję, że ta pogoń za wiedzą będzie służyć pokojowi i dobru".

W ostatnich kilku latach koncepcja zdalnej kontroli ludzkiego umysłu stała się tematem międzynarodowych i wewnątrz rządowych negocjacji. W styczniu 1999 roku Parlament Europejski wystosował rezolucję, w której wzywa do uchwalenia "międzynarodowej konwencji globalnego zakazu opracowywania i rozmieszczania broni zdolnej do jakichkolwiek manipulacji ludźmi".

BRONIE INFORMACYJNE

W roku 1997 już dziewięć krajów Wspólnoty Niepodległych Państw zaproponowało przygotowanie i przyjęcie międzynarodowej konwencji "W sprawie zapobiegania wojnom informacyjnym i ograniczenia rozprzestrzeniania broni informacyjnych".

Inicjatywę zgłosił w Rosyjskiej Dumie Władimir Łopatin, który w latach 1990-195 pracował w stałych komitetach ds.bezpieczeństwa początkowo Rosyjskiej Federacji, a następnie Rosyjskiej Dumy i Międzyparlamentarnego Zgromadzenia Wspólnoty Niepodległych Państw, specjalizując się w zagadnieniach bezpieczeństwa informacyjnego.

Koncepcja broni informacyjnych lub wojny informacyjnej nie jest znana zbyt szeroko. W roku 1999 Łopatin opublikował wspólnie z rosyjskim naukowcem Cygankowem książkę Bronie psychotroniczne a bezpieczeństwo Rosji, w której znaleźć można wyjaśnienie tych terminów: "W raporcie w sprawie badań prowadzonych przez Amerykańskie Towarzystwo Fizyczne w roku 1993 znajdujemy wniosek mówiący, że systemy broni psychofizycznych.. mogą być zastosowane do budowy strategicznej broni nowego typu (broni informacyjnej w wojnie informacyjnej)..."

W roku 2000 Łopatin przedstawił w Dumie projekt ustawy w sprawie "Informacyjnego i psychologicznego bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej". Poglądy Łopatina zostały opublikowane przez rosyjską gazetę Siewodnia: "Przy pomocy środków informacyjno-psychologicznego wpływu można nie tylko szkodzić zdrowiu poszczególnych jednostek, ale również, jak utrzymuje Łopatin, blokować wolę ludzi na poziomie podprogowym, pozbawiać zdolności do politycznego, kulturowego i społecznego samookreślania, manipulować świadomością społeczną, a nawet zniszczyć informacyjną i duchową przestrzeń Rosji".

Autorzy książki Bronie psychotroniczne a bezpieczeństwo Rosji proponują w niej oprócz podstawowych zasad rosyjskiej koncepcji obrony przed zdalną kontrolą ludzkiej psychiki, nie tylko uznanie istnienia takich możliwości, ale i faktu, że metody wojny psychotronicznej i informacyjnej są w pełni realne ("i stosowane bez formalnego wypowiedzenia wojny"). Autorzy cytują również zapis pochodzący z sesji Federalnej Rady Federacji Rosyjskiej, w czasie której Łopatin oświadczył, że bronie psychotroniczne mogą prowadzić do "wprowadzenia do świadomości i podświadomości człowieka informacji inicjującej błędną percepcję rzeczywistości".

W związku z tym proponują uchwalenie państwowego prawa, jak również ustanowienie międzynarodowych norm prawnych, "których celem będzie obrona psychiki człowieka przed podprogowymi, destrukcyjnymi i informacyjnymi manipulacjami".

Co więcej, proponują również odtajnienie wszystkich badań w sprawie różnych technologii z tego zakresu. Ostrzegają, że utajnienie tych badań i utrzymywanie społeczeństwa w nieświadomości ich istnienia umożliwiło nie słabnący wyścig w rozwijaniu tych broni, co z kolei przyczyniło się do wzrostu zagrożenia wojną psychotroniczną.

W roku 1999 komitet STOA (Scientifiv and Technological Options Asessment - Ocena Naukowych i Technologicznych Opcji), który stanowi część generalnego Dyrektoratu Badań Parlamentu Europejskiego, opublikował raport w sprawie technik kontroli umysłu. Jeden z głównych tematów badań dotyczył technologii tak zwanej "drugiej generacji" lub "niezabójczych".

W raporcie tym są omówione "niezabójcze" bronie drugiej generacji, które są opracowywane w wojskowych i jądrowych laboratoriach w Stanach Zjednoczonych jako część doktryny prowadzenia "niezabójczej" wojny, przyjętej obecnie również przez NATO. Wśród tych urządzeń znajdują się bronie wykorzystujące... ukierunkowane wiązki energetyczne, fale o częstotliwościach radiowych oraz laserowe i akustyczne mechanizmy obezwładniające ludzi, na których zostają nakierowane.

Raport dodaje, że "najbardziej kontrowersyjne niezabójcze technologie kontroli tłumu proponowane przez Stany Zjednoczone, często określane również jako Bronie Bezpośredniej Energii lub Bronie Częstotliwości Radiowych, mogą podobno wpływać na ludzkie zachowania... zaś największy niepokój budzą systemy, które bezpośrednio oddziałują na system nerwowy człowieka".

Raport stwierdza również, że "przypuszczalnie najbardziej kontrowersyjne osiągnięcia z zakresu kontroli tłumów są trzymane w tajemnicy".

26 lipca 2001 roku zatwierdzono aneks do artykułu 6 prawa Federacji Rosyjskiej w sprawie broni. Czytamy w nim, co następuje: "W obrębie Federacji Rosyjskiej zabrania się obrotu broniami i innymi urządzeniami... których zasada działania opiera się na wykorzystaniu elektromagnetycznego, świetlnego, cieplnego, infradźwiękowego i ultradźwiękowego promieniowania".

Od stycznia 2004 roku w amerykańskim stanie Michigan każdemu, kto produkuje, rozprowadza, posiada, przewozi lub stosuje szkodliwe dla człowieka urządzenia elektroniczne, grozi kara do 15 lat więzienia. Ponieważ taka sama kara jest orzekana za posiadanie biologicznej, chemicznej lub radioaktywnej broni, rodzi się pytanie, czy to nie oznacza, że rząd Stanów Zjednoczonych posiada elektroniczne i elektromagnetyczne bronie masowego rażenia.

W Doktrynie Bezpieczeństwa Informacyjnego federacji Rosyjskiej podpisanej przez prezydenta Władimira Putina we wrześniu 2000 roku wśród zagrożeń bezpieczeństwa informacyjnego Federacji Rosyjskiej wymienia się "zagrożenie praw konstytucyjnych i wolności ludzi i obywateli w sferze życia duchowego... indywidualnej, grupowej i społecznej świadomości" oraz "nielegalne stosowanie specjalnych środków wpływających na indywidualną, grupową i społeczną świadomość."

Wśród głównych kierunków międzynarodowej współpracy w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa informacyjnego znajduje się punkt postulujący "zakaz produkcji, rozpowszechniania i stosowania broni informacyjnych".

Wyżej wymienione stwierdzenie należy interpretować jako kontynuację rosyjskiego zaangażowania w ideę międzynarodowego zakazu stosowania środków zdalnego wpływu na aktywność ludzkiego mózgu.

Podobnie w wyżej przytoczonym raporcie opublikowanym przez STOA pierwotnie proponowana wersja rezolucji Parlamentu Europejskiego wzywa do "uchwalenia międzynarodowej konwencji ustanawiającej globalny zakaz badań i opracowywania broni, które wykorzystują wiedzę o chemicznych, elektrycznych i dźwiękowych drganiach lub innych funkcjach ludzkiego mózgu do tworzenia broni służących do manipulowania ludźmi, w tym zakaz przemieszczania, zarówno teraz jak i w przyszłości tego rodzaju systemów".

Użyty tu termin "teraz" sugeruje, że takie bronie są już rozmieszczone.

Wśród krajów z najbardziej rozwiniętym sektorem wojskowym znajdują się Stany Zjednoczone, które nie występowały z żadną międzynarodową inicjatywą zakazu stosowania technik umożliwiających zdalną kontrolę ludzkiego mózgu. (Oryginalna wersja projektu ustawy Denisa J.Kucinicha została zmieniona i ostatecznie nigdy jej nie uchwalono).

Według studium opublikowanego przez STOA Stany Zjednoczone są głównym promotorem stosowania tego rodzaju broni i dzięki ich staraniom techniki nie powodujące śmierci zostały włączone do doktryny wojskowej NATO.

Może to oznaczać, że Stanom Zjednoczonym udało się zneutralizować europejskie próby wprowadzenia zakazu produkcji i stosowania broni kontrolujących umysł, jako że "w roku 1996 nie uśmiercające urządzenia określane przez armię Stanów Zjednoczonych to... ukierunkowane systemy energetyczne" i "bronie wykorzystujące fale o częstotliwości radiowej", czyli bronie wpływające według raportu STOA na układ nerwowy człowieka.

Chociaż są jeszcze możliwości prowadzenia wojny informacyjnej, która nie obejmuje kontroli umysłów, to jednak Stany Zjednoczone nie chcą angażować się w negocjacje dotyczące zakazu stosowania wszelkich form manipulowania ludzkim umysłem. Ta niechęć może oznaczać, że Stany Zjednoczone zamierzają zastosować techniki pozwalające na kontrolę umysłów, zarówno do celów wewnętrznych, jaki zagranicznych, jako narzędzie wojny.

W roku 1994 Instytut Studiów Strategicznych przy Wojennym Kolegium Armii Stanów Zjednoczonych opublikował raport zatytułowany The Revolution in Military Affairs and Conflict Short of War (Rewolucja w wojskowości i konflikt bez wojny). Ponieważ dotyczy on bezpieczeństwa państwa, nie podano, jaka technika umożliwia tę rewolucję.

Autorzy od samego początku zdają sobie sprawę, że zastosowanie tej techniki może być sprzeczne z podstawowymi moralnymi i politycznymi wartościami amerykańskiego społeczeństwa i w związku z tym rewolucja w sposobach prowadzenia wojny wymaga najpierw rewolucji moralnej i politycznej.

Ponieważ jest im trudno wyobrazić sobie, że amerykańskie społeczeństwo zaakceptuje moralna i polityczną rewolucję, która pozbawi obywateli prywatności, przygotowują scenariusz, który doprowadzi do takiej rewolucji wśród amerykańskich przywódców.

Biorąc pod uwagę szereg pytań związanych z zamachami, do jakich doszło 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych, na które brak odpowiedzi, a które były szeroko omawiane przez alternatywną prasę, jest możliwe, że te wydarzenia są częścią szeroko zakrojonego przedsięwzięcia realizowanego przez czynniki kryjące się w rządzie Stanów Zjednoczonych. Ataki te mogły być elementem powyższego scenariusza mającym usprawiedliwić zamach na prywatność obywateli Stanów Zjednoczonych i suwerenność innych narodów.

Ponieważ prawo do prywatności Amerykanów zostało ograniczone, a suwerenność Iraku pogwałcona, nie ma powodu, aby sądzić, że ten scenariusz nie będzie kontynuowany w nadchodzących latach.

Po pierwsze, strużka informacji o środkach umożliwiających kontrolowanie umysłów sącząca się w zachodnich mediach została znacznie ograniczona po zamachach z 11 września. Po drugie, są dane wskazujące na to, że środki umożliwiające kontrolę umysłów są już stosowane.

Amerykański tygodnik wojskowy Defense News z 17-23 grudnia 2001 roku zamieścił artykuł, w którym Bem-Israel, szef działu badań i rozwoju w izraelskim ministerstwie obrony, szczerze wyznał , że w czasie sprawowania przezeń funkcji dyrektora zbadano różne naukowe i fenomenologiczne pola - w tym te, które umożliwiają kontrolę umysłów - w ramach prób ograniczenia i powstrzymania działalności terrorystów".

Chociaż oświadczył, że stosowano "metody kontroli umysłów, z których wiele zostało opracowanych przez sektor wojskowy i agencje bezpieczeństwa Związku Radzieckiego", jest bardziej prawdopodobne, że powiedział to w celu odciągnięcia uwagi od amerykańskich technologii umożliwiających kontrolę umysłów i że to właśnie je zastosowano.

Cheryl Welsch, przewodnicząca amerykańskiej organizacji Mind Justice (Sprawiedliwość dla Umysłu), która zajmuje się obroną ludzi skarżących się na manipulacje ich układem nerwowym przy zastosowaniu metod technicznych, oznajmiła, że otrzymała ponad 2000 listów opisujących takie eksperymenty, których autorzy proszą ją o pomoc. Takie skargi zgłoszono nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Japonii, Holandii, Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Liczba skarg waha się od 10 do 50. W pozostałych krajach ich liczba jest mniejsza. Na trzech anglojęzycznych listach internetowych poświęconych kontroli umysłów liczba Amerykanów utrzymujących, że są ofiarami eksperymentów w zakresie kontroli umysłów, wzrosła od czerwca do końca 2004 roku do 104.

W roku 2003 rosyjski tygodnik Argumenty i Fakty podał: "Nie ma najmniejszych wątpliwości, że istnieją techniki fizycznego i psychicznego nacisku na ludzi... ale nie ma szans na to, aby uzyskać dane z pierwszej ręki dotyczące tego tematu", ponieważ są to informacje należące do kategorii "ściśle tajnych".

Wyraźnym powodem utrzymywania polityki tajemnicy w odniesieniu do technik umożliwiających zdalną kontrolę ludzkiego umysłu jest to, że rządy krajów posiadających takie techniki mogą stosować je bez konieczności pytania o zgodę na to opinii publicznej.

Nie ma chyba potrzeby podkreślania, że każda z pełnych demokracji współczesnego świata może ulec zakłóceniu w wyniku prowadzenia tajnych operacji. nie da się wykluczyć, że w przyszłości całe grupy ludzi poddanych technikom kontroli umysłów mogą żyć w "fałszywej demokracji", w której ich własny rząd lub zagraniczne mocarstwo będzie kształtować w szerokim zakresie ich polityczne poglądy przy pomocy środków służących oddziaływaniu na umysł człowieka.

Demokracja będzie ulegać deprawowaniu tak długo, jak długo zakaz proponowany przez Parlament Europejski i Rosję nie zostanie wynegocjowany i wprowadzony do prawodawstwa poszczególnych krajów w sposób umożliwiający weryfikację jego przestrzegania. Wymaga to jednak udziału elit władzy Stanów Zjednoczonych, co jest mało prawdopodobne w sytuacji, gdy prawodawstwo tego kraju w sprawie bezpieczeństwa państwa dąży coraz bardziej w kierunku zasad niedemokratycznych i jest stosowane nawet przeciwko nieoficjalnym dochodzeniom prowadzonym w sprawie zamachów z 11 września.

Niestety, dopóki Stany Zjednoczone nie podpiszą się pod międzynarodowym zakazem zdalnej manipulacji umysłem człowieka, inne kraje, takie jak Federacja Rosyjska, będą czuły się zmuszone do kontynuowania swojego udziału w wyścigu zbrojeń w zakresie środków umożliwiających kontrolę umysłów oraz utrzymywania swoich osiągnięć w tym zakresie w ścisłej tajemnicy.

Mojmir Babacek

http://thetruthse.webpark.pl/prawda.html

http://www.zwiastun2009.republika.pl/zdalna_manipulacja.htm


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 23:02:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 30, 2012, 10:47:17 »

Bardzo ciekawe artykuly, duzo tekstu, wiec czasochlonne. Podsumowujac - od dawna przeprowadzane sa eksperymenty na ludziach, wlasciwie wszyscy jestesmy krolikami doswiadczalnymi. Planeta (baza) nasza to poligon doswiadczalny. Przede wszystkim chodzi o wladze, wladze nad masami. Stad te ataki falami EM.
Gdyby jedynym celem bylo tylko i wylacznie unicestwienie i produkcja bezmozgowych poslusznych robotow, szybko wykonczylby sie material. Nastapilaby regresja, o tym tez wiedza cwaniaki, bo to sa w istocie ofiary tych eksperymantow uprzednich.

Tytul watku wzbudzil we mnie w pierwszym rzedzie potrzeba "Jak zabezpieczyc sie przed atakami energetycznymi?"

Dazyc do jak najdoskonalszej symetrii, balansu, rownowagi. Zawsze trzeba byc o pare krokow do przodu, jest to mozliwe, poprostu krzyzowac przesyl, blokujac i zmieniajac kurs przeplywu informacji, a moze nawet unicestfiajac zrodlo (przeprogramowanie NLP).


 
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.206 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

miastomorthal improwicze fugazi turback blackmoon