Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 07:08:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DEIR  (Przeczytany 84136 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #50 : Czerwiec 07, 2011, 13:05:23 »

Cześć  Uśmiech

A ja mam dwa pytania do Kiary:

1. Czy trzeba być koniecznie deirowcem, by takie strzały energetyczne przesyłać "ludziom w prezencie", czy po prostu może "wystarczy" znać się np. na magii lub mieć ogólnie coś do czynienia z pracą z energią oraz poznać tą technikę przesyłania strzał energetycznych, by móc ją zastosować?

2. Czy taka strzała koniecznie musi zabić, czy też można ją tak zmodyfikować, by uzdrowiła człowieka?

Pozdrawiam

Witaj.

Nie trzeba być deirowcem by móc posługiwać się energiom , robi to na co dzień każdy z nas z większym lub mniejszym skutkiem , zależnym od swojej mocy.
Życie to naturalny  przepływ energii od ludzi do ludzi i od przyrody do nas i do przyrody , oraz od Zaświatu do nas i od nas do Zaświatu.

Intencje przekazu odgrywają bardzo ważną rolę w skutkach uczynionych przekazem.

Energia , to energia , można nią leczyć i zabijać , ona sama w sobie nie jest ani zła ani dobra jest neutralna.
Jak np. nóż można nim chleb krajać lub zabić.
Lepiej gorzej szybciej , wolniej? To już zależy od poznanych technik i umiejętności z nich korzystania.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 13:05:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mistrz
Gość
« Odpowiedz #51 : Czerwiec 07, 2011, 16:47:04 »

Nie wchodzilam w ta metode i nie mam ochoty tego robic.
Jednak wiem od osoby ktora zna to niezle ( profesor Wselenski , Rosjanin) iz nie jest to bezpieczne i dobre , stworzone w okreslonym celu.Naprawde nie wszystko jest ujawnione nawet w ksiazkach.

Kto chce stosowac deir   i mu to odpowiada jego sprawa.
Chcesz Wiki sprobowac , probuj.
Jest to metoda miedzy innymi  stosowana do zabijania ludzi bez uzycia broni tradycyjnej.
Polaczenie najprostsze i najskuteczniejsze do przesylki strzaly energetycznej to linia telefoniczna ( przewodowa i bezprzewodowa) , dziala blyskawicznie.
Uderza w mozg , lub serce , to co jest w ksiazkach to nie pelna wiedza ( pelnej sie nie ujawnia), trzeba miec zawsze  przewage nad przeciwnikiem.
Ludzie , ktorzy wchodza w deir sa w tzw. sieci energetycznej , gdy jest potrzebna wielka moc energetyczna , osoba " dowodzaca" czerpie ich energie dla wlasnych celi.
Praktycznie kazde takie uderzenie deiru  jest smiertelne , zwykly czlowiek nie jest w stanie sie przed nim obronic.
Jeśli nie ma takich informacji w książkach, a na zajęciach w szkole Deir również technik służących zabijaniu ludzi nie ma, to dlaczego mamy się tego bać i zniechęcać do systemu Deir. Jeszcze raz Kiaro powtórzę, techniki "przesyłki strzały energetycznej" nie uczą w szkole Deir, ani żadnej innej służącej uśmiercaniu ludzi. Skąd wzięłaś takie informacje? Bo nie z wykładów w szkole Deir.           


Ja bynajmniej wiem iż jest to absolutnie możliwe ale tylko w trakcie prowadzenia rozmowy. Skoro Ty tego nie wiesz może pora się dowiedzieć.
Bowiem jest to zwykły transfer energetyczny przez otworzoną linię energetyczną.

Rozszerz swoją wiedzę w temacie bowiem nie ma problemu w wysyłce strzały energetycznej linią myśli , a co dopiero przyspieszenie przez energetyczną linię połączenia telefonicznego.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Kiaro, przedmiotem naszej dyskusji nie jest udowodnienie, które techniki są skuteczne i czy ja posiadam wiedzę na temat wszystkich technik energetycznych znanych ludzkości. Rozmawiamy o systemie Deir. Jeśli chcesz rozmawiać o strzałach energetycznych, to może warto otworzyć nowy wątek, bo nijak to się ma do deiru.

=========================================

Doszły mnie słuchy, że wiosną może być zorganizowany kurs DEIR'u w Łodzi, wiesz coś więcej na ten temat?
Nie ma filii szkoły Deir w Łodzi i żadnych informacji na ten temat na oficjalnej stronie szkoły Deir. 1 st. ma być w Krakowie, gdy tylko zbierze się odpowiednia liczba chętnych. Będą też kursy w Poznaniu i Wrocławiu w najbliższym czasie, osoby, które nie miały do czynienia z systemem Deir do tej pory i nie mają zaliczonych żadnych stopni, mogą przyjechać do Wrocławia na seminarium  EXTREME MASTER CLASS "Krok na spotkanie ze strachem". Informacje na ten temat znajdziesz na stronie szkoły deir. Ja od siebie mogę dodać tylko to, że wykładowca, który będzie prowadził seminarium, to niezwykle ciekawa osoba, charyzmatyczna, otwarta na drugiego człowieka i jego potrzeby. Do tego bardzo przystępnie wszystko tłumaczy i pomaga odczuć to, co konieczne na danych zajęciach.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 17:11:39 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #52 : Czerwiec 07, 2011, 17:02:19 »

Nie wiem czego uczą na wykładach Deir i o tym nie dyskutuję.

Napisałam wyraźnie iż jest możliwe używanie wiedzy Deir do zabijania ludzi i było to robione.  Niezależnie od użytego nazewnictwa dla śmiertelnego ładunku , którym odbierano życie ofierze.

Zdarzenia takie są opisane w jednej z pierwszych książek o Deir , którą ja osobiście przeczytałam i posiadam. Zatem nie ma co  zmieniać tej prawdy  o Deir opisanej przez jej jednego z twórców.

Deir  jego techniki służą do korzystania z energii otaczającej człowieka , powstało mnóstwo szkól związanych z tematem bardzo dawno temu i współcześnie.   
Zasada ich dotycząca zawsze jest ta sama korzystanie i wykorzystywanie w celu dobra lub zła , jak? To już zależy od intencji i systemu wartości tego , kto to czyni.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Mistrz
Gość
« Odpowiedz #53 : Czerwiec 07, 2011, 17:08:17 »

Aloha !

Ja również się piszę na wykładziki Mistrza, chętnie poczytam (i posłucham) - wykładowcę ? / praktyka ?

Czy kolega Mistrz reprezentuje może szkołę DEIR w Polsce - http://www.deir.vgh.pl/news.php - bom taką stronkę znalazł ?

barneyos, ja nie jestem trenerem szkoły deir, nie mogę prowadzić wykładów, mogę jedynie odpowiedzieć na zwykłe pytania, jeśli moja wiedza mi na to pozwoli. Nie pracuję też w szkole deir w żadnym innym charakterze. Praktykiem systemu Deir jestem  Uśmiech Strona, którą podałeś, to oficjalna strona szkoły deir w Polsce i tam możesz spokojnie szukać informacji na interesujące cię tematy, również zadawać pytania.  Cool
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 17:09:54 wysłane przez Mistrz » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Czerwiec 07, 2011, 19:36:33 »

Nie wiem czego uczą na wykładach Deir i o tym nie dyskutuję.

Napisałam wyraźnie iż jest możliwe używanie wiedzy Deir do zabijania ludzi i było to robione.  Niezależnie od użytego nazewnictwa dla śmiertelnego ładunku , którym odbierano życie ofierze.

Zdarzenia takie są opisane w jednej z pierwszych książek o Deir , którą ja osobiście przeczytałam i posiadam. Zatem nie ma co  zmieniać tej prawdy  o Deir opisanej przez jej jednego z twórców.

Deir  jego techniki służą do korzystania z energii otaczającej człowieka , powstało mnóstwo szkól związanych z tematem bardzo dawno temu i współcześnie.  
Zasada ich dotycząca zawsze jest ta sama korzystanie i wykorzystywanie w celu dobra lub zła , jak? To już zależy od intencji i systemu wartości tego , kto to czyni.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Kiaro, czy możesz podać tytuł i autora tej książki. Uważam, że jest to warte szerszego zapoznania przez nas i wyrobienia sobie pełniejszego obrazu na temat DEIR.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Czerwiec 07, 2011, 20:14:32 »

Teraz nie mogę , bo książka nie jest dostępna dla mnie przez jakiś czas.
Ale jest to jedna z pierwszych , jeżeli nie pierwsza , która ukazała się w Polsce , są w niej wyraźne ostrzeżenia i opis tworzonych przez autora zabezpieczeń przed działaniami tej techniki.
Bowiem opisuje on śmierć jej pozostałych twórców spowodowaną przez ludzi  którzy wykorzystali technikę przeciw im samym.

Nie do końca jest to bezpieczne moim zdaniem  i znane co niesie w sobie  naprawdę ta metoda.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Mistrz
Gość
« Odpowiedz #56 : Czerwiec 07, 2011, 20:38:07 »

Dimitri Wereszczagin "Wyzwolenie" Deir I. Jest jeszcze 7 innych, kolejnych części, tego samego autora. Wereszczagin faktycznie pisze w I części o tym, jak zginęli dwaj spośród czterech twórców systemu Deir, ale absolutnie nie mówi, że wykorzystano przeciwko nim techniki deir. Zaznacza tylko, że znaleźli się pod ostrzałem broni psychotronicznej. Jakiej? Nie wiadomo. Znów Kiaro wprowadzasz zamęt! Wereszczagin nie ostrzega przeciwko stosowaniu technik Deir. To było by nielogiczne. On zachęca do pracy nad sobą z wykorzystaniem technik deir. I zaznacza, że to cenna wiedza, dlatego razem z pozostałymi twórcami chcieli ją udostępnić całej ludzkości, aby inni również mogli z niej korzystać.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Czerwiec 07, 2011, 20:52:10 »

>Kiara'o<,
chyba nie do końca przeczytałaś albo nie do końca zrozumiałaś to co przeczytałaś. Mam za sobą cztery tomy tej książki i nic podobnego nie pamiętam. Faktem jest, że współtwórcy tego systemu nie żyją, ale przyczyną ich śmierci są ludzie, którzy (być może również wykorzystujący niektóre techniki DEIR'u) zajmują się zawodowo manipulowaniem i niszczeniem ludzi. Wereszzagin wyraźnie zaznacza, że system jest całkowicie bezpieczny. Podkreśla również, że on i jego współautorzy - DEIR'u, byli wynajęci przez rząd ZSRR do stworzenia takiego mechanizmu, który pozwoli manipulować całymi masami. Im bardziej pracowali nad tą techniką tym bardziej przekonywali się , że działa ona w odwrotny sposób, że sprzyja ona nie uzależnieniu ludzi od czegokolwiek, a ich uniezależnieniu, czyli na ich korzyść. Postanowili więc tę metodę rozpropagować pomimo całkowitego zakazu zleceniodawców i stąd wziął się atak na życie jego i jego kolegów. Wereszczaginowi się udało ujść z życiem i niejako w hołdzie swym nieżyjącym kolegom ale i w zgodzie z wcześniejszymi z nimi ustaleniami opublikował tę metodę i utworzył szkołę DEIR.
Należy pamiętać, że Rosjanie - zresztą nie tylko oni - do dziś pracują nad podobnymi rozwiązaniami (nad jakimi pracowała grupa Werezczagina), a istnieje  też dużo różnych metod dopracowanych, które zapewne posłużyły do wyniszczenia jego kolegów, ale to nie DEIR był przyczyną ich śmierci.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Czerwiec 07, 2011, 20:52:41 »

Ten 7-tomowy cykl jest znany w Polsce, bardzo popularny np. w rankingach Nieznanego Świata. Ja mam I, która czeka na swoją kolej.

Kiara być może miała inną książkę na myśli, ale może się to później wyjaśni.

Mnie interesuje np. porównanie DEIR do innych technik, np. Hemi-Synca i działalności Monroe Institute czy też do technik szamańskich.

No nic, trza się wziąć za lekturę. Chyba mnie nic nie nawiedzi od samego czytania ??  Afro    Duży uśmiech
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Czerwiec 07, 2011, 21:21:15 »

>Barneyos<,
na tym chomiku znajdziesz 4 tomy w wersji elektronicznej tej książki.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
wwwodz
Gość
« Odpowiedz #60 : Czerwiec 07, 2011, 21:46:21 »

Witaj.

Nie trzeba być deirowcem by móc posługiwać się energiom , robi to na co dzień każdy z nas z większym lub mniejszym skutkiem , zależnym od swojej mocy.
Życie to naturalny  przepływ energii od ludzi do ludzi i od przyrody do nas i do przyrody , oraz od Zaświatu do nas i od nas do Zaświatu.

Intencje przekazu odgrywają bardzo ważną rolę w skutkach uczynionych przekazem.

Energia , to energia , można nią leczyć i zabijać , ona sama w sobie nie jest ani zła ani dobra jest neutralna.
Jak np. nóż można nim chleb krajać lub zabić.
Lepiej gorzej szybciej , wolniej? To już zależy od poznanych technik i umiejętności z nich korzystania.

Kiara Uśmiech Uśmiech

W ten sam sposób rozumuję w sprawach energetycznych Uśmiech

Z Twojego postu z pierwszej strony tego tematu z Kwiecień 20, 2010, 18:55:49 wywnioskowałem jednak, że tylko jakiś naddeirowiec pobierający energię od innych może takie strzałki robić, a z posta powyższego wnioskuję, że de facto jednak może to robić każdy człowiek. Sprzeczność? Help Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #61 : Czerwiec 07, 2011, 21:52:39 »

Nic co jest związane z technikami oddziaływania na ludzki mózg nie jest do końca bezpieczne i do końca zbadane.
Są to nowości , których efekty wyjdą po czasie.

Tak Darek, niektóre techniki Deir.

"... Faktem jest, że współtwórcy tego systemu nie żyją, ale przyczyną ich śmierci są ludzie, którzy (być może również wykorzystujący niektóre techniki DEIR'u) zajmują się zawodowo manipulowaniem i niszczeniem ludzi...."

Wereszczagin tworzył dla siebie dodatkowe techniki zabezpieczające przed działaniem tych już istniejących.

Kiara Uśmiech Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 16:56:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mistrz
Gość
« Odpowiedz #62 : Czerwiec 09, 2011, 16:16:34 »



Nic co jest związane z technikami oddziaływania na ludzki mózg nie jest do końca bezpieczne i do końca zbadane.
Są to nowości , których efekty wyjdą po czasie.



Zgadzam się, ale system Deir nie zajmuje się oddziaływaniem na ludzki mózg. Interesuje go ludzka świadomość, ciało eteryczne, energia własna każdego człowieka (potoki centralne - wschodzący i zstępujący), czakry. Uczy, jak odczuwać swoje ciało eteryczne, oczyszczać je, wzmacniać potoki i wykorzystywać swoją własną energię (nie cudzą) do realizowania swoich celów. Po 4 stopniu energii jest tak dużo, że można ją oddawać innym, dzielić się nią i koniecznie trzeba działać, mieć cele, niejeden. Już na 2 stopniu poznaje się technikę rozpoznawania i usuwania złej karmy. Są też techniki poświęcone pracy nad zdrowiem i takie, które pozwalają nam lepiej zrozumieć drugiego człowieka. Istnieją też seminaria przeznaczone tylko dla kobiet lub tylko dla mężczyzn :-) Ludzki mózg nie jest przedmiotem zainteresowania systemu deir Kiaro  Uśmiech


Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #63 : Czerwiec 09, 2011, 16:55:43 »

Żadna z opisanych czynności nie odbywa się bez użycia ludzkiego mózgu , to on i on w ciele fizycznym jest głównym decydentem związanym ze wszelakimi czynnościami zarówno fizycznymi jak i energetycznymi.

Synchronizacja półkul mózgowych połączenie ich pracy   z szyszynkom i przysadkom oraz pełna osobista moc energetyczna , którą uzyskuje się tylko przez pokonywanie trudności fizycznych i energetycznych w sposób fizyczny w naszym świecie , daje opisane przez Ciebie rezultaty Ludziom.

* Ludzie Istoty posiadające Iskrę Bożą.

Wszystko co dotyczy czyszczenia aury , "zerowania" dawnych błędnych kodów zachowań musi odbyć się fizycznie w naszym świecie przez pracę osobistą z doświadczaniem zdarzeń i podejmowaniem kolejnych  decyzji opartych na prawidłowości wzorcowej , czyli   naładowanie kolejnego doświadczenia energiom większą od poprzedniego.
Etyka , moralność , czyli SYSTEM WARTOŚCI najwyższej rangi są podstawą w tych działaniach , bowiem tworzą coraz wyższa moc energetyczną Człowieka.

Ona to swoją mocą "wyzeruje" poprzednie wzorce i wpisze obecne lepsze , lub już właściwe.
Temu właśnie podlega wcielanie się w materię i nauka z podejmowaniem decyzji przez osobiste wybory.
Osobiste odczuwanie dobra i zła jest miernikiem poziomu na którym się znajdujemy  ( każdy na innym) i decydentem  podejmowanych decyzji , które nam służą lub nie.
A co za tym idzie inspirują i mobilizują do pracy nad sobą i zmian etyki.
Tak działa świat Ludzi. Każda decyzja myślowo słowno , czynowa to energia płynąca przez system nerwowy , który rozwija się lub nie i ma wpływ na wszystkie nasze ciała , tworząc kolejne gdy zakończy się proces tworzenia jednego.

Ludzie wymyślają różne techniki w celu jakim? Przyspieszenia własnego rozwoju duchowego , powiększenia  swojego potencjału energetycznego?

Zarobienia na tym pieniędzy , zbudowania sobie autorytetu? Bardzo rożnym.

Jednak prawda jest jedna i niezmienna , w świecie fizycznym , rozwijasz ciało fizyczne ( jego niewidzialne fizycznie funkcje o których nawet nie mamy pojęcia) , gromadzimy energię i z tych wypracowanych osobiście profitów.
Nasza praca ma bezpośredni wpływ na oczyszczenie naszych ciał energetycznych ,  uwolnienie się z kodów karmicznych , zwiększenie poziomu energii , połączenie się z wiedzą Duszy i liczne możliwość ci paranormalne jak lewitacja , teleportacja , telepatia  itp.....

Innej drogi nie ma pomimo licznych zapewnień , które najbliższy czas zweryfikuje.
Mimo to ludzie szukają różnych dróg na skróty , wymyślają różne techniki , ale one nie dają możliwości kompleksowego rozwoju duchowego nikomu.
Mogą wyszkolić jakąś czynność , człowiek kręci się w jej obrębie wiele myśląc....


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Kto chce niech sobie korzysta z DEIR , kto nie , nie , ja nikomu nie doradzam i nie odradzam. Napisałam jakie jest moje zdanie na temat.


Mimo wszystko polecam uważne przeczytanie ROZDZIAŁ 2 . Aktywne oddziaływanie energetyczne......

http://www.kos.alpha.pl/pdf/Przyklad_deir3.pdf
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 19:53:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #64 : Czerwiec 09, 2011, 19:38:27 »

Cytat: Kiara
  Mimo wszystko polecam uważne przeczytanie ROZDZIAŁ 2 . Aktywne oddziaływanie energetyczne......

Przeczytałam i aż mnie odrzuciło. Absolutnie nie do przyjęcia jest dla mnie nawet pomyślenie
o możliwości zastosowania opisywanych technik.

Blokowanie czyjejkolwiek energii, wysysanie jej w celu obezwładnienia przeciwnika i uczynienia
z niego naszej marionetki, choćby tylko czasowej, jest z gruntu wstrętne i głęboko nieetyczne.
Uważam, że takie działania cofają nas duchowo, zamiast rozwijać. Ohyda. 

Argumentowanie autora, że to dla osiągnięcia celu, gdy zawodzą inne techniki, że to niby dla dobra,
jest śmieszne i trąci hipokryzją. Czyli cel uświęca środki?
Hitler, Stalin też tak uważali.

Jak można nazwać świadomą i podstępną ingerencję w wolną wolę drugiego człowieka?
Do jakiego poziomu trzeba się zniżyć, by osiągnąć własne cele?
Czy twórcy DEIR  zadali sobie to pytanie i szczerze na nie odpowiedzieli?

Dziękuję za takie "mistrzostwo".
Zapisane
Mistrz
Gość
« Odpowiedz #65 : Czerwiec 09, 2011, 19:50:35 »


Żadna z opisanych czynności nie odbywa się bez użycia ludzkiego mózgu , to on i on w ciele fizycznym jest głównym decydentem związanym ze wszelakimi czynnościami zarówno fizycznymi jak i energetycznymi.


W takim razie oddychania, trawienia, myślenia też powinnaś się bać, bo bez udziału mózgu się nie odbywają, więc mogą być niebezpieczne. No i wszystkie inne systemy również nie są polecane, bo bez pracy mózgu nie da się pracować nad sobą ani niczym innym.


Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #66 : Czerwiec 09, 2011, 20:08:16 »

Może DEIR chciał by wyłączyć ludzki mózg i uczucia , tworzyć bezmyślne  ludzkie roboty powiększające jedynie pola energetyczne wokół siebie?

Może i tak.

Różne armie teraz się ćwiczy do różnych walk rożnymi sposobami.

Funkcje fizyczne  życia człowieka poniekąd mogą odbywać się poza świadomym kierowaniem nimi ale jego  rozwój już nie.
A DEIR wedle Twoich pierwotnych oświadczeń chce pretendować do  Szkoły uczącej czegoś...

"
Zgadzam się, ale system Deir nie zajmuje się oddziaływaniem na ludzki mózg. Interesuje go ludzka świadomość, ciało eteryczne, energia własna każdego człowieka (potoki centralne - wschodzący i zstępujący), czakry. Uczy, jak odczuwać swoje ciało eteryczne, oczyszczać je, wzmacniać potoki i wykorzystywać swoją własną energię (nie cudzą) do realizowania swoich celów. Po 4 stopniu energii jest tak dużo, że można ją oddawać innym, dzielić się nią i koniecznie trzeba działać, mieć cele, niejeden. Już na 2 stopniu poznaje się technikę rozpoznawania i usuwania złej karmy. Są też techniki poświęcone pracy nad zdrowiem i takie, które pozwalają nam lepiej zrozumieć drugiego człowieka. Istnieją też seminaria przeznaczone tylko dla kobiet lub tylko dla mężczyzn :-) "

Co nie jest zgodne z tym co napisałeś , szkoła ta uczy bezwzględnego wykorzystywania energii drugiego człowieka , bez morale , bez etyki , bez szacunku dla odmienności , bez żadnych praw dla niej.

Zestaw technik dla bezprawia i ludzkich robotów.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. ".... bo bez pracy mózgu nie da się pracować nad sobą ani niczym innym."

Tak bez pracy mózgu połączonego z pracą serca , która tworzy MĄDROŚĆ SERCA nie da się pracować nad sobą , absolutnie nie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 20:13:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mistrz
Gość
« Odpowiedz #67 : Czerwiec 09, 2011, 21:19:01 »

Człowiek boi się tego, czego nie zna. Nie znasz Kiaro systemu Deir, przeczytałaś tylko książki, nie  wiem, czy wszystkie, dostrzegłaś w nich to, co chciałaś albo co umiałaś dostrzec i stąd Twoja niechęć do całego systemu. Atakujesz ludzi, których nie znasz, tylko dlatego, że według Ciebie krzywdzą innych, oceniasz to, z czym w praktyce się nie zetknęłaś, próbujesz zarazić swoją niechęcią innych i potem piszesz o MĄDROŚCI SERCA.

Mnisi uczą się sztuk walki, aby nigdy  ich nie używać. Wereszczagin wyraźnie zaznacza, że osiągając wyższy stopień rozwoju, sami zaczynamy rozumieć, iż wszystkie techniki siłowe są nam niepotrzebne. W życiu są ciekawsze rzeczy niż walka z innymi ludźmi. A osoby praktykujące deir nie czerpią przyjemności z wysysania z innych energii. Powiem więcej, nie czują takiej potrzeby, bo mają swojej własnej energii pod dostatkiem, w dodatku jest to energia czysta. Przeczytaj Kiaro dokładniej część pierwszą "Wyzwolenie", szczególnie strony 56-71, 100-115, może zrozumiesz wtedy, jak to jest z tym oddziaływaniem na drugiego człowieka, w jakim celu tworzy się otoczkę i kto komu może zaszkodzić. Wiem, że trudno uwierzyć w coś, czego nie potrafi się odczuć, więc jeśli nie posiadłaś umiejętności odczucia wzajemnych oddziaływań energetycznych między ludźmi, trudno będzie Ci to zrozumieć, ale spróbuj. Czasami warto  przełamać schematy myślenia, dla samego siebie chociażby  Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 22:20:15 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #68 : Czerwiec 09, 2011, 22:48:53 »

Moja wiedza polega na odczuwaniu , ufam własnym odczuciom . Uważam iż nie mam potrzeby uczyć się czegoś z czego nie chciała bym w moim życiu korzystać.

Zacytowałam ważne fragmenty książki ukazujące system wartości twórcy , który nie jest mój.
Wiem iż ćwiczenie technik ( żadnej) to nie jest droga rozwoju duchowego.
Ale jeżeli komuś jest bliski taki wybór to jego sprawa , powodzenia.
W dalszym ciągu uważam iż okradanie ludzi z ich energii ( niezależnie od naszych ocen potrzeby tej sytuacji) jest nieetyczne i krzywdzące, tak mówi mi mądrość mojego serca i jej będę nadal słuchać.

Oceniam system Deir i jego techniki a nie osoby praktykujące Deir  z nimi może mi być po drodze lub nie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #69 : Czerwiec 10, 2011, 08:35:03 »

Czy to możliwe , że USA ćwiczy sobie tą technikę DEIR na portalach społecznościowych ?
http://www.globalnaswiadomosc.com/dlaczegomilczelismy.htm

Czy też bardziej jest to "wina" człowieka, który ze świadomego wyboru porusza się wśród energii strachu ? Tak jakby to jego własny organizm podpowiada co jest dla niego niewłaściwe .
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #70 : Czerwiec 10, 2011, 09:00:10 »

Nie znam technik DEIR i nie chce ich znac.Czytajac powyzsze Wasze rozwazania,mozna z nich wysnuc jeden wniosek:Pranie mozgu!!!
Jakby na to nie patrzec,zgadzam sie z Kiara.Nie nalezy w zaden sposob wplywac na prace naszego mozgu,bo niestety mamy za malo wiedzy na jego temat.To jest jak takie macanie w ciemnosci.Albo sie uda ,albo nie.
Ja osobiscie staram sie nie macac w ciemnosci.Wole jasne i klarowne sytuacje.
W dzisiejszych czasach takie praktyki staja sie modne,a ludzie je wykonujacy czuja sie ponad innymi.Dlaczego?
Moim zdaniem trzeba samemu dojsc do pewnych poziomow swiadomosci.Nie nalezy nic przyspieszac.Kazdy z nas ma swoj czas na to.Kazdy indywidualnie reaguje na rozne,nowe dla niego wiadomosci.Kazdy inaczej patrzy i odbiera te rzeczywistosc.
Tak ,jak pisze Kiara,samemu trzeba wyrobic sobie i w sobie swoj sposob postrzegania i odbioru.
Nalezy sobie samemu zaufac i isc za wlasnym glosem,ktory w polaczeniu z wolna wola,jest dla nas nasza droga zycia.Kazdy ma prawo wyboru.Sznuje to,ale nie zgadzam sie na nic,co jest wbrew ludziom,robi im wode z mozgu itp.Wystarczy,ze z kazdej strony jestesmy w jakis sposob inwigilowani,czy to poprzez chemtrails,czy poprzez zatruta zywnosc,czy szczepionki,ktore sa przeciwko nam,czy poprzez HAARP itd.Zrobilo sie tego w ostatnich latach cale mnostwo,wiec nie dodawajmy sobie jeszcze swiadomie naszych wlasnych dzialan na nasze zdrowie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #71 : Czerwiec 10, 2011, 09:13:05 »

Ależ tak te i tym podobne techniki są używane do blokowania w różnoraki sposób ludzi , którzy z różnych względów są bardzo niewygodni systemowi.
Robione jest to ludziom przez ludzi którym wystarczy dać do rąk możliwość a ich brak etyki zrobi resztę.

Mogła bym opowiedzieć moje przebogate doświadczenia związane z tematem , włącznie z dzisiejszymi nocnymi.

Moja nietykalność ( bo jak widać mam się dobrze) jest efektem mojego systemu wartości dzięki niemu  i pokonywanym trudom życia codziennego osiąga się takom moc.
Osiąganie mocy to nie "zabawa" technikami  , czytanie książek i bywanie na kursach wszelakich , jeszcze raz to etyczne życie codzienne z pokonywaniem etycznym jego wszelakich trudności.

Wówczas stajemy się nietykalni dla rożnych zabiegów energetycznych i nawet fizycznych ( włącznie z wykąpaniem naszej szczoteczki do zębów w sedesie ,.... fujj , fujjj)

Dodam jeszcze iż za wszystko ci czyniący te obrzydliwości muszą zapłacić rachunek swoją energią życia i nie kiedyś tam , a już , tu i teraz.
A ja o to proszę całym sercem , bowiem nie można czerpać korzyści z  wyrachowanego krzywdzenia innych ludzi..


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #72 : Czerwiec 10, 2011, 09:41:17 »

Moim zdaniem należy pewne rzeczy rozróżnić. Z jednej strony nie ma nic złego w poszerzaniu wiedzy o sobie i o świecie, o tym w jaki sposób funkcjonujemy w połączeniu z Wszechświatem. Wiedzę tę można zdobyć bez potrzeby uczestnictwa w kursach za które się płaci. Bo tak jak wspomniałaś greto , faktycznie każdy zdobywa ją na swój sposób poprzez własne doświadczenia życiowe. Zdobyta wiedza umożliwia inne spojrzenie na zdarzenia , w których uczestniczymy jako istoty wielowymiarowe ,a tym samym rozpocząć rozwój osobisty, o którym piszesz Kiaro.
Z drugiej strony trzeba uważać na "obce instalacje" , które coś tam dają , ale z drugiej strony uzależniają. Nie mówię, że każdego. Wolna wola.

Wolną wolą ludzką jest wybór sposobu interpretacji rzeczywistości. Można zaufać sobie, zdać się na swój własny , wyższy wymiar "ja" i konsekwentnie przeżyć to co ma się do przeżycia w planach WJ, a  można też zapłacić za kurs i pozwolić innym siebie prowadzić poprzez meandry zagrożeń prawdziwych czy też wyimaginowanych.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #73 : Czerwiec 10, 2011, 10:07:13 »

Cały czas podkreślam iż każdy ma prawo wyboru swojej drogi , nie neguję niczyjej wolnej woli w doborze doświadczeń.
Jednak informuję o innych opcjach i odkrywam to co niektórzy usilnie chcą zakryć nie mówiąc całej prawdy , manipulując informacjom.

Jednak decyzje  zawsze są i będą indywidualne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 10:09:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
wwwodz
Gość
« Odpowiedz #74 : Czerwiec 10, 2011, 11:24:39 »

Nie znam technik DEIR i nie chce ich znac.Czytajac powyzsze Wasze rozwazania,mozna z nich wysnuc jeden wniosek:Pranie mozgu!!!

Wniosek jak wniosek: ważne że swój Mrugnięcie

Cytat: greta
Jakby na to nie patrzec,zgadzam sie z Kiara.Nie nalezy w zaden sposob wplywac na prace naszego mozgu,bo niestety mamy za malo wiedzy na jego temat.To jest jak takie macanie w ciemnosci.Albo sie uda ,albo nie.

Medytację też można uznać za "sztuczną techniką rozwoju" i wpływa ona na prace mózgu.. Ją też odradzasz?

Cytat: greta
Ja osobiscie staram sie nie macac w ciemnosci.Wole jasne i klarowne sytuacje.
W dzisiejszych czasach takie praktyki staja sie modne,a ludzie je wykonujacy czuja sie ponad innymi.Dlaczego?

Nie wszyscy lubią chodzić utartymi ścieżkami. Gdyby każdy takimi chodził to wielu przełomowych odkryć w dowolnej dziedzinie, by po prostu nie było..
Potrzeba bezpieczeństwa czy to finansowego czy innego jest jedną z podstawowych potrzeb. Dlatego nie dziwię się że większość ludzi wybiera pewne, ale skromne przeżycie od pierwszego do pierwszego, niż mniej pewne, ale ciekawsze i w rezultacie bogatsze pod wszystkimi względami życie..

Cytat: greta
Moim zdaniem trzeba samemu dojsc do pewnych poziomow swiadomosci.Nie nalezy nic przyspieszac.Kazdy z nas ma swoj czas na to.

Czy do szkoły też nie chodziłaś tylko dochodziłaś do całej wiedzy samodzielnie? Na nowo odkrywałaś koło, liczby, litery? Żeby gdziekolwiek dojść potrzebna jest choćby elementarna wiedza. Dopiero posiadając ją można, a nawet trzeba, samodzielnie iść dalej.

Cytat: greta
Kazdy indywidualnie reaguje na rozne,nowe dla niego wiadomosci.Kazdy inaczej patrzy i odbiera te rzeczywistosc.
Tak ,jak pisze Kiara,samemu trzeba wyrobic sobie i w sobie swoj sposob postrzegania i odbioru.
Nalezy sobie samemu zaufac i isc za wlasnym glosem,ktory w polaczeniu z wolna wola,jest dla nas nasza droga zycia.Kazdy ma prawo wyboru.Sznuje to,ale nie zgadzam sie na nic,co jest wbrew ludziom,robi im wode z mozgu itp.Wystarczy,ze z kazdej strony jestesmy w jakis sposob inwigilowani,czy to poprzez chemtrails,czy poprzez zatruta zywnosc,czy szczepionki,ktore sa przeciwko nam,czy poprzez HAARP itd.Zrobilo sie tego w ostatnich latach cale mnostwo,wiec nie dodawajmy sobie jeszcze swiadomie naszych wlasnych dzialan na nasze zdrowie.

Poznanie samego siebie- to cel tego całego rozwoju. Fajnie by było rozwijać się tylko naturalnie. Być świadomym siebie w każdej chwili dnia. Jednak jak napisałaś: jesteśmy sztucznie ograniczani przez te różne ustrojstwa, które wymieniłaś i pewnie przez niezliczoną ilość innych, do których badacze NWO jeszcze nie dotarli, albo Ktoś im nie rzucił ochłapów wiedzy i nie umożliwił dotarcia do nich. Skoro interesujesz się tą tematyką to pewnie zdajesz sobie sprawę, że za kilka lat możemy mieć już w ciele chipa, który może nam kodować do podświadomości różne dziwne programy. Jak w takich warunkach wyobrażasz sobie swój "naturalny" rozwój?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

norwegland sanguisregum goldcraft x22-team kuro-shiro-academy