Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 01:16:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lista obecności po 21-12-2012  (Przeczytany 40575 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 18, 2012, 20:20:41 »

Arteq chwała CI za to , ze nie dałeś siebie zmyć. Jesteś bohaterem. Należy CI się Wzniesienie co najmniej Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 18, 2012, 20:31:51 »

Lubię żarty, doceniam ironię czy uszczypliwości ale pod jednym warunkiem - gdy je zdejmiemy coś za nimi pozostaje. W tym przypadku - nic. Pusta ironia za którą nic nie stoi, próba wykpienia, obniżenia powagi tematu, degradacji aby ukryć prawdziwy obraz spraw. A gdy zerwiemy zasłonę ujrzymy... naiwnych ludzi, oszukanych ludzi, wykorzystanych ludzi.

Żadna chwała, żadne wzniesienie, żadna wspaniałość - minimum logicznego myślenia, analiza sytuacji, szczypta intuicji VS proroctwa uduchowionych...
Gdy się poległo, upadła sztuczna kreacja wiedzy, wyjątkowości... pozostaje jedynie próba bagatelizowania i ośmieszania. I jakoś "amnezja" gdy jeszcze tak niedawno zabierało się poważny głos, na nietuzinkowy temat.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 20:32:59 wysłane przez arteq » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 18, 2012, 21:38:21 »

arteq
Cytuj
. A gdy zerwiemy zasłonę ujrzymy... naiwnych ludzi, oszukanych ludzi, wykorzystanych ludzi.

Żadna chwała, żadne wzniesienie, żadna wspaniałość - minimum logicznego myślenia, analiza sytuacji, szczypta intuicji VS proroctwa uduchowionych...
Gdy się poległo, upadła sztuczna kreacja wiedzy, wyjątkowości... pozostaje jedynie próba bagatelizowania i ośmieszania. I jakoś "amnezja" gdy jeszcze tak niedawno zabierało się poważny głos, na nietuzinkowy temat

Zgadzam się w 100% z takim pisaniem tylko chyba mam na myśli innych hierarchów, dostojników, a gdy zasłona opadnie to ..
to wypiją piwo którego naważyli Cool
I moim skromnym zdaniem nie będzie im tak smakowało ja zielony leszek mi Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 18, 2012, 21:47:06 »

Cytat: przebiśnieg
I moim skromnym zdaniem nie będzie im tak smakowało ja zielony leszek mi  ?

Znaczy się szacowny, Lech Ci smakuje, czy nie?  Duży uśmiech
Bo połapać się nie mogę.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Grudzień 18, 2012, 21:55:52 »

Zawsze zastanawiała mnie śmiałość ludzi do wypowiadania się w imieniu innych (rzekomo).
Skądinąd znamy to z życia publicznego od ambony począwszy po najbardziej znanych polityków - zawsze wiedzą co jest najlepsze dla innych, a na dodatek co inni myślą.
Żeby nie rozwijać tego tematu przypomnę kawałek znanego tu motta: "... pozwól innym być innymi".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kate
Gość
« Odpowiedz #30 : Grudzień 19, 2012, 09:05:54 »

Szmer i Przebisnieg zainspirowaliscie mnie, ze tez o tym nie pomyslalam. Jasne trzeba zrobic balange, dac czadu i przeczekac jakos w stanie niewazkosci ten koniec swiata. Ale tak na dobra sprawe, czy to aby nie dzis w nocy? czyli z 19 na 20-go ma nas wymiesc Szok

<a href="http://youtube.com/v/ANb0oSfj0Sg" target="_blank">http://youtube.com/v/ANb0oSfj0Sg</a>
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 19, 2012, 10:15:41 »

Lubię żarty, doceniam ironię czy uszczypliwości ale pod jednym warunkiem - gdy je zdejmiemy coś za nimi pozostaje. W tym przypadku - nic. Pusta ironia za którą nic nie stoi, próba wykpienia, obniżenia powagi tematu, degradacji aby ukryć prawdziwy obraz spraw.
Jeśli się nie potrafi patrzeć to sie nie zobaczy. Jakieś masz bardzo wybiórcze to poczucie humoru. Podejrzenie przyszło, że jednak TY kwestie "Wzniesienia" traktujesz poważnie Duży uśmiech

Cytuj
A gdy zerwiemy zasłonę ujrzymy... naiwnych ludzi, oszukanych ludzi, wykorzystanych ludzi.
No cóż, każdy odbiera lekcje jakie mu jego "Wznos" zafunduje Duży uśmiech
Nie ma w tym niczego tragicznego. Rozczarowanie to bardzo ważna lekcja, ale kiedy się  ją rozpozna to nawet można się serdecznie uśmiać i ..... docenić Artku Chichot

Cytuj
Gdy się poległo, upadła sztuczna kreacja wiedzy, wyjątkowości... pozostaje jedynie próba bagatelizowania i ośmieszania. I jakoś "amnezja" gdy jeszcze tak niedawno zabierało się poważny głos, na nietuzinkowy temat.
Hmmm poważny głos powiadasz .. nietuzinkowy temat ... poważna sprawa , poważna Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 21, 2012, 11:14:24 »

Kochani, obudziłam się a świat jak był, tak jest. Forum, również ma się dobrze, dyskusja wre.  Chichot
Nawet Kiarę widzę w tle. Czyli, jesteśmy w 4D! Super!  Duży uśmiech

To pa i Wesołych oraz Zdrowych Świąt.  Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Grudzień 21, 2012, 11:24:00 »

Ptaku, dzień się dopiero zaczął (dla niektórych), ale się nie skończył, myślę, że jeszcze wiele tu dziś zobaczymy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 21, 2012, 11:29:59 »

No tak, zapomniałam o jeszcze jednej wersji, że koniec nastąpi 21-12-2012 o godz. 12:12
Czyli za chwil parę. To idę sobie zrobić kawę.  Mrugnięcie

Pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 21, 2012, 11:36:33 »

No to skoro Ptaku taka uprzejmość już w 4D poproszę też kawę dla mnie, bez mleka i z minimalną ilością ciemnego cukru, bardzo aromatyczną. A dla mojej jednej znajomej poproszę kawę waniliową.. Mrugnięcie Uśmiech niech świat pięknieje dobrem, radością i szczęściem.! Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Za trzy dni coś opowiem , bo teraz jeszcze jestem po wyjściu z "miksera, magla i jakiejś dziwnej karuzeli".....  Z politowaniem Język Buziak Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 23:29:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Grudzień 21, 2012, 11:37:07 »

Koniec? Raczej początek nowych zabaw, ale u nas to będzie 13.12, bo jesteśmy o godzinę więcej od GMT.
Kawa może być, ale czy ptakom też służy?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #37 : Grudzień 21, 2012, 11:44:53 »

No to skoro Ptaku taka uprzejmość już w 4D poproszę też kawę dla mnie, bez mleka i z minimalną ilością ciemnego cukru, bardzo aromatyczną. A dla mojej jednej koleżanki poproszę kawę waniliową.. Mrugnięcie Uśmiech niech świat pięknieje dobrem, radością i szczęściem.! Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Za trzy dni coś opowiem , bo teraz jeszcze jestem po wyjściu z "miksera, magla i jakiejś dziwnej karuzeli".....  Z politowaniem Język Buziak Uśmiech

Ok., już kawusie się robią.  Uśmiech Tylko, czy w 4D można jeść i pić?

A ten „mikser, magiel, i jakaś dziwna karuzela” o wyjściu z której wspominasz, to może próba
odpalenia Merkaby? Czyżby nieudana?  Smutny
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 21, 2012, 11:48:41 »

MER KA BA , to już robiłam , to nie to, opowiem za 3 dni. MER KA BA otwiera się inaczej odczucia  są niezmiernie miłe. W 4D mamy ciała fizyczne , tylko jemy o wiele lżejsze pokarmy , zatem obserwujcie też siebie i ochotę na jedzenie, bo jemy też mniej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #39 : Grudzień 21, 2012, 11:54:34 »

Czyli naprawdę jesteśmy w 4D?  Chichot Wszyscy hurtowo i awansem?  Duży uśmiech

A co z rozdzieleniem się Ziemi?  Co z tymi, co nie wybrali, co z androidami?  Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Grudzień 21, 2012, 11:57:53 »

Od merkab jest Fioletowy Michał, trzeba zajrzeć, co wymyślił.
A o maglu, czyli sprasowaniu, scaleniu swoich aspektów w przejściu wiru wspominali "manuskrypciarze", może już cię wciągnęło i przeciągnęło, no to witaj w 4D, choć ja tego nie czuję.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 21, 2012, 12:04:50 »

Przyszła mi do głowy pewna myśl -może ŚWIAT  MIAŁ SIĘ SKOŃCZYĆ . I to bardzo drastycznie!
Może dzięki wielu osobom ,które przeszły pewną transformację świadomości ,darowano nam !
Przyjdzie czas ,wszystko się wyjaśni .Nie można osób ,które wierzyły w coś pięknego i idealnego,zignorować ,wykpić i mieć za nic.
Skończył się pewien cykl ,coś dobiegło kresu ,musi się coś zmienić ,należy teraz życie na ziemi obserwować .
Takie cykle ,okresy czy jak to inaczej nazwać ? Istnieją po coś i po coś są wyznaczane.
Jeszcze się na dobre nie zaczął następny cykl czasu ,a niektórzy ludzie od razu go krytykują ,chociaż nie wiedzą co jutro może nam przynieść.
Ja np. czuję się dzisiaj świetnie i od nowa buduję wiarę w coś dobrego.
Czego i wszystkim życzę .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 12:14:08 wysłane przez sfinks » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #42 : Grudzień 21, 2012, 12:11:07 »

Od merkab jest Fioletowy Michał, trzeba zajrzeć, co wymyślił.
A o maglu, czyli sprasowaniu, scaleniu swoich aspektów w przejściu wiru wspominali "manuskrypciarze", może już cię wciągnęło i przeciągnęło, no to witaj w 4D, choć ja tego nie czuję.

Ale do kogo się zwracasz? Do mnie czy do Kiary?
Ja tam nic  nie wiem. Za oknem widzę piękny dzień a w sobie czuję radość, jak zwykle.  Chichot
Jeśli jednak Kiarę przeciągnęło a jest razem z nami, to nas również przeciągnęło. Logiczne.  Duży uśmiech
Czyli lepiej, żeby Kiara była przeciągnięta.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Grudzień 21, 2012, 12:15:59 »

Do Kiary, a o zajrzeniu do MF do siebie. 
Logicznie to masz rację, ale czy logika obowiązuje jeszcze w 4D?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #44 : Grudzień 21, 2012, 13:07:02 »

Coby nie pisać ... jest jakoś inaczej. I oby się "dobry wirus" rozprzestrzeniał teraz bez przeszkód Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #45 : Grudzień 21, 2012, 13:11:51 »

Coby nie pisać ... jest jakoś inaczej. I oby się "dobry wirus" rozprzestrzeniał teraz bez przeszkód Duży uśmiech


Oby tylko pandemii nie ogłosili i jakiejś szczepionki nam nie zaserwowali!  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 21, 2012, 13:20:30 »

Melduje się również i komandos. Mrugnięcie
Zaraz po zakończeniu medytacji 12:12 - 13:13. Uśmiech
Jest Oki Doki. Mrugnięcie
Mam nadzieję, że to już 4 Wymiar.Uśmiech
Pozdrowionka świąteczne !!! Mrugnięcie  Cool
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 21, 2012, 13:28:10 »

Witaj komandosie, dobrze, że jesteś z nami.  Uśmiech

Co do wymiaru, to musimy to jakoś ustalić, aby wiedzieć. Tylko jak?
Chyba pozostaje jedynie baczna obserwacja świata i własnego wnętrza.
No i wyciąganie wniosków.  Chichot Prawidłowych.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #48 : Grudzień 21, 2012, 13:33:46 »

Melduję iż w kamiennych  kręgach w Odrach nic spektakularnego nie zaszło i jak zwykle pozytywnie naładowany dobrą energią wracam do domu. Humor mi dopisuje,apetyt również a pogoda jeszcze bardziej sprzyja dobremu wizerunkowi Nowego Świata. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Grudzień 21, 2012, 13:41:19 »

"cisza, spokój nic się nie dzieje" Duży uśmiech
ale pół nocy nie spałem, chyba nowe kody się ładowały Mrugnięcie

pozdrówka Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska improwicze fugazi turback blackmoon