Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:21:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku?  (Przeczytany 30162 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« : Grudzień 21, 2012, 07:10:20 »

jak w temacie - koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? gdzie są teraz ci którzy dali by się pokroić za nawiedzoną lucynkę i jej pokrewnych w duchu? nie szkoda wam było tyle czasu zmarnować na banialukach związanych z rzeczonym końcem świata? a dla tych którzy czują się rozczarowani jego brakiem mam dobrą nowinę - wszak idą święta Uśmiech w najbliższym czasie czekają nas kolejne trzy końce świata... Uśmiech

buuuuaaaahahahahaaaa... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 07:11:14 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 21, 2012, 09:19:00 »

Uwazam wrecz odwrotnie. Dzis obudzilam sie wczesnie i stwierdzilam, ze jestem madrzejsza, czyli przeszlam widac na druga strone.
Taka jest moja obserwacja. Ta transformacja dokonala sie w szarych komorkach, ale nie sadze ze u kazdego.
No to pa!
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 21, 2012, 10:13:11 »

Koniec świata to właśnie początek, nie zawężałbym go do zdrowego rozsądku.
Kate, jak widać na twoim przykładzie "nie ma tego złego, żeby nie wyszło na lepsze", i wczoraj jak widać, koniec świata ci nie zaszkodził, choć na początku tak myślałaś.
Transformacja, jest jednak procesem i jako taki musi potrwać.
Z ostatnim stwierdzeniem zgadzam się na 100%, a nawet więcej.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 21, 2012, 10:13:24 »

Kate , Bardzo dobra transformacja -najważniejsza ,a reszta sama się dokona.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 21, 2012, 10:16:39 »

transformacja czy hipokryzja? bo mi to hipokryzją zalatuje. ot taka moja uwaga.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzień 21, 2012, 10:23:21 »

Każdy odczuwa według swoich możliwości.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 21, 2012, 10:26:19 »

Daleki jestem od wyśmiewania niektórych tu stwierdzeń, staram się merytorycznie podchodzić do zagadnień i rozmów (mimo, że nie z każdym się da), ale to mnie rozbawiło, może nie do łez, ale parsknąłem śmiechem...

21 grudnia i tak dalej... wiadomo - część czeka, że coś się wydarzy, część czeka, że nic się nie wydarzy...
... i w odniesieniu do powyższego pada hasło:

" Dzis obudzilam sie wczesnie i stwierdzilam, ze jestem madrzejsza" ; ))))))

Tak złotko ; ))))), jak widać, przeszłaś na drugą stronę. Pokoju chyba.

________________________________________________________________

Przepraszam za powyższy wpis ; )))))))), biorąc pod uwagę moją chęć prowadzenia rzeczowych dyskusji jest on na mizernym poziomie. Poza tym nie zwykłem ingerować w wewnętrzne odczucia czy przemiany jednostek... ale wtopa z mojej strony ; ))))))...... ale nie potrafiłem się powstrzymać ; )))))))

To już się nie powtórzy.... chyba : ))))
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 10:31:05 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzień 21, 2012, 10:32:28 »

No to gościu trzymam cię za słowo!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
marek324
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 21, 2012, 10:35:43 »

ja za to uśmiałem się do łez Uśmiech
ale to zupełnie analogiczny przykład jak z tymi osobami które przechodzą z 3G do 4G...
idą do Play i przechodzą... buuuuaaaaahahahahahaaaa... Uśmiech

a z tym przejściem na drugą stronę... może ona miała na myśli "Ciemną Stronę Mocy"... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 10:41:04 wysłane przez marek324 » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzień 21, 2012, 10:44:20 »

To forum ezoteryczne jest i co najmniej połowa zawsze wie co inni mają na myśli, znaczy się, że już dawno przeszli do 5G, bo inaczej byłyby to przepowiednie, które sami krytykują.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
marek324
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 21, 2012, 10:47:20 »

połowa połową a mi od razu przychodzi do głowy kiara
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 21, 2012, 10:56:28 »

Myślę, że powinien powstać jakiś temat czy dział, który zbierze w kupę podobne "perełki" ; )))))))

W każdym razie nie ma nad czym dyskutować, nikt nikomu w głowie nie siedzi (pomijając głosy u pani Ł. czy potem bodajże u panie D.)... także..... cóż..... ; ))))))))))))

Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 21, 2012, 11:00:58 »

kiara też słyszy głosy...
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 21, 2012, 11:04:19 »

Uuuuuu.....

Ale muszę przyznać, że mi się to też raz czy dwa zdarzyło.
Potem się okazało, gdy już zacząłem się zastanawiać co jest ze mną nie tak, że po prostu nie wyłączyłem odtwarzacza mp3 w kieszeni i z słuchawek sączyły się jakieś kawałki. ; ))))))
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 21, 2012, 11:08:59 »

problem polega na tym że ona nie zastanawia się nad tym co z nią jest nie tak.... nie szuka pomocy... diagnozy... po prostu wie lepiej Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 21, 2012, 11:15:00 »

ale to zupełnie analogiczny przykład jak z tymi osobami które przechodzą z 3G do 4G...
idą do Play i przechodzą... buuuuaaaaahahahahahaaaa... Uśmiech

A to akurat bardzo dobra analogia. Nie ma się z czego śmiać, chociaż może być ona radosną analogią, wszak poprawia się sygnał Chichot
To jednak niewiele znaczy, kiedy nadawca treści traktuje to przejście wyłącznie  jako zabawkę dla SIEBIE. Dać młodemu piratowi ferrari to rozwali się na pierwszym zakręcie ..... może to i lepiej ... że Transformacja nie jest widoczna dla każdego.

Natomiast nijak nie widać związku pomiędzy tzw "końcem świata" , a końcem zdrowego rozsądku. Ten ostatni z pewnością nie zależy od końców ani początków Duży uśmiech
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 21, 2012, 11:17:36 »

W każdym odtwarzaczu każde bateryjki i każdy akumulator się kiedyś wyczerpie. Podejrzewam.

___________________________________

A idąc wspomnianym przeze mnie tropem, to może wszelakie tragiczne zajścia z czołówek gazet ("Zabił chomika bo mu o tym powiedziały głosy w jego głowie" na przykład) są właśnie powodowane nie naciśnięciem przycisku STOP na playerze?

Oczywiście jak się słucha kawałka w stylu "uuu bejbe ajlowju soł macz" nie powinno być problemu.
Jednak w przypadku czegoś w typie "let's kill 'em all motherfuckers" może już być różnie.

Wtedy należałoby na płytach hard & heavy dawać naklejkę: NIE ZAPOMNIJ WYŁĄCZYĆ GDY SKOŃCZYSZ SŁUCHAĆ! ; )))))))
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Grudzień 21, 2012, 11:20:40 »

Jak zwykle, wiedzą lepiej, co ktoś myśli, słyszy. To już chyba większa połowa - w 5G wszystko jest możliwe (prawie) i nie logiczne. Możecie sobie pogratulować "przejścia", ale poczekajcie na innych, dzień się nie skończył.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 21, 2012, 11:21:40 »

Mili moi ten koniec świata ( używanie tego określenia  też od tego , co, kto rozumie przez powiedzenie "koniec świata") zaczął się wczoraj  20. 12. jak zawsze nasi "opiekunowie" nie mówią całej prawdy i nie do końca ją mówią.
Jest to powrót do paradygmatu 13/20 , który był dawną naszą sekwencją życia, później został przestawiony.
Oczywiście jak mówi blu.... i ja też tak twierdzę wszystko jest procesem, najmniejszy dobowy oraz kolejne większe fraktalne.

Jak bym określiła to co się zadziało? Podniesienie ostatniej śluzy i napływ wody.... pięknej błękitnej energii w której się zanurzamy i zaczynamy nią oddychać , w niej żyć. Ona napełnia sobą i swoją wibracją wszystko i teraz zaczną się zmiany w każdym , w jednym szybciej w innym wolniej, a jeszcze inni odejdą z ziemi ( jak zresztą dzieje się na  dużo większą skalę niż było kiedyś), proces się zaczął.

Zupełnie inaczej wygląda on rzeczywiście i na planach energetycznych, jednak obecna świadomość człowieka potrzebuje "czasu ", inaczej przejścia mentalnego przez pośrednie zdarzenia żeby zaakceptować te zmiany. to nie jest tak że ich nie ma, one już są, jednak Człowiek przyzwyczajony do innych procesów rzeczywistości nie może ich akceptować w jednym momencie.
Co będzie dalej .. tzn. po upływie tych 24 godzin? Nie wiem , ale coś zaistnieje coś co część Ludzi zauważy, obserwujcie też zwierzęta, to bardzo ciekawi informatorzy.

Poczekajmy też na upływ tych 3 dni bo jest to poniekąd stabilizacja zmian paradygmatu, zmienia się świadomość, nie u każdego identycznie i w tym samym momencie uruchomi się szyszynka, a to na otworzeniu jej w każdym polega proces przekroczenia osobistego wymiaru.

Zatem powodzenia, wszystko w trakcie zmian , proces rozpoczęty.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 11:26:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Grudzień 21, 2012, 11:26:35 »

Cytat: marek324
gdzie są teraz ci którzy dali by się pokroić za nawiedzoną lucynkę i jej pokrewnych w duchu?

Na forum, które utworzyli zwolennicy Projektu, wizji p. Lucyny >>.
Wynieśli się od nas, bo nie czuli się tu dobrze. Smutny
Tam mielibyście pole do popisu (nie mylić tego popisu z niedoszłą koalicją polityczną Mrugnięcie).
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
marek324
Gość
« Odpowiedz #20 : Grudzień 21, 2012, 11:29:10 »

czyżby... na pewno? wszyscy? Uśmiech

a chanell? i jej koleżanki?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 11:30:10 wysłane przez marek324 » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Grudzień 21, 2012, 11:29:15 »

Marku, uważasz personalne, ordynarne odzywki za merytoryczne? Jak widać nie wznosisz się, a właściwie na wyżyny tego, co sam krytykujesz. Gratulacje!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
marek324
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 21, 2012, 11:32:43 »

ordynarne? dlaczego każde stwierdzenie faktu jest od razu ordynarnym atakiem skierowanym personalnie? a może po prostu nie jesteś partnerem do rozmowy która nie idzie twoim tokiem rozumowania?
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 21, 2012, 11:33:07 »

" z matematycznego punktu widzenia ilość zdrowego rozsądku jest odwrotnie proporcjonalna do pozostałego czasu dzielącego nas od "przyjętego" końca świata. jak było to widać na przestrzeni ostatnich paru lat wzór matematyczny znalazł potwierdzenie u bardzo wielu osobników. na szczęście lub na nieszczęście... "

To raczej dobra wiadomość, nieprawdaż? Czas się kurczy, zdrowy rozsądek powiększa. To sądzę pozytywna rzecz.

"Wynieśli się od nas, bo nie czuli się tu dobrze."
Ueee... I cały czas tam czekają na zaistnienie zdarzeń z flagowych przepowiedni projektu?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 11:33:20 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudzień 21, 2012, 11:42:06 »

Gościu, sprawdź u nich na miejscu, jak widzisz nikt nie dyskutuje tu o ich poglądach, oprócz ciebie.
Marku, jeśli "sczeźnij" jest dobrym słowem to chyba bywałeś sporo na wagarach podczas lekcji polskiego.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions madex truegaming halotupsy fifa11