Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:00:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Książka wydana przez >Kapłana718<  (Przeczytany 37957 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Grudzień 30, 2012, 18:01:19 »

o, a jak tam z książką, wydana?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 18:31:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 30, 2012, 18:14:22 »

jedna tak (wszystko samemu zrobiłem, zero wydawcy, ale to mroczne dzieje są) a druga, konkretna, jak będę już bardziej ogarnięty i więcej zrozumiem i będę umiał złożyć to wszystko razem, może za 5 lat, nie wiem,,,
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2012, 18:22:16 »

Pytam bo nie widziałem i nie słyszałem, a zapewniałeś, że wydanie odbije się szerokim echem. Więc czy jest możliwość jej zakupienia w jakiejś księgarni
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Grudzień 30, 2012, 18:34:33 »

A czy tematyka tej książki związana jest z Projektem PCH, czy to "luźna" ezoteryka?
Pytam, bo nie wiem gdzie przenieść ten wątek. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzień 30, 2012, 18:34:48 »

Arteq rozlicza.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 30, 2012, 18:39:02 »

jak napisałem wyżej - wszystko zrobiłem SAM

więc nie ma, nakład to 99 sztuk, ręcznie numerowane przeze mnie osobiście, każda podpisana, głównie wśród znajomych rozprowadzam, cena to 40 zł plus wysyłka, ma tylko 176 stron plus 9 ilustracji cz/b, napisana pod pseudonimem ponieważ w tym katolickim kraju gdzie nadal panuje inkwizycja za duże ryzyko wydać takie coś pod własnym imieniem i nazwiskiem!

próbowałem na allegro ale bez skutku:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2758697955

zamówienia przyjmuję tylko na maila, jak będą chętni to pisać na PW... mało kto mnie pamięta z tamtych czasów, książka to jakby opis ciemnego aspektu duszy / życia, niezbędnego również jak mówi Kiara Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 30, 2012, 18:41:12 »

A czy tematyka tej książki związana jest z Projektem PCH, czy to "luźna" ezoteryka?
Pytam, bo nie wiem gdzie przenieść ten wątek. Duży uśmiech

i tak i nie, bezpośrednio nie, więc ezoteryka Uśmiech

ALE TO doprowadziło mnie do Projektu Cheops i tego, że stworzyłem teksty które do dzisiaj są na stronie PCh co mnie bardzo cieszy !!!

krótko, książkę sponsoruje liczba 718, związana ze Ślężą (wysokość) i z Egiptem czyli coś co łączy się w PCh właśnie - to był mój powód pierwszego kontaktu z AW Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 18:45:06 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 30, 2012, 19:14:58 »

I w ten sposób z chęci ośmieszenia kapłana 718 arteq stał się promotorem reklamującym publicznie książkę i Kapłana 718....  Duży uśmiech

I o to chodzi moi mili by przekształcać zło w dobro!

Gratulacje Kapłan, życzę Ci sprzedania wszystkich tych unikalnych egzemplarzy!

Kiara Uśmiech Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 19:18:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 30, 2012, 19:15:44 »

Arteq rozlicza.

my z artqiem to się dobrze znamy Język dobrze nie jest tutaj jednak pozytywnym słowem, teraz modne jest słowo hejter, tak, to dobre określenie tutaj Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzień 30, 2012, 20:05:18 »



Pytam bo nie widziałem i nie słyszałem, a zapewniałeś, że wydanie odbije się szerokim echem. Więc czy jest możliwość jej zakupienia w jakiejś księgarni

Arteq ,czy ty masz jakąś  "czarną teczkę " lub kajecik ? Pytam bo,wygląda to tak jakbyś sobie zapisywał wszystkie słowa i   " czyny " ludzi z naszego forum. Przypominasz sobie rzeczy ( obietnice ,zapewnienia ,itp ) o których ja juz dawno zapomniałam. Wszystko masz pochowane w odpowiednich szufladkach i jak przyjdzie pora to je otwierasz ?



Miło cię widzieć 718 Uśmiech zmieniłes się Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 20:06:08 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 30, 2012, 20:23:44 »

I w ten sposób z chęci ośmieszenia kapłana 718 arteq stał się promotorem reklamującym publicznie książkę i Kapłana 718....  Duży uśmiech
Nie muszę nikogo ośmieszać, Zwracam jedynie uwagę na pewne fakty, ponieważ nadszedł czas ich wypełnienia. Weryfikuje komu i w co można wierzyć, kto dotrzymuje danych obietnic, czyje zapowiedzi się wypełniają, a kto pisał czcze wypociny.
Jak zwykle w przypadku forumowych "wiedzących" i "uduchowionych" szumne zapowiedzi to jedna, a rzeczywistość drugie- zupełnie coś odmiennego.
Pamiętam doskonale jak niejaki 718 rzucał się i miotał rozsiewając lżenia w stosunku do osób które nie dawały wiary jego słowom. Pamiętam jak pysznie zapowiadał jakie to wiekopomne dzieło tworzy, jakie to będzie ono znane.
Rzeczywistość: 99 sztuk (nawet nie fanatyczna liczna 718) z czego całe 2 sprzedane... Do tego wstydzi się/boi podpisać własnym imieniem i nazwiskiem - nie chce być w takim razie personalnie kojarzony z treścią...
Ale... nikt nie musi wierzyć mi na słowo - zainteresowani mogą to sprawdzić.


edit:
Nie Chanell, nie mam kajecików. Po prostu w pamięci tkwią mi zdarzenia które swojego czasu były dosyć szumne na danym terenie - np. na tym forum - to raz. Dwa - po prostu weryfikuję treści, teorie, szczególnie te które są w opozycji do moich, te które krzykliwie zarzucały moim zaślepienie, naiwność... Patrzę na owoce - czy jest np. rozbieżność pomiędzy deklarowanymi a rzeczywistymi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 20:28:29 wysłane przez arteq » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzień 30, 2012, 20:24:20 »

Chanell, na to łatwo można odpowiedzieć, ale wymagałoby omawiania cech osobistych, co jest właśnie domena tego kolegi.
Jak sam mówi ma "dobrą pamięć", ale nigdy nie dodaje, że bardzo selektywną.

Edit: właśnie widzisz przykład powyższego w powyższym poście.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 20:27:30 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 30, 2012, 20:33:20 »

Blueray, powyżej piszesz personalnie, czyli sam robisz to co zarzucasz innym wywalając ich posty. Jak już wspominałem nie mam nic przeciwko personalnym postom ale Ty staraj się trzymać jednej linii - skoro już piszesz coś o selektywności.

Proszę Cię wobec tego abyś raczył podać przykłady mojej "selektywnej" pamięci skoro stwierdzasz, że takową posiadam. O czym niby to "zapomniałem", albo jakich swoich postów, stwierdzeń się wypieram, hę? Jesteś w stanie to podać, czy też zaraz znowu zaraz uciekniesz za "nie będę rozmawiał"?

Kiaro i jak to jest, że jesteśmy razem w tej samej gęstości? Przecież zapewniałaś o rozdzieleniu wymiarów - oczywiście w oparciu o swoją "wiedzę". To jak to jest - czy Tobie nie udało się załapać do klasy wyżej, a jak zapewniałaś byłaś prymuską, pierwszą w kolejce, czy też okazało się, że ja nie jestem takim przedszkolakiem energetycznym jak twierdziłaś?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 20:35:55 wysłane przez arteq » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 30, 2012, 20:38:33 »

tak dla informacji, sprzedałem już 30 z czego 28 wśród znajomych, nie widzę, w tym nic złego, mam fajnych znajomych widocznie Uśmiech

i nie o tej książce mówiłem zawodowy hejterze...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 30, 2012, 20:46:58 »

Ok, 718 to daj link do wydawnictwa tej o której mówiłeś/której powstanie i wiekopomność z takim zaangażowaniem głosiłeś.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Grudzień 30, 2012, 20:51:12 »

Dzięki Polakom, hejter (hater) nabrało kolorów, jak widzę. Faktycznie to doskonałe określenie, bo naysayer się nie sprawdza.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 31, 2012, 09:59:40 »

tak dla informacji, sprzedałem już 30 z czego 28 wśród znajomych, nie widzę, w tym nic złego, mam fajnych znajomych widocznie Uśmiech

i nie o tej książce mówiłem zawodowy hejterze...
cze Kapłan, widzę że niezbyt identyfikujesz sie z tą ksiażką?
egzorcyzmy były? może coś cięższego bez klamek? Na mój nos, to nie widać już u ciebie "rozdętego ego", co sie stało?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudzień 31, 2012, 16:56:56 »

nie wiem co masz na myśli, może dojrzałem? a co do identyfikacji, oj bardzo się z nią identyfikuję! to 5 lat mojego bardzo intensywnego życia...

dzięki za komplement Duży uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 03, 2013, 20:35:12 »

Po obejrzeniu okładki, napewno znajdzie czytelników.
Taki temat to przecież u nas nadal tabu.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 04, 2013, 19:03:54 »

Po obejrzeniu okładki, napewno znajdzie czytelników.
Taki temat to przecież u nas nadal tabu.

czytelników znaleźć muszę JA SAM Uśmiech nie jest to łatwe, to nie mainstream, ale ciągle underground...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 05, 2013, 00:37:39 »

A miało to być - zgodnie z zapowiedziami - doniosłe dzieło, księgarnie, autografy, wizyty w zakładach pracy... A widzę, że nawet pch się wypiął i nie chciał zakupić.
Cóź, idealnie spójnie z moimi przewidywaniami...
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Styczeń 05, 2013, 10:05:42 »

100% satysfakcji... ale jakie nudne!
A punkt widzenia....
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 05, 2013, 15:25:50 »

arteq czy ty jesteś takim tłumokiem czy tylko udajesz?! bo już sam nie wiem, PISAŁEM WYRAŹNIE, ŻE TO MALUTKA KSIĄŻECZKA, A TA WŁAŚCIWA TO BĘDZIE GRUBY TOM!!!

idioci, wszędzie idioci...
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Styczeń 05, 2013, 15:37:09 »

Ależ skąd, arteq tylko sprawdza, nawet 100 razy to samo, testuje cierpliwość interlokutora, a w sumie prowokuje, aby komuś się oberwało.
Skąd my to znamy? To pewna podstawówka, szkoda energii na reakcję!

Edit: przypomnij sobie swoją odległą przeszłość na tym forum - cały czas ten sam schemat. Łapaliście się na to jak szczupaki na błystkę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 15:39:30 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 05, 2013, 16:34:51 »

racja, zapomniałem... nie karmić trolli Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 kursor world-anime wild-reign halotupsy