Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 11:12:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie nowego forum.  (Przeczytany 95434 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 01, 2013, 18:05:50 »

Witam wszystkich milo
 Napisze kilka slow od siebie , jesli mozna  Uśmiech

Czytelnosc tego Forum naprawde jest doskonala , a moze to nie o czytelnosc chodzi  Mrugnięcie
,,,, W kazdym razie kazdy ma swoja ulubiona gazete a moja jest wlasnie tu , moze to przyzwyczajenie , ale watpie . Probowalam przymierzac  sie do innych portali , ale z trudem mi to szlo i przyznam szczerze tylko to forum odpowiada mi od kilku lat . Nawet jesli mam przerwy w uczestniczeniu na forum to i tak zawsze chetnie tu wracam i jakos sie odnajduje nawet po polrocznej przerwie . Moze propozycja zmiany jest dobrym wyjsciem (, zreszta mozna sie bylo spodziewac , ze wreszcie ktos wyjdzie z taka propozycja ).Tylko co ta zmiana tak naprawde zmieni Darku ?
pozdrawiam wszystkich serdecznie  Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Styczeń 01, 2013, 19:11:13 »

Bardzo dużo zmieni technicznie, oraz bezpieczeństwo.
Poza tym brak reklam, które teraz opóźniają ładowanie stron po kilkanaście sekund, a jak chcę pisać odpowiedź to trafiam w reklamę PZU itd.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 01, 2013, 21:04:23 »

Ilość czytelników to faktycznie jest jakiś argument ZA starym forum . Tym niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby nowe miejsce stało się równie chętnie odwiedzane. Zmiany ? TAK Chichot
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 01, 2013, 21:09:55 »

pomysł utworzenia nowego forum bardzo uzasadniony, bo jak w chodzić w Nowe, to wchodzić.
szata jest piękna, ambitnie wykonana, jednakże męczy to moje oczy, zwłaszcza te rozbłyski. obecne forum jest, jak dla mnie, czytelniejsze; ale z tego, co wiem, to szatę zewnętrzną zawsze można zmienić.

...i nazwa? czy ma wiązać ze starym, skoro to miało być odcięcie się od tych idei?

osobiście nie jestem zainteresowany punktami nagradzającymi, zero  wystarczyłoby mi w zupełności, a o minusy to już trzeba dobrze się "postarać". czy zasadne? nie będę się wypowiadać.

a co by było, gdyby w każdym państwie zlikwidować zupełnie system prawny??? to pytanie poddaję pod rozwagę, a to w odniesieniu do tutejszego regulaminu i wielu innych takich pomniejszych. czy wszyscy są  gotowi na anarchię i w konsekwencji chaos?

myślę, że w miejsce krytyki milej widziane byłyby konkretne sugestie, co do poszczególnych punktów, czy też podpunktów. wszystko jest do przemyślenia i przedyskutowania. zwłaszcza, że tyle dobrej woli zauważyłem w rozjaśnieniu problemu i niepokojów z tym związanych.


pozdrawiam wszystkich jednako serdecznie.


 Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Styczeń 01, 2013, 21:22:59 »

Nie martwcie się, wszystko będzie dopracowane.
Nie od razu Płock zbudowali.  Chichot Mrugnięcie

Cześć >Laguna<,
powód zmiany jest identyczny z tym, dla którego utworzone zostało to forum.
Technika i inwigilacja, szpącenie nam w szeregach przez jakieś dziwne, nienazwane persony.
Tam tego nie będzie.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Styczeń 01, 2013, 21:31:27 »

Cieszę się  koliberku i dziękuję, za poparcie wysiłków. Fakt, wszelakie zmiany są możliwe, ale zwykle zależą od wielu czynników.
Administracja czekała dość długo i wystartowaliśmy w stadium, w jakim jest, bo dalsze zwlekanie przestało mieć sens.
Zmiany trzeba będzie robić "w locie" i trochę niespodzianek na pewno nas czeka. Wszyscy wiedzą co na hostingu darmowefora.pl nas spotkało i nie raz, więc lepiej podmuchać na zimne, niż wylądować z ręką ... wiadomo.
Nic nie jest idealne, ale współpraca będzie przybliżała to do lepszego stanu niż był, nie potrafię powiedzieć, czy szybko, ale z pewnością.
I żeby nie było niejasności. Admin obecnego hostingu olewa wszystko, nawet własne gwarancje, które zapewniały, że zarejestrowani użytkownicy forów nie będą oglądali reklam. Widać przychody zaczęły być zbyt małe, ale nie rozumie, że efekt końcowy będzie dokładnie odwrotny niż jego oczekiwania. To forum zostanie jako archiwum, oczywiście tak długo, jak mu się nie znudzi hosting dużego forum o znikomej ilości odwiedzin. Ale mamy kopie, takie jakie są, ale zawsze to coś i my też możemy go olać.
Niestety z tym panem nie można ułożyć współpracy, ale niektórzy tak mają.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #31 : Styczeń 01, 2013, 21:49:43 »

Dziwić może próba obrony bzdurnego zapisu "admin ma zawsze rację i demokracja nie ma zastosowana". Ten zapis jest nie do obrony w kontekście deklaracji szacunku i sprawiedliwego odnoszenia się do forumowiczów.
Jednak " obrona" zaczyna być zrozumiała gdyby obrońcy - songo i blue, darek mieli... na nowym odpowiednie posady...

Nie uważam się za proroka ale jakieś 2 m-ce temu... pisałem że to forum padnie, niedługo padnie...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 01, 2013, 21:59:04 »

Potwierdziłam doskonały pomysł stworzenia nowego forum ( zarejestrowałam się już na nim) jestem za! Te błyski faktycznie są nieco sylwestrowe...  Mrugnięcie Uśmiech ale można je zlikwidować tak sądzę.
Graficznie ma ładne kolory , nazwa jest ( jak dla mnie) symbolem i nietykalnością historyczną Język niech będzie , Egipt i odkrycia w nim jeszcze przed nami, nie spieszmy się z tym odcięciem od tematu.
W końcu to on nas tak zbliżył i zainspirował twórczo, niech pozostanie, pomniki czasami są potrzebne.

Jak w NOWYM to NOWE ale nie odcinajmy się od korzeni , bo szybko padniemy....  Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #33 : Styczeń 01, 2013, 22:06:33 »

Mam tylko jedno pytanie... skoro nowe forum jest prywatne, na komercyjnym serwerze... To kto jest jego właścicielem?
 Szata graficzna z pewnością wyszła dpod kobiecej ręki...
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #34 : Styczeń 01, 2013, 22:14:25 »

 Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Styczeń 01, 2013, 22:25:28 »

A może właściciel zechce pozostać anonimowy, tak jak w przypadku tego tutaj hostingu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #36 : Styczeń 01, 2013, 22:26:01 »

Mam pytania...
-czy można przenieść wszystkie wpisy ze starego forum na nowe?
-czy demokracja, starszyzna, bądź wybrany zespół może decydować o wszystkich ważnych decyzjach dotyczących forum?
-czy sylwestrowy nastrój w grafice nowego forum będzie funkcjonował cały rok? Mrugnięcie



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Styczeń 01, 2013, 22:31:47 »

Wpisy dyskutowano - nie, bo nie ma dostępu do bazy danych, nie automatycznie.
Grafika, zapewne nie, ale jej architekt jest niedostępny.
Na drugie, szerokie pytanie ja nie potrafię odpowiedzieć.

Edit: oczywiście na nowym forum są miejsca, gdzie propozycje i uwagi są zbierane.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 22:35:13 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Styczeń 01, 2013, 22:41:46 »

blu wytłumacz mi proszę , kto i jak ma te tematy przenosić? Czy każdy swój wedle uznania, tak post po poście w założony temat?


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Styczeń 01, 2013, 22:42:44 »

Dokładnie.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Styczeń 01, 2013, 22:48:02 »

Przecież te forum będzie naszym archiwum. Tematy tutaj rozpoczęte można kontynuować dalej na nowym forum.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #41 : Styczeń 01, 2013, 22:52:28 »

Nie sądzę... mamy już doświadczenie z takimi archiwami z poprzedniego forum, zostanie zlikwidowane i nie będzie do niego żadnego dostępu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Styczeń 01, 2013, 22:55:22 »

Jeżeli potrzebujesz przenieść coś więcej możesz metodą kopiuj i wklej przenieść całe strony postów, jeśli nie były zbyt obszerne, nowe forum ma limit 60 000 znaków na post.
Niestety w ten sposób stracisz sformatowanie tekstu, ale integralność będzie zachowana.
Według mojej opinii przenośmy tylko to jest niezbędne, do kontynuowania dyskusji, bo to nieco upierdliwe zajęcie. Ale Leszek Świętą Geometrię przeniósł post po poście (on nie miał tyle co tu).
Stare forum zostaje jako dostępne on-line archiwum, oczywiście do czasu, aż właściciel znowu czegoś nie wymyśli. Ale i na to jest sposób.

Thotal, mogę powiedzieć dodatkowo w zakresie drugiej kwestii, że do tej pory te decyzje podejmował zespół dotychczasowych administratorów i moderatorów tego forum - łącznie 8 osób.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Styczeń 01, 2013, 23:02:08 »

Cytuj
Nie sądzę... mamy już doświadczenie z takimi archiwami z poprzedniego forum, zostanie zlikwidowane i nie będzie do niego żadnego dostępu.
Z tym tak nie będzie Uśmiech Mój znajomy miał podobne, przeszedł jak my na phpBB i oba fora nadal istnieją (stare jako archiwum). Można oczywiście idywidualnie przenosić tematy, ale zależy to od osoby tym zainteresowanej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 23:02:51 wysłane przez janusz » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #44 : Styczeń 01, 2013, 23:53:52 »

Osobiście uwazam ze kopiowanie postow nie ma sensu, będzie co najwyżej podbijaniem ego - " moje posty muszą być ocalone".
Proste - jezeli napisałem coś ważnego, potrzebnego to ludzie zapamiętają. Jeżeli bzdury, to nawet kilkukrotne ich powielenie nie nada im wartości.
Ale... zachowanie w tym zagadnieniu wiele może powiedzieć.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #45 : Styczeń 02, 2013, 00:17:52 »

Niech każdy robi jak uważa, i uważa jak robi....  Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #46 : Styczeń 02, 2013, 11:18:21 »

Swietny trik marketingowy.
W ten sposob (teoretycznie) znow mozna bedzie sprzedawac stare wino w nowych butelkach Szok
A w istocie chodzi o te nieszczesne kliki i logowanie sie, tym napedza sie te machine (cyberworld).

Cos duzo tu tej Administaracji, a czlonkow (normalos) jakos ubozuchno, oj cieniutko.

Skoro ma powstac nowe, a to sie zamyka, to ja dziekuje wszystkim milym dyskutantom (liste mam w glowie kto i zacz) zycze milych chwil i duzo wrazen na nowej platformie. Osobiscie jestem teraz bardziej aktywna na swietageometria.info

Pozdrawiam.
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #47 : Styczeń 02, 2013, 12:54:43 »

Jak poczytałem na tym waszym nowym forum regulamin, który ma na nim obowiązywać to doszedłem do wniosku, że posiada on tak surowy charakter wprowadzając tyle zakazów i ograniczeń wolności słowa, że w nagłówku strony pasowała by nazwa: Niezależne Forum o Acta ale to tak żartem mówiąc. Osobiście nie mam żadnej ochoty się tam rejestrować widzę, że dzieje się dokładnie to co już z dawna przewidywano i dlatego cieszę się z tego jak jest.

Regulamin nowego forum ma je zabezpieczyć od strony tak zwanych (wedle wizji admina) szkodników, którzy nie popierają jego autorytetu i mogą zagrozić działalności forum inaczej mówiąc - ktoś kto nie będzie się zgadzał z narzuconym programem forum, jego teoriami, treścią zostanie odsunięty na bok. Ale to nic nie szkodzi, bo jeżeli trafi tam kiedyś jakaś mądra osoba, która zacznie strzelać konkretnymi pytaniami to i tak wyjdzie na jaw ten sam brak kompetencji, racjonalnych wytłumaczeń i wiedzy wśród ludzi, który również istnieje tutaj. Dlatego po prostu społeczność bieżącego forum można określić jako fanatyków tematyki science-fiction i ezoteryczno - new age'owych teorii na czym się opiera, a to co dotyczy science-fiction, ezoteryki i new age nigdy nie będzie mieć pokrycia o racjonalnie wytłumaczalnych argumentach i niestety bez zdrowego rozsądku nikt tego nie zrozumie.

No ale powodzenia na nowym forum. Ciekawe co będzie jak Projekt Cheops upadnie i co wtedy dalej postanowicie. W sumie to PCH już dawno nie istnieje rozpadł się na dwie części, tak samo jak to forum.

Nowy testament będzie w rzeczywistości kamuflować pewne niedociągnięcia tego co działo się w starym testamencie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 13:01:16 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #48 : Styczeń 02, 2013, 13:25:05 »

Rozwijamy się i będzie to coraz bardziej widoczne, a wówczas zmiany te uzewnętrznią się i w samym regulaminie. - może nawet zupełnie go zlikwidujemy.
A póki co powodzenia w rozwoju.  Duży uśmiech Mrugnięcie

W jaki sposób rozwijacie się, czym jest ten rozwój?
gdzie jest to widoczne, jak to można zauważyć?
i jak te zmiany uzewnętrznią się?
na czym to wszystko ma polegać?

proszę się określić proszę Pana.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 13:25:51 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #49 : Styczeń 02, 2013, 13:48:10 »

Jak poczytałem na tym waszym nowym forum regulamin, który ma na nim obowiązywać to doszedłem do wniosku, że posiada on tak surowy charakter wprowadzając tyle zakazów i ograniczeń wolności słowa, że w nagłówku strony pasowała by nazwa: Niezależne Forum o Acta ale to tak żartem mówiąc. Osobiście nie mam żadnej ochoty się tam rejestrować widzę, że dzieje się dokładnie to co już z dawna przewidywano i dlatego cieszę się z tego jak jest.

Regulamin nowego forum ma je zabezpieczyć od strony tak zwanych (wedle wizji admina) szkodników, którzy nie popierają jego autorytetu i mogą zagrozić działalności forum inaczej mówiąc - ktoś kto nie będzie się zgadzał z narzuconym programem forum, jego teoriami, treścią zostanie odsunięty na bok. Ale to nic nie szkodzi, bo jeżeli trafi tam kiedyś jakaś mądra osoba, która zacznie strzelać konkretnymi pytaniami to i tak wyjdzie na jaw ten sam brak kompetencji, racjonalnych wytłumaczeń i wiedzy wśród ludzi, który również istnieje tutaj. Dlatego po prostu społeczność bieżącego forum można określić jako fanatyków tematyki science-fiction i ezoteryczno - new age'owych teorii na czym się opiera, a to co dotyczy science-fiction, ezoteryki i new age nigdy nie będzie mieć pokrycia o racjonalnie wytłumaczalnych argumentach i niestety bez zdrowego rozsądku nikt tego nie zrozumie.

No ale powodzenia na nowym forum. Ciekawe co będzie jak Projekt Cheops upadnie i co wtedy dalej postanowicie. W sumie to PCH już dawno nie istnieje rozpadł się na dwie części, tak samo jak to forum.

Nowy testament będzie w rzeczywistości kamuflować pewne niedociągnięcia tego co działo się w starym testamencie.
Wyjasnij jaki jest cel twojego pisania? Jak ci sie nie podoba to idź do innej piaskownicy. Bynajmniej nie uważam się za orędownika ufokolubności i new age'u.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lionesrp rlrpg rozmowcy black-for tunake