Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 09:40:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie nowego forum.  (Przeczytany 94668 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #150 : Styczeń 14, 2013, 11:21:13 »

osobiście tam piszę  o wiele więcej, aniżeli tutaj. bo jest tam przytulniej, a nawet bezpieczniej, albowiem piszą spokojni i bardzo serdeczni, oraz kulturalni ludzie. i czuje się dzięki temu, o dziwo, ale ogromną przestrzeń. albowiem nikt na nikogo nie krzyczy, nie zagłusza i może stąd spokojne Polaków rozmowy oraz dzielenie się  informacjami, przemyśleniami, własnymi doświadczeniami. cóż, zwyczajnie odpoczywam tam.... Uśmiech
nie czuję także, by mnie ograniczał regulamin, wszak twierdzę od bardzo dawna, iż wolnym można czuć się wszędzie, nawet w więzieniu.
Idę o zakład, że miło i spokojnie jest dopóki wszyscy będą gotowali się we własnym sosie - dopóki ktoś spoza KWA nie zacznie zadawać trudnych pytań czy też wykazywać delikatnie mówiąc nieścisłości. Dopóki jest wyłącznie bezkrytyczne poklepywanie się po pleckach - "uduchowieni" mogą robić co tak uwielbiają - tworzyć mity na swój temat i obrastać w piórka. Tyle tylko, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym oglądem spraw.

rozmowy o religi też są, a decyzję podjąć możesz tylko Ty sam Racjonalisto Drogi!
Podejmę drugi zakład - jeżeli było coś napisane nt. katolików to z pewnością znajdę w tych wypowiedziach kłamstwa nt. doktryny KRK i/lub inwektywy pod adresem katolików.
I to by było na tyle w temacie "szacunku i otwartości".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 11:22:29 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #151 : Styczeń 14, 2013, 11:22:22 »

Cytat: nagumulululi
to wiedzą wszyscy, powszechnie znana prawidłowość , ale kiedy zadamy sobie dziecinne pytanie dlaczego i czy można przebić sie przez oczywistość? lepiej nie

Dlaczego kochamy? Bo mamy taką właściwość.
I nie ważne, czy to wskutek konstrukcji bogów, czy ewolucji, czy ktoś ma z tego korzyść, czy my stratę.
Bo jedno jest pewne, bez miłości świat jest mniej piękny. I jakoś trudniej żyć…

…i gdy przebijesz się przez tą oczywistość i stwierdzisz, że to nie jest takie oczywiste….
to co z tym zrobisz?  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 12:08:14 wysłane przez ptak » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Styczeń 14, 2013, 11:38:04 »

Cytuj
Deep Purple - Smoke On The Water (Live At Montreux 2006)
http://www.youtube.com/watch?v=arpZ3fCwDEw

Koliberku drogi ,a ja ci bardzo serdecznie chciałam podziekować za Deep Purple ! przypomniały mi sie szkolne czasy ,kiedy to namietnie słuchałam tej kapeli ,a ten kawałek grywałam i bardzo go lubię  :*
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #153 : Styczeń 14, 2013, 13:01:14 »

ASTRE odnośnie Twoje postu to jest moja odpowiedź dla Ciebie. Mrugnięcie
http://www.youtube.com/watch?v=MCdZQmRjSMU
<a href="http://www.youtube.com/v/MCdZQmRjSMU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/MCdZQmRjSMU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 13:03:37 wysłane przez Sventer » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #154 : Styczeń 14, 2013, 20:33:18 »

Tak tak kochac siebie nie wiedzac kim sie jest .... ciekawe.

Kto wlasciwie usmiercil to forum?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 20:35:33 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #155 : Styczeń 14, 2013, 20:48:18 »

"Trzeba z zywymi naprzod isc, po zycie siegac nowe,
a nie w uwiedlych laurow lisc z uporem stroic glowe".

A.Asnyk

I ja dziekuje za mile chwile. Nadszedl czas rozstania. I ciesze sie juz na nowe.
Zycze wszystkim tego samego. Pa.

Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #156 : Styczeń 14, 2013, 21:16:29 »

A ja na koniec przytocze tu swoje wlasne slowa ktore wypowiedzialem na forum w 2009:

"Powtarzam jak poprzednio, jeżeli Pani L ma jakąkolwiek misje, to jest to misja kompromitacji Śleży oraz badań w egipcie. Oczywiście jest pewna siła duchowa która za tym stoi i zależy jej właśnie na takiej kompromitacji. Wszelkie ruchy duchowe są tak skonsutruowane aby w efekcie same się kompromitować, co stanowi sprytną akcje blokowania dostępu do pewnych rzeczy. W efekcie od tysięcy lat ruchy duchowe staczają się na dno w krainę bajek."

Teraz nawet popieram takie blokady ... sprawy duchowe to nie McDonald Uśmiech

Pozdrawiam ptaka i chanel z acem mam kontakt i z kataryna .. pozdrawiam arteqa za bardzo potrzebna rownowage na takich forach i podziwiam ze chcialo mu sie .... pozdrawiam kiare ktora mialem okazje dezawuowac pare razy i easta naukowca ktory chce sprzedac wlasne ja i kupic bardziej wypasione ... pozdrawiam janusza za cenne materialy na temat slezy i darka za rozsadek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 21:20:24 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #157 : Styczeń 14, 2013, 21:40:03 »



                                                 UMARL  KROL,  NIECH ZYJE  KROL

Zycze sobie, aby na nowym forum zapanowala spokojna atmosfera. Znamy sie prawie wszyscy , nie czas na rozwazania o tym co bylo.
Rozpocznijmy na nowo, wedlug swoich marzen.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Ciesze sie ze mialam okazje Was poznac i rozwijac sie duchowo razem z Wami.
Tu stawialam pierwsze kroki z moimi bardzo kochanymi Aniolami. Za to dziekuje Wam wszystkim.

Pozdrawiam Wszystkich i do spotkania na nowym forum. Rafaela.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #158 : Styczeń 14, 2013, 21:42:30 »

To już jutro zamykacie to forum? Mrugnięcie ahh... nareszcie. Czuję słodki smak zwycięstwa a tyle lat to trwało. Chichot
Jak to mówią, nie ważne jak, ważne że się udało. Trzeba by jeszcze dokończyć tą misję, ale to już będzie o wiele trudniejszy orzech do zgryzienia.

Cytuj
Prawdziwym testem dla każdego wyboru jest musieć podjąć tą samą decyzję ponownie, znając jej konsekwencje. Wydaje mi się, że podjęłam właściwy wybór, ponieważ jestem tutaj i znowu pomagam.


Adios...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #159 : Styczeń 14, 2013, 21:56:59 »

Posty drastycznie odstające od wątku przeniosłem do: wyraź siebie >>.

te o miłości pozostawiłem, na siłę można je uznać za pasujące do tematu. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #160 : Styczeń 14, 2013, 21:58:13 »

pozdrawiam janusza za cenne materialy na temat slezy i darka za rozsadek

tak darka za rozsądek. Rozsądek, który podpowiedział mu, aby dla zabicia czasu i nudów otwierać nowe forum, które miało okazać się sensacją i ciekawie zapowiadającą się rewelacją w życiu tego miejsca, a jedynie co spowodowało to ucieczkę stąd ludzi i zniechęciło ich do dalszego angażowania się dla tego środowiska (śmiech) Uśmiech. Także gratuluję tak wspaniałego pomysłu, aby dublikować te same wypociny co już tutaj od dawna śmierdzą.

No ale niech będzie i też popieram ten komplement. Pozdrowienia dla Darka za rozsądek i niewypał.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 22:01:21 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #161 : Styczeń 14, 2013, 21:58:51 »

Cytat: nagum
Kto wlasciwie usmiercil to forum?

Nikt, ono dalej żyje i się rozwija, tyko w nowej odsłonie i w warunkach zapewniających nieingerencję z zewnątrz.

EDYCJA:

Natomiast ta "skórka" będzie nam służyła jako obszerne i aktywne archiwum.
To i tak lepsze niż całkowita utrata "pierwszego forum".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 22:01:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #162 : Styczeń 14, 2013, 22:05:28 »


Nikt, ono dalej żyje i się rozwija, tyko w nowej odsłonie i w warunkach zapewniających nieingerencję z zewnątrz.


No tak w końcu nowa era wodnika nastała Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #163 : Styczeń 14, 2013, 22:21:03 »

Posta >ptak'a< przeniosłem do watku: .

EDYCJA:

Posta >ptak'a< przeniosłem do wątku:[url=http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8902.0]Pożegnania >>
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 22:34:12 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #164 : Styczeń 14, 2013, 22:29:07 »

Posta >ptak'a< przeniosłem do watku: .

…do wątku pod tytułem kropka?  Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #165 : Styczeń 14, 2013, 22:35:05 »

Dzięki >ptak'u<, nie wstawiłem jednego nawiasu i wyszło "dziwo".  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

corleone gonerpg darmowefora mafiawolomin mafia