Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:54:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: O wampirach  (Przeczytany 90536 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #125 : Lipiec 22, 2012, 23:03:46 »

Ace

Problem w tym że ona to napewno nie ewa , ona jest bezplodna stąd wedle doniesień babilonskich związana z "francja" Uśmiech gdygdyby mogła zaśpiewać to dobrze wiesz że śpiewasłaby to nie ją byłam ewa
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2012, 23:05:47 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #126 : Lipiec 23, 2012, 10:01:36 »

Witaj nagumulululi,
pewnie, ze wiem ale chce to takze uslyszec od Ciebie. Dlatego czasem prowokuje. Mam nadzieje, ze to wyczules i nie zloscisz sie zbytnio.   Uśmiech
Ciekawe jest to z "francja". Troche jeszcze poszperam.
W Babilonii SIN byl bogiem ksiezyca. Jego syn to Szamasz=ogien=slonce=duch zas corka to Isztar=wenus bogini=krowa. SIN jest przedstawiany jako
byk, ktory zabawia sie z krowa.Jego symbolem jest do gory skierowany sierp ksiezyca. Od niego pochodza slowa Sinai,  pustynia sin oraz
kolczaste krzewy.
Pandora=Lilith to nasza racjonalna logika, wymuszajaca stereotypowe rozwiazania ( kazdy "wszystkowiedzacy jest przez nia opanowany ), a ktora jest dla nas jednoczesnie "puszka".
Pan , stworca wszystkich form w materii, symbolizowany przez P laczy sie z elementem stworczym R ( ta racjonalna logika ). Tworzy to praslowo pr,
co po hebrajsku znaczy byk.  Z rdzenia tego slowa powstaje "para" czyli krowa..itd
pozdrawiam
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #127 : Lipiec 23, 2012, 14:03:11 »

Witaj nagumulululi,
pewnie, ze wiem ale chce to takze uslyszec od Ciebie. Dlatego czasem prowokuje. Mam nadzieje, ze to wyczules i nie zloscisz sie zbytnio.   Uśmiech
Ciekawe jest to z "francja". Troche jeszcze poszperam.
W Babilonii SIN byl bogiem ksiezyca. Jego syn to Szamasz=ogien=slonce=duch zas corka to Isztar=wenus bogini=krowa. SIN jest przedstawiany jako
byk, ktory zabawia sie z krowa.Jego symbolem jest do gory skierowany sierp ksiezyca. Od niego pochodza slowa Sinai,  pustynia sin oraz
kolczaste krzewy.
Pandora=Lilith to nasza racjonalna logika, wymuszajaca stereotypowe rozwiazania ( kazdy "wszystkowiedzacy jest przez nia opanowany ), a ktora jest dla nas jednoczesnie "puszka".
Pan , stworca wszystkich form w materii, symbolizowany przez P laczy sie z elementem stworczym R ( ta racjonalna logika ). Tworzy to praslowo pr,
co po hebrajsku znaczy byk.  Z rdzenia tego slowa powstaje "para" czyli krowa..itd
pozdrawiam
haha, z tą francją to wydaje mi się że trudno bedzie ci znaleźć, to między wierszami, ale kto wie, pewnie wpadnie tu Lady i ona bedzie wiedzieć o co chodzi, hahaha.
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #128 : Lipiec 27, 2012, 09:37:02 »

Witaj nagumulululi,
<
haha, z tą francją to wydaje mi się że trudno bedzie ci znaleźć, to między wierszami, ale kto wie, pewnie wpadnie tu Lady i ona bedzie wiedzieć o co chodzi, hahaha. >
troche szukalem,  ale na koncu sam sie usmialem i... zostawilem to. Nie wiem, moze chodzi o wieze,wino,zabe , w koncu wszystko jest mozliwe.  Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #129 : Lipiec 27, 2012, 09:51:11 »

SIN to m.in. funkcja trygonometryczna = sinus. Podstawa, wyjscie fali. SINus to i kwiatuszek i krowa i facet i kamien, wszystko, bo wszystko jest fala.
Co do Wenedow, ktorzy pili krew... hmmm, to chyba nic nadzwyczajnego, pokarm, daje sily, miesozerny narod.
//Niektorzy do dzis jedza czernine z kluseczkami, brrrr//


Gwiazda pitagorejska - Is star Mrugnięcie Bogini Isztar.
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #130 : Lipiec 27, 2012, 18:10:54 »

Hej Ace,

Nieważne, jeżeli zainteresujasz się Lilith bliżej pewnie się dowiesz, Uśmiech).

Lady: racja, nie tylko gwiazda ale i stara-ucha. Uśmiech.

Gdyby przyjać założenie że wszystkie "gwiazdy" w istocie są wampirami, ciekawe. Wedle definicji wampir to stwor który siedzi w twojej duszy i posila się nią pośrednio. W tym kontekscie interesujące wydaje się podanie o tym jakoby dusze celtów wedrowały na słońce.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 18:17:42 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #131 : Lipiec 27, 2012, 20:14:45 »

Witaj nagumulululi,
< Nieważne, jeżeli zainteresujasz się Lilith bliżej pewnie się dowiesz >
wlasciwie to sie musze nia zajmowac, a przynajmniej pewnym aspektem. Jesli jej juz wszystko co brzydkie przypisano to i nie powinno
w tym zabraknac francji.  Duży uśmiech  Takie sobie luzne skojarzenie.  Duży uśmiech

Witaj Fair Lady,
ale SIN byl takze bogiem Ksiezyca u Sumerow,Babilonczykow, takze ojcem Slonca. Z rdzenia tego slowa pochodzi i sinus i masa innych slow, np.
pustynia SIN oraz gora Sinai.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 20:25:46 wysłane przez acentaur » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #132 : Lipiec 27, 2012, 20:38:39 »

Dzieki ace doszlam do tego sama.
Ale sa wlasnie "wampiry" z reguly oplacane sowicie przez farme i mafie, ale coz teraz o filozofii....

 Mrugnięcie
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #133 : Lipiec 27, 2012, 20:43:38 »

Witaj nagumulululi,
< Nieważne, jeżeli zainteresujasz się Lilith bliżej pewnie się dowiesz >
wlasciwie to sie musze nia zajmowac, a przynajmniej pewnym aspektem. Jesli jej juz wszystko co brzydkie przypisano to i nie powinno
w tym zabraknac francji.  Duży uśmiech  Takie sobie luzne skojarzenie.  Duży uśmiech
no widzisz, Uśmiech)). Pisałem że bezpłodna i zjada dzieci, Uśmiech. W otoczeniu germanów zapomina kim jest, wydaje sie jej że jest swoim przeciwieństwem, to dziwne ale zwiazek z prostytucja ma również zwiazek z dziewictwem, to paradoks który lubię analizować, Uśmiech)). Prawdobobnie jej aspekt podbitej niewolnicy jak hipostazy wenus to prostytutka sakralna, natomist jej demoniczny charakter nir oświetlony "lustrem" Gorgona? to aspekt dziewicy niezdobytej. A jak wiadomo wenus to gołębica, dziewica i prostututka, matka wojny. Analizowałem również taki przykład i wiem że przyszła ze stepów, i co ciekawsze wiąże się ze Ślęzą, wiem kim jest w egipcie. To jednak nie Wenus, choć kto wie, przecież wenus to wschód i zachód. Wenus wschodnia jednak jest matką bogów, Ishtar to jednak nie lilith. Tak jak Atena z główą Gorgony na swojej tarczy Gorgoną nie jest, a jedynie służką Zeusa.Skoro jemu słuzy to na czyj rozkaz jakis frajer obciął jej głowę i czy słusznie? Góry Sowie ?Główa baphpmeta? Głowa Św.Jana na talerzu, głowa Brana?

Właściwie zastganawia mnie w jaki sposób została pokonana przez kozłorybę? Ich zwiazek jest podstawa istnienia tego świata, gdy się skończy, skończy się świat.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 20:51:42 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #134 : Lipiec 27, 2012, 21:31:37 »

Witaj nagumulululi,
mam jeszcze troche informacji o Lilith. Pierwsza zona Adama zwiala na pustynie pokolejnej klotni. Trzem aniolom Malaak nie udalo sie namowic jej do powrotu. Stad chyba zwiazek z 3 razy cos obejsc dookola. Zwiazana z kanejska Hekate, jej dzieci ( liczne ) zwane byly Lilim i mialy dolna polowe ciala
osla. Lilith wyznawala hebr. boginie-sowe, chyba z zaslonietymi oczami. Inni donosza, ze zwiazana byla z libijska bogini wezy zwana Lamiae.
Wiaza sie z nia tez Empusen czyli Inkubi, poslowie bogini Hekate. Byly to demony z jedna noga z brazu a drugo osla. Te wierzenia to pozostalosc kultu
Seta.
pozdrawiam
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #135 : Lipiec 27, 2012, 22:00:58 »

Witaj nagumulululi,
mam jeszcze troche informacji o Lilith. Pierwsza zona Adama zwiala na pustynie pokolejnej klotni. Trzem aniolom Malaak nie udalo sie namowic jej do powrotu. Stad chyba zwiazek z 3 razy cos obejsc dookola. Zwiazana z kanejska Hekate, jej dzieci ( liczne ) zwane byly Lilim i mialy dolna polowe ciala
osla. Lilith wyznawala hebr. boginie-sowe, chyba z zaslonietymi oczami. Inni donosza, ze zwiazana byla z libijska bogini wezy zwana Lamiae.
Wiaza sie z nia tez Empusen czyli Inkubi, poslowie bogini Hekate. Byly to demony z jedna noga z brazu a drugo osla. Te wierzenia to pozostalosc kultu
Seta.
pozdrawiam
Hekate jak najbardziej, ten archetyp w wielu kulturach ma różne imiona, w tej wersji również znam. W sumie dziwne to wszystko jak na matkę cywilizacji, bo według mnie właśnie nią jest. Pani Nocy, sowa i nietoperz w jednym. Według mnie liczba 3 czyli środek oznacza właśnie że jest pośredniczką, związna z żeńskim może aspektem merkurego. Hekate jednak jest samotan, wyzwolona od wpływu kozła.

Ciekawy jest aspekt Hery i Lamii. Hera według mnie czy czysta wilczyca, lilith mieszanka jak sam merkury, stąd wilczyca zabija lilith.

Edit:
mam nadzieje a nawet pewnośc że jej wersje u bałtów również znasz?
http://en.wikipedia.org/wiki/Laima
(laim- (luck-)) was a goddess in both Latvian and Lithuanian mythology. She is the personification of fate and of luck, both good and bad. She was associated with childbirth, marriage, death, proliferation, and domesticity. She was also the patron of pregnant women. Some sources proclaim three Laima's, which means that either this goddess had three aspects or this could have been general name for three deities. Alternative names include Laime, Laimė (Lithuanian), Laimas māte, Laimes māte ("Mother of Luck").

http://en.wikipedia.org/wiki/Lauma
(Fairy) is a beautiful naked maiden, that cannot have children. So she often steals other children and sours cows' milk. They are very strong and cannot be killed by man in a fight, however they can be killed by touching their milk pail.

Ciekawe że u słowian o niej cicho.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 22:45:06 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #136 : Lipiec 28, 2012, 10:03:12 »

Szkoda, ze zrobiliscie offa z tego watku.
Dlaczego nie piszecie o Lilith oddzielnie?
Jesli o pytanie chodzi, ktore znalazlam na smietniku - odpowiadam uczciwie, tak - Lilith jest mi bliska, bo jako jej przeciwienstwo widze glupia Ewe (automat).
Wstawilam wczoraj dwa posty na watek o Templariuszach, bo to mnie interesuje, dzis uzupelnilam - acentaur , gdybys znalazl troche czasu, to tam wlasnie mozna wyczytac i o Synaju i o kobiecym symbolu (idolu), bo chyba o tym rozmowa tu w watku o wampirach Coś sie toczy.
Podczas moich poszukiwan zaczelo mnie zastanawiac, czy Lilith nie ma czegos wspolnego z Baphometem (idol?).

-------------------------------------

Dyskusje samcze ("rozjemca"°° rowniez wywalil najnizszego samca ze siebie) o kobiecie, analiza kobiecosci jako zla, wampiryzmu (nietoperz), hybrydy, czegos obcego, ale i fascynujacego jak krolowa Hekate, bo oczywiscie jesli nie jest sie homoseksualista, to plec przeciwna bedzie fascynowac, zwlaszcza, gdy jest niedostepna.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 10:03:56 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #137 : Lipiec 28, 2012, 12:30:27 »

Witaj nagumulululi,
 Podsumowujac te informaje, chyba nalezy zaczac od tego, ze nie ma czystych archetypow. I do tego nalezy dolaczyc "raczke" kosciola.
Czyli ze zlepku jakiejs wiedzy, ktora nie pasowala do schematu, zrobiono wroga. Postepowanie typowe w takich przypadkach, zerwac
wiezy rodzinne, izolowac, zwalczyc przy pomocy wszelkich, nawet irracjonalnych brudow. Po pewnym czasie Lilith osiagnie poziom bajki
i zostanie zwyczajnie zapomniana. A moze , jak zwykle, to co nie rozumiemy, a zawierajace jakas czastke prawdy, zostalo za wczesnie
utopione. Moim zdaniem czyms takim jest aspekt znany pod nazwa wampiryzmu, utrzymujacy sie wciaz przy zyciu, chociaz w wykoslawionej formie. Tak jak w w przypadko pewnych pasozytow niektote moga zyc w symbiozie z zywicielem. Owszem potrzebuja tzw. energie zyciowa ale
ofiaruja jednak cos w zamian. Jako cialo "energetyczne" oddzialowuje tez na "energie" nie zmieniajac jej ale modulujac. Wtedy wlasnie musi lykac koszt takiego postepowania, bo wtedy przypisuje jej sie wszystkie winy, niepowodzenia. Wiec tej czesci duszy wystepujacej
w kazdym czlowieku nie mozna tak po prostu zepchnac do podswiadomosci, inna czesc musi ja zdominowac, odebrac jej czesci godnosc.
Chyba lepiej tak traktowac to co mamy pod nosem. Tylko wiedza, czyli przeciwienstwo strachu, pozwala na stopniowa integracje
czesci w calosc. Tak jak slonce i ksiezyc, Horus, Sin i Schamasch...itd.
Nagu, wiezenia Baltow nie sa mi znane. Takze nie siegalem do Wikipedii.

Witaj Fair Lady,
dziekuje zawiadomosc. Napewno zajrze.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 12:52:25 wysłane przez acentaur » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #138 : Lipiec 28, 2012, 15:07:54 »

Witaj nagumulululi,
 Podsumowujac te informaje, chyba nalezy zaczac od tego, ze nie ma czystych archetypow. I do tego nalezy dolaczyc "raczke" kosciola.
Czyli ze zlepku jakiejs wiedzy, ktora nie pasowala do schematu, zrobiono wroga. Postepowanie typowe w takich przypadkach, zerwac
wiezy rodzinne, izolowac, zwalczyc przy pomocy wszelkich, nawet irracjonalnych brudow. Po pewnym czasie Lilith osiagnie poziom bajki
i zostanie zwyczajnie zapomniana. A moze , jak zwykle, to co nie rozumiemy, a zawierajace jakas czastke prawdy, zostalo za wczesnie
utopione. Moim zdaniem czyms takim jest aspekt znany pod nazwa wampiryzmu, utrzymujacy sie wciaz przy zyciu, chociaz w wykoslawionej formie. Tak jak w w przypadko pewnych pasozytow niektote moga zyc w symbiozie z zywicielem. Owszem potrzebuja tzw. energie zyciowa ale
ofiaruja jednak cos w zamian. Jako cialo "energetyczne" oddzialowuje tez na "energie" nie zmieniajac jej ale modulujac. Wtedy wlasnie musi lykac koszt takiego postepowania, bo wtedy przypisuje jej sie wszystkie winy, niepowodzenia. Wiec tej czesci duszy wystepujacej
w kazdym czlowieku nie mozna tak po prostu zepchnac do podswiadomosci, inna czesc musi ja zdominowac, odebrac jej czesci godnosc.
Chyba lepiej tak traktowac to co mamy pod nosem. Tylko wiedza, czyli przeciwienstwo strachu, pozwala na stopniowa integracje
czesci w calosc. Tak jak slonce i ksiezyc, Horus, Sin i Schamasch...itd.
Nagu, wiezenia Baltow nie sa mi znane. Takze nie siegalem do Wikipedii.
Strach przed Lilith jest zrozumiały, to swastyka, przychodzi na końcu czasów, niszczy i morduje, oznacza koniec cywilizacji, ale i początek. Robi to pewnie ze względów odwetowych. Czyste archtypy istnieją, wystarczy poddać kogoś alchemicznego oczyszczeniu i dostajesz jeden czysty metal, bez domieszek. Wiadomo przecież że w środku siedzi miedź a bogowie czerpią swe pierwotypy ze struktury metali, takie jest moje zdanie. Preseusz obcina jej głowę z rozkazu Zausa, jest tylko tajnym agentem wypełniającym misje, potem służy jako tajna broń zwyciazców, nieświadoma, potem czesto jako oręże u germanów, robaków słonecznych. To jej dzieci, bowiem ona rodzi słóńce, dokładnie to jej aspekt który kryje się w wenus.

Przyjrzałes się pewnie sladom jakie pozostawia sowa na gałezi, pewnie to znasz, nie wspominajac juz o starych kronikach chińskch, znasz pewnie jej imię jakim określaja ją chińczycy. Problem jednak w tym wszystkim jest taki że do końca nie zidentyfikowalem koziorożca, ten coś jeszcze ukrywa, choć to zwykły blondynek, mały oszust i władca pieniądza. Ten mały boi sie Saturna. Być może chodzi o narwala, jednorożca, przecież zwykle okupuje biegun północny.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 15:12:15 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #139 : Lipiec 28, 2012, 21:58:23 »

Witaj nagumulululi,
< Strach przed Lilith jest zrozumiały, to swastyka, przychodzi na końcu czasów, niszczy i morduje, oznacza koniec cywilizacji, ale i początek. Robi to pewnie ze względów odwetowych. Czyste archtypy istnieją, wystarczy poddać kogoś alchemicznego oczyszczeniu i dostajesz jeden czysty metal, bez domieszek. Wiadomo przecież że w środku siedzi miedź a bogowie czerpią swe pierwotypy ze struktury metali, takie jest moje zdanie. Preseusz obcina jej głowę z rozkazu Zausa, jest tylko tajnym agentem wypełniającym misje, potem służy jako tajna broń zwyciazców, nieświadoma, potem czesto jako oręże u germanów, robaków słonecznych. To jej dzieci, bowiem ona rodzi słóńce, dokładnie to jej aspekt który kryje się w wenus.

Przyjrzałes się pewnie sladom jakie pozostawia sowa na gałezi, pewnie to znasz, nie wspominajac juz o starych kronikach chińskch, znasz pewnie jej imię jakim określaja ją chińczycy. Problem jednak w tym wszystkim jest taki że do końca nie zidentyfikowalem koziorożca, ten coś jeszcze ukrywa, choć to zwykły blondynek, mały oszust i władca pieniądza. Ten mały boi sie Saturna. Być może chodzi o narwala, jednorożca, przecież zwykle okupuje biegun północny. >
jak wiesz mam odmienne zdanie.  Przyklad alchemiczny jest chybiony , bo  oczyszczeniu ulega tylko czesc zlozonego archetypu , a porownanie do
metali ma czysto symboliczne znaczenie.
No a poza tym jestem zaskoczony Twoja rozmownoscia. Musze spytac. Jak Ci leci? Powaznie.
Znalazlem cos jeszcze.  Pierwotnie nazywano ja Belit-Ili. Ona podwazyla moc stworzyciela ale musiala wiac. Jakos dorobila sie skrzydel i uciekla
do morza czerwonego. Jesli dobrze tlumacze , to odzwierciedla najazd nomadow (sytem patrialchalny) na rolnikow.
Widac ja na przodzie zebow, bo jest kamieniem nazebnym, tak jak ja w starozytnym Sumerze nazywano.
Chinska Lilith to Kuan-Yin. Chyba. Jaki zostawia slad na galezi jeszcze nie wiem.
pozdrawiam

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #140 : Lipiec 29, 2012, 10:56:11 »

Witam!
Swastyka to ruch, nie przychodzi na koncu i poczatku (zle skojarzenia panowie). Swastyka symbolizuje w kolejnosci cwiczen Gi Gong numer szesc (jest to wazne, pozycja w cyklu fali). Byc moze i ma to zwiazek z kazdym ruchem, nawet tym potrzebnym do replikacji;)
Ale rowniez z ruchem przesuwajacym zdarzenia, bo albo my ruszamy, albo plansza (jak w fotoplastykonie) bedzie nam przed oczami przesuwana.
To nie Lilith jest w symbolu (sferze dzialania) swastyki, ale sowa (symbol) na pewno wiele;)
Powstal kiedys tzw. Projekt Atena i tam wlasnie wspolpracuja takie "panie". To tyle, gwoli dygresji. Pozdrawiam.
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #141 : Lipiec 30, 2012, 08:16:45 »

Cześć Ace,

U mnie całkiem całkiem, w rozmowach omawiam jedynie niezbednne minumum, aby może dać ci do myślenia. Ale i z tego co mówisz mam czasem inspiracje, Uśmiech))). Pozdrawiam
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #142 : Lipiec 30, 2012, 16:27:33 »

Witaj Fair Lady,

< Swastyka to ruch, nie przychodzi na koncu i poczatku (zle skojarzenia panowie). >
Tez podobnie uwazam, raczej transformacja, zmiana.
< Swastyka symbolizuje w kolejnosci cwiczen Gi Gong numer szesc (jest to wazne, pozycja w cyklu fali). >
Tak jak 4 stwory wokol tronu, majace po 6 Skrzydel, 6 dzien, nie stworzenia a raczej inicjacji tego procesu, 2^6= 64 liczba heksagramow czy 6 linii tychze, 12 znakow zodiaku jako 2x6 (zenskie i meskie )...itd.
< albo plansza (jak w fotoplastykonie) bedzie nam przed oczami przesuwana. >
dobre przypuszczenie ale dla wszystko personifikujacego czlowieka ciezko do przyjecia
< To nie Lilith jest w symbolu (sferze dzialania) swastyki, ale sowa (symbol) na pewno wiele;) >
hmm, Lilith jest skladowa tego systemu   Uśmiech


Witaj nagumulululi,
< U mnie całkiem całkiem, w rozmowach omawiam jedynie niezbednne minumum, aby może dać ci do myślenia. Ale i z tego co mówisz mam czasem inspiracje, Uśmiech))). >
Aha, no to dobrze. Nie ukrywam, ze daje mi to rzeczywiscie do myslenia, no i wiem, ze masz niejednego asa w rekawie. I ciesze sie ze moge
kogos zainspirowac. Oczywiscie mam swoje asy.  Uśmiech
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2012, 17:09:30 wysłane przez acentaur » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #143 : Lipiec 30, 2012, 20:29:40 »

Cześć Ace,

U mnie całkiem całkiem, w rozmowach omawiam jedynie niezbednne minumum, aby może dać ci do myślenia. Ale i z tego co mówisz mam czasem inspiracje, Uśmiech))). Pozdrawiam

>nagum<, coś nie tak robisz z cytatami. Każdy wstawiony przez Ciebie cytat ukazuje się jako długi i płaski prostokącik.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #144 : Lipiec 31, 2012, 07:50:55 »

Darek zauwazyl, ze cos nie tak Mrugnięcie "prostokacik" ha, ha, ha!

Acentaur wymieniasz nazwy planet i pokazujesz jako "zenskie" i "meskie". To typowy blad w interpretacji teorii wszechswiata, yin i yang, blednie oceniane jako zenskie i meskie pierwiastki. Bzdury. W kazdym z nich sa DWA elementy i zenski i meski, na tym polega dualnosc.



Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #145 : Lipiec 31, 2012, 11:12:50 »

Witaj Fair Lady,
< Acentaur wymieniasz nazwy planet i pokazujesz jako "zenskie" i "meskie". To typowy blad w interpretacji teorii wszechswiata, yin i yang, blednie oceniane jako zenskie i meskie pierwiastki. Bzdury.  >

Mozesz tak sadzic ale planety nie sa kupa kamieni czy zamarznietym gazem czy czyms takim. One wyjasniaja efekty psychologiczne oraz zmiany psychiki
czlowieka zgodnie z dzialanie obu swastyk.
pozdrawiam
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #146 : Lipiec 31, 2012, 12:10:59 »

Cytat: acentaur
Mozesz tak sadzic ale planety nie sa kupa kamieni czy zamarznietym gazem czy czyms takim. One wyjasniaja efekty psychologiczne oraz zmiany psychiki
czlowieka zgodnie z dzialanie obu swastyk.
<a href="http://www.youtube.com/v/FrYhnqnVrK8?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/FrYhnqnVrK8?version=3&amp;</a>

Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #147 : Lipiec 31, 2012, 14:54:36 »

Witam
dziekuje Lucyfer. W koncu muzy calkiem szybko  (na poczatku  ) powstaly, czyli dzwiek i jego odpowiedniki po transformacji sa nie tylko ciekawostka.  Uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #148 : Lipiec 31, 2012, 15:34:45 »

acentaur - mala uwaga muzy, to nie tylko dzwiek. Poczytaj ich nazwy i kolejnosc, a wtedy ujrzysz orbity, po ktorych poruszaja sie.
Lucyfer. a jednak mialam racje! a teraz i Ty dolaczyles do tego sposobu myslenia (dzieki Santosowi).
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #149 : Lipiec 31, 2012, 16:10:08 »

Cytat: Fair Lady
Lucyfer. a jednak mialam racje! a teraz i Ty dolaczyles do tego sposobu myslenia (dzieki Santosowi).

<a href="http://www.youtube.com/v/WOvD_aQTRxo?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/WOvD_aQTRxo?version=3&amp;</a>
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming wild-reign companions kursor magicalespackluporum