Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 08:11:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usługi i ceny za nie - dysputa publiczna ;(  (Przeczytany 47241 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ktos
Gość
« Odpowiedz #75 : Maj 24, 2009, 17:07:46 »

Rafaelo, już napisałem, że Lucyna może dowolnie ustalać ceny za dowolne usługi - i tego się nie czepiam. Jestem natomiast za rzetelnością i nazywaniem rzeczy po imieniu. Wydaje mi się również, że starasz się z Lucyny robić ofiarę całego tego cyrku jakim jest niewątpliwie pch. Gdyby Lucyna nie chciała mogłaby spokojnie odejść i po sprawie. Taki naprawdę to szkoda mi Lucyny bo dała się najzwyczajniej w świecie opętać. Proszę również abys wskazała kto w takim razie Twoim zdaniem pociąga za sznurki w PCH skoro - jak sugerujesz Lucynka jet tylko "biednym, wykorzystywanym" pionkiem?
Jak dla mnie Lucyna ponosi odpowiedzialność za oszukiwanie ludzi poprzez wbijaniem im do głowy bredni jakiegoś demona.

Co do wynagrodzenia - zaznaczam, że na marginesie bo jak już wspomniałem Lucyna może dowolnie ustawiać sobie stawki. Nieprawdą jest, że zgarnia te 60 zł jak to niektórzy sugerują i już pewnie pomnożyli to przez osiem godzin dziennie i dwadzieścia dni w miesiącu. Idę o zakład, że Lucyna niestety nie dostaje więcej na rękę niż max. 30 PLN. I nie zapominajmy, że jeżeli rzeczywiście jest masaż a nie pogadanka z demonem to jest to ciążka fizyczna praca. To tyle aby uczciwie przedstawić sprawę.

Powiem tyle jestem zwolennikiem PCH ale to mnie powaliło to możesz dopiero nazwać głupota własna
Jak dla mnie Lucyna ponosi odpowiedzialność za oszukiwanie ludzi poprzez wbijaniem im do głowy bredni jakiegoś demona.

Jak dla mnie nie musisz słuchać Panin Lucyny bo możesz uważać to za jakieś głupoty ale ja w to wierze , wiec proszę cie lepiej ty już nic nie pisz .

Ty chyba nie widziałeś osoby opętanej przez złego ducha bo ja widziałem wiec ...

PS. Bez urazy ale to już mnie wkuwszy lekko mówiąc i poczułem się jakbym to mnie tak oczerniano o takie coś wiec trochę pomyśl zanim coś następnym ranem napiszesz , bez urazy ale to tylko moja szczerość nie miałem na celu cie upokorzy czy obrazić ALE WIĘCJ DO TWOJEGO POZIOMU SIĘ NIE ZNIŻĘ I CIE NIE SKOMENTUJE JAK COŚ NAPISZESZ NA "SWOJA OBRONĘ".

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 17:23:11 wysłane przez ktos » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #76 : Maj 24, 2009, 18:08:11 »

Ktos - czy to demon nie wiem, jednak co do wpajania ludziom bredni: Niestety są na to mocne dowody (lżejsze też, jednak kilka jest potwierdzonych faktami, cytatami z sesji etc).

Nie wnikam, w co wierzysz, jednak nazywanie Arteq nazywa rzeczy po imieniu. Ma na poparcie swoje argumenty. Więc akurat w kwestii bredni Samcia i mówieniu o nich - dobrze robi, gdyż nie owija w bawełnę.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #77 : Maj 24, 2009, 18:14:26 »

ktos - oczywiście masz prawo do własnego zdania. Dla mnie to co przekazuje Lusi wespół z pch w wielu perzypadkach nosi znamiona głupoty, nie wspominając już o kłamstwie - co wielokrotnie było udowadniane - np. ostatnio nibiru która nie ma grawitacji ale nie przeszkadza jej to ciągnąć za sobą meteorytów. Więc zamiast wstawek o powalającej głupocie z mojej strony, raczysz wytłumaczyć nam tą brednię. Zapraszam.

Dodatkowo które z napisanych przeze mnie zdań uważasz za tak straszną brednię?

No i opętanie może przybierać różne symptomy, da się również rozróżnić zniewolenie, więc widziałeś osobę opętaną czy tez zniewoloną? Chyba że Twoim zdaniem opętana osoba musi zachowywać się jak Regan z Egzorcysty...

Lucyna wespół z pch sami ciągle się ośmieszają.
Zapisane
ktos
Gość
« Odpowiedz #78 : Maj 24, 2009, 18:16:36 »

dobra podaj te dowody jak posiadasz przynajmniej 4
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 18:16:59 wysłane przez ktos » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #79 : Maj 24, 2009, 18:20:35 »

Zapraszam do działów:
Argumenty PRZECIW przekazom En-ki 
Kolejny argument "ZA", uwiarygadniający sesje

No i oczekuję na wyjaśnienie "właściwości" nibiru oraz jasne pokazanie palcem które z moich słów raczyłeś określić mianem powalającej głupoty.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 22, 2010, 13:42:36 »

czy ktoś z was może podać mi jakiś aktualny sposub na umuwienie się z P. lucyną na sesje osobistą bo ten klub fitnes <Qba> jest już nie aktualny.

Może już zwijają interes...
Zapisane
Tajpan
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 22, 2010, 13:44:21 »

sory wczoraj był nie aktualny a dzisiaj jest aktualny ;]  Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 13:44:45 wysłane przez Tajpan » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

miastomorthal blackmoon 1sdh fugazi improwicze